Play-off 2021/22 - Wielki Finał

McMatheo
Posty: 30
Rejestracja: 1 paź 2020, o 12:14
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: McMatheo »

Czytam komentarze i kolejny raz widzę jedno - mało kto rozumie siatkówkę. Ponad 90% wpisów skupia się na jednym meczu i snuje wizje w jego oparciu. Ale ok - to część piękna siatkówki - sportu w którym dziś wygrywa 3:0 drużyna A, a jutro przegrywa 0:3. Dziś błogostan kibiców, jutro hejt. Piękno siatkówki w olbrzymim stopniu wynika z jej niestabilności, z jej nieprzewidywalności. Faktycznie tak jest i jest w tym pewna magia. Komentujmy dalej, ale pamiętajmy o jednym - niewiele wiemy o kolejnym meczu :-)
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Szary Wilk »

Może napiszę coś niepopularnego, ale warto zwrócić uwagę na to, że jednak Kaczmarek nie dojeżdża od półfinałów. Zagrał dwa słabe mecze z Zawierciem, wczoraj też zagrał poniżej oczekiwań. 41,18 % skuteczności przy 23,52 efektywności w ataku. I tu warto dodać, że dwa z trzech meczów z Zawierciem miał jeszcze znacznie gorsze niż wczoraj. Jak sobie spojrzymy w statystyki, to widac, że siłą ZAKSY zdecydowanie jest jednak zespół, bo jak jeden nie dojeżdża, to zastąpi go zawsze drugi jako pierwsza opcja w ataku i nie ma katastrofy.

Tak naprawdę, to sprawa jest otwarta. Jastrzębie ma teraz mecz u siebie i może pójść za ciosem. Atut własnego boiska powinni w końcu wykorzystać, poprzedni mecz w Jastrzębiu był bardzo wyrównany. Jeśli uda im się to przepchnąć, to w piątym meczu już nie ma faworyta i według mnie może nawet nie ma atutu własnego boiska, bo to jest mecz o wszystko i tutaj decyduje przede wszystkim głowa i determinacja. Przy stanie rywalizacji 2-2 wszystko jest możliwe.

Z jednej strony trzymam kciuki za piąty mecz, bo to byłaby piękna rywalizacja, z drugiej szkoda mi ZAKSY, bo mogła to domknąć wczoraj i odpocząć sobie przed finałem Ligi Mistrzów, a tak to będą chłopacy nieźle zajechani, a także duży stres będzie im towarzyszyć, bo prawie w tym samym momencie może się rozstrzygnąć walka o dwa najważniejsze trofea. Teoretycznie mogą zostać nawet z niczym.
kuchcik77
Posty: 2328
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: kuchcik77 »

Pozwolę sobie na śmiałą tezę: Jastrzębie Zdobędzie w tym roku tytuł Mistrza Polski.
W sumie pokrywa sie to z przypuszczeniami znających sie na siatkówce oraz bukmacherów ( tyle, że z początku sezonu)
Teraz już nikt nie będzie gadać, że zmiennicy sie nie liczą, że gra 7 zawodników itd itp. Porównując pozycje to w obecnej formie Ptaki maja przewagę ( wcześniej mieli covidy, choroby itd-było, Zaksa wykorzystała to w LM)

Przewrotnie powiem, ze dwa srebra plus puchar w zupełności mnie satysfakcjonują i odzwierciedlają potencjał drużyny. Wygrali puchar, pokonali w LM rosyjska ekipę oraz następnego bardzo silnego rywala, w półfinale ligi namęczyli się z zespołem który pare osób widziało na podium. Czy zawodnicy poczują niedosyt? Pewnie tak bo apetyt rośnie w miare jedzenia-inaczej wyglądałaby rywalizacja gdyby Ptaki i Zaksa wygrywali u siebie a Ptaki startowałyby z 1nki.
Psychicznie na wielkim dołku ale i złości- we środę odebrać srebro, spuścić głowę i do Lublany? Tam jest jeden mecz- Perugia tez miała w tym roku wygrac wszystko...
czekam na kursy buków 1.25 v 3.60 wczoraj no cóż. W sobote faworytem Ptaki
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: bono »

