Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: pietrus72 »

sprostuje troszkę informacji ..Bednorz mial przyjsc w wrześniu ,ale wybrał Chiny na pół roku,oferta była z jego menedzera wysoka,pewnie umówili sie ponownie na temat kontraktu w styczniu. Przedłużenie kontraktu to zasługa chłopaków ,bardzo dobrze sie zna ze Sliwką.Karyagin to była opcja ostateczna z notesu na przypał,myśleli że trafią z zawodnikiem,przekonali sie po kilku meczach.Wiem że go trenowali nonstop przyjęcia,pomysł ściągnięcia do Zaksy ze strony Fina.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Orzi »

pietrus72 pisze: 23 kwie 2023, o 19:00 sprostuje troszkę informacji ..Bednorz mial przyjsc w wrześniu ,ale wybrał Chiny na pół roku,oferta była z jego menedzera wysoka,pewnie umówili sie ponownie na temat kontraktu w styczniu. Przedłużenie kontraktu to zasługa chłopaków ,bardzo dobrze sie zna ze Sliwką.Karyagin to była opcja ostateczna z notesu na przypał,myśleli że trafią z zawodnikiem,przekonali sie po kilku meczach.Wiem że go trenowali nonstop przyjęcia,pomysł ściągnięcia do Zaksy ze strony Fina.
No cóż, skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać. Ile warta jest faza zasadnicza okazują nam obecne play-offy, zarówno w Polsce, jak i we Włoszech (czy np. Czechach).

Dlatego po prawdzie zamiast zajeżdżać zawodników pierwszej szóstki, klub mógłby dać im odpocząć tu i ówdzie grając rezerwami.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3939
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Klugenhammer »

Orzi pisze: 24 kwie 2023, o 05:21 Ile warta jest faza zasadnicza okazują nam obecne play-offy, zarówno w Polsce, jak i we Włoszech (czy np. Czechach).
Z kolei przypadek Projektu Warszawa pokazuje, że coś zupełnie innego. Faktycznie są trzecią siłą tegorocznej Plusligi, a jednak kończą sezon poza top-4. Głównie dlatego, że zawalili fazę zasadniczą.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Kicu »

Klugenhammer pisze: 24 kwie 2023, o 07:35
Orzi pisze: 24 kwie 2023, o 05:21 Ile warta jest faza zasadnicza okazują nam obecne play-offy, zarówno w Polsce, jak i we Włoszech (czy np. Czechach).
Z kolei przypadek Projektu Warszawa pokazuje, że coś zupełnie innego. Faktycznie są trzecią siłą tegorocznej Plusligi, a jednak kończą sezon poza top-4. Głównie dlatego, że zawalili fazę zasadniczą.
Myślę, że to bardziej pech, że Warszawa i ZAKSA trafiły akurat na siebie. Oczywiście możemy bawić się w przypuszczenia, ale pokusiłbym się o stwierdzenie, że gdyby Warszawa skończyła FZ nieco niżej i trafiła na Zawiercie albo Rzeszów, to z taką grą jaką pokazała przeciwko ZAKS-ie przeszłaby obie te drużyny.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Orzi »

Klugenhammer pisze: 24 kwie 2023, o 07:35
Orzi pisze: 24 kwie 2023, o 05:21 Ile warta jest faza zasadnicza okazują nam obecne play-offy, zarówno w Polsce, jak i we Włoszech (czy np. Czechach).
Z kolei przypadek Projektu Warszawa pokazuje, że coś zupełnie innego. Faktycznie są trzecią siłą tegorocznej Plusligi, a jednak kończą sezon poza top-4. Głównie dlatego, że zawalili fazę zasadniczą.
Jakby zawalili jeszcze bardziej to by trafili np. Na Zawiercie, które mogliby pyknąć. Jak mówię, to jest loteria
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Marcy$ »

Klugenhammer pisze: 24 kwie 2023, o 07:35 Z kolei przypadek Projektu Warszawa pokazuje, że coś zupełnie innego. Faktycznie są trzecią siłą tegorocznej Plusligi, a jednak kończą sezon poza top-4. Głównie dlatego, że zawalili fazę zasadniczą.
Nie przypadku Projektu tylko ZAKSY, która sprowadziła w połowie sezonu Bednorza.
Gdyby nie on to te ćwiercinały na 99% by inaczej wyglądały i wtedy inaczej byśmy patrzyli na efekty rundy zasadniczej.
Lubowitz
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2023, o 18:47
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Lubowitz »

