Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Marcy$ »

Siekier pisze: 13 lut 2023, o 08:56 Gościem podcastu #VolleyTime był pzyjmujący ZAKS-y - BARTOSZ BEDNORZ 🔥

✅o co gra ZAKS-a❓
✅z kim gra się lepiej pipe'a❓
✅czy w szatni Zenitu Kazań mówiono o wojnie❓
✅z czym miał problem w Chinach❓


Link do wywiadu: https://youtu.be/Y6Be_H-xJrE
Jestem uprzedzony czy co drugie słowo u BB to "ja ja ja ja?"
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1528
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: nikt wazny »

Nie jesteś. Słuchając miałem dokładnie takie samo odczucie
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
granvorka
Posty: 709
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: granvorka »

Jeszcze „wiesz" jest dosyć popularne ;)
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

Patrol035 pisze: 13 lut 2023, o 17:42 Mówi się o Averillu. Jak dla mnie byłby to świetny transfer. Tylko pytanie jak to się ma do budżetu. Bo jednak środek Smith, Averill i Paszycki (jeśli zostanie) to na pewno nie tania sprawa.
No i ciekawe kto do Śliwki, bo Bednorz pokazuje, że Olek potrzebuje topowego wsparcia.
Nie przesadzałbym z tą wartością Averilla. Owszem, świetny zawodnik, ale jednak podatny na urazy. W trójce przedstawionej przez Ciebie wydaje się idealną opcją do rotacji ze Smithem, oby tylko urazy omijały.

Swoją drogą, wiadomo co z Twanem? Milionów nie kosztuje, a przy takiej trójce jako czwarty byłby raczej okej.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Diomedea
Posty: 4241
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Diomedea »

nikt wazny pisze: 13 lut 2023, o 18:51 Nie jesteś. Słuchając miałem dokładnie takie samo odczucie
Powiem tak. Otrzymujemy obraz sympatycznego, mlodego czlowieka. Lojalnego, szczerego walecznego itp.
Ale jednoczesnie jeszcze bardzo mlodziutkiego, skoncentrowanego na sobie i swoich kregach bliskich i kumpli.

Troche mnie to znuzylo i nie dosluchalam ostatnich minut.

Ale wiecie, ja cenie Huber mocno jako srodkowego, pierwsza go propsowalam przed wyjsciem ze Spaly. A wywiadu z nim sluchalo sie bardzo ciezko.
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: PIECHuuRR »

Gratulacje dla Zaksy :) Dobra robota!!! Bendorz na propsie, siłka i lecimy w marcu z Trento.
Patrol035
Posty: 362
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Patrol035 »

Przeniosę tutaj rozmowę o Huberze.
Przestało mi się podobać jego zachowanie, chodzi bo boisku jak nie wiadomo kto, a gra wygląda zupełnie przeciwnie proporcjonalnie do ego. Zero woli walki i ambicji, to było wczoraj widać na meczu z jego strony. A jego kolejny pracodawca niech się zastanowi czy chce zawodnika, któremu po tym jak podpisze kontrakt z nowym klubem odechciewa się grać. Mało profesjonalne. Inni zawodnicy też wiadomo, że odchodzą, a mimo to nadal grają swoje i im zależy.
Semper fidelis
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Arw165 »

Jak szybko wyszło, że Zator, Kochan i Ben odchodzą, to nie przypominam sobie, żeby to źle wpłynęło na cokolwiek. A na pewno nie było tego widać po ich zachowaniu, grze albo po grze drużyny (tutaj oczywiście wchodzi w grę poważny uraz). Więc jeżeli jest jakiś problem, to raczej nie jest to kwestia samego odejścia. Chociaż oczywiście można mówić, że inny zawodnik, trochę inna drużyna, inny prezes i nie należy tych przypadków porównywać...
hottakesbot pisze: 16 lut 2023, o 17:42 Nie zaden plot twist tylko profesjonalizm, normalka ze daje sie z siebie maksa do konca kontraktu. Powinno tak byc rowniez po stronie klubu, wiec jak czytam ze kontuzjowanego zawodnika "nie oplaca sie doprowadzic do formy, bo odchodzi" to troche jednak ciarki wstydu
Ci piszący to są członkowie sztabu Zaksy?
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Vivo »

