Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

buzinga
Posty: 1241
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

Arw165 pisze: 17 lut 2023, o 12:47 @buzinga, w podcaście Wrony mówił, że zmiana trenera w Trento spowodowała, że ze swoim agentem stracili zainteresowaniem klubem z Włoch. Taka jest ich wersja

Podcast jest długi, ale jeśli ktoś chciałby posłuchać co różni siatkarze sądzą na temat zmiany klubów w środku sezonu, Chin czy zawieraniu i zrywaniu prekontraktów, to można się skusić.
Jakoś w to nie uwierzyłem. Prędzej było tak: ze zmianą trenera przyszła zmiana koncepcji budowy zespołu i Trento podziękowało Huberowi. To jest te płytsze dno. Głębszego o ile takie miało miejsce można samemu się domyśleć.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7849
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

To, że Trentino zmienia trenera było wiadome przed plotkami o Huberze. Albo w każdym razie wcześnie, bo już w styczniu.
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Pawel9221 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 17 lut 2023, o 14:55 To, że Trentino zmienia trenera było wiadome przed plotkami o Huberze. Albo w każdym razie wcześnie, bo już w styczniu.
Jesli odchodzi Lavia, wiec moze beda brac zagranicznego ? Mozic, Plotnicki? A wtedy chyba musza miec srodek wloski za Lisniaca, ktory odejdzie?
Ciekawe czy Lopez do Wloch albo do Polski bylby wyciagalny? Czy myslicie, ze w Sadzie mu tak dobrze placi, ze nie chce sie nigdzie ruszac ?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7849
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nie odchodzi, tzn. nie ma żadnych informacji na ten temat.
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: efratello »

Ja przyznam szczerze że nie rozumiem rozgoryczenia, że Huber po wyleczeniu kontuzji i rozegraniu końcówki sezonu w barwach ZAKSYy może chcieć odejść do innego klubu, bo klub pomógł mu wrócić do zdrowia zamiast się od niego odwrócić. A w jakich barwach, dla kogo grał Huber, gdy doznał kontuzji? To nie jest kontuzja złapana na kadrze np. tylko podczas walki z ZAKSą o najwyższe cele, do których osiągnięcia Huber się walnie przyczynił, ryzykując swoje zdrowie. Że jeszcze może być z niego w tym sezonie pociecha, to inna sprawa.
buzinga
Posty: 1241
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

WysokiPortorykanczyk pisze: 17 lut 2023, o 14:55 To, że Trentino zmienia trenera było wiadome przed plotkami o Huberze. Albo w każdym razie wcześnie, bo już w styczniu.
Dokładnie. To jest tylko takie usprawiedliwienie na zasadzie coś trzeba mediom powiedzieć. A prawda jest raczej dla Hubera i jego agenta mniej korzystna. Przecież Norbert nie odpali: Trento ze mnie zrezygnowało choć się wcześniej dogadaliśmy, ale jak zobaczyli raporty medyczne i popatrzyli na moją formę sportową doszli do wniosku, że to nie ma sensu;p albo wiecie byliśmy dogadani, ale jak włosi zobaczyli w akcji tego młodego Niemca z Berlina to doszli do wniosku, że jest lepszy ode mnie i wezmą sobie jego. Nikt się do takich rzeczy nie przyzna. Trzeba wciskać kit, żeby wyciągnąć więcej pieniążków od Jastrzębia lub Warszawy.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 615
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

kamil1999 pisze: 17 lut 2023, o 11:24 Taka analiza mowy ciała obojętnie czy na podstawie jednego meczu czy więcej to w ogóle nie powinna mieć miejsce. Nie pierwszy raz można tu przeczytać całe wywody o tym jak zawodnik psuje atmosferę czy jak mu się nie chce na podstawie jakichś subiektywnie odbieranych sygnałów. Czy nie widzicie, że to mocno krzywdzące? Nie wiemy co się dzieje w głowie Hubera, Kwolka czy DeFalco co do których te analizy były już robione a opinie tutaj na podstawie tej mowy ciała takie mocne się robią. Szczególnie niesmak(przynajmniej mój) to budzi gdy tę opinię padają ze strony kibiców Zaksy. Widać pojęcie "ZAKSA Family" jest bardzo kruche. Mi by nie przyszło do głowy by oceniać zaangażowanie Clevenota na podstawie jakiegoś wyrazu tworzy w sposób negatywny bo odchodzi z drużyny. Poza tym jak już ktoś na tym topie jest to raczej nie jest to osoba, która nie ma ambicji
Żarty sobie stroisz? Kibic ZAKSY nie ma prawa skrytykować postawy zawodników ZAKSY? A gdy kibice innych drużyn jadą po swoich siatkarzach to jest OK? Filozofia Kalego się kłania? Ile ja się tu naczytałem choćby na temat Kacpiego? Jakoś nie widziałem, żeby zawiązywano komitet obrony libero Skry wśród tutejszych forumowiczów. Ile hejtu "życzliwi inaczej" wylali na Olka Śliwkę oraz Łukasza Kaczmarka podczas MŚ. Gdzie wtedy byli obrońcy?

