Transfery i plotki na sezon 2022/23

Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: firefoxkk »

Streeter pisze: 9 sie 2022, o 12:37
kamil1999 pisze: 9 sie 2022, o 11:52 Abstrahując jak komicznym nazwiskiem jest Muagututia w kontekście Zaksy to zawsze lepiej mieć 4 niż 3 przyjmujących
Pozwolę się nie zgodzić. Jak i tak miałby grać Żaliński, to lepiej wziąć jakiegoś młodego na czwórkę. A nóż zaskoczy jak kiedyś Semeniuk.

Streeter
Ale dlaczego wszyscy jadą już po Muagututia? Jakie są argumenty, dlatego że grał w Zawierciu i nie miał tam sezonu wybitnego w liczbach? Może gra teraz już w ekskluzywnej lidze, ale w kadrze dalej jest 4 przyjmującym, co nie jest ironiczne, bo jednak jak ostatnio oglądałem jego mecz w reprezentacji, wszedł na boisko i poprawił przyjęcie USA, nawet w ataku dodał swoje.

Wiadomo nie od dziś, kogo ZAKSA nie ściągnie będą malkontenci, sam Leon byłby hejtowany ze nie potrafi przyjmować, więc relaks i czekajmy. :)
meduza123
Posty: 347
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: meduza123 »

firefoxkk pisze: 9 sie 2022, o 13:18
Streeter pisze: 9 sie 2022, o 12:37
kamil1999 pisze: 9 sie 2022, o 11:52 Abstrahując jak komicznym nazwiskiem jest Muagututia w kontekście Zaksy to zawsze lepiej mieć 4 niż 3 przyjmujących
Pozwolę się nie zgodzić. Jak i tak miałby grać Żaliński, to lepiej wziąć jakiegoś młodego na czwórkę. A nóż zaskoczy jak kiedyś Semeniuk.

Streeter
Ale dlaczego wszyscy jadą już po Muagututia? Jakie są argumenty, dlatego że grał w Zawierciu i nie miał tam sezonu wybitnego w liczbach? Może gra teraz już w ekskluzywnej lidze, ale w kadrze dalej jest 4 przyjmującym, co nie jest ironiczne, bo jednak jak ostatnio oglądałem jego mecz w reprezentacji, wszedł na boisko i poprawił przyjęcie USA, nawet w ataku dodał swoje.

Wiadomo nie od dziś, kogo ZAKSA nie ściągnie będą malkontenci, sam Leon byłby hejtowany ze nie potrafi przyjmować, więc relaks i czekajmy. :)
Może dlatego, że sporo osób liczyło na fajny transfer? Albo zawodnika z TOP-u albo z potencjałem, aspirującego.

Nic nie mam do Aamerykanina, jako trzeci byłby pewnie spoko, ale kto tam miałby kończyć sytuacyjne? Kaczmarek, Śliwka i Muagututia? Nieźle defensywny zestaw.

Ci co krytykują po prostu chyba liczyli na więcej, w perspektywie LM czy siły naszej ligi. A nie wierzę, że w grudniu nie można było podpisać kogoś lepszego.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

firefoxkk pisze: 9 sie 2022, o 13:18Ale dlaczego wszyscy jadą już po Muagututia? Jakie są argumenty, dlatego że grał w Zawierciu i nie miał tam sezonu wybitnego w liczbach?
Pytasz jakie są argumenty przeciwko 34-latkowi z ligi egipskiej, który był za słaby na Zawiercie i Bydgoszcz? No nie wiem.

Widziałem, że Sammelvuo obserwuje Salehiego na instagramie tak btw, tak że może ten trop irański ma dużo sensu, nawet jeśli niekoniecznie widzę kogokolwiek na przyjęciu wartego Zaksy.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kuki91 »