To z racji tego, że forum czyta też sam zainteresowany, dorzucę swoje jakże wartościowe 3 funty:
Norbert Huber jest takim Piotrem Żyłą, tylko że w świecie siatkówki. Nawet podobny wpływ na swoją dyscyplinę.
hottakesbot
Posty: 897
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: hottakesbot »

Arw165 pisze: 16 lut 2023, o 17:54 Ci piszący to są członkowie sztabu Zaksy?
Nie wiem, nie znam ich nazwisk, a ty skad jestes pewna, ze nie sa?

Oczywiscie chodzi najprawdopodobniej o kibicow, ale w kontekscie kadry doprowadzenie kontuzjowanego gracza, Polaka w polskim klubie, do formy, jest w interesie wszystkich kibicow kadry i niej samej, nie tylko klubu, do ktorego Huber odejdzie. Wydawaloby sie to oczywiste.
Swistolinka
Posty: 265
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Swistolinka »

Trzeba mocno uważać, co się pisze, bo Norbert nie po raz pierwszy pokazuje, że czyta tutaj wpisy na swój temat, a przecież nie można go urazić. :] :]
Patrol035
Posty: 362
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Patrol035 »

hottakesbot pisze: 16 lut 2023, o 18:40
Arw165 pisze: 16 lut 2023, o 17:54 Ci piszący to są członkowie sztabu Zaksy?
Nie wiem, nie znam ich nazwisk, a ty skad jestes pewna, ze nie sa?

Oczywiscie chodzi najprawdopodobniej o kibicow, ale w kontekscie kadry doprowadzenie kontuzjowanego gracza, Polaka w polskim klubie, do formy, jest w interesie wszystkich kibicow kadry i niej samej, nie tylko klubu, do ktorego Huber odejdzie. Wydawaloby sie to oczywiste.
To nie pisz tak jakby to ktoś z zarządu takie coś napisał. Bo twój tekst zabrzmiał tak jakby to ktoś z wewnętrzne klubu takie coś opowiadał.
Semper fidelis
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Swistolinka pisze: 16 lut 2023, o 18:45 Trzeba mocno uważać, co się pisze, bo Norbert nie po raz pierwszy pokazuje, że czyta tutaj wpisy na swój temat, a przecież nie można go urazić. :] :]
Nie dziwię się tutaj, tzn. mnie nie interesuje za bardzo analiza body language Norberta Hubera (z całym szacunkiem), ani co czyta w internecie, ale jak rozważymy hipotezę, że typ bardzo się stara i po prostu zajmuje mu trochę czasu powrót do formy po paskudnej kontuzji i dlatego wygląda słabo (zakładam, że to niemożliwe...), a nie dlatego, że mu się nie chce - to komentarze pt. ''eee, Huba ma wywalone, trzeba go usadzić do końca sezonu'' są mocno obraźliwe dla kogoś, kto wraca po kontuzji która mu odebrała występ w finale LM i finale MŚ. Ale ludzie chyba generalnie lubią pisać brutalne rzeczy w internecie, a potem czerpać satysfakcję, że ktoś się tym przejmie i krytykować go np. za słabą psychikę. ;)
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Arw165 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 16 lut 2023, o 19:06 Ale ludzie chyba generalnie lubią pisać brutalne rzeczy w internecie, a potem czerpać satysfakcję, że ktoś się tym przejmie i krytykować go np. za słabą psychikę. ;)
Mam nadzieję, że Kaczmarek i Konarski tu nie wchodzą. ;)
Swistolinka
Posty: 265
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Swistolinka »

