Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: qtp »

Streeter pisze: 30 sie 2022, o 10:25 Z ciekawości, jak można być kilka piłek od medali i zająć piąte miejsce?
Skra odwróciła wtedy mecz z 2-0, na 2-2, i absolutnie z przebiegu nie pachniało żeby RR miała to wygrać. Byłem na tym meczu, widziałem jak wyglądali zawodnicy przed 5 setem, mogło to pójść w obie strony. A potem w 1/2 była Bydgoszcz, grająca sezon życia, ale jednak Bydgoszcz...
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

Wiem, pamiętam doskonale te mecze, bo też je oglądałem z poziomu hali :) chodzi mi jedynie o błąd logiczny odnośnie kilku piłek od medali. Bo że niewiele brakło do gry o medale to się zgodzę. A jak potoczyłyby się starcia z Bydgoszczą nie wiemy. Jest spora szansa, że Skra by je wygrała i zajęła wówczas miejsce nr 3, ale to wciąż nie jest kilka piłek od medalu :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bono »

ZAKSA na sezon 2022/2023

Janusz
Eric
.
.
coraz słabszy Śliwka
Kaczmarek który stracił formę i szuka jej już od stycznia
.
.
David - w przyszłym roku kończący 38 lat
Połamany Huber/Paszycki
.
.
A za Semena - jakiś szczeniak bułgarski

Sklad Mistrza Europy na przyszły sezon :] :] :] :]
Ostatnio zmieniony 31 sie 2022, o 20:56 przez bono, łącznie zmieniany 1 raz.
nie ma już nic... :<
Marek907
Posty: 181
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Marek907 »

Proponuję trochę więcej szacunku do swojej drużyny. Smith w tym wieku zdobywa indywidualną nagrodę na VNL i dalej wygląda bardzo dobrze. Od Paszyckiego nie wiem czego chcesz, z pewnością będzie jednym z lepszych środkowych w lidze. Kaczmarek i Olek może wyglądają różnie w kadrze, ale to wcale nie znaczy że w klubie będzie to samo.

Natomiast co do Bułgara, jeśli to rzeczywiście prawda, no ciężko to w jakikolwiek sposób wybronić. To będzie być może największa kompromitacja transferowa w historii ligi
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Klugenhammer »

Marek907 pisze: 31 sie 2022, o 18:09 To będzie być może największa kompromitacja transferowa w historii ligi
W całej historii ligi? Może od razu W historii Europy i świata!!! :D :D :D
Nie wiem od kiedy śledzisz Plusligę, ale zaręczam Ci, że w jej historii były już znacznie większe kompromitacje.
W samej już historii ZAKSy były jeszcze większe wtopy. Np zakontraktowanie Elvisa Contrerasa, który miał być wielką gwiazdą ligi i ZAKSy, ale nigdy do Kędzierzyna nie dotarł, bo jak się okazało nie miał prawa wjazdu na teren Unii Europejskiej. To dopiero była kompromitacja! :D
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

Marek907 pisze: 31 sie 2022, o 18:09 To będzie być może największa kompromitacja transferowa w historii ligi
Tu przychodzi mój ulubiony moment na forum - przypomnienie jamajskiego DJ'a z Kielc, znanego z filmiku na YouTubie :D to jest największa kompromitacja transferowa w historii ligii, dalej nie ma długo długo nic :D szczerze mówiąc nawet wątpię, by był to w stanie ktoś przebić w przyszłości, ale nigdy nie mów nigdy.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Orzi »

Streeter pisze: 31 sie 2022, o 20:20
Marek907 pisze: 31 sie 2022, o 18:09 To będzie być może największa kompromitacja transferowa w historii ligi
Tu przychodzi mój ulubiony moment na forum - przypomnienie jamajskiego DJ'a z Kielc, znanego z filmiku na YouTubie :D to jest największa kompromitacja transferowa w historii ligii, dalej nie ma długo długo nic :D szczerze mówiąc nawet wątpię, by był to w stanie ktoś przebić w przyszłości, ale nigdy nie mów nigdy.

