Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Streeter
Posty: 7250
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

Swoją drogą ciekawe jaki by tu ból pewnej części ciała był, gdyby tak Jastrzębie się w połowie sezonu wzmocniło w taki sposób, a tak to wszystko spoko :D oczywiście nie żeby mi Bednorz w Zaksie przeszkadzał, fajnie że wrócił do Polski, chodzi mi o zachowania tu na forum :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8516
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Streeter pisze: 16 sty 2023, o 11:57 Swoją drogą ciekawe jaki by tu ból pewnej części ciała był, gdyby tak Jastrzębie się w połowie sezonu wzmocniło w taki sposób, a tak to wszystko spoko :D oczywiście nie żeby mi Bednorz w Zaksie przeszkadzał, fajnie że wrócił do Polski, chodzi mi o zachowania tu na forum :)

Streeter
Odkop mniej więcej posty w wątku o transferach przed sezonem i można się dowiedzieć, że np. Bendorz charakterologicznie nie pasuje do Zaksy, a teraz spod palców tych samych użytkowników można się dowiedzieć, że to bardzo dobry transfer.
Kłamca.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 611
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Proszę nie martw się o zachowania kibiców ZAKSY :D Już sam fakt, że o tym tu piszesz, najwyraźniej wskazuje, że owszem - jakiś ból pewnej części ciała występuje - ale u Ciebie (choć grzecznie temu zaprzeczasz). Jakby nie bolało, to byś o tym nawet nie wspominał. Ja wiem, że niektórzy woleliby żeby ZAKSA była jednym wielkim szpitalem w dodatku z gwiazdami formatu Kariagina. A tu taka niespodzianka z Bednorzem wyskoczyła, na domiar złego de lege artis :] czyli trudno ugryźć 8-) Bardzo słabiutka ta Twoja prowokacja. Choć faworytem w tym sezonie nie jesteśmy, to broni nie składamy.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 611
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

ciorny17 pisze: 16 sty 2023, o 12:10
Streeter pisze: 16 sty 2023, o 11:57 Swoją drogą ciekawe jaki by tu ból pewnej części ciała był, gdyby tak Jastrzębie się w połowie sezonu wzmocniło w taki sposób, a tak to wszystko spoko :D oczywiście nie żeby mi Bednorz w Zaksie przeszkadzał, fajnie że wrócił do Polski, chodzi mi o zachowania tu na forum :)

Streeter
Odkop mniej więcej posty w wątku o transferach przed sezonem i można się dowiedzieć, że np. Bendorz charakterologicznie nie pasuje do Zaksy, a teraz spod palców tych samych użytkowników można się dowiedzieć, że to bardzo dobry transfer.
Nic ci do tego. Nasza kasa, nasz transfer, nasze opinie. Zajmij się swoim kurnikiem. Zróbcie 3 korony w sezonie, a potem porozmawiamy o wielkiej siatkówce. Wreszcie jakiś sensowy transfer w ZAKSIE. U nas satysfakcja, u konkurencji zafrasowanie. I bardzo dobrze. Myśmy nikomu zawodnika ze składu w trakcie sezonu PlusLigi nie wyciągnęli. W Chinach zakończył się sezon i chłopak trafił do nas.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2023, o 12:30 przez MAG siatki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Klugenhammer »

Streeter pisze: 16 sty 2023, o 11:57 Swoją drogą ciekawe jaki by tu ból pewnej części ciała był, gdyby tak Jastrzębie się w połowie sezonu wzmocniło w taki sposób, a tak to wszystko spoko :D oczywiście nie żeby mi Bednorz w Zaksie przeszkadzał, fajnie że wrócił do Polski, chodzi mi o zachowania tu na forum :)
Przecież JW przed chwilą zrobiło dokładnie to samo z M'Baye. Potrzebowali wzmocnienia w środku sezonu, to wyciągnęli sobie zawodnika z innego klubu. Jeśli więc ktoś zarzuca ZAKSie nieetyczne zagranie, to dokładnie tak samo powinien oceniać transfer M'Baye do JW.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Biciut »