Rozumiem wyparcie i obronę kibica Zaksy, ale serio, porównujemy ewentualny transfer Garreta do ewentualnego transferu Leona i że w drugim wypadku bylyby narzekania? Uznajmy, że tego posta nie było ;) i zgódźmy się, że wymiana Semeniuka na Muagututie jest spadnięciem o kilkanaście poziomów w dół, podczas gdy w tym okienku lepsi/bardziej perspektywicznie przejmujący przechodzili choćby wewnątrz ligi.
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: firefoxkk »

kuki91 pisze: 9 sie 2022, o 13:31 Rozumiem wyparcie i obronę kibica Zaksy, ale serio, porównujemy ewentualny transfer Garreta do ewentualnego transferu Leona i że w drugim wypadku bylyby narzekania? Uznajmy, że tego posta nie było ;) i zgódźmy się, że wymiana Semeniuka na Muagututie jest spadnięciem o kilkanaście poziomów w dół, podczas gdy w tym okienku lepsi/bardziej perspektywicznie przejmujący przechodzili choćby wewnątrz ligi.
Nie po prostu za dużo osób patrzy na nowego gracza przez pryzmat wybitnego Semeniuka, a chciałoby podobnego zawodnika w ZAKSIE, gdzie takich jest kilku i mają swoją określoną cenę, której jak widać nie da się przeskoczyć w Kędzierzynie.
kuchcik77
Posty: 2327
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kuchcik77 »

Zaksie " nie opłaca się" wykosztować na jakiegoś mega zawodnika tylko po to by zagrać w finale LM czy plusligi, nie zawsze musi być niedziela!
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: jinx »

Rok temu „nie zawsze musicie wygrywać” niektórym odbiło się czkawką.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

I do dziś boli pupa. Mrzonki typu „kibicuje wszystkim” to może mój najmłodszy syn opowiadać kolegom.

A plotkarz influencer twitterowy jeszcze nie wszystkie wolne nazwiska wymienił, żeby się na końcu sprawdziło musi dorzucić. Jest flow są kliknięcia jest gitarka. Będzie ścianka już niebawem…

Gawiedź łyka jak pelikany, produkuje się tu twórczością niemalże profesorską a najpóźniej końcem sezonu siedzi cicho albo pociska banialuki o wpływie wibracji kosmicznych na przebieg ligi.

Lubię „to” i tak się uśmiecham bo fajnie jest :)
Ostatnio zmieniony 9 sie 2022, o 15:30 przez michal1983, łącznie zmieniany 4 razy.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

firefoxkk pisze: 9 sie 2022, o 13:18
Streeter pisze: 9 sie 2022, o 12:37
kamil1999 pisze: 9 sie 2022, o 11:52 Abstrahując jak komicznym nazwiskiem jest Muagututia w kontekście Zaksy to zawsze lepiej mieć 4 niż 3 przyjmujących
Pozwolę się nie zgodzić. Jak i tak miałby grać Żaliński, to lepiej wziąć jakiegoś młodego na czwórkę. A nóż zaskoczy jak kiedyś Semeniuk.

Streeter
Ale dlaczego wszyscy jadą już po Muagututia? Jakie są argumenty, dlatego że grał w Zawierciu i nie miał tam sezonu wybitnego w liczbach? Może gra teraz już w ekskluzywnej lidze, ale w kadrze dalej jest 4 przyjmującym, co nie jest ironiczne, bo jednak jak ostatnio oglądałem jego mecz w reprezentacji, wszedł na boisko i poprawił przyjęcie USA, nawet w ataku dodał swoje.

Wiadomo nie od dziś, kogo ZAKSA nie ściągnie będą malkontenci, sam Leon byłby hejtowany ze nie potrafi przyjmować, więc relaks i czekajmy. :)
xD

Jak się wydaje, że ludzie z Kędzierzyna już bardziej człowieka nie zaskoczą, to się pojawia taki post i się okazuje, że zaskoczą :D

Prześledźmy:
34 lata, ostatni sezon w Egipcie, wcześniej zapchajdziura w Zawierciu i Weronie, Paok, Portugalia, 4 przyjmujący w Stanach, gdzie po kontuzji Jaeschke przyjmujących Stany miały dwóch, no chyba że tych gości z uniwersyteckiej albo tego z Berlina liczymy za poważną konkurencję przyszłego zawodnika pierwszej szóstki dwukrotnego zwycięzcy LM.

Nie no, masz rację, po głębszej analizie wychodzi, że to idealny facet na to miejsce, a ja jak zwykle chciałem jedynie dopiec Zaksie i już otwierałem szampana. A nie, czekaj...

