Transfery i plotki na sezon 2022/23

Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: skrowiec »

dezerter pisze: 27 sty 2022, o 19:51
skrowiec pisze: 27 sty 2022, o 19:37
dezerter pisze: 27 sty 2022, o 18:42

Kwolek będzie i jest w Zawierciu. ;)
Jednego dnia Kwolek jest w Skrze, drugiego w Zawierciu, pozniej słychać że w Rzeszowie i spowrotem w Zawierciu, a na końcu się okaże że zostanie w Warszawie :]
To zrób sobie screena. ;)
po co? przecież tu wszystko zostaje
Ostatnio zmieniony 27 sty 2022, o 19:59 przez skrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: dezerter »

nieważne.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: skrowiec »

Osobiście Kwolek to dla mnie w niedalekiej przyszłości taka druga wersja Szalpuka. Wielu na niego co sezon liczy.... Nie spieszno mi z jego dołączeniem czy to do Zawiercia czy do Bełchatowa
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

dezerter pisze: 27 sty 2022, o 19:54nieważne.
Ja. Lubię to.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Simao »

skrowiec pisze: 27 sty 2022, o 20:15 Osobiście Kwolek to dla mnie w niedalekiej przyszłości taka druga wersja Szalpuka. Wielu na niego co sezon liczy.... Nie spieszno mi z jego dołączeniem czy to do Zawiercia czy do Bełchatowa
Również nie jestem zwolennikiem transferu Kwolka w kontekście Resovii. Nie jestem jakimś wielkim fanem talentu i gry Bartosza. Zresztą mam takie wrażenie, że nastąpiła u Niego stagnacja, nie rozwija się, wręcz przeciwnie... Tak życzeniowo mogę napisać tylko, że widziałbym w Rzeszowie bardziej Semeniuka, Bednorza lub Fornala gdyby tylko była taka możliwość pozyskania któregoś z tych graczy. Oczywiście do pierwszego składu :)
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

lol, Kwolek jest lepszy od każdego przyjmującego Skry i Resovii w tym momencie.
ptrlnd
Posty: 318
Rejestracja: 20 mar 2021, o 10:13
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ptrlnd »

WysokiPortorykanczyk pisze: 27 sty 2022, o 20:40 lol, Kwolek jest lepszy od każdego przyjmującego Skry i Resovii w tym momencie.
Kwolek już nie skacze :D Kiedyś wydawało mi się, że to będzie gracz z ekstra defensywą + techniczne ataki, kolejne sezony to zweryfikowały.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lukecik »

Kwolo chyba się zasiedział w tej Warszawie, a i ma zwyczajnie dość Anastasiego. Liczę mocno, że zmiana środowiska tylko mu pomoże i na nowo będzie cieszył się grą, bo mam wrażenie, szczególnie w tym sezonie, że tej radochy trochę stracił i każdy mecz traktuje jako rutynowe odbicie karty na zakładzie, odbębnienie szybkich "8h" i do domu. Margines rozwoju w wielu elementach na pewno jeszcze ma.
bialasqq
Posty: 92
Rejestracja: 22 gru 2016, o 20:00
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bialasqq »

Transfer Szerszenia w Olsztynie zamknięty. Wybrał Lublin. Na lewe w grę wchodzą trzy polskie nazwiska. Jedno co najmniej genialne, dwa co najmniej bardzo dobre. Zapraszam do domysłow
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Simao »

Niezależnie od zmian personalnych jakie będą mieć miejsce, mam nadzieję, że Resovia wróci w końcu na siatkarskie salony. To jest najistotniejsze z perspektywy kibiców i sympatyków Resovii. Zresztą do tego, jak na razie nieudolnie, całe środowisko związane z Resovią dąży. W końcu musi się to udać i wrócą sukcesy, medale.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: dezerter »

