PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Streeter
Posty: 7250
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Streeter »

Ja tam nie mam wizji świata że bez znajomości nic nie załatwisz, bo sam dużo w życiu bez nich ugrałem i po prostu najczęściej jest to wymówka ludzi, którzy się gdzieś średnio nadają. Oczywiście to trochę nie dotyczy pewnych obszarów, jak jakieś rady nadzorcze, związki itp. i tam rzeczywiście może to tak wyglądać - ale średnio mnie to rusza, bo i tak bym w takiej strukturze nie chciał nigdy uczestniczyć :)

Ale co do tych znajomości i układów, a stanu PZPSu, to myślę, że zaraz gdzieś tam Konrada upchną, żeby "miał co jeść". Albo do PLSu. Przecież ma tam trochę "fanów". Także o Konrada bym się specjalnie nie martwił, raczej nie zatonie, gorzej może być z Kacprem i z samą Skrą.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pomocniczka
Posty: 1992
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Pomocniczka »

Czytam mój post i nie widzę zdania, że bez układów nic się nie załatwi. Polemizujesz widać z czym innym a zatem i ja się z polemiki wyłączam.

A starszy KP oczywiście gdzieś się tam zakotwiczy. Po czym zakotwiczy młodszego KP. Jak zakotwiczył Jacka i Siatkarza Roku. I jak został zakotwiczony jeszcze jeden KP. Spokojnie, zrzutki na utrzymanie raczej nie będziemy robić.
hottakesbot
Posty: 949
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: hottakesbot »

Diomedea pisze: 2 mar 2023, o 01:09 Potencjal to raczej Kacper mial. Tylko zostal on zmarowany kompletnym brakiem jakiejkolwiek konkurencji, gra za nazwisko, brakiem zachety do ciezkiej pracy itp
Pare razy w zyciu pokazal, ze potrafi, ale pare razy, na kilkaset rozegranych przez te lata spotkan.
Moim zdaniem jednak nie mial, pokazal sie niezle jako kadet/junior, ale potem po prostu nie zrobil odpowiedniego postepu. Przy ilosci gry jaka dostal, dobrych trenerach, kolegach itd., gdyby ten potencjal byl, to Kacper zrobilby postep tak jak Zatorski, ktory przeciez tez nie mial konkurencji w Czestochowie i Skrze. Nie mowie ze bylby lepszy od Zatorskiego, tylko na takiej samej zasadzie zrobilby postep, a tak nie bylo. IMO nie ma to nic wspolnego z tym, ze byl protegowanym w Skrze, nawet gdyby nie byl i by dostal szanse jako zdolny junior gdzies indziej to nie stalby sie klasowym libero.
Streeter
Posty: 7250
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Streeter »