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Uwielbiam argumenty typu: "gość gra w tej reprezentacji to jest dobry". Cała kariera Muagututii pokazuje, że to przeciętny zawodnik. Coś ala Klinkenberg tylko starszy. On by mógł być jakąś opcją dla beniaminków(ale ci i tak zakontraktowali ciekawsze od niego nazwiska jak Gergye czy Kvalen). Muagututia i pierwszy skład w Zaksie to żart. To nie chodzi nawet o to kogo zastępuje. To nie zawodnik na klub pokroju Zaksy. To nie zawodnik nawet na kluby pokroju Trefla czy Suwałk.

Dotychczas raczej byłem względnie spokojny jeśli chodzi o przyjmującego w Zaksie bo byłem przekonany, że ten klub na pewno zakontraktuje przyjmującego na poziomie co najmniej Maara a opieszałość wynika z tego, że próbuje wyżej. Muagututia to po prostu żart.

Zawsze lepszy ten Muagututia niż jakiś junior bez potencjału(bo jeśli jest jakiś z potencjałem to jak najbardziej, ale nie wydaje mi się). Bo ten Muagututiua mógłby wejść za Żalińskiego na polepszenie przyjęcia. Ale jednak zakontraktowanie Muagututii przez Zaksę to gorzej niż klęska by była.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nom, ale nie ma co się emocjonować, skoro nawet u @Artema to tylko jedna opcji (ktrych w toku offseason było pewnie sporo).

Do opisu prezesa z wywiadu sprzed kilkunastu dni najbardziej pasowałby Esfandiar, co też byłoby ruchem bez szału, skoro rok temu w Maaseik na ławce w kluczowym momencie sezonu posadził go nowy nabytek Trefla Gdańsk, ale Esfandiar ma możliwości na poziom fajnego, ofensywnego przyjmującego (nawet jeśli hype młodzieżowy po MVP MŚK i MŚJ okazał się przesadzony, gdyż Irańczycy mocno bazowali na przewadze warunków fizycznych). Do tego ze swoją zagrywką i blokiem dawałby Zaksie dalej perspektywy grania o medale, ze zdrowym Huberem to byłoby jakieś dzikie zestawienie w relacji zagrywka-blok, tzn. KK był pierwszy w rankingu asów i bloku (co oznaczało game-over, bo jeszcze byli najlepsi skrzydłowi), a Esfandiar w VNL-u był w czołówce w zagrywce i bloku wśród przyjmujących. Jego problemem jest, że za bardzo nie skacze (i średnio przyjmuje), trochę charakterystyka a'la Fromm (ten młodszy, nie z JW), czyli w ataku często nie daje tyle ile oddaje w przyjęciu, ale nie sądzę by było tak źle, że Zaksa wypadnie ze ścisłej czołówki.

Aczkolwiek ciekawe jak tam z finansami Zaksy, bo kontrakt Semeniuka + wykup kontraktu Semeniuka + nagroda za wygranie LM, przy takim sobie wzmocnieniu na przyjęciu, sugeruje, że tak sobie. Ale może będzie ten Anderson. ;)
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

No Esfandiar najbardziej z tej trójki byłby "Zaksa style". I w sumie chyba najchętniej Jego bym zobaczył z wymienianych przez Artema zawodników.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

Ach ten Artem. Artem tu, Artem tam, celebryta.
Z jaką gracją żagluje nazwiskami.
Cóż on nam jeszcze przepowie? Cóż za ploteczkę zaćwierka?

O inflacji by coś napisał. Jak to będzie? Będzie drogo czy tanio?
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Blanco »

kuchcik77 pisze: 9 sie 2022, o 13:53 Zaksie " nie opłaca się" wykosztować na jakiegoś mega zawodnika tylko po to by zagrać w finale LM czy plusligi, nie zawsze musi być niedziela!
Byłoby fajnie, jakby perspektywa "kibic klubu na dobre i na złe" wzięła też poprawkę na perspektywę kibica Plusligi (siatkówki), której Zaksa jest reprezentantem poza Plusligą.
michal1983 pisze: 9 sie 2022, o 18:19 Ach ten Artem. Artem tu, Artem tam, celebryta.
Z jaką gracją żagluje nazwiskami.
Cóż on nam jeszcze przepowie? Cóż za ploteczkę zaćwierka?