Jeśli przykładowo Norbert czyta uwagi pod swoim adresem, to zakładam z dużym prawdopodobieństwem, że zadziałają one na jego postawę motywująco. Podobno jest ambitny i być może będzie chciał udowodnić, że jego krytycy są w błędzie. Wszystko dla dobra polskiej siatkówki i Ptoków, bo już raczej nie dla dobra ZAKSY.

Nie bój się Kamilku - Norbert Huber opuści ZAKSĘ jako pełnowartościowy gracz. Reprezentacja będzie miała z niego wiele pociechy, tak jak z wielu innych kędzierzyńskich zawodników, trenerów, fizjoterapeutów, statystyków i prezesów. Naprawdę aż trudno zaoferować coś więcej polskiej siatkówce. Dlatego śmieszą mnie tu pewne aluzje i uszczypliwości ze strony pewnych osób, iż ZAKSA powinna mieć na względzie również dobro zawodnika w kontekście gry w kadrze. Tak się składa, że ZAKSA zawsze o tym myśli i nie trzeba jej o tym przypominać.

Natomiast krytyka w sporcie jest czymś powszechnym od dziesiątek lat i niech nikt nie próbuje tego zmieniać, bo nic mu z tego nie wyjdzie. Mamy pełne prawo swoich zawodników oceniać, wyrażać żal i rozgoryczenie, jeśli coś nie funkcjonuje należycie, albo jeśli ktoś postępuje nie fair. Przypomnij sobie Kamilku, gdy Ferdinando de Giorgi oraz Tine Urnaut nie byli lojalni wobec JW i jakie inwektywy padały wówczas pod ich adresem? Wbrew pozorom ta lojalność jest równie istotna jak umiejętności czy zaangażowanie zawodnika, bo jej brak potrafi równie mocno zaboleć.

"ZAKSA Family" o której tu wspomniałeś, to jak sama nazwa mówi RODZINA. Jak w każdej rodzinie i tu zdarzają się niesnaski, różnice zdań, czasami właśnie po to, aby nieco oczyścić atmosferę i znów sięgnąć po medale i puchary ;)
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1796
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: hardy »

A ja myślę że Norbert miał zmieniać w trakcie meczów Davida, który też jest po kontuzji, ale David i Dmytro na razie tak grają że ciężko ich z parkietu ściągnąć.
kamil1999
Posty: 5518
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Co innego jest krytyka że względów sportowych uzasadniona bardziej(Piechocki) jak i ta mniej(Kaczmarek, który jako rezerwowy młot się sprawdził). W każdym razie obie podlegają jak najbardziej dyskusji i to jest ok. Co innego jest jednak krytyka stricte sportowa a co innego są tezy, że zawodnikowi się nie chce grać wysnuwane na podstawie jakiegoś subiektywnego odbioru mowy ciała.
A tu jeszcze pada taka narracja, że tak w ogóle to lepiej mu uszczuplić wypłatę skoro się nie stara...
Załóżmy teraz, że Huber jednak dokłada wszelkiego wysiłku by wrócić po kontuzji a nie jest to łatwe a tu nagle spotyka się z komentarzami ze strony swoich kibiców, że najchętniej to by go już pożegnali bo się [cenzura] i się nie stara...
Jak jest to nie wiem, ale wyciąganie czegoś na podstawie jakiejś miny czy grymasu jest abstrakcją
Ja też mogę czasami skrytykować na przykład Boyera bo wypadł z formy, ale nie przyszło by mi na myśl by pisać, że widocznie go już nic nie obchodzi i nie stara się bo ma już kontrakt.
I rację ma ktoś tu kto pisał wyżej. Paru nadgorliwych kibiców to nie ogół kibiców, więc przepraszam, że pisałem ogólnie o kibicach Zaksy, ale to jest ten casus o którym pisałem, że wpisy twoje i paru innych po prostu skodzą Zaksie i odbiorowi jej kibiców.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 615
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Tak ??? A czym mianowicie szkodzą Kamilku ??? :] :] Tym, że nie przytakuję co poniektórym, bo lubię mieć swoje zdanie, do czego mam prawo tak jak i Ty oraz dziesiątki innych osób na tym forum ??? Skończyły się czasy monopolu na rację jedynie w przypadku wąskiego grona internetowych wybrańców. Ja wiem, Tobie się bardzo nie podoba to, że ja pewne rzeczy nazywam po imieniu, rzucając przy okazji faktami, nazwiskami, datami. Bo z faktami niestety trudno polemizować.