Nie wiem dlaczego "MAG" tak się irytuje na każde słowo ZAKSA napisane przez kogokolwiek na forum. Klub zrobił kawał dobrej roboty ściągając Bednorza i uwalniając z trybun Bułgara. Mam nadzieje na dobre mecze w finale ligi i lidze mistrzów
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 611
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Biciut pisze: 16 sty 2023, o 12:29 Nie wiem dlaczego "MAG" tak się irytuje na każde słowo ZAKSA napisane przez kogokolwiek na forum. Klub zrobił kawał dobrej roboty ściągając Bednorza i uwalniając z trybun Bułgara. Mam nadzieje na dobre mecze w finale ligi i lidze mistrzów
Bo widzisz, niektórzy stosują tu podwójne standardy, stąd moja irytacja. Nie widzą np. jak to Moustapha M'Baye, dołączył ostatnio do drużyny JW na zasadzie transferu wewnątrz PlusLigi, przechodząc z Cuprum Lubin, osłabiając jeszcze bardziej "Miedziowych", których zawsze bardzo lubiłem za ambitną walkę. Ja nie przypominam sobie, żeby z tego powodu była u nas jakaś poważna dyskusja, aby nasi wchodzili na forum JW i robili z tego szum. Zatem po której stronie leży problem ??? Spróbuj sobie odpowiedzieć na to pytanie.
qtp
Posty: 2273
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: qtp »

Klugenhammer pisze: 16 sty 2023, o 12:24 to dokładnie tak samo powinien oceniać transfer M'Baye do JW.
JW przeprowadziło jednak transfer medyczny.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 611
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

qtp pisze: 16 sty 2023, o 12:44
Klugenhammer pisze: 16 sty 2023, o 12:24 to dokładnie tak samo powinien oceniać transfer M'Baye do JW.
JW przeprowadziło jednak transfer medyczny.
Osłabiając przy okazji inny zespół PLS w trakcie sezonu. I to poważnie, bo M'Baye był tam kluczowym ogniwem.
bono
Posty: 3470
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bono »

ciorny17 pisze: 16 sty 2023, o 12:10
Streeter pisze: 16 sty 2023, o 11:57 Swoją drogą ciekawe jaki by tu ból pewnej części ciała był, gdyby tak Jastrzębie się w połowie sezonu wzmocniło w taki sposób, a tak to wszystko spoko :D oczywiście nie żeby mi Bednorz w Zaksie przeszkadzał, fajnie że wrócił do Polski, chodzi mi o zachowania tu na forum :)

Streeter
Odkop mniej więcej posty w wątku o transferach przed sezonem i można się dowiedzieć, że np. Bendorz charakterologicznie nie pasuje do Zaksy, a teraz spod palców tych samych użytkowników można się dowiedzieć, że to bardzo dobry transfer.
1.Porównując do Karjagina - to na pewno bardzo dobry transfer:)
2.Charakterologicznie to prawda - nie pasuje do Zaksy - ale klub chce jakoś wyjść z twarzą po z blamażu z Bułgarem.
3.Dla mnie ta cała sytuacja budzi jednak niesmak - i porównywanie do M'Baye komiczne - czy Karjagin np.zerwał Achillesa że zamiana jest na Bednorza? ;)
Tak czy siak wcale nie jest powiedziane że Bednorz od razu wskoczy na oczekiwany poziom a stawianie Zaksy do wygrania +L czy jakiegoś dobrego wyniku w LM - jak w zespole nie ma atakującego jest niepoważne.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: jaet »

Stara kibicowska prawda brzmi, że jak zawodnik do klubu nie trafia, to dlatego że się nie nadaje (i dobrze, że nie trafia), a jak trafia to świetnie, że trafia, bo to duże wzmocnienie :]
A tak poważnie, to ja się z Bartka w KK cieszę z dwóch powodów - po pierwsze jemu samemu bardzo się przyda stabilizacja u boku reprezentacyjnych kolegów i przyzwoitego trenera, za dużo w ostatnim czasie było tej pogoni za kasą, a za mało sensownych wyborów opartych na sportowej logice. A po drugie dlatego, że ZAKSA zasługuje na drugie skrzydło z prawdziwego zdarzenia, a nie jakiegoś bułgarskiego niedojdę (przepraszam urażonych) z łapanki. Oczywiście losy Bartka w KK mogą potoczyć się różnie, ale liczę jednak na boom i dodatkowe wstrząśnięcie rywalizacją w czubie, bo od dłuższego czasu nie mieliśmy tak dziwacznej ligi.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 611
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

