Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

Bielus9595 pisze: 22 maja 2023, o 04:31 Może ktoś dokładniej nakreślił sytuację kadrową na przyszły sezon?
-Huber-JSW
-Staszewski-Resovia
-Żaliński-?
In
-Takvam
-Averill?
-Kwasowski?
-Chitigoi?
Zaksa na ten moment komplementuje skład Takvam już oficjalnie dał wywiad , że podpisał kontakt na dwa lata .
Zostanie jeszcze jedno miejsce dla srodkowego .
I na ten moment nie ma potwierdzenia co do dwóch przyjmujących.Żaliński jest dobrym zmiennikiem i też , gdy wchodził grać to też wiele wnosił,być może że zostanie.W plotkach jest, że przyjmujący Chittigoi ma przyjsc , ma dobre parametry jako przyjmujący , duży talent , wyróżnił się w swojej lidze.
Jest ciekawy w Polskiej lidze przyjmujący , tylko że ma jeszcze roczny kontrakt z swoim klubem , tylko musiałby by być wykup jego.
Więc Zaksa bedzie
Kwasowski ma isc do Lubina.
Staszewski jako plotka , że ma odejsc do Resovi.
Huber w plotce , że ma odejsc JW , też nie ma potwierdzenia , czy przedłużył kontrakt.
Wszystko będzie wiadomo od 1 lipca , gdy kluby będą ogłaszały składy na nowy sezon.
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

Simao pisze: 21 maja 2023, o 18:29
Orzi pisze: 21 maja 2023, o 18:06
Streeter pisze: 21 maja 2023, o 17:51

:] Samobiczowanie musi być xD szkoda że Cretu już nie było, to by się jeszcze spłakał na konferencji ;) zanim ktoś wyjedzie że hejtuję Zaksę to polecam poczytać co ostatnio o Zaksie pisałem :) ale te zachowania zawsze będą mnie bawić, abstrahując od stosunku do Zaksy samej w sobie :D

Streeter
Syndrom oblężonej twierdzy zawsze w formie :) . Na szczęście po odejściu najbardziej prześladowanego Rumuna z Kentaki oraz uspokojeniu się na tłiterku niektórych siatkarzy takie rzeczy nie wychodzą już z klubu, ale niektórzy fani jak zwykle są w formie.

Wracając do Zaksy - w przyszłym sezonie wobec osłabień Jastrzębia to murowany faworyt. Biorąc pod uwagę brak Perugii w Lidze Mistrzów zaryzykuję, że także na arenie międzynarodowej. Ciekawi mnie jak poradzą sobie w nowej roli, bo przez ostatnie lata ze względu na zmiany byli mimo wszystko traktowani jako drugi-trzeci kandydat do zwycięstwa. Przy zachowaniu obecnego monolitu? Nie ma przeproś, tym razem wszyscy będą na Kentaki stawiać i to ich przegrana będzie traktowana jako niespodzianka. O ile oczywiście nie zadzieją się rzeczy typu prezes Gorol kontraktujący, bo ja wiem, Christensona i Płotnickiego na ostatnią chwilę, ale to abstrakcja.
Wiesz, to nie jest abstrakcja :) Pamiętasz chociażby okoliczności w jakich Clevenot trafił do JW. Mam takie przeczucie, że jeszcze może być jakaś pozytywna niespodzianka transferowa w Jastrzębiu. Nie mają zamkniętego składu, jak pojawi się jakaś okazja, możliwość to pewnie zakontraktują kogoś lepszego do pary z Tomkiem Fornalem. Cieszy mnie to, że w końcu Polska siatkówka dominuje. W przyszłym sezonie ZAKSA może po raz czwarty wygrać LM, jeśli nie Oni to inny polski klub. Jak dla mnie to mogą cały czas wygrywać tą LM :) To jest Nasz, Polski klub, przedstawiciel PlusLigi. W dodatku polscy gracze odgrywają w nim główną rolę.
Pora zdominować siatkówkę reprezentacyjną, zacznijmy od VNL, są później Mistrzostwa Europy. Mamy bardzo dobrą kadrę, zdobywamy medale regularnie, po za IO, ale nie potrafimy nic wygrać od kilku lat...
W lidze mistrzów Polskie kluby będą walczyły od cwierfinałów , żeby przejsc dalej z klubami Włoskimi i Tureckimi.
JW akurat po dobrym sezonie opuszczają 3 kluczowi gracze , więc to jest osłabienie , a nowi będą musieli się starać , żeby w jakims stopniu ich zastąpić .
Resovia się wzmacnia i przyszły sezon będzie dla nich sprawdzianem jak grac lidze i w lidze mistrzów , żeby próbować cos osiągnąć i liczyc, bo kilka lat nie grali w europejskich pucharach.
Zaksy skład nie zmienił się na kluczowych pozycjach , a Ci nowi co mogą przyjsc , będą się starać , żeby grać.Ligi mistrzów będzie głoówny cel , bo to prestiż , jak się uda to puchar Polski i wygranie ligi.
Bardzo dobrze, że ZAKSA zatrzymuje swój skład. Liczę na to, że JW wzmocni się jeszcze i polskie kluby będą dominować w Europie :)
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: PioterZJastrzebia »