Nie no z niczym?Przypomnij sobie Szary jak typowales Kędzierzyn przed sezonem😉
Generalnie zawsze po słabym meczu Kaczmarek i spółka kolejny gra dobrze/bardzo dobrze(Zawiercie)także w sobotę zapowiada się walka.
Pełne gacie...hmmm poniosło kolegę - kibic Zaksy???
Teraz to na JW będzie presją bo złamali Zaksę bo bez najlepszego środkowego bo u siebie powinni iść za ciosem.
My lubimy taką sytuację💪🔵⚪🔴
nie ma już nic... :<
Kkud
Posty: 129
Rejestracja: 10 mar 2014, o 16:50
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Kkud »

Ejpok pisze: 12 maja 2022, o 07:22 Jastrzębie poczuło krew. Teraz w sobotę u Siebie pożre i wypluje Zakse, która w ostatnim piątym meczu przed własną publicznością będzie miała pełne spodnie.
To samo pisano o Zawierciu, a jak się skończyło... wiemy. Nie wiem skąd w kibicach Zaksy tyle czarnowidztwa i pesymizmu. Smutne to trochę.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Szary Wilk »

bono pisze: 12 maja 2022, o 08:03 Nie no z niczym?Przypomnij sobie Szary jak typowales Kędzierzyn przed sezonem😉
Generalnie zawsze po słabym meczu Kaczmarek i spółka kolejny gra dobrze/bardzo dobrze(Zawiercie)także w sobotę zapowiada się walka.
Pełne gacie...hmmm poniosło kolegę - kibic Zaksy???
Teraz to na JW będzie presją bo złamali Zaksę bo bez najlepszego środkowego bo u siebie powinni iść za ciosem.
My lubimy taką sytuację💪🔵⚪🔴
Faktycznie, masz rację, typowałem ZAKSĘ znacznie niżej i z perspektywy czasu uważam to za bardzo głupie, ale pisząc ten post jeszcze nie wiedziałem, że Sander wywinie numer i będzie grać Kooy na przemian z Tahtem :D Liczyłem jednak na powrót do dużej formy Amerykanina. Poza tym przeceniłem Drzyzgę, Deroo i Cebulja, a zwłaszcza Belga, bo zagrał może na 40 % tego co myślałem, że zagra.

To, że ja sobie źle wytypowałem, to nic nie znaczy, bo ZAKSIAKI chcą na pewno zagrać o komplet, a w najgorszym przypadku mieć chociaż jedno złoto, więc na nich jednak ciąży ta presja. Myślę, że są na tyle z nią obyci, że nie pękną, ale bardziej boję się o dyspozycję fizyczną. Bo o ile w finałach mnie to tak średnio interesuje (liczę na dobre, długie i zacięte mecze, teoretycznie wolałbym Jastrzębie, ale jak mają wygrać, to tylko grając na 110 %, jak nie, to niech wygra ZAKSA), o tyle w Lidze Mistrzów będę im mocno kibicować i trochę się o to wyeksploatowanie obawiam, jeśli miałoby dojść do sytuacji, że będzie piąty mecz potrzebny.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: michal1983 »

Powtórzę się.
Zaksa przegrywa pierwszy z trzech raz grając bardzo przeciętnie z bardzo solidnie grającym wczoraj zespołem Jastrzębia, na przewagi, w stosunku punktów 96:94. Mimo dobrze dysponowanego Jastrzębia i słabszej gry Kędzierzyna mecz wyrównany.

O czym my więc w ogóle rozmawiamy? Po jednym, takim meczu!

Ja na prawdę chyba zmienię dyscyplinę bo jestem idiotą i w „siatkówkę jednak nie umiem”.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
kuchcik77
Posty: 2328
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: kuchcik77 »

Michał, po sobocie zamilkniesz bo nasi mogą nawet punktowo wygrać ale przegrać;) już byli tacy co sie klęli.
Ptaki przegrywając maja game over. Zaksa jakby nie patrzeć jeszcze next week do nas przyjechać może i tym razem medale będą czekać..
Narazie pojarajmy się Zawierciem- kibicuje im aczkolwiek nie jest powiedziane ze jutro tam tez korki od szampana strzelą
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: jaet »

