Transfery i plotki na sezon 2022/23

Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Panowie, mamy temat: PlusLiga sezon 2022/2023, w którym zresztą toczy się identyczna dyskusja, proszę więc uprzejmie o przeniesienie się tam z debatą o formacie, a ten zostawmy na transfery ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

TheDaniel pisze: 27 maja 2022, o 09:47 https://www.volleynews.it/trattativa-a ... &fs=e&s=cl

Lisinac z rzekomą ofertą z Zawiercia. Czyżby Serb po finale LM zszedł ze swoimi wymaganiami finansowymi i planuje wrócić do Polski? Z punktu widzenia Zawiercia, to miałoby to jedynie sens gdyby Rejno został na rok dłużej w Zaksie ze względu na kontuzję Hubera - być może jest to dogadane z uwagi na dobre relacje między klubami? Lub Szalacha udał się gdzieś na wypożyczenie, aby sie odbudować po kontuzji. Środek Lisinac/Rejno/Szalacha/Zniszczoł wydaje sie za mocny, natomiast scenariusz z Rajsnerem w miejsce Rejno/Szalachy brzmi realnie. Z drugiej strony trochę marnotrawienie potencjału jaki wniesie Danani, bo przymusowa gra na dwóch libero.
Włosi tam piszą (na volleyball.it także), że jest optymizm w Trydencie, że zostanie.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Simao »

Do osób które interesują się, analizują ligę brazylijską i znają występujących tam, mniej popularnych zawodników, nie grających na poziomie reprezentacji. Wie ktoś może coś na temat rozgrywającego Cristiano Torelli? Od przyszłego sezonu ma być zawodnikiem klubu z Lublina. Raczej będzie zmiennikiem Komendy, bo chyba On ma być pierwszym rozgrywającym w Lublinie.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

MWi pisze: 27 maja 2022, o 09:52

Bardzo dziwny i... randomowy wybór rezerwowego rozgrywającego z Brazylii. Mieliśmy raczej pecha do transferów Brazylijczyków, nawet w Zaksie był Lipe czy Idi, ale był też Loh (i jeszcze jakiś inny przyjmujący na poziomie prawie amatorskim, nie pamiętam nazwiska, Mineiro?). Paru ciekawych przyjmujących się trafiło ogólnie (nie, nie Ty Ademarze), ale z sypaczami to było ogólnie słabo (Vinhedo, Radke, Veloso).

Ogólnie sporo bardzo dziwnych nazwisk w Polsce z tego kraju, niektóre trudno sobie nawet przypomnieć. Rezerwowy atakujący w Skrze Bełchatów na przykład? Luciano Bozko i Nemer w Jastrzębiu, itp.
Vinhedo to był świetny sypacz. Tym bardziej w relacji cena/jakość.
Nie rozumiem też krytyki Veloso. Nie jego wina, że Sobański i Faryna stracili formę. Veloso co prawda wirtuozem nie był, ale rozgrywał bardzo dokładnie i tempowo dobrze.
A ten rezerwowy to będzie rezerwowy. Limity pozwalają to dlaczego nie? Pewnie tańszy niż Polscy rezerwowi o podobnym potencjale.
A jeszcze gdzieś czytałem, że gra raczej szybko. Więc może być alternatywą dla Komendy

Większość Brazylijczyków faktycznie się kiepsko sprawdzała, ale myślę, że twoje przykłady akurat nie najlepsze a już zwłaszcza Vinhedo.
Paczko Bozko przychodził też jako 4 przyjmujący. To po tym Nemerze można było sięwięcej spodziewać i on był rozczarowaniem.
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 27 maja 2022, o 10:36 Nie rozumiem też krytyki Veloso. Nie jego wina, że Sobański i Faryna stracili formę. Veloso co prawda wirtuozem nie był, ale rozgrywał bardzo dokładnie i tempowo dobrze.
No właśnie z tym bardzo dokładnie i tempowo dobrze na początku sezonu było dość średnio - fakt, że potem trochę się wyrobił, ale część ludzi po kilku kolejkach pewnie przestało się maltretować oglądaniem Będzina i nie zauważyło postępu. Co nie zmienia faktu, że można było się po tym nazwisku spodziewać lepszej gry niż "wystawił w miarę równo".