Wątek z Ferdinando de Giorgim oraz Tine Urnautem sprytnie pominąłeś, bo pokazałem, że brak lojalności może być źle odbierany nie tylko w K-K, ale także w Jastrzębiu, gdzie ostro jechano po Włochu i Słoweńcu. Nie było wtedy wersalu na forach :]

Natomiast wracając do Norberta, to oceniałem tego chłopaka przede wszystkim za GRĘ, a nie za grymasy na twarzy. Jaka jest ta gra to każdy widzi. Zobacz sobie powtórki z meczów (choćby tego ważnego dla układu tabeli spotkania ZAKSY z Projektem, a nie tylko z Zawierciem w LM) i sam wyciągnij wnioski. Nie mogę chwalić czegoś, co na pochwałę nie zasługuje. Ani Ty, ani ja nie wiemy, dlaczego podejście tego sympatycznego siatkarza do gry jest obecnie takie, a nie inne, ale obaj życzymy mu, żeby powrócił do swej dawnej dyspozycji oraz bojowości. I przynajmniej w tej jednej kwestii jesteśmy zgodni :D
Marek907
Posty: 182
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Marek907 »

Jakieś pogłoski kto do Zaksy na przyjęcie w przyszłym sezonie? Bo trzech nowych przyjmujących to duża robota dla prezesa i mam obawy :]
RAMIUS1983
Posty: 62
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: RAMIUS1983 »

Marek907 pisze: 18 lut 2023, o 12:26 Jakieś pogłoski kto do Zaksy na przyjęcie w przyszłym sezonie? Bo trzech nowych przyjmujących to duża robota dla prezesa i mam obawy :]
To jest albo tajemnica poliszynszyla ale nowy większy budżet zeżarł Kaczmarek Śliwka i Janusz. Co oni biedni zrobią bez premi za LM i MP oraz PP 🙈
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Ejpok »

Witam!

Oglądałem mecz Rzeszów vs Lublin, i co widniało na bandach reklamowych hali Podpromie? Logo Firmy Adamietz, firma Rajmunda, bodajże z Kadłuba ze 30km od Kędzierzyna... Ten sam Pan jest jednym z właścicieli Hotelu Hugo, który jest na strojach Zaksy.
Że siatkarze przechodzą do konkurencji to normalka, ale żeby Sponsor "lokalny"... :(
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: reeman »

Ma oddział w Rzeszowie.
PanPrezes
Posty: 9
Rejestracja: 11 mar 2022, o 13:04
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: PanPrezes »

Nie oddział a centrala została sponsorem Reski.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Klugenhammer »

Ma oddziały w całej Polsce, a siedzibę w Strzelcach Opolskich, 25 minut jazdy od centrum Kędzierzyna.

Nie ma co robić z tego jakiejś wielkiej tragedii, ale trochę to wytrąca argumenty tym wszystkim, którzy od lat twierdzą, że na Opolszczyźnie brak jest dużych firm gotowych do sponsoringu.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: reeman »

Wystarczy porównać frekwencję na halach i wszystko jasne.
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 155
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Citizen »

reeman pisze: 18 lut 2023, o 18:04 Wystarczy porównać frekwencję na halach i wszystko jasne.
Noo rzeczywiście wartość reklamowa Resovii w ostatnich latach musi być potężna dla jej sponsorów w stosunku do ZAKSY, a już zwłaszcza w ostatnich 3 latach.

Prawda jest taka, że w Kędzierzynie od dawna kuleje sfera pozyskiwania sponsorów, bo wbrew temu co się niektórym wydaje to potencjał na Opolszczyźnie jest ogromny.
Patrol035
Posty: 368
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Patrol035 »

Citizen pisze: 18 lut 2023, o 21:08
reeman pisze: 18 lut 2023, o 18:04 Wystarczy porównać frekwencję na halach i wszystko jasne.
Noo rzeczywiście wartość reklamowa Resovii w ostatnich latach musi być potężna dla jej sponsorów w stosunku do ZAKSY, a już zwłaszcza w ostatnich 3 latach.