Streeter
Nie znam ten historii, mógłbyś przytoczyć lub dać link, bo brzmi bardzo interesująco xd
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

Orzi pisze: 31 sie 2022, o 20:30 Nie znam ten historii, mógłbyś przytoczyć lub dać link, bo brzmi bardzo interesująco xd
Pewnie, to takie złoto że warto przypomnieć :D na sezon 2013/14 prezes Sęk zatrudnił nigdzie wcześniej nie grającego profesjonalnie gościa z Jamajki, który kazał się tytułować DJ Nelson, bo ten wyglądał fajnie na filmikach, co sam prezes podkreślił: "Do tej pory Nelson grał w zespołach uniwersyteckich w USA i choć widzieliśmy go tylko na filmach, to zrobił na nas bardzo dobre wrażenie, przede wszystkim jeśli chodzi o motorykę. Mam nadzieję, że będzie to objawienie PlusLigi w tym sezonie.". Sam zawodnik był pierwszy raz w Europie i wierzył że zostanie zawodnikiem wysokiej klasy, co podkreślał: "W USA grałem w trzech uniwersyteckich drużynach, ale chciałem trafić do mocnej ligi i do mocnej drużyny. I myślę, ze do takiej właśnie drużyny trafiłem".

Po miesiącu treningów okazało się, że gość nie nadawał się do niczego i nawet taki klub jak Effector pogonił go jeszcze przed rozpoczęciem sezonu :D tu już prezes Sęk nie tryskał optymizmem jak w pierwszej wypowiedzi o zawodniku: "Po miesiącu treningów, sparingu z Fakiełem Nowyj Urengoj i turnieju na Słowacji podjęliśmy decyzję, że zawodnik nie będzie wzmocnieniem naszego składu i rozwiązaliśmy umowę ". Nigdy później już o tym człowieku nie słyszałem, więc zakładam, że jednak nie zrobił kariery. No ale na filmiku miażdżył :]

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MWi »

Myślę, że DJa przebija przywołana tutaj historia Contrerasa, ale też ucieczka Divisa przez okno przed kontrolą dopingową była zacna (co prawda wcześniej zagrał niezły sezon w JW, jeśli dobre pamiętam). Jest trochę takich ciekawych przypadków, szczególnie z dawniejszych czasów.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

MWi pisze: 1 wrz 2022, o 08:45 Myślę, że DJa przebija przywołana tutaj historia Contrerasa, ale też ucieczka Divisa przez okno przed kontrolą dopingową była zacna (co prawda wcześniej zagrał niezły sezon w JW, jeśli dobre pamiętam). Jest trochę takich ciekawych przypadków, szczególnie z dawniejszych czasów.
Tam była mowa o kompromitacji klubu, Contreras z tego co pamiętam podpisał umowę i nie dotarł, więc nie wiem jaka by w tym miała być wina klubu. Taki Contreras to mógł by co najwyżej niewypał. W przeciwieństwie do ściągnięcia gościa na podstawie filmiku :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Klugenhammer »

Streeter pisze: 1 wrz 2022, o 09:02 Contreras z tego co pamiętam podpisał umowę i nie dotarł, więc nie wiem jaka by w tym miała być wina klubu. Taki Contreras to mógł by co najwyżej niewypał.
Niewypałem to był np Jiri Popelka, który przychodził do Kędzierzyna jako następca Pawła Papke, a w pamięci kibiców pozostały jedynie jego zagrywki trafiające w ludzi na balkonach. :D
Przypadek Contrerasa był już potężną kompromitacją działaczy, której można było uniknąć. Podpisano kontrakt z gościem, który od dawna miał zakaz wjazdu do UE za posługiwanie się sfałszowanymi dokumentami.
Dodatkowo kompromitację pogłębiło jeszcze to, co działo się już po wyjściu sprawy na jaw. Władze klubu zaczęły wysyłać prośby do międzynarodowych instytucji o zdjęcie tego bana, jakiego nałożono na Elvisa za jego oszustwa, a kibice wystosowali nawet specjalną petycję w tej sprawie podpisaną przez kilkaset osób. Komedia trwała przez kilka tygodni. :D
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2022, o 09:38 przez Klugenhammer, łącznie zmieniany 1 raz.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

