Transfery i plotki na sezon 2022/23

przemik
Posty: 1500
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: przemik »

TT - Artem
Uros podpisany na nowy sezon w Zawierciu.
___
Noworoczny Kibic Siatki
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ciorny17 »

Skrowiec cos pisał o Loserzew w miejsce Kozamernika.
W Dynamie Własow wypadł do kwietnia. I ponoć za niego. Ale nie chce mi się wierzyć, że tylko na LM go biorą. Kerminem i Sokolowem ligę muszą już grać.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

ciorny17 pisze: 5 sty 2022, o 14:25 Skrowiec cos pisał o Loserzew w miejsce Kozamernika.
W Dynamie Własow wypadł do kwietnia. I ponoć za niego. Ale nie chce mi się wierzyć, że tylko na LM go biorą. Kerminem i Sokolowem ligę muszą już grać
Muszą? Rok temu pod nieobecność Deroo grał Kerminen, a potem znowu Belg, gdy wrócił, a Fina nie było w składzie.

Mewa usunął posty, więc tylko rozwinę, że pisałem przed sezonem (bo często oglądałem Kozamernika we Włoszech), że to dobry, ale przereklamowany środkowy, który marnuje miejsce na obcokrajowca dla gracza z czołówki, który byłby w zasięgu Resovii, bo Giuliani chciał obok siebie swoich chłopaków z reprezentacji Słowenii, którzy dla Resovii średnio się kalkulują. Wykupienie Kozamernika z dwuletnim kontraktem i zastąpienie go Loserem (większy talent, klasę lepszy gracz) to złoty interes dla Resovii.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ciorny17 »

Nie wiem jak jest ze zgłaszaniem zawodników do gry w lidze i czy jest wyjątek dla obcokrajowców stąd napisałem, że muszą. Nie potrafię znaleźć info jak z tą możliwością w ichniej lidze jest.
Kłamca.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 5 sty 2022, o 14:30
ciorny17 pisze: 5 sty 2022, o 14:25 Skrowiec cos pisał o Loserzew w miejsce Kozamernika.
W Dynamie Własow wypadł do kwietnia. I ponoć za niego. Ale nie chce mi się wierzyć, że tylko na LM go biorą. Kerminem i Sokolowem ligę muszą już grać
Muszą? Rok temu pod nieobecność Deroo grał Kerminen, a potem znowu Belg, gdy wrócił, a Fina nie było w składzie.