WysokiPortorykanczyk pisze: 16 lut 2023, o 19:06
Swistolinka pisze: 16 lut 2023, o 18:45 Trzeba mocno uważać, co się pisze, bo Norbert nie po raz pierwszy pokazuje, że czyta tutaj wpisy na swój temat, a przecież nie można go urazić. :] :]
Nie dziwię się tutaj, tzn. mnie nie interesuje za bardzo analiza body language Norberta Hubera (z całym szacunkiem), ani co czyta w internecie, ale jak rozważymy hipotezę, że typ bardzo się stara i po prostu zajmuje mu trochę czasu powrót do formy po paskudnej kontuzji i dlatego wygląda słabo (zakładam, że to niemożliwe...), a nie dlatego, że mu się nie chce - to komentarze pt. ''eee, Huba ma wywalone, trzeba go usadzić do końca sezonu'' są mocno obraźliwe dla kogoś, kto wraca po kontuzji która mu odebrała występ w finale LM i finale MŚ. Ale ludzie chyba generalnie lubią pisać brutalne rzeczy w internecie, a potem czerpać satysfakcję, że ktoś się tym przejmie i krytykować go np. za słabą psychikę. ;)
Wiesz co, wydaje mi się, że krytyka czyjejś mowy ciała to nie jest jakiś brutalny hejt. Nie widziałam, żeby ktoś się tutaj go czepiał o słabą grę, każdy rozsądny rozumie, że powrót do formy może zabrać dużo czasu. Oczywiście, pisanie o niepłaceniu i klubie kokosa, który stał się już popularny na twitterze, to przesada, ale też nie idźmy w drugą stronę, że kompletnie nic nie można napisać. Pewien z zawodników Zaksy jakiś czas temu bardzo się oburzył, jak ktoś nazwał po imieniu umiejętności KB, no już bez przesady.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Swistolinka pisze: 16 lut 2023, o 20:12Nie widziałam, żeby ktoś się tutaj go czepiał o słabą grę, każdy rozsądny rozumie, że powrót do formy może zabrać dużo czasu. Oczywiście, pisanie o niepłaceniu i klubie kokosa, który stał się już popularny na twitterze, to przesada, ale też nie idźmy w drugą stronę, że kompletnie nic nie można napisać. Pewien z zawodników Zaksy jakiś czas temu bardzo się oburzył, jak ktoś nazwał po imieniu umiejętności KB, no już bez przesady.
Pewnie można napisać coś o słabej grze, ale ja tu widzę rozważania o braku profesjonalizmu Hubera i tym, że mu się nie chce, i to ze strony kibiców Zaksy, więc mam pewne wątpliwości czy ''każdy rozumie, że powrót do formy może zabrać dużo czasu". Już abstrahując od faktu, że to na bazie tych setów z Zawierciem, które są jakimś regulaminowym potworkiem, że w ogóle takie mecze są dogrywane, nikt takich meczów nie chce dogrywać i oglądać.

Oczywiście możliwe, że Huber ma rzeczywiście gdzieś np. osiąganie sukcesów (warto sobie jednak zadać pytanie czy doszedłby z takim podejściem do poziomu topu w swojej profesji), ale ta cała narracja kibicowska, że zawodnik zmieniający klub nagle traci motywację to są jakieś kompletne mrzonki. Skoro Huberowi nie zależy, bo zmienia klub, to równie dobrze można stawiać tezę, że Śliwce czy Januszowi też nie zależy, bo ma kontrakt na przyszły sezon, a nikt go z szóstki nie wygryzie, mniej więcej taki sens mają takie dywagacje, a pojawia się to za każdym razem jak ktoś śmie zmienić klub. I potem człowiek czyta, że Karol Butryn, który nigdy w życiu niczego nie osiągnął zespołowo, nie ma motywacji w ćwierćfinale polskiej ligi, bo Resovia z niego zrezygnowała (wcześniej grając życiówkę).
hottakesbot
Posty: 897
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: hottakesbot »

Patrol035 pisze: 16 lut 2023, o 19:04 To nie pisz tak jakby to ktoś z zarządu takie coś napisał. Bo twój tekst zabrzmiał tak jakby to ktoś z wewnętrzne klubu takie coś opowiadał.
Przeciez nic nie pisalam o zadnym zarzadzie ani nikim ze sztabu Zaksy, to twoja nadinterpretacja.

