Play-off 2021/22 - Wielki Finał

lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: lobmar »

Huber jedynie naciagniecie Achillesa Na LM moze byc gotowy Jutro szczegolowe badanie
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: lobmar »

Huber jedynie naciagniecie Achillesa Na LM moze byc gotowy Jutro szczegolowe badanie
landka
Posty: 181
Rejestracja: 18 gru 2021, o 01:55
Płeć: K

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: landka »

Brakowało zmian w Zaksie, ale chyba Cretu liczył na to, że się przełamią w końcówce, bo wyniki setów były naprawdę na styku, a przez większość czasu to i chyba ekipa z Kędzierzyna prowadziła 2-3 punktami. Nieźle dzisiaj JW pod względem mentalnym - widać, że naprawdę udźwignęli mecz. Dla mnie cichym bohaterem był Clevenot (choć wejście Szymury z ławki bardzo efektowne) - najwięcej punktów w drużynie, nieźle na przyjęciu, no i wygrał dla drużyny trzecią partię, która mogła być kluczowa w tym meczu.
Nie wiem, na ile miało to znaczenie, ale na insta klubu z KK były rano filmiki z siłowni i to chyba dość intensywnej... Może to też wpłynęło na ich brak świeżości w tym spotkaniu.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Vilgefortz »

lobmar pisze: 11 maja 2022, o 20:31 Huber jedynie naciagniecie Achillesa Na LM moze byc gotowy Jutro szczegolowe badanie
Naciągnięcie to i tak parę tygodni
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: bono »

lobmar pisze: 11 maja 2022, o 20:31 Huber jedynie naciagniecie Achillesa Na LM moze byc gotowy Jutro szczegolowe badanie
Cóż teraz po fakcie wiemy więcej, jego nieco słabsze występy w meczach o złoto wynikały z tego iż ten Achilles go bolał - dzisiejsze naciągnięcie to wypadkowa.
Zresztą nie tylko on grał z problemem.
Przerwa na kilka tygodni, w Słowenii nie zagra.
nie ma już nic... :<
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 766
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: jimiq »

A "Kamil" Swędrowski chyba za każdą przerwą był w loży VIP, ile baboli dziennikarskich popełnił to ja nie wiem.
Kkud
Posty: 129
Rejestracja: 10 mar 2014, o 16:50
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Kkud »

bono pisze: 11 maja 2022, o 19:45 Jastrzębie super na zagrywce - to był klucz.
Chyba nieco przesadzasz, 22 błędy przez cały mecz, to że nasi przyjmowali pod koniec te balony w buraki to nie znaczy od razu, że JW super zagrywało ;) co najwyżej miewało przebłyski.
No cóż, szkoda tego meczu, ale faworytem rywalizacji nadal zdecydowanie ZAKSA.
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: astronauta »

No to pojadę hejtem, w końcu na to zasłużyłem :-) Bałwochwalczych wpisów fanów KK jak na lekarstwo, zostali tylko ci najbardziej merytoryczni, coś w tym jest. No, ale to środa i dzień roboczy, wiadomo. I ta pusta hala - to żart, oczywiście :-)
A tak serio: cieszę się, ze to trwa bo finał to sól i pieprz sezonu i te dwa zespoły powinny nam dać minimum cztery mecze. Dziś mnóstwo błędów na zagrywce, bohaterami zostają nieoczywiści zawodnicy, dramat Hubera, dziwne challenge na wołanie, niesiona Śliwki, szok. Czekam aż te chłopaki zagrają ze sobą po jednej stronie siatki.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
randomNick26
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2021, o 12:34
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: randomNick26 »

W mojej opinii to największa różnicą na korzyść Jastrzębia był dzisiaj Popiwczak. Shoji ani nie przyjmował, ani nic nie podbił, a jak podbił to nie do gry. Przy tak bliskim wyniku ma to znacznie...
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: bono »