Mewa usunął posty, więc tylko rozwinę, że pisałem przed sezonem (bo często oglądałem Kozamernika we Włoszech), że to dobry, ale przereklamowany środkowy, który marnuje miejsce na obcokrajowca dla gracza z czołówki, który byłby w zasięgu Resovii, bo Giuliani chciał obok siebie swoich chłopaków z reprezentacji Słowenii, którzy dla Resovii średnio się kalkulują. Wykupienie Kozamernika z dwuletnim kontraktem i zastąpienie go Loserem (większy talent, klasę lepszy gracz) to złoty interes dla Resovii.
Nie sądzę, że marnuje na kogokolwiek miejsce. Na przyjęciu mamy obcokrajowców, na ataku Muzaj i ewentualne zagraniczne nazwiska niekoniecznie będą lepsze bo na Sokołowa czy Nimira nie stać. Na libero Zatorski i Drzyzga kontrakt podpisał przed Kozamernikiem.
Po prostu na środku było miejsce to wzięli Kozamernika. Żadnego lepszego Polaka by nie wyciągnęli na jego pozycję. Nie wiem czy jest przereklamowany. Jeśli ktoś go chce zestawić koło Kochanowskiego, Bieńka czy Nowakowskiego to tak. Nie ten pooziom. Ale koło Wrony, Vigrassa czy ewentualnie Kłosa bym go postawił.
Gdyby marnował na kogoś miejsce to by w jego miejsce nie zastanawiali się włodarze nad Loserem. Po prostu mają miejsce na środku i niekoniecznie na tyle budżetu by zatrudnić na to miejsce jakiegoś środkowego z czołówki
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 6 sty 2022, o 01:26Nie sądzę, że marnuje na kogokolwiek miejsce. Na przyjęciu mamy obcokrajowców, na ataku Muzaj i ewentualne zagraniczne nazwiska niekoniecznie będą lepsze bo na Sokołowa czy Nimira nie stać. Na libero Zatorski i Drzyzga kontrakt podpisał przed Kozamernikiem. Po prostu na środku było miejsce to wzięli Kozamernika. Żadnego lepszego Polaka by nie wyciągnęli na jego pozycję. Nie wiem czy jest przereklamowany. Jeśli ktoś go chce zestawić koło Kochanowskiego, Bieńka czy Nowakowskiego to tak. Nie ten pooziom. Ale koło Wrony, Vigrassa czy ewentualnie Kłosa bym go postawił. Gdyby marnował na kogoś miejsce to by w jego miejsce nie zastanawiali się włodarze nad Loserem. Po prostu mają miejsce na środku i niekoniecznie na tyle budżetu by zatrudnić na to miejsce jakiegoś środkowego z czołówki
Chyba nie zrozumiałeś (albo wyraziłem się nieprecyzyjnie): Kozamernik to sportowo poziom +- Andrzeja Wrony, trafił do Resovii, bo trenował ją Giuliani + my przeceniamy z wiadomych względów tych słoweńskich siatkarzy. Tak naprawdę poziom gry Kozamernika i Cebulja był do przewidzenia na bazie tego, co przez lata grali we Włoszech, Kozamernik zaczął grać lepiej, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Gdyby Resovia chciała pozyskać lepszego obcokrajowca na środek, to pewnie by to zrobiła, skoro Loser/Chinenyeze/Mousavi/Flavio grają w klubach pokroju Tuluzy/Mediolanu/Fenerbahce/Vibo Valentii, a w Brazylii za ~150 tysięcy euro grają Lucas (na niego pewnie nie ma szans) czy Isac. Dlatego Kozamernik 'marnuje' miejsce, bo ani nie jest tak dobry (każdy środkowy spoza włoskiego top5 i Rosji jest w zasięgu), a do tego gdy nie ma już Giulianiego, to nie ma też pewnie głównej przyczyny dlaczego Resovia w ogóle podpisała tego Kozamernika. Sam fakt (wierząc @Artem), że Resovia w trakcie sezonu może sobie go wymienić na lepszego gracza dobrze to obrazuje.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Rzeczywiście niektóre rzeczy źle zrozumiałem. Przede wszystkim to co się pisało o Loserze. Miałem wrażenie, że chodzi o przyszły sezon...
No i z tego co widzę do oceny Kozamernika się zgadzamy. Ty jednak uważasz, że Resovia mogła pozyskać kogoś lepszego a ja nie jestem przekonany. Pewnie gdyby była szansa na czołowego środkowego to taki by się pojawił w Rzeszowie. IMO brakło pieniędzy a Kozamernik w porównaniu do Jendryk to i tak wzmocnienie. Gorzej, że Drzyzga nie wykorzystuje ani Kazamernika ani Kochanowskiego jak powinien
choe
Posty: 217
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: choe »

Jan Firlej spędzi sezon 2022/2023 w Projekcie Warszawa.

Edit: Proszę o przeniesienie do 22/23.
Ostatnio zmieniony 11 sty 2022, o 11:46 przez choe, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: MWi »

choe pisze: 11 sty 2022, o 10:56 Jan Firlej spędzi sezon 2022/2023 w Projekcie Warszawa.
Racjonalny wybór, Polak, limitów nie brakuje, od Hiszpana gorszy nie jest. No i ma przecież sporą historię w Warszawie.

