PlusLiga sezon 2022/2023

Diomedea
Posty: 4245
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: Diomedea »

To jeszcze napisz kiedy Winiar zajal 3 miejsce i kiedy Sawicki zagral cwiercfinaly jako podstawowy zawodnik.
Szukasz tych argumentow ostro, ale zaklamywanie faktow to przesada.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Diomedea pisze: 23 mar 2023, o 11:51 To jeszcze napisz kiedy Winiar zajal 3 miejsce i kiedy Sawicki zagral cwiercfinaly jako podstawowy zawodnik.
Szukasz tych argumentow ostro, ale zaklamywa,nie faktow to przesada.
Michał Winiarski zajął 3 miejsce w rundzie zasadniczej sezonu 2020/2021, prowadząc drużynę Lotosu Gdańsk, gdy część ekspertów forum, np. Diomedea, typowała Gdańsk poza playoffami.

Mikołaj Sawicki nigdy nie zagrał w ćwierćfinałach ligi jako podstawowy zawodnik, dlatego niczego takiego nie napisałem - za to zagrał w sezonie 2020/2021 w meczach o brązowy medal jako podstawowy zawodnik. Gdybyś oglądała, to byś wiedziała. ;)
Diomedea
Posty: 4245
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: Diomedea »

A to runda zasadnicza to jaks oddzielna dyscyplina?
Coz miedzy 3cim a 9tym w stosunku do 6tego to rowny dystans, tylko jedno z nas typowalo, a drugie interpretuje po fakcie.

Fakt-zagral wtedy Sawicki, pomimo ze bylo to 2 sezony temu i za oba sezony facet ma 150 atakow razem, wobec 550 w obecnym. Porownanie ogrania do Reicherta naciagane.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2023, o 12:06 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

Ok, to Winiar miał jeden czy dwa dobre sezony jako trener i co z tego? Na pewnym poziomie po prostu jego schematy się nie sprawdzają. Kisi młodych, nie umie reagować w kryzysowych sytuacjach, trzyma zawodników na siłę na boisku, gdy grają fatalnie.

Winiarski nie umie reagować (a na pewno nie na czas) na to co się dzieje na boisku. Nie działa dynamicznie. Poza tym z Zawierciem generalnie nie osiąga na razie nadzwyczajnych rezultatów. Uros mu kończy, Warta ma 3 miejsce, w sumie ani poniżej oczekiwań ani powyżej. Ciężko go ocenić, ale jednak w LM dostał w papę i w lidze według mnie max brązowy medal. Taki sam wynik mógłby ugrać każdy inny, średnio-niezły trener.

Może Winiarski będzie niezłym ligowym trenerem, ale dużych sukcesów bym mu raczej nie wróżył. Mam nadzieję, że nikt nigdy nie wpadnie na pomysł, żeby go zrobić selekcjonerem naszej reprezentacji. Bo to będzie mix Anastasiego z de Giorgim. Czyli betonowe podejście do zarządzania składem Andrei połączone z wynikami Ferdinando.
Diomedea
Posty: 4245
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: Diomedea »

Moze sie rozwinie.
Ma wady i zalety.
Na pewno bylyby obawy czy np mlody Grzyb nie gralby za nazwisko (bo mlody Wlazly ponoc jest bardzo obiecujacy).

Jak sie rozwinie to pewnie na ten fotel selekcjonera trafi. Dobrze sie zlozylo, ze jeszcze nie teraz.
hottakesbot
Posty: 897
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: hottakesbot »

Żeby był miksem tak klasowych trenerów jak de Giorgi i Anastasi to raczej należy mu życzyć, na razie kompletnie nie ten poziom.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