Klugenhammer pisze: 1 wrz 2022, o 09:14
Streeter pisze: 1 wrz 2022, o 09:02 Contreras z tego co pamiętam podpisał umowę i nie dotarł, więc nie wiem jaka by w tym miała być wina klubu. Taki Contreras to mógł by co najwyżej niewypał.
Niewypałem to był np Jiri Popelka, który przychodził do Kędzierzyna jako następca Pawła Papke, a w pamięci kibiców pozostały jedynie jego zagrywki trafiające w ludzi na balkonach. :D
Przypadek Contrerasa był już potężną kompromitacją działaczy, której można było uniknąć. Podpisano kontrakt z gościem, który od dawna miał zakaz wjazdu do UE za posługiwanie się sfałszowanymi dokumentami.
Dodatkowo kompromitację pogłębiło jeszcze to, co działo się już po wyjściu sprawy na jaw. Zaczęto wysyłać prośby do międzynarodowych instytucji o zdjęcie tego bana, jakiego nałożono na Elvisa za te jego oszustwa. Kibice nawet wystosowali petycję podpisaną przez kilkaset osób. Komedia trwała przez kilka tygodni. :D
A to dzięki za uzupełnienie, wydawało mi się że on po prostu nie dotarł, jakoś nie kojarzyłem tej otoczki :D to zwracam honor, ale i tak wydaje mi się że akcja z DJem mocniejsza (bo że nie sprawdzili legalności dokumentów jeszcze można usprawiedliwić że nie przyszło im do głowy, ale zatrudnić gościa na podstawie highlightsów... :D)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Delont
Posty: 410
Rejestracja: 1 gru 2021, o 20:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Delont »

Oj pamiętam jak na niego czekałem. Wtedy byłem dużo młodszy i bardziej ufny :D naczytałem się na forach jaki to dobry zawodnik i jak postawi na nogi grę Zaksy Sam go wcześniej nie kojarzyłem. Potem ta cała saga, a ja wierzyłem, że jeszcze chwila i wszystko się wyjaśni. Wtedy też z tego co pamiętam, to ograniczone komunikaty płynęły z klubu i trudno było odsiać szum informacyjny. Przypomnicie proszę kto ostatecznie wtedy trafił do klubu?
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Klugenhammer »

Za Elvisa? Nikomu nieznany Felipe Fonteles, który jak się okazało rozniósł ligę i został MVP sezonu. :)
buzinga
Posty: 1209
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

Klugenhammer pisze: 1 wrz 2022, o 11:38 Za Elvisa? Nikomu nieznany Felipe Fonteles, który jak się okazało rozniósł ligę i został MVP sezonu. :)
On trafił za Elvisa? bo mi się wydawało, że Lipe był podpisany wcześniej i miał być rezerwowym.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Obaj mieli przyjść do Zaksy, i Contreras wydawał się lepszym ruchem, bo miał kapitalny sezon w Rosji. Ale okazało się, że chyba dobrze, że nie trafił do Kędzierzyna, bo to był jego ostatni taki dobry rok, a Lipe - owszem - potężnie zaskoczył in plus. Za Contrerasa przyszedł ten wysoki Brazylijczyk.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Klugenhammer »

buzinga pisze: 1 wrz 2022, o 11:47
Klugenhammer pisze: 1 wrz 2022, o 11:38 Za Elvisa? Nikomu nieznany Felipe Fonteles, który jak się okazało rozniósł ligę i został MVP sezonu. :)
On trafił za Elvisa? bo mi się wydawało, że Lipe był podpisany wcześniej i miał być rezerwowym.
Rzeczywiście tak było, obaj byli podpisywani jakoś w tym samym czasie. Później Lipe miał zastąpić Elvisa w "szóstce", aż do czasu gdy tamtemu zdejmą bana na wjazd do UE, ale po kilku tygodniach nikt już za Dominikańczykiem nie tęsknił.
kuchcik77
Posty: 2327
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kuchcik77 »

