Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

buzinga
Posty: 1210
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: buzinga »

Streeter pisze: 1 maja 2022, o 11:19 No ja wiem czy nakryli... W PlusLidze póki co doszli do tego samego miejsca, w LM niby też są w finale, ale raczej ciężko porównać drogę obecnego sezonu LM z walkowerową Rosją i ułomnym Jastrzębiem do Lube i Kazania. Więc o ile poziom drużyny generalnie można uznać że nie spadł, to o jakimś nakrywaniu czapką to chyba można sobie teksty darować, bo w moim mniemaniu (i pewnie nie tylko moim) Zaksa Grbicia wyglądała zdecydowanie lepiej. No ale wiadomo, Semeniuka można zastąpić Buchowskim, a Hubera Kalembka, a Mistrzostwo i tak będzie :D

Streeter
Nie odbijaj w drugą stronę. Tegoroczna Zaksa jest w lepszej formie niż zeszłoroczna jeśli idzie o końcówkę sezonu. Rok temu ten legendarny Zenit grał raczej słabo, na tyle że nie wywalczył prawa do gry w LM. Cucine Lube też w pierwszym meczu było jeszcze po kryzysie, który mieli zaraz po pucharze Włoch. Na drugi mecz już wrócili i zrobiło się bardzo ciepło. Udało się wygrać złoty set, ale widać było , że taki Ben to już nie jest ten sam gracz co 2-3 latat temu. Reprezentacja Francji musiała się ratować Brizardem na IO. Ben to dziura w bloku. A i w finale LM walił babolami równo. Toć on zagotował tam Semeniuka, całe szczęście że Olek mógł dosłownie przepchać Zaksę przez ten finał, bo jeszcze przepisy na to pozwalały. Wygląda na to że Kędzierzyn wymienił rozgrywającego w idealnym momencie, bo Ben choć jest jeszcze świetnym graczem to powolutku będzie coraz słabszy.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Vilgefortz »

Historia to nauka silnie subiektywna, moi mili ;) Szczególnie, jak ktoś z klubu odchodzi... (nie, że to shaming, bo też tak często mam)
Obiektywnie LM 20/21 >>> LM 21/22 jako wyzwanie dla Zaksy, bo nie sztuka ominąć ciężki mecz i oklepać JW :P

Jeśli idzie o samą Zaksę 21/22 to spójrzmy chociażby na tabelę rundy zasadniczej i ilość trofeów w tym sezonie. Argument, że Superpuchar niepotrzebny itpitd., włóżmy między bajki, bo jakoś do października chętnie by go KK przygarnęło :))

A propos półfinału - Żaliński pokazał klasę. A Kolakovic przypalił mecz, trzymając Konara na boisku.

Czas na finał 8-) (oby zacięty)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Blanco »

mitam pisze: 1 maja 2022, o 09:57 Do tych którzy uważają ze Semena nie da się zastąpić moja uwaga nt zastąpienia Bena i reszty odchodzących ... czy jest ktoś kto uważa że nie udało się zastąpić Zatora Bena czy Kochana? Ci którzy przyszli przykryli swoich poprzedników czapką !!!
Ja od dłuższego czasu już mam impresję, że Semeniuk to drugi największy, czysty talent w polskiej siatkówce po Mariuszu (z tą jedną różnicą, że Kamil ma lepsze zdrowie i dlatego ten wyjazd do Włoch, to must have). I żeby tę impresję jeszcze wzmacniać, to szukam sobie kolejnych paralel, no bo obaj 194, no bo obaj sprężyny w nogach, no, bo od obu zależało/zależy, czy ich zespół wygrywał/wygra mistrzostwo, no i by jeszcze tę impresję zintensyfikować poszperałem w internecie o początkach Kamila, bo myślałem, że może znajdę anegdotę na wzór trenera Mazura, który zobaczył 15-letniego Mariusza, po którymś z plusligowych meczów, jak odbijał piłkę ze swoją przyszłą żoną. Ale znalazłem m. in. tylko artykuł na stronie kierunektokio, w którym panowie Bednaruk i Bosek mówią, że genialny Toniutti. A to już przecież chyba było po wpisie Wysokiego, w którym obrazował tutaj, jak małe są różnice pomiędzy grą w ataku w kontekście rozgrywającego, a jeszcze kilka miesięcy przed tym, gdy Francja zdobyła swój największy sukces w historii z Toniuttim na ławce, bo Brizard rozgrywa podobnie, ale nie jest dziurą w ataku i świetnie serwuje. I z tych samych powodów Janusz jest lepszym rozgrywającym dla Zaksy, niż Toniutti, bo rozgrywa podobnie, ale serwuje lepiej i jest najlepszym blokującym rozgrywającym w Pluslidze.