Maniek K-K pisze: 23 maja 2023, o 22:10 Dzisiaj Gladyr z Januszem byli razem widziani w Koźlu. Czyli chleją razem. Mógłbym pomyśleć, że Gladyr odwiedził kolegów z K-K, ale z Januszem wtedy nie grał. Bardzo dziwnie wyglądał dla mnie ten finał MP, wszystko wygladało, jakby razem trenowali i Jastrzębie wiedziało gdzie ma się ustawić w obronie, ZAKSA wiedział gdzie ma posyłać piłki. Jak dla mnie te finały były ustawione. A jak dziś jeszcze zobaczyłem Gladyra z Januszem to mam pewność. Podniecamy się teatrem. Scenariusz jest pisany poza boiskiem.
Dziś z kolei Bartek Bednorz pochwalił się wspólnymi wakacjami z Fornalem. Widzicie, kolejny dowód, Maniek jednak ma rację. To wszystko była ustawka...
KibicSiatki pisze: 26 maja 2023, o 16:16 Zaksa na ten moment komplementuje skład Takvam już oficjalnie dał wywiad , że podpisał kontakt na dwa lata .
Zostanie jeszcze jedno miejsce dla srodkowego .
I na ten moment nie ma potwierdzenia co do dwóch przyjmujących.Żaliński jest dobrym zmiennikiem i też , gdy wchodził grać to też wiele wnosił,być może że zostanie.W plotkach jest, że przyjmujący Chittigoi ma przyjsc , ma dobre parametry jako przyjmujący , duży talent , wyróżnił się w swojej lidze.
Jest ciekawy w Polskiej lidze przyjmujący , tylko że ma jeszcze roczny kontrakt z swoim klubem , tylko musiałby by być wykup jego.
Więc Zaksa bedzie
Kwasowski ma isc do Lubina.
Staszewski jako plotka , że ma odejsc do Resovi.
Huber w plotce , że ma odejsc JW , też nie ma potwierdzenia , czy przedłużył kontrakt.
Wszystko będzie wiadomo od 1 lipca , gdy kluby będą ogłaszały składy na nowy sezon.
Kolego Kibicu, nie ma czegoś takiego jak "oficjalnie danie wywiadu". "Oficjalnie" to tylko klub może potwierdzić kontrakt. Skąd pewność, że wywiad zawiera całą prawdę? Na potwierdzenie czy norweski najemnik zagra w Kędzierzynie, będzie trzeba poczekać, choć pewnie nieco krócej niż od 1 lipca, skoro część klubów ogłasza już nowe nabytki. Na ten moment transfer Takvama, pod względem "oficjalności", ma taki sam status co w sprawie Żalińskiego, Chittigoia, Hubera czy Staszewskiego, czyli status plotki.

Widzę że legendarny michal1983 ma godnego następcę pod kątem nastawienia do nieoficjalnych transferów.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

PioterZJastrzebia pisze: 26 maja 2023, o 17:32 Dziś z kolei Bartek Bednorz pochwalił się wspólnymi wakacjami z Fornalem. Widzicie, kolejny dowód, Maniek jednak ma rację. To wszystko była ustawka...
Bednorz z Fornalem, Gładyr z Januszem, Fornal ze Śliwką - na bank przed pierwszym meczem finałowym kapitanowi grali w papier-kamień-nożyce kto co wygrywa.
Kłamca.
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

