Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

buzinga pisze: 4 wrz 2022, o 11:37 Wymień tych dostępnych przyjmujących. Realnych finansowo, bo Anderson to finansowo poza zasięgiem. Stosunek cena do jakości fatalny. Ostatnią szansą jaką miała Zaksa na ciekawe zastępstwo był Pope. Australijczyk wybrał jednak Modenę.
Kwolek, Waliński, Vasina, Lanza, DeFalco, Rossard, Karlitzek, Lipiński, Tillie, Martinez, Orczyk, Kowaliow, Szerszeń, Kujundzic, Gierżot, Buszek, Gergye, Kvalen, Firkal - tylko tylu na ten moment lepszych przyjmujących udało się zatrudnić innym klubom PlusLigi w tym okienku, co oznacza, że byli wolni. Może poza DeFalco i Kwolkiem, bo tu pewnie Zaksa nie byłaby w stanie przebić Rzeszowa i Zawiercia, pozostałych zawodników mogli przechwycić. Już nie mówiąc o zawodnikach co trafili do innych lig. Ale tak sobie tłumaczcie, zrobiliście deal życia z wypożyczeniem Bułgara, a hejterzy szczekają bo u nich jakieś żałosne Fornale czy DeFalki.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Vivo »

Streeter pisze: 4 wrz 2022, o 12:15
buzinga pisze: 4 wrz 2022, o 11:37 Wymień tych dostępnych przyjmujących. Realnych finansowo, bo Anderson to finansowo poza zasięgiem. Stosunek cena do jakości fatalny. Ostatnią szansą jaką miała Zaksa na ciekawe zastępstwo był Pope. Australijczyk wybrał jednak Modenę.
[...] Ale tak sobie tłumaczcie, zrobiliście deal życia z wypożyczeniem Bułgara, a hejterzy szczekają bo u nich jakieś żałosne Fornale czy DeFalki.

Streeter
Wy, czyli kto?
Poza tym rozumiem, że teraz jedyna obowiązująca opinia to wyłącznie krytyka? Już nikt nie może napisać że coś mu się podoba, bo reszta na forum uznała to za porażkę? :D a czy to nie Ty najgłośniej krzyczysz że nie można napisać swojego zdania tu na forum?

Próba ironii brzydka i nieśmieszna, oj nie przystoi już coś takiego..
buzinga
Posty: 1210
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

Streeter pisze: 4 wrz 2022, o 12:15
buzinga pisze: 4 wrz 2022, o 11:37 Wymień tych dostępnych przyjmujących. Realnych finansowo, bo Anderson to finansowo poza zasięgiem. Stosunek cena do jakości fatalny. Ostatnią szansą jaką miała Zaksa na ciekawe zastępstwo był Pope. Australijczyk wybrał jednak Modenę.
Kwolek, Waliński, Vasina, Lanza, DeFalco, Rossard, Karlitzek, Lipiński, Tillie, Martinez, Orczyk, Kowaliow, Szerszeń, Kujundzic, Gierżot, Buszek, Gergye, Kvalen, Firkal - tylko tylu na ten moment lepszych przyjmujących udało się zatrudnić innym klubom PlusLigi w tym okienku, co oznacza, że byli wolni. Może poza DeFalco i Kwolkiem, bo tu pewnie Zaksa nie byłaby w stanie przebić Rzeszowa i Zawiercia, pozostałych zawodników mogli przechwycić. Już nie mówiąc o zawodnikach co trafili do innych lig. Ale tak sobie tłumaczcie, zrobiliście deal życia z wypożyczeniem Bułgara, a hejterzy szczekają bo u nich jakieś żałosne Fornale czy DeFalki.