Semeniuk jest liderem Zaksy, bo jej wygrywa mecze. Mecze wygrywa się atakiem i zagrywką przede wszystkim. I z tego powodu, ani Zator (bo libero), ani Kochan (bo środkowy), ani Ben (bo rozgrywający) nie mogli być decydujący.

Już abstrahując od tego, że to jest nieprecyzyjnie przepisana teza. Bo Semeniuka da się zastąpić. Ale żaden z tych zawodników, którym da się go zastąpić, nie przyjdzie do Zaksy.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 527
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: pietrus72 »

Wracając do tematu frekwencji to można powiedzieć i patrząc na inne kluby to hala w Azotach zawsze jest wypełniona w 50 % /Pojemność: 3 375/ na dodatek to zależy od godziny,dnia plus rywal.Inne kluby też mają problem z frekwencją ,np .Skra Belchatow która ma pojemność: 2 700 ,czasami też mam wrażenie pustej hali na niektórych spotkaniach.
Ale wróćmy do tematu półfinału i zblizających się finałach.
ZAKSA -Jastrzębie / Skra -Zawiercie
Zaksa spodziewała sie cięzkiego meczu z Zawierciem ,bo to ta sama sytuacja sprzed 2 lat ,przegrywalismy 0-1 i dwa pojedynki na nasz korzyść.Zawsze z Zawierciem ciężko graliśmy, czy to mecz pucharowy czy ligowy,dla nas to niewygodny przeciwnik.Natomiast Jastrzebie miało kilka dni odpoczynku po spotkaniach ze Skrą ,bo było wiadomo że pszczółki nic nie zrobią z taki skladem albo postraszyć taktyką żeby ich ruszyć ofensywne Jastrzębie.Po zmianie chwilowym zmiany trenera JW grają trochę lepiej,nie wiem czy grali przeciwko trenerowi ???
Teraz zobaczymy jak to wyjdzie w praniu,ale wiedząc ze obie druzyny dobrze sie znają,to zawsze Zaksa ma patent grania z JW. Chciałbym że Kaczmarek w końcu zagral dobrze, bo widać ze nerwowo mu wychodzą ataki i nici z tego co ma w zanadrzu.Śliwka to samo ,więc Żalinski to taki joker trzymany w kwadracie cały sezon.Udowodnił że nie jest gorszy od gracza z szóstki,pytanie tylko do trenera po co go trzymał ?, wie już ze nie przedłużą mu umowy mimo ze doszedl wszędzie daleko z ekipą.Wiadomo tak samo z Rejno że odejdzie bo chce grać ,to samo Zalinski.Zobaczymy.
Zawiercie ma lepsze plusy niż Skra w walce o brązowy medal.Kovac zwolniony,ekipa jest trochę poobijana,Kooy juz nie ten sam co kiedyś,ma przebłysk w danym dniu,Iranczyk to samo,libero ...jedynie Bieniek wart grania w tym zespole,bo reszta naprawdę niech zmieni otoczenie klubowe.Zawiercie będzie dązyć do wygrania spotkania na terenie Skry,mają szansę. Niech tylko Conte trochę się uspokoi bo widać więcej nerwów i gadania to nie sprzyja w lepszej grze zawiercian.Konar wczoraj słaby,więc zmiana z Malinowskim trochę zmieni taktykę gry. Tylko niech Kolakovic pomyśli bo tez widać betonowy trener :] jak wszyscy myślą idzie dobrze po co zmieniać grę i taktykę,a że się boją to ich psychiczna sprawa.Zawsze jest taki morał zwycięskiej ekipy nie zmienia się ,a po drugie myślą po statystyce że zaskoczą w którymś momencie :] tylko pytanie po co jest kwadrat rezerwy,oni czują dyskomfort że nie grają i doświadczenie znika,wejdzie i w siatkę albo spierniczy atak i po sprawie,to tak jakby był widoczny w 5 sekundach meczu. :]
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Streeter »