PioterZJastrzebia pisze: 26 maja 2023, o 17:32
Maniek K-K pisze: 23 maja 2023, o 22:10 Dzisiaj Gladyr z Januszem byli razem widziani w Koźlu. Czyli chleją razem. Mógłbym pomyśleć, że Gladyr odwiedził kolegów z K-K, ale z Januszem wtedy nie grał. Bardzo dziwnie wyglądał dla mnie ten finał MP, wszystko wygladało, jakby razem trenowali i Jastrzębie wiedziało gdzie ma się ustawić w obronie, ZAKSA wiedział gdzie ma posyłać piłki. Jak dla mnie te finały były ustawione. A jak dziś jeszcze zobaczyłem Gladyra z Januszem to mam pewność. Podniecamy się teatrem. Scenariusz jest pisany poza boiskiem.
Dziś z kolei Bartek Bednorz pochwalił się wspólnymi wakacjami z Fornalem. Widzicie, kolejny dowód, Maniek jednak ma rację. To wszystko była ustawka...
KibicSiatki pisze: 26 maja 2023, o 16:16 Zaksa na ten moment komplementuje skład Takvam już oficjalnie dał wywiad , że podpisał kontakt na dwa lata .
Zostanie jeszcze jedno miejsce dla srodkowego .
I na ten moment nie ma potwierdzenia co do dwóch przyjmujących.Żaliński jest dobrym zmiennikiem i też , gdy wchodził grać to też wiele wnosił,być może że zostanie.W plotkach jest, że przyjmujący Chittigoi ma przyjsc , ma dobre parametry jako przyjmujący , duży talent , wyróżnił się w swojej lidze.
Jest ciekawy w Polskiej lidze przyjmujący , tylko że ma jeszcze roczny kontrakt z swoim klubem , tylko musiałby by być wykup jego.
Więc Zaksa bedzie
Kwasowski ma isc do Lubina.
Staszewski jako plotka , że ma odejsc do Resovi.
Huber w plotce , że ma odejsc JW , też nie ma potwierdzenia , czy przedłużył kontrakt.
Wszystko będzie wiadomo od 1 lipca , gdy kluby będą ogłaszały składy na nowy sezon.
Kolego Kibicu, nie ma czegoś takiego jak "oficjalnie danie wywiadu". "Oficjalnie" to tylko klub może potwierdzić kontrakt. Skąd pewność, że wywiad zawiera całą prawdę? Na potwierdzenie czy norweski najemnik zagra w Kędzierzynie, będzie trzeba poczekać, choć pewnie nieco krócej niż od 1 lipca, skoro część klubów ogłasza już nowe nabytki. Na ten moment transfer Takvama, pod względem "oficjalności", ma taki sam status co w sprawie Żalińskiego, Chittigoia, Hubera czy Staszewskiego, czyli status plotki.

Widzę że legendarny michal1983 ma godnego następcę pod kątem nastawienia do nieoficjalnych transferów.
Jastrzębie nie rób ze mnie swojego kolegi czy od razu zrobisz swojego najlepszego przyjaciela w swoim życiu. Jak tam w JW najemnicy zagraniczni Boyer , Clevernot, Handrava, nie martw się o nich , że uciekają, pociesze są to tylko plotki . :D
Napisałem o Takvamie prawdę, że dał wywiad , w którym podaje że podpisał dwu letni kontrakt z Zaksa. Również portal siatka.org na swojej głównej stronie wystawiło o tym tekst i w karuzeli trasferowej zatwierdzilo na czerwono jako transfer przychodzący . Oj boli Ciebie że Zaksa się wzmacnia . :D
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

PioterZJastrzebia pisze: 26 maja 2023, o 17:32
Maniek K-K pisze: 23 maja 2023, o 22:10 Dzisiaj Gladyr z Januszem byli razem widziani w Koźlu. Czyli chleją razem. Mógłbym pomyśleć, że Gladyr odwiedził kolegów z K-K, ale z Januszem wtedy nie grał. Bardzo dziwnie wyglądał dla mnie ten finał MP, wszystko wygladało, jakby razem trenowali i Jastrzębie wiedziało gdzie ma się ustawić w obronie, ZAKSA wiedział gdzie ma posyłać piłki. Jak dla mnie te finały były ustawione. A jak dziś jeszcze zobaczyłem Gladyra z Januszem to mam pewność. Podniecamy się teatrem. Scenariusz jest pisany poza boiskiem.
Dziś z kolei Bartek Bednorz pochwalił się wspólnymi wakacjami z Fornalem. Widzicie, kolejny dowód, Maniek jednak ma rację. To wszystko była ustawka...
KibicSiatki pisze: 26 maja 2023, o 16:16 Zaksa na ten moment komplementuje skład Takvam już oficjalnie dał wywiad , że podpisał kontakt na dwa lata .
Zostanie jeszcze jedno miejsce dla srodkowego .
I na ten moment nie ma potwierdzenia co do dwóch przyjmujących.Żaliński jest dobrym zmiennikiem i też , gdy wchodził grać to też wiele wnosił,być może że zostanie.W plotkach jest, że przyjmujący Chittigoi ma przyjsc , ma dobre parametry jako przyjmujący , duży talent , wyróżnił się w swojej lidze.
Jest ciekawy w Polskiej lidze przyjmujący , tylko że ma jeszcze roczny kontrakt z swoim klubem , tylko musiałby by być wykup jego.
Więc Zaksa bedzie
Kwasowski ma isc do Lubina.
Staszewski jako plotka , że ma odejsc do Resovi.
Huber w plotce , że ma odejsc JW , też nie ma potwierdzenia , czy przedłużył kontrakt.
Wszystko będzie wiadomo od 1 lipca , gdy kluby będą ogłaszały składy na nowy sezon.
Kolego Kibicu, nie ma czegoś takiego jak "oficjalnie danie wywiadu". "Oficjalnie" to tylko klub może potwierdzić kontrakt. Skąd pewność, że wywiad zawiera całą prawdę? Na potwierdzenie czy norweski najemnik zagra w Kędzierzynie, będzie trzeba poczekać, choć pewnie nieco krócej niż od 1 lipca, skoro część klubów ogłasza już nowe nabytki. Na ten moment transfer Takvama, pod względem "oficjalności", ma taki sam status co w sprawie Żalińskiego, Chittigoia, Hubera czy Staszewskiego, czyli status plotki.