Streeter
Chodziło mi o graczy dostępnych teraz w sezonie reprezentacyjnym, bo jak trwał sezon klubowy to sam przecież tu pisałem o tym, że Kędzierzyn powinien brać Lipińskiego. Moim cichym marzeniem był Davyskiba, a co do Kwola czy DeFalco to z tego co pamiętam oni już w grudniu podpisali kontrakty z nowymi klubami. Mniej więcej w tym samym czasie padła informacja, że Semeniuk dogadał się z Biełgorodem. TJ na pewno dogadał się z Rzeszowem pierwszy, a jaka była kolejność dalej to już nie pamiętam, Kwolo z Zawierciem czy Semen z Rosjanami to był podobny czas. No i jeszcze z tym Gierżotem pisałem i nim i Szymańskim jak Pope'a odmówił, też reakcja tu na forum nie była zbyt pozytywna, podobnie jak kilka miesięcy wcześniej z Lipą. A jak na sierpień to Kentaki mogło podpisać Kooya lub Esfandiara. No ale jak zacząłem oglądać Iran więcej w tym sezonie to szczerze, Żaliński jest w stanie dać im więcej w jak będzie przygotowany do gry pierwszej 6 niż Irańczyk. Także wzięcie młodego Bułgara, który jakiś talent ma i jak wypali będzie lepszy od 90% zawodników jakich wymieniłeś ma jakiś sens. A że ryzyko, zawsze rozwój młodych zawodników jest ryzykowny, nieliniowy, trudny do przewidzenia. Z Semeniukiem wypaliło i szerze wolę takie podejście niż próbę reaktywacji Buszka.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Na tym forum, szczególnie w wątku poświęconym ZAKSIE monopol na rację ma przede wszystkim użytkownik Streeter i proszę tego nie podważać :] Teraz tak na poważnie, żeby nie było wątpliwości - Denis Karyagin nie był, nie jest i nie będzie siatkarzem naszych marzeń. Nie znaczy to jednak, że kibice ZAKSY mają strzelić focha i obrazić się na cały świat. Prawdziwy kibic powinien wspierać swój klub szczególnie w trudnych momentach, a niewątpliwie taki właśnie mamy. Nadchodzą cięższe czasy (nie tylko w ZAKSIE) i niektórzy szybko to zrozumieją. Mnie natomiast nie cieszy, gdy inni mają pod górkę i dotykają ich problemy. No ale są charaktery i charakterki.
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Esfendiar przynajmniej ma już ogranie na poziomie europejskim i w reprze też już sporo grał. Ten Karjagin chyba tylko w lidze bułgarskiej, która jest dość przeciętna. Z grubsza poziom ligi rumuńskiej czy szwajcarskiej. Co do tego mitycznego potencjału to obaj niby go mają. Nawet o Esfendiarze się lepiej pisało. Tak jak o Davyskibie, że oni z Moziciem i paroma innymi to będzie ścisła czołówka na świecie. Esfendiar byłby transferem gorszym niż Lipinski czy Karlitzek, ale na chwilę obecną by dał więcej. A w przyszłości też by się mógł rozwinąć a może nie. Karjagin na chwilę obecną to będzie poziom 1 ligi. Nie PL. Zawodnik, który nie dostał zbytnio szans w klubie stawiającym na zdolną młodzież nie powinien mieć co szukać w mistrzu polski i obrońcy podwójnego tytułu LM. Tym bardziej, że siatkówka to nie piłka i takie wieloletnie inwestycje to rzadko kiedy mają miejsce. Obojętnie czy to siatkarze rodzimi czy zagraniczni. Zarówno Yudinów jak i Wlazłych jest mało. Reasumując to niewiadomo czy kiedyś Karjagin się rozwinie a jak się rozwinie to prawdopodobnie nie w Zaksie tylko już w innym klubie bo ta możliwe, że po sezonie zastąpi go jakimś Karlitzkiem jeśli ten zagra super sezon a spora szansa na to, że zagra.

@Mag
O ile trzeba ci oddać, że wyrażasz się w sposób kulturalny, tak źle rozumiesz raczej forum. Nikt nie cieszy się z nieudanego transferu Zaksy. Wręcz przeciwnie. Wszyscy są mega zawiedzeni tak po prostu.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

buzinga pisze: 4 wrz 2022, o 12:37 Chodziło mi o graczy dostępnych teraz w sezonie reprezentacyjnym, bo jak trwał sezon klubowy to sam przecież tu pisałem o tym, że Kędzierzyn powinien brać Lipińskiego.
No że teraz nie było dostępnych to się zgadzam, tylko co to wnosi? Reszta nie miała kontraktować przyjmujących i czekać na ruch Zaksy? :D przespali okres transferowy i żadne fikołki że lepszy Bułgar niż Anderson teraz tego ruchu nie usprawiedliwią. Nawet jakby jakimś cudem Bułgar zrobił 20 kroków do przodu to i tak Zaksa na tym nie skorzysta, bo nawet go nie ma pod kontraktem, a na wypożyczeniu. Jak już mówiłem Denis zostanie w Zaksie jak będzie drugim Vlkiem czy Marcelem Luxem, jak się w tym sezonie fajnie zaprezentuje to za rok będzie grał we Włoszech i będziemy oglądać kolejną taką szopkę.
Vivo pisze: 4 wrz 2022, o 12:33 Poza tym rozumiem, że teraz jedyna obowiązująca opinia to wyłącznie krytyka? Już nikt nie może napisać że coś mu się podoba, bo reszta na forum uznała to za porażkę? :D a czy to nie Ty najgłośniej krzyczysz że nie można napisać swojego zdania tu na forum?
Oczywiście że można, ale ja dostrzegam subtelną różnicę między "myślę, że Denis może się u nas rozwinąć", "fajnie że przyszedł młody zawodnik" a "Karyagin to lepszy transfer niż Anderson", "Zaksa i tak wygra bo to Zaksa i będziecie płakać po sezonie". Ty nie widzisz tej różnicy? Odnosiłem się do tych komentarzy z drugiej puli jak coś :) w sumie sam jestem ciekaw jak Bułgar się rozwinie, ale biorąc pod uwagę poziom naszej ligi i że Zaksa gra w LM, wolałbym tą ciekawość zaspokajać patrząc na Lubin, niż na Kędzierzyn.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Vivo »

Streeter pisze: 4 wrz 2022, o 13:00
buzinga pisze: 4 wrz 2022, o 12:37 Chodziło mi o graczy dostępnych teraz w sezonie reprezentacyjnym, bo jak trwał sezon klubowy to sam przecież tu pisałem o tym, że Kędzierzyn powinien brać Lipińskiego.
[...] Nawet jakby jakimś cudem Bułgar zrobił 20 kroków do przodu to i tak Zaksa na tym nie skorzysta, bo nawet go nie ma pod kontraktem, a na wypożyczeniu. Jak już mówiłem Denis zostanie w Zaksie jak będzie drugim Vlkiem czy Marcelem Luxem, jak się w tym sezonie fajnie zaprezentuje to za rok będzie grał we Włoszech i będziemy oglądać kolejną taką szopkę.
To jeszcze jest ktoś, kto wierzy w trwałość kontraktów > 1 rok?
Myślałem, że ten temat tutaj jest dawno przerobiony? Kto jak kto, ale Ty dooooskonale zdajesz sobie sprawę, co oznacza dzisiaj kontrakt w siatkówce :)
Oczywiście że można, ale ja dostrzegam subtelną różnicę między "myślę, że Denis może się u nas rozwinąć", "fajnie że przyszedł młody zawodnik" a "Karyagin to lepszy transfer niż Anderson", "Zaksa i tak wygra bo to Zaksa i będziecie płakać po sezonie". Ty nie widzisz tej różnicy? Odnosiłem się do tych komentarzy z drugiej puli jak coś :) w sumie sam jestem ciekaw jak Bułgar się rozwinie, ale biorąc pod uwagę poziom naszej ligi i że Zaksa gra w LM, wolałbym tą ciekawość zaspokajać patrząc na Lubin, niż na Kędzierzyn.


