Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: bono »

Ciorny? ;)
nie ma już nic... :<
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Ejpok »

Witam!

Co wy chcecie od frekwencji? Jedynie żółty sektor przy drugim wejściu był pustawy, ale tam zwykle są goście. Te puste miejsca gdzieniegdzie są albo karnetowymi, albo ludzie stali na górze pod reklamami sponsorów.
Naprawdę było dużo osób na meczu, ale zaraz ktoś poda mi statystykę, że było 1200 czy coś, co będzie bzdurą.
Mecz świetny do oglądania, ciekawe jak finały się potoczą...
Dopóki drużyny walczą o wejście na top to każdy się ekscytuje, jak już na nim są to zaczyna się zjazd bo brakuje emocjonujących meczów jak 90% z nich wygrywasz. Smutny obrazek, swego czasu za Stelmacha ani w połowie drużyna tak dobrze nie grała jak teraz a na zwykłym ligowym meczu z Resovia były wszystkie zajęte miejsca. Analogicznie w Rzeszowie.
No nie wiem, za Stelmacha jak o brąz Zaksa walczyła z JW to było po 200 osób?
zbycho123
Posty: 214
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: zbycho123 »

Zaksa i Jastrzębski są poza zasięgiem całej ligi i tak raczej będzie przez kolejne sezony. To drużyny kompletne świetny serwis, atak że środka, z lewej i prawej przyjęcie, zagrywka.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Lucarelli »

Jest pula biletów przeznaczona dla sponsorów, ludzi pracujących w Azotach etc, jak nie przyjdą to klub nic na to nie może poradzić.
Z tego co widziałem, te które były w otwartej sprzedaży były prawie wyprzedane.
kuchcik77
Posty: 2327
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: kuchcik77 »

bo nie ma, on ma superasowa zagrywkę.
Kiedyś się wściekałem, że rodem z USA nie wiesza sie pod szczytem hali koszulek zasłużonych zawodników. u nas 13stki musiałyby być już dwie. I nie wiem, z całym szacunkiem dla Świdra, czy ta Kamilowa nie większą..
Jokerowa zagrywka-co miał do stracenia? Albo Śliwka chory albo jakis inny dołek.
Głośny, emocjonujący falujący mecz. Brawo. Sezon zmian, tak? Janusz, (H)Uber, Shoji... nieźle sie wkomponowali, a Cretu nie chce do Italii?;)
Tak a propos ligi kopanej angielskiej. Tam tez dwie ekipy walczą o "nieśmiertelność"
Kędzierzyn ma wszystko w swoich rękach, niech sie Ptaki i Trento boją. Nie, nie powiem, że wolałbym to czy tamto...rok temu "żartowaliśmy" oddamy MP za Złoto LM...
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1047
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: mitam »

Po dzisiejszym meczu takie spostrzeżenie.... Wszyscy na tym forum okrzyknęli Kaczmarka bucem ale dzisiaj nikt nie raczył nic napisać i zachowaniu pewnych graczy z Zawiercia. Conte jak ma słaby dzien szuka zaczepek i..... dzisiaj miał problem bo nikt ma te zaczepki nie reagował.
Bravo Zaksa. Dzisiaj był Team. Zagrali wszyscy na ten wynik i teraz walczymy o złota!!!
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: hardy »

W Kędzierzynie jak zwykle pusta halaObrazek
Orzi
Posty: 748
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Orzi »

hardy pisze: 30 kwie 2022, o 17:46 W Kędzierzynie jak zwykle pusta halaObrazek
Już pomijając. Dzisiaj była fajna oprawa i mnóstwo ludzi, ale to nie zmienia faktu, że zazwyczaj są pustki. Tak samo jak trener Cretu zazwyczaj nie robi potrzebnych zmian, a dzisiaj trafił idealnie.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni no
Dejwu
Posty: 308
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:42
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Dejwu »

Czy Cretu robił zmiany czy nie dla mnie nie jest istotne.

Trenera rozlicza się za wyniki a Gianni ma szansę zrobić historyczny wynik - wygrać na każdym froncie, a tego żaden trener z nie dokonał z naszą ligową drużyną.