buzinga pisze: 1 maja 2022, o 11:57 Nie odbijaj w drugą stronę. Tegoroczna Zaksa jest w lepszej formie niż zeszłoroczna jeśli idzie o końcówkę sezonu.
No z tym zdaniem to się akurat w pełni zgadzam. Cretu mimo wszystko nie zajechał tak drużyny jak Grbić. Ale i nieco lepszy terminarz ma. No ale można mu oddać, że finał pewnie będzie ciekawy, bo zeszłoroczny to Zaksa robiła na oparach. Co nie zmienia faktu, że pod kątem samej gry i energii mi osobiście lepiej oglądało się tą ekipę zeszłoroczną (no może nie w finałach PlusLigi, ale w LM z pewnością).

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: miro1905 »

pietrus72 pisze: 1 maja 2022, o 13:28 Wracając do tematu frekwencji to można powiedzieć i patrząc na inne kluby to hala w Azotach zawsze jest wypełniona w 50 % /Pojemność: 3 375/ na dodatek to zależy od godziny,dnia plus rywal.
Ćwierćfinał Plusligi z Katowicami: 616 widzów. Trochę brakuje do 50%. Trochę dużo. :<
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: michal1983 »

miro1905 pisze: 1 maja 2022, o 16:28 Ćwierćfinał Plusligi z Katowicami: 616 widzów. Trochę brakuje do 50%. Trochę dużo. :<
No i co z tego? My 7 raz z rzędu powalczymy w finale o mistrzostwo a u was lepsza frekwencja i gracie o medal z buraka.

Nam pasuje taki układ.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: efratello »

mitam pisze: 1 maja 2022, o 09:57 Do tych którzy uważają ze Semena nie da się zastąpić moja uwaga nt zastąpienia Bena i reszty odchodzących ... czy jest ktoś kto uważa że nie udało się zastąpić Zatora Bena czy Kochana? Ci którzy przyszli przykryli swoich poprzedników czapką !!!
Co do półfinału to Zawiercie jest zespołem z którym Zaksie się bardzo ciężko gra od zawsze natomiast Ptaki .... sami zobaczymy. Wierzę że w tym sezonie będą jeszcze dwa złote medale !!!
To jedyny zawodnik o którym myślę w ten sposób, nie myślałem tego nawet o Benie, a nawet cieszyłem się, że przyjdzie Janusz, bo bardzo temu chłopakowi kibicuję. Nie chodzi mi o to, że ZAKSA spadnie w efekcie z topu, wierzę, że ten klub jest tak dobrze prowadzony, że już mają wymyślone dobre zastępstwo, a z Huberem, Shojim, Januszem, Śliwką i Kaczmarkiem i tak będą groźni dla wszystkich i w Polsce, i w Europie. Po prostu na tej pozycji potrafię wskazać może 3-4 zawodników tej klasy, właściwie kompletnych, ale żaden z nich raczej do ZAKSy nie trafi. A z nich i tak najbardziej cenię i lubię Kamila. Chodziły słuchy o Lucarellim, ale ktoś by tu wybrał Lucarellego zamiast Semena, gdyby Semen chciał zostać? Nie sądzę, chyba że dla podniesienia prestiżu ligi i przyciągnięcia kibiców, bo nazwisko z pewnością większe.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Szary Wilk »

Tyle, że jest chyba różnica między zastąpieniem Kochanowskiego Huberem i Zatorskiego Shojim, a zastąpieniem Semeniuka Szymańskim, czyli jednak ligowym średniakiem.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: miro1905 »

michal1983 pisze: 1 maja 2022, o 16:39
miro1905 pisze: 1 maja 2022, o 16:28 Ćwierćfinał Plusligi z Katowicami: 616 widzów. Trochę brakuje do 50%. Trochę dużo. :<
No i co z tego? My 7 raz z rzędu powalczymy w finale o mistrzostwo a u was lepsza frekwencja i gracie o medal z buraka.

