Play-off 2021/22 - Wielki Finał

miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: miro1905 »

Gratulacje z Rzeszowa. Zaksa zasłużyła całym sezonem.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: iron »

Gratulacje dla Kędzierzyna.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Vilgefortz »

Gratulacje, dużo lepsza Zaksa :D
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Wielblad
Posty: 238
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 13:50
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Wielblad »

Wielka i legendarna ZAKSA, chylę nisko czoło przed tą Drużyną.
RandyFocus123
Posty: 5
Rejestracja: 7 maja 2022, o 20:55
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: RandyFocus123 »

Gratulacje dla zaksy. A także pozdro dla Szymury dal bardzo dobra zmianę
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1047
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: mitam »

Mecz wygrany bez Kaczmarka ... jakaś kontuzja ?
Ostatnio zmieniony 14 maja 2022, o 15:36 przez mitam, łącznie zmieniany 1 raz.
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: bono »

Nie narzekaj ciesz się😃
nie ma już nic... :<
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: bono »

🔵⚪🔴Królowa jest tylko jedna 💪💪💪💪💪💪💪
Dla Norberta
Semeniuk MVP +L
Brawo Szymura👏
nie ma już nic... :<
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Orduna »

Życie to niestety nie jest bajka, gdzie zawsze zwycięża dobro, w tym roku wygrało krętactwo i kombinatorstwo, chociaż nie można powiedzieć że niezasłużenie. Sportowo cały sezon byli najlepsi, tylko po co ta plama na honorze??
Pogratuluję dopiero po wygranej LM i nie MP ale ogólnie za cały sezon. Teraz z racji tego co odwalił w ostatniej kolejce, nie przejdzie mi to przez gardło...
Garp
Posty: 595
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Garp »

Mamy mistrza, mamy !!! Wielka ZAKSA... Były na początku nerwy, ale jednak jakość wróciła... Brawo Semeniuk, rewelacyjny Smith...!
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: PioterZJastrzebia »

Zaksa po raz kolejny pokazała klasę, Zaksa Mistrzem Polski w pełni zasłużenie, serdeczne gratulacje w imieniu obozu jastrzębskiego.

Semeniuk jak to Semeniuk, Śliwka w końcu dojechał, ale brawa należą się też dla Rejny, udźwignął wagę meczu. Cieszy też że w końcu Cretu wygrał coś w Polsce, może skończy się to psioczenie na niego :D Patrząc na statystyki, Jastrzębie nie miało prawa tego wygrać, nie samym Szymurą.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Brawa dla Zaksy. Wielki Kamil Semeniuk - to nie były bardzo dobre playoffy Zaksy, nierówna gra każdego zawodnika + kontuzja Hubera - właśnie poza Semeniukiem, który pokazał, że jest (był?) najlepszym graczem naszych rozgrywek. Na ostatni mecz obudził się mający słabe playoffy Śliwka - i nie było co zbierać. Nie wiem ile ta dominacja potrwa, ale cztery mistrzowskie tytuły przez sześć rozegranych sezonów, cztery Puchary Polski, Liga Mistrzów, kolejny finał - najlepszy zespół w historii naszej klubowej siatkówki, aczkolwiek ciężko wyznaczyć linię, bo ze składu z 2016 roku po tym zostanie zostać może tylko K. Banach. ;)

Co do Jastrzębskiego... Słaby Fornal w finałach poza tym drugim spotkaniem + słaby Hadrava w playoffach, przy odsunięciu trenera od składu to jednak za dużo mankamentów i improwizacji by miało się to udać. Szymurze, który był najlepszym graczem JW w playoffach, powinno dać to do myślenia, że może warto spróbować bardziej ambitnych wyborów, aczkolwiek to jego sprawa, niemniej w takiej Skrze byłby zdecydowanie najlepszym przyjmującym. Trochę szkoda, że JW pójdzie raczej w utrzymanie status quo, bo tutaj są elementy drużyny, które dalej można wzmocnić, a rywalizacja z Zaksą jednak wyglądała w tym sezonie dla Jastrzębskiego bezlitośnie.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: michal1983 »

Pozdrawiam :D
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Papito13 »

Świetny sezon Zaksy, odzyskali MP, tak jak chcieli od początku sezonu.
Co do ostatniego meczu - świetny Semeniuk, bardzo dobry również Śliwka, Smith znowu zanotował udany występ, a Rejno dał radę. Szymura robił Buckiego, ale w tym roku to za mało. Fantastyczne miał oba wejścia w tym tygodniu, szkoda, że nie będzie odgrywać większej roli w innej drużynie, ale sam się na to zdecydował.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Simao »

Gratulacje dla ZAKSY, zasłużone zwycięstwo! :) Myślałem, że to zakończy się już w Kedzierzynie, ale świetny Szymura przedłużył tą rywalizację. Mam nadzieję, że kolejny raz uda się wygrać LM. Nie wiem czy jakiś Polski klub to powtórzy, taka potrójna korona (MP, PP, LM) 👏 Naprawdę wielki szacunek, nawet jak nie uda się wygrać LM, choć wierzę w to, że powtórzą ten sukces.
Nuriel
Posty: 838
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Nuriel »

Trochę mnie zawiódł Fornal w tych finałach. Jeden świetny mecz (przegrany), a reszta kompletna padaka.

