Transfery i plotki na sezon 2022/23

Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

jinx pisze: 11 sie 2022, o 14:35 Jak tobie wychodźmy przewidywania w ciągu ostatnich lat?🤡
To po co Wam w ogóle transfery, jak wskrzeszony Świder ze Wspaniałym też by Mistrzostwo zdobyli zapewne? :D

Jeszcze paru by tam znalazł w okolicy, Benek Szczerbaniuk. O i pół szóstki gotowe po co jakieś Hubery drogie.

Niektórym to się wydaje już, że losowych ludzi można wziąć i będzie dobrze, bo to Zaksa. To że Janusz wszedł na wyższy poziom, Erik zagrał na swoim, to OK. Ale Żaliński ani nie jest na poziomie Semeniuka, ani już raczej nie wejdzie w tym wieku. Jak wejdzie to zacznę jeździć na pielgrzymki do Kędzierzyna i wdychać lokalne powietrze :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: jinx »

Nie wiem skąd u niektórych taka chęć kompromitowania się co roku? To jakiś masochizm?

Taki instynkt samozachowawczy, pierwotny, kazałby mi poczekać z takimi tekstami przynajmniej do zamknięcia składu zaksy. Niektórzy kolejny rok pokazują, że tego nie mają a może lubią to?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

jinx pisze: 11 sie 2022, o 14:35 Jak tobie wychodźmy przewidywania w ciągu ostatnich lat?🤡
Ale czy ty próbujesz mi wmówić, że ZAKSA z Muagututią lub Żalińskim to będzie potentat? Jeszcze nowy trener, który musi poznać zawodników.

Jak uważasz, że ZAKSA z Wojtkiem Żalińskim to faworyt do wygrania ligi, to masz różowe okulary i gdyby był Warda za Hubera, to też byś pewnie był zadowolony.
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: jinx »

Ja tylko zwracam uwagi, że niektórzy tutaj eksperci internetowi, jeśli chodzi o przewidywania, przez ostatnie sezony nadawali się jedynie do tarcia chrzanu.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Aranger »

I mają takie samo prawo snuć kolejne przewidywania co przedtem, od tego jest forum internetowe. Możesz się z nimi zgadzać lub nie, ale nakłaniałbym do wymiany argumentów, a nie pisania, że nie macie racji, bo wcześniej też jej nie mieliście.
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: jinx »

A pewnie. Niech dalej wylewają te swoje mądrości.
Ja czekam na zamknięcie składu i start sezonu. Ocenię zespół po kilku kolejkach.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

jinx pisze: 11 sie 2022, o 15:25 Ja tylko zwracam uwagi, że niektórzy tutaj eksperci internetowi, jeśli chodzi o przewidywania, przez ostatnie sezony nadawali się jedynie do tarcia chrzanu.
Skoro Ty zawsze wszystkie typy trafiasz, to polecam bukmacherkę, zostaniesz milionerem ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: jinx »

Streeter pisze: 11 sie 2022, o 15:34
jinx pisze: 11 sie 2022, o 15:25 Ja tylko zwracam uwagi, że niektórzy tutaj eksperci internetowi, jeśli chodzi o przewidywania, przez ostatnie sezony nadawali się jedynie do tarcia chrzanu.
Skoro Ty zawsze wszystkie typy trafiasz, to polecam bukmacherkę, zostaniesz milionerem ;)

Streeter
Nie kręci mnie to:)

Niektórzy mnie kojarzą z hejtu Jarosza, Gacka w Zaksie. Jak będą ssać w przyszłym sezonie to też będę cisnął klub, bo racje mają ci, którzy twierdzą, że włodarze przespali sezon transferowy.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Aranger pisze: 11 sie 2022, o 15:31 I mają takie samo prawo snuć kolejne przewidywania co przedtem, od tego jest forum internetowe. Możesz się z nimi zgadzać lub nie, ale nakłaniałbym do wymiany argumentów, a nie pisania, że nie macie racji, bo wcześniej też jej nie mieliście.
Kolego, coś ci się pomyliło. Ja napisałem, że transfer Muagututii (liga egipska w tym sezonie :D) lub granie Żalińskim to kompromitacja jesli chodzi o transfery. Następnie @jinx napisał, że tego typu przewidywania nadają się do tarcia chrzanu.