Nam pasuje taki układ.
Odpowiadałem koledze, który twierdził, że na każdym meczu jest 50% frekwencji. ;) Gratulacje. 6* raz. Lubicie powiększać swoje i tak duże dokonania. To jakieś kompleksy?
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: efratello »

Szary Wilk pisze: 1 maja 2022, o 17:37 Tyle, że jest chyba różnica między zastąpieniem Kochanowskiego Huberem i Zatorskiego Shojim, a zastąpieniem Semeniuka Szymańskim, czyli jednak ligowym średniakiem.
A wiadomo już, że to ma być Szymański, czy to wciąż spekulacja? To (byłaby) raczej sytuacja analogiczna do tej Ben->Janusz.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: michal1983 »

Przepraszam, rzeczywiście 6, przecież w 2020 rozgrywki zakończono po rundzie zasadniczej.
Zagalopowałem się.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Szary Wilk »

efratello pisze: 1 maja 2022, o 18:11
Szary Wilk pisze: 1 maja 2022, o 17:37 Tyle, że jest chyba różnica między zastąpieniem Kochanowskiego Huberem i Zatorskiego Shojim, a zastąpieniem Semeniuka Szymańskim, czyli jednak ligowym średniakiem.
A wiadomo już, że to ma być Szymański, czy to wciąż spekulacja? To (byłaby) raczej sytuacja analogiczna do tej Ben->Janusz.

To raczej dużo większa różnica, bo Janusz jeszcze przed odejściem do ZAKSY pokazał, że ma potencjał na duże granie, kadrowe też, ale były spekulacje czy jwst wystarczająco robrym zastępstwem za Bena, który jest TOP 5-6 na świecir na tej pozycji, a przynajmniej.przez lata był za takiego uważany.

Szymański ma 24 lata i łatkę młodego, zdolnego, ale jdst ligowym średniakiem. Brak zagrywki i bloku przede wszystkim.
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: efratello »

Szary Wilk pisze: 1 maja 2022, o 19:10
efratello pisze: 1 maja 2022, o 18:11
Szary Wilk pisze: 1 maja 2022, o 17:37 Tyle, że jest chyba różnica między zastąpieniem Kochanowskiego Huberem i Zatorskiego Shojim, a zastąpieniem Semeniuka Szymańskim, czyli jednak ligowym średniakiem.
A wiadomo już, że to ma być Szymański, czy to wciąż spekulacja? To (byłaby) raczej sytuacja analogiczna do tej Ben->Janusz.

To raczej dużo większa różnica, bo Janusz jeszcze przed odejściem do ZAKSY pokazał, że ma potencjał na duże granie, kadrowe też, ale były spekulacje czy jwst wystarczająco robrym zastępstwem za Bena, który jest TOP 5-6 na świecir na tej pozycji, a przynajmniej.przez lata był za takiego uważany.

Szymański ma 24 lata i łatkę młodego, zdolnego, ale jdst ligowym średniakiem. Brak zagrywki i bloku przede wszystkim.
Nie będę się spierał o takie szczegóły ;) sam też uważam, że Semeniuk na swojej pozycji > Ben na swojej, a Janusz już rok temu był > niż Szymański w tym roku. Ale tu analogia na pewno lepsza niż Shoji za Zatorskiego czy Huber za Kochanowskiego, gdzie już przed sezonem było jasne, że to zastępcy właściwie równorzędni.

No ale bardziej liczyłem na odpowiedź na pytanie, czy coś wiadomo :) Czy mam rozumieć z tej odpowiedzi i skupiania się konkretnie na Szymańskim, że to coś więcej niż spekulacja, że to ma być on? Bo wcześniej mówiło się też o Szalpuku, ale tylko na zasadzie domysłu, że to ktoś z ligi i on akurat może być do wzięcia.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Szary Wilk »

Z tego co wiem ma być Polak z PlusLigi i Lipiński zdążył się dogadać z Olsztynem i już po herbacie. Zostaje Szalpuk i Szymański. Ale nie mówię, że tak na 100 proc musi być. Wszystko się rzecz jasna może zmienić i oby się zmieniło, bo ZAKSA potrzebuje wartościowego gracza w zastępstwo za Kamila, a nie kombinowania z takimi opcjami i wiarę we własną czarodziejską różdżkę, że z każdego solidnego zrobią gwiazdę, bo tak się nie da.