O inflacji by coś napisał. Jak to będzie? Będzie drogo czy tanio?
Widzę, że każdy zespół, który dominuje w Pluslidze, musi mieć swojego @reemana.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orzi »

michal1983 pisze: 9 sie 2022, o 15:23 I do dziś boli pupa. Mrzonki typu „kibicuje wszystkim” to może mój najmłodszy syn opowiadać kolegom.

A plotkarz influencer twitterowy jeszcze nie wszystkie wolne nazwiska wymienił, żeby się na końcu sprawdziło musi dorzucić. Jest flow są kliknięcia jest gitarka. Będzie ścianka już niebawem…

Gawiedź łyka jak pelikany, produkuje się tu twórczością niemalże profesorską a najpóźniej końcem sezonu siedzi cicho albo pociska banialuki o wpływie wibracji kosmicznych na przebieg ligi.

Lubię „to” i tak się uśmiecham bo fajnie jest :)
Zaksa fan moment
przemik
Posty: 1500
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: przemik »

michal1983 pisze: 9 sie 2022, o 15:23 I do dziś boli pupa. Mrzonki typu „kibicuje wszystkim” to może mój najmłodszy syn opowiadać kolegom.

A plotkarz influencer twitterowy jeszcze nie wszystkie wolne nazwiska wymienił, żeby się na końcu sprawdziło musi dorzucić. Jest flow są kliknięcia jest gitarka. Będzie ścianka już niebawem…

Gawiedź łyka jak pelikany, produkuje się tu twórczością niemalże profesorską a najpóźniej końcem sezonu siedzi cicho albo pociska banialuki o wpływie wibracji kosmicznych na przebieg ligi.

Lubię „to” i tak się uśmiecham bo fajnie jest :)
Mądrość etapu
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Vilgefortz »

michal1983 pisze: 9 sie 2022, o 18:19 Ach ten Artem. Artem tu, Artem tam, celebryta.
Z jaką gracją żagluje nazwiskami.
Cóż on nam jeszcze przepowie? Cóż za ploteczkę zaćwierka?

O inflacji by coś napisał. Jak to będzie? Będzie drogo czy tanio?
Ejże, nie mamy w siatkówce jakiegoś wybitnego dziennikarstwa, żeby narzekać na ludzi pokroju Artema. On jest obecnie naszym siatkarskim (przynajmniej na polskim podwórku) Fabrizio Romano, który dba o słowa i nie pisze pierdół. Także folgujmy sobie dla zdrowia. Bo takie uniesienia to nie dość, że XD to jeszcze żenua.
Nikt dla Zaksy źle nie chce wymieniając nazwiska, które się wokół klubu kręcą :)))
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Vilgefortz pisze: 9 sie 2022, o 19:56 Nikt dla Zaksy źle nie chce wymieniając nazwiska, które się wokół klubu kręcą :)))
A co jak przez Artema Zenit Kazań podkupi Muagututie? Taki kąsek na rynku długo nie poleży.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: PioterZJastrzebia »

Czemu wy wszyscy, poza jednym, tak szkodzicie polskiej siatkówce? Znowu podnosicie jakiegoś tam artema z tłitera ponad jedynym pewnym i rzetelnym źródłem wiedzy na temat Zaksy.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

Z wielkiej litery, jeśli już.Artem.

Nie wiem po co ta spina. Ja nie jestem żadnym „mistycznym” źródłem, nie czuje misji bycia tajnym ultra informatorem więc luz w gaciach 8-)

Btw. Piotrze z Jastrzębia. Sarkazm i ironia są świetnym narzędziem jeśli się potrafi umiejętnie ich używać.

To co z tym nazwiskiem, nie ma nic nowego? Jeszcze nie wszystkie wyczerpane. All in. ;)
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orduna »

michal1983 pisze: 9 sie 2022, o 18:19 Ach ten Artem. Artem tu, Artem tam, celebryta.
Z jaką gracją żagluje nazwiskami.
Cóż on nam jeszcze przepowie? Cóż za ploteczkę zaćwierka?