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 27 maja 2022, o 10:41
kamil1999 pisze: 27 maja 2022, o 10:36 Nie rozumiem też krytyki Veloso. Nie jego wina, że Sobański i Faryna stracili formę. Veloso co prawda wirtuozem nie był, ale rozgrywał bardzo dokładnie i tempowo dobrze.
No właśnie z tym bardzo dokładnie i tempowo dobrze na początku sezonu było dość średnio - fakt, że potem trochę się wyrobił, ale część ludzi po kilku kolejkach pewnie przestało się maltretować oglądaniem Będzina i nie zauważyło postępu. Co nie zmienia faktu, że można było się po tym nazwisku spodziewać lepszej gry niż "wystawił w miarę równo".

Streeter
Ja go widziałem już przed Będzinem. To taki Travica. Nie jest typem wirtuoza rozegrania. Jak na Będzin spoko opcja bo byli znacznie gorsi jak Kędzierski i inni. Będzin nie stać było na wybitnych zawodników. On sie i tak wyróżnieł in plus w tej drużynie. Jak było na samym początku nie wiem bo ja dużo pracowałem wtedy i więcej ligi oglądałem dopiero w środku sezonu.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Simao pisze: 27 maja 2022, o 10:30 Do osób które interesują się, analizują ligę brazylijską i znają występujących tam, mniej popularnych zawodników, nie grających na poziomie reprezentacji. Wie ktoś może coś na temat rozgrywającego Cristiano Torelli? Od przyszłego sezonu ma być zawodnikiem klubu z Lublina. Raczej będzie zmiennikiem Komendy, bo chyba On ma być pierwszym rozgrywającym w Lublinie.
Nic ciekawego, ale dobrze gra ze środkowymi, dziwny ruch, bo nie wiem czy on kiedykolwiek był docelowo 'jedynką' w swoim zespole, a przynajmniej nie kojarzę. Ciężko mi znaleźć jakieś aktualne video, bo był rezerwowym Demiana Gonzaleza przez ostatnie dwa sezony, więc jak ktoś chce pooglądać:

https://www.youtube.com/watch?v=V7lcm9NmIrc

Czyli znając życie ludzie znowu będą płakać, że średniak z Brazylii nie okazał się reminiscencją Mauricio Limy.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lukecik »

To info o ofercie Warty dla Lisinaca to jakiś odgrzewany kotlet albo ktoś tam we Włoszech się dopiero obudził. O naszym zainteresowaniu Serbem pisało się już w lutym i nawet jeden z forumowiczów, chyba Jacek, pisał, że Srecko okazał się dla nas zdecydowanie za drogi. Jeśli z jakiegoś powodu nie chce zostać w Trento to musiałby też znacząco obniżyć swoje wymagania, więc nie pasuje mi to wszystko.
Dynia
Posty: 33
Rejestracja: 23 mar 2020, o 21:18
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Dynia »

Roland Gergye zostanie nowym przyjmującym drużyny z Bielska-Białej.
Dynia
Posty: 33
Rejestracja: 23 mar 2020, o 21:18
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Dynia »

phantom1:

"Nie wiem, czy Jan Martínez Franchi w jakimś stopniu zaspokoi oczekiwania fanów trelfa. Chyba daleko mu do Lipińskiego, ale blisko do Orczyka :D ."



Jan Martinez Franchi w parze z Orczykiem.

Kampa-Bołądź-Urbanowicz-Niemiec-Orczyk-Franchi-Perry

Mogą namieszać.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Simao »

Dynia pisze: 27 maja 2022, o 16:34 Roland Gergye zostanie nowym przyjmującym drużyny z Bielska-Białej.
Zawodnik za słaby na PlusLigę. Na ławkę rezerwowych ok. Pewnie Bielsko będzie kolejny raz dostarczycielem punktów dla innych drużyn, tak jak ostatnim razem, gdy grali w PlusLidze. Z Ukraińcami raczej powinni wygrać, więcej niż o utrzymanie nie będą grać, to raczej max. Kolejny raz będą obniżać poziom PlusLigi, może po sezonie spadną, mogliby choć raz jakoś pozytywnie zaskoczyć, wtedy mówiąc kolokwialnie posypię głowę popiołem :P
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Dynia pisze: 27 maja 2022, o 16:34 Roland Gergye zostanie nowym przyjmującym drużyny z Bielska-Białej.
Zaczyna się... :]