Streeter
Ja się z Tobą jak najbardziej zgadzam, ale dostrzegam również że celowo próbujesz ubrać te sytuacje w większą groteskę niż ona rzeczywiście jest. Już dawno nie było tu wpisów "ZAKSA wygra bo ZAKSA, reszta płakać" Jest dokładnie odwrotnie, powtórzę, że kibice Zaksy przez tę transferowa wtopę spodziewają się teraz 7 chudych lat.
Jeden buzinga, który całkiem rzeczowo przedstawił sytuacje z odmiennego punktu widzenia.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

Vivo pisze: 4 wrz 2022, o 13:16 To jeszcze jest ktoś, kto wierzy w trwałość kontraktów > 1 rok?
Myślałem, że ten temat tutaj jest dawno przerobiony? Kto jak kto, ale Ty dooooskonale zdajesz sobie sprawę, co oznacza dzisiaj kontrakt w siatkówce :)
No pewnie, że wiem, ale szczerze to kojarzysz jakiś przykład poza Clevenotem, gdy jakiś nasz klub z tej "lichości kontraktów" skorzystał? Jak już nas to dotyka, to raczej my jesteśmy na tej stratnej pozycji, a nie jako ten klub przejmujący zawodnika.

Z racji że jest Żaliński, to może dramatu nie będzie, bo albo uda się grać z Bułgarem w szóstce, albo zacznie wychodzić Wojtek i jakoś się ten sezon przeżyje. Po prostu szkoda, że całe okienko było napinanie jak to czekamy wybieramy tyle opcji, a skończyło się jak skończyło. Gdyby to chociaż rzeczywiście był dłuższy kontrakt i liczenie w tym roku na rotację z Żalińskim, a w przyszłym na grę w szóstce jako samodzielny zawodnik, ale wypożyczenie na rok...

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 605
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

MAG siatki pisze: 4 wrz 2022, o 12:02
Nawet Wasz guru, który sypał nazwiskami jak z rękawa, jakoś nie wspominał w maju, czerwcu, lipcu czy sierpniu o Denisie Karyaginie. Tyle razy przestrzelić i dalej uchodzić za speca w oczach Internautów, to jest swego rodzaju hipokryzja i obłuda.
Nikt bułgara nie wymieniał, bo zwyczajnie w świecie jest zbyt słaby jak na zakse i PL, i nie przystoi podwójnemu zdobywcy LM z rzędu zastąpić podstawowego zawodnika, żółtodziobem z bułgarii. W dodatku zaksa ponoć dostała jeszcze mądre pieniądze - inni podpisywali, a zaksa spała

Ale Ty i Twój kolega byliście pewni już podpisanego kontraktu itd, w dodatku nie podzieliłeś się tajemniczą wiadomością po której przez długi czas forum nie bedzie w stanie ochłonąć - no chyba ze miało to być to info o Karyaginie
Ostatnio zmieniony 4 wrz 2022, o 14:02 przez bez_nazwy, łącznie zmieniany 1 raz.
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Vivo »

Streeter pisze: 4 wrz 2022, o 13:50
Vivo pisze: 4 wrz 2022, o 13:16 To jeszcze jest ktoś, kto wierzy w trwałość kontraktów > 1 rok?
Myślałem, że ten temat tutaj jest dawno przerobiony? Kto jak kto, ale Ty dooooskonale zdajesz sobie sprawę, co oznacza dzisiaj kontrakt w siatkówce :)
No pewnie, że wiem, ale szczerze to kojarzysz jakiś przykład poza Clevenotem, gdy jakiś nasz klub z tej "lichości kontraktów" skorzystał? Jak już nas to dotyka, to raczej my jesteśmy na tej stratnej pozycji, a nie jako ten klub przejmujący zawodnika.
No ale ja dokladnie o tym piszę :D

Czyli co by zmieniło gdyby ten bułgarski żółtodziób miał w Zaksie 3+1, a w lutym okazałoby się, że to drugi Semeniuk?

Rozumiem, że wg Ciebie wypełniłby kontrakt i został w Kędzierzynie do '25? :D
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

Vivo pisze: 4 wrz 2022, o 14:02 No ale ja dokladnie o tym piszę :D

Czyli co by zmieniło gdyby ten bułgarski żółtodziób miał w Zaksie 3+1, a w lutym okazałoby się, że to drugi Semeniuk?

Rozumiem, że wg Ciebie wypełniłby kontrakt i został w Kędzierzynie do '25? :D
A okej, zrozumiałem że masz na myśli że jak zagra ten sezon dobrze, to Zaksa go sobie wykupi :) a różnica jednak by była: na Grbiciu pod kontraktem jednak Zaksa dostała od Perugii pieniądze. A w tym przypadku nie dostanie nic.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Vivo »

Streeter pisze: 4 wrz 2022, o 14:12
Vivo pisze: 4 wrz 2022, o 14:02 No ale ja dokladnie o tym piszę :D

Czyli co by zmieniło gdyby ten bułgarski żółtodziób miał w Zaksie 3+1, a w lutym okazałoby się, że to drugi Semeniuk?