Na stronie Jastrzębskiego Węgla jest już komunikat o zorganizowanych wyjazdach do Turynu, możliwość dojazdu autobusem lub lotu z drużyną, ZAKSA również mogłaby podać jakiś komunikat czy będą organizowane autobusy czy może jakiś lot czarterowy dla kibiców
Chemik Mosto ZAKSA Bracia B Semper Fidelis
Stare konto Zaksiak123!
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1055
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: mitam »

Lubowitz pisze: 27 kwie 2023, o 09:00 Na stronie Jastrzębskiego Węgla jest już komunikat o zorganizowanych wyjazdach do Turynu, możliwość dojazdu autobusem lub lotu z drużyną, ZAKSA również mogłaby podać jakiś komunikat czy będą organizowane autobusy czy może jakiś lot czarterowy dla kibiców
Klub nie organizuje wyjazdu dla kibiców. To są sprawy Klubu Kibica.
Charter bedzie dla sponsorów, którzy notabene opłacają ten lot.
Ciekawe czy bedzie nas wiecej w Turynie niż w Lubljanie ?
kuchcik77
Posty: 2328
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kuchcik77 »

Widziałem ofertę biura podrózy za ok tysiaka,przejazd,nocleg,kolacja .

Lotu do Bergamo za 700RT można znaleźć, pokombinować via Londyn Stanstead a paradoks jest taki że Ryan z wrocka do Turynu leci w czasie meczu finalowego:(
Lubowitz
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2023, o 18:47
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Lubowitz »

Na początku sezonu nikt nie stawiał ZAKSY w gronie faworytów do medalu nie mówiąc już o Lidze Mistrzów, mamy wicemistrza to jest sukces, jednak moim zdaniem sztab źle przygotował zespół do finałów MP widać było że oni nie są obecni na tych meczach, Smith zmieniony zdecydowanie za późno, zmieniony Bednorz w momencie w którym gorzej grał Śliwka, myślę że pora dać szansę Michałowi Chadała pracował z wieloma trenerami był współtwórcą 2 zwycięstw w lidze mistrzów ma szansę wygrać ten tytuł 3 raz, myślę że zasłużył na szansę bycia 1 trenerem Zaksy. Mecz 20 w Turynie będzie zupełnie inny mam wrażenie że ZAKSA zlekceważyła MP kosztem LM oby tak było, to jednak nie zmienia faktu że sztab ZAKSY nie spisał się w tych meczach
Chemik Mosto ZAKSA Bracia B Semper Fidelis
Stare konto Zaksiak123!
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: hunter »

Lubowitz pisze: 10 maja 2023, o 21:33 Na początku sezonu nikt nie stawiał ZAKSY w gronie faworytów do medalu nie mówiąc już o Lidze Mistrzów, mamy wicemistrza to jest sukces, jednak moim zdaniem sztab źle przygotował zespół do finałów MP
Na początku sezonu nie mieliście Bednorza tylko Karjagina, mała różnica. Gdybyście zrobili ten wynik bez Bednorza, można byłoby mówić o sukcesie. Na obecną chwilę drugie miejsce to taki plan minimum, bo przegraliście z równorzędną sobie drużyną, choć po tym co wyczyniała ZAKSA w meczach z Perugią i Resovią niewiele osób, poza kibicami Jatrzębia, stawiał na ich zwycięstwo, tym bardziej, że przejęliście drabinkę Rzeszowa.
Druga sprawa. W jednym zdaniu sam sobie zaprzeczasz. Uważasz drugie miejsce za sukces, jednocześnie obarczasz sztab za przegrane finały. Nie wiem, na moje jeśli coś jest sukcesem to nie szukamy dziury w całym, a jeśli nie jest, to nie piszemy, że czarne jest białe.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: lukecik »