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Simao pisze: 27 maja 2022, o 17:14
Dynia pisze: 27 maja 2022, o 16:34 Roland Gergye zostanie nowym przyjmującym drużyny z Bielska-Białej.
Zawodnik za słaby na PlusLigę. Na ławkę rezerwowych ok. Pewnie Bielsko będzie kolejny raz dostarczycielem punktów dla innych drużyn, tak jak ostatnim razem, gdy grali w PlusLidze. Z Ukraińcami raczej powinni wygrać, więcej niż o utrzymanie nie będą grać, to raczej max. Kolejny raz będą obniżać poziom PlusLigi, może po sezonie spadną, mogliby choć raz jakoś pozytywnie zaskoczyć, wtedy mówiąc kolokwialnie posypię głowę popiołem :P
Głupoty pan gadasz. Zawsze go chciałem zobaczyć w PlusLidze. Mega niedoceniany zawodnik.
Lepsi tacy zawodnicy niż jacyś wypalency z Włoch czy jakieś Tarasowy jakich wcześniej bielsko kontraktowało
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 27 maja 2022, o 17:36 Głupoty pan gadasz. Zawsze go chciałem zobaczyć w PlusLidze. Mega niedoceniany zawodnik.
Lepsi tacy zawodnicy niż jacyś wypalency z Włoch czy jakieś Tarasowy jakich wcześniej bielsko kontraktowało
Pytanie kiedy go widziałeś i jak wygląda teraz. Paryż i Galata najgorzej w CV nie wygląda, ale ostatnio Pireus, potem nic i Maribor - to raczej szału bym się nie spodziewał.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Gergye miał przede wszystkim roczną przerwę z tego co pamiętam i ten sezon miał w LM/MEVZA bardzo słaby (statystycznie), we Francji rzeczywiście grał dobrze.
Dynia pisze: 27 maja 2022, o 17:05 Kampa-Bołądź-Urbanowicz-Niemiec-Orczyk-Franchi-Perry

Mogą namieszać.
Namieszać, czyli powtórzyć 7 miejsce?
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: PioterZJastrzebia »

No i wiemy już, kto ma być tym tajemniczym reprezentantem Turcji we Lwowskiej drużynie. Rozgrywający, Murat Yenipazar.
Miszczu-xdd
Posty: 544
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Miszczu-xdd »

Dynia pisze: 27 maja 2022, o 16:34 Roland Gergye zostanie nowym przyjmującym drużyny z Bielska-Białej.
BBTS według Jakuba Balcerzaka jest również zainteresowany Janem Zimmermannem.
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Miszczu-xdd pisze: 27 maja 2022, o 20:16 BBTS według Jakuba Balcerzaka jest również zainteresowany Janem Zimmermannem.
No to już ciekawsze nazwisko. Pytanie tylko po co, skoro ma tam być Kozub? Łukasz raczej ławki w Gdańsku na ławkę Bielska by nie zamienił, zresztą po co w Bielsku dwóch dość dobrych rozgrywających, jak na przyjęcie ściągają jakiegoś Węgra po perturbacjach. Jakoś się to nie zgrywa.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: PioterZJastrzebia »

Streeter pisze: 27 maja 2022, o 20:31
Miszczu-xdd pisze: 27 maja 2022, o 20:16 BBTS według Jakuba Balcerzaka jest również zainteresowany Janem Zimmermannem.
No to już ciekawsze nazwisko. Pytanie tylko po co, skoro ma tam być Kozub? Łukasz raczej ławki w Gdańsku na ławkę Bielska by nie zamienił, zresztą po co w Bielsku dwóch dość dobrych rozgrywających, jak na przyjęcie ściągają jakiegoś Węgra po perturbacjach. Jakoś się to nie zgrywa.

Streeter
Transfer Kozuba podobno nie wypalił. Wybiera się do Francji, choć miał też ofertę z Berlina.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Simao »

PioterZJastrzebia pisze: 27 maja 2022, o 20:46
Streeter pisze: 27 maja 2022, o 20:31
Miszczu-xdd pisze: 27 maja 2022, o 20:16 BBTS według Jakuba Balcerzaka jest również zainteresowany Janem Zimmermannem.
No to już ciekawsze nazwisko. Pytanie tylko po co, skoro ma tam być Kozub? Łukasz raczej ławki w Gdańsku na ławkę Bielska by nie zamienił, zresztą po co w Bielsku dwóch dość dobrych rozgrywających, jak na przyjęcie ściągają jakiegoś Węgra po perturbacjach. Jakoś się to nie zgrywa.