Szkoda, mimo że kibicuje bardziej ZAKSIE. I nie jest to też dobry znak w kontekście reprezentacji.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Kicu »

Brawo ZAKSA, brawo trenerze Cretu! Wątpiłem w sposób prowadzenia zespołu przez niego, ale pokazał, że jednak wiedział co robi. Przepraszam.
Wielki zespół, piękny sezon. Teraz chwila odpoczynku i walczymy o potrójną koronę!
Śliwka i Semen dziś byli genialni. Po drugiej stronie kawał meczu w wykonaniu Szymury. Powtórzę się - szkoda mi tego chłopaka, bo pewnie kolejny sezon będzie się kisił na ławce. Chyba, że jednak Fornal odejdzie? Ma papiery na granie w 6-stce i tego mu życzę.
kuchcik77
Posty: 2327
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: kuchcik77 »

Brawa, gratulacje perfekcyjny ,mecz, swietny sezon.Już są tylko kroczek za ubiegłoroczną Zaksą a kto wie..
9 tytuł i w nowożytnej historii ćwierć kroku przed Belkiem!
Świętujmy!
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Tharaster »

Gratulacje dla ZAKSY, w pełni zasłużony tytuł i w przekroju sezonu najrówniejsza drużyna, nawet jak były jakieś wahania formy czy można było podważać decyzje Cretu. Ode mnie idzie statuetka MVP w stronę Janusza, za te finały. Na każdy mecz (a nawet i set) miał inny sposób prowadzenia gry i wykreował każdego w danym momencie na lidera. Transfer sezonu. Idealny moment włodarzy klubu, by ktoś inny przejął pałeczkę po gasnącym Toniuttim (moje chyba największe rozczarowanie po przeciwnej stronie siatki). Teraz niech z takim samym skutkiem przełoży Marcin tę grę na reprezentację.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: ciorny17 »

Gratulacje dla Zaksy. Styl w finałach zdecydowanie najlepszy spośród całych play-offów. Bardzo dobry Semeniuk, który jak pokazały mecze z JW wręcz z premedytacją, jak nikt inny dotąd obnażał Toniuttiego na bloku. Dziś jeszcze brawa dla Olka Śliwki i Janusza z za umiejętne prowadzenie gry bez Kaczmarka.

Kolejny rywal, który nie zmusił Janusza do biegania pod bandy i nie miał asowej zagrywki z Zaksą się nie liczy. W środę przyciski JW i gra wyglądała inaczej.

Nie dojechał Fornal, znowu. 2 najważniejsze mecze, ten w finale PP i Tomka nie ma. Przypadłość w mojej ocenie jak Śliwki sprzed paru lat - ważny mecz, konkretna spina, chce aż za bardzo, irytacja I kwadrat. Jestem bardzo ostrożny w nazywaniu graczy topowymi za 3 fantastyczne mecze w sezonie ale kurde, brakło Tomka. Liczę, że wraz z doświadczeniem przestanie znikać w ważnych meczach.

Nie widzę Trentino w starciu z Zaksą. Najzwyczajniej nie mają czym postraszyć i zniwelować atutów kędzierzynian.

Jeszcze raz gratulacje bo sezon, w którym zdominowali tak, że na dłuższą metę wątpliwości były tylko po pierwszym meczu z Zaweirciem i może przed meczem rewanżowym z Lube.
Kłamca.
bryt.bryt
Posty: 374
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: bryt.bryt »

Mało kto wie, że jak się poprzestawia litery w ZAKSA, to wychodzi MASZYNA.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: MAG siatki »

Napiszę niewiele: Dziękuję chłopaki. Jesteście wspaniali.
Feta w Kędzierzynie dziś między godz. 20.00 i 21.00 pod halą w Azotach :D :D :D
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: leeon »

Brawo Zaksa. Zasłużone MP teraz LM i gra.
zbycho123
Posty: 214
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: zbycho123 »

Gratulacje dla Jastrzębia za dobrą walkę i pokonanue w lidze mistrzów civitanovy . .Zaksie nie dali rady bo to najlepszy klub na Świecie i to mistrzostwo Polski należało im się od początku sezonu.
McMatheo
Posty: 30
Rejestracja: 1 paź 2020, o 12:14
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: McMatheo »

Oglądam siatkę od wieeelu lat i muszę to napisać!
ZAKSA to nie drużyna, to nie klub - to stan ducha, a ten sezon uważam, za najlepszy w historii.