bialasqq pisze: 27 sty 2022, o 21:54 Transfer Szerszenia w Olsztynie zamknięty. Wybrał Lublin. Na lewe w grę wchodzą trzy polskie nazwiska. Jedno co najmniej genialne, dwa co najmniej bardzo dobre. Zapraszam do domysłow
Orczyk, Szumura, Buchowski, Szymanski.
Etna19
Posty: 34
Rejestracja: 7 sty 2022, o 21:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Etna19 »

co to za bzdury
Szymański ma ważna umowę w Katowicach, Buchowski przedłuzył w Suwałkach, Szymura też podpisał nie w Olsztynie
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Aranger »

lukecik pisze: 27 sty 2022, o 21:40 Kwolo chyba się zasiedział w tej Warszawie, a i ma zwyczajnie dość Anastasiego. Liczę mocno, że zmiana środowiska tylko mu pomoże i na nowo będzie cieszył się grą, bo mam wrażenie, szczególnie w tym sezonie, że tej radochy trochę stracił i każdy mecz traktuje jako rutynowe odbicie karty na zakładzie, odbębnienie szybkich "8h" i do domu. Margines rozwoju w wielu elementach na pewno jeszcze ma.
Mam podobne odczucia, nie oglądam wiele w tym sezonie, ale z tego co widziałem + ze statystyk, to odnoszę wrażenie, że zatracił jakiś błysk, który posiadał przez dłuższy czas - to znaczy nadal w ogólnym rozrachunku wygląda bardzo solidnie, jak ma dzień, to nabije te 15-25 punktów na 60% skuteczności z kilkoma asami, ma solidne przyjęcie, ale raz, że trochę stanął w rozwoju, dwa, że ma więcej niż kiedyś tych gorszych dni, gdzie snuje się po boisku bez specjalnych efektów. Zmiana otoczenia powinna mu się przydać.
bialasqq
Posty: 92
Rejestracja: 22 gru 2016, o 20:00
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bialasqq »

Etna19 pisze: 27 sty 2022, o 22:35 co to za bzdury
Szymański ma ważna umowę w Katowicach, Buchowski przedłuzył w Suwałkach, Szymura też podpisał nie w Olsztynie
Gdzie Szymura podpisał? Jakieś info potwierdzone czy powiedziane bo ktoś powiedział, tak jak z Szerszeniem? Proszę o odpowiedź.
Ps. Do Olsztyna jest przymierzanych trzech przyjmujących, głowy kandydat to Szymura, pozostała dwójka to Włodarczyk i Orczyk. Przy czym za Olsztynem ma przemawiać wizja pierwszej "6" w stosunku do ekip bijących się o Szymurkę.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Biciut »

bialasqq pisze: 27 sty 2022, o 22:49
Etna19 pisze: 27 sty 2022, o 22:35 co to za bzdury
Szymański ma ważna umowę w Katowicach, Buchowski przedłuzył w Suwałkach, Szymura też podpisał nie w Olsztynie
Gdzie Szymura podpisał? Jakieś info potwierdzone czy powiedziane bo ktoś powiedział, tak jak z Szerszeniem? Proszę o odpowiedź.
Ps. Do Olsztyna jest przymierzanych trzech przyjmujących, głowy kandydat to Szymura, pozostała dwójka to Włodarczyk i Orczyk. Przy czym za Olsztynem ma przemawiać wizja pierwszej "6" w stosunku do ekip bijących się o Szymurkę.
Mam nadzieje na przedłużenie z JW ;)
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: miro1905 »

Szymura chyba przedłużył z JW. W kontekście Olsztyna mówiło się jeszcze o Szalpuku.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: iron »

bialasqq pisze: 27 sty 2022, o 22:49
Etna19 pisze: 27 sty 2022, o 22:35 co to za bzdury
Szymański ma ważna umowę w Katowicach, Buchowski przedłuzył w Suwałkach, Szymura też podpisał nie w Olsztynie
Gdzie Szymura podpisał? Jakieś info potwierdzone czy powiedziane bo ktoś powiedział, tak jak z Szerszeniem? Proszę o odpowiedź.
Ps. Do Olsztyna jest przymierzanych trzech przyjmujących, głowy kandydat to Szymura, pozostała dwójka to Włodarczyk i Orczyk. Przy czym za Olsztynem ma przemawiać wizja pierwszej "6" w stosunku do ekip bijących się o Szymurkę.
Tyle, że Włodarczyk i Szerszeń podpisali z Lublinem.
No sympathy for fools...
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Adamde »