Im to się wydaje pewnie, że nawet z Kozubem i Filipiakiem by wygrywali co rusz, bo taką moc ma ich klub, albo po prostu jest krucho z kasą, bo Jastrzębie,Resovia czy Warta mogą poszaleć, a ZAKSA zaczyna z second handu kupować, jak interesuje/interesowała się siatkarzami w stylu Takvam,Szymański
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: efratello »

Szary Wilk pisze: 1 maja 2022, o 19:32 Z tego co wiem ma być Polak z PlusLigi i Lipiński zdążył się dogadać z Olsztynem i już po herbacie. Zostaje Szalpuk i Szymański. Ale nie mówię, że tak na 100 proc musi być. Wszystko się rzecz jasna może zmienić i oby się zmieniło, bo ZAKSA potrzebuje wartościowego gracza w zastępstwo za Kamila, a nie kombinowania z takimi opcjami i wiarę we własną czarodziejską różdżkę, że z każdego solidnego zrobią gwiazdę, bo tak się nie da.

Im to się wydaje pewnie, że nawet z Kozubem i Filipiakiem by wygrywali co rusz, bo taką moc ma ich klub, albo po prostu jest krucho z kasą, bo Jastrzębie,Resovia czy Warta mogą poszaleć, a ZAKSA zaczyna z second handu kupować, jak interesuje/interesowała się siatkarzami w stylu Takvam,Szymański
Dzięki! Trzymam kciuki, żeby ogarnęli jak najlepiej. Na ten moment Szalpuk > Szymański moim zdaniem, mimo że ten drugi młodszy i dostał w tym roku powołanie na zgrupowanie kadry, a ten pierwszy nie. Ale może ktoś inny im chodzi po głowie, pewnie po finałach się dowiemy.
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: jinx »

Szary Wilk pisze: 1 maja 2022, o 19:32 Z tego co wiem ma być Polak z PlusLigi i Lipiński zdążył się dogadać z Olsztynem i już po herbacie. Zostaje Szalpuk i Szymański. Ale nie mówię, że tak na 100 proc musi być. Wszystko się rzecz jasna może zmienić i oby się zmieniło, bo ZAKSA potrzebuje wartościowego gracza w zastępstwo za Kamila, a nie kombinowania z takimi opcjami i wiarę we własną czarodziejską różdżkę, że z każdego solidnego zrobią gwiazdę, bo tak się nie da.

Im to się wydaje pewnie, że nawet z Kozubem i Filipiakiem by wygrywali co rusz, bo taką moc ma ich klub, albo po prostu jest krucho z kasą, bo Jastrzębie,Resovia czy Warta mogą poszaleć, a ZAKSA zaczyna z second handu kupować, jak interesuje/interesowała się siatkarzami w stylu Takvam,Szymański
Zawodnik z plus ligi :D :D :D :D :D :D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: michal1983 »

Azaliż bomba transferowa ;)
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Vilgefortz »

Podekscytowani, jakby Fornala wykupić chcieli :] :|
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
MiroHero
Posty: 70
Rejestracja: 5 gru 2021, o 20:42
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: MiroHero »

miro1905 pisze: 1 maja 2022, o 16:28
pietrus72 pisze: 1 maja 2022, o 13:28 Wracając do tematu frekwencji to można powiedzieć i patrząc na inne kluby to hala w Azotach zawsze jest wypełniona w 50 % /Pojemność: 3 375/ na dodatek to zależy od godziny,dnia plus rywal.
Ćwierćfinał Plusligi z Katowicami: 616 widzów. Trochę brakuje do 50%. Trochę dużo. :<
Nie wiem skąd ten gość wziął te liczby ale go trochę poniosło. Te 3375 miejsc to max ilość osób na imprezach sportowych. Miejsc siedzących jest 2753 plus160 dostawianych drewnianych trybun. Z tego 700 to miejsca dla gości na których często są pustki i na które nie można kupić biletu jak i na te drewniane. Ta hala w życiu nie była zapełniona do okolic 3 tys. na meczu Zaksy
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 603
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: bez_nazwy »