Rozumiem, że wg Ciebie wypełniłby kontrakt i został w Kędzierzynie do '25? :D
A okej, zrozumiałem że masz na myśli że jak zagra ten sezon dobrze, to Zaksa go sobie wykupi :) a różnica jednak by była: na Grbiciu pod kontraktem jednak Zaksa dostała od Perugii pieniądze. A w tym przypadku nie dostanie nic.

Streeter
No ale typ jest już teraz pod kontraktem, więc co, mieli go teraz wykupić? :D
Problemem nie jest wypożyczenie, tylko sam "obiekt" tego wypożyczenia
A druga sprawa - pieniądze za kontrakt mają znaczenie wtedy, gdy za nie idzie ruch w postaci sensownego zastępstwa. Tutaj wygląda że zarówno za Grbicia, jak i Semena, kasa poszła na krawaciarzy.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

Vivo pisze: 4 wrz 2022, o 14:20 No ale typ jest już teraz pod kontraktem, więc co, mieli go teraz wykupić? :D
Problemem nie jest wypożyczenie, tylko sam "obiekt" tego wypożyczenia
Nie no jasne, Bułgar to już skutek przespania wcześniejszego okresu.
Vivo pisze: 4 wrz 2022, o 14:20 A druga sprawa - pieniądze za kontrakt mają znaczenie wtedy, gdy za nie idzie ruch w postaci sensownego zastępstwa. Tutaj wygląda że zarówno za Grbicia, jak i Semena, kasa poszła na krawaciarzy.
I tak i nie - nie wiemy jak wyglądałby skład Zaksy bez tych pieniędzy. Może wtedy np. nie byłoby Hubera, itd.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Vivo »

Vivo pisze: 4 wrz 2022, o 14:20 A druga sprawa - pieniądze za kontrakt mają znaczenie wtedy, gdy za nie idzie ruch w postaci sensownego zastępstwa. Tutaj wygląda że zarówno za Grbicia, jak i Semena, kasa poszła na krawaciarzy.
I tak i nie - nie wiemy jak wyglądałby skład Zaksy bez tych pieniędzy. Może wtedy np. nie byłoby Hubera, itd.

Streeter
Dokładnie, trzeba się cieszyć ze Śliwki i Janusza, a nie marudzić na Bułgara ;)
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: PioterZJastrzebia »

Szanowny kolega MAG napisał, że nikt nie przypuszczał, że sytuacja rozwinie się w taki sposób i tak się skończy. No, nie sposób się z tym nie zgodzić. Ba, twierdzi także, że nawet ludzie blisko klubu nie do końca wiedzą jak to się stało. Nie wątpię. Skoro więc te osoby nie mogły tego wiedzieć, to jak to mógł wiedzieć "nasz guru", że tak się znowu jego czepiamy? Może jestem ślepy, ale patrząc się na jego wpisy na forum czy na tt, to ani razu się w sprawie nowego przyjmującego Zaksy nie pomylił. Dlaczego? Bo ani razu nie pisał "zawodnik X zagra w Zaksie". Tylko "zawodnik X i Y w kręgu zainteresowań". Chyba nie ma jak zaprzeczać, że ten krąg zainteresowań był dość szeroki (a teraz nawet widzimy, że był szerszy niż nam wszystkim się zdawało). A to nawet on pierwszy przekazał wieść, że opcja Esfandiara odpadła i cóż, nie mylił się.

Mam nadzieję że kolega wybaczy, ale ja nadal zamierzam uważać "naszego guru" za bardziej wiarygodne źródło informacji, niż "wiem ale nie powiem" niektórych userów.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: lukecik »

MAG siatki pisze: 4 wrz 2022, o 12:02 Nawet Wasz guru, który sypał nazwiskami jak z rękawa, jakoś nie wspominał w maju, czerwcu, lipcu czy sierpniu o Denisie Karyaginie. Tyle razy przestrzelić i dalej uchodzić za speca w oczach Internautów, to jest swego rodzaju hipokryzja i obłuda. No ale temat podwójnych standardów zostawmy sobie na inną okazję.
Nie znam Artema, bo zapewne jego masz na myśli, więc sam powinien zareagować, ale skoro wytykasz forumowiczom podwójne standardy i obludę, to nie omieszkam na te brednie zareagować.
Artem wbrew temu, co piszesz, nie sypał nazwiskami i nie zmieniał co chwilę narracji, że jednak x, a nie y będzie grał w Zaksie. Nie podawał żadnej informacji za pewnik, ba, otwarcie pisał, że nie ma żadnych informacji na temat, kogo tak naprawdę Zaksa chce zakontraktować. Nie pamiętam czy on, czy Kuba Balcerzak to podawał, ale jak już jakieś nazwisko padło, to albo z zastrzeżeniem, że jest zainteresowanie, a nie jako fakt dokonany, albo informacja o tym, że klub odpadł w walce o podpis o tego zawodnika.
O jakim więc przestrzeleniu bredzisz, nie mam pojęcia. Nieudolnie próbujesz się wybielić czyimś kosztem i usprawiedliwiać swój wpis, który niezbyt sympatycznie się zestarzał, a z reszty użytkowników niesłusznie robisz hipokrytów oraz obłudników o podwójnych standardach. Cały twój dzisiejszy wywód można by zrozumieć i poza dwoma czy trzema użytkownikami nikt by ci tego starego wpisu nie wypominał, bo wiadomo, że sprawa była delikatna i mogło się coś wysypać po drodze 10 razy. Ale ten zacytowany przeze mnie fragment to straszne dyrdymały.
Orzi
Posty: 751
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Orzi »