Streeter
Transfer Kozuba podobno nie wypalił. Wybiera się do Francji, choć miał też ofertę z Berlina.
Szkoda, fajnie gdyby miał szansę być pierwszym właśnie w klubie typu BBTS lub trochę lepszym jak Radom czy Suwałki. Nie podoba mi się budowanie drużyn w ten sposób jak Bielsko, ściąganie jakiegoś Węgra, który ostatnio nawet nie grał, a wcześniej grał w lidze greckiej, słoweńskiej. To normalnie niepoważne, chyba że jest tylko uzupełnieniem przyjęcia. To nie byłby jakiś bardzo dobry transfer nawet jak na pierwszą ligę, bo tam są lepsi gracze. BBTS będzie jednak grał w PlusLidze. Właśnie powinni robić transfery przynajmniej typu Zimmermann, inaczej nie mają czego szukać w lidze. Obecnie poziom ligi jest jeszcze wyższy, niż wtedy, gdy ostatnio BBTS występował w PlusLidze. Powinni ściągać głównie polskich graczy. Najlepiej młodych, z potencjałem, którzy chcieliby zaistnieć w lidze. Natomiast z zagranicy ściągać naprawdę wartościowych graczy, a nie gości słabszych obecnie od większości Polaków grających w PlusLidze. Niestety, takie są fakty, powinni raczej zmienić szkoleniowca, jeśli to On odpowiada za takie transfery. Tak w ogóle, to może to tylko zwykła plotka lub gracz na uzupełnienie składu.
Diomedea
Posty: 4250
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Diomedea »

No niestety-studnia wyschla. Polskich, mlodych z potencjalem, szczegolnie na skrzydlach i sypie jak na lekarstwo. Wolny byl chyba Gomulka, Kubicki idzie na drugiego i konia z rzedem temu kto zaryzykuje granie sypaczem z juniora.

Klania sie rozszrzenie ligi, ktore zbieglo sie w czasie z rocznikami gdzie brak szczegolnie przyjmujacych.
Po prostu potencjalu ludzkiego na tyle zespolow nie ma.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Simao pisze: 27 maja 2022, o 22:03\Właśnie powinni robić transfery przynajmniej typu Zimmermann, inaczej nie mają czego szukać w lidze. Obecnie poziom ligi jest jeszcze wyższy, niż wtedy, gdy ostatnio BBTS występował w PlusLidze. Powinni ściągać głównie polskich graczy. Najlepiej młodych, z potencjałem, którzy chcieliby zaistnieć w lidze. Natomiast z zagranicy ściągać naprawdę wartościowych graczy, a nie gości słabszych obecnie od większości Polaków grających w PlusLidze. Niestety, takie są fakty, powinni raczej zmienić szkoleniowca, jeśli to On odpowiada za takie transfery. Tak w ogóle, to może to tylko zwykła plotka lub gracz na uzupełnienie składu.
1. Jak sprowadzasz Węgra z ligi słoweńskiej po takim sobie chyba sezonie, to czasami dlatego, że uważasz go za fajnego zawodnika - ale z reguły dlatego, że na nikogo lepszego nie masz pieniędzy, a budowanie składu w maju mając taki sobie budżet to ciężkie wyzwanie (ten Gergye to może być znośny ruch).
2. W formacie 14-zespołowej ligi Bielsko tak czy siak by awansowało, to zasłużyli na szansę zbudowania zespołu z Węgrów z ligi słoweńskiej, i (co najwyżej) godnego spadku z ligi po roku.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 27 maja 2022, o 17:53
kamil1999 pisze: 27 maja 2022, o 17:36 Głupoty pan gadasz. Zawsze go chciałem zobaczyć w PlusLidze. Mega niedoceniany zawodnik.
Lepsi tacy zawodnicy niż jacyś wypalency z Włoch czy jakieś Tarasowy jakich wcześniej bielsko kontraktowało
Pytanie kiedy go widziałeś i jak wygląda teraz. Paryż i Galata najgorzej w CV nie wygląda, ale ostatnio Pireus, potem nic i Maribor - to raczej szału bym się nie spodziewał.