Pomocniczka pisze: 2 mar 2023, o 12:43 Czytam mój post i nie widzę zdania, że bez układów nic się nie załatwi. Polemizujesz widać z czym innym a zatem i ja się z polemiki wyłączam.
Wiem wiem, po prostu Twój post nasunął mi taką ogólnonarodową myśl, o czym napisałem :) dlatego też nie cytowałem tam Ciebie bo nie było to bezpośrednie odniesienie do Twoich słów, a ogólna myśl. Bo że w tym konkretnym przypadku często te znajomości mają znaczenie, to się z Tobą zgadzam, co zresztą w dalszej części swojego posta chyba udowodniłem :)
hottakesbot pisze: 2 mar 2023, o 14:09 Moim zdaniem jednak nie mial, pokazal sie niezle jako kadet/junior, ale potem po prostu nie zrobil odpowiedniego postepu. Przy ilosci gry jaka dostal, dobrych trenerach, kolegach itd., gdyby ten potencjal byl, to Kacper zrobilby postep tak jak Zatorski, ktory przeciez tez nie mial konkurencji w Czestochowie i Skrze.
To w sumie idealne podsumowanie tej sytuacji. Też wątpię, że nawet jak ktoś Kacprowi da szansę w PlusLidze "nie pod kożuszkiem" to nagle będziemy mieć skrzyżowanie Zatorskiego z Popiwczakiem. Tam już za duża próba była, żeby miało się to nagle udać. Prawdę mówiąc każdy inny siatkarz byłby już pewnie dawno zapomniany w takiej sytuacji. Albo taki case Haina. Gdzieś tam na początku rokował, nawet otarł się jak dobrze pamiętam o kadrę. Potem spuścił z tonu (oczywiście głównie ze względu na urazy, ale akurat tu nie ma to znaczenia) i potem nikt go nie zatrudniał jako szóstkowego zawodnika do medalowych ekip. Był też kiedyś Bartek Krzysiek. Zagrał świetny sezon w Olsztynie, ale go nie umiał powtórzyć, więc nie spędził kolejnych 8 lat w Zaksie. I taki sam los pewnie spotkałby naszego bohatera, gdyby nie "umowa na czas nieokreślony" :)
Konrad Piechocki pisze: Nie chcę wdawać się w szczegóły, zwłaszcza związane z umową z naszym wieloletnim, największym i najważniejszym sponsorem. Mogę przekazać kibicom tylko tyle, że gdyby nie środowa decyzja, to funkcjonowanie klubu, z powodu rosnącego od kilku miesięcy zadłużenia – i to nie tylko wobec drużyny, ale także instytucji publicznych, czy innych wierzycieli – byłoby zagrożone. Zrobiłem to dlatego, że najważniejsza jest Skra. To wielki klub, który ma olbrzymie zasługi dla polskiej siatkówki. Wiadomo, że w obecnym sezonie nie spełniamy oczekiwań sportowych i ja także czuję się za to odpowiedzialny, ale jestem przekonany, że to jednorazowy wypadek i zespół szybko wróci do walki o medale. Trzy poprzednie sezony kończyliśmy w najlepszej czwórce zdobywając jeden medal, pięć lat temu byliśmy mistrzem Polski, ale dzisiaj nie to jest najważniejsze. Zagrożone było istnienie Skry Bełchatów i nie mogłem sprzeciwić się mojemu odwołaniu, bo nie Piechocki tu jest najważniejszy. Tu był wybór: ja albo dalsze funkcjonowanie siatkówki w Bełchatowie. Czyli wyboru nie było, to jasne.
Wiadomo, że nigdy mentalnie nie będę w stanie rozstać się ze Skrą, bo to nie jest po prostu praca. To zawsze będzie dla mnie wyjątkowe miejsce, które przyniosło mi wiele cudownych chwil. Mam nadzieję, że przed Skrą, której siłą są nie tylko zawodnicy, ale także wszyscy inni ludzie, pracownicy klubu i kibice, jeszcze wiele fantastycznych chwil. Zawsze wiedziałem, jak wielu przyjaciół ma Skra, a w ostatnich godzinach dowiedziałem się, że i ja mam ich bardzo wielu. Jest mi przykro, że muszę się pożegnać, ale robię to z podniesioną głową wiedząc, że dzięki temu istnienie Skry Bełchatów nie jest zagrożone
Ktoś wyżej dobrze zgadł, że będzie męczeństwo zamiast refleksji :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

"Trzy poprzednie sezony kończyliśmy w najlepszej czwórce zdobywając jeden medal, pięć lat temu byliśmy mistrzem Polski, ale dzisiaj nie to jest najważniejsze".
Bla bla bla. Jakby KP był zdolny do autorefleksji to KP juniora w Skrze by od kilku lat nie było.
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: ciacho23 »

Vivo pisze: 2 mar 2023, o 00:20 ...

Co do Mozdzonka - na podstawie jego aktywności na tt, można myślę stwierdzić, że wniesie on do Skry tyle co Bednaruk do Czarnych. No może ceremonialnie pozbędzie się Kacpiego.
I po linii partii by było. Nadaje się. :D
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2686
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Simao »

leeon pisze: 2 mar 2023, o 16:40 "Trzy poprzednie sezony kończyliśmy w najlepszej czwórce zdobywając jeden medal, pięć lat temu byliśmy mistrzem Polski, ale dzisiaj nie to jest najważniejsze".
Bla bla bla. Jakby KP był zdolny do autorefleksji to KP juniora w Skrze by od kilku lat nie było.
Abstrahując od wszystkiego, pewna era w Bełchatowie właśnie się zakończyła. To wszystko już kilka lat temu wypaliło się. Z perspektywy kibiców Skry jest to pewnie najlepsza wiadomość od dłuższego czasu. Pojawia się szansa na pozytywną zmianę. Na pewno będzie nowe rozdanie. Z perspektywy kibica polskiej siatkówki życzę Wam powrotu do czołówki i walki o medale. Oczywiście na pierwszym miejscu u mnie zawsze będzie Resovia :) Jednak ważne jest dla mnie to, aby nasza liga była silna, a nasze kluby osiągały sukcesy w międzynarodowych rozgrywkach. Z utrzymaniem obecnego poziomu przez inne kluby i powrocie do czołówki Skry, nasza liga będzie jeszcze bardziej ciekawa i wyrównana. Myślę, że po odejściu Piechockich Skra będzie mieć większe szanse zbudowania silnej drużyny, przyciągnięcia do siebie dobrych graczy i zakontraktowania bardzo dobrego trenera.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