Loh chyba to był, przepał..
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bono »

Czyli jednak szczeniak z Bułgarii - o ja pi......e :o :o :o :o :o

Naprawdę jak Zaksa bez dwóch zawodników (Semen, Huber)którzy ciągnęli ten klub wskoczy na pudło +L - to powinno się rozwiązać tą ligę :] :] :] :] :] :]

P.S.Powodzenia Wojtek :D :D :D
nie ma już nic... :<
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

kuchcik77 pisze: 1 wrz 2022, o 12:08 Loh chyba to był, przepał..
Nope. Owym Brazylijczykiem był Rogerio Nogueira
Kłamca.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 1 wrz 2022, o 12:13
kuchcik77 pisze: 1 wrz 2022, o 12:08 Loh chyba to był, przepał..
Nope. Owym Brazylijczykiem był Rogerio Nogueira
Tak, Loh był szóstkowym zawodnikiem, jakkolwiek to brzmi :D przynajmniej na początku

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kuchcik77
Posty: 2327
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kuchcik77 »

Fakt Lucas Loh do Nogeiry to jak Zalinski do Bułgara

Eh Piotr, odważna decyzja....
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Kicu »

Ogromny falstart nowego prezesa. Trzymam oczywiście kciuki za zespół i nowy nabytek, ale ciężko być jakimś wielkim optymistą. Myślę, że śmiało można było znaleźć kilku lepszych Polaków z niżej notowanych klubów i ich wyciągnąć. Co prawda może nie teraz, ale 4-5 miesięcy temu.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kuki91 »

Michał1983 oraz MAG na finiszu transferowej telenoweli Zaksy ;)

Obrazek

Zatem wszystkie oburzenia, wyzwiska na Artema i inne takie były na marne ;)
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Kicu pisze: 1 wrz 2022, o 12:41 Ogromny falstart nowego prezesa. Trzymam oczywiście kciuki za zespół i nowy nabytek, ale ciężko być jakimś wielkim optymistą. Myślę, że śmiało można było znaleźć kilku lepszych Polaków z niżej notowanych klubów i ich wyciągnąć. Co prawda może nie teraz, ale 4-5 miesięcy temu.
Nawet nie trzeba było Polaków.
Taki Karlitzek to hit transferowy Olsztyna i tak on jak i Lipiński mają potencjał by powtórzyć sezon DeFalco

PS. Mem bardzo udany:)
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: PioterZJastrzebia »

A co jeśli Zaksa skończyła z Kariaginem przez to, że my wszyscy, siatkarski plebs, działaliśmy na szkodę polskiej siatkówki czcząc Artema i innych twitterowych znawców, zamiast zaufać prawdziwym wyjadaczom i samemu klubowi?
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: niepoinformowany »

Mem złoto, ale czego można było oczekiwać po tych artystach pióra. Chyba tylko tego, żeby zakończyć dyskusję prowadzoną na forum dyskusyjnym bo się nie znamy.

Cała ta sytuacja tak mi pachniała od dawna. Szkoda, bo choć klubowi oczywiście nie kibicuję, to silna liga z dobrymi klubami ze świetnymi zawodnikami jest potrzebna. Oczywiście jest jeszcze opcja, że Bułgar wyjaśni nas wszystkich. Ale nie wygląda to zastępstwo optymistycznie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bono »

Czarnych chmur ciąg dalszy - to też pokłosie tego co się w klubie dzieje.
https://zak.grupaazoty.com/aktualnosci/ ... -azoty-zak
nie ma już nic... :<
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: PioterZJastrzebia »

Jest szansa, że dziś w południe telenowela "nowy przyjmujący Zaksy" się zakończy.
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: PIECHuuRR »

😢🤣🤣🤣🤣🤣🤣
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”