PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: PIECHuuRR »

Streeter pisze: 18 gru 2022, o 16:31 Kacper Piechocki ma coś z łokciem. Wydawało się, że nie jest to rzecz, która może przejść z ojca na syna, a jednak.

A tak na poważnie to dużo zdrowia i szybkiego powrotu do zdrowia. Z zardzewiałym Milczarkiem raczej lepiej Skra nie będzie wyglądać.

Streeter
Milczarek co wchodził pokazywał klasę synusiowi prezesa :) także wiele jeszcze może napsuć krwi rywalom Robert. Może do wyjść na plus Skrze.
Kiepski
Posty: 787
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Kiepski »

Zastanawiam się co powie Konrad w razie czego jak zardzewiały Mielczarek okaże się lepszym libero od jego synusia? Oczywiście nie jest to pewne, ale byłyby niezłe jaja i nie miałby już alibi dla synusia
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: qtp »

Mnie ciekawi co powiedzą hejterzy juniora jak okaże się że Mielczarek dramat i ten Piechocki w sumie znośny był.
Szary Wilk
Posty: 7828
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

qtp pisze: 20 gru 2022, o 13:14 Mnie ciekawi co powiedzą hejterzy juniora jak okaże się że Mielczarek dramat i ten Piechocki w sumie znośny był.
No być słabszym od 39 latka, który 7 lat jest przyspawany do kwadratu, to jednak wyczyn, biorąc pod uwagę, ile ma lat Piechocki i z jaką częstotliwoscią gra. Więc raczej osłabienie, logiczne.
druid9999
Posty: 100
Rejestracja: 8 gru 2015, o 22:54
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: druid9999 »

qtp pisze: 20 gru 2022, o 13:14 Mnie ciekawi co powiedzą hejterzy juniora jak okaże się że Mielczarek dramat i ten Piechocki w sumie znośny był.
Piechocki jest w tym sezonie dramatyczny, żeby to zobrazować spójrzymy na % przyjeć pozytywnych libero. Najsłabszy z grona: Perry, Czunkiewicz, Shoji, Watten, Danani, Szymura, Popiwczak, Zatorski, Wojtaszek jest Wojtaszek który ma 48,45% przyjęcia. Z kolei Kacpra ma zabójcze 40,91%. To jest 7,5% mniej od najsłabszego z tamtego grona libero. Zwrócmy uwagę, że Kacper ma słabsze przyjęcie jeszcze od chociażby młodziutkiego Hawryluka, czy bardzo przeciętynch Ciunajtisa, Dembca. Milczarek moim zdaniem jeśli chodzi o aspekt przyjęcia powinien zapewnić lepsze liczby w tym zakresie. Co do gry w obronie to może byc porównywalnie. Ogólnie te porównanie ma na celu pokazanie jak bardzo Kacper odstaje od większości libero w lidze i jego zastąpienie z plusem przez Milczarka jest możliwe.
knightrider
Posty: 923
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: knightrider »

qtp pisze: 20 gru 2022, o 13:14 Mnie ciekawi co powiedzą hejterzy juniora jak okaże się że Mielczarek dramat i ten Piechocki w sumie znośny był.
:] :] Skra się skończyła po odejściu Ebadipura oraz wcześniej Wlazłego, Conte i Zatorskiego.
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Milczarka nie kojarzę z dobrej grze w obronie. Wprost przeciwnie. Piechocki coś w defensywie potrafi wyciągnąć.
W przyjęciu jest dramatyczny, ale ilekroć widziałem Milczarka to ten był równie mocno dramatyczny o ile nie gorszy.

Rozumiem niechęć do Piechockiego, ale niech to nam nie przysłoni tego, że istnieją gorsi libero;)
zbycho123
Posty: 212
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: zbycho123 »

Odnosząc się do kontuzji Piechockiego uważam że powinni zrobić zakaz rzucania się graczy poza bandy to bez sensu tracić zdrowie dla punktu do bandy obrona tak poza zakaz
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: efratello »