Więc kto zaczął? Do kogo kierujesz posta?
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Aranger »

Do jinxa.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

jinx pisze: 11 sie 2022, o 15:38
Streeter pisze: 11 sie 2022, o 15:34
jinx pisze: 11 sie 2022, o 15:25 Ja tylko zwracam uwagi, że niektórzy tutaj eksperci internetowi, jeśli chodzi o przewidywania, przez ostatnie sezony nadawali się jedynie do tarcia chrzanu.
Skoro Ty zawsze wszystkie typy trafiasz, to polecam bukmacherkę, zostaniesz milionerem ;)

Streeter
Nie kręci mnie to:)

Niektórzy mnie kojarzą z hejtu Jarosza, Gacka w Zaksie. Jak będą ssać w przyszłym sezonie to też będę cisnął klub, bo racje mają ci, którzy twierdzą, że włodarze przespali sezon transferowy.
A ja jedynie piszę, że jak się skończy na Żalińskim, to nie widzę tego, że Zaksa będzie tak mocna, jak z Semeniukiem (choć w typach pisałem że nawet z Nim raczej skończą na pudle). Nie wiem gdzie tu ujma i obraza. Oczywiście boisko wszystko zweryfikuje, może okazać się, że Żaliński niczym Gierczynski zagra "na starość" sezon życia i znów Zaksa będzie zamiatać wszystkich. Ale mimo wszystko wierzyć na tym etapie że z Wojtkiem czy Muagututią Zaksa zamiecie ligę, no to trzeba być niepoprawnym optymistą.

A najbardziej to liczę na to, że jednak przyjdzie Irańczyk. I dla Zaksy, i dla ligi i dla samego zawodnika powinna to być dobra decyzja.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: jinx »

Ja też wybrałbym między Irańczykiem a Paszyckim. Tańsza pierwsza opcja.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Aranger pisze: 11 sie 2022, o 15:49Do jinxa.
A to sorry :D

Ja nie mam nic do ZAKSY. Dla dobra ligi i naszych sukcesów w europejskich pucharach życzę im, żeby przyszedł Anderson, a co najmniej Esfandiar. Problem w tym, że ns razie zanosi się na Muagututię lub Żalińskiego i to faktycznie jest kompromiracja ze strony klubu. Żeby od stycznia nie znaleźć nikogo, choćby na poziomie Maara. Jak ZAKSĘ takie transfery przerastają, to gdyby za rok odszedł np Kaczmarek, to kto za niego przyjdzie? Sasak z ligi czeskiej czy Jakub Jarosz wróciłby do klubu?
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: jinx »

Szary Wilk pisze: 11 sie 2022, o 16:01
Aranger pisze: 11 sie 2022, o 15:49Do jinxa.
A to sorry :D

Ja nie mam nic do ZAKSY. Dla dobra ligi i naszych sukcesów w europejskich pucharach życzę im, żeby przyszedł Anderson, a co najmniej Esfandiar. Problem w tym, że ns razie zanosi się na Muagututię lub Żalińskiego i to faktycznie jest kompromiracja ze strony klubu. Żeby od stycznia nie znaleźć nikogo, choćby na poziomie Maara. Jak ZAKSĘ takie transfery przerastają, to gdyby za rok odszedł np Kaczmarek, to kto za niego przyjdzie? Sasak z ligi czeskiej czy Jakub Jarosz wróciłby do klubu?
Z Sasakiem mógłbyś trafić :)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

jinx pisze: 11 sie 2022, o 16:02
Szary Wilk pisze: 11 sie 2022, o 16:01
Aranger pisze: 11 sie 2022, o 15:49Do jinxa.
A to sorry :D

