Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: michal1983 »

PioterZJastrzebia pisze: 16 mar 2023, o 17:03 Ech, ciężko się czyta ten wątek... Zamiast komentować i dyskutować nad kontraktem Bednorza i znaczeniu dla niego, dla klubu czy dla reprezentacji, to znowu jakieś wywoływanie wojenek ze szczyptą polityki i teorii spiskowych.

Pozostaje życzyć, żeby Zaksa dzisiaj też była super i zabezpieczyła sobie półfinał a potem zajęła się Perugią, a Halkbank dla JW okazał się również łatwym przeciwnikiem.
Amen.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

michal1983 pisze: 16 mar 2023, o 17:41
PioterZJastrzebia pisze: 16 mar 2023, o 17:03 Ech, ciężko się czyta ten wątek... Zamiast komentować i dyskutować nad kontraktem Bednorza i znaczeniu dla niego, dla klubu czy dla reprezentacji, to znowu jakieś wywoływanie wojenek ze szczyptą polityki i teorii spiskowych.

Pozostaje życzyć, żeby Zaksa dzisiaj też była super i zabezpieczyła sobie półfinał a potem zajęła się Perugią, a Halkbank dla JW okazał się również łatwym przeciwnikiem.
Amen.
Amen :-)
Patrol035
Posty: 362
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Patrol035 »

Bartosz na kolejny sezon to super wiadomość. Prawda jest taka, że dzięki temu naprawdę ułatwił sobie walkę o kadrę, ale z drugiej strony to też nie jest tak, że tylko dzięki temu. W znacznej mierze będzie to dzięki umiejętnościom, które niepodważalnie Bednorz ma.

Oprócz tego klub bardzo dużo zyskuje, DRUŻYNA i kibice. O tyle dla mnie śmieszna sprawa, bo sam byłem na początku przeciwnikiem jego gry u nas, a tu proszę. Wielka pomyłka z mojej strony. Wkomponował się idealnie.

Śmieszą mnie też teksty o tym, że Fornal cały sezon gra lepiej od Śliwki, również statystycznie. Ale co po tych statystykach, które sobie nabije na Bielsko-Białej czy Radomiu, a potem przyjdzie mecz z ZAKSĄ i chłopa nie ma. Za to Śliwka na odwrót, w meczu o nic staty słabe, a przyjdzie gra o coś i chłop zaczyna grać kosmos. Ktoś mówił o jego słabym przyjęciu. Polecam zajrzeć w statystyki ostatnich meczów, tam przyjmował jak rasowy libero.
MAG siatki pisze: 16 mar 2023, o 18:20
michal1983 pisze: 16 mar 2023, o 17:41
PioterZJastrzebia pisze: 16 mar 2023, o 17:03 Ech, ciężko się czyta ten wątek... Zamiast komentować i dyskutować nad kontraktem Bednorza i znaczeniu dla niego, dla klubu czy dla reprezentacji, to znowu jakieś wywoływanie wojenek ze szczyptą polityki i teorii spiskowych.

Pozostaje życzyć, żeby Zaksa dzisiaj też była super i zabezpieczyła sobie półfinał a potem zajęła się Perugią, a Halkbank dla JW okazał się również łatwym przeciwnikiem.
Amen.
Amen :-)
Co ty „amen” piszesz jak część tych wojenek wywołujesz niepotrzebnie ty. Robisz wstyd kibicom ZAKSY. Przemyśl czasami co piszesz.
Semper fidelis
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bono »

Mag to kibic z Zaksy z * ;)
nie ma już nic... :<
kuchcik77
Posty: 2327
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kuchcik77 »

Juz nie bądźcie tacy fanatyczni religijnie:))
Zaksa ma wszystko w swoich rękach, Treflem nas wyprzedził, a na 3 jest Zawiercie:)
Pomocniczka
Posty: 1907
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Pomocniczka »

Zaksa śrubuje kolejny rekord. Przypominam, bo po 2 tytułach w Lidze Mistrzów już się trochę o tym zapomniało, że kiedyś świętowało się wejście do czwórki tej imprezy.

Oto najnowszy ranking występów w F4 LM uzyskanych drogą awansu

Kędzierzyn-Koźle - 7

Jastrzębie - 4

Bełchatów - 2

Rzeszów - 1
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Patrol035 pisze: 16 mar 2023, o 18:59 Bartosz na kolejny sezon to super wiadomość. Prawda jest taka, że dzięki temu naprawdę ułatwił sobie walkę o kadrę, ale z drugiej strony to też nie jest tak, że tylko dzięki temu. W znacznej mierze będzie to dzięki umiejętnościom, które niepodważalnie Bednorz ma.