Ciekawe tylko jak tam z motywacją Olsztyna będzie w tym sezonie, ryzyko zamkniętego kółeczka - jeśli nie poprawią się wyniki, to zawodnicy będą już myślami w nowych klubach, przez co nie poprawią się wyniki...
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Lucarelli »

choe pisze: 11 sty 2022, o 10:56 Jan Firlej spędzi sezon 2022/2023 w Projekcie Warszawa.
No no, Warszawa musiała wykupić kontrakt bo miał dwuletni podpisany w Olsztynie. Jednak ta kasa id oligarchy jest w Projekcie.
Janek to fajny rozgrywający, ale wciąż daleki od finalnego produktu na topowym poziomie, ciekawe jak sprawdzi się w czołowym klubie z dużymi wymaganiami. Życzę mu powodzenia.
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Może żeby nie mieszać wątków to o Janku Firleju w Warszawie, zamiast w transferach na obecny sezon :)

W moim mniemaniu świetny ruch z obydwu stron. W Warszawie brakowało rozgrywającego, obecni szału nie robią, a blokują limit. Mając Janka, zostawiając Nowakowskiego i Wronę, Wojtaszek chyba przedłużył, to można zbudować naprawdę wszystko, kwestia pieniędzy - bo skrzydła zostają otwarte na limity. A i Janek na współpracy z Andreą powinien skorzystać - no i jednak powalczy o wyższe cele, jak warszawskie plany się ziszczą.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Orduna »

Sam nie wiem czy to dobry wybór. Zdecydowanie bardziej gra Janka podobała mi się w 1 sezonie w Katowicach potem zjechał z poziomem. W Olsztynie gra nierówno, często gubi dokładność i przyspiesza nawet z piłek z głębi pola przez co wsadza na minę Butryna czy Defalco. Ma mecze świetne, ale przeplata je z bardzo złymi. W mojej opinii bardziej potrzeba kogoś doświadczonego i może grającego wolniej ale dokładnego.
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: granvorka »

Imho dobra decyzja dla obu stron. Firlej potrzebuje stabilizacji na wysokim poziomie, a więc gry w drużynie z trochę większymi aspiracjami niż AZS. Tworzy sobie większą szansę na grę w LM w przyszłym sezonie. A w Projekcie Trinidad jest często kulą u nogi. Oczywiście bilans dla drużyny może w dłuższym okresie wyjść na zero na tej zmianie, ale z pewnością Firlej lepiej rokuje niż Hiszpan. Na rynku nie ma specjalnego wyboru na tej pozycji, a na krajowym już w ogóle. Do tego uwalnia limit (nie aż tak potrzebny w tej ekipie, ale zawsze). Jeśli warszawianom uda się dorzucić szybkiego przyjmującego z przyzwoitym odbiorem to nawet z Petkoviciem/Superlakiem powinni być w przyszłym roku dużo mocniejsi.
TheDaniel
Posty: 98
Rejestracja: 22 maja 2017, o 20:57
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: TheDaniel »

https://twitter.com/Jakub110Jakub/statu ... r%5Etweet

Natomiast Miguel Tavares najprawdopodobniej na kolejny sezon w Zawierciu. Czyli na ten moment Uros oraz Tavares, zostaje 1 miejsce dla zagranicznego zawodnika w "6" na 2022/2023.
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: BuenoSausage »

Świetne ruchy Zawiercia. Ewidentnie chcą się zadomowić w czołówce przez dłuższy czas.
asps
Posty: 324
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: asps »