Streeter
Widziałem go jeszcze w ubiegłym sezonie w meczach z Zaksą gdzie w sumie nic wielkiego nie pokazał, ale spore wrażenie na mnie zrobił gdy grał we Francji. Później widziałem go w europejskich pucharach gdy grał w Grecji i też super. Ciekawy zawodnik, którego zawsze chciałem zobaczyć w takim zespole z dołu Plusligi, Znacznie ciekawszy niż te Penchevy, Klinkenbergi i inne odgrzewane kotlety, które znajdują regularnie zatrudnienie w naszej lidze.

Streeter pisze: 27 maja 2022, o 20:31
Miszczu-xdd pisze: 27 maja 2022, o 20:16 BBTS według Jakuba Balcerzaka jest również zainteresowany Janem Zimmermannem.
No to już ciekawsze nazwisko. Pytanie tylko po co, skoro ma tam być Kozub? Łukasz raczej ławki w Gdańsku na ławkę Bielska by nie zamienił, zresztą po co w Bielsku dwóch dość dobrych rozgrywających, jak na przyjęcie ściągają jakiegoś Węgra po perturbacjach. Jakoś się to nie zgrywa.

Streeter
Hmm czy ciekawsze? Kiedyś mocno hypowałem Zimmermanna. Miał fajne momenty i stać go na dużo na rozegraniu plus fajny flot, ale bardzo nierówny zawodnik. No i jego kariera w jakiś wybytny sposób się nie potoczyła. Ale też może to być ciekawy transfer. Gorzej, że wymusza polskiego przyjmującego do pary z Gergye a takich brak na rynku. Oby się jakimś Sobańskim w 6 nie skończyło.
W każdym razie nazwisko na pewno ciekawsze niż tgen Turek co ma zagrać w Lwowie. Znaczy niby reprezentant i w fajnych tureckich klubach grał, ale tam oprócz Kiyaka i Eksiego to nie ma nikogo ciekawego. Ale szczerze mówiąc nie znam zbyt dobrze tureckiej ligi, więc mogę gadać głupoty i to może być super rozgrywający.
Simao pisze: 27 maja 2022, o 22:03
Nie podoba mi się budowanie drużyn w ten sposób jak Bielsko, ściąganie jakiegoś Węgra, który ostatnio nawet nie grał, a wcześniej grał w lidze greckiej, słoweńskiej. To normalnie niepoważne, chyba że jest tylko uzupełnieniem przyjęcia. To nie byłby jakiś bardzo dobry transfer nawet jak na pierwszą ligę, bo tam są lepsi gracze. BBTS będzie jednak grał w PlusLidze. Właśnie powinni robić transfery przynajmniej typu Zimmermann, inaczej nie mają czego szukać w lidze. Obecnie poziom ligi jest jeszcze wyższy, niż wtedy, gdy ostatnio BBTS występował w PlusLidze. Powinni ściągać głównie polskich graczy. Najlepiej młodych, z potencjałem, którzy chcieliby zaistnieć w lidze. Natomiast z zagranicy ściągać naprawdę wartościowych graczy, a nie gości słabszych obecnie od większości Polaków grających w PlusLidze. Niestety, takie są fakty, powinni raczej zmienić szkoleniowca, jeśli to On odpowiada za takie transfery. Tak w ogóle, to może to tylko zwykła plotka lub gracz na uzupełnienie składu.
1.Węgier ostatnio grał... Właśnie w lidze Słoweńskiej. Przed Słowenią nie grał i pewnie ztąd gorszy sezon w Słowenii jeśli wierzyć wysokiemu. Jestem też ciekaw ile meczów Gergye widziałeś skoro uważasz, że w 1 lidze są ciekawsi zawodnicy?
A to zdanie: "Polscy gracze z potencjałem" to taki trochę folklor. Całkiem nie merytoryczny. Tak to sporo użytkowników rzuca takie zdanie jakby ci Polscy gracze z potencjałem to był jakiś nieskończony worek.
Kto był ciekawy został rozchwytany.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 28 maja 2022, o 00:21Węgier ostatnio grał... Właśnie w lidze Słoweńskiej. Przed Słowenią nie grał i pewnie ztąd gorszy sezon w Słowenii jeśli wierzyć wysokiemu.
Węgier zrobił sobie przerwę przez COVID - fanem Mariboru nie jestem i oglądnąłem ich całe dwa mecze (z wiadomych względów), pisałem tylko na bazie statystyk, w LM miał 35/12% w ataku, w MEVZA - 42/22%, to chyba jego gra nie wyglądała zbyt dobrze. Zgadzam się, że we Francji za to grał dobrze.
Dynia
Posty: 33
Rejestracja: 23 mar 2020, o 21:18
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Dynia »