PioterZJastrzebia pisze: 4 wrz 2022, o 14:47 Szanowny kolega MAG napisał, że nikt nie przypuszczał, że sytuacja rozwinie się w taki sposób i tak się skończy. No, nie sposób się z tym nie zgodzić. Ba, twierdzi także, że nawet ludzie blisko klubu nie do końca wiedzą jak to się stało. Nie wątpię. Skoro więc te osoby nie mogły tego wiedzieć, to jak to mógł wiedzieć "nasz guru", że tak się znowu jego czepiamy? Może jestem ślepy, ale patrząc się na jego wpisy na forum czy na tt, to ani razu się w sprawie nowego przyjmującego Zaksy nie pomylił. Dlaczego? Bo ani razu nie pisał "zawodnik X zagra w Zaksie". Tylko "zawodnik X i Y w kręgu zainteresowań". Chyba nie ma jak zaprzeczać, że ten krąg zainteresowań był dość szeroki (a teraz nawet widzimy, że był szerszy niż nam wszystkim się zdawało). A to nawet on pierwszy przekazał wieść, że opcja Esfandiara odpadła i cóż, nie mylił się.

Mam nadzieję że kolega wybaczy, ale ja nadal zamierzam uważać "naszego guru" za bardziej wiarygodne źródło informacji, niż "wiem ale nie powiem" niektórych userów.
W sumie ciekawi mnie teraz, co się tam zadziało z tym kontraktem, co miał być ogłoszony do końca tygodnia. Z informacji od Maga wynikało, że sprawa była bardzo zaawansowana, ale kontrakt został zerwany niemal w ostatniej chwili.

Osobiście stawiam na to, że poszła informacja od Grupy Azoty o zmniejszeniu budżetu i nie było po prostu Zaksy stać na dogadanego zawodnika. Ew. ten zawodnik otrzymał lepszą ofertę w ostatniej chwili
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 605
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

Skoro juz musztarda po obiedzie to może mag zdradzi kto był tym dogadanym zawodnikiem ale z rożnych przyczyn sprawa się posypała
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

bez_nazwy pisze: 4 wrz 2022, o 16:02 Skoro juz musztarda po obiedzie to może mag zdradzi kto był tym dogadanym zawodnikiem ale z rożnych przyczyn sprawa się posypała
W tamtym czasie - gdy tworzyłem tego posta - wszystko wskazywało na to, że nowym zawodnikiem ZAKSY miał być Thomas Jaeschke. Wyszło, jak wyszło.
Diomedea
Posty: 4249
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Diomedea »

bez_nazwy pisze: 4 wrz 2022, o 16:02 Skoro juz musztarda po obiedzie to może mag zdradzi kto był tym dogadanym zawodnikiem ale z rożnych przyczyn sprawa się posypała
A to byloby ciekawe.

Ja z jednej strony trzymam kciuki za Zakse i rozwoj Kraiagina. Z drugiej w moich prywatnych typach spada na miejsca 3-5.
Powiedzmy szczerze-zastepstwo za Semeniuka 1:1 bylo niemozliwe, bo Semen zwyczajnie w sezonie klubowym byl najlepszym przyjmujacym.
A i pewnie kontraktu nie mial jakiegos wysokiego ( sadze ze raczej niski w proporcji do wartosci), wiec suma kontraktu z wykupem wyraznie mogla niestyknac na najlepsze nazwiska, typu Lucarelli.
A ze Karlltzek, Lipa itp aktualnie lepsi-fakt. Buszek chyba niekoniecznie. Rossard -nie wiadomo czy byl do wyciagniecia, Reska z reguly przebija mocno. Ciekawe na kogo Zaksa sie zaczaile, ze odpuscila zawodnikow zwyczajnie dobrych.

OK- to az tak zle nie wyszlo, bo Thomas jak czesto polamany.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Kicu »

Może w klubie się jeszcze łudzą, że liga chińska nie wypali i kogoś uda się wyciągnąć?
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