Bardzo popieram zakaz skakania za bandy, ale obawiam się, że to zbyt widowiskowe i dla włodarzy widowisko > zdrowie zawodników.
Milczarek jest gorszy od Piechockiego w obronie, mało kto tu chyba optował za zastąpieniem Piechockiego Milczarkiem, raczej wszyscy od dawna krytykują samo budowanie zespołu wokół Piechockiego. Czy kontuzja Piechockiego wpłynie pozytywnie, czy negatywnie na grę Skry - czas pokaże, ale nie sądzę, żeby to była jakaś duża zmiana w którąkolwiek stronę (chyba że Skrze uda się kogoś sensownego sprowadzić).
Piechocki nie jest złym zawodnikiem, to po prostu nie jest zawodnik na Plusligę, a już na pewno nie na pierwszy skład drużyny z aspiracjami walki o medale i tyle. A to że jest beneficjentem skandalicznego nepotyzmu nie przysparza mu sympatii, niemniej dobrze, że tutaj nikt nie cieszy się z jego kontuzji, bo na Facebooku widziałem już odpychające komentarze w tym stylu.
hottakesbot
Posty: 865
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: hottakesbot »

zbycho123 pisze: 20 gru 2022, o 16:05 Odnosząc się do kontuzji Piechockiego uważam że powinni zrobić zakaz rzucania się graczy poza bandy to bez sensu tracić zdrowie dla punktu do bandy obrona tak poza zakaz
Proponuje jeszcze zakaz obijania bloku, bo graczy beda bolaly paluszki.
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

hottakesbot pisze: 20 gru 2022, o 17:09
zbycho123 pisze: 20 gru 2022, o 16:05 Odnosząc się do kontuzji Piechockiego uważam że powinni zrobić zakaz rzucania się graczy poza bandy to bez sensu tracić zdrowie dla punktu do bandy obrona tak poza zakaz
Proponuje jeszcze zakaz obijania bloku, bo graczy beda bolaly paluszki.
Z ust mi to wyjełaś
O tym czy warto ryzykować to taką decyzję powinien samodzielnie podejmować zawodnik. No i on sam jest od tego by zadbać o swoje zdrowie. Przepisy nie powinny tego regulować. Wyobraźmy sobie taką sytuację, że jest piłka na wagę medalu i lekko idzie za bandy. Zawodnik je przeskakuje i broni piłkę i jest to gwizdane jako błąd wtedy? To zabijanie sportu.
Idąc tym tropem możemy następnie wprowadzać limity wyskoku bo wysokie skoki są bardziej obciążające dla organizmu...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

qtp pisze: 20 gru 2022, o 13:14 Mnie ciekawi co powiedzą hejterzy juniora jak okaże się że Mielczarek dramat i ten Piechocki w sumie znośny był.
Dawno równie bezecnej tezy w Internetach nie widziałem...
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 765
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: jimiq »

leeon pisze: 20 gru 2022, o 19:07
qtp pisze: 20 gru 2022, o 13:14 Mnie ciekawi co powiedzą hejterzy juniora jak okaże się że Mielczarek dramat i ten Piechocki w sumie znośny był.
Dawno równie bezecnej tezy w Internetach nie widziałem...
Haha :] :] , teza bezcenna, fakt,
ale zobaczymy jak to się przełoży na granie.
Może jednak Kacper to ten przysłowiowy "nit" który trzyma ten statek na powierzchni jeszcze..
Diomedea
Posty: 4185
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Diomedea »

Przeciez jest dosyc oczywiste, ze zawodnik ktory nie gra pare lat, traci poziom.
Ile lat Milczarek nie zagral calego meczu, czy ile calych spotkan ligowych rozegral w ostatnch 5 latach?

Fakt, ze bedzie slabszy od juniora w zaden sposob nie dowodzi, ze Kacper jert dobrym libero, czy tez "ze trzyma Skre na powierzchni".
Dowodzi tylko i jedynie, ze jest lepszy od Milczarka po kilku latach bez gry.

Ze takie rzeczy moga wypisywac delegaci Prezesa, to rozumiem. Ale zeby normalny kibic.... :o

Dajcie Skrze Perryego, Popiwczaka, Zatora Wattena, Shojiego, albo nawet Marianskiegi czy Szymure; dajcie im pograc kilka spotkan, zeby sie zintegrowali z zespolem, to pogadamy.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

Trudno się nie zgodzić z powyższym. Proszę o dobrego libero i szansę na wdrożenie (nie to nie musi być 7 lat).
Siekier
Posty: 293
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Siekier »

Po nowym roku gościem podcastu #VolleyTIme będzie KAROL KŁOS.