To Olsztynowi sklad zaczyna sie wykruszac, odejscie Firleja, Defalco tez pewnie zmieni klub, ciekawe jak reszta siatkarzy.
Lublin praktycznie ma pewne juz utrzymanie, takze duzo latwiej bedzie im w tym roku zbudowac sklad na przyszly sezon, jesli faktycznie budzet jest spory to powinni sciagnac jakies ciekawe nazwiska, przede wszystkim wzmocnic srodek i zakontraktowac dodatkowo kogos ciekawego na przyjeciu.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Matson »

granvorka pisze: 11 sty 2022, o 11:30 Imho dobra decyzja dla obu stron. Firlej potrzebuje stabilizacji na wysokim poziomie, a więc gry w drużynie z trochę większymi aspiracjami niż AZS. Tworzy sobie większą szansę na grę w LM w przyszłym sezonie. A w Projekcie Trinidad jest często kulą u nogi. Oczywiście bilans dla drużyny może w dłuższym okresie wyjść na zero na tej zmianie, ale z pewnością Firlej lepiej rokuje niż Hiszpan. Na rynku nie ma specjalnego wyboru na tej pozycji, a na krajowym już w ogóle. Do tego uwalnia limit (nie aż tak potrzebny w tej ekipie, ale zawsze). Jeśli warszawianom uda się dorzucić szybkiego przyjmującego z przyzwoitym odbiorem to nawet z Petkoviciem/Superlakiem powinni być w przyszłym roku dużo mocniejsi.
Firlej to potrzebuje stabilizacji ale chociaż na poziomie połowy tabeli najpierw. Jak dla mnie ryzykowny ruch bo on nie zagrał jeszcze ani jednego dobrego pełnego sezonu. I w Olsztynie i w Katowicach przeplata swietne rozegrania z tragicznymi. Żeby się ustabilizował musi grać w drużynie z wyższymi aspiracjami? Pokrętna logika, skoro nie jest w stanie utrzymać równego poziomu bez wielkiej napinki na wynik to w drużynie z wymaganiami bedzie mu jeszcze trudniej. Janusz przed pójściem do Zaksy zagrał dwa bardzo dobre sezony w drużynie lepszej niż Katowice (czy Olsztyn to się jeszcze okaże) i teraz wskakuje na ten wyższy poziom (choć początki miał trudne). Jak dla mnie transfer ryzykowny bo Firlej nie daje przesłanek że może grać stabilnie na wysokim poziomie przez większość sezonu. Kwestia tego że obecnie mają Trynidada, który ustawił poprzeczkę bardzo nisko dla swojego następcy.
przemik
Posty: 1500
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: przemik »

choe pisze: 11 sty 2022, o 10:56 Jan Firlej spędzi sezon 2022/2023 w Projekcie Warszawa.

Edit: Proszę o przeniesienie do 22/23.
Kapitalna informacja. Świetny ruch Projektu.
___
Noworoczny Kibic Siatki
przemik
Posty: 1500
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: przemik »

Streeter pisze: 11 sty 2022, o 11:09zostawiając Nowakowskiego i Wronę,
Czytałem plotke, ze Piotr chce wrocić do Gdańska.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

TheDaniel pisze: 11 sty 2022, o 11:38 https://twitter.com/Jakub110Jakub/statu ... r%5Etweet

Natomiast Miguel Tavares najprawdopodobniej na kolejny sezon w Zawierciu. Czyli na ten moment Uros oraz Tavares, zostaje 1 miejsce dla zagranicznego zawodnika w "6" na 2022/2023.
Conte musi zostać, to wręcz priorytet.


Firlej w Warszawie. Fajnie, jeśli naprawdę mają plany na grę o wyższe cele. A co jeśli znowu będzie to samo co w tym roku i poprzednim? Wtedy można się zastanawiać. Na pewno uwolnią limity.
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

przemik pisze: 11 sty 2022, o 13:36 Czytałem plotke, ze Piotr chce wrocić do Gdańska.
Jeśli tak, no to nieco gorzej, choć przy pozostaniu Kwolka też nie problem - mając Firleja będzie wtedy miejsce na zagranicznego środkowego.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
TheDaniel
Posty: 98
Rejestracja: 22 maja 2017, o 20:57
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: TheDaniel »

