Transfery i plotki na sezon 2022/23

WysokiPortorykanczyk
Posty: 7820
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Pawel9221 pisze: 29 gru 2021, o 18:14Dlaczego na Mandiraciego za późno ? Widziałem raptem go raz, a gra narazie w Turcji dalej, wiec jeśli nie jest nigdzie przyklepany to nie takich przyszłościowych graczy nasza liga wyciągała
Były już w trakcie ME informacje, że ma trafić do Włoch w przyszłym roku, a to jeszcze większy talent niż Lagumdzija, bo gra świetnie i na ataku, i na przyjęciu. Klub z topu nie da mu miejsca w szóstce, a lepiej iść do Monzy niż na 3. przyjmującego do jakiejś Skry czy Resovii.
Vilgefortz pisze: 29 gru 2021, o 18:23 A jak Vucicevic w halkbanku? Po karierze, co?
Nie wiem, ale widzę, że Hernandeza nie wygryzie, zatrzymał się w rozwoju, 23 lata, nic poważnego tutaj raczej nie będzie, co mało zaskakujące, bo kiepściutki miał ten sezon w Słowenii.

Babkiewicz, Darlan, Mandiraci, moooże Sapożkow, Keita, Nishida, Saadat, Reggers - z młodych atakujących ('00 w dół) z realnym potencjałem na top, to chyba oni, nie wiem czy ktoś nowy globalnie się pojawił, może jeszcze o kimś zapomniałem. Gabiego z Civitanovy można pewnie będzie przyatakować.
Diomedea
Posty: 4330
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Diomedea »

Nishida jakos ciagle nie potwierdzil ambicji na top.
Keita marnuje czas na dogonienie czolowki, chociaz zyskuje kase.
Sopozkow pewnie tak, choc poczekajmy.
Darlanowi troche centymetrow chyba brakuje, choc talent, skocznosc, dynamike ma niesamowite.
Rogers owszem, choc juz jest sporo eksploatowany. A jest na poczatku drogi.
Tartarow? Jeszcze ma daleko, podobnie bardzo mlodzi Rosjanie.

Do czego zmierzam?
Na razie nie widze duzej grupy atakujacych, ktorzy beda grac na poziomie podobnym do poprzednikow i Szary moz miec racje.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2021, o 18:58 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
bryt.bryt
Posty: 384
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bryt.bryt »

Szary Wilk pisze: 29 gru 2021, o 17:39
bryt.bryt pisze: 29 gru 2021, o 17:36
Szary Wilk pisze: 29 gru 2021, o 17:23Nie mówię, że ma być stać Wartę Zawiercie czy Warszawę, ale Resovię?
Warszawa ma ponoć duże plany, więc ...
Od kilku lat słyszę, że ma duże plany i szykuje się tam mocarna ekipa, a potem widzę transfery w stylu Trinidad,Blankenau,Gałązka,Superlak i zapchanie luki po Szalpuku w postaci Janikowskiego.
Przesada. Wymieniony skład to efekt 2 lat zawirowań właścicielsko-finansowych, kiedy wszyscy wiedzieli, że sukcesem będzie samo przetrwanie klubu. Mocarna ekipa była wcześniej i ma być teraz (choć to jest oparte na jednej luźnej opinii dziennikarza).
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7820
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Diomedea pisze: 29 gru 2021, o 18:52Na razie nie widze duzej grupy atakujacych, ktorzy beda grac na poziomie podobnym do poprzednikow i Szary moz miec racje.
To prawda, ale to można generalnie powiedzieć o każdej pozycji w siatkówce, o czym wspominałem szerzej w wakacje, a my tego aż tak nie odczuwamy, bo mamy najgłebszą/chyba najlepszą kadrę na świecie w tym momencie (pod względem poziomu indywidualnego zawodników). Na rozegraniu/ataku jest gorzej i trzeba mocno główkować, żeby wymyślić nazwisko realne, fajne, perspektywiczne, na wysokim poziomie, z potencjałem, w zasięgu, bez ważnej umowy etc.
Szary Wilk
Posty: 7935
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Były już w trakcie ME informacje, że ma trafić do Włoch w przyszłym roku, a to jeszcze większy talent niż Lagumdzija, bo gra świetnie i na ataku, i na przyjęciu. Klub z topu nie da mu miejsca w szóstce, a lepiej iść do Monzy niż na 3. przyjmującego do jakiejś Skry czy Resovii.
Jakiejś Skry albo Resovii :D Ja widzę, że w naszym narodzie na porządku dziennym jest umniejszanie sobie, rodakom, myślenie jak "cudze chwalicie, swego nie znacie" czy ojkofobia (O to broń Boże cię nie oskarżam, ale podałem to jako skrajną konsekwencję powyższych), ale na litość: Nie przesadzaj. Akurat ta "jakaś" Skra czy Resovia to są daleko przed Monzą jeśli chodzi o sukcesy w europejskiej siatkówce w ostatnich latach. I nie ma co patrzeć na to, że Monza gra w lidze włoskiej, bo może poza tym sezonem, raczej nie miała by szans w minionej dekadzie na jakieś znaczne sukcesy w PlusLidze. To są przede wszystkim kluby bardzo rozpoznawalne, ze sporymi sukcesami, wielkimi nazwiskami grającymi przez lata i sporą publicznością, a Monza to drużyna, która istnieje 23 lata i jej największym sukcesem jest srebro Pucharu Challenge :D Kiedy Resovia ze Skrą walczyły na dwóch frontach, w Monzie grały takie asy jak Alejandro Vigil, Chen Wang, Maksim Botin, Alberto Elia i tego typu cudaki.