Widzę że legendarny michal1983 ma godnego następcę pod kątem nastawienia do nieoficjalnych transferów.
Jastrzębie jak masz dowód na korupcję czy ustawke to zgłoś się do prokuratury , bo jeśli zatajasz przestępstwo sam staniesz się oskarżony !!! Przestań się uzalac na forum.
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

Matko jaki muł się zrobił w tym wątku, i to bez udziału dwóch prekursorów wylewania mułu :D jakieś teorie spiskowe, najemnicy, korupcja :] jak niektórzy mają problem do tego, co napisałem wyżej, to proszę zacytować i odnieść się do fragmentu wypowiedzi a nie do mnie, i jeszcze robiąc to nieudolnie, bo jak się zwraca do drugiego człowieka personalnie to kultura wymaga użyć imienia/pseudonimu z wielkiej litery. No ale to wszystko "spizeg", to forum też pewnie nie istnieje i same boty i chaty GPT tu piszą :D

Tym miłym akcentem proponuję zatkać wanienkę z mułem korkiem i wrócić do tematu, czyli do Zaksy.

Różnica względem poprzednich sezonów będzie w Zaksie jedna: tym razem nikt jej nie rozebrał, cały skład pozostał (ok, Huber odchodzi, ale ciężko powiedzieć, by był w tym sezonie jakąś znaczącą siłą Zaksy). Można powiedzieć, że w poprzednich latach Zaksa miała o tyle łatwiej, bo sporo ekspertów twierdziło że osłabiona Zaksa nie będzie tak mocna i poniekąd przez pewien czas grali z pozycji underdoga. To się w tym roku zmieni i na każdym polu od Zaksy będzie się wymagać. Raczej nie powinno to nic zmienić w ich grze, bo nie z taką presją już sobie radzili, tak tylko zaznaczam, że zmienia się nieco punkt widzenia :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Siekier »

Środkowy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle - Norbert Huber opowiedział nam o niesamowitym finale Ligi Mistrzów 🔥

✅jakie emocje towarzyszyły Norbiemu❓
✅co nam zaśpiewał po włosku❓
✅jaką wiadomość ma do mejwenów❓
✅dokąd dojechało pendolino❓

https://youtu.be/e4iekbghnI4
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

https://businessinsider.com.pl/biznes/d ... os/2zgvfzx

Ewidentne w Grupie Azoty dzieje się cos nie dobrego. Temat dość mocno się nagłośnił
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Post jakiegoś nadgorliwca, że co mają Puławy do Kędzierzyna za 3... 2... 1...
Kłamca.
Pomocniczka
Posty: 1907
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Pomocniczka »

Jak nie w nadchodzącym sezonie to na pewno w następnym Zaksa będzie już słaba. Sprawdzone info.
Nuriel
Posty: 838
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Nuriel »

Pomocniczka pisze: 31 maja 2023, o 13:55 Jak nie w nadchodzącym sezonie to na pewno w następnym Zaksa będzie już słaba. Sprawdzone info.
Będzie słaba w najbliższym sezonie, bo po pierwsze zostają wszyscy kluczowi zawodnicy, a po drugie zostaje nawet trener.
Przecież tak się nie robi, pobite gary!
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Kicu »

ZAKSA nigdy nie była mocna. Fura szczęścia na każdym kroku i tyle.
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

Pomocniczka pisze: 31 maja 2023, o 13:55 Jak nie w nadchodzącym sezonie to na pewno w następnym Zaksa będzie już słaba. Sprawdzone info.
Ojej Pomocnik zwany Pomocniczka znowu trolluje .
Przecież twój klub Resovia nic nie osiągnął od 6 lat , żadnego trofea , to dopiero słabizna. Na twoje wyliczanki że oni są fenomenalni, najlepsi i nikt z nimi się nawet nie równa.
Twoje sprawdzone info na szczęście oznacza co innego . :D
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
RAMIUS1983
Posty: 60
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: RAMIUS1983 »