Jeśli Nowakowski chce opuścić ekipę z Warszawy, to na miejscu Zawiercia poważnie zainteresowałbym się tą kandydaturą. Mocne wzmocnienie na środku siatki, Polak, więc limity zostają. Dodatkowym argumentem dla Pita mogłaby być obecność Konara (jeśli ten przedłużyłby kontrakt), bo prywatnie mają chyba bardzo dobre relacje.
Awatar użytkownika
Beo
Posty: 116
Rejestracja: 11 sty 2021, o 12:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Beo »

TheDaniel pisze: 11 sty 2022, o 14:25 Jeśli Nowakowski chce opuścić ekipę z Warszawy, to na miejscu Zawiercia poważnie zainteresowałbym się tą kandydaturą. Mocne wzmocnienie na środku siatki, Polak, więc limity zostają. Dodatkowym argumentem dla Pita mogłaby być obecność Konara (jeśli ten przedłużyłby kontrakt), bo prywatnie mają chyba bardzo dobre relacje.
Tylko, że to chyba nie tyle, że Nowakowski chce opuścić Warszawę, co chce się przenieść (wrócić) do Gdańska.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Pawel9221 »

Szary Wilk pisze: 11 sty 2022, o 14:10
TheDaniel pisze: 11 sty 2022, o 11:38 https://twitter.com/Jakub110Jakub/statu ... r%5Etweet

Natomiast Miguel Tavares najprawdopodobniej na kolejny sezon w Zawierciu. Czyli na ten moment Uros oraz Tavares, zostaje 1 miejsce dla zagranicznego zawodnika w "6" na 2022/2023.
Conte musi zostać, to wręcz priorytet.


Firlej w Warszawie. Fajnie, jeśli naprawdę mają plany na grę o wyższe cele. A co jeśli znowu będzie to samo co w tym roku i poprzednim? Wtedy można się zastanawiać. Na pewno uwolnią limity.
Dlaczego uwazasz, ze pozostawienie Conte to priorytet? Akurat pesel w jego przypadku z kazdym sezonem dziala na niekorzysc, calkiem niezly gracz, ale jesli Zawiercie ma mocarne plany, to za niego moze przyjsc ktos jeszcze lepszy.
Jest pare ciekawych opcji jesli sa realne finansowo a mianowicie:
1) Rossard, 2) Dzavoronok, 3) Lopez ( z Sady),
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Pawel9221 pisze: 11 sty 2022, o 14:53
Szary Wilk pisze: 11 sty 2022, o 14:10
TheDaniel pisze: 11 sty 2022, o 11:38 https://twitter.com/Jakub110Jakub/statu ... r%5Etweet

Natomiast Miguel Tavares najprawdopodobniej na kolejny sezon w Zawierciu. Czyli na ten moment Uros oraz Tavares, zostaje 1 miejsce dla zagranicznego zawodnika w "6" na 2022/2023.
Conte musi zostać, to wręcz priorytet.


Firlej w Warszawie. Fajnie, jeśli naprawdę mają plany na grę o wyższe cele. A co jeśli znowu będzie to samo co w tym roku i poprzednim? Wtedy można się zastanawiać. Na pewno uwolnią limity.
Dlaczego uwazasz, ze pozostawienie Conte to priorytet? Akurat pesel w jego przypadku z kazdym sezonem dziala na niekorzysc, calkiem niezly gracz, ale jesli Zawiercie ma mocarne plany, to za niego moze przyjsc ktos jeszcze lepszy.
Jest pare ciekawych opcji jesli sa realne finansowo a mianowicie:
1) Rossard, 2) Dzavoronok, 3) Lopez ( z Sady),
Dzavaronok mało realny, bo chce grać we Włoszech. Lopez pewnie też. Rossard chyba sobie radzi w Piacenzie, poza tym ciężko mi sobie wyobrazić, żeby grało 2 leworęcznych przyjmujących.