lukecik pisze: 4 wrz 2022, o 15:17
MAG siatki pisze: 4 wrz 2022, o 12:02 Nawet Wasz guru, który sypał nazwiskami jak z rękawa, jakoś nie wspominał w maju, czerwcu, lipcu czy sierpniu o Denisie Karyaginie. Tyle razy przestrzelić i dalej uchodzić za speca w oczach Internautów, to jest swego rodzaju hipokryzja i obłuda. No ale temat podwójnych standardów zostawmy sobie na inną okazję.
Nie znam Artema, bo zapewne jego masz na myśli, więc sam powinien zareagować, ale skoro wytykasz forumowiczom podwójne standardy i obludę, to nie omieszkam na te brednie zareagować.
Artem wbrew temu, co piszesz, nie sypał nazwiskami i nie zmieniał co chwilę narracji, że jednak x, a nie y będzie grał w Zaksie. Nie podawał żadnej informacji za pewnik, ba, otwarcie pisał, że nie ma żadnych informacji na temat, kogo tak naprawdę Zaksa chce zakontraktować. Nie pamiętam czy on, czy Kuba Balcerzak to podawał, ale jak już jakieś nazwisko padło, to albo z zastrzeżeniem, że jest zainteresowanie, a nie jako fakt dokonany, albo informacja o tym, że klub odpadł w walce o podpis o tego zawodnika.
O jakim więc przestrzeleniu bredzisz, nie mam pojęcia. Nieudolnie próbujesz się wybielić czyimś kosztem i usprawiedliwiać swój wpis, który niezbyt sympatycznie się zestarzał, a z reszty użytkowników niesłusznie robisz hipokrytów oraz obłudników o podwójnych standardach. Cały twój dzisiejszy wywód można by zrozumieć i poza dwoma czy trzema użytkownikami nikt by ci tego starego wpisu nie wypominał, bo wiadomo, że sprawa była delikatna i mogło się coś wysypać po drodze 10 razy. Ale ten zacytowany przeze mnie fragment to straszne dyrdymały.
Drogi przyjacielu, ja też co chwilę nie zmieniałem narracji. Powiem więcej, nie rzucałem żadnymi nazwiskami, co również jest mi do dziś wytykane. To fakt, wolałem siedzieć cicho, niż podawać po kilka - mniej lub bardziej prawdopodobnych - wersji z których zapewne większość okazałaby się PUDŁEM, ponieważ zamieszanie z tym transferem było wręcz kosmiczne. Jakbym podał kilka nazwisk, z których żadne nie byłoby później potwierdzone, to zapewniam Cię, że zjedzono by mnie żywcem na tym forum, skoro o wiele mniej istotne kwestie są wystarczającym powodem do nieustannych ataków na moją osobę. Zatem ja się nie wybielam, bo nie mam się z czego wybielać.
Jedynym pewnikiem, jaki wtedy podałem, to był przybliżony termin ogłoszenia transferu. Napisałem wówczas, że nastąpi to do końca tygodnia, bo wskazywały na to wszystkie znaki na niebie i ziemi oraz informacje, które wtedy otrzymałem. Przestrzeliłem i to tak bardzo, że jest mi wstyd. I nie zamierzam tu zrzucać winy na swoje źródło informacji, z którego z wiadomych powodów już nie korzystam. Przyjąłem to na klatę, przyznałem się do błędu i tyle w temacie. Miłego wieczoru Lukecik.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: lukecik »

MAG siatki pisze: 4 wrz 2022, o 17:35 Drogi przyjacielu, ja też co chwilę nie zmieniałem narracji. Powiem więcej, nie rzucałem żadnymi nazwiskami, co również jest mi do dziś wytykane.
Mogę pisać tylko za siebie, ale ja ci nic nie zarzucam. Ani nie mam satysfakcji z tego, że przestrzeliłeś, ani ci tego nie wytykam.
MAG siatki pisze: 4 wrz 2022, o 17:35Jedynym pewnikiem, jaki wtedy podałem, to był przybliżony termin ogłoszenia transferu. Napisałem wówczas, że nastąpi to do końca tygodnia, bo wskazywały na to wszystkie znaki na niebie i ziemi oraz informacje, które wtedy otrzymałem. Przestrzeliłem i to tak bardzo, że jest mi wstyd. I nie zamierzam tu zrzucać winy na swoje źródło informacji, z którego z wiadomych powodów już nie korzystam. Przyjąłem to na klatę, przyznałem się do błędu i tyle w temacie.
Za bardzo to rozdmuchane wszystko jest wg mnie. Mnie to akurat kompletnie nie rusza, że przestrzeliłeś i nie mam żalu, bo niby dlaczego miałbym mieć. To nie była sprawa życia i śmierci, a jedynie jakiś głupi transfer. Niepotrzebnie się tłumaczysz. Kto miał frajdę żeby ci dogryźć, to go te tłumaczenia nie przekonają.
Wydaje mi się, że oberwało ci się trochę rykoszetem przez kolegę Michała, który wypowiadał się tutaj w mało sympatycznym, wywyższającym się, megalomańskim tonie i kiedy niejako stanąłeś w jego obronie, a potem przestrzeliłeś info, to parę osób miało satysfakcję, by wam dopiec. Taki to już jest internet, szpileczki i wojenki są na porządku dziennym. Miłego.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: niepoinformowany »

Vivo pisze: 4 wrz 2022, o 11:42
niepoinformowany pisze: 4 wrz 2022, o 11:02 [...] Podejrzewam, że w związku z tym, że o ZAKSIE piszemy dobrze albo wcale, taka nowa moda zapanowała.
Znowu ten mędrek. Od środy, czy tam czwartku leje się tu morze krytyki na Zaksę (i to nawet od jej własnych kibiców, czego na tym forum jeszcze nie było), w sumie zależy jak patrzeć, bo nie mijając się z prawdą można stwierdzić, że nawet i od początku okienka, a ten wpada i swoje mądrości o pisaniu "dobrze albo wcale" :] To jest dopiero intelektualny fikołek.
Czyli co, mędrku, muszę się zgadzać, że Karjagin to poziom Andersona? Nawet mimo, iż gołym okiem widać, że Amerykanin już jest na fali opadającej, to jednak na kluczową fazę sezonu dał radę się zmotywować i wejść na poziom, na jaki Bułgara raczej stać nie będzie.