Monza jest tylko przystankiem do gry w dużych klubach, dziś są, jutro ich miejsce w czołówce zajmie Verona albo Padwa, kto to wie. A Skra czy Resovia to wciąż kluby, które przy trochę lepszym zarządzaniu mogą walczyć z najlepszymi klubami włoskimi, bo zarówno pieniądze, sponsorzy, warunki do trenowania, jak i kibice tam niewątpliwie są.

bryt.bryt pisze: 29 gru 2021, o 18:55
Szary Wilk pisze: 29 gru 2021, o 17:39
bryt.bryt pisze: 29 gru 2021, o 17:36

Warszawa ma ponoć duże plany, więc ...
Od kilku lat słyszę, że ma duże plany i szykuje się tam mocarna ekipa, a potem widzę transfery w stylu Trinidad,Blankenau,Gałązka,Superlak i zapchanie luki po Szalpuku w postaci Janikowskiego.
Przesada. Wymieniony skład to efekt 2 lat zawirowań właścicielsko-finansowych, kiedy wszyscy wiedzieli, że sukcesem będzie samo przetrwanie klubu. Mocarna ekipa była wcześniej i ma być teraz (choć to jest oparte na jednej luźnej opinii dziennikarza).
No to jestem ciekaw co to za mocna ekipa się szykuje, bo jak zobaczę news, że zostają Grobelny i Petković czy Trinidad, to za Chiny w to nie uwierzę. Dla mnie mocarny skład, duży potencjał i wielkie plany muszą równać się transferom zawodników z wysokiej półki na: rozegranie,przyjęcie,atak. Przydałoby się też choćby minimalne wzmocnienie ławki.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2021, o 19:08 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 2 razy.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7820
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

''Jakaś'', że np., tak się chyba mówi.
Szary Wilk
Posty: 7935
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

@Diomdea, Wysoki

Z tym Sapożkowem to poczekam tak samo, bo nie oglądałem za bardzo, ale widzę po warunkach, że jedna kontuzja może spowodować efekt domina i zatrzymanie kariery, bo przy tych warunkach grać jako atakujący na wysokim poziomie przez lata na 2-3 fronty (zakładając, że zacznie się rozwijać, to kadra, europejskie puchary i liga) będzie bardzo ciężko.

Co do Keity - On ma dopiero 20 lat i to jest jego drugi sezon w Korei. Matthew Anderson także grał 2 lata w Korei, konkretnie w Hyundai Capital Skywalkers i to w wieku 21-23 lat, a więc później niż Keita i jednak zrobił wielką karierę w światowej siatkówce. Sam Keita pewnie nie jest głupi i wie, że nie będzie grać w Korei na stałe, bo ciężko będzie o długą karierę przy 50-70 (ostatnio nawet 82) atakach na mecz, bo się wyeksploatuje za szybko, mimo, że tego grania reprezentacyjnego nie ma.

Ja uważam, że dość mądrze kombinuje, bo zarobi jednak sporo kasy i wybije się pod względem rozpoznawalności trochę szybciej, niż miałby teraz grać gdzieś w Słowenii/Francji/Niemczech i pierwszy dobry kontrakt dostać w wieku 23-24 lat. A tak w razie niepowodzenia w Europie ma już renomę w Azji i może pójść grać gdzieś do Japonii, gdzie jednak takiej, brzydko mówiąc, patologii nie ma jak w Korei, gdzie obcokrajowiec jest w 100 % odpowiedzialny za wszystko i w razie kontuzji rozwiązuje się z nim kontrakt.