Jak z biletami na sobotę?
nie ma już nic... :<
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 148
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Citizen »

landka pisze: 11 maja 2022, o 20:36 Nie wiem, na ile miało to znaczenie, ale na insta klubu z KK były rano filmiki z siłowni i to chyba dość intensywnej... Może to też wpłynęło na ich brak świeżości w tym spotkaniu.
Też dzisiaj zwróciłem na to uwagę i szczerze mówiąc mocno mnie zdziwił taki trening na kilka godzin przed meczem, bo to nie wyglądało jak lekka rozgrzewka. Na tyle na ile można było dostrzec były to dość intensywne ćwiczenia ze sporymi ciężarami.
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: bono »

Czemu mnie to nie dziwi🤔
nie ma już nic... :<
randomNick26
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2021, o 12:34
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: randomNick26 »

Citizen pisze: 11 maja 2022, o 21:07
landka pisze: 11 maja 2022, o 20:36 Nie wiem, na ile miało to znaczenie, ale na insta klubu z KK były rano filmiki z siłowni i to chyba dość intensywnej... Może to też wpłynęło na ich brak świeżości w tym spotkaniu.
Też dzisiaj zwróciłem na to uwagę i szczerze mówiąc mocno mnie zdziwił taki trening na kilka godzin przed meczem, bo to nie wyglądało jak lekka rozgrzewka. Na tyle na ile można było dostrzec były to dość intensywne ćwiczenia ze sporymi ciężarami.
Normalny rozruch i aktywacja mięśni. Jeżeli przyszli by z marszu grać, Semen zaczął by latać dopiero w trzecim secie.
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: bono »

Bartman w wywiadzie u Kadziewicza powiedział że przed IO w Londynie dostali taką siłownie że wiadomo jak się skończyło.
2 tyg.przed igrzyskami lali wszystkich w LŚ a później przegrali z Australią.
Nie jestem przekonany do takich metod

Rozruch rozruchem ale po co Huber skacze ze sztangą albo Kaczmarek dźwiga wózek jak Pudzianowski
nie ma już nic... :<
randomNick26
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2021, o 12:34
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: randomNick26 »

Jeżeli znasz się lepiej na przygotowaniu zawodników do gry o złoto niż Piotr Pietrzak, wyślij CV do zaksy, ucieszą się na nowego specjalistę ;)
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Orduna »

Ten mecz pięknie pokazał czym różni się dobry trener (Giolito) od bajeranta(Kret’u). Zmiana w 3 secie odmieniła losy meczu podczas gdy Fornal wcale jakoś fatalnie nie grał. To samo z Boyerem, tymczasem Krecik nawet nie potrafi zdjąć dołującego Kaczmarka czy wycieńczonego Semeniuka. zaksa już oddychała rękawami w tym meczu, z czasem będzie tylko gorzej. Stawiam u Buka na JW i Trento. Wam radzę to samo ;)
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: bono »

Nie znam się - wiem że Piotr to fachowiec i będzie również na kadrze, ale czasami można przedobrzyć.
Pewnie w sobotę będą latać bo mecz wcześniej i siłowni nie zrobią rano ;)
nie ma już nic... :<
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: astronauta »

bono pisze: 11 maja 2022, o 21:19 Bartman w wywiadzie u Kadziewicza powiedział że przed IO w Londynie dostali taką siłownie że wiadomo jak się skończyło.
2 tyg.przed igrzyskami lali wszystkich w LŚ a później przegrali z Australią.
:D Się pochwalę choć nie ma za bardzo czym, byłem na tym meczu tam. Przegrałem dwa piwa z przemiłą parą z, nomen omen, Australii. Sami nie wierzyli w to co co się dzieje na parkiecie :D Ja też zresztą :D
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: bono »

Orduna pisze: 11 maja 2022, o 21:38 Ten mecz pięknie pokazał czym różni się dobry trener (Giolito) od bajeranta(Kret’u). Zmiana w 3 secie odmieniła losy meczu podczas gdy Fornal wcale jakoś fatalnie nie grał. To samo z Boyerem, tymczasem Krecik nawet nie potrafi zdjąć dołującego Kaczmarka czy wycieńczonego Semeniuka. zaksa już oddychała rękawami w tym meczu, z czasem będzie tylko gorzej. Stawiam u Buka na JW i Trento. Wam radzę to samo ;)
Spokojnie - przypominam że bajerant zmianą Żalinskiego uratował finał Zaksie.Fakt mógł zmienić Kaczmarka na Kluta ale tym razem się nie udało.Jednak Szymura i Boyer są nieco lepszymi siatkarzami od dwójki z Zaksy.
O to chodzi - JW i Trento faworytami - ZAKSA lubi taka sytuację😉
nie ma już nic... :<
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: MWi »

Mecz sporej liczby błędów, ZAKSA mało skoncentrowana (zestresowana?), dużo zepsutych zagrywek, jakieś dotknięcia siatki, fatalna końcówka Kaczmarka. Ogólnie bardzo mało krzywdy zagrywką, jej wzmocnienie powodowało błąd.