Dwie luźne uwagi z "doskoku", bo zaglądam rzadko:
1. Ludowa mądrość ciągle tu w cenie - wczoraj przed 17.30 wszyscy wieszali ZAKSIE złote medale na szyjach, dziś JW jest faworytem :]
Kochani, to tylko sport. Można mieć słabszy dzień, można mieć pecha jak Huber. ZAKSA nadal jednak frontrunnerem, a w najgorszym wypadku decydujący mecz zagra w domu. Ale JW wyciągnął głowę na powierzchnię i zaczerpnął pełną piersią, będzie jeszcze ciekawie. I super!
2. Narzekacie stadnie na atakujących i faktycznie, to nie są finały młotków. Ba, to nawet nie są playoffy młotków. Większość atakujących gra zrywami i falami i po peaku przychodzi zapaść. Ale popatrzcie na serie A. Tam jest chyba jeszcze gorzej. Rychlicki i Zajcev byli jednymi z najgorszych zawodników w swoich drużynach w finałach ligi. Wcześniej też w kratkę. Abdel Aziz obok meczów kosmicznych, też miał dołki. Lagumdzija właściwie na playoffy nie dojechał. Od pewnego momentu w męskiej siatkówce siła gry przesunęła się na przyjmujących i ich postawa oraz balans pomiędzy elementami ofensywnymi i defensywnymi jest kluczowy. Tego balansu brakło w finale Perugii, bo przy świetnie broniącym i blokującym Lube oraz słabszym Leonie była na wysokiej piłce skazana na klęskę. Natomiast w przypadku naszego finału to się cudownie bilansuje, bo obydwie ekipy dysponują kapitalnie zbilansowanym przyjęciem. Przewaga JW jest jedynie taka, że w razie problemów ma jeszcze odwody, które mogą zrobić różnicę. Cretu tego luksusu raczej nie ma. Jeżeli para Semen/Śliwka mu meczu nie dźwignie, to nie ma zmiłuj. Kończę ten elaborat i polecam cieszyć się przedłużonymi finałami, zamiast szukać dziury w całym. W odróżnieniu od męczących (przynajmniej dla mnie) playoffs we Włoszech (a'la Warta vs Skra), nasze finały są naprawdę i emocjonujące i pełne fajnej siatkówki.
I jeszcze króciutki offtop dot. LM - jak JW był w stanie wyeliminować Lube z Macyrą w podstawie, to tym bardziej nie odbierajmy szans ZAKSIE z Pepe.
To tak na wypadek, gdyby Norbert jednak ze zdrowiem nie dojechał, choć jak słyszę gdzieś z boku nie jest to jeszcze w 100% przesądzone.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: PabloFX »

bez_nazwy pisze: 11 maja 2022, o 23:14 po co roztrząsać dzisiejszy mecz na czynniki ? Jastrzębie grało zdecydowanie lepiej niż zaksa, odwrotnie było we wcześniejszym meczu gdzie to zaksa grała zdecydowanie lepiej niż jastrzębie.(właśnie odkryłem ameryke) Wygrał zespół lepszy, a przede wszystkim ten, który swoja grą na to zasługiwał. Jasne kontuzja kontuzją, szkoda chłopaka bo jak się okaże czarny scenariusz to nawet do sklepu po zakupy będzie miał problem wychodzić, pomijając to jak dużym osłabieniem będzie. ( ale w razie co kibice zaksy mają gotowe alibi:D)

Reasumując, mimo wszystko uważam że jastrzębie zbyt łatwo dało się obedrzeć z ?piór? bo chyba każdy albo większość myślała ze będzie to bardziej pasjonujące starcie. Koniec końców w kolejnym meczu emocje będą już zdecydowanie większe.
Widzę, że zaczyna się przypisywanie słów, które nie padły i kreowanie narracji, która nie ma miejsca ;)
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 766
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: jimiq »

jaet pisze: 12 maja 2022, o 08:20
I jeszcze króciutki offtop dot. LM - jak JW był w stanie wyeliminować Lube z Macyrą w podstawie, to tym bardziej nie odbierajmy szans ZAKSIE z Pepe.
To tak na wypadek, gdyby Norbert jednak ze zdrowiem nie dojechał, choć jak słyszę gdzieś z boku nie jest to jeszcze w 100% przesądzone.
Kolego bardzo fajna wypowiedź w całości.
Era pewnych pkt na wysokiej piłce jak za czasów Trento czy Zenita chyba odchodzi w niepamięć. Nawet przy przyjmujących kubańskich kosmitach.