Z drugiej strony są gracze tacy jak Thomas Edgar czy Kristian Padar, którzy grają praktycznie tylko w lidze azjatyckiej i raczej Europy nie zawojowali, choć Padar sezon 2019/2020 spędził w Fakiele (nie przytoczę, jak mu poszło, bo nie oglądałem tego z zacięciem, by wyciągać wnioski) i ma dopiero 25 lat, więc może jeszcze mu się odwidzi i chce się zabezpieczyć finansowo jeszcze na rok-dwa.


Propo lig azjatyckich, to było już kilku siatkarzy, którzy w "dobrych latach" swojej kariery decydowali się na takie ruchy, więc początkujący w siatkówce Keita to raczej styl prowadzenia kariery na wzór Matthew Andersona.

Pavel Abramov: Toray Arrows 24-26 lat (2003-2005)
Lloy Ball: Toray Arrows 24-27 (1996-1999)
Matej Kazijski: JKTEK Stings 31-34 (2015-2018)
Kevin Le Roux: Hyundai Capital Skywalers 25-26 (2014-2015)
Drażen Luburić: JT Thunders 23-24 (2016-2017)
Leandro Vissotto: JT Thunders 31-33 (2014-2016)
Igor Omrcen: JT Thunders 32-34 (2012-2014)
Oreol Camejo: KB Insurance Stars 26-27 (2012-2013)
Robertlandy Simon: Ansan Bank Rush & Cash 27-29 (2014-2016)
Michał Kubiak: Panasonic Panthers 27-33 (2015 - nadal)

Ah, po co wymieniać, przykładów jest cała masa. Nie wiem jak płacili kiedyś, ale według mnie ten kierunek będzie coraz powszechniejszy u schyłku kariery, bo już jest chętniej obierany niż kiedyś. Kwestia czasu, aż w Chinach/Japonii zobaczymy Leala,Zaytseva,Sokołova,Atanasijevicia. Juantorena już chyba zapowiedział, że idzie w przyszłym sezonie tam grać.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Lucarelli »

Nie ma wielu klasowych atakujących na rynku, a już takich w zasięgu finansowym polskich klubów to już w ogóle, dlatego też w mojej opinii zatrzymanie Kaczmarka to powinien być priorytet dla Zaksy, gdyż zwyczajnie jego będzie najtrudniej zastąpić zawodnikiem na podobnym poziomie.
Patrząc na rynek europejski to przychodzi mi na myśl głównie Patry, z tym, że już krążą informację, ze Trento próbuje go zaklepać i o ile finansowo Zaksa jest zapewne w stanie rywalizować z Trentino ze zredukowanym po poprzednim sezonie budżetem, tak obawiam się, że Francuz tak jak wielu przed nim będzie wolał w przypadku podobnych kwot żyć i grać we Włoszech.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Vilgefortz »

Lucarelli pisze: 29 gru 2021, o 20:03 Nie ma wielu klasowych atakujących na rynku, a już takich w zasięgu finansowym polskich klubów to już w ogóle, dlatego też w mojej opinii zatrzymanie Kaczmarka to powinien być priorytet dla Zaksy, gdyż zwyczajnie jego będzie najtrudniej zastąpić zawodnikiem na podobnym poziomie.
Patrząc na rynek europejski to przychodzi mi na myśl głównie Patry, z tym, że już krążą informację, ze Trento próbuje go zaklepać i o ile finansowo Zaksa jest zapewne w stanie rywalizować z Trentino ze zredukowanym po poprzednim sezonie budżetem, tak obawiam się, że Francuz tak jak wielu przed nim będzie wolał w przypadku podobnych kwot żyć i grać we Włoszech.
Mogę się mylić, ale Francuz przedłużył kontrakt z Mediolanem do 23 albo 24
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7820
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Patry ma kontrakt do końca sezonu, to jest tak oczywisty ruch dla Trentino, że aż nudny.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