O tym, że ZAKSA nie była przedsezonowo oczywistym faworytem też warto wspomnieć.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: MAG siatki »

Uwielbiam malkontentów sprzed telewizorów :] Dziś hala była pełniusieńka, kibice ZAKSY i ZAWIERCIA doskonale i kulturalnie wspierali swoje zespoły. Był ogień. Wiem bo byłem i widziałem. BRAWO ZAKSA !!! !!! !!! Jesteście wielcy !!! !!! Dziękujemy Wam za te emocje. O sile swoich kibiców przekonacie się już niebawem w Lublanie !!! !!! !!! Będzie nas tam KILKUSET i damy takiego czadu, że niektórym szczeny opadną :D
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: lukecik »

https://twitter.com/KamilMrugala/status ... 3967620098

Czy się wygrywa, czy się przegrywa, zawsze jest pora na kiełbę z rusztu. :D
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Matson »

Czy social media muszą po każdym przegranym meczu szukać wytłumaczeń? Niestety dzisiaj byli wyraźnie słabsi niż przeciwnik, jedna czerwona kartka tego nie tłumaczy ;) Jak już ktoś wspomniał wcześniej zachowanie zawodników Zawiercia jest słabe, ciagle prowokacje a potem płacz. Szkoda, bo sportowo się bronią, gorzej z pokorą.
bartek_em
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, o 10:00
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: bartek_em »

Ejpok pisze: 30 kwie 2022, o 17:14 Witam!

Co wy chcecie od frekwencji? Jedynie żółty sektor przy drugim wejściu był pustawy, ale tam zwykle są goście. Te puste miejsca gdzieniegdzie są albo karnetowymi, albo ludzie stali na górze pod reklamami sponsorów.
Naprawdę było dużo osób na meczu, ale zaraz ktoś poda mi statystykę, że było 1200 czy coś, co będzie bzdurą.
To był decydujący mecz o wejście do finału a na meczu było 1980 osób. Hala jest na 3375. Dla mnie to jest mało .Bilety powinny być wyprzedane dzień przed.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Lucarelli »

Hala ma z tego co pamiętam około 2700 stałych miejsc siedzących, nie wiem ile było łącznie biletów w sprzedaży ale zapewne liczba była jeszcze mniejsza bo część trafia do sponsorów.
bartek_em
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, o 10:00
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: bartek_em »

Lucarelli pisze: 30 kwie 2022, o 21:32 Hala ma z tego co pamiętam około 2700 stałych miejsc siedzących, nie wiem ile było łącznie biletów w sprzedaży ale zapewne liczba była jeszcze mniejsza bo część trafia do sponsorów.
TO na pluslidze coś kręcą, podali 3375.
Diomedea
Posty: 4240
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Diomedea »

To gadanie w stylu: " a u Was to bija murzynow".

Pieknie zagrala Zaka.

Gdzie ten kolega, co mial przeczucia i juz mu sie sprawdzaly? On chyba tez cos o kinicach wrzucil...

Fajne wejscie Zalinskiego, plus do mentalu. Ze Sliwka mogli tego nie uciagnac.

Teraz tylko trzymam kciuki za Zawiercie w meczu ze Skra. Im tez cos sie nalezy, a i w przyszlym sezonie beda mieli godny sklad.
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Ejpok »

bartek_em pisze: 30 kwie 2022, o 21:15 ...

To był decydujący mecz o wejście do finału a na meczu było 1980 osób. Hala jest na 3375. Dla mnie to jest mało .Bilety powinny być wyprzedane dzień przed.

Właśnie o tym mówiłem. Proszę zobaczyć na zdjęcie zamieszczone przez Hardy'ego, i powiedzieć, tak jest tam 1300 wolnych miejsc... 1980 zapewne jest bez karnetów albo coś. Sciana z której było robione zdjęcie ma mniej miejsc i na pewno nie ma ponad 1000... tam są miejsca dla sponsorów itp bo obok jest sala bankietowa itp.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Lucarelli »

bartek_em pisze: 30 kwie 2022, o 21:36
Lucarelli pisze: 30 kwie 2022, o 21:32 Hala ma z tego co pamiętam około 2700 stałych miejsc siedzących, nie wiem ile było łącznie biletów w sprzedaży ale zapewne liczba była jeszcze mniejsza bo część trafia do sponsorów.
TO na pluslidze coś kręcą, podali 3375.
https://zaksa.pl/hala-sportowa/
2753 to stała liczba miejsc siedzących, 3375 to pewnie łącznie z miejscami stojącymi.
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Vivo »

Dajcie już spokój z tymi frekwencjami, jak sobie tak prześledzic, to tylko frustraci i inni prowokatorzy nieustannie próbują zaczepiać tym wyimaginowanym problemem. Szkoda reagować.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: bez_nazwy »

wiesz.. szkoda nie szkoda. zależy gdzie leży prawda, bo to w tym momencie ma większe znaczenie w tej poruszonej kwestii..
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2022, o 23:25 przez bez_nazwy, łącznie zmieniany 1 raz.
druid9999
Posty: 100
Rejestracja: 8 gru 2015, o 22:54
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: druid9999 »

