PGE Skra Bełchatów 2022/2023

compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: compact »

Użytkowniczka Twittera, która miała zawsze pewne informacje (nie Ewa Mac ;) ), dała info, że w Skrze od 3 miesięcy nie płacą.

Zmiana prezesa i budżetowy sezon jak w JW kiedyś? Widzę to i bardzo bym chciał ;)
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Simao »

compact pisze: 6 lis 2022, o 15:13 Użytkowniczka Twittera, która miała zawsze pewne informacje (nie Ewa Mac ;) ), dała info, że w Skrze od 3 miesięcy nie płacą.

Zmiana prezesa i budżetowy sezon jak w JW kiedyś? Widzę to i bardzo bym chciał ;)
To coś nietypowego, bo Bełchatów to klub zawsze stabilny finansowo. Nie słyszałem, aby kiedyś w tym klubie były takie problemy. W tej sytuacji może być różnie. Mogą odejść tacy gracze jak Atan czy Bieniu.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

compact pisze: 6 lis 2022, o 15:13 Użytkowniczka Twittera, która miała zawsze pewne informacje (nie Ewa Mac ;) ), dała info, że w Skrze od 3 miesięcy nie płacą.

Zmiana prezesa i budżetowy sezon jak w JW kiedyś? Widzę to i bardzo bym chciał ;)
heh... kilka dni temu pisałem o tym jednemu z użytkowników naszego forum w wiadomościach prywatnych, może potwierdzić
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Niestety.
Ale są też głosy, że ponoć zawodnicy poszli na układ, że wraz z nowym rokiem, wszystko dostaną. Nie wiem ile w tym prawdy a ile nie.
Podsumowując, jest cholernie źle.
Kłamca.
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Resofan »

Jakim cudem się to stało? Przecież Skra jest sponsorowana przez PGE, a to nie jest jakaś "firma krzak" w której nagle zabrakło kasy, bo prezes kupił sobie nowe auto. Rozumiałbym, gdyby PGE dostało "prikaz" z góry o ograniczeniu czy wręcz zakazie sponsoringu sportowego i pompowanie kasy w Skrę zakończyłoby się od nowego sezonu, ale tak po miesiącu od rozpoczęcia ligi? Przecież tam obowiązuje jakaś umowa pomiędzy sponsorem a klubem, a nic nie słyszałem, żeby PGE było bankrutem. Aż mi się wierzyć nie chce. Nie jest to jakaś kaczka?
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: michal1983 »

Również ciężko mi w to uwierzyć. Prezes Piechocki to stary wyjadacz a Skra to stabilna marka. Nie wierze że dopuszczono by do takiej sytuacji.

Może łatwiej jest sprzedać bajere o pieniądzach niż przyznać że zespół jest skonstruowany (delikatnie mówiąc) nie za dobrze a w dodatku ma ewidentny dołek.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

nie chodzi o to że pieniędzy nie ma tylko w skutek powstałych opóźnień związanych z podpisaniem nowej umowy z PGE które właśnie trwały ponad 3 miesiące wychodzą teraz takie sytuacje. PGE ma procedury sponsorskie które niczego nie omijają, dlatego to wszystko tak trwa. A prezes wiedział od samego początku że będą opóźnienia z "dostarczeniem" pieniędzy i chyba tylko on o tym wiedział - być może dlatego zrobiło się trochę kwasu. Nie zmienia to faktu że umowa sponsorska jest podpisana.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Simao »