Ja tylko do tego pkt.
Lube wtenczas była mocno nie w formie i z kontuzjami. Ale zgodzę się że ogólnie dobrze zbilansowani przyjmujący to 60-70% sukcesu.
Dlatego upatruję szansę na conajmniej 5 mecz w naszych finałach.
Nikt nic nie pisze o Fornalu, a to ciekawostka dla mnie z ost meczu. Super "Kamil" Szymura (wg Swędrowskiego), ciekawe co tam się odFornalowiło...
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 766
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: jimiq »

jimiq pisze: 12 maja 2022, o 10:04
jaet pisze: 12 maja 2022, o 08:20
I jeszcze króciutki offtop dot. LM - jak JW był w stanie wyeliminować Lube z Macyrą w podstawie, to tym bardziej nie odbierajmy szans ZAKSIE z Pepe.
To tak na wypadek, gdyby Norbert jednak ze zdrowiem nie dojechał, choć jak słyszę gdzieś z boku nie jest to jeszcze w 100% przesądzone.
Kolego bardzo fajna wypowiedź w całości.
Era pewnych pkt na wysokiej piłce jak za czasów Trento czy Zenita chyba odchodzi w niepamięć. Nawet przy przyjmujących kubańskich kosmitach.


Ja tylko do tego pkt.
Lube wtenczas była mocno nie w formie i z kontuzjami. Ale zgodzę się że ogólnie dobrze zbilansowani przyjmujący to 60-70% sukcesu.
Dlatego upatruję szansę na conajmniej 5 mecz w naszych finałach.
Nikt nic nie pisze o Fornalu, a to ciekawostka dla mnie z ost meczu. Super "Kamil" Szymura (wg Swędrowskiego).
Ciekawe co tam się odFornalowiło...ale szacun dla treneiro, posadził gwiazdę na ławce do końca.

Sorki za edit post
buzinga
Posty: 1210
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: buzinga »

Dziwne komentarze piszecie w tym wątku. Zaksa jest w dalszym ciągu faworytem serii. Oczywiście jeśli Jastrzębie odwróci losy rywalizacji i obroni tytuł to nie będzie to żadna sensacja, co najwyżej lekka niespodzianka. Ogólnie to jednak Zaksa jest ciut lepszym zespołem. Lepszy o to co potrafi zaoferować na sytuacyjnej piłce. Ptoki wygrały wczoraj, bo po raz pierwszy w serii na przekroju niemal całego spotkanie Toniutti miał wyraźnie lepsze przyjęcie i tu jest zonk schowany. Kędzierzyn to najlepiej serwujący zespół w tym sezonie. Chyba mało kto zauważył jak się poprawili w stosunku do ubiegłego roku. Potrafią nakładać presję zagrywką na każdego. Wczoraj Jastrzębie zagrało na +50% w pozytywnym stąd pojawił się środek. Ciężko jednak uwierzyć,że to się powtórzy. Moim zdaniem oba zespoły będą w sobotę prać na zagrywce i to gra na wysokiej przechyli szalę zwycięstwa na stronę Kędzierzyna.Oczywiście mogę się mylić.

Niezależnie od tego czy się mylę czy nie, powinno czekać nas dobre spotkanie. No chyba że się powtórzy scenariusz z Włoch. Jeśli ktoś zauważył obie serie mają takie same wyniki. Tylko mecze nr 1 i 2 w obu przypadkach odwróciły się kolejnością :]
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

jaet pisze: 12 maja 2022, o 08:20 To tak na wypadek, gdyby Norbert jednak ze zdrowiem nie dojechał, choć jak słyszę gdzieś z boku nie jest to jeszcze w 100% przesądzone.
https://twitter.com/Arteem_05/status/15 ... 8957497345

