PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Orzi
Posty: 797
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Orzi »

Imo zostanie jako drugi
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 22 lut 2023, o 10:45 Możemy dostać kolejnego partyjnego figuranta, który kiedyś grał na mistrzostwach powiatu szkół rolniczych i stwierdzą, że nadaje się do rządzenia Skrą.
Oby tylko ten partyjny figurant nie miał syna, od którego potrafi się piłka odbijać :]
fwasilcz pisze: 22 lut 2023, o 11:15 Bez (większej) złośliwości: ciekawe co z Kacprem wtedy. Wiadomo, że u kibiców opinię ma bardzo słabą, statystyki go też niezbyt bronią. Ale czy jest za słaby na środek/dół tabeli? W końcu był dobrze zapowiadającym się juniorem i pokazał kilka dobrych fragmentów. Może wyciągnięcie z ciepełka pomoże mu się rozwinąć?
Moim zdaniem kwestia tego ile tak naprawdę Skrę kosztują "popisy" Kacpra. Bo jeżeli Tatuś załatwił porządny kontrakt, no to trzymać go jako drugiego libero byłoby bez sensu, lepiej wydać te pieniądze w innym miejscu. Jeżeli natomiast zarabiałby stawkę adekwatną do drugiego libero / zawodnika do rotacji, to mógłby zostać - w końcu swoje w obronie nieraz robi, a gdyby miał do rywalizacji prawdziwego libero, to i może by podrósł z formą. Niemniej jakoś ciężko mi sobie wyobrazić Kacpra w innym klubie, a i średnio widzę gdzie mogłoby się dla niego znaleźć miejsce. Przebłysków ambicji u niego nie dostrzegam, więc myślę że będzie wolał obcięcie kontraktu i zostanie jako 2 niż np. plac w Radomiu. Ale to tylko moje zdanie ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Gerrard »

Streeter pisze: 22 lut 2023, o 12:37 Moim zdaniem kwestia tego ile tak naprawdę Skrę kosztują "popisy" Kacpra.
Kosztują więcej niż kontrakt Zatorskiego/Popiwczaka/Wojtaszka.
Shift
Posty: 275
Rejestracja: 29 lis 2015, o 10:39
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Shift »

Gerrard pisze: 22 lut 2023, o 14:02
Streeter pisze: 22 lut 2023, o 12:37 Moim zdaniem kwestia tego ile tak naprawdę Skrę kosztują "popisy" Kacpra.
Kosztują więcej niż kontrakt Zatorskiego/Popiwczaka/Wojtaszka.
Jeśli rzeczywiście tak jest, no to grubo.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

Gerrard pisze: 22 lut 2023, o 14:02
Streeter pisze: 22 lut 2023, o 12:37 Moim zdaniem kwestia tego ile tak naprawdę Skrę kosztują "popisy" Kacpra.
Kosztują więcej niż kontrakt Zatorskiego/Popiwczaka/Wojtaszka.
Jakby to była prawda to gwoźdź w kwestii prezesa Konrada...
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 774
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: jimiq »

Ja tam się może nie znam ale widać że gruba akcja się szykuje i może ostatnia szansa na jakąś poprawę, naprawę obecnej sytuacji w klubie bardziej w zarządzie.


Może jakiś manifest lub jakaś akcja klubu kibica w tej sprawie przy okazji spotkania. !!!
Wszystko w dobrym tonie ale po to aby wszyscy zobaczyli że wielu naprawdę wielu ludziom i nie tylko kibicom SKRY zależy na klubie.
Rzeszów dał radę, kibiców prawie nie było na meczach może pójść w ich ślady lub jeszcze bardziej. Chodzi o to by pozbyć się w końcu leśnych dziadów bo ile można znosić tę degrengoladę.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Jacek »