bez_nazwy pisze: 6 lis 2022, o 18:38 nie chodzi o to że pieniędzy nie ma tylko w skutek powstałych opóźnień związanych z podpisaniem nowej umowy z PGE które właśnie trwały ponad 3 miesiące wychodzą teraz takie sytuacje. PGE ma procedury sponsorskie które niczego nie omijają, dlatego to wszystko tak trwa. A prezes wiedział od samego początku że będą opóźnienia z "dostarczeniem" pieniędzy i chyba tylko on o tym wiedział - być może dlatego zrobiło się trochę kwasu. Nie zmienia to faktu że umowa sponsorska jest podpisana.
To trochę taka kuriozalna sytuacja...
Z tej sytuacji można wyciągnąć takie wnioski, że prezes Piechocki ma już problemy z ogarnięciem kwestii poza sportowych. Takich organizacyjnych w kwestii zarządzania klubem.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Simao pisze: 6 lis 2022, o 18:55 Takich organizacyjnych w kwestii zarządzania klubem.
Witamy w polskim piekiełku. Trochę a propo tego co bez_nazwy napisał. Jakoś w maju, Piechocki sr chwalił się w programie na Polsacie, że są blisko podpisania umowy z PGE. Tak się składa, że wówczas nie byli blisko, a że zawiść to nasza narodowa cecha, to paru jegomości, którzy niekoniecznie sympatyzują z Bełchatowem, bo przecież to nie jest już główny ośrodek PGE, postanowiło dać pstryczka w nos Konradowi, stąd mamy co mamy. Dodatkowo te plotki o wywaleniu Piechockiego sr, są najczęściej pozytywnie odbierane. Ale uwierzcie mi, jeśli ma się stać, to co w większości SSP, gdzie owe konsorcja są większościowym udziałowcem, to możemy mieć politycznego słupa na stanowisku prezesa Skry i to niekoniecznie będą lepsze czasy.
Kłamca.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

O zakończeniu prezesury Piechockiego na tą chwilę nie ma mowy, jeśli odejdzie Piechocki to jako pierwszy zdecydowanie będzie to Kacper
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 420
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Artem »

bez_nazwy pisze: 6 lis 2022, o 18:38 nie chodzi o to że pieniędzy nie ma tylko w skutek powstałych opóźnień związanych z podpisaniem nowej umowy z PGE które właśnie trwały ponad 3 miesiące wychodzą teraz takie sytuacje. PGE ma procedury sponsorskie które niczego nie omijają, dlatego to wszystko tak trwa. A prezes wiedział od samego początku że będą opóźnienia z "dostarczeniem" pieniędzy i chyba tylko on o tym wiedział - być może dlatego zrobiło się trochę kwasu. Nie zmienia to faktu że umowa sponsorska jest podpisana.
Dokładnie to samo słyszałem.
O zakończeniu prezesury Piechockiego na tą chwilę nie ma mowy, jeśli odejdzie Piechocki to jako pierwszy zdecydowanie będzie to Kacper
Dodam od siebie, że podobno Skra już zaczęła rozglądać się za libero, który miałby go zastąpić. Ciekawe czy ostatecznie dojdzie do zmiany.
Diomedea
Posty: 4238
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Diomedea »

Uff. Mlody uniosl sie honorem i postanowil odciac pepowine oraz ulatwic zycie ojcu?

Jak ma przyjsc polityczny slup, z dodatkiem kapelana to moze lepiej niech prezes zostanie. A przy tym co sie dzieje w SSP jest to wysoce mozliwe.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

Zaległości 3 mies? Bogato. Rozglądanie się za nowym libero? Może za ligą zaczną się rozglądać...
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

compact pisze: 6 lis 2022, o 15:13 Użytkowniczka Twittera, która miała zawsze pewne informacje (nie Ewa Mac ;) ), dała info, że w Skrze od 3 miesięcy nie płacą.
To ironia której nie zrozumiałem?
Chyba tak, ale gdyby nie to ona sporo razy udowodniła, że na "jej" informacje trzeba brać sporą poprawkę. Napisze wszystko co usłyszy. A że czasem jakiś troll jej coś sprzeda to czasem napisze bzdurę. I to raczej też bzdura. Taka sytuacja może być w klubach jak Będzin, gdzie płaci głównie miasto a nie w utytuowanym klubie gdzie głównym sponsorem jest spółka skarbu państwa.