Zawiercie Zaksa i Resovia w tym sezonie będą mocne plus Projekt i potem JW i reszta. Ale Reska będzie jeszcze LM grać więc w tym roku się spocą trochę. Mam nadzieję że trafią na grupę Trentino Hallbank i jakiś do pokera 4 😂
Pomocniczka
Posty: 1907
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Pomocniczka »

KibicSiatki pisze: 31 maja 2023, o 20:34
Pomocniczka pisze: 31 maja 2023, o 13:55 Jak nie w nadchodzącym sezonie to na pewno w następnym Zaksa będzie już słaba. Sprawdzone info.
Ojej Pomocnik zwany Pomocniczka znowu trolluje .
Przecież twój klub Resovia nic nie osiągnął od 6 lat , żadnego trofea , to dopiero słabizna. Na twoje wyliczanki że oni są fenomenalni, najlepsi i nikt z nimi się nawet nie równa.
Twoje sprawdzone info na szczęście oznacza co innego . :D
Moim klubem jest Zaksa a mój post odnosił się do wróżb Ciornego. Jest to pewna nowość, bo jak przejrzeć międzysezonowe (a właściwie już wcześniejsze, od pierwszych plotek transferowych) wątki, to były nadzieje, że chociaż w tym roku Zaksa wszystko wygra, to w kolejnym już przegra, bo nie ma Tillie, Deroo, Toniuttiego, Kochanowskiego, Zatorskiego, Semeniuka (kto tam jeszcze?). Teraz skład utrzymany to nadziei trzeba wyglądać za dwa lata. W złych wynikach finansowych.

Wyjaśnione na tacy, ale na następny raz to mógłbyś trochę kumać.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

Pomocniczka pisze: 31 maja 2023, o 21:50
KibicSiatki pisze: 31 maja 2023, o 20:34
Pomocniczka pisze: 31 maja 2023, o 13:55 Jak nie w nadchodzącym sezonie to na pewno w następnym Zaksa będzie już słaba. Sprawdzone info.
Ojej Pomocnik zwany Pomocniczka znowu trolluje .
Przecież twój klub Resovia nic nie osiągnął od 6 lat , żadnego trofea , to dopiero słabizna. Na twoje wyliczanki że oni są fenomenalni, najlepsi i nikt z nimi się nawet nie równa.
Twoje sprawdzone info na szczęście oznacza co innego . :D
Moim klubem jest Zaksa a mój post odnosił się do wróżb Ciornego. Jest to pewna nowość, bo jak przejrzeć międzysezonowe (a właściwie już wcześniejsze, od pierwszych plotek transferowych) wątki, to były nadzieje, że chociaż w tym roku Zaksa wszystko wygra, to w kolejnym już przegra, bo nie ma Tillie, Deroo, Toniuttiego, Kochanowskiego, Zatorskiego, Semeniuka (kto tam jeszcze?). Teraz skład utrzymany to nadziei trzeba wyglądać za dwa lata. W złych wynikach finansowych.

Wyjaśnione na tacy, ale na następny raz to mógłbyś trochę kumać.
Ale moim zdaniem tu nie chodzi o to czy Zaksa w przyszłym sezonie wygra czy nie, tylko tu chodzi o to że nad głównym sponsorem Grupie Azoty zaczynają się zbierać czarne chmury - czego chyba nie zaprzeczysz. Oczywiście że raczej to nie uderzy w siatkówkę w KK w nadchodzącym sezonie, ale jeśli sytuacja spółki się nie poprawi to uwierz że nikt z tego forum nie jest w stanie powiedzieć jak bedzie wyglądać sytuacja finansowa zaksy za 2 czy 3 lata
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

bez_nazwy pisze: 31 maja 2023, o 22:04
Pomocniczka pisze: 31 maja 2023, o 21:50
KibicSiatki pisze: 31 maja 2023, o 20:34
Ojej Pomocnik zwany Pomocniczka znowu trolluje .
Przecież twój klub Resovia nic nie osiągnął od 6 lat , żadnego trofea , to dopiero słabizna. Na twoje wyliczanki że oni są fenomenalni, najlepsi i nikt z nimi się nawet nie równa.
Twoje sprawdzone info na szczęście oznacza co innego . :D
Moim klubem jest Zaksa a mój post odnosił się do wróżb Ciornego. Jest to pewna nowość, bo jak przejrzeć międzysezonowe (a właściwie już wcześniejsze, od pierwszych plotek transferowych) wątki, to były nadzieje, że chociaż w tym roku Zaksa wszystko wygra, to w kolejnym już przegra, bo nie ma Tillie, Deroo, Toniuttiego, Kochanowskiego, Zatorskiego, Semeniuka (kto tam jeszcze?). Teraz skład utrzymany to nadziei trzeba wyglądać za dwa lata. W złych wynikach finansowych.