bono pisze: 16 sty 2023, o 12:48
ciorny17 pisze: 16 sty 2023, o 12:10
Streeter pisze: 16 sty 2023, o 11:57 Swoją drogą ciekawe jaki by tu ból pewnej części ciała był, gdyby tak Jastrzębie się w połowie sezonu wzmocniło w taki sposób, a tak to wszystko spoko :D oczywiście nie żeby mi Bednorz w Zaksie przeszkadzał, fajnie że wrócił do Polski, chodzi mi o zachowania tu na forum :)

Streeter
Odkop mniej więcej posty w wątku o transferach przed sezonem i można się dowiedzieć, że np. Bendorz charakterologicznie nie pasuje do Zaksy, a teraz spod palców tych samych użytkowników można się dowiedzieć, że to bardzo dobry transfer.
1.Porównując do Karjagina - to na pewno bardzo dobry transfer:)
2.Charakterologicznie to prawda - nie pasuje do Zaksy - ale klub chce jakoś wyjść z twarzą po z blamażu z Bułgarem.
3.Dla mnie ta cała sytuacja budzi jednak niesmak - i porównywanie do M'Baye komiczne - czy Karjagin np.zerwał Achillesa że zamiana jest na Bednorza? ;)
Tak czy siak wcale nie jest powiedziane że Bednorz od razu wskoczy na oczekiwany poziom a stawianie Zaksy do wygrania +L czy jakiegoś dobrego wyniku w LM - jak w zespole nie ma atakującego jest niepoważne.
Porównanie do M'Baye jak najbardziej zasadne, a co do sukcesów na koniec sezonu, to nikt w Kędzierzynie balonika nie pompuje, bo nie ma ku temu podstaw.
buzinga
Posty: 1235
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

jaet pisze: 16 sty 2023, o 12:51 Stara kibicowska prawda brzmi, że jak zawodnik do klubu nie trafia, to dlatego że się nie nadaje (i dobrze, że nie trafia), a jak trafia to świetnie, że trafia, bo to duże wzmocnienie :]
A tak poważnie, to ja się z Bartka w KK cieszę z dwóch powodów - po pierwsze jemu samemu bardzo się przyda stabilizacja u boku reprezentacyjnych kolegów i przyzwoitego trenera, za dużo w ostatnim czasie było tej pogoni za kasą, a za mało sensownych wyborów opartych na sportowej logice. A po drugie dlatego, że ZAKSA zasługuje na drugie skrzydło z prawdziwego zdarzenia, a nie jakiegoś bułgarskiego niedojdę (przepraszam urażonych) z łapanki. Oczywiście losy Bartka w KK mogą potoczyć się różnie, ale liczę jednak na boom i dodatkowe wstrząśnięcie rywalizacją w czubie, bo od dłuższego czasu nie mieliśmy tak dziwacznej ligi.
Bednorz w Chinach grał tak sobie. Bartek przychodzi do KK żeby się odbudować i powalczyć o miejsce w reprezentacji. Dla samej Zaksy wybór Jeaschke'ego był "bezpieczniejszy" tzn Amerykanin jest w lepszej formie. W zasadzie w finale ligi chińskiej zrobił Bednorzowi jesień z dupy średniowiecza. Dobrze, że jest trochę czasu, bo do dyspozycji z drugiego sezonu w Kazaniu sporo brakuje. Ogólnie pozostanie w Kędzierzynie na następny sezon byłoby sportowo bardzo mądrą decyzją, która zwiększyłaby szanse zawodnika na wyjazd do Paryża.