Po stronie Jastrzębia też było tak sobie, ale jednak lepiej w końcówkach. Bardzo dobre wejście Szymury, nieźle Boyer. No i zgoda - świetny mecz Toniuttiego, ale naprawdę miał z czego wystawiać.

Nie wierzyłem, że po zejściu Fornala JW może jeszcze wrócić do gry. Wielkie brawa dla trenera za wyczucie.
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: granvorka »

Orduna pisze: 11 maja 2022, o 21:38 Ten mecz pięknie pokazał czym różni się dobry trener (Giolito) od bajeranta(Kret’u). Zmiana w 3 secie odmieniła losy meczu podczas gdy Fornal wcale jakoś fatalnie nie grał. To samo z Boyerem, tymczasem Krecik nawet nie potrafi zdjąć dołującego Kaczmarka czy wycieńczonego Semeniuka. zaksa już oddychała rękawami w tym meczu, z czasem będzie tylko gorzej. Stawiam u Buka na JW i Trento. Wam radzę to samo ;)
No łatwo tak prężyć muskuły po fakcie, w poprzednich 7 (6?) meczach, które Jastrzębski przegrał i prawie wszystkie gładko, Gardini/Giolito robili zmiany non stop, rotując na przyjęciu, ataku i rozegraniu i przynosiło to dokładnie zerowe efekty. Dziś w Zaksie nikt nie był ewidentnie do zmiany (może Shoji, ale wiadomo), ew. Kaczmarek, bo gasł od 3. seta, dobrze podbijany w świetnie funkcjonującej dziś zespołowej obronie JW, jednak wcześniej grał na swoim normalnym, wysokim poziomie i można było liczyć, że zatrybi na najważniejsze piłki (sorry, ale Kluth może wchodzić tylko jeśli ŁK ewidentnie kopię się w czoło, ale tego dziś na pewno nie było).

Oczywiście dziś JW wygrał na swojej szerokiej i jakościowej ławce, ale to też żaden gwarant sukcesu, co pokazały poprzednie mecze. Dziś Zaksie nie udało się zajechać na stałe dwóch skrzydłowych rywala (=na dwóch z trzech pozycji), Szymura dał kapitalną zmianę, ale przecież wystarczyłoby, że zagrałby nawet na 50% a nie 70% eff i wynik mógł pójść w drugą stronę - mimo że Jastrzębski zagrał bardzo dobrze/świetnie, a Zaksa słabo, to 3. i 4. set nie był pod niczyją kontrolą, a końcówka to już wiadomo, że był straszny random z tą fatalną kontuzją Hubera i Śliwką, któremu włączyły się stare demony. Niemniej, momentum jest po stronie JW i ich szanse z 10% urosły do pewnie jakichś 40% - dostaniemy teraz dość wymierną ocenę wagi Hubera dla Zaksy, a ja muszę się pogodzić, że jego peakiem w tym pojedynku były dwa ostatnie sety z drugiego meczu, a nie jakiś wygrany w pojedynkę mecz ;)
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: bez_nazwy »

po co roztrząsać dzisiejszy mecz na czynniki ? Jastrzębie grało zdecydowanie lepiej niż zaksa, odwrotnie było we wcześniejszym meczu gdzie to zaksa grała zdecydowanie lepiej niż jastrzębie.(właśnie odkryłem ameryke) Wygrał zespół lepszy, a przede wszystkim ten, który swoja grą na to zasługiwał. Jasne kontuzja kontuzją, szkoda chłopaka bo jak się okaże czarny scenariusz to nawet do sklepu po zakupy będzie miał problem wychodzić, pomijając to jak dużym osłabieniem będzie. ( ale w razie co kibice zaksy mają gotowe alibi:D)