Jeżeli macie pytania, możecie je zadawać tutaj albo na naszym YT.
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
zbycho123
Posty: 212
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: zbycho123 »

Powiedział bardzo mądry Trener Bednaruk żeby gracze już więcej nie rzucali się po pilke poza bandy przyłączam się do tego gracz taki jak Konrad traci zdrowie dla głupiej pilki Panowie nie róbcie więcej tego
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Siekier pisze: 23 gru 2022, o 15:26 Po nowym roku gościem podcastu #VolleyTIme będzie KAROL KŁOS.

Jeżeli macie pytania, możecie je zadawać tutaj albo na naszym YT.
1.Dlaczego tyle lat spędził w Bełchatowie?
2.Czy miał jakieś zagraniczne oferty podczas swojego kontraktu w Bełchatowie a jak tak to skąd?
3.W swojej karierze grał koło genialnych w ataku środkowych jak Lisinać, Kochan czy Bieniek. Czy czuje się takim defensywnym środkowym?
4.Czy dobrze się żyje w Bełchatowie
5.Moze coś o tym okresie w kadrze gdzie był kapitanem(jeśli coś nie pomyliłem, ale wydaje mi się, że jakiś czas był).
6.Czy czyta komentarze kibiców, może śledzi jakieś fora?
Szary Wilk
Posty: 7828
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

Siekier pisze: 23 gru 2022, o 15:26 Po nowym roku gościem podcastu #VolleyTIme będzie KAROL KŁOS.

Jeżeli macie pytania, możecie je zadawać tutaj albo na naszym YT.
1.Czego żałuje w swojej siatkarskiej karierze?
2.Gdyby miał wybrać miejsce na ostatni rok grania w zawodowej karierze, to jaki kraj bądź klub by to był?
3.Jakie jest jego największe marzenie w siatkówce klubowej? (zakładając, że z kadrą to wyjazd na Igrzyska i medal)
4.Jaka była najmocniejsza drużyna przeciwko której grał?
5.Z którym trenerem najlepiej mu się współpracowało w reprezentacji? (wykluczając Grbicia, bo jest obecnym selekcjonerem, a Kłos dalej gra w kadrze)
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: PIECHuuRR »

Siekier pisze: 23 gru 2022, o 15:26 Po nowym roku gościem podcastu #VolleyTIme będzie KAROL KŁOS.

Jeżeli macie pytania, możecie je zadawać tutaj albo na naszym YT.
1.Czy Kacper Piechocki jest najlepszym libero z jakim grałeś w jednej drużynie?
2.Gdybyś widział topiącego się Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej Sebastiana Świderskiego i Prezesa PGE Skry Bełchatów Konrada Piechockiego i mógłbyś wyciągnąć tylko jednego z nich, który by to był ?
Streeter
Posty: 7137
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Streeter »

PIECHuuRR pisze: 24 gru 2022, o 20:54 2.Gdybyś widział topiącego się Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej Sebastiana Świderskiego i Prezesa PGE Skry Bełchatów Konrada Piechockiego i mógłbyś wyciągnąć tylko jednego z nich, który by to był ?
To nie tak, to się pyta gdybyś mógł uratować prezesa Piechockiego albo dostać hot-doga, to czy ten hot-dog byłby z sosem tysiąca wysp czy czosnkowym :D

A tak serio to jak można Siekier to zapytaj Karola czy planuje jakąś karierę w mediach jak już zakończy granie, bo sądząc po mediach społecznościowych wydaje się, że służyłaby mu taka rola :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 223
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Mordimer Madderdin »