bialasqq wrote: ↑27 minutes ago
Etna19 wrote: ↑41 minutes ago
co to za bzdury
Szymański ma ważna umowę w Katowicach, Buchowski przedłuzył w Suwałkach, Szymura też podpisał nie w Olsztynie
Gdzie Szymura podpisał? Jakieś info potwierdzone czy powiedziane bo ktoś powiedział, tak jak z Szerszeniem? Proszę o odpowiedź.
Ps. Do Olsztyna jest przymierzanych trzech przyjmujących, głowy kandydat to Szymura, pozostała dwójka to Włodarczyk i Orczyk. Przy czym za Olsztynem ma przemawiać wizja pierwszej "6" w stosunku do ekip bijących się o Szymurkę.
Mam nadzieje na przedłużenie z JW ;)
I co kolejny sezon w kwadracie? Trochę szkoda zawodnika, który ocierał się o pierwszą reprezentację Polski.
bialasqq
Posty: 92
Rejestracja: 22 gru 2016, o 20:00
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bialasqq »

Biciut pisze: 27 sty 2022, o 22:55
bialasqq pisze: 27 sty 2022, o 22:49
Etna19 pisze: 27 sty 2022, o 22:35 co to za bzdury
Szymański ma ważna umowę w Katowicach, Buchowski przedłuzył w Suwałkach, Szymura też podpisał nie w Olsztynie
Gdzie Szymura podpisał? Jakieś info potwierdzone czy powiedziane bo ktoś powiedział, tak jak z Szerszeniem? Proszę o odpowiedź.
Ps. Do Olsztyna jest przymierzanych trzech przyjmujących, głowy kandydat to Szymura, pozostała dwójka to Włodarczyk i Orczyk. Przy czym za Olsztynem ma przemawiać wizja pierwszej "6" w stosunku do ekip bijących się o Szymurkę.
Mam nadzieje na przedłużenie z JW ;)
Ok. Przyjmijmy, że jesteś siatkarzem, młodym, ambitnym oraz z predyspozycjami reprezentacyjnymi. Podpisujesz kontrakt z JW, wchodzisz sporadycznie, nie idzie Ci w JW i co na miejscu takiego młodego siatkarza robisz? Wolisz iść grać do drużyny w której będzie grać Butryn, DeFalco, Tuaniga, Poręba i być może Andringa na bambero czy wolisz zostać w JW i epizodycznie wchodzić sobie na boisko albo czekasz na czyjąś kontuzje jak przepustke do pierwszej "6". Każdy trzeźwo myślący facet wybrałby możliwość gry w zespole z takimi graczami gdzie od buta ma miejsce w wyjściowym zamiast możliwości trenowania z niewiele lepszymi (choć lepszymi) od siebie. I z tym, że Szymura podpisany bym się bardzo stanowczo wtrzymał, poczekajcie jeszcze pare dni :)
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Zalezy od tego co dla zawodnika ważne. Być może JW lawkowiczowi jest w stanie zagwarantować więcej niż Olsztyn i czy to by było dziwne, że siatkarz woli większe pieniądze niż granie za gorsze pieniądze?
alimak
Posty: 437
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: alimak »

Przede wszystkim, to Szymura po udanym sezonie w ZAKSIE bardzo podniósł stawkę i mało kto był mu w stanie zapłacić tyle, ile chciał. Teraz pewnie musi zejść z ceny.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Biciut »

kamil1999 pisze: 27 sty 2022, o 23:24 Zalezy od tego co dla zawodnika ważne. Być może JW lawkowiczowi jest w stanie zagwarantować więcej niż Olsztyn i czy to by było dziwne, że siatkarz woli większe pieniądze niż granie za gorsze pieniądze?
Gość pochodzi z Rybnika. Ma małe dziecko. Co może być wygodniejsze dla niego w obecnym stanie niż życie blisko rodziny i praca w stabilnym finansowo mocnym zespole w skali europejskiej? hmm fakt jest się nad czym zastanawiać ale wg. mojej oceny za rok jak potomek podrośnie
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orduna »