Co do bronienia transferu, ciekawie to ująłeś, pełna zgoda. Bednorza nigdy nie lubiłem, ale jak w tych Chinach go pooglądałem to wyglądał na dojrzalszego emocjonalnie. Także z tym niepasowaniem emocjonalnym do Zaksy, o czym sam pisałem jeszcze przed sezonem, może być już nieaktualne. Zobaczymy. Póki co nie zamierzam ani go bronić ani atakować, a bardziej obserwować.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3237
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Kicu »

ciorny17 pisze: 16 sty 2023, o 12:10
Streeter pisze: 16 sty 2023, o 11:57 Swoją drogą ciekawe jaki by tu ból pewnej części ciała był, gdyby tak Jastrzębie się w połowie sezonu wzmocniło w taki sposób, a tak to wszystko spoko :D oczywiście nie żeby mi Bednorz w Zaksie przeszkadzał, fajnie że wrócił do Polski, chodzi mi o zachowania tu na forum :)

Streeter
Odkop mniej więcej posty w wątku o transferach przed sezonem i można się dowiedzieć, że np. Bendorz charakterologicznie nie pasuje do Zaksy, a teraz spod palców tych samych użytkowników można się dowiedzieć, że to bardzo dobry transfer.
To jest trochę desperacja. Przed sezonem każdy liczył na duże nazwisko i godne zastępstwo za Kamila. Wyszło jak wyszło. Teraz niemal każdy transfer byłby dobry, a przyjście Bednorza to wręcz wybitny sukces. I również zaliczam się do osób, które przed sezonem średnio widziałyby go w składzie ZAKS-y.
Co do marudzenia, że przychodzi w połowie sezonu - nie jest to żadne nagięcie regulaminu. Takie prawo ma każdy zespół. Czy tak powinno być to już inna kwestia.
buzinga
Posty: 1235
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

firefoxkk pisze: 16 sty 2023, o 11:22 Mam nadzieję, ze Bartek pokaze swój poziom, który jest wyższy od obecnych przyjmujących ZAKSY i będzie walka w play-offach o jakiś medal, a patrząc na mentalność kibiców Kędzierzyna w tym mój, gramy tylko o złoto jak w poprzednich latach.

Duża sprawa dla Szpaczka, bo zawodnicy mu odchodzą, a nie widać zastępstwa nigdzie w tle.

Huber nie do zastąpienia, oprócz Bienkiem. Staszewski super rezerwowym był, ciezko o takiego co pogodzi się być 3-4 przyjmującym w klubie.
Żaliński po drugiej stronie rzeki, pewnie gdzieś Radom/Olsztyn będzie chciał skończyć karierę. Smith po sezonie, ponoc konczy karierę, a Shoji nie wiadomo czy zostanie.

Zostaje budowanie składu na Janusz-Kaczmarek-Śliwka i ciężko o coś więcej, Paszyckiego trzeba zostawić, bo jest dobrym 3 srodkowym, a nawet moze spokojnie grac w podstawie, co pokazal w tym roku.

Kubicki za Stępnia, Lipiński za Staszewskiego najbardziej realne zmiany jak dla mnie, moze na 4 przyjmującego Piotrek Śliwka? W sumie to cała ławka a trzeba do trzonu druzyny jakieś top nazwisko na przyjęciu, jak ma być gra o jakieś medale w Pluslidze. Bednorz raczej nie do zatrzymania na nastepny sezon. :|
Z młodymi to jest tak, że oni potrzebują jak najwięcej grania. Kubickiego uważam za przyszłą jedynkę naszej reprezentacji. Lepiej niech chłopak zostanie w Lubinie i przebije się do pierwszej szóstki. Trzeba go obserwować, bo niewykluczone, że w odpowiednim momencie Zaksa będzie musiała na niego postawić, ale już w kategoriach podstawowego rozgrywającego. Stępień paradoksalnie zagrał 2 razy w tym sezonie i oba mecze w jego wykonaniu uważam za dobre. Nie ma potrzeby go zmieniać. Do przebudowy są skrzydła na rezerwie i to w całości. Dużo zależy kto będzie grał obok Śliwki, na tej podstawie trzeba ogarnąć obu rezerwowych. Optymalnie jest jeden młody do ogrywania, drugi doświadczony. Młody Śliwka jest za słaby. Ja bym naprawdę mocno prześwietlił Hendzelewskiego. Pytałem tu o niego na forum, bo sporo pozytywnego słyszałem, ale nic szczególnego się nie dowiedziałem. Poza tym, że przed sezonem miał problemy ze zdrowiem. Tyle,że jakby co to chłopak jest rocznik 2004. To byłaby inwestycja mocno i daleko w przyszłość. Jeśli tylko ze zdrowiem ok, a i tak ryzyko spore. Tu jednak zależy wszystko od tego kto będzie obok, bo i grać mu trzeba dać jak najwięcej. Tyle, że jak się ma w rotacji na skrzydłach łącznie 6 graczy to jednego młodego przy takim terminarzu można śmiało ogrywać.