Ja nie mam nic do ZAKSY. Dla dobra ligi i naszych sukcesów w europejskich pucharach życzę im, żeby przyszedł Anderson, a co najmniej Esfandiar. Problem w tym, że ns razie zanosi się na Muagututię lub Żalińskiego i to faktycznie jest kompromiracja ze strony klubu. Żeby od stycznia nie znaleźć nikogo, choćby na poziomie Maara. Jak ZAKSĘ takie transfery przerastają, to gdyby za rok odszedł np Kaczmarek, to kto za niego przyjdzie? Sasak z ligi czeskiej czy Jakub Jarosz wróciłby do klubu?
Z Sasakiem mógłbyś trafić :)
Wiem, wiem, słyszalem, ze brali go pod uwagę, jak Kaczmarek myślał o Kuzbassie.

To smutne. Bo transfery typu Janusz,Shoji,Huber a "potencjalne/niedoszłe" Sasak,Muagututia. Tym bardziej, że finalnie Sasak w Czechach wylądował, a Muagututia grał w Egipcie i pewnie zagra gdzieś w Grecji, Niemczech, lub co gorsza w Rumunii lub Austrii. Przy odrobinie szczęścia zarobi sobie w Katarze. Poziom powala na kolana. Negatywnie, oczywiście.

No chociaż ten Paszycki im wyszedł i oby wyszedł też Anderson/Esfandiar
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Szary Wilk pisze: 11 sie 2022, o 16:06 No chociaż ten Paszycki im wyszedł i oby wyszedł też Anderson/Esfandiar
Legenda głosi, że środkowi są najtańszymi zawodnikami (pewnie poza Simonem i kilkoma wyjątkami), więc tu też najłatwiej wykosztować się na niezłego zawodnika, zresztą mamy sporo przykładów z naszej ligii, jak choćby Seyed.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orzi »

jinx pisze: 11 sie 2022, o 15:25 Ja tylko zwracam uwagi, że niektórzy tutaj eksperci internetowi, jeśli chodzi o przewidywania, przez ostatnie sezony nadawali się jedynie do tarcia chrzanu.
Ch*ju ekspercie ch*ju, jak śmiesz NIE przewidywać Zaksy na pierwszym miejscu ch*ju.

Serio Zaksiacy - chill. Ludzie się bawią w przewidywania bez jakichś mocnych uczuć w jakąkolwiek stronę, a Wy idziecie na krucjatę jakbyśmy co najmniej Huberowi więzadła zerwali.

Sam trzymam kciuki za Esfandiara, bo wtedy sam Zaksiakow będę typował na miejsce 1-2. Ale jeśli skończy się bez dobrego wzmocnienia to sorry. Reszta ligi poszła do przodu, przepaść między KK a resztą nie była bardzo duża, więc na powtórzenie sukcesów to RACZEJ nie wystarczy.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Ktoś: Typuje Zawiercie/Jastrzębie na np 3 miejsce
Kibice tego klubu: No może tak być, ale oby nie, celujemy wyżej
Ktoś: Typuje ZAKSĘ bez złota ze względu na transfery
Kibice ZAKSY: JAK ŚMIEĆ ŚMIE TYPOWAĆ NAS TAK, KTÓRZY WYGRALI LIGĘ MISTRZÓW.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Szary Wilk pisze: 11 sie 2022, o 16:51 Ktoś: Typuje Zawiercie/Jastrzębie na np 3 miejsce
Kibice tego klubu: No może tak być, ale oby nie, celujemy wyżej
Ktoś: Typuje ZAKSĘ bez złota ze względu na transfery
Kibice ZAKSY: JAK ŚMIEĆ ŚMIE TYPOWAĆ NAS TAK, KTÓRZY WYGRALI LIGĘ MISTRZÓW.
Wszyscy: śmieją z Resovii i Skry na potęgę, kibice Resovii i Skry: smutna żaba.exe :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Marcy$ »

Szary Wilk pisze:Miał być wielki transfer, będzie Żaliński lub Muagututia. Jeśli nie wezmą tego Esfandiara to kompromitacja ZAKSY. W Andersona nie wierzę.