Miszczu-xdd pisze: 27 maja 2022, o 20:16
Dynia pisze: 27 maja 2022, o 16:34 Roland Gergye zostanie nowym przyjmującym drużyny z Bielska-Białej.
BBTS według Jakuba Balcerzaka jest również zainteresowany Janem Zimmermannem.
Jan Zimmermann też podpisany, dodatkowo do Polski ma wrócić Damian Hudzik, a konkretnie do Lublina.
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 28 maja 2022, o 00:21 ale spore wrażenie na mnie zrobił gdy grał we Francji. Później widziałem go w europejskich pucharach gdy grał w Grecji i też super. Ciekawy zawodnik, którego zawsze chciałem zobaczyć w takim zespole z dołu Plusligi
Zatem oby nawiązał do tych dobrych czasów :) pożyjemy zobaczymy. Ale ja zbytnim optymistą w tym przypadku nie jestem. Obym się mylił.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: SzymonBB »

Poczekajmy najpierw na oficjalne potwierdzenie transferu przez klub. Na chwilę obecną cisza.
Śmieszą mnie prognozy "znawców", którzy już teraz prognozują miejsce na koniec sezonu. Odrobinę zimnego lodu proponuję.
BBTS Bielsko-Biała
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Klugenhammer »

Twitterowe ploty.
Podobno GKS właśnie stracił rozgrywającego. Turcy podebrali. :(
Wielblad
Posty: 239
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 13:50
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Wielblad »

Klugenhammer pisze: 28 maja 2022, o 09:31 Twitterowe ploty.
Podobno GKS właśnie stracił rozgrywającego. Turcy podebrali. :(
Nawet nie gadaj…….
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Simao »

W kontekście BBTS, oceniając Węgra, potencjalnego gracza tego klubu bazuję głównie na statystykach, te niestety nie są obiecujące. Widziałem go kilka razy, podczas meczów LM, między innymi gdy Maribor grał z Kędzierzynem. Na mnie osobiście nie zrobił pozytywnego wrażenia. Lepsi gracze nie poradzili sobie w PlusLidze. Wiem, że młodzi Polacy z potencjałem to trochę taki populizm. Jednak jest naprawdę dużo ciekawych graczy, również bardziej doświadczonych, niekoniecznie młodych. Taki BBTS mógłby spróbować pozyskać np. Buszka, Sawickiego, Depowskiego, graczy którzy są na ławce w swoich klubach, a mają potencjał na grę w wyjściowym składzie takiego klubu jak BBTS. Pewnie jak zawsze decyduje kwestia kasy...
Potencjalnych graczy z zagranicy można szukać w lidze francuskiej, belgijskiej, niemieckiej. Ciekawych graczy można również znaleźć w Brazylii, Argentynie, bardziej egzotycznie np. Iran. BBTS będzie występował w PlusLidze, a to już jednak jakiś prestiż, zdecydowanie jedna z najlepszych lig na świecie. Zawodnicy mają szansę pokazać się i otrzymać dobre kontrakty w lepszych klubach, trochę takie okno wystawowe. Naprawdę są możliwości, tylko trochę kreatywności. Na pewno okres budowania drużyny koniec maja, początek czerwca nie sprzyja, większość graczy już ma klub. Jednak graczy z zagranicy ciekawych można spokojnie poszukiwać. Podoba mi się klub z Lubina, który potrafi zawsze pozyskać graczy ciekawych i trochę wykreować ich z pożytkiem dla klubu. Często pojawia się u nich gracz mniej znany, który okazuje się dobrym zawodnikiem, radzi sobie w lidze i przykuwa uwagę środowiska.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”