Kto to wie. Na pewno era Piechockich powinna się bezpowrotnie skończyć. Dopóki ktoś tego nie rozłoży to będzie nadzieja.
dyletant
Posty: 5075
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: dyletant »

ciacho23 pisze: 2 mar 2023, o 17:01
Vivo pisze: 2 mar 2023, o 00:20 ...

Co do Mozdzonka - na podstawie jego aktywności na tt, można myślę stwierdzić, że wniesie on do Skry tyle co Bednaruk do Czarnych. No może ceremonialnie pozbędzie się Kacpiego.
I po linii partii by było. Nadaje się. :D
Nope. Możdżon chce startować z list Konfederacji.

Dymisja Piechockiego a w konsekwencji zapewne Piechockich to fatalna wiadomość dla reszty ligi. To największe wzmocnienie Skry od czasów powrotu Lisinaca z Berlina.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
janek1
Posty: 1
Rejestracja: 3 mar 2023, o 10:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: janek1 »

Ani p.Możdżonek chyba niema pojęcia o prezesusze klubu sportowego i tym bardziej p.Wlazły .pierwszy popiera konfederacje ciekawe kogo drugi,że im zaproponowano ten stołek.Jeżeli partia rządząca utrzyma się u władzy to w niedługim czasie coś takiego dopadnie ZAKSę i Jastrzębie - bo to też spółki państwowe
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 611
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Skra jest takim organizmem, który szybko się zregeneruje i udowodni, że wszystko jest możliwe, niezależnie od tego kto będzie prezesem. Powodzenia !!!
Vivo
Posty: 471
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Vivo »

janek1 pisze: 3 mar 2023, o 10:45 Ani p.Możdżonek chyba niema pojęcia o prezesusze klubu sportowego i tym bardziej p.Wlazły .pierwszy popiera konfederacje ciekawe kogo drugi,że im zaproponowano ten stołek.Jeżeli partia rządząca utrzyma się u władzy to w niedługim czasie coś takiego dopadnie ZAKSę i Jastrzębie - bo to też spółki państwowe
Spokojnie. Gorol już się zawczasu zabezpieczył i odpowiednio przylizał, więc w Jastrzębiu może być tylko lepiej.
Co innego w Kędzierzynie. Tam to całemu miastu, z władzami przede wszystkim, jest wybitnie nie po drodze z obatelami rządowymi, więc może być różnie. Szczerze, to i tak jestem mocno zdziwiony, że jeszcze na tyle dobrze się tam kręci sponsoring GA.
Diomedea
Posty: 4319
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Diomedea »

Wizerunkowo ciezko sie wycofac po 2 zlotach LM.
Szczegolnie dla tak "patriotycznej " partii jak obecnie rzadzaca.

MW pewnie bylby figurantem. Ktos inny pociagalby za sznurki. No i szkoda mlodego, aktualnie Gdansk jest chyba lepszym miejscem dla mlodziezowca niz Belchatow.
Vivo
Posty: 471
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Vivo »

No Gdańsk to w ogóle jest najlepszym miejscem dla młodych. Reszta w tyle, z różnych powodów.
No i przede wszystkim prezes z prawdziwego zdarzenia. Pod każdym względem.
jarek8dywan
Posty: 594
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: jarek8dywan »

Piechocki senior cwany lis. Aby poprawić notowania Kacpra, zatrudnil jeszcze gorszego libero, zeby kibice zatesknili za mlodym ;)
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

:] beznadziejnie gra Gruszczyński co?

W rankingu przyjmujących PlusLigi jest jednak 29 pozycji przed opoką...
jarek8dywan
Posty: 594
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: jarek8dywan »

Akurat ranking przyjecia średnio mnie przekonuje. Natomiast optycznie elektryczny dotyk juz bardziej.