Podobnie ze środkiem. Averill to idealne zastępstwo za Hubera. Problemem Zaksy w tym sezonie na środku nie jest, a raczej nie był brak Hubera. A bardziej dziura na drugim środku przy kontuzji Smitha, bo Kalembka z Holendrem grali tak sobie. Także dwa wyrównane środki w postaci Averilla i Paszyckiego są ok. Powrót z wypożyczenia Rejno i ktoś młody (może Majchrzak) na 3/4 to optymium. Przy takim końskim sezonie każdy może pograć trzeba to tylko mądrze zaplanować, żeby zawodnicy do siebie pasowali i można było grać w różnych konfiguracjach.
qtp
Posty: 2273
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: qtp »

Przed sezonem Bednorz nie pasował do Zaksy, ale dzięki zapoznaniu się z mądrościami i filozofią dalekiego wschodu zmienił się na tyle że już pasuje :] świetne :P
buzinga
Posty: 1235
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

qtp pisze: 16 sty 2023, o 13:52 Przed sezonem Bednorz nie pasował do Zaksy, ale dzięki zapoznaniu się z mądrościami i filozofią dalekiego wschodu zmienił się na tyle że już pasuje :] świetne :P
No widzisz. Tobie też nie zaszkodziłby wyjazd w tamte okolice. Niekomicznie do Chiny. Korea Północna to dla Ciebie nawet lepszy kierunek. Może wróciłbyś mądrzejszy ;) A może zostaniesz i zastąpisz samego Kima. Szkoda, żeby taka krynica mądrości marnowała się u nas na forum :D
Dziubsonik
Posty: 42
Rejestracja: 21 gru 2022, o 12:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Dziubsonik »

Ktoś tu chce budować następny sezon na Kaczmarku ? To chyba nie wiecie co sie dzieje w klubie i jaki Łukasz jest "szczęśliwy" w tym roku.
PoteznyMaxim
Posty: 118
Rejestracja: 18 sty 2019, o 18:24
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: PoteznyMaxim »

Dziubsonik pisze: 16 sty 2023, o 16:03 Ktoś tu chce budować następny sezon na Kaczmarku ? To chyba nie wiecie co sie dzieje w klubie i jaki Łukasz jest "szczęśliwy" w tym roku.
No to napiszesz jak dokładie sprawa wygląda czy kolejny cicho ciemny, wiem ale nie powiem?
Dziubsonik
Posty: 42
Rejestracja: 21 gru 2022, o 12:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Dziubsonik »

Bardzo mu się nie podoba atmosfera w klubie i z tego względu coś tam przebąkiwał o rozwiązaniu kontraktu.
PoteznyMaxim
Posty: 118
Rejestracja: 18 sty 2019, o 18:24
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: PoteznyMaxim »

Dzięki za informacje,

Łukaszowi ciężko się dziwić jak klub po tak historycznym i najwybitniejszym b2b w historii ligi mistrzów zamiast przynajmniej podtrzymywać skład to się osłabia ale że padną słowa o rozwiązaniu kontraktu to jednak jestem w szoku. Oby udało się naprostować sytuację po tym transferze Bednorza, bo półfinały w tym sezonie zapowiadają się kapitalnie.
kuchcik77
Posty: 2338
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kuchcik77 »

Bardzo mu się nie podoba atmosfera w klubie i z tego względu coś tam przebąkiwał o rozwiązaniu kontraktu.
Należało nie przedłużać kontraktu zbyt wcześnie, poza tym Zaksa jest klubem który często "idzie na rękę" zawodnikom wiec nic straconego.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 531
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: pietrus72 »