Morze krytyki? Raczej zdziwienie (odejście Semeniuka było pewne od ilu miesięcy? styczeń-luty już było wiadomo o Biełgorodzie), rozczarowanie (spadek poziomu ligi) oraz uśmiech politowania (zapewnianie w sierpniu przez niektórych, jakie to ważne decyzje zapadają kilometry stąd a a transferu nie ogłosimy, bo nie). Chociaż niektórym nie przeszkadza to tworzyć różne dziwne teorie żeby twierdzić, jak świetny będzie to ruch. Ale zestawienie Bułgara z Andersonem to przesada. Póki co przegrywa on rywalizację z Nikołowem, Atanasowem czy Asparuchowem.
Citizen pisze: 4 wrz 2022, o 11:19
niepoinformowany pisze: 4 wrz 2022, o 11:02 Podejrzewam, że w związku z tym, że o ZAKSIE piszemy dobrze albo wcale, taka nowa moda zapanowała.
A ja podejrzewam, że tego typu założenia wynikają wyłącznie z twoich wymysłów i mają właśnie wprowadzać tego typu narracje na forum, więc odpuść sobie na przyszłość.
Teza z Andersonem raczej potwierdza założenie a nie wynika z moich wymysłów, także żadnej narracji nie mam zamiaru wprowadzać, spokojnie. Po prostu delikatna konsternacja mnie chwyciła na te porównanie, więc pozwoliłem się nie zgodzić.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
buzinga
Posty: 1210
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

niepoinformowany pisze: 5 wrz 2022, o 10:07
Teza z Andersonem raczej potwierdza założenie a nie wynika z moich wymysłów, także żadnej narracji nie mam zamiaru wprowadzać, spokojnie. Po prostu delikatna konsternacja mnie chwyciła na te porównanie, więc pozwoliłem się nie zgodzić.
A kto porównał bezpośrednio Andersona z Karyaginem? Mniemam, że odnosisz się do mojego postu. Twoje podejście jednak pokazuje, że masz wybitny problem ze zrozumieniem czytanego tekstu. Nie rozumiesz tego nawet jak ten sport funkcjonuje. Pozwól, że choć odrobinę Ci wyjaśnię. Wiele osób popełnia błąd patrząc na transfery przez skalę nazwiska. Rok temu była dość dużo grupa osób mocno nakręcona transferami Resovii. Ja akurat od początku dawałem do zrozumienia, że niewiele z tego wyniknie, bo brakuje Rzeszowowi jakby to powiedzieli Amerykanie w NBA glue guya. Takiego jak w reprezentacji Słowenii Urnauta, w Jastrzębiu Clevenot itp. Nie dziwiło mnie, że rok wcześniej najlepiej grali jak na boisku był Buszek. Choć Szerszeń przecież całościowo lepszym graczem jest. Tu chodzi o świadomość jak zbudować system gry w okół określonych zawodników, jaką pracę wykonać, żeby zespół na przekroju sezonu urósł na tyle, żeby bić się o jak najwyższe cele. Niektórzy dalej nie rozumieją, że nie ma jednej słusznej ścieżki. Zaksa mogła nawet sięgnąć po tego Muagatutie na jeden sezon, jeśli organizacja gry miałaby wyglądać tak: Garet nie daje nic więcej niż stabilizacja przyjęcia i obrona, dlatego Janusz będzie miał więcej komfortu prowadząc side-out, a w egzekucji ofensywnej będzie musiało pojawić się więcej środka z pierwszego tempa i 6 strefy ze Śliwką + utrzymanie Kaczmarka bliżej formy z pierwszej połowy poprzedniego sezonu na przekroju całych rozgrywek. No i na następny sezon trzeba by było kogoś nowego na przyjęcie pozyskać. Jedna ścieżka, która mogłaby dać w miarę sensowny wynik przy podśmiechujkach części znawców z tego forum. Kędzierzyn poszedł inna drogą, taką jaka podoba mi się najbardziej, bo lubię patrzeć na rozwój młodych zawodników, Jasne, że Kamil 1999 może mieć rację i za rok Bułgara może nie być, ale ten sezon to jest jego szansa, żeby przekonał sztab do tego, że warto w niego inwestować dłużej, bo nie uwierzę, że Zaksa ogrywa zawodnika średniakowi z Włoch od tak. Bardzo chciałbym dowiedzieć się jak wyglądają szczegóły tego wypożyczenia i jak jest skonstruowany jego obecny kontrakt w Monzy, no ale zamiast odpowiedzi na te nurtujące i istotne kwestie lepiej się wspólnie pośmiać ;)
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: michal1983 »

bez_nazwy pisze: 3 wrz 2022, o 22:10 michał1983 - czy mogę prosić Cię w imieniu swoim i pewnie wielu innych forumowiczów o komentarz zaistniałej sytuacji? Wszyscy wiemy że czytasz na bieżąco forum, wiec ten post również przeczytasz. Czekamy na odpowiedź.
Tak, mimo że obiecywałem siedzieć cicho idąc za prośbą, napiszę.

Jest mi wstyd,nic więcej chyba nie muszę dodawać. Broniłem klubu który jest mi bliski od dziecka, któremu poświęciłem wiele czasu i energii oraz ludzi których znam, z którymi łączą mnie mniej lub bardziej przyjacielskie stosunki.
lukecik pisze: 5 wrz 2022, o 10:01
Wydaje mi się, że oberwało ci się trochę rykoszetem przez kolegę Michała, który wypowiadał się tutaj w mało sympatycznym, wywyższającym się, megalomańskim tonie…
Pisałem już w swoim „ostatnim” poście. Jeśli kogokolwiek obraziłem swoimi wypowiedziami, serdecznie przepraszam!
Ostatnio zmieniony 5 wrz 2022, o 12:08 przez michal1983, łącznie zmieniany 1 raz.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