Reasumując, mimo wszystko uważam że jastrzębie zbyt łatwo dało się obedrzeć z ?piór? bo chyba każdy albo większość myślała ze będzie to bardziej pasjonujące starcie. Koniec końców w kolejnym meczu emocje będą już zdecydowanie większe.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: michal1983 »

Mistrz Polski pokonuje Vice mistrza w finale rozgrywek, w trzecim meczu, po walce, w setach na przewagi, stosunkiem punktów 96:94 a tu czytam takie dziwne rzeczy jakby Nysa ograła Lube 3:0 do 12 w każdym z setów.

Fatalny Kędzierzyn zdobywa o dwa punkty mniej niż rewelacyjne Jadtrzebie.

OK, chyba się jednak nie znam na siatkówce.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Orzi »

landka pisze: 11 maja 2022, o 20:36 Brakowało zmian w Zaksie, ale chyba Cretu liczył na to, że się przełamią w końcówce, bo wyniki setów były naprawdę na styku, a przez większość czasu to i chyba ekipa z Kędzierzyna prowadziła 2-3 punktami. Nieźle dzisiaj JW pod względem mentalnym - widać, że naprawdę udźwignęli mecz. Dla mnie cichym bohaterem był Clevenot (choć wejście Szymury z ławki bardzo efektowne) - najwięcej punktów w drużynie, nieźle na przyjęciu, no i wygrał dla drużyny trzecią partię, która mogła być kluczowa w tym meczu.
Nie wiem, na ile miało to znaczenie, ale na insta klubu z KK były rano filmiki z siłowni i to chyba dość intensywnej... Może to też wpłynęło na ich brak świeżości w tym spotkaniu.
To już Zibi Bartman powiedział w ostatnim wywiadzie, że sporo trenerów szoruje chłopakami na siłce aby mieć wymówkę "że przecież zrobiliśmy wszystko", a na meczu brakuje przez to świeżości.

Nie zgadzam się że wszystkim co mówi, ale tutaj imo 100% racji
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 527
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: pietrus72 »

Wracając do wczorajszego meczu już na spokojnie,można powiedzieć że ZAKSA zagrala trochę sztywno,za miękko bez porządnego kopa. Kaczmarek od jakiegoś czasu bardzo słaby,każdy to widzi jak męczy się w ataku ,jak coś nie wychodzi to nerwówka pod nosem. Do zmiany od jakiegoś czasu bo inaczej sztuczne uśmiechy tylko na pokaz. Śliwka wczoraj schowany przez Janusza, sam Semen nie pociągnie ataku. Druga rzecz to sam trener ,już po raz kolejny zaspał podczas meczu ,patrząc na statystyki opierał się że zaraz obudzą się z tych IMHO, ale nie było odpalenia. Cretu wciąż
nie rozumie co to jest rezerwa?? Zaksa prowadzi kilkoma pkt przez połowę seta i nagle coś traci głupie pkt. JW zagrało poprawnie ale widać że trener mieszał z taktyką, Szymura dobre wejście, Clevenot ciut lepiej. Zasadą przyjęcia w JW jest tylko Popiwczak ,ma stabilne przyjęcie ,natomiast Fornal czy Szymura jak dobrze przyglądał się spotkaniom to widać że Zaksa tylko w nich ładuje zagrywkami. To był klucz. Clevenot też jest do ruszenia z popełnieniem błędu w przyjęciu. W sobotę będzie ciężko bo Zaksa bez Hubera ,Rejno mało grał w tym sezonie, więc obawiam się o jego poczynania w ataku. Czuję że będzie 2-2 .
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Ejpok »

Witam,

Pozwolę sobie na śmiałą tezę: Jastrzębie Zdobędzie w tym roku tytuł Mistrza Polski.
Czemu tak sądzę? Otóż, jeżeli Zaksa nie potrafi wygrać seta prowadząc 12:7, balony Clevenot przyjmuje w buraki, kończąc seta to tak się to kończy. Jastrzębie poczuło krew. Teraz w sobotę u Siebie pożre i wypluje Zakse, która w ostatnim piątym meczu przed własną publicznością będzie miała pełne spodnie.
Niestety jak się wygrywa w 3 setach i nie potrafi się tego zamknąć to niestety tak się to kończy. Zaksa o tym wie, bo miała kilka razy podobne sytuacje w przeszłości.
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 766
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: jimiq »