hottakesbot pisze: 23 mar 2023, o 12:35 Żeby był miksem tak klasowych trenerów jak de Giorgi i Anastasi to raczej należy mu życzyć, na razie kompletnie nie ten poziom.
Wymieniłem akurat to co mi się w nich nie podobało, kiedy byli selekcjonerami. To nie porównanie, a przykład złych cech.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Z jednej strony Wysoki ma rację bo dobrze pamiętam, że Winiara chwalono tak samo mocno jak teraz Juricicia i już robiono z niego następcę Grbicia.
Z drugiej strony to jednak Winiarski zdecydowanie tak nie rotował jak Juricić. Bołądź gra super nie to co późny Wlazły a i tak Juricić jeśli mu nie idzie to nie boi się go zmienić. Czerwiński też w pewnym momencie dostał szansę na grę mimo tego, że trener mógłby zabetonować skład para Martinez-Sawicki jak to był zwykł betonować Winiarski. Jak Sawickiemu nie szło to postawił na Wlazłego na przyjęciu co też było ryzykownym i nieoczywistym ruchem. Zresztą zamiast postawić odważnie na Sawickiego to mógł szukać jakiegoś przeciętnego lecz ogranego zawodnika i bez problemu by takiego znalazł. I pewnie na jego miejscu i ja bym tak wolał zrobić, ale ten odważnie postawił na Sawickiego co się opłaciło. No i nie jest powiedziane, że Sawicki by przy nim nie wywalczył miejsca w "6". To prawdopodobne. Ale pewnie kosztem Martineza. Choć tego się nie dowiemy
hottakesbot pisze: 23 mar 2023, o 12:35 Żeby był miksem tak klasowych trenerów jak de Giorgi i Anastasi to raczej należy mu życzyć, na razie kompletnie nie ten poziom.
No dokładnie
Czasem ocena pewnego zawodnika zbyt mocno się opiera na grze w reprze na czym pokutował m.in Wiśniewski, który w swojej top formie od wielu reprezentantów jak Wrona nie mówiąc o takim Kosoku był po prostu lepszy. To samo się ma do trenerów.
Nie poradzi sobie taki w reprezentacji Polski i już od razu jest kiepskim trenerem, siwym bajerantem i td.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Diomedea pisze: 23 mar 2023, o 11:58 A to runda zasadnicza to jaks oddzielna dyscyplina?
Porownanie ogrania do Reicherta naciagane.
Nie wiem czy to oddzielna dyscyplina, ale zarzuciłaś kłamstwo gdy napisałem, że Winiarski zajął 3 miejsce i odpadł z Warszawą w ćwierćfinale, a to chyba jednak okazuje się prawdą. Aż sprawdziłem na Wikipedii.
I nigdzie nie porównałem ogrania Sawickiego do Reicherta, jedynie napisałem, że Sawicki nie był kompletnie nieogranym zawodnikiem. Czy to dużo czy mało jak na 23-latka z drugiego szeregu - tak jak napisałem - nie wiem, wiem, że Lipiński wyszedł na decydujący mecz o półfinałī z Vervą i zrobił sobie casualowo 3/17, jak będzie z Sawickim to się okaże, może lepiej, bo już zdążył o te medale (z przypadku) grać, może tak samo, bo te mecze to wyjątek, nie wiem.
Szary Wilk pisze: 23 mar 2023, o 12:02 Ok, to Winiar miał jeden czy dwa dobre sezony jako trener i co z tego? Na pewnym poziomie po prostu jego schematy się nie sprawdzają. Kisi młodych, nie umie reagować w kryzysowych sytuacjach, trzyma zawodników na siłę na boisku, gdy grają fatalnie.
Prawdopodobnie nic z tego, chyba, że ktoś stawia tezę, że Igor Juricic to Pan Trener, nie to co kiepski Winiarski, wtedy się okaże, że w Gdańsku z grubsza robił podobne rzeczy co Chorwat, a obecnie ma po prostu trudniejszą robotę (co nie znaczy, że Juricic nie radziłby sobie lepiej, tego nie wiemy, bo to inny system metryczny, a my nie znamy proporcji jednego i drugiego, może tak, może nie). Co też nie jest na tyle odkrywczą opinią, by pisać o tym 9. posta i wywoływać jakąkolwiek dyskusję. To, czy jego schematy się sprawdzają czy nie - to się dopiero okaże, jestem już wystarczająco stary by pamiętać co pisało się o Andrzeju Kowalu jakoś w styczniu 2012, bo był taki okres w historii Resovii Rzeszów, gdzie część kibiców Resovii jechała z Kowalem równo, bo kisi potężnego Marko Bojicia w kwadracie kosztem Paula nie-Lot-mana. Przy czym, jakbym miał typować, to prędzej Zawiercie odpadnie z Gdańskiem niż wygra MP, więc nie jest tak, że nie widzę co gra Zawiercie (ani nie pisałem tego co o tym myślę, bo pewnie parę razy pisałem, ale nie uważam swoich opinii za na tyle wartościowe, by je powtarzać do znudzenia).