Streeter pisze: 22 lut 2023, o 12:37
ciorny17 pisze: 22 lut 2023, o 10:45 Możemy dostać kolejnego partyjnego figuranta, który kiedyś grał na mistrzostwach powiatu szkół rolniczych i stwierdzą, że nadaje się do rządzenia Skrą.
Oby tylko ten partyjny figurant nie miał syna, od którego potrafi się piłka odbijać :]
A może jest tak, że R. Czarnecki zrezygnował z funkcji w Radzie Nadzorczej Skry żeby teraz wrócić na białym koniu jako Prezes? ;-)
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 629
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

Jacek pisze: 22 lut 2023, o 15:50
Streeter pisze: 22 lut 2023, o 12:37
ciorny17 pisze: 22 lut 2023, o 10:45 Możemy dostać kolejnego partyjnego figuranta, który kiedyś grał na mistrzostwach powiatu szkół rolniczych i stwierdzą, że nadaje się do rządzenia Skrą.
Oby tylko ten partyjny figurant nie miał syna, od którego potrafi się piłka odbijać :]
A może jest tak, że R. Czarnecki zrezygnował z funkcji w Radzie Nadzorczej Skry żeby teraz wrócić na białym koniu jako Prezes? ;-)
Nie, bo Rysiu ma zajmować się teraz kampanią wyborczą
asps
Posty: 359
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: asps »

W końcu coś się zaczyna dziać na górze w Skrze, kiedyś ciężko by było w to uwierzyć, żeby człowiek który zbudował taką ekipę mógł się potem okazać tak nieprofesjonalnym i latami faworyzować swojego syna... a to tylko jeden z wielu błędów obecnego prezesa w ostatnich latach. Jeszcze nie tak dawno ciężko było sobie wyobrazić Skrę bez dwóch osób, chodzi mi oczywiście o Wlazłego i właśnie prezesa Piechockiego. Można chyba z optymizmem patrzeć w kierunku Skry jeśli plotki o Clevnot i nowym libero się potwierdzą a PGE nadal na lata zostanie z klubem i w końcu nadejdzie zmiana w zarządzie, a więc ten sezon może właśnie będzie wybawieniem dla bełchatowskiej siatkówki, bo gdyby jakimś cudem Skra załapała się do top8, a potem w playoffach Atansijević by zagrał mecze sezonu i wciągnął Skrę do 4, to pewnie nie byłoby tematu o rewolucji w klubie.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

bryt.bryt
Posty: 387
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: bryt.bryt »

" Prawda jest taka, że jeśli ma się ambicje do gry o medale, bicia się z najlepszymi i zatrudnia się mocnych, dobrych siatkarsko zawodników, to trzeba mieć głośne nazwisko i autorytet do poukładania takiego zespołu. Mimo szczerych chęci trener Banks takiego nazwiska i autorytetu nie miał - ocenia Możdżonek."

A Graban zapewne takie nazwisko ma...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

"Myślę, że Konrad Piechocki stracił nosa do zawodników"
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: TommyLeeJones »

Nie brałbym słów PGE od razu za prawdę. Prędzej za politykę, Piechocki zarządzał klubem bardzo długo i mimo niejednego błędu z nepotyzmem na czele, klub prowadził profesjonalnie. Oczywiście na pewno w pewnym stopniu się wypalił i to całkowicie normalne ale... Mój nos podpowiada mi, że w klubie dzieje się dużo i niekoniecznie prezes jest temu winien. Polityka to taki obrzydliwy ekstrement, który się bardzo łatwo się lepi i jeszcze trudniej się go pozbyć. Do Skry przylepiło się jej bardzo dużo - obatel Czarnecki, Radosław Marzec w zarządzie, PGE jest upolitycznione do granic (myślałem, że bardziej się już nie da, obecny rząd pokazał mi, że się myliłem). Na 99,9% odbywają się przez to tarcia i jak widać, sięgnęły apogeum. Jestem przekonany, że dobro klubu jest tu tylko frazesem do rozgrywania politycznych partykularyzmów i nie sądzę aby cokolwiek dobrego dla Skry z tego wyszło. W najlepszym razie polityczny figurant/aparatczyk będzie szastał furą publicznej kasy.
ciorny17
Posty: 8532
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