PS. Doczytałem i widocznie rzeczywiście jest coś na rzeczy, ale broń boże nie zestawiajmy Ewa Mac i pewne informacje koło siebie. I nie piszmy, że informacje są jej.
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Arw165 »

Kolega napisał że "(nie Ewa Mac ;) )"
Ostatnio zmieniony 6 lis 2022, o 22:15 przez Arw165, łącznie zmieniany 1 raz.
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

A sorkiXD
Już się przestraszyłem, że dalej ktoś traktuję tą panią jako poważne źródło:)
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

leeon pisze: 6 lis 2022, o 21:25 Zaległości 3 mies? Bogato. Rozglądanie się za nowym libero? Może za ligą zaczną się rozglądać...
leoś ale tu nie chodzi o brak pieniędzy tylko o to że względem późnych porozumień te pieniądze późno dotrą. Zawodnicy byli nieświadomi a prezes był tego świadomy i się nie pochwalił- tak w skrócie.
Ostatnio zmieniony 6 lis 2022, o 23:03 przez bez_nazwy, łącznie zmieniany 2 razy.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: dezerter »

Arw165 pisze: 6 lis 2022, o 22:13 Kolega napisał że "(nie Ewa Mac ;) )"
A o kim mowa jeśli można wiedzieć?
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 862
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Jacek »

Diomedea pisze: 6 lis 2022, o 20:41Uff. Mlody uniosl sie honorem i postanowil odciac pepowine oraz ulatwic zycie ojcu?
Albo powiedział: "pier...ę, nie płacą to odchodzę do Lube ;-)
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: krzysiu »

o kibicce Zaksy ;)
stani3
Posty: 72
Rejestracja: 21 lis 2015, o 15:54
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: stani3 »

Piechocki może odejść nie przez obecne wyniki sportowe klubu a przez doprowadzenie do tragicznej sytuacji finansowej. Jeśli prawdą jest, że zawodnicy już w tej chwili mają trzymiesięczne zaległości w wypłatach(a podobno nie wszyscy zawodnicy mają zapłacone za sezon 2021/2022) to znaczy, że wyrwa w finansach sięga pół roku ponieważ umowa z PGE dotyczy budżetu 2023 roku.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

bez_nazwy pisze: 6 lis 2022, o 22:20
leeon pisze: 6 lis 2022, o 21:25 Zaległości 3 mies? Bogato. Rozglądanie się za nowym libero? Może za ligą zaczną się rozglądać...
leoś ale tu nie chodzi o brak pieniędzy tylko o to że względem późnych porozumień te pieniądze późno dotrą. Zawodnicy byli nieświadomi a prezes był tego świadomy i się nie pochwalił- tak w skrócie.
No nie wiem. Jakbym na to nie patrzył to wypłata która przychodzi 3 miesiące później wynika z powodu braku pieniędzy w dniu w którym powinna być dokonana. Kończy się Piechockiemu impra w Bełchatowie.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

stani3 pisze: 7 lis 2022, o 09:43 Piechocki może odejść nie przez obecne wyniki sportowe klubu a przez doprowadzenie do tragicznej sytuacji finansowej. Jeśli prawdą jest, że zawodnicy już w tej chwili mają trzymiesięczne zaległości w wypłatach(a podobno nie wszyscy zawodnicy mają zapłacone za sezon 2021/2022) to znaczy, że wyrwa w finansach sięga pół roku ponieważ umowa z PGE dotyczy budżetu 2023 roku.
Bzdury
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

https://dzienniklodzki.pl/co-sie-dzieje ... 2-17018489

Poziom tego czegoś (nie można nazwać tego artykułem) idealnie współgra że Skrą
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: reeman »

"Redaktor" powinien na końcu napisać : "Łubu dubu...
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: TommyLeeJones »

Po dzisiejszej wtopie z Lubinem, myślę, że można już śmiało pytać o:

1. Konflikty wewnątrz drużyny - żaden trener nie wyjdzie Musiałem kosztem Atanasijevicia, gdy ten choćby macha ręką. Jak pokazał mecz - Atan macha ręką. Oczywiście jest 5% szans na to, że Atan był przeziębiony czy coś ale... Ale śmierdzi draką na kilometr.

2. Kto przyjdzie za Banksa?

3. Czy Skra ma szanse na play-offy? Dostają łupnia od ekip walczących o 14 miejsce, nie 8.
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

TommyLeeJones pisze: 13 lis 2022, o 20:56

1. Konflikty wewnątrz drużyny - żaden trener nie wyjdzie Musiałem kosztem Atanasijevicia, gdy ten choćby macha ręką. Jak pokazał mecz - Atan macha ręką. Oczywiście jest 5% szans na to, że Atan był przeziębiony czy coś ale... Ale śmierdzi draką na kilometr.
Skra gra w ostatnim czasie sporo meczy bo są jeszcze europejskie puchary, Atan nie jest młody a przeciwnik był słaby i bez formy.
Może Banks chciał mu dać odpocząć i myślał, że Musiał wystarczy? Tak jak z Urosem gdy Zawiercia grało z Lublinem
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