Nie chce oceniac ktory z nich jest slabszy, czy Kacper jest najgorszy. Na pewno jest najgorszym pomyslem na libero. Patrzac laskawym okiem - wrzuc go do zespolu ze srodka/dolu tabeli i zapewne będzie tak samo niezauwazalny i niewyrozniajacy sie jak Dembiec w Nysie czy Maslo w Radomiu. To średni libero w zespole grajacym o wszystkie najwyzsze laury i stad ta afera. Daj ZAKSIE rozgrywającego pokroju Pajaka na niepodwazalny nr 1 i kibice zapewne szybko zrobia z niego najgorszego sypacza ligi, mimo ze w zespolach z innymi celami bedzie ok opcja.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

Myślę że po sezonie z Sanderem i Miladem gdzie przyjmujący robili wszystko by libero piłki nie przyjmował nikt już nie powinien mieć złudzeń co do gry Kacpra.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2686
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Simao »

leeon pisze: 6 mar 2023, o 13:37 Myślę że po sezonie z Sanderem i Miladem gdzie przyjmujący robili wszystko by libero piłki nie przyjmował nikt już nie powinien mieć złudzeń co do gry Kacpra.
Tak w ogóle to jak u Niego z kontraktem? W sensie Kacpra Piechockiego. Umowa na czas nieokreślony? :]
Czytałem ostatnio wypowiedź Pana Mariana Kmity na temat Konrada Piechockiego. Wypowiadał się na jego temat w samych superlatywach, przyznał wręcz, że są bliskimi przyjaciółmi...
Jest w szoku, że Piechocki nie będzie pełnił już roli prezesa Skry. Stwierdził, że to duża strata dla klubu, a także polskiej siatkówki. Podobno nie stać nas, w sensie środowisko siatkarskie, aby odstawiać taką wybitną osobę na boczny tor. Na pewno ktoś inny skorzysta z jego bogatego doświadczenia, profesjonalizmu. Oczywiście ani słowa o młodym Piechockim. Przytoczone były tylko sukcesy Skry, przez cały okres prezesury Piechockiego. W Bełchatowie powinien stać pomnik dla prezesa za jego dokonania :D Nikt nie neguje jego osiągnięć, należy mu się za to duży szacunek. Jednak nic nie trwa wiecznie, wszystko kiedyś się kończy. Trzeba umieć to uszanować, nie zakłamywać rzeczywistości i zaakceptować. Liczy się to co dzieje się obecnie, żyjemy teraźniejszością, nie przeszłością. To co było, to już historia.
ciorny17
Posty: 8516
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Simao pisze: 6 mar 2023, o 13:57 Nikt nie neguje jego osiągnięć, należy mu się za to duży szacunek. Jednak nic nie trwa wiecznie, wszystko kiedyś się kończy. Trzeba umieć to uszanować, nie zakłamywać rzeczywistości i zaakceptować. Liczy się to co dzieje się obecnie, żyjemy teraźniejszością, nie przeszłością. To co było, to już historia.
Problem leży tu, że z perspektywy czasu zasługi skończyły się w 2014 roku. Tyle. Dalej było już gorzej. Ogólnie w całym sporze Piechocki vs PGE(PiS) jestem team Piechocki, ale nie potrafię zapomnieć tego, co w tym klubie działo się przez ostatnie 8 lat. Ok jest Puchar Polski, jest Mistrzostwo Polski w tym okresie, ale to tyle. Przez 8 lat. A że dzięki między innymi sukcesom Skry w pierwszej dekadzie XXI wieku Polsat ze swoim "mecenatem" wobec siatkówki jest gdzie jest, czytaj monopolistą medialnym, to Kmita nie ma innego wyjścia jak dziękować.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2686
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Simao »