Oprócz tego klub bardzo dużo zyskuje, DRUŻYNA i kibice. O tyle dla mnie śmieszna sprawa, bo sam byłem na początku przeciwnikiem jego gry u nas, a tu proszę. Wielka pomyłka z mojej strony. Wkomponował się idealnie.

Śmieszą mnie też teksty o tym, że Fornal cały sezon gra lepiej od Śliwki, również statystycznie. Ale co po tych statystykach, które sobie nabije na Bielsko-Białej czy Radomiu, a potem przyjdzie mecz z ZAKSĄ i chłopa nie ma. Za to Śliwka na odwrót, w meczu o nic staty słabe, a przyjdzie gra o coś i chłop zaczyna grać kosmos. Ktoś mówił o jego słabym przyjęciu. Polecam zajrzeć w statystyki ostatnich meczów, tam przyjmował jak rasowy libero.
MAG siatki pisze: 16 mar 2023, o 18:20
michal1983 pisze: 16 mar 2023, o 17:41

Amen.
Amen :-)
Co ty „amen” piszesz jak część tych wojenek wywołujesz niepotrzebnie ty. Robisz wstyd kibicom ZAKSY. Przemyśl czasami co piszesz.
Nie szukaj wrogów wśród swoich. Ja nim nie jestem. Miłego dnia Patrol035.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Pomocniczka pisze: 17 mar 2023, o 07:32 Zaksa śrubuje kolejny rekord. Przypominam, bo po 2 tytułach w Lidze Mistrzów już się trochę o tym zapomniało, że kiedyś świętowało się wejście do czwórki tej imprezy.

Oto najnowszy ranking występów w F4 LM uzyskanych drogą awansu

Kędzierzyn-Koźle - 7

Jastrzębie - 4

Bełchatów - 2

Rzeszów - 1
Dobrze, że o tym przypomniałaś. Faktycznie nie zdawałem sobie sprawy, że tak ślicznie to wygląda :-)
Kibic od wielu lat
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2023, o 10:19
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Kibic od wielu lat »

Ale meczycho było wczoraj. Finał Pucharu Polski plus 2 mecze z Trentino to były wisienki na torcie. Taką ZAKSĘ się chce oglądać. Ale były obawy bo potrafią też zagrać totalną kaszankę jak widzieliśmy.

Zastanawia mnie nasz Trenejro, bo nabrałem wątpliwości do tego człowieka. Nie dość, że od finału Pucharu Polski wg mnie powinien zrozumieć, że Paszycki to rezerwowy gracz bo mamy Hubera, gracza który w przeciwieństwie do Paszyckiego ma talent. To jeszcze na czasach usłyszałem, że to trener wyznaczył taktykę serwowania na libero i Lavie zamiast robić gimnastykę długiemu (211cm) Michieletto. Zaraz tu ktoś zacznie wychwalać długiego, że się bardzo dobrze rusza, ale NIE - nie rusza się dobrze, co było widać w paru akcjach gdzie musiał starować do piłki. Jak można ustalać taką taktykę grania to dla mnie wielka zagadka.

Z niecierpliwością czekam na finał LM ZAKSA - Perugia :)
zbycho123
Posty: 214
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: zbycho123 »

Zaksa to najlepsza druzyna klubowa w historii polskiej suatkowki klubowej
I pomocniczka nue płeć głupot jak nie masz pojęcia nie odzywaj się
Patrol035
Posty: 362
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Patrol035 »

kuchcik77 pisze: 16 mar 2023, o 19:40 Juz nie bądźcie tacy fanatyczni religijnie:))
Zaksa ma wszystko w swoich rękach, Treflem nas wyprzedził, a na 3 jest Zawiercie:)
Tak, Trefl nas wyprzedził, z tym, że ma 3 pkt przewagi, ale też i rozegrane 2 mecze więcej.
Semper fidelis
PrXmO23
Posty: 129
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 20:54
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: PrXmO23 »

Kibic od wielu lat pisze: 17 mar 2023, o 10:45 Ale meczycho było wczoraj. Finał Pucharu Polski plus 2 mecze z Trentino to były wisienki na torcie. Taką ZAKSĘ się chce oglądać. Ale były obawy bo potrafią też zagrać totalną kaszankę jak widzieliśmy.

Zastanawia mnie nasz Trenejro, bo nabrałem wątpliwości do tego człowieka. Nie dość, że od finału Pucharu Polski wg mnie powinien zrozumieć, że Paszycki to rezerwowy gracz bo mamy Hubera, gracza który w przeciwieństwie do Paszyckiego ma talent. To jeszcze na czasach usłyszałem, że to trener wyznaczył taktykę serwowania na libero i Lavie zamiast robić gimnastykę długiemu (211cm) Michieletto. Zaraz tu ktoś zacznie wychwalać długiego, że się bardzo dobrze rusza, ale NIE - nie rusza się dobrze, co było widać w paru akcjach gdzie musiał starować do piłki. Jak można ustalać taką taktykę grania to dla mnie wielka zagadka.