Pamiętam jak dziś, gdy po przegraniu z Jastrzębiem SPP, byłem wściekły na... SYSTEM, w tym System finansowania klubów. Jastrzębie dostało kasę na 3 olimpijczyków i generalnie mega drużynę. Pamiętam też jak kolejny raz dałem się nabrać na Resovię i obstawiałem Zakse na max 3. miejscu. Tymczasem TEN sezon wybitnie wynagrodził mądrość i konsekwencję zarówno w klubach jak i na poziomie zawodniczym.

ZAKSA wygrała podwójnie, bo wygrała z poziomu "minus jeden". Odejście Bena, Zatora i Kochana. Odejście Grbica, w trakcie sezonu Prezesa Świderskiego i... obecnego Prezesa Szpaczka. REWOLUCJA!!! Ale mózg klubu nie obumarł... Zaprosił do współpracy Janusza, Hubera, Shojiego, Cretu i ściągnął po paru miesiącach ponownie do klubu obecnego Prezesa Szpaczka, który zastąpił Prezesa Świderskiego.

Ktoś kto zna szczegóły, wie jaka to była Rotacja i Rewolucja! ZAKSA w pewnym sensie oszukała przeznaczenie.
WIELKI SZACUNEK!!!

W mojej ocenie drugą drużyną, która oszukała przeznaczenie jest Zawiercie. Dalsze prowadzenie tego klubu w TAKIM stylu doprowadzi do starcia tytanów, czyli ZAKSA vs Aluron. Wielka klasa.

Jest jeszcze parę klubów, które były naprawdę mądrze prowadzone. Fajny sezon Olsztyna czy Lublina.

Po drugiej stronie mamy aberrację w Resovii, dziwność SKRY, przepalanie budżetu w Jastrzębiu.
Niestety ten sezon to przetasowania w jakości i przydatności zawodników w narodowej. Niestety bo "transferatyści" z Resovii, zawodnicy SKRY czy Jastrzębia tym sezonem pogorszyli swe notowania. Wszyscy jak leci, nawet Zatorski czy Toniutti, który w sumie mnie nie powinien martwić. Innymi słowy źle prowadzone kluby degradują zawodników, ale nadal wielu z nich tego nie rozumie lub wierzy w gruszki na wierzbie. Ten sezon zrobi rewolucję w narodowej. Gdzie dziś jest Bieniek, Kochanowski czy Kłos? Jak to jest, że w Zawierciu zaczął porządnie grać Konarski a Cretu w Zaksie jest dobrym trenerem?

Mnóstwo ciekawych pytań!

Jaka jest więc polska liga? Ktoś powie obok włoskiej najlepsza na świecie. Ja nie wiem, ale wiem, że jest barwna, mocna i dziwaczna jednocześnie.
Czy ktoś wie co się dzieje obecnie z Gardinim? :-)
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Vilgefortz »

Że JW źle prowadzone? Tylko odnośni wyboru trenerów się zgadzam. Pogorszone notowania? Tylko w PLS i to po przegranej z wybitnie, wręcz bajecznie grającą Zaksą. Straszne!1!
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
zbycho123
Posty: 214
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: zbycho123 »

Bednorz ma przejść do ligi chińskiej super informacja. Tak długo siedział u ruskich mimo wojny nic się nie odzywał teraz jedzie grać do kolejnego totalitarnego państwa. Moim zdaniem ten gracz nue powinienem być powoływany do reprezentacji . Dla niego tylko liczy się wysoki kontrakt.
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Robert77 »

McMatheo pisze: 14 maja 2022, o 18:03 Czy ktoś wie co się dzieje obecnie z Gardinim? :-)
Do El Sygneto ponoć wreszcie dotarło, że nie jest tak mega kosmicznym trenerem jak myślał wcześniej, że jest i postanowił przerzucić się na biznes czereśniowy- ponoć da się z tego wydusić nawet większą kasę niż z marnej trenerki 😉
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: jinx »

Sieeema. ZAKSA jest mistrzem Polski!!!!:D:D:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Delont
Posty: 410
Rejestracja: 1 gru 2021, o 20:23
Płeć: M

Re: Play-off 2021/22 - Wielki Finał

Post autor: Delont »

Gratulacje dla Zaksy. Mecz dzisiaj bez większego styku. Trochę liczyłem, że w 3 secie wejdzie Fornal i pomoże Szymurze w ciągnięciu tego wózka. Chyba trochę przekombinował trener JW w końcówce. Szkoda Tomka, bo finały nie były w jego wykonaniu najlepsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”