A Huber moze byc np. sfrustrowany tym, ze jego cialo nie jest w takiej dyspozycji, jakby sobie zyczyl i mnostwa innych powodow. Umowmy sie, to klasyczne sour grapes, bo Huber odchodzi, gdyby zostawal to nikt by nawet sie nie zajaknal o jakiejs tam mowie ciala, nawet gdyby Huber byl obrazony.
Swistolinka
Posty: 265
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Swistolinka »

hottakesbot pisze: 16 lut 2023, o 20:51

A Huber moze byc np. sfrustrowany tym, ze jego cialo nie jest w takiej dyspozycji, jakby sobie zyczyl i mnostwa innych powodow. Umowmy sie, to klasyczne sour grapes, bo Huber odchodzi, gdyby zostawal to nikt by nawet sie nie zajaknal o jakiejs tam mowie ciala, nawet gdyby Huber byl obrazony.
Pozwolę się z Tobą nie zgodzić, bo dokładnie to samo było tutaj pisane o Kaczmarku, a on, przynajmniej w teorii, ma kontrakt na kolejny sezon. To są raczej dywagacje, skąd wynika taka mowa ciała, a nie inna, może być z takiego powodu, o którym piszesz, może jest sfrustrowany, że nie gra tak dobrze, jakby chciał, że przegrywa rywalizację, nie wydaje mi się, żeby to było z góry założenie, że "nie chce mu się, bo odchodzi z klubu".
hottakesbot
Posty: 897
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: hottakesbot »

Ale to bylo juz po tym jak Zaksa miala awans? Jesli tak to raczej bym miala pretensje do trenera, ze gra pierwszym skladem w takim momencie. Nie ogladalam tego meczu.
Swistolinka
Posty: 265
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Swistolinka »

hottakesbot pisze: 16 lut 2023, o 21:02 Ale to bylo juz po tym jak Zaksa miala awans? Jesli tak to raczej bym miala pretensje do trenera, ze gra pierwszym skladem w takim momencie. Nie ogladalam tego meczu.
Nie wiem o co konkretnie pytasz, ale dywagacje o mowie ciała Kaczmarka były pisane znacznie wcześniej, niż wczoraj. Wczoraj to było jedynie o Huberze który wszedł na dwa ostatnie sety, które faktycznie nie liczyły się do awansu.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Ja mimo wszystko nie jestem zwolennikiem hołdowania zasadzie, że jak wywalczono awans, to z automatu należy grać padakę. Tym bardziej, że na parkiet weszli ludzie, którzy powinni być głodni gry w siatkówkę i powinno im zależeć, aby pokazać się publiczności i trenerowi z jak najlepszej strony. W końcu to jest LM, a nie trzepak !!! Przecież to są zawodowcy. Czy my każdego dnia wykonujemy swoje obowiązki na pół gwizdka? Raczej nie, bo pracodawca bym na to nie pozwolił, a zarabiamy przecież znacznie mniej od siatkarzy. Niektórzy mogliby choć stwarzać pozory, że im zależy. Ja tymczasem nie widziałem w 4 i 5 secie jakiegokolwiek zaangażowania.
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1528
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: nikt wazny »

MAG siatki pisze: 17 lut 2023, o 07:40 Ja mimo wszystko nie jestem zwolennikiem hołdowania zasadzie, że jak wywalczono awans, to z automatu należy grać padakę. Tym bardziej, że na parkiet weszli ludzie, którzy powinni być głodni gry w siatkówkę i powinno im zależeć, aby pokazać się publiczności i trenerowi z jak najlepszej strony. W końcu to jest LM, a nie trzepak !!! Przecież to są zawodowcy. Czy my każdego dnia wykonujemy swoje obowiązki na pół gwizdka? Raczej nie, bo pracodawca bym na to nie pozwolił, a zarabiamy przecież znacznie mniej od siatkarzy. Niektórzy mogliby choć stwarzać pozory, że im zależy. Ja tymczasem nie widziałem w 4 i 5 secie jakiegokolwiek zaangażowania.
a grałeś kiedyś choćby amatorsko?
to naturalny odruch człowieka, że jak zrobi co trzeba to schodzi powietrze i nawet mając wielkie chęci to nie zmusisz się do grania 110%.
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: krzysiu »