Wyjaśnione na tacy, ale na następny raz to mógłbyś trochę kumać.
Ale moim zdaniem tu nie chodzi o to czy Zaksa w przyszłym sezonie wygra czy nie, tylko tu chodzi o to że nad głównym sponsorem Grupie Azoty zaczynają się zbierać czarne chmury - czego chyba nie zaprzeczysz. Oczywiście że raczej to nie uderzy w siatkówkę w KK w nadchodzącym sezonie, ale jeśli sytuacja spółki się nie poprawi to uwierz że nikt z tego forum nie jest w stanie powiedzieć jak bedzie wyglądać sytuacja finansowa zaksy za 2 czy 3 lata
Akurat spółka zarabiala w ostatnich latach kilka miliardów, przez drogi surowiec gaz ma pojedynczą stratę.
Oddaje w tym roku nowy zakład w Policach wybudowany za ponad 8 miliardów złotych. To są potężne pieniądze. I jedna strata nie ma na nic wpływu.
Akurat kilka osób gdzieś przeczytało , zaczyna powielać
i gdybac.
To nie jest temat o siatkówce na tym portalu.
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

KibicSiatki pisze: 31 maja 2023, o 22:35
bez_nazwy pisze: 31 maja 2023, o 22:04
Pomocniczka pisze: 31 maja 2023, o 21:50

Moim klubem jest Zaksa a mój post odnosił się do wróżb Ciornego. Jest to pewna nowość, bo jak przejrzeć międzysezonowe (a właściwie już wcześniejsze, od pierwszych plotek transferowych) wątki, to były nadzieje, że chociaż w tym roku Zaksa wszystko wygra, to w kolejnym już przegra, bo nie ma Tillie, Deroo, Toniuttiego, Kochanowskiego, Zatorskiego, Semeniuka (kto tam jeszcze?). Teraz skład utrzymany to nadziei trzeba wyglądać za dwa lata. W złych wynikach finansowych.

Wyjaśnione na tacy, ale na następny raz to mógłbyś trochę kumać.
Ale moim zdaniem tu nie chodzi o to czy Zaksa w przyszłym sezonie wygra czy nie, tylko tu chodzi o to że nad głównym sponsorem Grupie Azoty zaczynają się zbierać czarne chmury - czego chyba nie zaprzeczysz. Oczywiście że raczej to nie uderzy w siatkówkę w KK w nadchodzącym sezonie, ale jeśli sytuacja spółki się nie poprawi to uwierz że nikt z tego forum nie jest w stanie powiedzieć jak bedzie wyglądać sytuacja finansowa zaksy za 2 czy 3 lata
Akurat spółka zarabiala w ostatnich latach kilka miliardów, przez drogi surowiec gaz ma pojedynczą stratę.
Oddaje w tym roku nowy zakład w Policach wybudowany za ponad 8 miliardów złotych. To są potężne pieniądze. I jedna strata nie ma na nic wpływu.
Akurat kilka osób gdzieś przeczytało , zaczyna powielać
i gdybac.
To nie jest temat o siatkówce na tym portalu.
Nie no jasne- wszystko jest ok.
Załączniki
trg.jpg
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Orzi »

Tak na to patrząc lekki offtop - ciekawe czemu Azoty nie robią żadnej drużyny w Puławach, skoro to ich największa fabryka, a w mniejszych KK i Policach sklecili bardzo mocne drużyny Siatkarskie
dedede
Posty: 504
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: dedede »

Orzi pisze: 1 cze 2023, o 04:17 Tak na to patrząc lekki offtop - ciekawe czemu Azoty nie robią żadnej drużyny w Puławach, skoro to ich największa fabryka, a w mniejszych KK i Policach sklecili bardzo mocne drużyny Siatkarskie
Mają ręczną na przyzwoitym poziomie poza tym kupę pieniędzy ładują na żużel w Lublinie. A co do zakładów w Puławach to mówi się że jest to polityczna decyzja żeby sztucznie obniżyć wartość poprzez wysokie ceny kupowanego gazu i doprowadzić do przejęcia przez Orlen
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Ad1.
GA jako SSP nie ma podziału, że na Zaksę idzie z zakładów w KK, a na Chemika z zakładów w Policach. Sponsoring idzie z jednego worka. A dwa, chyba bardziej w tamtej części kraju, postawiono na żużel i ręczną jak siatkówkę. No i jeszcze Stal Mielec w Ekstraklasie.

