Superpuchar Polski 2021

Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: Szary Wilk »

pietrus72 pisze: 20 paź 2021, o 21:31 Mnie tylko ciekawi ile wytrzyma JW tym składem na każdym froncie.O Zaksie to można gdybać,pierwszy mecz powazny w tym sezonie i już wiemy że strzelili sobie w kolano z tymi zmianami kadrowymi.
Jastrzębie ma zmienników, ZAKSA średnio.
Garp
Posty: 595
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: Garp »

BuenoSausage pisze: 20 paź 2021, o 21:06
Poprzedni sezon Zaksy to była aberracja, która nie mogła trwać wiecznie, zwłaszcza przy tych osłabieniach składu.
Niezły żart, szkoda, że nieśmieszny. Ostatnie 6 lat: 4 x złoto, 2 x srebro. Jak na aberrację ciut za dużo... Aha, jeszcze bym zapomniał o wygraniu Ligi Mistrzów. Swojemu klubowi pewnie w cichości życzysz takich aberracji...
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: skrowiec »

MWi pisze: 20 paź 2021, o 20:42
skrowiec pisze: 20 paź 2021, o 20:39
MWi pisze: 20 paź 2021, o 20:36 Żadna. Dziwi mnie, że jeden set prowadzi to tak kategorycznych ocen.
wiec obstawiam że Jastrzebie wygra
Ja też, co nie znaczy, że Kędzierzyn "to nie ten zespół co lata wstecz milion uśmieszków". Po prostu wyglądają na zespół na razie w słabszej formie i ze swoimi problemami w przyjęciu i budowie pierwszej akcji. Do wypracowania
Ciekawe czy jesli jastrzebie wygra to chociaz oficjanie i publicznie przyznasz mi że miałem racje i się nie myliłem :D
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: BuenoSausage »

Garp pisze: 20 paź 2021, o 21:34 Niezły żart, szkoda, że nieśmieszny. Ostatnie 6 lat: 4 x złoto, 2 x srebro. Jak na aberrację ciut za dużo... Aha, jeszcze bym zapomniał o wygraniu Ligi Mistrzów. Swojemu klubowi pewnie w cichości życzysz takich aberracji...
A te czwarte złoto za przeproszeniem skąd?
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: iron »

Janek robi swoje. Liczę, że od powrotu Eemiego podwójna będzie często stosowana.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: MWi »

skrowiec pisze: 20 paź 2021, o 21:35 Ciekawe czy jesli jastrzebie wygra to chociaz oficjanie i publicznie przyznasz mi że miałem racje i się nie myliłem :D
Nie, nie wystawiam takich kategorycznych ocen po jednym meczu sezonu.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: skrowiec »

MWi pisze: 20 paź 2021, o 21:37
skrowiec pisze: 20 paź 2021, o 21:35 Ciekawe czy jesli jastrzebie wygra to chociaz oficjanie i publicznie przyznasz mi że miałem racje i się nie myliłem :D
Nie, nie wystawiam takich kategorycznych ocen po jednym meczu sezonu.
aha ale ode mnie oczekiwałeś odszczekania moich słów??

Haloo przecież to nie pierwszy mecz sezonu tylko już jeden z kolejnych.

Nie chowaj głowy w piach. :D
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: miro1905 »

pietrus72 pisze: 20 paź 2021, o 21:31 Mnie tylko ciekawi ile wytrzyma JW tym składem na każdym froncie.O Zaksie to można gdybać,pierwszy mecz powazny w tym sezonie i już wiemy że strzelili sobie w kolano z tymi zmianami kadrowymi.
JW ma szeroki skład. Jeśli Gardini będzie rotował to do tych 3 frontów mogliby dołożyć nawet czwarty. Szymura się wyleczy, Hadrava to ten sam poziom, co Boyer, a Tervaportti to najlepszy drugi rozgrywający w lidze. Na środku trochę gorzej. Nie wiem jak będzie grał Dryja, ale powinien dać radę. W Jastrzębiu niech się tylko modlą o zdrowie Popiwczaka.
Jeśli chodzi o Zaksę i ich strzał w kolano ze zmianami kadrowymi. :D Kogo lepszego mogli wziąć? Christensona? :]
Szary Wilku gratulujemy Ci, że przewidziałes gorszą dyspozycję Olka pod Januszem, niż pod Toniuttim. Ja też się pobawię w podobne przewidywanie przyszłości - jutro będzie czwartek. :D miłego wieczoru
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: bono »