Ale @Diomedea napisała (możliwe, że nieintencjonalnie) coś mądrego w swoim, ekhm, pamflecie pod moim adresem, a mianowicie, życie kibica to rzeczywiście @hottakesbotowanie, i przechodzenie od jednego do kolejnego take'a bez odcieni szarości. To raczej nie w moim stylu, co z boku może wypadać komicznie, dlatego (na razie) spasuję, serdecznie dziękując wszystkim bez wyjątku za bardzo sympatyczne, wieloletnie forumkowanie i życząc owocnego końca sezonu.
olek322
Posty: 431
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: olek322 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 23 mar 2023, o 07:00
hottakesbot pisze: 23 mar 2023, o 00:17 Zdecydowanie największy plus dla Pana Trenera Juricicia, transfer sezonu. Koleś dostaje nowy zespół bez żadnych oczekiwań, zerwany ACL szóstkowego gracza, a robi wynik zdecydowanie ponad stan wprowadzając jeszcze bardzo odważnie Nasewicza, Czerwińskiego i Sawickiego, plus doskonały Perry i zero wpadek transferowych. Jeśli porównamy go do pewnego "młodego" "zdolnego" "trenera" z Polski, to zrobi się trochę śmiesznie.
Jurcic zasługuje na wiele pochwał, ale to ''bardzo odważne wprowadzanie'' młodzieży to - jak przeważnie bywa - kwestia kontuzji i chorób, a nie żadnej odwagi, bo do szóstki szykowany był 30-letni Orczyk, a nie Sawicki, a jedyny mecz w szóstce Nasewicza to chyba spotkanie z Jastrzębskim, gdzie chory był Bołądź. Gdańsk (chyba nie po raz pierwszy) ma najmłodszy skład w Pluslidze, komplementy w złą stronę.

Za to rzeczywiście trochę śmieszne jest porównanie w takim świetle do pewnego młodego i zdolnego trenera z Polski, gdy ktoś śledzi Plusligę dłużej niż sezon i wie, że z Gdańskiem tamten robił dwukrotnie z grubsza to samo. Tylko bez pisania historii na nowo, że tak nie było, bo było.
A pudło, najmłodszy skład będzie miał teraz Cuprum ;)
Diomedea
Posty: 4245
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: Diomedea »

@Wysoki.
W cwiercfinale gra 8 druzyn, wiec do polfinalutroche zabraklo. Biorac pod uwage 3 cwiercfinalowe przegrane z Warszawa, to zabraklo sporo.
Bo i do 5tego miejsca wtedy zabraklo.

Pamflet, jak pamflet, sam na spokojnie nie uznalbys miejsca w sezonie zasadniczym (dodatkowo mocno covidowym), jako elementu oceny trenera za 3 lata pracy.
Ani gry przed 2 laty w 3 potkaniach jako argumentu ogrania zawodnika, majacego srednio 75 atakow na sezon.
Proby naciagniecia faktow ewidentne.

Konczac-jasne, nigdy przeciez nie napisalabym czegos madrego celowo. :] Podpuszczasz na calego publicznie, wiec jak odczytywac te pojednawcze PW?


Tez mysle, ze pozycja Zawiercia ambiwalentna i ocena Winiara za ten sezon bedzie pozytywna jesli bedzie braz (choc jakies drobne zastrzezenia beda aktualne). A jego przegranie na minus.
Zobaczymy forme zespolu jako calosci na PO. Na razie gra srednia, Kwolek i jego rola w zespole na minus.

Powrot Bednorza jednak mocno zmienil rozklad sil w topie. Z drugiej strony obserwujemy slabniecie napedu u Resovii.

Personalnie Zawiercie jest 3cia sila, w porownaniu do Rzeszowa lepsze przyjecie, slabszy srodek. Porownywalne sypa, prawe-roznie moze byc, Muzal niby lepszy a atku, ale czy ogarnie glowe.
I sporo bedzie zalezec od drabinki.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2023, o 18:44 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
buzinga
Posty: 1207
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: buzinga »

Odnośnie Trefla czuje lekką satysfakcje, bo pisałem przed sezonem, że to jest zespół na pozycje 4-6. Podoba mi się Jurcić w jednym, łatwo było przestawić Naszewicza na przyjęcie. Na ataku chłopak nie ma wiele okazji do gry przez limity. Na przyjęciu zwłaszcza, kiedy problemy ze zdrowiem miał Martinez, można było młodemu dać sporo grania. Całe szczęście, że trener nie wpadł na pomysł jak zepsuć jego talent. Nie wiem, kiedy będzie zmiana licencji, oby już następny sezon grał jako Polak. Ogólnie fajną rzecz powiedział o trenerze Bołądz, że Chorwat poświęca dużo czasu młodym zawodnikom. Zostając z nimi po treningach i pomagając im w dodatkowych zajęciach. Nie każdy to robi, ale widać nawet podczas meczów, że ma sporo cierpliwości do młodych i rękę też dobrą. Abstrahując od tego ile dostają grania i z jakich powodów.