Vivo pisze: 30 kwie 2022, o 23:14 Dajcie już spokój z tymi frekwencjami, jak sobie tak prześledzic, to tylko frustraci i inni prowokatorzy nieustannie próbują zaczepiać tym wyimaginowanym problemem. Szkoda reagować.
Ja uważam że problem frekwencji jest na meczach siatkarskich w Polsce jest bardzo realny. Spadek widowni jest bardzo widoczny na boiskach wielu drużyn Plusligi, ale dodatkowo tez na meczach kadry, czego najlepszym przykładem były ostatnie ME. Natomiast pisanie tego głównie w kontekście Zaksy to rzeczywiście czepanie się. Ja jestem pesymistycznie nastawiony i uważam, że trudno będzie przerwać ten trend, czego koronny przykładem będą MŚ w Polsce.
Awatar użytkownika
MiroHero
Posty: 70
Rejestracja: 5 gru 2021, o 20:42
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: MiroHero »

Nie wiem tyle się mówi tu o frekwencji a ja kupując bilet przez kupbilet zauważyłem że dzień przed meczem wszystkie sektory były pełne i bodajże w 3 znalazłem 2 lub 3 wolne miejsca a reszta była pełna, więc czegoś tu nie rozumiem. Byłem na meczu i hala była naprawdę pełna prócz żółtego sektoru dla gości obok kk Zawiercia. Skąd te czepianie się frekwencji na meczu gdzie nie było z nią problemu....
Hala w liczbach:
liczba miejsc siedzących: 2753 (możliwość dostawienia drewnianych trybun na 160 osób), łączna dopuszczalna liczba widzów przebywających na imprezach sportowych: 3375 osób, łączna dopuszczalna liczba widzów przebywających na imprezach artystycznych: 3206 osób. Było 1980 według PlusLigi. Możliwe
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: MWi »

Po bardzo ciężkim starciu półfinałowym, przegrywając pierwszego seta, ZAKSA finalnie odkręca rywalizację i w dobrym stylu melduje się w finale, a 2/3 postów to narzekanie na frekwencję... Co więcej, sami zawodnicy mówią w wywiadach, że hala była pełna i byli nawet nieco przytłoczeni atmosferą.

Banda frustratów. Byle się do czegoś przyczepić i poprawić sobie humor.
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: efratello »

Blanco pisze: 30 kwie 2022, o 16:47 I znowu to się zapewne skończy, jak w 2012, że najlepszy zawodnik ligi po wygraniu mistrzostwa odchodzi i znowu będzie szkoda, ale tu przynajmniej wiem, że musi.
Kamil to gracz właściwie nie do zastąpienia, jak mało który. Ktokolwiek przyjdzie na jego miejsce, to już nie będzie to samo ;) Z jednej strony szkoda, że go nie będzie już w polskiej lidze, z drugiej to dla niego idealny moment, żeby się przenieść do Włoch i jeszcze dalej pchnąć swoją karierę i umiejętności. I choć mam nadzieję, że stanie się dzięki temu wielką (jeszcze większą) gwiazdą - Włochy są do tego celu niemal nieodzowne - to cenię go m. in. właśnie dlatego, że to taki skromny, bardzo skupiony na grze chłopak, który nie bawi się w gwiazdorstwo, i to też chyba widać w jego grze, w tym jak się zbiera po błędach czy gorszych meczach i dalej "robi swoje", zamiast się przejmować ocenami kibiców, komentatorów, odwalać cyrki przed sędziami i kamerami itd. Grbić go pewnie widzi w reprezentacji jako drugiego w składzie obok Leona, to będzie mógł to sobie w Perugii poćwiczyć.
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Papito13 »

Fantastyczny Semeniuk, znakomity Huber, który kompletnie zdominował siatkę, bardzo udany występ Rejno i wejście smoka Żalinskiego. Zaksa dzisiaj wysoko zawiesiła poprzeczkę i trzeba przyznać Cretu, że wyczuł potrzebę zmian i zadziałał wyjątkowo szybko. No i warto dodać, że Janusz bardzo rozsądnie poprowadził grę. Bardzo dużo środka i Semeniuka, dzięki czemu słaba gra Kaczmarka nie była aż tak dużym problemem jak mogła być.