Słabe playoffy ma Śliwka, jak dodamy brak Hubera to z 2-0 po wczoraj nagle robi się 50/50, ciekawe. Oczywiście szkoda Hubera. Duże wyzwanie przed Januszem.
Patrol035
Posty: 362
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Patrol035 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 12 maja 2022, o 12:32
jaet pisze: 12 maja 2022, o 08:20 To tak na wypadek, gdyby Norbert jednak ze zdrowiem nie dojechał, choć jak słyszę gdzieś z boku nie jest to jeszcze w 100% przesądzone.
https://twitter.com/Arteem_05/status/15 ... 8957497345

Słabe playoffy ma Śliwka, jak dodamy brak Hubera to z 2-0 po wczoraj nagle robi się 50/50, ciekawe. Oczywiście szkoda Hubera. Duże wyzwanie przed Januszem.
Taka kontuzja może zmobilizować resztę do działania. Miejmy nadzieję, że tak będzie.
A Hubertowi trzeba życzyć zdrowia. Ogromny pech tego zawodnika, zagrał sezon życia, a tu takie coś na koniec. Ale na pewno wróci silniejszy!
Semper fidelis
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Streeter »

Naprawdę szkoda, w takiej formie wylecieć w końcówce. Szkoda i Zaksy i Hubera.

Ciekawe jak to będzie na kadrze wyglądać, bo Huber pewnie wiele nie pogra, a Kochanowski też chyba z jakimś urazem, nie wiadomo czy będzie dostępny od początku.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 148
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Citizen »

Niektórym to już tutaj totalnie sufit na głowę spadł po wczorajszym meczu.

ZAKSA przegrała jeden mecz i dalej w ogólnym rozrachunku finałowym wygrywa 2 do 1, a tutaj lament jakby co najmniej to ZAKSA grała o życie w sobotę (gdzie to JW wczoraj walczyło o wszystko). I jakby tego było mało to LM też już przegrali przez ten wczorajszy mecz 8-)

To że dla regularnych hejterów ZAKSY to woda na młyn to rozumiem, ale że takie głupoty piszą kibice samej drużyny to już mnie zadziwia. Kubeł zimnej wody się by się niektórym przydał. JW wygrało wreszcie 2 mecz w sezonie z ZAKSĄ i już czytam posty jakichś odklejeńców, jak to ZAKSA zostanie przeżuta i wypluta przez JW, a potem jeszcze przez Trento :]

ZAKSA dalej ma wszystkie atuty do tego, żeby wygrać złoto. Oczywiście może się zdarzyć, że rzeczywiście przegrają dwa mecze i ostatecznie zostaną ze srebrem, ale wczorajszy mecz na pewno nie jest powodem do tego żeby wypisywać takie bzdury.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: reeman »

Jeżeli Huber zerwał ścięgno achilesa, to może zapomnieć o kadrze w tym sezonie
Po zeszyciu ścięgna Achillesa dobiera się unieruchomienie. Zazwyczaj jest to sztywna łuska gipsowa na okres 2-3 tygodni, później specjalistyczny but na kolejne 4-6 tygodni. Fizjoterapia zaczyna się w trzecim tygodniu po operacji i trwa około 3-6 miesięcy.
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Papito13 »

Jeżeli Huber zerwał Achillesa to może zapomnieć nie tylko o kadrze, ale też o początku przyszłego sezonu, a w najgorszym przypadku (co mam nadzieję się nie zdarzy) nawet o całym następnym sezonie. Wierzę, że jednak wróci do pełnej sprawności i jeszcze przez wiele lat będzie grać na najwyższym poziomie, ale przed nim będzie długa i ciężka walka o powrót do pełni zdrowia, a dopiero później o powrót do formy. Chociaż dopóki nie ma oficjalnej informacji to wciąż jest nadzieja, że czarny scenariusz się nie spełni.

Ciekawy jestem reakcji Zaksy. Patrząc na wywiad Śliwki, to wydaje mi się, że to może niesamowicie zmotywować resztę zespołu, aby wygrać tytuł (a potem jeszcze obronić LM) dla kontuzjowanego kolegi.
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: lobmar »

Wg Mielewskiego mozliwy transfer na Plus Lige , zawodnika ktory nie gral w plus lidze . Bierzemy Simona i Jedziemy dalej
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

lobmar pisze: 12 maja 2022, o 17:56 Wg Mielewskiego mozliwy transfer na Plus Lige , zawodnika ktory nie gral w plus lidze . Bierzemy Simona i Jedziemy dalej
Simon był łączony z Irańczykami w kontekście Mistrzostw Azji, ale nie wiem na czym się skończyło.