Prawda jest taka, że w Kędzierzynie od dawna kuleje sfera pozyskiwania sponsorów, bo wbrew temu co się niektórym wydaje to potencjał na Opolszczyźnie jest ogromny.
Miejscowi raczej będą wiedzieć czym to jest spowodowane, tylko czy można o tym głośno mówić. W każdym razie jest szansa na zmianę stanu rzeczy, bo za kilka miesięcy coś ma zostać przeprowadzone ;)
Semper fidelis
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Biciut »

Patrol035 pisze: 19 lut 2023, o 08:20
Citizen pisze: 18 lut 2023, o 21:08
reeman pisze: 18 lut 2023, o 18:04 Wystarczy porównać frekwencję na halach i wszystko jasne.
Noo rzeczywiście wartość reklamowa Resovii w ostatnich latach musi być potężna dla jej sponsorów w stosunku do ZAKSY, a już zwłaszcza w ostatnich 3 latach.

Prawda jest taka, że w Kędzierzynie od dawna kuleje sfera pozyskiwania sponsorów, bo wbrew temu co się niektórym wydaje to potencjał na Opolszczyźnie jest ogromny.
Miejscowi raczej będą wiedzieć czym to jest spowodowane, tylko czy można o tym głośno mówić. W każdym razie jest szansa na zmianę stanu rzeczy, bo za kilka miesięcy coś ma zostać przeprowadzone ;)
Tak, na forum można. Dalej niż internet to nie wyjdzie :)
RAMIUS1983
Posty: 62
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: RAMIUS1983 »

Biciut pisze: 19 lut 2023, o 08:24
Patrol035 pisze: 19 lut 2023, o 08:20
Citizen pisze: 18 lut 2023, o 21:08

Noo rzeczywiście wartość reklamowa Resovii w ostatnich latach musi być potężna dla jej sponsorów w stosunku do ZAKSY, a już zwłaszcza w ostatnich 3 latach.

Prawda jest taka, że w Kędzierzynie od dawna kuleje sfera pozyskiwania sponsorów, bo wbrew temu co się niektórym wydaje to potencjał na Opolszczyźnie jest ogromny.
Miejscowi raczej będą wiedzieć czym to jest spowodowane, tylko czy można o tym głośno mówić. W każdym razie jest szansa na zmianę stanu rzeczy, bo za kilka miesięcy coś ma zostać przeprowadzone ;)
Tak, na forum można. Dalej niż internet to nie wyjdzie :)
Mam nadzieję że EKO OKNA dojdzie po zbudowaniu fabryki i dołoży porządnie klubowi kasy
Orzi
Posty: 797
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Orzi »

kamil1999 pisze: 17 lut 2023, o 21:59 Co innego jest krytyka że względów sportowych uzasadniona bardziej(Piechocki) jak i ta mniej(Kaczmarek, który jako rezerwowy młot się sprawdził). W każdym razie obie podlegają jak najbardziej dyskusji i to jest ok. Co innego jest jednak krytyka stricte sportowa a co innego są tezy, że zawodnikowi się nie chce grać wysnuwane na podstawie jakiegoś subiektywnego odbioru mowy ciała.
A tu jeszcze pada taka narracja, że tak w ogóle to lepiej mu uszczuplić wypłatę skoro się nie stara...
Załóżmy teraz, że Huber jednak dokłada wszelkiego wysiłku by wrócić po kontuzji a nie jest to łatwe a tu nagle spotyka się z komentarzami ze strony swoich kibiców, że najchętniej to by go już pożegnali bo się [cenzura] i się nie stara...
Jak jest to nie wiem, ale wyciąganie czegoś na podstawie jakiejś miny czy grymasu jest abstrakcją
Ja też mogę czasami skrytykować na przykład Boyera bo wypadł z formy, ale nie przyszło by mi na myśl by pisać, że widocznie go już nic nie obchodzi i nie stara się bo ma już kontrakt.
I rację ma ktoś tu kto pisał wyżej. Paru nadgorliwych kibiców to nie ogół kibiców, więc przepraszam, że pisałem ogólnie o kibicach Zaksy, ale to jest ten casus o którym pisałem, że wpisy twoje i paru innych po prostu skodzą Zaksie i odbiorowi jej kibiców.
Zgodzę się, czytanie tutejszego duetu kibiców Zaksy roztapia mózg na galaretkę. Na szczęście są też inne miejsca, gdzie można podyskutować o siatkówce.