1. Top 3 zawodników z którymi grał Karol w jednym zespole (bez podziału na klub/reprezentację) i dlaczego to właśnie oni
2. Jak ważna jest rola kapitana w drużynie
3. Czego najtrudniej nauczyć się na pozycji środkowego bloku
4. Jakim autem jeździ i jakim chciałby jeździć
5. Gdyby nie siatkarz, to... którym zawodem chciałby się zająć
6. Ulubione filmy i seriale, jakie ma hobby?
7. Tytuł ostatnio przecyztanej książki i skąd ten wybór.
Zdrowie Karola :D
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Prawdopodobnie Gruszczyński dokończy sezon w Skrze.
Zatęsknimy za Kacprem
Kłamca.
mi9901
Posty: 26
Rejestracja: 2 maja 2020, o 09:32
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: mi9901 »

ciorny17 pisze: 27 gru 2022, o 12:16 Prawdopodobnie Gruszczyński dokończy sezon w Skrze.
Zatęsknimy za Kacprem
Dlaczego zatęsknimy ?,dla mnie Piechocki jest jednym z najsłabszych libero w PlusLidze
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

mi9901 pisze: 27 gru 2022, o 12:28
ciorny17 pisze: 27 gru 2022, o 12:16 Prawdopodobnie Gruszczyński dokończy sezon w Skrze.
Zatęsknimy za Kacprem
Dlaczego zatęsknimy ?,dla mnie Piechocki jest jednym z najsłabszych libero w PlusLidze
Oni w zeszłym sezonie prezentowali podobny poziom przyjęcia. A w obronie Grucha grał jeszcze słabiej
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: dyletant »

Ryzykowny ruch ze strony Zawiercia., Przecież jak coś się stanie Dananiemu (któy i tak gra poniżej oczekiwań), to pewnie będą musieli przestawić Kwolka, bo najlepiej przyjmuje z tej 4 (chociaż tego Łaby nie widziałem na pełnym dystansie), albo Urosa, bo tam jeszcze nie grał i grać Walińskim w podstawie.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 602
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: rzr »

ciorny17 pisze: 27 gru 2022, o 12:16 Prawdopodobnie Gruszczyński dokończy sezon w Skrze.
Zatęsknimy za Kacprem
Zawiercie właśnie rozwiązało kontrakt z Gruszczyńskim https://twitter.com/AluronCMC/status/16 ... 2508517378.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
buzinga
Posty: 1186
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: buzinga »

dyletant pisze: 27 gru 2022, o 12:54 Ryzykowny ruch ze strony Zawiercia., Przecież jak coś się stanie Dananiemu (któy i tak gra poniżej oczekiwań), to pewnie będą musieli przestawić Kwolka, bo najlepiej przyjmuje z tej 4 (chociaż tego Łaby nie widziałem na pełnym dystansie), albo Urosa, bo tam jeszcze nie grał i grać Walińskim w podstawie.
Jak mi się nic w głowie nie poprzestawiało to Łaba grał z Lukiem. Na pewno wystąpił w jednym meczu na dłuższym dystansie, chyba faktycznie był to mecz w Lublinie. Generalnie wypadł bardzo przyzwoicie, od biedy może grać jako libero. Wielce gorszy od Gruszczyńskiego wcale być nie musi ;)
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

dyletant pisze: 27 gru 2022, o 12:54 Ryzykowny ruch ze strony Zawiercia., Przecież jak coś się stanie Dananiemu (któy i tak gra poniżej oczekiwań), to pewnie będą musieli przestawić Kwolka, bo najlepiej przyjmuje z tej 4 (chociaż tego Łaby nie widziałem na pełnym dystansie), albo Urosa, bo tam jeszcze nie grał i grać Walińskim w podstawie.
W razie kontuzji Dananiego to lepiej postawić już chyba na Walińskiego. Nie osłabi skrzydła taki ruch, nawet jeśli Kwolek przyjmuje lepiej i prawdopodobnie by się lepiej spisał na libero.
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 374
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: KentuckiFan »

dyletant pisze: 27 gru 2022, o 12:54 Ryzykowny ruch ze strony Zawiercia., Przecież jak coś się stanie Dananiemu (któy i tak gra poniżej oczekiwań), to pewnie będą musieli przestawić Kwolka, bo najlepiej przyjmuje z tej 4 (chociaż tego Łaby nie widziałem na pełnym dystansie), albo Urosa, bo tam jeszcze nie grał i grać Walińskim w podstawie.
Ryzykowny to był zapis w kontrakcie, bo ten umożliwił rozwiązanie kontraktu w przypadku znalezienia klubu, który zagwarantuje zawodnikowi grę w 1 szóstce. Być może niestety Zawiercie nie postąpiło nadto uważnie i liczyło, że żaden libero plus ligi się nie posypie.
Dyskutować zawsze warto.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”