TommyLeeJones pisze: 22 lut 2023, o 18:56 Na 99,9% odbywają się przez to tarcia i jak widać, sięgnęły apogeum. Jestem przekonany, że dobro klubu jest tu tylko frazesem do rozgrywania politycznych partykularyzmów i nie sądzę aby cokolwiek dobrego dla Skry z tego wyszło. W najlepszym razie polityczny figurant/aparatczyk będzie szastał furą publicznej kasy.
Obrazek
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7848
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

TommyLeeJones pisze: 22 lut 2023, o 18:56 Nie brałbym słów PGE od razu za prawdę. Prędzej za politykę, Piechocki zarządzał klubem bardzo długo i mimo niejednego błędu z nepotyzmem na czele, klub prowadził profesjonalnie. Oczywiście na pewno w pewnym stopniu się wypalił i to całkowicie normalne ale... Mój nos podpowiada mi, że w klubie dzieje się dużo i niekoniecznie prezes jest temu winien. Polityka to taki obrzydliwy ekstrement, który się bardzo łatwo się lepi i jeszcze trudniej się go pozbyć. Do Skry przylepiło się jej bardzo dużo - obatel Czarnecki, Radosław Marzec w zarządzie, PGE jest upolitycznione do granic (myślałem, że bardziej się już nie da, obecny rząd pokazał mi, że się myliłem). Na 99,9% odbywają się przez to tarcia i jak widać, sięgnęły apogeum. Jestem przekonany, że dobro klubu jest tu tylko frazesem do rozgrywania politycznych partykularyzmów i nie sądzę aby cokolwiek dobrego dla Skry z tego wyszło. W najlepszym razie polityczny figurant/aparatczyk będzie szastał furą publicznej kasy.
Już kiedyś o tym pisałem, ale kompletnie nie analizowałbym wsparcia państwowych spółek na płaszczyznach wyniku sportowego/zysku i strat (wartość marketingowa klubów Plusligi jest większa niż pieniądze, które te kluby otrzymują od sponsorów tytularnych, bo u nas nie ma rynkowej konkurencji, tak że i tak się to opłaca).

Ale też Piechocki jest do wywalenia na płaszczyźnie stricte obiektywnej oceny wyniku sportowego, więc co tam by się nie działo, dla Skry wyjdzie na dobre. Mówimy o typie, dla którego od jakiegoś czasu kryteria budowania zespołu to znalezienie miejsca dla syna + zadzwonienie do znajomego agenta, z takim podejściem ciężko byłoby w Volleyball Managerze na poziomie ''trudny''. Z całym szacunkiem do zasług.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: TommyLeeJones »

WysokiPortorykanczyk pisze: 22 lut 2023, o 19:12 Już kiedyś o tym pisałem, ale kompletnie nie analizowałbym wsparcia państwowych spółek na płaszczyznach wyniku sportowego/zysku i strat (wartość marketingowa klubów Plusligi jest większa niż pieniądze, które te kluby otrzymują od sponsorów tytularnych, bo u nas nie ma rynkowej konkurencji, tak że i tak się to opłaca).
Także bym nie analizował, nie do końca wiem jak się ma to do mojej wypowiedzi ;) .
WysokiPortorykanczyk pisze: 22 lut 2023, o 19:12 Ale też Piechocki jest do wywalenia na płaszczyźnie stricte obiektywnej oceny wyniku sportowego, więc co tam by się nie działo, dla Skry wyjdzie na dobre. Mówimy o typie, dla którego od jakiegoś czasu kryteria budowania zespołu to znalezienie miejsca dla syna + zadzwonienie do znajomego agenta, z takim podejściem ciężko byłoby w Volleyball Managerze na poziomie ''trudny''. Z całym szacunkiem do zasług.
Nie mam wiedzy (być może Ty masz), że Konrad budował kolejne ekipy całkowicie samodzielnie, jak było to ułożone wewnętrznie. Istnieje (oczywiście niewielkie) prawdopodobieństwo, że inne osoby też miały wpływ na skład, jakoś tak spadek lotów Skry koreluje z obecnością obatela. Domniemam, że skoro politycy się wmieszali, to lubili zaprezentować swoją indolecję i wpływy. Nie oznacza to jakiegoś rozgrzeszenia Konrada, sprawę Kacpra krytykuję stale od lat ale może mieć znaczenie w ocenie jego kadencji i perspektyw klubu. Natomiast nie podzielam optymizmu, że wyjdzie to Skrze na dobre, zwłaszcza długofalowo. Może to dlatego, że żywię gigantyczną nienawiść do polityków połączoną z absolutnie skrajnym brakiem zaufania. Jeżeli upatruję w czymś nadziei, to w marce Skry, którą ciężko będzie wszelkim decydentom tak z miejsca, bezceremonialnie pogrzebać.
robj3
Posty: 7
Rejestracja: 16 sty 2021, o 15:25
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: robj3 »