Gratulacje dla Goliata.Zaksa do przewidzenia ale liczyłem na lepszą grę.
nie ma już nic... :<
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: Szary Wilk »

No i koniec w 3 setach. Czy gładko? Każdy widział, że nie. Czy ZAKSA dała ciała, że nie ugrała nawet seta? Tak
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: Aranger »

Fornal fantastyczny.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: iron »

W Jastrzębiu znowu hokeiści narzucili presję a siatkarze sprostali ;)
No sympathy for fools...
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: PioterZJastrzebia »

Zasłużona wygrana JW, gratulacje. Mecz może nie był na najwyższym poziomie, ale momentami świetna gra po jednej i drugiej stronie, przeplatany błędami. JW w końcu potrafiło skończyć meczowe w grze na przewagi :D
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: Streeter »

Jastrzębie wygrało. Populacja kibiców Zaksy mówiących, że Superpuchar to nie trofeum zwiększa się. :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Garp
Posty: 595
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: Garp »

BuenoSausage pisze: 20 paź 2021, o 21:36
Garp pisze: 20 paź 2021, o 21:34 Niezły żart, szkoda, że nieśmieszny. Ostatnie 6 lat: 4 x złoto, 2 x srebro. Jak na aberrację ciut za dużo... Aha, jeszcze bym zapomniał o wygraniu Ligi Mistrzów. Swojemu klubowi pewnie w cichości życzysz takich aberracji...
A te czwarte złoto za przeproszeniem skąd?
Fakt, pomyłka...Policzyłem z rozpędu sezon gdzie byli najlepsi, ale nie wręczono złota. ;-) Zresztą w kwestii aberracji niczego to nie zmienia...

Gratulacje dla Jastrzębia. Pierwszy set bez historii, od drugiego mecz wyrównany i z emocjami. Będzie się działo w finale...
Ostatnio zmieniony 20 paź 2021, o 21:47 przez Garp, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: MWi »

skrowiec pisze: 20 paź 2021, o 21:39
aha ale ode mnie oczekiwałeś odszczekania moich słów??
Tak, bo Twoja ocena dotyczy całego zepsołu/sezonu, a wystawiona była na podstawie jednego seta.

Brawa dla Jastrzębian.

Obie drużyny mają mnóstwo do poprawy, ale Jastrzębie wygląda na drużynę na ten moment zupełnie innym poziomie.

Kędzierzyn mnóstwo dziur na razie. Od środka, przez przyjęcie, konstrukcję akcji, pomyłki w obronie. Brakuje podstaw jeszcze. W miarę zdrowo wyglądają tylko skrzydła (bardzo dobry Kaczmarek), co znów wygląda na najsłabszy element Jastrzębia (nieciekawie Clevenot).

Mecz na dość niskim poziomie, po pięknym spotkaniu Warszawy z Jastrzębiem liczyłem na coś ciekawszego. Najwięcej emocji to jak zwykle kategoryczne osądy i napinki na forum.
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: Resofan »

Tak grające Jastrzębie za półtora tygodnia z Resovii zrobi "Mielonkę Rzeszowską" (jak istniały Rzeszowskie Zakłady Mięsne to była taka konserwa - starsi pamiętają).
A ZAKSA rzeczywiście nie ta sama co w zeszłym sezonie, ale mają czas do play-offów. I tak na razie wyglądają zdecydowanie lepiej niż nie gorzej kadrowo wyglądająca Resovia.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: astronauta »

Przez cały mecz wynik zależał od gry JW, oni w tym meczu dominowali, mimo że wynik był czasem kilka punktów w plecy. Wystarczyło że lekko przycisnęli na zagrywce, a Zaksie przestało sprzyjać szczęście przy pikach sytuacyjnych i z zaskakująca łatwością JW odwracał wynik. W pełni zasłużone zwycięstwo, świetny Popiwczak.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: grzegorzg »

Duże gratulacje dla Jastrzebia.
Tak jednostronnego widowiska w sensie błędów się nie spodziewałem''.
Znakiomity Fornal.
Zaksa jak nie Zaksa, niepewna i roztrzęsiona. Błędy w obronie, błędy w zagrywce, błędy w ataku, błedy na sypie. Kompletnie niewidoczni środkowi. Nie wiem jak to ogarnie Cretu, ale chyba zwątpiłem w niego trochę. Śliwka moim skromnym dawno prosił sie o pauzę. A tak teraz cięzsze mecze przed Zaksa i teoretycznie nie ma kiedy.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2021, o 21:52 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
ciiigi4
Posty: 79
Rejestracja: 16 kwie 2015, o 06:42
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: ciiigi4 »

Graty dla Jastrzębia, zespół kompletny, a i tak można odnieść wrażenie ze ciagle nie w pełni formy. Teraz to Jastrzębski robi Zakse z zeszłych lat; masz graj sobie co chcesz i jak chcesz, ale po 20 punkcie my wchodzimy do gry i kończymy ta zabawę.