Tak, kompromitacja. Żenada, ośmieszenie. Nie da dię takiej wtopy wytłumaczyć w żaden sposób. Tym bardziej, że dostali sporo kasy za Semeniuka.
Tak tak. Rzeczywiscie. Wywazona ocena i komentowanie transferu ktory sie w zaden sposob nie potwierdzil.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nom, każdy rozsądny kibic Zaksy (m.in. @jinx) przyzna, że poszukiwania nowego przyjmującego przebiegają w wątpliwy sposób, ale raz, że z tego co mi wiadomo jeszcze nikogo nie ogłoszono (co chyba powiedział sam prezes), a dwa, Zaksa 15-22 to najlepiej zarządzany klub w historii Plusligi (relacja budżetu do wyników + wpływ na rozwój polskich graczy + długość, gdzie Zaksa grała najlepiej w Polsce - długo nikt się do tego IMHO nie zbliży), w końcu musi zdarzyć się zadyszka, więc z tym (przedwczesnym) triumfalizmem to bym jednak racjonował, nic nie trwa wiecznie, Zaksa (jak każdy klub) też zrobi w końcu słaby ruch. Ja tam w to czarnowidztwo trochę nie wierzę, bo gdyby był w Kędzierzynie ktoś pokroju Muagututii (albo Żaliński w szóstce), to by oznaczało, że Zaksa po prostu nie ma pieniędzy (ale IMHO tak nie będzie). Przyjdzie jakiś Esfandiar i Zaksa dalej będzie bardzo konkurencyjna, ale - jak wyżej - nie jest możliwe, żeby rokrocznie grać ponad swój budżet, Zaksie jednak bliżej do Tours i Friedrichshafen, gdy wygrywały LM, niż do Civitanovy i Kazania (co jest pewnego rodzaju dużym komplementem).
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orzi »

PioterZJastrzebia pisze: 9 sie 2022, o 10:35
przemik pisze: 9 sie 2022, o 10:07 Zapomnialeś o jednym środkowym w Warszawie
Iurii Semeniuk.
Nie zapomniał.
Swoją drogą byłoby zabawnie gdyby wystawił Warszawę tak jak kiedyś Radom, a na jego miejsce, jak u Czarnych, przyszedłby Parkinson xD
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bono »

WysokiPortorykanczyk pisze: 12 sie 2022, o 02:32 Nom, każdy rozsądny kibic Zaksy (m.in. @jinx) przyzna, że poszukiwania nowego przyjmującego przebiegają w wątpliwy sposób, ale raz, że z tego co mi wiadomo jeszcze nikogo nie ogłoszono (co chyba powiedział sam prezes), a dwa, Zaksa 15-22 to najlepiej zarządzany klub w historii Plusligi (relacja budżetu do wyników + wpływ na rozwój polskich graczy + długość, gdzie Zaksa grała najlepiej w Polsce - długo nikt się do tego IMHO nie zbliży), w końcu musi zdarzyć się zadyszka, więc z tym (przedwczesnym) triumfalizmem to bym jednak racjonował, nic nie trwa wiecznie, Zaksa (jak każdy klub) też zrobi w końcu słaby ruch. Ja tam w to czarnowidztwo trochę nie wierzę, bo gdyby był w Kędzierzynie ktoś pokroju Muagututii (albo Żaliński w szóstce), to by oznaczało, że Zaksa po prostu nie ma pieniędzy (ale IMHO tak nie będzie). Przyjdzie jakiś Esfandiar i Zaksa dalej będzie bardzo konkurencyjna, ale - jak wyżej - nie jest możliwe, żeby rokrocznie grać ponad swój budżet, Zaksie jednak bliżej do Tours i Friedrichshafen, gdy wygrywały LM, niż do Civitanovy i Kazania (co jest pewnego rodzaju dużym komplementem).
100% prawdy - lubię czytać Twoje posty, które są bardzo wyważone i w większości trafiają w punkt.
Na pewno zmiana prezesa spowodowała że trudniej o negocjację bardzo dobrego/zamiennika Semena w miarę rozsądnych cenach. Piotr konsultuje z Sebastianem pewne kwestie - ale z racji funkcji ma coraz mniej czasu.
Czy gdyby był Świder przyjmujący byłby już podpisany tego nie wiem.
Na pewno jest nerwowo w Zaksie - i wyjścia są dwa: albo uda się wyciągnąć tego Irańczyka lub podobnego albo jeszcze Szpaczek będzie czekał do MŚ i na finiszu Zaksa się obroni i kogoś "wyłapie" albo będzie lekka kompromitacja.
Co do funduszy - uwierzcie - już nieraz było to tłumaczone - te "experty" w Grupie Azoty przykręcają kurek (bo inne projekty są ważne, a z KK nam nie po drodze)- mając taką retorykę - "coraz mniej kasy Wam dajemy a Wy coraz lepsze wyniki robicie"
"Więc dziękujcie nam że Zaksa to najlepiej zarządzany klub ever" :]
nie ma już nic... :<
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