ciorny17 pisze: 6 mar 2023, o 14:03
Simao pisze: 6 mar 2023, o 13:57 Nikt nie neguje jego osiągnięć, należy mu się za to duży szacunek. Jednak nic nie trwa wiecznie, wszystko kiedyś się kończy. Trzeba umieć to uszanować, nie zakłamywać rzeczywistości i zaakceptować. Liczy się to co dzieje się obecnie, żyjemy teraźniejszością, nie przeszłością. To co było, to już historia.
Problem leży tu, że z perspektywy czasu zasługi skończyły się w 2014 roku. Tyle. Dalej było już gorzej. Ogólnie w całym sporze Piechocki vs PGE(PiS) jestem team Piechocki, ale nie potrafię zapomnieć tego, co w tym klubie działo się przez ostatnie 8 lat. Ok jest Puchar Polski, jest Mistrzostwo Polski w tym okresie, ale to tyle. Przez 8 lat. A że dzięki między innymi sukcesom Skry w pierwszej dekadzie XXI wieku Polsat ze swoim "mecenatem" wobec siatkówki jest gdzie jest, czytaj monopolistą medialnym, to Kmita nie ma innego wyjścia jak dziękować.
Zgadzam się. Profesjonalny sport na najwyższym poziomie, popularny w danym kraju, to zawsze dobry biznes, duże pieniądze. W polskiej siatkówce są duże pieniądze jak na polskie realia i ogólnie siatkówkę globalnie. Siatkówka w Polsce ma duże znaczenie, możliwości marketingowe, pijar, to po prostu dobry biznes :) Dlatego też przesiąknięta jest różnymi układami towarzyskimi i ma stricte powiązania z polityką, biznesem. Znaczny wkład finansowy w Polską siatkówkę mają spółki skarbu państwa. Bez tego wsparcia nie byłoby sukcesów Skry, obecnie ZAKSY, JW. Patrząc obiektywnie, to siatkówka w Polsce uzależniona jest od polityki. To przykre, ale siatkówka jest trochę na łasce polityków i ludzi biznesu mocno powiązanych politycznie. Na szczęście Resovia z tego wyłamuje się i jest większa swoboda, niezależność. To jednak nie oznacza, że nie brakuje różnych ułomności. Jednak to już inny temat. Całościowo siatkówka jest mocno uzależniona od polityki. PlusLiga, również reprezentacja. W kwestii reprezentacji zawsze tak będzie, to już trochę inna sytuacja.
ciorny17
Posty: 8516
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Simao pisze: 6 mar 2023, o 14:28 Znaczny wkład finansowy w Polską siatkówkę mają spółki skarbu państwa. Bez tego wsparcia nie byłoby sukcesów Skry, obecnie ZAKSY, JW. Patrząc obiektywnie, to siatkówka w Polsce uzależniona jest od polityki. To przykre, ale siatkówka jest trochę na łasce polityków i ludzi biznesu mocno powiązanych politycznie. Na szczęście Resovia z tego wyłamuje się i jest większa swoboda, niezależność.
Resovia, Zawiercie, Warszawa, Gdańsk.
W Bełchatowie tak w okolicach 2009 roku też był temat inwestycji Philipsa w klub, ale to wiązało się z całościowym przejęciem przez holenderski podmiot. Wówczas to było nie do pomyślenia, bo jakoś za dużych powiązań z Bełchatowem nie ma, co prawda jest fabryka w Pabianicach, ale to już nie to samo.

Drugim aspektem braku relatywnie w większej skali, dużego biznesu w siatkówce, koszykówce czy piłce ręcznej, jest brak stabilności i też często potrzeba wyniku już zaraz. A to, że klub należy budować latami, to przekonało się wiele osób. Cierpliwość prywatnych przedsiębiorców, którzy nierzadko bywają mentalnie w poprzedniej epoce to inna sprawa. Ale na szczęście ci bardziej świadomi, którzy poszli tą drogą rozwoju, krok po kroku, robią to na tyle dobrze, że liczę iż znajdą się ich naśladowcy.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7250
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Streeter »

"Dyrektorem sportowym będzie kończący karierę Robert Milczarek. Ikona bełchatowskiego klubu w tym zespole spędził od 2003 roku 15 lat (grał też w kilku innych klubach).
- To wzór do naśladowania i przykład przywiązania do barw. W ten sposób chcemy pokazać, że w Skrze doceniamy ludzie, którzy długo byli związani z klubem - podkreśla Piechocki. - Wierzę w ten projekt i mam nadzieję, że nowy zarząd będzie realizował tę koncepcję. Taki miałem pomysł na zespół w przyszłym sezonie. To drużyna, którą stać na medal mistrzostw Polski.
(...)
Odchodzący prezes zdaje sobie sprawę, że ten sezon jest spisany na straty, choć PGE Skra wciąż może sięgnąć po Puchar CEV (jest w półfinale). Ze względu na specyfikę rynku transferowego negocjacje z kandydatami do drużyny rozpoczęły się już w listopadzie ubiegłego roku. Piechocki zdecydował się na rewolucję w kadrze.
Jako prezes zarządu wykonałem swoją pracę. W siatkówce jest tak, że transfery na nowy sezon trzeba dogrywać w trakcie trwającego. Rynek transferowy jest już właściwie zamknięty - wyjaśnia Piechocki. - Sportowo w tym sezonie nie udało nam się osiągnąć sukcesu, stąd takie poważne zmiany. Poziom zespołu będzie wysoki i gwarantujący walkę o najwyższe cele.
Z 14-osobowej kadry zostanie tylko trzech siatkarzy, którzy mają ważne kontrakty - rozgrywający Grzegorz Łomacz (mistrz i wicemistrz świata), przyjmujący Lukas Vasina i libero Kacper Piechocki.
Uff, dobrze że udało się jeszcze zabezpieczyć synka przed wykopaniem :D btw. ktoś w ogóle ma pojęcie do kiedy ten mityczny kontrakt trwa? Bo gdzieś od 6 czy 8 lat co lato jest info, że "Kacper ma ważny kontrakt".