O inflacji by coś napisał. Jak to będzie? Będzie drogo czy tanio?
No wlasnie, mamy przecież inne źródła wypływające wprost z Kędzierzyna. Jedno sugerowało że transfer będzie z miesiąc temu, ale po tym niestety wyschło. Drugie, te które łączy kropki jak widać wciąż jeszcze płynie.
A tak na serio to beka z kibiców KK. Tyle żeście pisali, że klub się zabezpieczył, że już wiadomo kto przyjdzie, że będzie dobrze, że to tajemnica ściśle tajna ale wszystko jest dopięte. A dostaniecie Muagututię XD
Nawet po tej informacji jakiś kibic KK pisał że to w sumie niezły ruch bo gość jest 4 przyjmującym USA :]
Mówiłem że z Żalinskim skończycie i tak się stanie. Kropki się nie mylą ;)
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bez_nazwy »

Jeśli Arterm jest uważany za "tłiterkowicza" i robi wszystko dla klikania, to ten cały michał1983 jest 16sto letnim chłopcem któremu ledwo co głowa z nad klawiatury wystaje. Nie umiem go na ten moment inaczej traktować bo jesli jest to facet przez duże F to juz dawno albo by się zamknął( w sobie) do czasu oficjalnych wieści, albo uchylił by rąbka tej swojej wielkiej tajemnicy "wiem ale nie powiem". Kolejny raz pokazuje swoje słabości psychiczne po tym jak ktoś pisze tutaj informacje nt "jego" klubu które nie są takie jak on by chciał żeby były - no w sumie jak 16sto letni chłopiec.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 10 sie 2022, o 06:33 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Rictor
Posty: 14
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Rictor »

Jeśli, jeśli szanowny michal1983 jest jakimś tam pracownikiem ZAKSY to nawet można by zrozumieć jego zachowanie na forum. W innym wypadku to ręce opadają. Tak, wszyscy są wrogami klubu z Kędzierzyna. Nie ma przecież w Polsce fanów siatkówki, są albo sympatycy albo hejterzy ZAKSY :facepalm:

Jeśli ostatecznie skończy się na Żalińskim w pierwszej szóstce to będzie to można uznać za porażkę działaczy z KK czy też nie? Chociaż cały czas mam nadzieję, że jednak zakontraktują kogoś przynajmniej dobrego i dalej będą tak dobrze jak przez ostatnie sezony reprezentować naszą klubową siatkę.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Aranger »

Wojciech Janas, który pracuje w kadrze Iranu jako trener od przygotowania fizycznego, podaje dalej tweet Ewy Mac, że Esandifar jest bez klubu i chciałby grać w Polsce, może być coś na rzeczy z tą Zaksą.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Kiepski »

Jeśli w całej tej sytuacji do Zaksy trafił Esandifar to bardzo cieszyłbym się. Nie wiem czy wyszłoby to nazwisko miesiąc temu z łączenia kropek :] :] :]
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orzi »

Kiepski pisze: 10 sie 2022, o 10:14 Jeśli w całej tej sytuacji do Zaksy trafił Esandifar to bardzo cieszyłbym się. Nie wiem czy wyszłoby to nazwisko miesiąc temu z łączenia kropek :] :] :]
Ja tak samo. Rozwojowy chłopak który, jeśli Kędzierzyńska magia zadziała, może się rozwinąć w kawał grajka :). Oczywiście moje skryte marzenie o upadku KK się nie spełni (oczywiście żart), ale przynajmniej będę mógł obejrzeć kawał dobrej siatkówki
Dejwu
Posty: 308
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Dejwu »

Na tt pojawiły się jakieś słuchy, że Kliuka jeszcze nie jest potwierdzony w Zenicie jr.

Marzeniem byłby taki zaciąg Zenita w ZAKSIE - Sammelvuo, Paszycki i Kliuka 😀

Ale wracając na ziemię, Esfandiar to chyba obecnie najlepsza opcja z tych realnych.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Kljuka przygotowuje się z Zenitem do sezonu, nie wiem skąd ten pomysł.
Dejwu
Posty: 308
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Dejwu »

Źródło mało rzetelne ale Ewa Mac na tt napisała, że w karuzeli wciąż widnieje jako niepotwierdzony w Zenicie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”