Przecież żeby wrócić do formy to trzeba czasu raczej tyle co stracił więc jeszcze kilka miesięcy go czeka jezeli w ogole wróci na taki poziom bo achilles juz nie jednego pokonał w powrocie do tej samej formy co przed kontuzją.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: lukecik »

To ja tylko zdementuję tezę, że ta "analiza" mowy ciała Hubera odbywa się wyłącznie na podstawie trzech ogórkowych setów z Wartą w LM. Przypomnijcie sobie mecz z Warszawą.
Ja tego nie traktuję za pewnik, że tak jest. Piszę jedynie, że Norbert sprawia takie wrażenie.
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Taka analiza mowy ciała obojętnie czy na podstawie jednego meczu czy więcej to w ogóle nie powinna mieć miejsce. Nie pierwszy raz można tu przeczytać całe wywody o tym jak zawodnik psuje atmosferę czy jak mu się nie chce na podstawie jakichś subiektywnie odbieranych sygnałów. Czy nie widzicie, że to mocno krzywdzące? Nie wiemy co się dzieje w głowie Hubera, Kwolka czy DeFalco co do których te analizy były już robione a opinie tutaj na podstawie tej mowy ciała takie mocne się robią. Szczególnie niesmak(przynajmniej mój) to budzi gdy tę opinię padają ze strony kibiców Zaksy. Widać pojęcie "ZAKSA Family" jest bardzo kruche. Mi by nie przyszło do głowy by oceniać zaangażowanie Clevenota na podstawie jakiegoś wyrazu tworzy w sposób negatywny bo odchodzi z drużyny. Poza tym jak już ktoś na tym topie jest to raczej nie jest to osoba, która nie ma ambicji
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

kamil1999 pisze: 17 lut 2023, o 11:24 Taka analiza mowy ciała obojętnie czy na podstawie jednego meczu czy więcej to w ogóle nie powinna mieć miejsce. Nie pierwszy raz można tu przeczytać całe wywody o tym jak zawodnik psuje atmosferę czy jak mu się nie chce na podstawie jakichś subiektywnie odbieranych sygnałów. Czy nie widzicie, że to mocno krzywdzące?
Nom, tak samo jak pisanie, że jakiś zawodnik nie pasuje do danej drużyny bo to indywidualista, a tam pracuje się na zespół, rodzinę, czy coś, bazując na niewiadomoczym.

Mówienie też, że taka mowa ciała nie wpływa na kolegów jest także nieprawdą, bo są granice, po przekroczeniu których nikt nie wytrzyma takiego zachowania. O mowie ciała Hubera nagle sobie przypomnieliśmy, a przecież on potrafił się tak zachowywać i w Radomiu i w Bełchatowie. Dodatkowo Norbert jest bez formy i to może na niego także niezbyt pozytywnie wpływać. A forowanie tez, że już chłop pod kontraktem a my mamy luty i nic mu się nie chce jest chore.
Kłamca.
buzinga
Posty: 1205
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