Szkoda, że tak wiele osób woli się skupić na dyskusji o frekwencji, bo za dzisiaj nie można mieć do kibiców Zaksy zarzutów, a to że przez większość sezonu hala świeci pustkami nie powinna być dyskutowana w temacie o półfinałach PlusLigi
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Streeter »

MiroHero pisze: 30 kwie 2022, o 23:37 Nie wiem tyle się mówi tu o frekwencji a ja kupując bilet przez kupbilet zauważyłem że dzień przed meczem wszystkie sektory były pełne i bodajże w 3 znalazłem 2 lub 3 wolne miejsca a reszta była pełna, więc czegoś tu nie rozumiem.
W czasach gdy na widok Resovii nie miało się odruchów wymiotnych, to biletów na większość starć (już nie mówiąc o decydującym Play-Off'ie, tylko zwykłym ligowym) nie było 15 minut po rzuceniu do sprzedaży, a hala z 2x większa. A tu proszę, sukces że z 1000 biletów dzień przed meczem zostało raptem kilka :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: grzegorzg »

To i ja o frekwencji - niestety, moje ulubione miejce przed telewizorem było wczoraj puste... ;)

Natomiast jesli chodzi o sam mecz, to czytając komentarze trzeba stwierdzic, ze Zaksa się jednak wzmocniła przed sezonem. Sam też to pisałem, tylko za szybko stwierdziłem, że to nieprawda. Mam na myśli oczywiście Wojtka Żalińskiego. Bardzo sie cieszę, że stanął na wysokości zadania wtedy, kiedy była taka potrzeba.
Gratulacje dla Zaksy za awans, gratulacje dla Warty za podjęcie rekawicy i rywalizację nie pozbawioną emocji. Mam nadzieję, że sta ich będzie na podobny poziom w meczach ze Skrą i szczerze życzę medalu, bo na to zasługują. Szkoda tylko, że Skra ma troszkę więcej czasu na regenerację elementów geriatrycznych, to w pierwszym meczu może by grozna. Potem juz będzie normalnie. Oby Warta to przetrzymała... ;)
kuchcik77
Posty: 2327
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: kuchcik77 »

Warto było być na meczu.
Zawodnicy którzy po meczu mówili ze ich atmosfera przytłoczyła lub pomogła w meczu- w to moglem wierzyć 20lat temu na starej hali aczkolwiek wczoraj naprawdę żołtozielony zrobili póltorasetowy kocioł,trójkolorowi się dołaczyli a karneciarze po lekkim KO w secie pierwszym stwierdzili ze co jak co ale emocje są, walka jest i....własnie: na tych skrzydlach dopingu Semen fruwał, Żaliński nakręcał się zagrywką a zawierciański libero dostawał wk.
Czy to było 2tys czy 3tys gardełnie ma to znaczenia, atmosfera wpływała na jednych i drugich, ta jedna dwie trzy piłki czasem różnice robią.
We środę ludzi będzie mniej bo wcześniej bo środek tygodnia bo bo.
Może Huber nie seruje asów w zlotych setach LM ale jest na dostatecznie kosmicznym poziomie by już nie wspominac Kochanowskiego.
Biegajacy usmiechniety pobudzajacy publikę do dopingu Shoji, broniący piłki jednoracz to wypisz wymaluj najlepsze co miał Zatorski.
...
Czekam na pojedynek Bena z Marcinem!
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1047
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: mitam »

Do tych którzy uważają ze Semena nie da się zastąpić moja uwaga nt zastąpienia Bena i reszty odchodzących ... czy jest ktoś kto uważa że nie udało się zastąpić Zatora Bena czy Kochana? Ci którzy przyszli przykryli swoich poprzedników czapką !!!
Co do półfinału to Zawiercie jest zespołem z którym Zaksie się bardzo ciężko gra od zawsze natomiast Ptaki .... sami zobaczymy. Wierzę że w tym sezonie będą jeszcze dwa złote medale !!!
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Post autor: Streeter »

mitam pisze: 1 maja 2022, o 09:57 czy jest ktoś kto uważa że nie udało się zastąpić Zatora Bena czy Kochana? Ci którzy przyszli przykryli swoich poprzedników czapką !!!
No ja wiem czy nakryli... W PlusLidze póki co doszli do tego samego miejsca, w LM niby też są w finale, ale raczej ciężko porównać drogę obecnego sezonu LM z walkowerową Rosją i ułomnym Jastrzębiem do Lube i Kazania. Więc o ile poziom drużyny generalnie można uznać że nie spadł, to o jakimś nakrywaniu czapką to chyba można sobie teksty darować, bo w moim mniemaniu (i pewnie nie tylko moim) Zaksa Grbicia wyglądała zdecydowanie lepiej. No ale wiadomo, Semeniuka można zastąpić Buchowskim, a Hubera Kalembka, a Mistrzostwo i tak będzie :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”