Także ja bym nie robił porównań z Winiarem, bo obaj pracowali niby w tym samym klubie, ale w trochę innych warunkach. Bardziej zwyczajnie po ludzku bez wbijania nikomu szpili pochwalił obecnego szkoleniowca Trefla, bo wydaje się bardzo elastyczny. A to jest jedna z cech, które szanuje u trenerów.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

Ja się cieszę, że gra Kubicki. To na pewno będzie mocny zawodnik na tej pozycji lada chwila. Gdyby nie uraz Tuanigi, to dalej by się kisił w kwadracie i oglądał grę Pająka, która nie powala. Wydaje mi się, że z młodym na rozegraniu Lubin wygląda lepiej.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Szary Wilk pisze: 23 mar 2023, o 16:38 Ja się cieszę, że gra Kubicki. To na pewno będzie mocny zawodnik na tej pozycji lada chwila. Gdyby nie uraz Tuanigi, to dalej by się kisił w kwadracie i oglądał grę Pająka, która nie powala. Wydaje mi się, że z młodym na rozegraniu Lubin wygląda lepiej.
Ogólnie to trochę dla mnie zagadka, oglądając teraz Pająka w Olsztynie, że Kubicki tak mało grał. Ok, wejścia może i nie były jakieś porywające na początku, ale nie czując oddechu na plecach, to jest dla mnie późnoetapowosezonowa niespodzianka, bardzo na plus.
Kłamca.
Diomedea
Posty: 4245
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: Diomedea »

Patrz, mi sie wydawalo, ze sporo wchodzil, a poczatek ogladalam od deski do deski. I wejscia ocenilabym jako nieporywajace, ale poprawne.
To chyba sporo jak na pozycje, zmiane ligi i partnerow.
Co pokazuje, ze te oceny sa subiektywne.

Postawie odwazna tez, ze w przypadku tych lepszych graczy juz ze 2-3 lata przed seniorem widac, ze cos z tego bedzie. O ile nie wlacza sie kontuzje.
Po Kubickim i Hawryluku bylo widac, kwestia czasu to dobicie do poziomu, a druga to stabilzacja.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Nie chcę otwierać nowego tematu, ale podjęto decyzję o kolejnym sezonie.
https://www.plusliga.pl/news/id/52458.html

Ja nie mam siły. To jest idiotyczna decyzję, w dodatku jednomyślna. Nie wierzę i nie potrafię zrozumieć.

Pytanie do prezesów klubów: jeśli jesteście szantażowani przez Popke i Polsat, mrugnięcie dwa razy. Nie wierzę, że wszyscy na tak idiotyczny wariant się zgodzili. Zabiliście playoffy. Zabiliście.
Kłamca.
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: PioterZJastrzebia »

W przyszłym sezonie skrócone playoffy. 1/4 i 1/2 finału na zasadzie dwumeczu, mecze o medale do dwóch wygranych. Jedna drużyna spada.
Nuriel
Posty: 838
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: Nuriel »

Właśnie chciałem założyć wątek żeby się wyżalić, bo szlag może człowieka trafić.
To są jawne żarty z kibiców i zawodników, w zasadzie ze wszystkich.
To chyba najprostsza droga do całkowitego zmarginalizowania klubowej siatkówki, która i tak mało kogo już obchodzi.

Grajmy 2137 kolejek fazy zasadniczej, z czego połowę o pietruszkę, żeby potem w dwa tygodnie i pięć meczów rozdać medale. To się musi udać, gratulacje.
kuchcik77
Posty: 2327
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: kuchcik77 »

powinniśmy tu wrzucić namiary na kluby i napisać gremialnie co o tym myślimy aczkolwiek jest juz za późno.
Cóz, będzie walka na noże o pierwsza czwórkę, rozstawienie nie będzie az tak istotne tylko kto komu "leży"
landka
Posty: 181
Rejestracja: 18 gru 2021, o 01:55
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: landka »

I znowu powtórka z rozrywki... A niby coś się miało zmienić dla dobra reprezentacji walczącej o medal na igrzyskach? Ale kto by się tym przejmował.
Patrol035
Posty: 362
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: Patrol035 »

Zawodnicy już powoli zaczynaja się wypowiadać na ten temat. Oczywiście emotikonami żeby nie podpaść.
Semper fidelis
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Teraz zaprosić Kaczmarczyka do jakiegoś podcastu i zapytać która to jest opcja planowana przez prezesa Barana i dlaczego zaakceptował takie g...