Lubowitz pisze: 10 maja 2023, o 21:33 Na początku sezonu nikt nie stawiał ZAKSY w gronie faworytów do medalu nie mówiąc już o Lidze Mistrzów
No bez przesady. LM jak najbardziej wydawała się nierealna, ale medal w Pluslidze? Taka ekipa zawsze jest wymieniana w gronie faworytów do zwycięstwa w lidze, tym bardziej do medalu. Zdaje się, że większość typowała JW na mistrza, a o pozostałe dwa krążki mieli walczyć Zaksa, Resovia, Warta, Projekt i Skra.
rocky
Posty: 1164
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: rocky »

hunter pisze:
Na początku sezonu nie mieliście Bednorza tylko Karjagina, mała różnica. Gdybyście zrobili ten wynik bez Bednorza, można byłoby mówić o sukcesie. Na obecną chwilę drugie miejsce to taki plan minimum, bo przegraliście z równorzędną sobie drużyną, choć po tym co wyczyniała ZAKSA w meczach z Perugią i Resovią niewiele osób, poza kibicami Jatrzębia, stawiał na ich zwycięstwo, tym bardziej, że przejęliście drabinkę Rzeszowa.
Druga sprawa. W jednym zdaniu sam sobie zaprzeczasz. Uważasz drugie miejsce za sukces, jednocześnie obarczasz sztab za przegrane finały. Nie wiem, na moje jeśli coś jest sukcesem to nie szukamy dziury w całym, a jeśli nie jest, to nie piszemy, że czarne jest białe.
Przecież mecze z Resovią to były w głównej mierze katorgi, które mogły potoczyć się zupełnie inaczej gdyby nie odrobina szczęścia w postaci kluczowych asów Bednorza.
Zwycięstwa z Perugią nie można niby deprecjonować ale w jakim momencie była ta drużyna, tzn. w podobnym jak ZAKSA teraz, pokazały jej późniejsze popisy w lidze włoskiej.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: dezerter »

Lubowitz pisze: 10 maja 2023, o 21:33 Na początku sezonu nikt nie stawiał ZAKSY w gronie faworytów do medalu nie mówiąc już o Lidze Mistrzów, mamy wicemistrza to jest sukces, jednak moim zdaniem sztab źle przygotował zespół do finałów MP widać było że oni nie są obecni na tych meczach, Smith zmieniony zdecydowanie za późno, zmieniony Bednorz w momencie w którym gorzej grał Śliwka, myślę że pora dać szansę Michałowi Chadała pracował z wieloma trenerami był współtwórcą 2 zwycięstw w lidze mistrzów ma szansę wygrać ten tytuł 3 raz, myślę że zasłużył na szansę bycia 1 trenerem Zaksy. Mecz 20 w Turynie będzie zupełnie inny mam wrażenie że ZAKSA zlekceważyła MP kosztem LM oby tak było, to jednak nie zmienia faktu że sztab ZAKSY nie spisał się w tych meczach
Przepraszam bardzo, ale ja stawiałem/ Proszę, oto moje typy przed sezonowe. :D :D
Przejechałem się jedynie na Skrze, ale kto się na nich w tym sezonie nie przejechał...
Załączniki
obraz_2023-05-12_014410838.png
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bono »

Taka ciekawostka-Zaksa NIGDY w XXI wieku w żadnym meczu nie zdobyła mniej punktów niż w ostatnim meczu finałowym.
To świadczy jak nisko upadła a jak wysoko postawił poprzeczkę przeciwnik.
Wynikowo był to najgorszy mecz od ponad 23 lat.
nie ma już nic... :<
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Simao »

bono pisze: 13 maja 2023, o 21:57 Taka ciekawostka-Zaksa NIGDY w XXI wieku w żadnym meczu nie zdobyła mniej punktów niż w ostatnim meczu finałowym.
To świadczy jak nisko upadła a jak wysoko postawił poprzeczkę przeciwnik.
Wynikowo był to najgorszy mecz od ponad 23 lat.
Naprawdę podziwiam Cię, ewidentnie lubisz przeglądać i analizować dane statystyczne :)
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Arw165 »

Najwyższa pora pogratulować Zaksie sezonu klubowego (nie jest dla mojej oceny istotny wynik LM). Uważam go za bardzo udany, bo zespół dotarł aż do 3 finałów. Zaznaczę, że dla mnie punktem odniesienia jest stan na początku sezonu. Nie pamiętam ile miesięcy zajęło osiągnięcie stanu, gdzie można było trenować całym zespołem, bo kontuzji od pierwszej kolejki było multum, do tej pory takiej sytuacji nie było.