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8516
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

W 2021 roku przedłużył na 2 lata.
Więc wychodzi na to, że także został przedłużony.
Kłamca.
Vivo
Posty: 471
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Vivo »

Ciekawe czy podwyżka kwotowa czy procentowa 🤔
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Kiepski »

ciorny17 pisze: 7 mar 2023, o 11:41 W 2021 roku przedłużył na 2 lata.
Więc wychodzi na to, że także został przedłużony.
Pewnie przedłużył na początku lutego na pięć lat jak było już wiadomo że tatuś ma gorąco :]
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

Streeter pisze: 7 mar 2023, o 11:34
"Dyrektorem sportowym będzie kończący karierę Robert Milczarek. Ikona bełchatowskiego klubu w tym zespole spędził od 2003 roku 15 lat (grał też w kilku innych klubach).
- To wzór do naśladowania i przykład przywiązania do barw. W ten sposób chcemy pokazać, że w Skrze doceniamy ludzie, którzy długo byli związani z klubem - podkreśla Piechocki. - Wierzę w ten projekt i mam nadzieję, że nowy zarząd będzie realizował tę koncepcję. Taki miałem pomysł na zespół w przyszłym sezonie. To drużyna, którą stać na medal mistrzostw Polski.
(...)
Odchodzący prezes zdaje sobie sprawę, że ten sezon jest spisany na straty, choć PGE Skra wciąż może sięgnąć po Puchar CEV (jest w półfinale). Ze względu na specyfikę rynku transferowego negocjacje z kandydatami do drużyny rozpoczęły się już w listopadzie ubiegłego roku. Piechocki zdecydował się na rewolucję w kadrze.
Jako prezes zarządu wykonałem swoją pracę. W siatkówce jest tak, że transfery na nowy sezon trzeba dogrywać w trakcie trwającego. Rynek transferowy jest już właściwie zamknięty - wyjaśnia Piechocki. - Sportowo w tym sezonie nie udało nam się osiągnąć sukcesu, stąd takie poważne zmiany. Poziom zespołu będzie wysoki i gwarantujący walkę o najwyższe cele.
Z 14-osobowej kadry zostanie tylko trzech siatkarzy, którzy mają ważne kontrakty - rozgrywający Grzegorz Łomacz (mistrz i wicemistrz świata), przyjmujący Lukas Vasina i libero Kacper Piechocki.
Uff, dobrze że udało się jeszcze zabezpieczyć synka przed wykopaniem :D btw. ktoś w ogóle ma pojęcie do kiedy ten mityczny kontrakt trwa? Bo gdzieś od 6 czy 8 lat co lato jest info, że "Kacper ma ważny kontrakt".

Streeter
Ma się te priorytety...
asps
Posty: 343
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: asps »

Wiadomo czy Bieniek wróci na mecz z JSW?
Widać, że coś drgnęło w tej Skrze, a ten mecz z Jastrzębiem będzie ostatnią nadzieją, żeby pozostać w walce o playoff, także mam nadzieję, że Mateusz będzie już do dyspozycji.
Pomocniczka
Posty: 1992
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Pomocniczka »

Skrze w meczu z JW wystarczy 1 punkt, żeby zachować matematyczne szanse na awans. Suwałki będą wtedy mieć sporo w swoich rękach, ale wiadomo (na przykładzie LUK) jak to jest z takimi szansami w rękach drużyn środka tabeli.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3237
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Kicu »

Trzymam kciuki, żeby SKRZE jakimś cudem udało się awansować do PO. Z taką grą i zaangażowaniem jakie pokazali w meczu z Modeną czy Kędzierzynem, pierwsza runda play offów byłaby cholernie ciekawa i uważam, że SKRA nie stałaby na straconej pozycji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”