Co do Zaksy, trzeba się przyzwyczaić ze to już nie jest ten sam zespół co w poprzednich latach. Na papierze zmiany wyglądają solidnie, ale na boisku dzisiaj tego nie było widać. Czas pokaże czy to był wypadek przy pracy czy to po prostu jest poziom nowego zespołu.
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: bono »

Resofan pisze: 20 paź 2021, o 21:46 Tak grające Jastrzębie za półtora tygodnia z Resovii zrobi "Mielonkę Rzeszowską" (jak istniały Rzeszowskie Zakłady Mięsne to była taka konserwa - starsi pamiętają).
A ZAKSA rzeczywiście nie ta sama co w zeszłym sezonie, ale mają czas do play-offów. I tak na razie wyglądają zdecydowanie lepiej niż nie gorzej kadrowo wyglądająca Resovia.
A ja myślę że się mocno postawi.
A Ci co kibicują Zaksie muszą uzbroić się w cierpliwość i grubą zbroję bo na forum będzie bolało😉
nie ma już nic... :<
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: MWi »

astronauta pisze: 20 paź 2021, o 21:46 Przez cały mecz wynik zależał od gry JW, oni w tym meczu dominowali, mimo że wynik był czasem kilka punktów w plecy. Wystarczyło że lekko przycisnęli na zagrywce, a Zaksie przestało sprzyjać szczęście przy pikach sytuacyjnych i z zaskakująca łatwością JW odwracał wynik. W pełni zasłużone zwycięstwo, świetny Popiwczak.
Zgadzam się, trzeci set trwał najdłużej, bo to Jastrzębie zaczęło wywalać proste piłki w aut lub w siatkę. To nie Kędzierzyn zagrażał JW, tylko własna nonszalancja Jastrzębi.

Z perspektywy JW trzeba będzie się przyglądać Francuzom na skrzydłach. Przy Clevenot i Boyer sporo błędów i nieskończonych akcji, myślę, że szansa dla Szymury i Hadravy będzie, szczególnie z przeciwnikami na podobnym poziomie formy.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: skrowiec »

MWi pisze: 20 paź 2021, o 21:45
skrowiec pisze: 20 paź 2021, o 21:39
aha ale ode mnie oczekiwałeś odszczekania moich słów??
Tak, bo Twoja ocena dotyczy całego zepsołu/sezonu, a wystawiona była na podstawie jednego seta.

Brawa dla Jastrzębian.

Obie drużyny mają mnóstwo do poprawy, ale Jastrzębie wygląda na drużynę na ten moment zupełnie innym poziomie.

Kędzierzyn mnóstwo dziur na razie. Od środka, przez przyjęcie, konstrukcję akcji, pomyłki w obronie. Brakuje podstaw jeszcze. W miarę zdrowo wyglądają tylko skrzydła (bardzo dobry Kaczmarek), co znów wygląda na najsłabszy element Jastrzębia (nieciekawie Clevenot).

Mecz na dość niskim poziomie, po pięknym spotkaniu Warszawy z Jastrzębiem liczyłem na coś ciekawszego. Najwięcej emocji to jak zwykle kategoryczne osądy i napinki na forum.
Jakiej ocenie SEZONU??
Jesteśmy w wątku SUPERPUCHAR i moja ocena dotyczy tylko tego meczu. Proszę Cię fajnie z Tobą wymienić indywidualnie zdanie ale nie róbmy komedii...

Wątek dotyczył dzisiejszego meczu, czyli o zdobycie SP, wydawało mi się że wygra JSW i tak się stało nie wiem gdzie leży problem?
Zapytałeś mnie czy "odszczekam" jeśli wygra zaksa.... no nie wygrała i nie odszczekam... bardziej zainteresowani naszą konwersacją przeczytaja co pisaliśmy i tyle. pozdro i miłej nocy ;)
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: MWi »

Spoko, odpuszczam, skoro "to juz nie ten zespol co lata wstecz " (z milionem kpiących uśmiechów) nie jest oceną całościową zeposłu, a oceną obecnej formy w meczu Superpucharu, to się poddaję. Każdy, kto umie czytać, to rozumie.
kuchcik77
Posty: 2327
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: kuchcik77 »