I później żeby żalu ze strony klubów nie było. A zawodnicy niech przetłumaczą swoim zawodnikom co mieli na myśli klepiąc taki szrot
Kłamca.
druid9999
Posty: 100
Rejestracja: 8 gru 2015, o 22:54
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: druid9999 »

System rozgrywek na przyszły rok to jawna kpina z kibiców + proszenie się o problemy zdrowotne dla kadry. Sezon ma ruszyć 20.10, skonczyc się 28.04. W samej lidze można zagrać 37 meczów, doliczmy do tego PP(prawdopodobnie 3 mecze), SP(1 mecz), LM(zwycięzca może zagrać 13 meczów). Daje potencjalnie 54 mecze do rozegrania w 6 miesięcy. Czyli w skrócie wychodzi ok. mecz co 3,5 dnia co daje nam 2 mecze w tygodniu. Doliczając do tego czas w podróżach oznacza to realnie bardzo mało czasu na trening i jakąkolwiek regeneracje. Wszystko w imie tego by ponad połowa z tych meczów była meczami rundy zasadniczej majacej 30 spotkań, a medale rozdajemy w 2-3 tygodnie. Czeka nas survivalowy sezon, którzy zawodnicy przetrwają zdrowotnie całość.
asps
Posty: 324
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: asps »

Narzekamy na FIVB, CEV, ale sami mamy też konkretnie zabetonowanych włodarzy, nie od dziś to wiadomo i mnie już te śmieszne zmiany przestały dziwić, wiadomo, że kasa musi się zgadzać dla pewnego grona, a że rozgrywki stają się przez to mniej poważne to kwestia drugorzędna, strzelam w ciemno, że żadna inna licząca się na świecie liga nie przeszła tylu modyfikacji w ciągu 9 lat (no chyba, że Liga Światowa :] :] )
A potem zdziwienie, że Serie A dalej jest uważana za tą najelitarniejszą ligę mimo, że nasze kluby rok w rok pokonują włoskie w LM.
Od kilku lat wiedzieliśmy, że powiększenie ligi do 16 klubów pod względem rozgrywek to droga donikąd,
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

Liga włoska 12 drużyn i już po dwa mecze zagrane w Play Off . Nawet jak Polscy siatkarze będą lepsi to beda zaorani i ciężko będzie im dorównać. Trzy Polskie kluby występujące w Lidze Mistrzów będą miały maraton i potrzebują nie tylko silnej 7 , ale całej 14 i dwóch jeszcze dodatkowych do rotacji składu. Komu tak zależy żeby 16 drużyn było w Lidze , oczywiście Polsatowi, a kluby mają się do tego dostosować.
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
Dziubsonik
Posty: 40
Rejestracja: 21 gru 2022, o 12:23
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: Dziubsonik »

Ciągle skracamy ligę przed olimpiadą mimo że to nigdy nic nie dało jak do tej pory :] :] :] Szczerze nie rozumiem tego
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: lukecik »

ciorny17 pisze: 23 mar 2023, o 19:36 To jest idiotyczna decyzję, w dodatku jednomyślna.
Nie zdziwiłbym się, gdyby do wyboru był obecny system lub ten nowy. Wtedy jednomyślność byłaby zrozumiała.
Nuriel
Posty: 838
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: Nuriel »

Jak chcą robić taki cyrk z Play offów, to lepiej niech w ogóle ich nie będzie, przyznajmy mistrza po rundzie zasadniczej i tyle. Tylko jeszcze wcześniej dobrze by było rozszerzyć ligę, co by nie było za mało ogórkowych meczów.
druid9999
Posty: 100
Rejestracja: 8 gru 2015, o 22:54
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: druid9999 »

Dziubsonik pisze: 23 mar 2023, o 20:55 Ciągle skracamy ligę przed olimpiadą mimo że to nigdy nic nie dało jak do tej pory :] :] :] Szczerze nie rozumiem tego
Akurat liga jest maksymalnie rozciągnięta czasowo jak się da. Liga zaczyna się 20.10, czyli 12 dni po zakończeniu kwalifikacji olimpijskich. Kończy się 28.04, na tydzień przed finałem LM, a 14.05 już startuje Liga Narodów. Dla mnie to oznacza, że działacze teraz wydłużyli ile się da ligę.
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023

Post autor: astronauta »

Najdurniejszy wybór z możliwych. Durne te prezesy. Zacznę oglądać Plus Ligę w fazie PO.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”