Ad2.
O jakich wróżbach z mojej strony znowu piszesz? O tym, iż napisałem, że po nadchodzącym sezonie kończą się całej pierwszej siódemce kontrakty? To nie wróżba, a fakt. Nigdzie nie napisałem, że od tego momentu Zaksa będzie słabsza.
Kłamca.
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

ciorny17 pisze: 1 cze 2023, o 07:18 Ad1.
GA jako SSP nie ma podziału, że na Zaksę idzie z zakładów w KK, a na Chemika z zakładów w Policach. Sponsoring idzie z jednego worka. A dwa, chyba bardziej w tamtej części kraju, postawiono na żużel i ręczną jak siatkówkę. No i jeszcze Stal Mielec w Ekstraklasie.

Ad2.
O jakich wróżbach z mojej strony znowu piszesz? O tym, iż napisałem, że po nadchodzącym sezonie kończą się całej pierwszej siódemce kontrakty? To nie wróżba, a fakt. Nigdzie nie napisałem, że od tego momentu Zaksa będzie słabsza.
odp.1 Jest jedna Grupa Azoty Spółka Akcyjna o większosciowym udziałowcem jest skarb państwa . Na scianie wscwschodniej jest Bogdanka co też mocno sponsoruje , a ona podlega pod Enea . Tu po częsci się zgodzę . Piłkę ręczną głównym sponsorem jest Barlinek z inną firmą nie związaną Grupą Azoty .

odp2 . Do każdej drużyny w którym po nadchodzącym sezonie zawodnikom kończą się kontrakty zawodnikom można napisać , że wszyscy zawodnicy odchodzą , ale to na tą chwilę jest wróżba ,wręcz kłamstwem , bo te kontrakty będzie możliwosc przedłużenia w trakcie sezonu , co tak bywa .
Przykład :
Bednorz podpisał wracając z Chin kontrakt , a za chwilę pisali dniami , że odchodzi do JW , ale to w końcu odszedł , czy został .
Kaczmarek,Slwika,Janusz,Smith i inni , jednak osiągają imponujące zwycięstwa i do tego im dobrze w KK .
Co się okazuje na koniec , że ktos odejdzie , ale większosc zostaje . :D
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

Wczoraj podczas meczu USA-Holandia były siatkarz Dacewicz , a obecnie komentator , mówił o poszczególnych zawodnikach występujących w tym meczu i w składzie USA dużo zawodników oczywiscie w Polsce , a także wspomniał o Holenderskim zawodniku , co ma będzie również na nowy sezon w Zaksie . Ma więcej informacji Dacewicz przez stycznosc z siatkarzami i rozmowach z nimi , działaczami .

Skład Zaksy na 2023/24 :

Libero :
Shoji , Banach
Rozgrywający :
Janusz,Stępień
Srodkowi:
Smith, Pashytskyy ,Takvam , Wiltenburg
Atakujący:
Kaczmarek , Kluth
Przyjmujący:
Sliwka,Bednorz,Chitigoi

Brakuje do kompletu jednego przyjmującego . :D
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Orzi »

KibicSiatki pisze: 8 cze 2023, o 09:40 Wczoraj podczas meczu USA-Holandia były siatkarz Dacewicz , a obecnie komentator , mówił o poszczególnych zawodnikach występujących w tym meczu i w składzie USA dużo zawodników oczywiscie w Polsce , a także wspomniał o Holenderskim zawodniku , co ma będzie również na nowy sezon w Zaksie . Ma więcej informacji Dacewicz przez stycznosc z siatkarzami i rozmowach z nimi , działaczami .

Skład Zaksy na 2023/24 :

Libero :
Shoji , Banach
Rozgrywający :
Janusz,Stępień
Srodkowi:
Smith, Pashytskyy ,Takvam , Wiltenburg
Atakujący:
Kaczmarek , Kluth
Przyjmujący:
Sliwka,Bednorz,Chitigoi

Brakuje do kompletu jednego przyjmującego . :D
No to bez zaskoczeń. Właśnie ciekawe, czy zostanie Wojtek Zalinski, czy podpiszą kogoś innego. W każdym razie liczę na ciekawego i mocnego grajka przyda się w tym morderczym sezonie
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 527
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: pietrus72 »

skład praktycznie zamknięty ,bez zaskoczeń ,wiadomo juz było kilka tygodni wcześniej ze rezerwa wciąz ta sama..pytanie Stępień ,Kluth ,Wiltenburg będa coś grac w przyszlym sezonie? Wątpię.Wzmocnien zadnych bo Takvam czy Chitigoi to tylko uzupelnienie skladu .Na pewno w przyszłym sezonie odejdzie Paszycki i Smith .Holender- młody ale traci juz 2 sezon na graniu ,tylko są treningi. Chitigoi ma 18 lat ,na pewno nie ma szans na grę skoro jest Bedni i Sliwka. Była mowa o Zalinskim że zostanie ,ale jakoś ucichlo w tej sprawie.Jedynie moim zdaniem powinien przyjśc naprawde solidny gracz zeby mógł pociągnąc grę. Kluth który to juz sezon jest stratny w jego wykonaniu,gra od 2020 r.w ZAksie :o Stępień to samo mogę powiedzieć- drugi sezon u boku Janusza, najlepiej wychodzi Banach :] Za Kaczmarka przydalby się naprawde dobry zmiennik. Caly czas marzy się dobra ławka w Zaksie.Ja rozumiem że mamy 3 x LM ,viceMP, 4x PP....ale większość gramy jedną szóstką.Sentymentów nie ma na koniec sezonu.
Marek907
Posty: 181
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Marek907 »