Popiwczak niczym Zati. Miała być riznica klas...momentami była.Gorniczy Goliat jest do przodu bo ma trofeum.nasteony test Puchar Polski potem ćwierćfinały LM.reszta dla nich to przygrywka. ZAKSA niech sie zgrywa.nic nie muszą...oby dali dokończyć Cretu sezon
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: Arw165 »

skrowiec pisze: 20 paź 2021, o 21:54
MWi pisze: 20 paź 2021, o 21:45
skrowiec pisze: 20 paź 2021, o 21:39
aha ale ode mnie oczekiwałeś odszczekania moich słów??
Tak, bo Twoja ocena dotyczy całego zepsołu/sezonu, a wystawiona była na podstawie jednego seta.

Brawa dla Jastrzębian.

Obie drużyny mają mnóstwo do poprawy, ale Jastrzębie wygląda na drużynę na ten moment zupełnie innym poziomie.

Kędzierzyn mnóstwo dziur na razie. Od środka, przez przyjęcie, konstrukcję akcji, pomyłki w obronie. Brakuje podstaw jeszcze. W miarę zdrowo wyglądają tylko skrzydła (bardzo dobry Kaczmarek), co znów wygląda na najsłabszy element Jastrzębia (nieciekawie Clevenot).

Mecz na dość niskim poziomie, po pięknym spotkaniu Warszawy z Jastrzębiem liczyłem na coś ciekawszego. Najwięcej emocji to jak zwykle kategoryczne osądy i napinki na forum.
Jakiej ocenie SEZONU??
Jesteśmy w wątku SUPERPUCHAR i moja ocena dotyczy tylko tego meczu. Proszę Cię fajnie z Tobą wymienić indywidualnie zdanie ale nie róbmy komedii...

Wątek dotyczył dzisiejszego meczu, czyli o zdobycie SP, wydawało mi się że wygra JSW i tak się stało nie wiem gdzie leży problem?
Zapytałeś mnie czy "odszczekam" jeśli wygra zaksa.... no nie wygrała i nie odszczekam... bardziej zainteresowani naszą konwersacją przeczytaja co pisaliśmy i tyle. pozdro i miłej nocy ;)

Czyli fragment "że to juz nie ten zespol co lata wstecz" oznacza tyle tylko, że dzisiejsza Zaksa w Superpucharze to już nie jest ta Zaksa co w poprzednich Superpucharach?
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: Simao »

Fornal > Śliwka
Dzisiaj JW zweryfikował Kędzierzyn jak na ten moment sezonu.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: skrowiec »

MWi pisze: 20 paź 2021, o 21:58 Spoko, odpuszczam, skoro "to juz nie ten zespol co lata wstecz " (z milionem kpiących uśmiechów) nie jest oceną całościową zeposłu, a oceną obecnej formy w meczu Superpucharu, to się poddaję. Każdy, kto umie czytać, to rozumie.
a przypomnij mi gdzie te "MILIONY" uśmiechów były?? bo widze tylko i "aż" dwa???
Oceniam zespół na forme i dzień obecny, chyba nie ma na forum takiego kamikaze który obstwi mecz finałowy razem z wynikiem.
Dzisiejszy mecz był jednak o jakieś trofeum, (nie ważne czy bardziej czy mniej znaczące - ale jednak) zespoły miały dodatkową mobilizacje, wiekszą niż kolejny mecz ligowy.
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: PioterZJastrzebia »

kuchcik77 pisze: 20 paź 2021, o 21:58 Popiwczak niczym Zati. Miała być riznica klas...momentami była.Gorniczy Goliat jest do przodu bo ma trofeum.nasteony test Puchar Polski potem ćwierćfinały LM.reszta dla nich to przygrywka. ZAKSA niech sie zgrywa.nic nie muszą...oby dali dokończyć Cretu sezon
O dokończenie sezonu to bardziej martwiłbym się w JW, w końcu wszyscy wiemy jaki w Jastrzębiu jest gorący stołek :]
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Superpuchar Polski 2021

Post autor: bono »

Mówimy o trzech zmiennikach którzy nie dźwignęli ale jeszcze jest nowy trenejro który też nie pomógł - mógł w 2 secie wpuścić chociaż Kozłowskiego.
Troche balonik pękł ale może to i dobre.
Ciekaw jestem na reakcję Świdra jak ten obraz z silnymi drużynami się nie zmieni i parę razy dostaniemy w palnik.
nie ma już nic... :<
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”