Współczuję Zaksie, ale te transfery medyczne w kwietniu/maju to jest solidny potworek regulaminowy.
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: lobmar »

Ale mozliwy,opcji jest duzo poza Lisiniacem
lenakos
Posty: 18
Rejestracja: 9 kwie 2022, o 20:56
Płeć: K

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: lenakos »

Kolejne badania i rezonans potwierdziły uraz ścięgna Achillesa. Niestety z powodu kontuzji środkowy naszego zespołu nie zagra już w tym sezonie. Norberta Hubera czeka zabieg chirurgiczny, a następnie dłuższa rehabilitacja.

Informacja od klubu
zbycho123
Posty: 214
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: zbycho123 »

Zdrowia dla Norberta Hubera i szybkiego powrotu na parkiet. Martwi mnie jeszcze to powiększenie ligi do 16 drużyn sezon jeszcze się wydłuży zawodnicy będą musieli grać dodatkowe 4 mecze narażając się na niepotrzebne kontuzje. Aco da naszej lidze mistrzów ukrainy ?nic to klub na 16 miejsce lub 15 już lepiej jakby w to miejsce dalu berlin recycling też chcieli u nas grać a poziom maja o niebo lepszy co rok graja w cwierfinale lligi mistrzów a taki lwów nie wiem czy pogra z bielsko białą nawet
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: MAG siatki »

zbycho123 pisze: 13 maja 2022, o 09:05 Zdrowia dla Norberta Hubera i szybkiego powrotu na parkiet. Martwi mnie jeszcze to powiększenie ligi do 16 drużyn sezon jeszcze się wydłuży zawodnicy będą musieli grać dodatkowe 4 mecze narażając się na niepotrzebne kontuzje. Aco da naszej lidze mistrzów ukrainy ?nic to klub na 16 miejsce lub 15 już lepiej jakby w to miejsce dalu berlin recycling też chcieli u nas grać a poziom maja o niebo lepszy co rok graja w cwierfinale lligi mistrzów a taki lwów nie wiem czy pogra z bielsko białą nawet
Dokładnie tak. Od samego początku krytykowałem plany powiększenia ligi i będę to czynił nadal. Kto miał rację przekonamy się już w przyszłym sezonie. To będzie rzeźnia.
kuchcik77
Posty: 2328
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: kuchcik77 »

Ilość zespołów i spotkań w RZ to raz= trzeba jednak bardziej rotować skladem.
Co do kontuzji Hubera, po prostu pech, niekoniecznie przemęczenie czy Ilość spotkań. Tak jak u Gladyra itd itp= zdarza się w róznych momentach sezonu.
Macyra walczyl w LM to Rejno pogra w finale ligi.
Dzis 3 sety dla mistrza kraju we wtorek zobaczymy...
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: michal1983 »

Krzyś z moich „wyliczeń” wychodzi że dziś zamykamy sprawę ;)
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 376
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: KentuckiFan »

Dziś ZAKSA będzie latać wysoko i mam nadzieję na świeżości. Filary czyli Zwierzu, Semen i Śliwka będą męczyć precyzyjnymi i mocnymi atakami, kopiąc z zagrywki. Czarnym koniem będzie Krzyś Rejno dziś vel ściana monster blok. Erik podbije pięknie każdą piłeczkę z której koncertowo rozgrywał będzie Elvis. Trzeba marzyć 🔥.
Dyskutować zawsze warto.
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Vivo »

michal1983 pisze: 14 maja 2022, o 11:55 Krzyś z moich „wyliczeń” wychodzi że dziś zamykamy sprawę ;)
To jest kiepska informacja dla Krzysia, bo postawil na złoto Ptakow po kursie, uwaga, 40 gruby hajs, tak że nie ma żartów.
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Arw165 »

Właśnie zaczęło sie studio - włączajcie odbiorniki, bo trwa tylko 5 minut i zanim skończę to pisać to połowa już minie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”