-Śliwka wraca z kadry z kontuzją i musi grać od pierwszego meczu
- Janusz również jest po niezwykle wyczerpującym sezonie kadrowym, pamiętam że meczu o superpuchar nie dokończył albo jak w grudniu schodził w Lublinie, bo się źle poczuł. Na szczęście później już nic go nie wyrzucało z gry na zasadzie skurczów itp. Po cichu liczę, że Janusz się hartuje do tak intensywnego grania.
- Smith wypadł z gry na chyba 5 tygodni w okresie najbardziej intensywnego kalendarza, gdzie jego obecność mogła uratować trochę pkt. Środek Zaksy ratował Paszycki, którego grę do końca lutego naprawdę można było tylko chwalić.
Do tego szereg mniejszych urazów np Kariagina, Erika, Adriana itp. Adrian się fajnie zaprezentował i zasłużył na lepszy kontrakt w Resovii (przy Louatim może za dużo nie pograć).

Przez ostatnie lata dużo się mówiło o potrzebie ławki, o większej rotacji, niestety zamiast coś polepszyć, to w tym sezonie zafundowano drużynie brak podstawowego przyjmującego przez pierwsze 3,5 miesiąca. To jest dla mnie największy problem, bo widząc słabnącą dyspozycję niektórych zawodników na dłuższym dystansie to im trzeba postarać się zapewnić lepsze warunki, a nie dokręcać śrubę. Do tego jeszcze doliczyć właśnie większe obciążenie w kadrze, rozszerzenie ligi z jednoczesnym rozszerzeniem Play off - to ostatnie to już dla mnie po prostu jakaś abstrakcja. Rozumiem traktowanie przyjścia Bednorza jak wzmocnienie, ale to nie był reset i nowe rozdanie w lidze - reszta drużyny sił od tego nie nabrała, mogła co najwyżej poczuć ulgę, że już nie ma grania w 5. Z całym szacunkiem do rezerw Zaksy, bo wierzę że każdy dawał 100%, ale zastanówmy się jakby wyglądało Jastrzębie bez Fornala/Clevenota, Resovia bez DeFalco albo Zawiercie bez Kwola/Urosza przez pół sezonu. Jednocześnie podkreślę, że nie uważam, że akurat Bednorz był Zaksie potrzebny, a po prostu klasowy przyjmujący przez cały sezon. Jak Płotnicki, Ishikawa i podobna półka. Lepsza faza zasadnicza to krótsze mecze, mniej meczów -może bez barażów w LM-, lepsza drabinka w lidze mistrzów i w plej offie PlusLigi, co znowu oznacza łatwiejszych przeciwników i przez też mniej meczów. Można mówić, że granie zaczyna się od plej offu, ale dla mnie to jak ten sezon poprowadziła ZAKSA swoimi decyzjami (myślę o decydentach), pokazuje, że ma to swoje granice i łatanie składu w połowie stycznia nie wystarczy, żeby pewne rzeczy nadrobić. Cieszę się, że Bednorz zrobił to do czego został ściągnięty, czyli wydatnie pomógł drużynie. Przychodząc miał rezerwy z których mógł dać. Jak wspominałam, nie obserwowałam tego zawodnika na długim dystansie, więc nie wiem jaka jest jego norma, jak długo jest w stanie ją prezentować i czego można od niego oczekiwać na przestrzeni sezonu. Mam nadzieję, że nie będzie żałował przyjścia do tego klubu, bo do grania w Zaksie trzeba mieć końskie zdrowie. Oby sezon kadrowy był dla wszystkich Polaków łaskawy.

