Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: michal1983 »

Mecze o 3 miejsce.
Nie było wątku i wszystko lądowało w finałowym.

Dziś trzecie starcie. Mój typ, 1:3.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: michal1983 »

Jeśli Zawiercie dziś wygra to wydaje mi się że tego już nie wypuszczą i u siebie zamkną rywalizację.
Mi się wizualnie gra Warty znacznie bardziej podoba. Jest więcej jakości i pasji.
Może to błędne wrażenie...
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Delont
Posty: 410
Rejestracja: 1 gru 2021, o 20:23
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: Delont »

Gdyby tylko dało się wyciszyć tego "wodzireja", który nawet podejmuje się oceny czy brać sprawdzenie piłki po ataku/zagrywce czy nie. Bardzo mnie to w transmisji irytuje, to na hali musi być jeszcze gorzej.
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: Diomedea »

Wodzirej tam nawet sedziuje.
Jakby Cavanna rzucil czesciej niz 2X na set na srodek...

O kurcze, ale pech.
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: MWi »

Kovacevic zszedł z boiska. Kolano?
przemik
Posty: 1554
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: przemik »

Albo kolano albo staw skokowy Kovacevica ależ pech Urosa
___
Noworoczny Kibic Siatki
bartek_em
Posty: 175
Rejestracja: 2 maja 2014, o 10:00
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: bartek_em »

Delont pisze: 10 maja 2022, o 16:59 Gdyby tylko dało się wyciszyć tego "wodzireja", który nawet podejmuje się oceny czy brać sprawdzenie piłki po ataku/zagrywce czy nie. Bardzo mnie to w transmisji irytuje, to na hali musi być jeszcze gorzej.
Już kiedyś doszukiwałem się w tym wodzireju powodów słabej frekwencji, pisząc to pół żartem pół serio. Jednak gdybym był kibicem Skry to bym chyba rzeczywiście z jego powodu jak najrzadziej bywał na hali. Myślę, że liga mogła by ukrócić te pierdzielenie po każdej akcji. Ja rozumiem wzniecić czasem doping ale to co robi ten gość to jest spore przegięcie.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2022, o 18:09 przez bartek_em, łącznie zmieniany 2 razy.
bartek_em
Posty: 175
Rejestracja: 2 maja 2014, o 10:00
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: bartek_em »

do usunięcia
Rycho
Posty: 35
Rejestracja: 10 maja 2022, o 17:55
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: Rycho »

Niestety wydaje mi się, że moja ukochana SKRA gra coraz słabiej - nie ma przyjmujących, nie ma atakującego. Samymi środkowymi i parami asów kooya nie wygrają, niestety tej walki o grę w lidze mistrzów, może jeśli doprowadzą do remisu w meczach 2:2 to zagrają piaty mecz. Ale będą musieli wznieść się na wyżyny i proponuję skład bez Atana tylko z Szulcem i bez Tahta
zbycho123
Posty: 220
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: zbycho123 »

Szybkie 3:0 dla Zawiercia..To był nokaut a spodziewalem się kolejnej 5 setowej walki
Awatar użytkownika
Jaca13
Posty: 20
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 13:33
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: Jaca13 »

Wie ktoś jak wygląda sytuacja z kontuzją Kovacevica?
"Nie było żadnego wczoraj, nie ma żadnego jutro, jest tylko dziś"
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 630
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: bez_nazwy »

Jaca13 pisze: 10 maja 2022, o 18:38 Wie ktoś jak wygląda sytuacja z kontuzją Kovacevica?
Nic narazie nie słychać ale opuszczenie hali dobrze raczej nie wróży.
Bełchatów pewnie teraz przez następne dni będą główkować jak położyć Orczyka
Streeter
Posty: 7267
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: Streeter »

Paradoksalnie niewiele zależy od Kovacevicia czy tam Orczyka, a wiele od Skry - nie da się ukryć, że oni tu rozdają karty. Jeśli zagrają jak ludzie, to powalczą/wygrają, jeśli jak dziś - to brąz dla Zawiercia.

Osobiście życzę brązowego medalu Zawierciu.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 630
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: bez_nazwy »

Streeter pisze: 10 maja 2022, o 21:50 Paradoksalnie niewiele zależy od Kovacevicia czy tam Orczyka, a wiele od Skry - nie da się ukryć, że oni tu rozdają karty. Jeśli zagrają jak ludzie, to powalczą/wygrają, jeśli jak dziś - to brąz dla Zawiercia.

Osobiście życzę brązowego medalu Zawierciu.

Streeter
Po pierwsze to nie ujmujmy talentu Kovaceviciovi, i tegi ze on właśnie nie ma wpływu na wynik czy też grę zespołu bo ma i to zdecydowanie.
Niby sie zgadzam z Tobą co do medalu dla Zawiercia - fajnie gdby go zdobyli bo to byłoby pierwsze osiagniecie w historii PL, jednak runda zasadnicza a mam namyśli zebranie przez Zawiercie 13 pkt mniej od Skry, sugeruje że to jednak Skra bardziej zasługuje na ten brąz.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: michal1983 »

Ryzykowna teza na tym forum.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Orzi
Posty: 793
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: Orzi »

bez_nazwy pisze: 10 maja 2022, o 22:29
Streeter pisze: 10 maja 2022, o 21:50 Paradoksalnie niewiele zależy od Kovacevicia czy tam Orczyka, a wiele od Skry - nie da się ukryć, że oni tu rozdają karty. Jeśli zagrają jak ludzie, to powalczą/wygrają, jeśli jak dziś - to brąz dla Zawiercia.