Ejpok pisze: 12 maja 2022, o 07:22 Witam,

Pozwolę sobie na śmiałą tezę: Jastrzębie Zdobędzie w tym roku tytuł Mistrza Polski.
Czemu tak sądzę? Otóż, jeżeli Zaksa nie potrafi wygrać seta prowadząc 12:7, balony Clevenot przyjmuje w buraki, kończąc seta to tak się to kończy. Jastrzębie poczuło krew. Teraz w sobotę u Siebie pożre i wypluje Zakse, która w ostatnim piątym meczu przed własną publicznością będzie miała pełne spodnie.
Niestety jak się wygrywa w 3 setach i nie potrafi się tego zamknąć to niestety tak się to kończy. Zaksa o tym wie, bo miała kilka razy podobne sytuacje w przeszłości.
ciekawa teza. Jako kibic JW...ok.
Ale JW też ma swoje problemy; siatkówka; jak zawsze potrzeba kilku składowych. Też mam nadzieję że ten mecz jednak wygrają ale "pożarcie"...nic takiego w tym sezonie JW nie pokazało (tym bardziej z ZAKSĄ) więc liczę na solidny mecz walki ale wygrany.
Patrol035
Posty: 362
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Patrol035 »

Ejpok pisze: 12 maja 2022, o 07:22 Witam,

Pozwolę sobie na śmiałą tezę: Jastrzębie Zdobędzie w tym roku tytuł Mistrza Polski.
Czemu tak sądzę? Otóż, jeżeli Zaksa nie potrafi wygrać seta prowadząc 12:7, balony Clevenot przyjmuje w buraki, kończąc seta to tak się to kończy. Jastrzębie poczuło krew. Teraz w sobotę u Siebie pożre i wypluje Zakse, która w ostatnim piątym meczu przed własną publicznością będzie miała pełne spodnie.
Niestety jak się wygrywa w 3 setach i nie potrafi się tego zamknąć to niestety tak się to kończy. Zaksa o tym wie, bo miała kilka razy podobne sytuacje w przeszłości.
Perugia też miała poczuć krew, a wszyscy wiemy jak się skończyło. Nie przesądzajmy i nie mówmy o pożarciu i wypluciu, bo obie drużyny mają realne szanse wygrać. ;)
Semper fidelis
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Blanco »

Dzięki, Zaksa, że poczekacie na mnie ze zdobyciem tytułu.

Wyłączając Butryna i może Atana, który i tak się nie spozycjonował do końca, to mocno przecięty sezon atakujących (przeciętni atakujący), i te mecze o medale aż nadto to pokazują.
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 376
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: KentuckiFan »

Ejpok pisze: 12 maja 2022, o 07:22 Witam,

Pozwolę sobie na śmiałą tezę: Jastrzębie Zdobędzie w tym roku tytuł Mistrza Polski.
Czemu tak sądzę? Otóż, jeżeli Zaksa nie potrafi wygrać seta prowadząc 12:7, balony Clevenot przyjmuje w buraki, kończąc seta to tak się to kończy. Jastrzębie poczuło krew. Teraz w sobotę u Siebie pożre i wypluje Zakse, która w ostatnim piątym meczu przed własną publicznością będzie miała pełne spodnie.
Z tymi pełnymi spodniami to trochę nadmierna galopada uważam :) Wczoraj ZAKSA zagrała naprawdę inaczej - słabo, bojaźliwie, bez dobrej strategii a Jastrzębie naprawdę konsekwentnie i tyle. Czy taki mecz da się powtórzyć jeszcze dwa razy ? Oni już mieli mieć pełne gacie w meczu o wszystko z Zawierciem. Pełne gacie w finale Ligi Mistrzów. To nie ten poziom, że oni się schowają w siłowni i nie wyjdą widząc przeciwnika.
Dyskutować zawsze warto.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”