Jeżeli klub liczy że Śliwka i Kaczmarek nagle zagrają lepiej następny sezon (który pewnie będzie najgorszym tzn. Najtrudniejszym sezonem w karierze wielu siatkarzy) wiedząc jak wyglądały dwa poprzednie, to nie wróżę sukcesu. Ewentualnie niech prezes znajdzie od sezonu 2024 innych zawodników, którzy to lepiej zniosą fizycznie i zdrowotnie. Dodam że dalej nie zostały ogłoszone niektóre przedłużenia, w tym najważniejsze pozycje 3 i 4 przyjmującego. Z Wojtkiem i młodym rumuńskim nastolatkiem pozostanie chyba modlitwa. Wybiegając myślami do przodu to biorąc pod uwagę kończące się kontrakty Polaków i wiek środkowych, to może po Paryżu być prawdziwa rewolucja w składzie. ;)

Kolejna kwestia to szatnia. Jak widzę ile w sezonie Śliwka gadał na czasach razem z trenerem albo że drużyna po historycznym awansie do trzeciego finału LM z rzędu podczas pozowania do zdjęcia wbija szpilę swojemu prezesowi (żadna wiedza tajemna, Szpaczek tłumaczył to w 7 strefie), bo nie potrafi dotrzymać danego zawodnikom słowa, to mam wątpliwości jaka jest atmosfera tak zwanej ZaksaFamily.

W związku z tym wszystkim ja do zawodników nie mam zarzutów za to jak wypadły finały, bo cały sezon czekałam, kiedy padną. ^^' Padli dopiero na koniec. Jest medal, jest liga mistrzów za rok i jest trofeum - dla mnie wyniki może nawet ponad stan, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności. Po drodze pewne głupie porażki, ale i wielkie epickie boje, wielkie zwycięstwa w LM i niesamowite comebacki - uważam że dużo radości dali ci zawodnicy swoim kibicom.

Tak że gratulacje i dzięki!
Patrol035
Posty: 362
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Patrol035 »

Arw165 pisze: 16 maja 2023, o 12:33 Kolejna kwestia to szatnia. Jak widzę ile w sezonie Śliwka gadał na czasach razem z trenerem albo że drużyna po historycznym awansie do trzeciego finału LM z rzędu podczas pozowania do zdjęcia wbija szpilę swojemu prezesowi (żadna wiedza tajemna, Szpaczek tłumaczył to w 7 strefie), bo nie potrafi dotrzymać danego zawodnikom słowa, to mam wątpliwości jaka jest atmosfera tak zwanej ZaksaFamily.
Co masz konkretnie na myśli z tą szpilą?
Semper fidelis
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Vivo »

Koleżance się trochę nadinterprentnęło. Każdy z nich miał polew w tamtym momencie. Doszukiwać się tutaj szpili to już niezły poziom podejrzliwości i szukania na siłę.
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Arw165 »

Uspokoiłeś mnie. :) Prezesie.
Przyznam, że mogę być trochę na niego cięta za niektóre działania. Zawodnicy dobrze żyją z prezesem?
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Pawel9221 »

Konarski kolejne swietne wejscie w mecz, dziwie sie, ze nie ma w Polsce kogos ktory to przyzna wprost, ze jest to najbardziej przeplacony zawodnik, moze nawet w historii ligi. Edit, nie tutaj
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Vivo »

Oj, gdybyś była cięta, tam gdzie potrzeba.. :]
Cóż, jest to gość bardziej od atmosfery niż managmentu, ale klub to nie korporacja, a wynik sportowy to nie formuła w Excelu.
Zaksa family to trochę takie słowo wytrych, ale nic z tymi pięcioma palcami na zdjęciu nie wiąże się negatywnie, przeciwnie.

Za Szpaczkiem będzie fruwała ta bułgarska etykietka, ale prawda jest taka, że on jedynie podpisał to, co mu podsunęli.
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