Co do obatela to chyba macie rację, kilka sezonów temu jeszcze za Świdra prezesa też chciał umoczyć ręce w KK, bo były sukcesy ale tam go szybko wysiudali i myślę, że Piechocki nie miał wyjścia i dał się sterować.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7848
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Gdyby nie fakt, że bełchatowskie dziadki wywodzą się z dosłownie jednej agencji menadżerskiej, z której od lat Piechocki bierze zawodników, a libero-Piechocki jest synem prezesa-Piechockiego - to bym pewnie uwierzył w te siły nacisku na biednego Konrada, a tak, no niestety.
Pomocniczka
Posty: 2021
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Pomocniczka »

bryt.bryt pisze: 22 lut 2023, o 18:40
" Prawda jest taka, że jeśli ma się ambicje do gry o medale, bicia się z najlepszymi i zatrudnia się mocnych, dobrych siatkarsko zawodników, to trzeba mieć głośne nazwisko i autorytet do poukładania takiego zespołu. Mimo szczerych chęci trener Banks takiego nazwiska i autorytetu nie miał - ocenia Możdżonek."

A Graban zapewne takie nazwisko ma...
Prawda? Do tego można zadać pytanie: czy da się napisać długi artykuł i o problemach Skry i nie wspomnieć o zawodniku o tych samych inicjałach co prezes? Spytajmy Dasię.
- Da się?
- Da się!
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1577
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: lukecik »

Pomocniczka pisze: 22 lut 2023, o 20:39
Prawda? Do tego można zadać pytanie: czy da się napisać długi artykuł i o problemach Skry i nie wspomnieć o zawodniku o tych samych inicjałach co prezes? Spytajmy Dasię.
- Da się?
- Da się!
Przecież padło to nazwisko w tym artykule. W miejscu, gdzie wymienieni zostali podopieczni agencji menadżerskiej Mitrovicia. :D
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 629
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

Jeśli mam być szczery co do zwolnienia prezesa - to będąc "kimś" nad nim zażądał bym konkretnie określonych zmian które obowiązkowo trzeba wdrożyć w zespół - krótko mówiąc dając mu ultimatum.

Od zawsze powtarzam że Piechocki "zjadł zęby" na siatkówce, w dodatku mając wiele znajomości, swoich uliczek i wiedząc jak wszystko funkcjonuje. Skłamiemy jeśli nie przyznamy że to właśnie on był ojcem WSZYSTKICH sukcesów Skry i przyczynił się również do tego że nasza krajowa siatkówka dostała kopa do przodu.

Często można spotkać tu posty mieszające prezesa z błotem, zwalniając go od kilku lat, tylko zapytam - zmienić go, na kogo? na Szpaczkopodobnego żółtodzioba?
Prezesi to nie zawodnicy gdzie zamiast Bieńka możesz mieć Kochanowskiego i dalej jest super. Prezesów z wiedzą nadających się do prowadzenia klubów w PLS można zliczyć na palcach.

Osobną sprawą jest sprawa usilnego premiowania Kacpra do pierwszego składu, i to jest pierwsza sprawa do której rzeczywiście można się usilnie przyczepić i mieć to za złe i niekorzystnie w stosunku to prezesa. A druga to sprawa kontraktowania tłustych napasionych kotów.