MiroHero pisze: 1 maja 2022, o 20:53 ..Z tego 700 to miejsca dla gości na których często są pustki i na które nie można kupić biletu jak i na te drewniane. Ta hala w życiu nie była zapełniona do okolic 3 tys. na meczu Zaksy
Aż się zachłysnąłem po przeczytaniu tego że zaksa daje pule biletów wielkosci 1/4 całości dla przyjezdnych rywali.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: michal1983 »

Del
Ostatnio zmieniony 1 maja 2022, o 21:41 przez michal1983, łącznie zmieniany 1 raz.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: michal1983 »

MiroHero pisze: 1 maja 2022, o 20:53 Ta hala w życiu nie była zapełniona do okolic 3 tys. na meczu Zaksy
Była.
bez_nazwy pisze: 1 maja 2022, o 21:22 Aż się zachłysnąłem po przeczytaniu tego że zaksa daje pule biletów wielkosci 1/4 całości dla przyjezdnych rywali.
Gdzie jest napisane że dla kibiców przyjezdnych?
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 603
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: bez_nazwy »

michal1983 pisze: 1 maja 2022, o 21:40
MiroHero pisze: 1 maja 2022, o 20:53 Ta hala w życiu nie była zapełniona do okolic 3 tys. na meczu Zaksy
Była.
bez_nazwy pisze: 1 maja 2022, o 21:22 Aż się zachłysnąłem po przeczytaniu tego że zaksa daje pule biletów wielkosci 1/4 całości dla przyjezdnych rywali.
Gdzie jest napisane że dla kibiców przyjezdnych?
no to paćitaj sobie jeszcze raz to co napisał, "ino" ze zrozumieniem, bo GOŚCIE to kto?
a nawet jeśli "goście" to tutejsi sponsorzy to nie rozumiem twojej rozmowy, bo jak mozna dać 1/4 czyli te 700miejsc sponsorom którzy tej hali i tak nie dopełnią aż w takiej liczbie??/ przecież to paranoia
Ostatnio zmieniony 1 maja 2022, o 22:33 przez bez_nazwy, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 603
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: bez_nazwy »

.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: michal1983 »

Nie muszę.

A jak chcesz rzeczywiście wiedzieć, wyślij zapytanie do klubu zamiast się rozwodzić nad postem z forum.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Orduna »

Na kanale CEV na youtube pojawił się film z Semeniukiem. Nie wiem czy ktoś o tym wspominał wcześniej, a film warto zobaczyć
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 223
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Mordimer Madderdin »

michal1983 pisze: 1 maja 2022, o 21:40
MiroHero pisze: 1 maja 2022, o 20:53 Ta hala w życiu nie była zapełniona do okolic 3 tys. na meczu Zaksy
Była.
MiroHero nie wiem ile czasu oglądasz siatkówkę, ale chyba niezbyt długo. Pamiętam mecze gdzie hala w Kędzierzynie cierpiała na nadkomplet kibiców. Na pewno były to półfinały i finały z Resovią kilka lat temu. Pewnie można to łatwo sprawdzić na stronie plusligi, do czego cię serdecznie zachęcam.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1048
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: mitam »

Czytając te wypociny niektórych asów to szlag człowieka trafią....
Zapraszam do Hali w KK i przekonacie się ile jest miejsc.
Gimbazy które kibicują od roku czy dwóch nagle mają o czym pisać....
Proponuję na Polsat box poszukać sobie meczy kilka lat do tyłu kiedy na parkiecie były dostawiane miejsca zeby więcej kibiców mogło oglądać mecz.
Skończcie ten ból d.....
Proponuję kolejny punkt dyskusji : Ilość miejsc parkingowych przed hala i sposób ich wykorzystania
Dawać trolle i nawalać....
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”