Prawda to że jest coś na rzeczy z Muagututią w KK? :)
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

Marek907 pisze: 8 cze 2023, o 13:21 Prawda to że jest coś na rzeczy z Muagututią w KK? :)
Na trzeciego to wcale nie byłby taki zły ruch.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5449
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 8 cze 2023, o 13:42
Marek907 pisze: 8 cze 2023, o 13:21 Prawda to że jest coś na rzeczy z Muagututią w KK? :)
Na trzeciego to wcale nie byłby taki zły ruch.

Streeter
Miałbym mieszane uczucia
Z jednej strony to w Zaksie były przy Śliwce i Bednorzu delikatne problemy z przyjęciem i taki Muagututia wchodzący na poprawę przyjęcia to lepiej niż Żaliński wchodzący na poprawę przyjęcia. Z drugiej gość już w Zawierciu niedomagał w ataku. A wtedy miał szczyt swojej kariery. Żaliński jest fajnym zawodnikiem na odciążenie naszych reprezentacyjnych przyjmujących. Z słabszymi klubami może pograć i to dalej na dość dobrym poziomie.
Z Garettem więc by był komfort poprawy przyjęcia, ale w razie jakiejś kontuzji czy po prostu by dać odpocząć Bednorzowi lub Śliwce to lepiej raczej mieć Żalińskiego, który po prostu jest lepszym siatkarzem niż Geretta.
No chyba, że będzie i Żaliński i Muagututia i Chitigoi co by się budżetowo raczej też zepnęło bo Garett czy młody Rumun to tani gracze będą.
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

pietrus72 pisze: 8 cze 2023, o 13:03 skład praktycznie zamknięty ,bez zaskoczeń ,wiadomo juz było kilka tygodni wcześniej ze rezerwa wciąz ta sama..pytanie Stępień ,Kluth ,Wiltenburg będa coś grac w przyszlym sezonie? Wątpię.Wzmocnien zadnych bo Takvam czy Chitigoi to tylko uzupelnienie skladu .Na pewno w przyszłym sezonie odejdzie Paszycki i Smith .Holender- młody ale traci juz 2 sezon na graniu ,tylko są treningi. Chitigoi ma 18 lat ,na pewno nie ma szans na grę skoro jest Bedni i Sliwka. Była mowa o Zalinskim że zostanie ,ale jakoś ucichlo w tej sprawie.Jedynie moim zdaniem powinien przyjśc naprawde solidny gracz zeby mógł pociągnąc grę. Kluth który to juz sezon jest stratny w jego wykonaniu,gra od 2020 r.w ZAksie :o Stępień to samo mogę powiedzieć- drugi sezon u boku Janusza, najlepiej wychodzi Banach :] Za Kaczmarka przydalby się naprawde dobry zmiennik. Caly czas marzy się dobra ławka w Zaksie.Ja rozumiem że mamy 3 x LM ,viceMP, 4x PP....ale większość gramy jedną szóstką.Sentymentów nie ma na koniec sezonu.
Nie zgodzę się z Tobą , bo jesli Zaksa tym składem osiąga wielkie sukcesy , to nie powinno nic ruszać , jedynie korekty , uzupełnienia .
Gdy Kaczmarek miał na jesieni kontuzję to Kluth potrafił zdobywać po 20 parę punktów,Stępień też w kilku meczach potrafił zastąpić Janusza,Takvam to jest poważne wzmocnienie,ale też uzupełnienie za Hubera, Holender niech się uczy ,jest potrzebny jakby cos się wydarzyło,podobnie z Banachem,w razie czego za Shoji,ale libero jest zastępowany jakby kontuzja była,Chitigoi talent dobre parametry ,go na spokojnie wprowadzą.Żaliński mógł zostać i nikt nie przekazał takich informacji , na spokojnie trzeba poczekać,a może mają inny pomysł na trzeciego przyjmującego. Bez żadnych obaw ,bo kadrę za rok to każda drużyna będzie budować.
Żadnego Polskiego klubu nie stać na gwiazdy na ławce rezerwowych , bo budżety praktycznie musiałyby być podwojone na ich kontrakty .
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”