W przyszłym sezonie mamy na razie piątkę graczy 🤣 Janusz Kaczmarek Śliwka Paszycki i Banach...możemy grać 🤣
Szary Wilk
Posty: 7914
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

Z niewolnika nie ma pracownika. Z drugiej strony ja się nie dziwię. Kaczmarek grając jakieś 3 miesiace w Chinach zarobiłby kilkaset tysięcy euro. Kto by sześciu zer w złotówkach nie chciał dostać na konto za kwartał roboty? Już ugrał w klubie na tyle dużo, że może priorytety mu się pozmieniały.

Z drugiej strony przy charakterystyce Kaczmarka, to po jednym sezonie, gdzie dostawałby po 40 piłek, często na wysokiej czy sytuacyjnych, zrobiłby słaby procent i dostałby wilczy bilet. Rozgrywki w Azji są lepsze dla "fizoli".
Dziubsonik
Posty: 42
Rejestracja: 21 gru 2022, o 12:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Dziubsonik »

Casus przejścia Lewego z Bayernu do Barcelony. Bardzo podobny sposób działania zawodnika. Skoro takie informacje pojawiają się już w przestrzeni medialnej to znaczy że coś jest już grane w przypadku Łukasza na następny sezon.
Gaspare
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2022, o 21:25
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Gaspare »

Dziubsonik pisze: 16 sty 2023, o 16:03 Ktoś tu chce budować następny sezon na Kaczmarku ? To chyba nie wiecie co sie dzieje w klubie i jaki Łukasz jest "szczęśliwy" w tym roku.
Jakkolwiek szanuję Łukasza Kaczmarka i doceniam jego wkład w sukcesy ZAKSY... ale skoro tak się sprawy mają, to może należałoby "uszczęśliwić" naszego atakującego i uśmiechnąć się Bartłomieja Bołądzia?
Patrol035
Posty: 368
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Patrol035 »

Akurat prawda jest taka, że ZAKSIE przydałby się nowy atakujący. Kaczmarek od dłuższego czasu nic nie pokazuje. I nie mówię tylko o trwającym sezonie.
Semper fidelis
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 531
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: pietrus72 »

Kaczmarek w tym sezonie słabo gra a to ze względu na Sammuelvo,wprowadza rosyjskie techniki siłowe w każdym meczu ,za Cretu Kaczmar był dużo lepszy ..widac gołym okiem.
buzinga
Posty: 1235
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

Gaspare pisze: 16 sty 2023, o 17:43
Dziubsonik pisze: 16 sty 2023, o 16:03 Ktoś tu chce budować następny sezon na Kaczmarku ? To chyba nie wiecie co sie dzieje w klubie i jaki Łukasz jest "szczęśliwy" w tym roku.
Jakkolwiek szanuję Łukasza Kaczmarka i doceniam jego wkład w sukcesy ZAKSY... ale skoro tak się sprawy mają, to może należałoby "uszczęśliwić" naszego atakującego i uśmiechnąć się Bartłomieja Bołądzia?
Albo Petara Dirlicia. Zaksa ma niewykorzystany limit na obcokrajowca. Chorwat gra bardzo dobry sezon w Cisternie i jest w idealnym wieku (25/26 lat) wchodzi w swój prime. Charakterystyką bardzo pasuje do Kędzierzyna. Zastąpienie Kaczmarka w obecnej sytuacji to najmniejszy problem w kontekście przyszłego sezonu, gorzej z tym, bo jeśli naprawdę gra tak słabo z w/w powodów to jest absolutny brak nawet nie profesjonalizmu, ale szacunku do własnych kolegów z zespołu i nie wróży to dobrze na dalszą cześć rozgrywek.
Pomocniczka
Posty: 1993
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Pomocniczka »

Wiadomo czynimy wszystkim, ze jakiekolwiek winy i kary ciążyłyby na panu Bartoszu Bednorzu, te wobec jego późniejszego transferu do Zaksy zniknąć z pamięci ludzkiej mają!
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”