Lucarelli pisze: 29 gru 2021, o 20:03 Nie ma wielu klasowych atakujących na rynku, a już takich w zasięgu finansowym polskich klubów to już w ogóle, dlatego też w mojej opinii zatrzymanie Kaczmarka to powinien być priorytet dla Zaksy, gdyż zwyczajnie jego będzie najtrudniej zastąpić zawodnikiem na podobnym poziomie.
Podpisuje się obiema rękami. O ile przyjmującym siatkówka stoi o tyle wszechstronnych atakujących jest jak na lekarstwo. A nawet Ci najlepsi niejednokrotnie nie sprawdzają się w realiach naszej ligi. Widać to doskonale po Atanasijevicu który jeszcze nie tak dawno uchodził za top5-6 świata.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Szary Wilk
Posty: 7935
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Tak jak pisałem, według mnie na transfery takich zawodników jak Patry to są bardzo małe szanse, bo lada moment będą wypełniać luki w najmocniejszych włoskich lub rosyjskich klubach. I stąd nie dziwi oferta z Trentino, które nie ma atakującego, ale w Lube jest 33 letni Zaytsev, który miał słaby sezon reprezentacyjny i teraz trapią go urazy i za 2 lata może już grać w Azji.

Tacy zawodnicy jak Lagumdzija,Patry czy Alan lub Saadat/Keita w razie szybkiego rozwoju, to będą obsadzać najlepsze kluby, bo wszyscy najlepsi atakujący mają 32/33 lata lub więcej, wyjątkiem Nimir.


https://forum.siatka.org/viewtopic.php? ... &start=120

W tym wątku opisałem co nieco odnośnie atakujących, ale widzę, że sporo osób myśli tak samo.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 611
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: MAG siatki »

michal1983 pisze: 29 gru 2021, o 20:31
Lucarelli pisze: 29 gru 2021, o 20:03 Nie ma wielu klasowych atakujących na rynku, a już takich w zasięgu finansowym polskich klubów to już w ogóle, dlatego też w mojej opinii zatrzymanie Kaczmarka to powinien być priorytet dla Zaksy, gdyż zwyczajnie jego będzie najtrudniej zastąpić zawodnikiem na podobnym poziomie.
Podpisuje się obiema rękami. O ile przyjmującym siatkówka stoi o tyle wszechstronnych atakujących jest jak na lekarstwo. A nawet Ci najlepsi niejednokrotnie nie sprawdzają się w realiach naszej ligi. Widać to doskonale po Atanasijevicu który jeszcze nie tak dawno uchodził za top5-6 świata.
Mam nadzieję, że "Zwierzu" nie połknie haczyka i nie odejdzie do ligi rosyjskiej. W K-K ma jak pączek w maśle :-)
Szary Wilk
Posty: 7935
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Jestem ciekaw ilu będzie chętnych po Jana Firleja. Według mnie dobry deal byłby, gdyby któryś z klubów wyciągnął Firleja razem z Defalco, chociaż to pewnie byłoby trudne.

Według mnie obecnie TOP 3 rozgrywających w lidze obok Toniuttiego i Janusza.
Daisukke
Posty: 45
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 08:54
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Daisukke »

Szary Wilk pisze: 30 gru 2021, o 21:22 Jestem ciekaw ilu będzie chętnych po Jana Firleja. Według mnie dobry deal byłby, gdyby któryś z klubów wyciągnął Firleja razem z Defalco, chociaż to pewnie byłoby trudne.

Według mnie obecnie TOP 3 rozgrywających w lidze obok Toniuttiego i Janusza.
Jak miałbym celować to ten duet idealnie pasowałby do Skry, Ebadipour-DeFalco bardzo fajne przyjecie, Firlej miałby kim też szaleć na środku a na młocie Atanasijevic.
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Miszczu-xdd »

Daisukke pisze: 30 gru 2021, o 21:26
Szary Wilk pisze: 30 gru 2021, o 21:22 Jestem ciekaw ilu będzie chętnych po Jana Firleja. Według mnie dobry deal byłby, gdyby któryś z klubów wyciągnął Firleja razem z Defalco, chociaż to pewnie byłoby trudne.

Według mnie obecnie TOP 3 rozgrywających w lidze obok Toniuttiego i Janusza.
Jak miałbym celować to ten duet idealnie pasowałby do Skry, Ebadipour-DeFalco bardzo fajne przyjecie, Firlej miałby kim też szaleć na środku a na młocie Atanasijevic.
Milad prawdopodobnie odchodzi po sezonie. Do Skry ma też trafić Marcin Komenda.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: leeon »

Vilgefortz pisze: 28 gru 2021, o 22:19 Witam, forumowicze. Czas otworzyć ten temat, gdyż pojawiła się pierwsz grubsza plotka.