Osobiście życzę brązowego medalu Zawierciu.

Streeter
Po pierwsze to nie ujmujmy talentu Kovaceviciovi, i tegi ze on właśnie nie ma wpływu na wynik czy też grę zespołu bo ma i to zdecydowanie.
Niby sie zgadzam z Tobą co do medalu dla Zawiercia - fajnie gdby go zdobyli bo to byłoby pierwsze osiagniecie w historii PL, jednak runda zasadnicza a mam namyśli zebranie przez Zawiercie 13 pkt mniej od Skry, sugeruje że to jednak Skra bardziej zasługuje na ten brąz.
W perspektywie przyszłorocznej Ligi Mistrzów lepiej wysłać tam dobrze budowaną drużynę z Kwolkiem, Dananim i Kovacevicem niźli Skrę z Piechockim i (wstaw emeryta rekonwalescenta). Skra zapewne skompromitowalaby się podobnie do Warszawy.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: leeon »

LM i Skra? Przecież są ważniejsze rzeczy. Kto będzie dobrany do składu do Kacpra na następny sezon?
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: PabloFX »

Za zasługi to medale dają na paradach. W LM zagra ten zespół, który wywalczy to sobie na parkiecie
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 630
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: bez_nazwy »

Ktokolwiek wygra brąz to i tak przegrany pewnie będzie miał wielka szanse grac w LM po tym jak zabiorą ruskim miejsca, chyba że przyszłą edycję pomniejszą właśnie o zespoły putina
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: Szary Wilk »

bez_nazwy pisze: 11 maja 2022, o 08:23 Ktokolwiek wygra brąz to i tak przegrany pewnie będzie miał wielka szanse grac w LM po tym jak zabiorą ruskim miejsca, chyba że przyszłą edycję pomniejszą właśnie o zespoły putina
A dla mnie to bez sensu, żeby dorzucać zespoły z Polski i Włoch. Dałbym szansę pograć Grekom, bo z tego co wiem, to musieli występować w kwalifikacjach, a robi się w tej lidze co raz lepiej. Jak się spojrzy na skład takiego Olympiacosu i potencjalny skład na przyszły sezon, to są zdecydowanie lepsi niż Karlovarsko czy Benficę Lizbona :D

Poza tym, w Grecji jest spory potencjał i każdy o tym zapomniał. Podupadli finansowo i siatkówka europejska się na nich wypięła, a jeszcze niedawno byli bardzo liczącą się ligą i grali o najwyższe cele, ściągali naprawdę topowych zawodników (Dante,Zagumny,Gerić, Marcelo Elgarten, Samica, Miljković).

Teraz są od kilku lat na takim poziomie, że chociaż jedno miejsce bez kwalifikacji śmiało mogliby dostać. Przyszły sezon w Pireusie - Travica,Pajenk,Stern i jeszcze pewnie ktoś dojdzie. No bez jaj, przydałaby się taka drużyna w lidze mistrzów. To mogłoby bardzo pobudzić grecką siatkówkę i sponsorów do inwestowania, bo greccy kibice potrafią zrobić mega klimat :D

Więc dwa zespoły z Grecji na pewno nie zaniżyłyby poziomu bardziej niż np Portugalczycy. Chętnie zobaczyłbym też zespół z Hiszpanii, bo swego czasu Palma Mallorca była świetna, ale i CAI Teruel potrafiło napsuć krwi :) Według mnie powinniśmy iść w tym kierunku, by trochę tę Ligę Mistrzów powiększyć, bo to trochę monotonne oglądać ciągle to samo. Kiedyś Włosi jechali do Roeselare i dostawali w czapę 3:0, Skra przegrywała mecze z Lewskim Sofia, Friedrischafen czy Tours wygrywali Ligę Mistrzów. To mi się bardziej podobało, niż to co obecnie.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2022, o 08:40 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
Streeter
Posty: 7267
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: Streeter »

bez_nazwy pisze: 10 maja 2022, o 22:29 Po pierwsze to nie ujmujmy talentu Kovaceviciovi, i tegi ze on właśnie nie ma wpływu na wynik czy też grę zespołu bo ma i to zdecydowanie.
Źle odebrałeś moją wypowiedź - broń Boże nie ujmuję nic Kovaceviciowi. Bardziej mi chodziło że jak Skra wyjdzie ze swoją padaką to tam może Depowski grać i Szalacha na ataku i i tak Zawiercie wygra, a z kolei jak się cała Skra spotka w dobrej formie, to i Kovacević za wiele nie pomoże.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: PabloFX »

Szary Wilk pisze: 11 maja 2022, o 08:37 Teraz są od kilku lat na takim poziomie, że chociaż jedno miejsce bez kwalifikacji śmiało mogliby dostać. Przyszły sezon w Pireusie - Travica,Pajenk,Stern i jeszcze pewnie ktoś dojdzie. No bez jaj, przydałaby się taka drużyna w lidze mistrzów. To mogłoby bardzo pobudzić grecką siatkówkę i sponsorów do inwestowania, bo greccy kibice potrafią zrobić mega klimat :D
Jak są tacy dobrzy to niech wywalczą miejsce sportową drogą w eliminacjach. Tak psioczysz na CEV i FIVB a sam 'rozdajesz' miejsca uznaniowo.