Jak Fornal dalej będzie grał tak jak gra to Szymura wcale nie musi być ławkowym.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lukecik »

bialasqq pisze: 27 sty 2022, o 22:49pozostała dwójka to Włodarczyk i Orczyk.
A wiadomo czy Orczyk jest zdecydowany na odejście, czy po prostu różne drużyny go sondują?
Etna19
Posty: 34
Rejestracja: 7 sty 2022, o 21:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Etna19 »

Orczyk nie chce zostać w Zawierciu. Ma ambicje grania.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Vilgefortz »

Przyjęcie JW to ciekawy temat. Jedyny pewny to właściwie Fornal...
Clevenot na przyszły sezon to dla mnie znak zapytania, bo z tego co sie orientuję (a przynajmniej czytam u GLP), to on ma 3 rok kontraktu w Piacenzie (?)
Szymura to już omówiony wyżej.
Szwed - czwarty w kolejce, ale podpisał chyba na 1 sezon.

Jakie alternatywy?
Dla Clevenot raczej niewiele. Perrin? Lekki downgrade, ale stabilnie.
Dla Szymury: Wachnik? Włodarczyk? A może Gierżot dostanie szanse?
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: iron »

Vilgefortz pisze: 28 sty 2022, o 07:49 .
Dla Szymury: Wachnik? Włodarczyk? A może Gierżot dostanie szanse?
Wachnik i Włodarczyk podpisani w Lublinie, Gierżot rozmawia z Nysą. Szkoda by było Michała na ławkę znowu. Szymcia myślę zostanie z powodów, które wymienił Biciut.
No sympathy for fools...
Halabank
Posty: 68
Rejestracja: 13 kwie 2021, o 08:07

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Halabank »

iron pisze: 28 sty 2022, o 08:12
Vilgefortz pisze: 28 sty 2022, o 07:49 .
Dla Szymury: Wachnik? Włodarczyk? A może Gierżot dostanie szanse?
Wachnik i Włodarczyk podpisani w Lublinie, Gierżot rozmawia z Nysą. Szkoda by było Michała na ławkę znowu. Szymcia myślę zostanie z powodów, które wymienił Biciut.
Było do przewidzenia, że Plina będzie chciał ściągnąć młodzież z kadry, która prowadzi. Nie zaskoczy chyba nikogo jak w miejsce Szwaradzkiego przyjdzie Gomułka. Fajny byłby to ruch, młody chyba wcale gorzej by nie zagrał.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 862
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Jacek »

Vilgefortz pisze: 28 sty 2022, o 07:49 Przyjęcie JW to ciekawy temat. Jedyny pewny to właściwie Fornal...
.. który ma oferty z Rosji ;-)
Jacek pisze: 25 sty 2022, o 21:01
przemik pisze: 25 sty 2022, o 20:52 TT
Nico Szerszeń w nastepnym sezonie w Lublinie.
Magia forum działa :)
Co prawda jak napisałem wyżej wg mojej wiedzy, że będzie do pary z Włodarczykiem ale kolega Iron napisał, że Włodarczyk jednak odchodzi z Lublina. Komenda na rozegranie, Butryn na atak, jakiś rozsądny środkowy do Nowakowskiego i mogą coś tam powalczyć :)
To jak? Przyjmujemy zakłady gdzie zagra Butryn i kto będzie tym rozsądnym środkowym? Może Takvam? ;-)
Ostatnio zmieniony 28 sty 2022, o 09:09 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: pwpl97 »

To jak? Przyjmujemy zakłady gdzie zagra Butrym i kto będzie tym rozsądnym środkowym? Może Takvam? ;-)
[/quote]
Prawdopodobnie zostaje w Olsztynie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”