Z niecierpliwością czekam na finał LM ZAKSA - Perugia :)
Te mecze są ogólnie tak głęboko analizowane, że pewnie ma to jakieś przełożenie, że zagrywali na Lavie i młodego libero, tu chodzi głównie o ustawianie bloku później czy zmęczenie przeciwnika. Niekiedy więcej daje to, że rozgrywający przeciwnika np zagra tak czy inaczej niż 2-3 asy więcej
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: astronauta »

Kibic od wielu lat pisze: 17 mar 2023, o 10:45 Z niecierpliwością czekam na finał LM ZAKSA - Perugia :)
Nie w tym roku, obawiam się.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

Kluth zostaje w ZAKSIE, umowe przedłużył .
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
spell
Posty: 233
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: spell »

Magik wyczarował, Bartek Kluth zostaje :)
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

Obok Kluhta siedzi jeszcze jedno przedłużenie kontraktu. Kto to taki ? :D
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

bez_nazwy pisze: 18 mar 2023, o 20:31 Obok Kluhta siedzi jeszcze jedno przedłużenie kontraktu. Kto to taki ? :D
Stępień i Huber.
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
Pomocniczka
Posty: 1907
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Pomocniczka »

Stępień.
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: granvorka »

Miałem cichą nadzieję wcześniej, że jednak ktoś nowy za Klutha, ale tragedii nie ma. Kluczowe pytanie to, co ze środkiem, bo prognozowanj Averill i Takvam za Hubera i Paszyckiego to na papierze wygląda średnio, zobaczymy jak play-off, ale Kalifornijczyk nie gra już tego, co w pierwszej części sezonu, a Takvam po prostu nie ten rozmiar kapelusza.
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

granvorka pisze: 18 mar 2023, o 20:56 Miałem cichą nadzieję wcześniej, że jednak ktoś nowy za Klutha, ale tragedii nie ma. Kluczowe pytanie to, co ze środkiem, bo prognozowanj Averill i Takvam za Hubera i Paszyckiego to na papierze wygląda średnio, zobaczymy jak play-off, ale Kalifornijczyk nie gra już tego, co w pierwszej części sezonu, a Takvam po prostu nie ten rozmiar kapelusza.
Kulth to solidny dobry zawodnik , jeśli wchodzi na plac nie zawodzi, tylko że jak Kaczmarek jest w gazie to czeka .
Nic nie jest pewne i co do środkowych , Huber może przedłużyć umowę, rozmowy się toczą. Wtedy od jego decyzji będzie zależało kogo dobrać do uzupełnienia 4 środkowych .
Averill i Takvam ciekawi zawodnicy na pozycji środkowych , czas pokaże czy będą w ZAKSIE.
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
Pomocniczka
Posty: 1907
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Pomocniczka »

Bartłomiej Kluth, MVP dzisiejszego meczu, 31 punktów, na plus 27, 14 brejków. Czy był w tym sezonie lepszy (w cyferkach) indywidualny występ jednego zawodnika?
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Papito13 »

Pomocniczka pisze: 19 mar 2023, o 19:58 Bartłomiej Kluth, MVP dzisiejszego meczu, 31 punktów, na plus 27, 14 brejków. Czy był w tym sezonie lepszy (w cyferkach) indywidualny występ jednego zawodnika?
W zależności od oceny to mecz Ben Tary ze Skrą (35 punktów, 14 BP, +23, aż 5 asów - w pojedynkę wywalczył punkty Stali), mecz Boyera z Projektem Warszawa na początku sezonu (32 punkty, +27, 17 BP + 5 asów, 4 bloki i 74% w ataku), może mecz Szalpuka z JW (27 punktów, +21 i 12 BP, 2 bloki i 4 asy, też 70% w ataku). Chyba ten mecz Boyera robi największe wrażenie
zbycho123
Posty: 214
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: zbycho123 »

Mimo że nie jestem kibicem Zaksy tylko Zawiercia chylę czoła przed waszym wiekim.klubem. Wygraliście 2 razy z rzędu lige mistrzów teraz też wygracie, zespol skomponowany jest idealnie brak słabych punktów, szkoda tylko Semeniuk ze odszedł ale zastąpił go godnie Bednorz .Pozatym mentalność macie zwycięzców , Psychikę godna jednostek gromu .
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: hardy »

Zapowiada się nadkomplet kibiców na meczu z Perugią Leona i Semeniuka. Wszędzie słychać że ktoś chętnie kupi bilety. No cóż, przynajmniej raz w sezonie nie będzie problemu z frekfencją.
Przy okazji widać dużo komentarzy że mecz powinien być rozgrywany w Gliwicach. Ci kibice chyba nie wiedzą że głupio byłoby tracić atut swojego boiska.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Powoli da się już wyczuć atmosferę tego wielkiego siatkarskiego święta. Emocje rosną z dnia na dzień. O takim czy innym wyniku tego meczu nie zamierzam pisać. Za duże ryzyko ;)

Widzę, że Perugia robi małą zasłonę dymną. Nic bardziej mylnego. Galácticos mają jeden zasadniczy cel. Wygrać LM, bo w przeciwnym razie prezes Gino Sirci rozerwie ich na strzępy. Zatem przyjeżdżając do Kędzierzyna-Koźla, mogą być tak zmotywowani jak nigdy wcześniej.