No bardzo możliwe, że jeśli by się Karjagin sprawdził lub jednak pokazał jakieś przebłyski to bardzo możliwe, że taki kontrakt z Monzą można zerwać. Clevenot też był na wypożyczeniu, ale teraz jest już na kontrakcie w JW. Tylko, że dla mnie to zbyt niepewny ruch. Tego typu transfery mogą robić jakieś kielce czy obecne Bielsko. Takie kluby jak Zaksa to gdy chcą postawić na młodego to powinni postawić na młodego, który już gdzieś sięsprawdził jak Lube zrobiło z Yantem. A i tak w razie gdyby Yant nie wypalił to był Juantorrena i Leal/Lucarelli

Rozumiem, że wolisz być optymistycznie nastawiony, ale nawet mag czy michał nie robią żadnych fikołków by ogłaszać ten transfer jako zwycięstwo
buzinga
Posty: 1210
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

kamil1999 pisze: 5 wrz 2022, o 12:01
Rozumiem, że wolisz być optymistycznie nastawiony, ale nawet mag czy michał nie robią żadnych fikołków by ogłaszać ten transfer jako zwycięstwo
Fikołki? Proszę Cię. Na początku zaznaczyłem, że nie zdziwi mnie jak Zaksa zamelduje się w finale z JW. Jednak wyraźnie napisałem, że oceniam ich niżej. A że cała narracja jest pozytywna, bo mnie usatysfakcjonuje wejście do 4 i walka o brąz, a to jest raczej realne, więc nie widzę w tym nic niespójnego. Każdy zespół musi się kiedyś przebudować. Poza tym logiczne, że jeśli zespoły mające większe budżety od Zaksy zaczną rozsądnie gospodarować posiadanymi środkami to Kędzierzynowi będzie coraz trudniej.
Weźmy takie Zawiercie. Ogólnie uważam, że zrobili mega rozsądne transfery. Mają jednak sporo wyzwań w nadchodzącym sezonie. Europejskie puchary, ogólnie pierwszy sezon gdzie pograją sporo na wszystkich frontach. Rok temu Uros padł im w końcówce PO. Ciekawi mnie jak sobie poradzą teraz z tym wyzwaniem. Fajnie bo jest Waliński. Tylko jest różnica między grą w podstawie Cuprum, gdzie grasz regularnie co tydzień. A byciem gotowym do wyjęcia z zamrażalki w trakcie sezonu, bo jednak jesteś ławkowiczem. Nie Twierdzę, że Warta polegnie, ale myślę że oni tam są świadomi intensywności jaka przed nimi i sami na siebie presji wielkiej nie będą nakładać. Dlatego sam mam problem gdzie ich umieścić. W sezonie zasadniczym będą wysoko pewnie nawet 2 za JW. A co później? Zobaczymy.
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Vivo »

niepoinformowany pisze: 5 wrz 2022, o 10:07
Czyli co, mędrku, muszę się zgadzać, że Karjagin to poziom Andersona? Nawet mimo, iż gołym okiem widać, że Amerykanin już jest na fali opadającej, to jednak na kluczową fazę sezonu dał radę się zmotywować i wejść na poziom, na jaki Bułgara raczej stać nie będzie.
ty to jednak jesteś niereformowalny :D
W takim razie jestem kolejną osobą, która wytyka ci brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Morze krytyki? Raczej zdziwienie (odejście Semeniuka było pewne od ilu miesięcy? styczeń-luty już było wiadomo o Biełgorodzie), rozczarowanie (spadek poziomu ligi) oraz uśmiech politowania (zapewnianie w sierpniu przez niektórych, jakie to ważne decyzje zapadają kilometry stąd a a transferu nie ogłosimy, bo nie). Chociaż niektórym nie przeszkadza to tworzyć różne dziwne teorie żeby twierdzić, jak świetny będzie to ruch. Ale zestawienie Bułgara z Andersonem to przesada. Póki co przegrywa on rywalizację z Nikołowem, Atanasowem czy Asparuchowem.
następny, który używa ogólników, żeby próbować oprzeć na nich swoją pseudoteorię. Kto? konkretnie kto "tworzy różne dziwne teorie" ?

Drugie pogrubienie to znów braki w rozumowaniu :)

Skup się może na tej Barcelonie, choć obawiam się, że i z tego sportu możesz niewiele rozumieć.. :(
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: niepoinformowany »

buzinga pisze: 5 wrz 2022, o 11:43
niepoinformowany pisze: 5 wrz 2022, o 10:07
Teza z Andersonem raczej potwierdza założenie a nie wynika z moich wymysłów, także żadnej narracji nie mam zamiaru wprowadzać, spokojnie. Po prostu delikatna konsternacja mnie chwyciła na te porównanie, więc pozwoliłem się nie zgodzić.
...

A kto napisał, że woli Karjagina od Andersona i Jaeschke, bo chyba nie ja?

Dzięki za troskę o moje czytanie ze zrozumieniem i skomplikowane wyjaśnienia, nie połapałbym się.

Co do Garetta, to w sumie oceniając całokształt + styl gry ZAKSY ewidentnie pasowałby bardziej niż Bułgar. Plus od czasu do czasu potrafi zagrać w każdym elemencie, przykład finał VNL 22. Potencjał ofensywny niezbyt duży, ale skleja rzeczy które zawarłeś w swoim poście.

kolegę v proszę o nieodpisywanie na moje posty, bo z chamstwem i agresją dyskutować ciężko, więc stopuję
Ostatnio zmieniony 5 wrz 2022, o 13:49 przez niepoinformowany, łącznie zmieniany 4 razy.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”