Ciekawe jak trwają przygotowania w ZAKSIE do najważniejszego meczu sezonu regeneracja , lekka siłownia i najważniejszy odpoczynek ,żeby być swieżym , przed wylotem do Włoch ? Czy zrobili analizy co poprawić jak zagrać i wyeliminować co poprawić , zagrać swoje jak z Trento , Perugią , mają swiadomosc o co grają i najważniejsze liczymy ,żeby Bartek Bednorz zagrał co potrafi , tak samo jak inni zawodnicy ?
Będą wielkie emocje dla widzów , kibiców . Liczymy żeby trzeci Tytuł Zdobywcy Ligi Mistrzów przyjechał do Kędzieżyna-Kożla .
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Niedługo po zdobyciu Pucharu Polski przez Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, kapitan zespołu Aleksander Śliwka poprosił o spotkanie w większym gronie. W gabinecie prezesa Piotra Szpaczka pojawili się trener Tuomas Sammelvuo oraz jego asystent Michał Chadała, przedstawiciele zawodników i zdobywcy czterech z rzędu Pucharów Polski z ZAKS-ą, czyli Śliwka i Łukasz Kaczmarek oraz Bartosz Bednorz w towarzystwie swojego menadżera Jakuba Michalaka. Kapitan kędzierzyńskiej ekipy wiedział, jak duży wkład do zespołu wniósł jego kadrowy kolega i postanowił przekazać wszystkim, że drużynie bardzo zależy na pozostaniu Bednorza. Ten spokojnie przysłuchiwał się argumentom kolegi z zespołu, po czym sam postanowił odegrać teatralną scenę: "Miło jest mi słyszeć te dobre słowa i bardzo szanuję was wszystkich, ale już podjąłem decyzję". Obecni zawodnicy nieco się przestraszyli, bo dochodziły do nich plotki o tym, że Bednorz może wyjechać za granicę i w przyszłym sezonie zostanie zawodnikiem włoskiej Modeny. Nie wiedzieli jednak, że kilka godzin przed ich rozmową przyjmujący przedłużył umowę z obecnym klubem na kolejne rozgrywki. Odetchnęli dopiero, gdy Bednorz dokończył swój wywód, mówiąc: "Zostaję w ZAKS-ie".
Całość w PS.
Kłamca.
Kibic Polsatu
Posty: 55
Rejestracja: 18 mar 2022, o 19:24
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Kibic Polsatu »

Dlaczego drzyzga komentuje dlaczego :x
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Vivo »

Skoro LM zdobyta 3. raz z rzędu, to Puchar zostaje w KK już na stałe. Wow. Gratsy!
🏆
🎉
Pomocniczka
Posty: 1908
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Pomocniczka »

Niesamowita historia. Dwaj najczęściej krytykowani na forum zawodnicy jako podstawowi gracze zdobyli w ciągu pięciu lat w rozgrywkach klubowych:
3*LM
3*MP
4*PP
2*SPP

Prawdziwi przyjaciele na boisku i poza nim. Wzory postawy sportowej, zaangażowania, odporności psychicznej, waleczności.
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

Pomocniczka pisze: 21 maja 2023, o 12:47 Niesamowita historia. Dwaj najczęściej krytykowani na forum zawodnicy jako podstawowi gracze zdobyli w ciągu pięciu lat w rozgrywkach klubowych:
3*LM
3*MP
4*PP
2*SPP

Prawdziwi przyjaciele na boisku i poza nim. Wzory postawy sportowej, zaangażowania, odporności psychicznej, waleczności.
A ty coś zdobyłes Pomocnik w swoim życiu ( ukryty pod damskim nickiem , bo wiele pisałeś w formie męskiej, chyba zapomniałeś ) , po za zdobyciu na forum największego--trolla ? Jak tam twoja Resovia co jest najlepsza na świecie ? :D
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
kuchcik77
Posty: 2328
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kuchcik77 »

wyladowali.
Będą ok 15.30 w Azotach.
Niesamowita historia usłana kontuzjami, karygodnym Karjaginem oraz 10dniami oczekiwania, wyśmiewania, upokorzeń,...
Bielus9595
Posty: 32
Rejestracja: 21 kwie 2023, o 05:54

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Bielus9595 »

Drzyzga powinien być całkowicie odsunięty od komentowania meczów Zaksy.Słychać w głosie osobistą niechęć do tego klubu,a z drugiej strony podniecenie po zdobywanych punktach przeciwnika.Nawet w tonacji to słychać.I to od dawien dawna.Szczególnie we wczorajszym meczu,ze względu, że jest fanboyem Fornala.I absolutnie nie mam nic do Tomka i rozumiem,że nie musi pałać sympatią do klubu(szczególnie po wybrykach drugiego synka, który okradł kilku zawodników Zaksy)ale tu chodzi o jakość oglądania meczu.Takie komentowanie przeszkadza w oglądaniu,bo może być końcówka seta i gościu komentuje jakby miał zasnąć,a dobry początek seta gości i wielkie podniecenie,jakby za chwilę mecz miałby się skończyć.Szanuje Papę za to ,że potrafi powiedzieć swoje zdanie,nie patrząc na opinie innych,ale strasznie betonowe ma podejście.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”