Co do Norbiego, mam nadzieję że uda mu się wrócić do formy jeszcze w tym sezonie i jego gra sprawi kibicom sporo radości. Przydałoby się, szczególnie w LM gdzie zdobycie tytułu trzeci raz z rzędu byłoby czymś niesamowitym :)
Szary Wilk
Posty: 7953
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

kamil1999 pisze: 17 lut 2023, o 21:59 Co innego jest krytyka że względów sportowych uzasadniona bardziej(Piechocki) jak i ta mniej(Kaczmarek, który jako rezerwowy młot się sprawdził). W każdym razie obie podlegają jak najbardziej dyskusji i to jest ok. Co innego jest jednak krytyka stricte sportowa a co innego są tezy, że zawodnikowi się nie chce grać wysnuwane na podstawie jakiegoś subiektywnego odbioru mowy ciała.
A tu jeszcze pada taka narracja, że tak w ogóle to lepiej mu uszczuplić wypłatę skoro się nie stara...
Załóżmy teraz, że Huber jednak dokłada wszelkiego wysiłku by wrócić po kontuzji a nie jest to łatwe a tu nagle spotyka się z komentarzami ze strony swoich kibiców, że najchętniej to by go już pożegnali bo się [cenzura] i się nie stara...
Jak jest to nie wiem, ale wyciąganie czegoś na podstawie jakiejś miny czy grymasu jest abstrakcją
Ja też mogę czasami skrytykować na przykład Boyera bo wypadł z formy, ale nie przyszło by mi na myśl by pisać, że widocznie go już nic nie obchodzi i nie stara się bo ma już kontrakt.
I rację ma ktoś tu kto pisał wyżej. Paru nadgorliwych kibiców to nie ogół kibiców, więc przepraszam, że pisałem ogólnie o kibicach Zaksy, ale to jest ten casus o którym pisałem, że wpisy twoje i paru innych po prostu skodzą Zaksie i odbiorowi jej kibiców.
Kiedy?
kamil1999
Posty: 5518
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

No w tym sezonie
Na MŚ notował dobre wejścia jako rezerwowy młot. W LN grał słabo, ale MŚ było docelowe.
Zresztą nie chcę tu wywoływać dyskusji o Kaczmarku. W powyższym komentarzu chciałem ukazać różnicę, że co innego krytykować kogoś sportowo a co innego na podstawie jakieś mimiki.
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

Dzisiaj ZAKSA wygra w 1/4 Lidze Mistrzów z Itas Trentino , najlepiej 3:0.Wiec wszyscy kibicujemy !!! :P
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 615
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Jutro ważny dla ZAKSY (z uwagi na układ tabeli) mecz ze Skrą. Jestem ciekaw jaki skład wystawi Sammelvuo, biorąc pod uwagę zbliżający się rewanż z Trentino. Da odpocząć chłopakom, czy też walkę o ligowe punkty uzna za priorytet ??? W każdym razie chyba lepiej utrzymać to 4 miejsce, niż spaść na 5.
kamil1999
Posty: 5518
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Na Skrę w tym sezonie Staszewski z Żalińskim mogą wystarczyć
Zresztą na JW niestety chyba też
Wystarczy, że ZAKSA jest na przeciwko. Dlatego w LM jeśli do finału dojdziemy to chyba wolałbym Perugie
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Arw165 »

Bez przesady, na tle Modeny Skra wcale nie wyglądała tak źle.
RAMIUS1983
Posty: 62
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: RAMIUS1983 »

kamil1999 pisze: 11 mar 2023, o 13:30 Na Skrę w tym sezonie Staszewski z Żalińskim mogą wystarczyć
Zresztą na JW niestety chyba też
Wystarczy, że ZAKSA jest na przeciwko. Dlatego w LM jeśli do finału dojdziemy to chyba wolałbym Perugie
Z drabinki wynika że Perugia w półfinale
RAMIUS1983
Posty: 62
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: RAMIUS1983 »

Czyli na przyszły sezon skład wygląda tak :?
1.Kaczmarek Kluth
2.Janusz i Stępień
3.Śliwka Bednorz Kwasowski i młody do ogrania
4.Smitch Averill Takvam ( Paszycki i Rejno)
5.Schoji i Banach

Na papierze wygląda bardzo mocno 😁
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”