TommyLeeJones pisze: 13 lis 2022, o 20:56 Po dzisiejszej wtopie z Lubinem, myślę, że można już śmiało pytać o:

1. Konflikty wewnątrz drużyny - żaden trener nie wyjdzie Musiałem kosztem Atanasijevicia, gdy ten choćby macha ręką. Jak pokazał mecz - Atan macha ręką. Oczywiście jest 5% szans na to, że Atan był przeziębiony czy coś ale... Ale śmierdzi draką na kilometr.

2. Kto przyjdzie za Banksa?

3. Czy Skra ma szanse na play-offy? Dostają łupnia od ekip walczących o 14 miejsce, nie 8.
Naprawdę to ważne?
Kwas będzie zawsze dopóki łopoka będzie na parkiecie. Za Banksa przy tych realiach trzeba szukać na Filipinach kogoś. Skra walczy o utrzymanie. Liczę na to że spadną.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

leeon pisze: 13 lis 2022, o 21:13
TommyLeeJones pisze: 13 lis 2022, o 20:56 Po dzisiejszej wtopie z Lubinem, myślę, że można już śmiało pytać o:

1. Konflikty wewnątrz drużyny - żaden trener nie wyjdzie Musiałem kosztem Atanasijevicia, gdy ten choćby macha ręką. Jak pokazał mecz - Atan macha ręką. Oczywiście jest 5% szans na to, że Atan był przeziębiony czy coś ale... Ale śmierdzi draką na kilometr.

2. Kto przyjdzie za Banksa?

3. Czy Skra ma szanse na play-offy? Dostają łupnia od ekip walczących o 14 miejsce, nie 8.
Naprawdę to ważne?
Kwas będzie zawsze dopóki łopoka będzie na parkiecie. Za Banksa przy tych realiach trzeba szukać na Filipinach kogoś. Skra walczy o utrzymanie. Liczę na to że spadną.
Leon ja do Ciebie nic nie mam ale po prostu działasz na mnie na tym forum jak Piechocki -serio. Ciągle narzekasz, wyśmiewasz, jest Ci źle a udzielasz się na forum tylko w kontekście skry, nie rozumiem tego, rzygasz tym zespołem to po cholerę wchodzisz i piszesz posty skoro wszyscy dobrze znają Twoje zdanie na temat skry. Wielokrotnie pisałeś że już nie śledzisz poczynań zespołu póki prezesem będzie Konrad i "łopoka", a jak widać udzielasz się zawsze po meczu Skry z tym że po tych nie udanych. Jesteś niczym prezes Piechocki.

Serio nie mam absolutnie nic do Twojej osoby tylko twoje podejście jest jakieś dziwne...
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: TommyLeeJones »

kamil1999 pisze: 13 lis 2022, o 21:05 Skra gra w ostatnim czasie sporo meczy bo są jeszcze europejskie puchary, Atan nie jest młody a przeciwnik był słaby i bez formy.
Może Banks chciał mu dać odpocząć i myślał, że Musiał wystarczy? Tak jak z Urosem gdy Zawiercia grało z Lublinem
Jeśli tak było, świadczyłoby to o oderwaniu od rzeczywistości. Skra walczy w tym sezonie o play-off, puchary entej rangi są jej potrzebne jak majtki kurtyzanie.
leeon pisze: 13 lis 2022, o 21:13 Naprawdę to ważne?
Kwas będzie zawsze dopóki łopoka będzie na parkiecie. Za Banksa przy tych realiach trzeba szukać na Filipinach kogoś. Skra walczy o utrzymanie. Liczę na to że spadną.
Ważne, bo patologiczno-nepotyczna Skra jest jednak elementem +Ligi. Każdy wie, że Piechocki junior (dzisiaj Pająk go rozstrzelał serwisem) to "łopoka", od którego psuje się drużyna. Ale nadal można pogadać o Skrze, jak o każdym innym klubie... Takim co ma duży budżet, słaby skład, słabą formę i daje ciała :D .
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”