Poza tym, wydaje mi się że kibice którzy są od zawsze z klubem na dobre i złe (nie mówię o tych którzy przychodzą na mecze od święta, pytając kto jest kim- utożsamiając się jako prawdziwy kibic) nie chcą zmiany prezesa

W ogóle nie zdziwi mnie że z zarządu poleci ktoś inny np Marzec. Choć może faktycznie stać się że to prezes będzie odstawiony.

Chyba że M.W jest zainteresowany przejęciem sterów to jestem na tak :D
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: TommyLeeJones »

WysokiPortorykanczyk pisze: 22 lut 2023, o 20:27 Gdyby nie fakt, że bełchatowskie dziadki wywodzą się z dosłownie jednej agencji menadżerskiej, z której od lat Piechocki bierze zawodników, a libero-Piechocki jest synem prezesa-Piechockiego - to bym pewnie uwierzył w te siły nacisku na biednego Konrada, a tak, no niestety.
Argument trafny, zgryźliwość zbędna, lekkość sądu dalece idąca. Nadal ciekawi mnie jak wygląda to od środka i na ile zawala Konrad, a ile kłód po nogi rzucają mu wszelakiej maści decydenci/obatele/politycy im podobni ale pewnie nigdy się tego nie dowiemy.
bez_nazwy pisze: 22 lut 2023, o 21:23 Jeśli mam być szczery co do zwolnienia prezesa - to będąc "kimś" nad nim zażądał bym konkretnie określonych zmian które obowiązkowo trzeba wdrożyć w zespół - krótko mówiąc dając mu ultimatum.
Przecież właśnie po to zatrudnia się prezesa/zarząd, żeby tego nie robić. Właściciel co najwyżej nakreśla ogólne kierunki. Konkrety zawsze zostawia się zarządowi. Wtrącanie się przez właściciela do kuchni zarządu i ręczne sterowanie jest co do zasady patologią.

Pożyjom, uwidim jak to będzie.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 629
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

TommyLeeJones pisze: 22 lut 2023, o 21:36
WysokiPortorykanczyk pisze: 22 lut 2023, o 20:27 Gdyby nie fakt, że bełchatowskie dziadki wywodzą się z dosłownie jednej agencji menadżerskiej, z której od lat Piechocki bierze zawodników, a libero-Piechocki jest synem prezesa-Piechockiego - to bym pewnie uwierzył w te siły nacisku na biednego Konrada, a tak, no niestety.
Argument trafny, zgryźliwość zbędna, lekkość sądu dalece idąca. Nadal ciekawi mnie jak wygląda to od środka i na ile zawala Konrad, a ile kłód po nogi rzucają mu wszelakiej maści decydenci/obatele/politycy im podobni ale pewnie nigdy się tego nie dowiemy.
bez_nazwy pisze: 22 lut 2023, o 21:23 Jeśli mam być szczery co do zwolnienia prezesa - to będąc "kimś" nad nim zażądał bym konkretnie określonych zmian które obowiązkowo trzeba wdrożyć w zespół - krótko mówiąc dając mu ultimatum.
Przecież właśnie po to zatrudnia się prezesa/zarząd, żeby tego nie robić. Właściciel co najwyżej nakreśla ogólne kierunki. Konkrety zawsze zostawia się zarządowi. Wtrącanie się przez właściciela do kuchni zarządu i ręczne sterowanie jest co do zasady patologią.

Pożyjom, uwidim jak to będzie.
Nie uważasz że sternikowi raz na kilkanaście lat może przytrafić się wtopa? Pomijam fakt wdrażania w skład Kacpra bo akurat to jest bezczelnością
aziente
Posty: 270
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: aziente »

bryt.bryt pisze: 22 lut 2023, o 18:40
" Prawda jest taka, że jeśli ma się ambicje do gry o medale, bicia się z najlepszymi i zatrudnia się mocnych, dobrych siatkarsko zawodników, to trzeba mieć głośne nazwisko i autorytet do poukładania takiego zespołu. Mimo szczerych chęci trener Banks takiego nazwiska i autorytetu nie miał - ocenia Możdżonek."