Z jednej strony mówisz o mocarnych planach, z drugiej strony na libero gra Żurek, na ataku Konarski, a środek to Niemiec-Zniszczoł. No proszę Cię :D
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orduna »

Lopez jest tak samo realny dla jakiegokolwiek polskiego kluby jak Leon.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Pawel9221 »

Szary Wilk pisze: 11 sty 2022, o 14:55
Pawel9221 pisze: 11 sty 2022, o 14:53
Szary Wilk pisze: 11 sty 2022, o 14:10

Conte musi zostać, to wręcz priorytet.


Firlej w Warszawie. Fajnie, jeśli naprawdę mają plany na grę o wyższe cele. A co jeśli znowu będzie to samo co w tym roku i poprzednim? Wtedy można się zastanawiać. Na pewno uwolnią limity.
Dlaczego uwazasz, ze pozostawienie Conte to priorytet? Akurat pesel w jego przypadku z kazdym sezonem dziala na niekorzysc, calkiem niezly gracz, ale jesli Zawiercie ma mocarne plany, to za niego moze przyjsc ktos jeszcze lepszy.
Jest pare ciekawych opcji jesli sa realne finansowo a mianowicie:
1) Rossard, 2) Dzavoronok, 3) Lopez ( z Sady),
Dzavaronok mało realny, bo chce grać we Włoszech. Lopez pewnie też. Rossard chyba sobie radzi w Piacenzie, poza tym ciężko mi sobie wyobrazić, żeby grało 2 leworęcznych przyjmujących.
Jeszcze rok temu, tez bym tak uwazal, ale kasa robi swoje. Rok temu nikt by w snach nie postawil, ze do Zawiercia przyjdzie Uros czy nawet Conte. Rossard w piacenzie to raz gra, a raz nie gra, Dzavoronok, tutaj chyba jest najmniej realny, bo nawet jest sklonny zrezygnowac z gry dla Czech dla wloskiej licencji, natomiast Lopez, niby gra w najlepsyzm klubie brazylii, ale liga brazylijska przez covida z kazdym rokiem notuje regres i w tym sezonie wroze im jeszcze wieksza zapasc, w obliczu bardzo slabej kondycji finansowej wiekszosci klubow, przez co dla takiego Lopeza w sile wieku, moze byc malo oplacalne grywanie na przeciwko tak slabym zespolom
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lukecik »

Jeśli Conte miałby odejść, to widziałbym u nas chętnie Kwolka lub Fornala (zdaję sobie natomiast sprawę, że to mało realne kandydatury, ale pod kątem charakterystyki pary przyjmujących byłby sztos wraz z Urosem), by na środek można było ściągnąć jakiegoś kozaka. Zresztą nie trzeba byłoby w środkowego ładować nie wiadomo ile kasy, bo w naszej lidze jest do wyciągnięcia Takvam, który pewnie pod kątem $$ byłby do wyjęcia, o ile faktycznie Zaksa nie wzięła go na celownik.
Choć przyznam ewentualne odejście Facundo raczej nie zaboli tak, jakby mogło zaboleć odejście Urosa. Serb ma jednak większy wpływ na zespół, przynajmniej na razie, aczkolwiek ostatnie występy Argentyńczyka są znakomite.
Podobno Facu przyszedł ze względu na Cavannę, a przy pozostaniu Tavaresa raczej Maxi odejdzie, więc może być ciężko o pozostanie Conte. Z drugiej strony może da się czymś przekonać jak Uros. Chyba nikt by nie powiedział kilka tygodni temu, że prędzej w klubie zostanie Kovacević niż Facu.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Lucarelli »

Dziwi mnie to deprecjonowanie Conte, który gra świetny sezon, nie gorszy niż Uros.
W tej formie Conte to zawodnik wyższej klasy, bardziej kompletny niż Rossard czy Dzavoronok.
proforma
Posty: 166
Rejestracja: 17 lis 2020, o 09:46
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: proforma »

choe pisze: 11 sty 2022, o 10:56 Jan Firlej spędzi sezon 2022/2023 w Projekcie Warszawa.

Edit: Proszę o przeniesienie do 22/23.
Bzdura.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”