bono pisze: 12 sie 2022, o 12:24 Co do funduszy - uwierzcie - już nieraz było to tłumaczone - te "experty" w Grupie Azoty przykręcają kurek (bo inne projekty są ważne, a z KK nam nie po drodze)- mając taką retorykę - "coraz mniej kasy Wam dajemy a Wy coraz lepsze wyniki robicie"
"Więc dziękujcie nam że Zaksa to najlepiej zarządzany klub ever" :]
No ta logika jest mocno januszowska, na zasadzie a odszedł nam pracownik z firmy ale ten co został robi to co robił tamten to w sumie po co nam nowy :D idąc taką logiką "góry" to pasowałoby zająć z 10-te miejsce to by się pieniądze na Leony znalazły :)

Co nie zmienia faktu, że można też spróbować znaleźć innego sponsora. Tak wiem, Kędzierzyn jest tak położony, że najbliższe duże miasto to kolonia na Marsie, ale jednak szkoda, że dwukrotny zwycięzca LM musi być tak zależny od jednej firmy. Gdyby chociaż udało się nawiązać współpracę z jakąś firmą co by dała "głupi milion" to można by było zamknąć temat zastępstwa Semeniuka pół roku temu.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bono »

Dzięki zakładom istnieje siatkówka w KK, to nie takie proste, zabierz Jastrzębiu JSW a Skrze PGE😉
Po za tym zmieni się władza to i budżet się zmieni 8-)
No i kasa to nie wszystko (Rzeszów, czy choćby Kędzierzyn z przed Fefe)
nie ma już nic... :<
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orduna »

Komentatorzy potwierdzili, że Stępień wyeliminowany i Projekt szuka rozgrywającego.
Gniecki gdzie będzie grał?Jedyny który przychodzi mi na myśl.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2022, o 13:13 przez Orduna, łącznie zmieniany 1 raz.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orzi »

bono pisze: 12 sie 2022, o 13:05 Dzięki zakładom istnieje siatkówka w KK, to nie takie proste, zabierz Jastrzębiu JSW a Skrze PGE😉
Po za tym zmieni się władza to i budżet się zmieni 8-)
No i kasa to nie wszystko (Rzeszów, czy choćby Kędzierzyn z przed Fefe)
O ile się zmieni :(

W każdym razie szkoda, że nie mamy więcej klubów gdzie jest inwestor prywatny. Przydałoby się takie drugie Asseco.
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: PioterZJastrzebia »

Orduna pisze: 12 sie 2022, o 13:11 Komentatorzy potwierdzili, że Stępień wyeliminowany i Projekt szuka rozgrywającego.
Gniecki gdzie będzie grał?Jedyny który przychodzi mi na myśl.
Gniecki podpisany w Szwajcarii, z tego co wiem.
Tommy
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Tommy »

Może Łukasz Makowski
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Arw165 »

Orduna pisze: 12 sie 2022, o 13:11 Komentatorzy potwierdzili, że Stępień wyeliminowany i Projekt szuka rozgrywającego.
Jak zobaczyłam, że nie gra w PreZero to to była moja pierwsza myśl. Cały sezon z głowy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”