A Graban zapewne takie nazwisko ma...
A daj spokój. Pierdu pierdu. Kiedyś śmieliśmy się - jako środowisko - z podejścia tzw. leśnych dziadków, takich jak W. Wspaniały, R. Bosek itp. Dzisiaj takimi leśnymi dziadkami stają się po mału np. Kadziewicz, który każdego młodego wysyła do SŁONECZNEJ ITALII. A każdy młody po kolei go wyjaśnia, że nie musimy już tam jeździć, bo mamy dobrą ligę w Polsce. Przypominasz sobie, jaki wylew miał Magneto, bo Antiga zabrał do Rio w 2016 r. Bieńka, Nowakowskiego i Kłosa? Że Antiga popełnia błąd, że w kadrze mają grać najlepsi?
Banks nie miał głośnego nazwiska? A Nawrocki za jego czasów w skrze miał? Trener Świderski to był kumpel z boiska. Cretu w 2015/2016 w Cuprum? Prowadził Estonię a wcześniej rok AZS (Banks prowadzi Finlandię wcześniej Noliko w Belgii) Kowal w Resovii?
Wychodzi na to, że w zasadzie Marcin Możdżonek przez swoją karierę to nie miał zbyt wielu głośnych nazwisk i autorytetów jako trenerów. Za uszy ciągnęli go dobrzy rozgrywający - Zagumny w AZS i Zaksie, Falasca, Mikko Esko, Grzesiu Łomacz, potem Drzyzga ale już Magneto wypadł z karuzeli reprezentacyjnej.
bryt.bryt
Posty: 387
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: bryt.bryt »

Wchodzi audytor. Takich rzeczy przypadkowo się nie robi.
Vivo
Posty: 477
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Vivo »

No Kacpi. To ci się rok zaczął.
Ale co pograles to twoje!
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

W tydzień audyt zrobią?
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Kiepski »

Z dużej chmury mały deszcz. Jak Piechockiego nie odwołali od razu to ciężko i po audycie też. Powiedzą tylko że wiadomo jakie błędy popełnione zostały i już wiedzą jak naprawić. No bo co ten audyt wykaże? Że Kacper ma mega kontrakt i tatuś też jako prezes dużo przytula. Tu audytu nie trzeba robić że to działa jako rodzina na swoim
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

Ten audyt to takie votum nieufności wobec Piechockiego. PGE idzie na zderzenie czołowe i jak wcześniej pisałem - albo PGE albo Kondzio.
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Streeter »

Akurat to, że kiedyś Piechocki był świetny w swojej roli niewielkie ma znaczenie w kontekście dzisiaj. Świat się zmienia, metodyka pracy się zmienia. Podobnie ma się sprawa z trenerami, statystykami i wieloma zawodami spoza obrębu siatkówki. To, że w okolicach 2000 ktoś był w czymś świetny, nie znaczy że będzie tak 20 lat później. Case typu jak Nokia może kiedyś upaść, skoro co drugi telefon to Nokia. Ktoś jeszcze ma dziś Nokię?

Nie chcę dyskredytować osiągnięć pana Konrada jako prezesa, ale tak na chłodno, to największe sukcesy w lidze odnosił w momencie, gdy liga wyglądała jakby do naszej Ekstraklasy włożyć PSG i się cieszyć że wygrywa, a medale LM głównie pochodzą z czasów, gdy można było kupić Final Four i półfinał zagrać z Arkasem Izmir. Niestety gdy pojawiła się większa konkurencja, pojawiły się problemy, złe decyzje, nepotyzm no i stąd zamiast Konrada na Kasztance mamy obraz jaki mamy.

W Jastrzębiu swego czasu też się wydawało, że Grodecki to wszystko trzyma i jest fajnie, jak odejdzie to będzie źle. Czy ktoś w JW tęskni za Grodeckim i szukaniem Divisa po lesie? :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”