kamil1999 pisze: 17 lut 2023, o 11:24 Taka analiza mowy ciała obojętnie czy na podstawie jednego meczu czy więcej to w ogóle nie powinna mieć miejsce. Nie pierwszy raz można tu przeczytać całe wywody o tym jak zawodnik psuje atmosferę czy jak mu się nie chce na podstawie jakichś subiektywnie odbieranych sygnałów. Czy nie widzicie, że to mocno krzywdzące? Nie wiemy co się dzieje w głowie Hubera, Kwolka czy DeFalco co do których te analizy były już robione a opinie tutaj na podstawie tej mowy ciała takie mocne się robią. Szczególnie niesmak(przynajmniej mój) to budzi gdy tę opinię padają ze strony kibiców Zaksy. Widać pojęcie "ZAKSA Family" jest bardzo kruche. Mi by nie przyszło do głowy by oceniać zaangażowanie Clevenota na podstawie jakiegoś wyrazu tworzy w sposób negatywny bo odchodzi z drużyny. Poza tym jak już ktoś na tym topie jest to raczej nie jest to osoba, która nie ma ambicji
"Zaksa family" to tylko slogan. Norbert sam go mocno nadużywał rok temu jak zerwał Achillesa. Ja trochę rozumiem rozgoryczenie kibiców z Kędzierzyna decyzją Hubera o odejściu, bo to jest tak naprawdę jedyny powód krytyki jaka na niego spada. Uważam jednak, że nie powinno się z tą krytyką przesadzać. Środkowy Zaksy nigdy nie był wielkim profesjonalistą, jest za to dość ambitny. Podejrzewam, że chce grać w reprezentacji i raczej podchodzi do swoich zawodowych obowiązków sumiennie, bo w przeciwnym razie o grze z orzełkiem na piersi będzie mógł sobie pomarzyć. Ogólnie to mu się nawet, aż tak mocno nie dziwię, że wybrał kasę i opuszcza Kędzierzyn. Nie ma pewności czy będzie w stanie grać na poziomie sprzed urazu. Wydaje się, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby powoli się odbudował. No, ale to już mentalnie nie jednego zawodnika pokonała poważna kontuzja. Dziwi mnie najbardziej licytacja o takiego gracza. Nikt się nad tym nie zastanawia, ale z jakichś powodów Trento wycofało się ze wcześniejszych ustaleń. Tam na pewno było drugie dno. Jakie? Nie wiem, może bardzo płytkie, a może właśnie głębokie.

Wydaje mi się, że nikt ze sztabu szkoleniowego go nie przekreśla i chłopak dostanie granie w pierwszej szóstce przynajmniej w meczach z Katowicami, Lubinem i Radomiem. Bardzo prawdopodobne,że może nawet więcej. Pożyjemy zobaczymy.
RAMIUS1983
Posty: 60
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: RAMIUS1983 »

Dosyć o Huberze! Reprezentację ma z głowy narazie bo ani Bieńka ani Kochanowskiego nie przebije. Niech idzie do JW jak ma mu być lepiej Zaksa następne kontrakty powinna formuować po prostu lepiej. Niech się skupiają na nowym składzie bo rynek się kurczy i to szybko. W tym roku będzie posucha w zdobyczach. Budżet większy na przyszły sezon nie robi odrazu podwyżek dla Kaczmarka czy Śliwki i Janusza. Za uśmiech kasy nikt nie daje chyba że jest się Mbappe albo Mesim. Mam nadzieję że z kimś rozmawiają sensownym ale skoro nie ma przecieków żadnych a z innych zespołów są tzn że sztab śpi 🙈
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: PabloFX »

Wypociny na temat tego czy Huberowi się chce czy nie dwóch, trzech frustratów to nie głos większości społeczności fanbase'u klubu. Krzykacze i pieniacze zawsze będą najgłośniejsi.

Niech Huber spokojnie dojdzie do formy na 1/2 PO w lidze i pucharach - achilles to bardzo poważna kontuzja
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Arw165 »

@buzinga, w podcaście Wrony mówił, że zmiana trenera w Trento spowodowała, że ze swoim agentem stracili zainteresowaniem klubem z Włoch. Taka jest ich wersja

Podcast jest długi, ale jeśli ktoś chciałby posłuchać co różni siatkarze sądzą na temat zmiany klubów w środku sezonu, Chin czy zawieraniu i zrywaniu prekontraktów, to można się skusić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”