JW chce zakontraktować Luburica?
W Resovii rewolucja
Szary Wilk
Posty: 7935
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Miszczu-xdd pisze: 30 gru 2021, o 21:28
Daisukke pisze: 30 gru 2021, o 21:26
Szary Wilk pisze: 30 gru 2021, o 21:22 Jestem ciekaw ilu będzie chętnych po Jana Firleja. Według mnie dobry deal byłby, gdyby któryś z klubów wyciągnął Firleja razem z Defalco, chociaż to pewnie byłoby trudne.

Według mnie obecnie TOP 3 rozgrywających w lidze obok Toniuttiego i Janusza.
Jak miałbym celować to ten duet idealnie pasowałby do Skry, Ebadipour-DeFalco bardzo fajne przyjecie, Firlej miałby kim też szaleć na środku a na młocie Atanasijevic.
Milad prawdopodobnie odchodzi po sezonie. Do Skry ma też trafić Marcin Komenda.

Serio? :D Komenda za Łomacza? A nie Firlej? I powiedz, że jeszcze Piechocki zostaje :D
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Miszczu-xdd »

Szary Wilk pisze: 30 gru 2021, o 21:39
Miszczu-xdd pisze: 30 gru 2021, o 21:28
Daisukke pisze: 30 gru 2021, o 21:26

Jak miałbym celować to ten duet idealnie pasowałby do Skry, Ebadipour-DeFalco bardzo fajne przyjecie, Firlej miałby kim też szaleć na środku a na młocie Atanasijevic.
Milad prawdopodobnie odchodzi po sezonie. Do Skry ma też trafić Marcin Komenda.

Serio? :D Komenda za Łomacza? A nie Firlej? I powiedz, że jeszcze Piechocki zostaje :D

Podaje tylko to co słyszałem, a i o tym czy za Łomacza, czy do Łomacza to nie wiem.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: leeon »

Oczywiście że Piechocki zostaję. Nie słyszałeś ostatniego wywiadu z MMG? Statystycy się mylą odnośnie Kacpra który ma "najcięższą koszulkę w lidze" :]
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Kiepski »

Nie chcę załamywać kibiców Skry, ale Piechocki w sumie ma dopiero 27 lat i jako libero spokojnie może kontynuować karierę jeszcze z 10 lat, więc póki tatuś będzie prezesem to przez najbliższą dekadę nie ma co nawet poruszać tematu zmiany libero :]
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1574
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lukecik »

O Komendzie w Skrze pisał chyba ten sam kolega, który podał info o Urosu w Bełku i Fornalu oraz Sole w Zawierciu. Nick mi umknął niestety.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: skrowiec »

lukecik pisze: 30 gru 2021, o 22:25 O Komendzie w Skrze pisał chyba ten sam kolega, który podał info o Urosu w Bełku i Fornalu oraz Sole w Zawierciu. Nick mi umknął niestety.

Urosu pisałem ja, ale tylko o nim. O pozostałych pierwsze słysze.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Biciut »

leeon pisze: 30 gru 2021, o 21:31
Vilgefortz pisze: 28 gru 2021, o 22:19 Witam, forumowicze. Czas otworzyć ten temat, gdyż pojawiła się pierwsz grubsza plotka.

JW chce zakontraktować Luburica?
W Resovii rewolucja
Again?
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: leeon »

Strzelam. :] :] :]
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Lucarelli »

O Urosu w Bełku pierwszy pisał ale Pasini.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Biciut »

leeon pisze: 30 gru 2021, o 23:16 Strzelam. :] :] :]
Tylko to może być dobry strzał ;)
Mendez pracował z mega sypaczami i niestety coś czuje, że podziękują za jego namową Fabianowi. Będzie poszukiwanie bdb wolnego Polaka na inne pozycje i jakiegoś kocura na rozegranie
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: miro1905 »

Lucarelli pisze: 30 gru 2021, o 23:55 O Urosu w Bełku pierwszy pisał ale Pasini.
Pierwszy pisał jakiś troll na chacie prawdy siatki, co podłapał ktoś na forum z którego prawdopodobnie podłapał Pasini.
asps
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: asps »

Firlej podobnie jak Butryn mają kontrakt z AZSem na 2 lata chyba, Defalco na rok i male szanse, zeby zostal.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

leeon pisze: 30 gru 2021, o 21:54 Oczywiście że Piechocki zostaję.
Kamień z serca :]
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”