Anastasi doskonale zna polską ligę i ZAKSĘ (jeszcze lepiej zna ją Kamil Semeniuk). Andrea zna jej słabe punkty, choć w wywiadzie dla Polsat Sport kurtuazyjnie stwierdził, że ZAKSA nie ma słabych punktów ;) Trochę to dziwne, że kibice je znają, a on - doskonały trener - ich nie widzi :]

Zobaczymy, czy będzie to zacięta, krwawa jatka, czy też jednostronne widowisko. Dobrze, że ten mecz rozgrywany jest w K-Koźlu. Owszem, hala w Gliwicach jest większa. Można byłoby zarobić znacznie więcej na sprzedaży biletów, ale dwukrotnie nie przyniosła ona ZAKSIE szczęścia. A tym razem to szczęście będzie bardzo, ale to bardzo potrzebne. Atut własnego boiska (własnej hali) jest w tym przypadku istotny, tym bardziej, że Perugia - ustami swego trenera, który uczynił to dyplomatycznie i z wielkim taktem - już zapowiada kocioł, jaki zgotuje polskiej ekipie w meczu rewanżowym. Przed nami dwuodcinkowy horror dla ludzi o mocnych nerwach :D Oby z happy endem, choć znam takich, którzy twierdzą, że nie ma się nawet co łudzić....
Patrol035
Posty: 362
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Patrol035 »

MAG siatki pisze: 23 mar 2023, o 18:48 Widzę, że Perugia robi małą zasłonę dymną. Nic bardziej mylnego. Galácticos mają jeden zasadniczy cel. Wygrać LM, bo w przeciwnym razie prezes Gino Sirci rozerwie ich na strzępy. Zatem przyjeżdżając do Kędzierzyna-Koźla, mogą być tak zmotywowani jak nigdy wcześniej.
Obym się nie mylił, ale to raczej nie zasłona dymna. Nie wydaje mi się żeby Perugia chciała niepotrzebnie sobie przedłużać ćwierćfinały mistrzostw Włoch. Po prostu mają kryzys. Za bardzo cisnęli w rundzie zasadniczej.
Semper fidelis
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Patrol035 pisze: 23 mar 2023, o 19:37
MAG siatki pisze: 23 mar 2023, o 18:48 Widzę, że Perugia robi małą zasłonę dymną. Nic bardziej mylnego. Galácticos mają jeden zasadniczy cel. Wygrać LM, bo w przeciwnym razie prezes Gino Sirci rozerwie ich na strzępy. Zatem przyjeżdżając do Kędzierzyna-Koźla, mogą być tak zmotywowani jak nigdy wcześniej.
Obym się nie mylił, ale to raczej nie zasłona dymna. Nie wydaje mi się żeby Perugia chciała niepotrzebnie sobie przedłużać ćwierćfinały mistrzostw Włoch. Po prostu mają kryzys. Za bardzo cisnęli w rundzie zasadniczej.
Osobiście bardzo bym chciał żebyś miał rację, ale równie dobrze może to być spowodowane nieco większym przeciążeniem na siłowni. ZAKSA też wielokrotnie męczyła się ze słabszymi zespołami (bo dostali w kość na siłce), ale na najważniejsze mecze nasi zawodnicy byli już w pełni gotowi i skoncentrowani. Pamiętaj, Perugia to też profesjonalny team w każdym calu.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Biciut »

Anastasi już nasza kadrę zajechał na ważnym turnieju przez nadmiar treningu. Możemy liczyć, ze lekcji nie odrobił :)
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Biciut pisze: 23 mar 2023, o 22:12 Anastasi już nasza kadrę zajechał na ważnym turnieju przez nadmiar treningu. Możemy liczyć, ze lekcji nie odrobił :)
Pożyjemy, zobaczymy ;) Ja aż takim optymistą nie jestem.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

W zasadzie te starcia można uznać za finał LM. Wydaje mi się, że kto pójdzie dalej to skończy już ze złotem, Jastrzębie czy Halkbank aż tak się nie postawią. Oby to była ZAKSA, niesamowita byłaby to historia, 3x złoto. A o finale polsko - polskim to marzę chyba od zawsze, także na taki mam nadzieję, szanse są :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”