Jedyna sprawiedliwa decyzja to zwiększyć ilość miejsc w eliminacjach o te zabrane Rosjanom. Kto sportowo podoła, ten będzie grać
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: Szary Wilk »

PabloFX pisze: 11 maja 2022, o 08:55
Szary Wilk pisze: 11 maja 2022, o 08:37 Teraz są od kilku lat na takim poziomie, że chociaż jedno miejsce bez kwalifikacji śmiało mogliby dostać. Przyszły sezon w Pireusie - Travica,Pajenk,Stern i jeszcze pewnie ktoś dojdzie. No bez jaj, przydałaby się taka drużyna w lidze mistrzów. To mogłoby bardzo pobudzić grecką siatkówkę i sponsorów do inwestowania, bo greccy kibice potrafią zrobić mega klimat :D
Jak są tacy dobrzy to niech wywalczą miejsce sportową drogą w eliminacjach. Tak psioczysz na CEV i FIVB a sam 'rozdajesz' miejsca uznaniowo.

Jedyna sprawiedliwa decyzja to zwiększyć ilość miejsc w eliminacjach o te zabrane Rosjanom. Kto sportowo podoła, ten będzie grać
Ja po prostu patrzę przez pryzmat potencjału. Jak CEV liczy te punkty to nie wiem za bardzo. Olympiacos miał medale w Pucharze CEV i to jednak za mało. Warto brać pod uwagę, że dość szybko się posypało w greckiej siatkówce, to znaczy, że szybko odpadli z uczestnictwa w europejskich pucharach.

Uważam, że w takim razie dostęp do eliminacji w Lidze Mistrzów powinien być zapewniony dla 2 drużyn greckich i faktycznie niech sobie wywalczą ten awans.
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: PabloFX »

Szary Wilk pisze: 11 maja 2022, o 08:59 Uważam, że w takim razie dostęp do eliminacji w Lidze Mistrzów powinien być zapewniony dla 2 drużyn greckich i faktycznie niech sobie wywalczą ten awans.
Tutaj się mogę zgodzić, mamy 3 miejsca do obsadzenia dodatkowo a ligi, które mogłyby powalczyć to Turcja, Niemcy, Francja, Grecja - jeszcze 2 zespoły by się przydały i można grać
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1575
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: lukecik »

Decyzją PLS i Polsatu Sport godzina rozpoczęcia piątkowego meczu #ZAWBEL została zmieniona z 17:30 na 20:20
Profesjonalna liga siatkówki.
zbycho123
Posty: 220
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: zbycho123 »

Po zabraniu miejsca ruskim mamy 3 wolne w lidze mistrzów 1 dałbym Polsce 1 Wlichom żeby te ligi reprezentowały po 4 drużyny a 1 zostawił do kwalifikacji bez przesady 4 czy nawet 5 zespol polskiej ligi ogra bez problemu takiego mistrza Grecji Niech w tej lidze mistrzówgra nawet mniej drużyny 16 ale żeby to był naprawdę top eurooejski .
zbycho123
Posty: 220
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: zbycho123 »

To nie pilka nożna że mamy 7 czy 8 mocnych lig w siatkówkę zostaliśmy tylko my i Włosi po ukaraniu ruskich jako te topowe ligi . Pozatym niezłe są w Belgii roselare, moselik. W Niemczech recycling , w Turcji niezłe 2 kluby, podobnie we Francji 1 klub w Grecji i to wszystko. Reszta uropy nie bawi się w siatkówkę woli kopana pilke która mało już ma wspólnego ze sportem a głównie z pieniędzmi.
Streeter
Posty: 7267
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: Streeter »

Też myślę że powinno być więcej Polaków i Włochów wobec braku Rosji. Rozumiem górnolotne idee jak to pięknie Mistrzowie Cypru i Bośni walczą w pucharach, ale w końcu dojdziemy do poziomu Mistrzostw Afryki, gdzie Egipt z Tunezją coś grają, a reszta dostaje oklep. Żeby ktoś to oglądał musi być poziom, a kluby czeskie czy słowackie go nie zapewnią. Myślę że Francji powinno być też więcej, tam również są dość ciekawe kluby.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 630
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: bez_nazwy »

Myślę że Zawiercie może już powoli wyjmować zmrożone szampany z lodówki żeby nadawały się do wypicia, mecz wydaje się że będzie krotki
Pawel9221
Posty: 1183
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Mecze o brąz. Warta Zawiercie - Skra Bełchatów.

Post autor: Pawel9221 »

Atansijevic lepiej byloby gdyby zagrywal od dolu
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”