Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 517
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: pietrus72 »

No i bęc.. Staszewski w Resovii. Kolejny przyjmujący odpada ze składu. Oj będą dziury w kadrze...Szpaczek zatrudni juniorów :]
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 145
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Citizen »

Dziubsonik pisze: 16 sty 2023, o 16:17 Bardzo mu się nie podoba atmosfera w klubie i z tego względu coś tam przebąkiwał o rozwiązaniu kontraktu.
ale co masz na myśli, pisząc o atmosferze? Tworzona przez Sammelvuo, Szpaczka czy kogo? Bo ekipa samych zawodników i zaplecza się specjalnie nie zmieniła od zeszłego sezonu, więc byłoby to dziwne.
Szary Wilk pisze: 16 sty 2023, o 17:00 Z niewolnika nie ma pracownika. Z drugiej strony ja się nie dziwię. Kaczmarek grając jakieś 3 miesiace w Chinach zarobiłby kilkaset tysięcy euro. Kto by sześciu zer w złotówkach nie chciał dostać na konto za kwartał roboty? Już ugrał w klubie na tyle dużo, że może priorytety mu się pozmieniały.

Z drugiej strony przy charakterystyce Kaczmarka, to po jednym sezonie, gdzie dostawałby po 40 piłek, często na wysokiej czy sytuacyjnych, zrobiłby słaby procent i dostałby wilczy bilet. Rozgrywki w Azji są lepsze dla "fizoli".
A to kiedy dowiedział się o tym, że w Chinach może zarobić więcej, że mu się nie dziwisz? Bo jeżeli dorosły człowiek podejmuje jakąś decyzję i zawiera kontrakt z klubem to ja zdecydowanie dziwie się sytuacji, gdzie nagle w trakcie sezonu ma problem, że gdzie indziej mógł zarobić więcej.
Szary Wilk
Posty: 7828
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

Citizen pisze: 16 sty 2023, o 23:32
Dziubsonik pisze: 16 sty 2023, o 16:17 Bardzo mu się nie podoba atmosfera w klubie i z tego względu coś tam przebąkiwał o rozwiązaniu kontraktu.
ale co masz na myśli, pisząc o atmosferze? Tworzona przez Sammelvuo, Szpaczka czy kogo? Bo ekipa samych zawodników i zaplecza się specjalnie nie zmieniła od zeszłego sezonu, więc byłoby to dziwne.
Szary Wilk pisze: 16 sty 2023, o 17:00 Z niewolnika nie ma pracownika. Z drugiej strony ja się nie dziwię. Kaczmarek grając jakieś 3 miesiace w Chinach zarobiłby kilkaset tysięcy euro. Kto by sześciu zer w złotówkach nie chciał dostać na konto za kwartał roboty? Już ugrał w klubie na tyle dużo, że może priorytety mu się pozmieniały.

Z drugiej strony przy charakterystyce Kaczmarka, to po jednym sezonie, gdzie dostawałby po 40 piłek, często na wysokiej czy sytuacyjnych, zrobiłby słaby procent i dostałby wilczy bilet. Rozgrywki w Azji są lepsze dla "fizoli".
A to kiedy dowiedział się o tym, że w Chinach może zarobić więcej, że mu się nie dziwisz? Bo jeżeli dorosły człowiek podejmuje jakąś decyzję i zawiera kontrakt z klubem to ja zdecydowanie dziwie się sytuacji, gdzie nagle w trakcie sezonu ma problem, że gdzie indziej mógł zarobić więcej.
Bo być może do tej pory nie miał lukratywnych propozycji poza wcześniejszą z Kemerowa (i to był transfer, do którego miało dojść), to przedłużył. Ale jeśli było zapytanie z Chin, to już może mu się ZAKSA odwidziała. Nie wiem, tak tylko dywaguję. Ja tylko słyszałem, że chętnie by poszedł drogą Bednorza przynajmniej na jeden sezon.
Arw165
Posty: 1400
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Arw165 »

Nie rozumiem jednego - skoro nie wypaliła Rosja, ok przedłużam na kolejny sezon, a potem zobaczymy. Ale on przedłużył na dwa od razu. Gdyby nie to, miałby wolną rękę, jakby go ktoś w Chinach chciał. Do kogo może mieć żal, jak nie do siebie za tę decyzję?
rurek00
Posty: 13
Rejestracja: 20 mar 2015, o 20:11
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: rurek00 »

Streeter
Posty: 7130
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

Klugenhammer pisze: 16 sty 2023, o 12:24
Streeter pisze: 16 sty 2023, o 11:57 Swoją drogą ciekawe jaki by tu ból pewnej części ciała był, gdyby tak Jastrzębie się w połowie sezonu wzmocniło w taki sposób, a tak to wszystko spoko :D oczywiście nie żeby mi Bednorz w Zaksie przeszkadzał, fajnie że wrócił do Polski, chodzi mi o zachowania tu na forum :)
Przecież JW przed chwilą zrobiło dokładnie to samo z M'Baye. Potrzebowali wzmocnienia w środku sezonu, to wyciągnęli sobie zawodnika z innego klubu. Jeśli więc ktoś zarzuca ZAKSie nieetyczne zagranie, to dokładnie tak samo powinien oceniać transfer M'Baye do JW.
A nie widzisz różnicy w jakości MBaye i Bednorza? Bo chyba delikatna jest.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PabloFX
Posty: 817
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: PabloFX »

Streeter pisze: 18 sty 2023, o 13:11
Klugenhammer pisze: 16 sty 2023, o 12:24
Streeter pisze: 16 sty 2023, o 11:57 Swoją drogą ciekawe jaki by tu ból pewnej części ciała był, gdyby tak Jastrzębie się w połowie sezonu wzmocniło w taki sposób, a tak to wszystko spoko :D oczywiście nie żeby mi Bednorz w Zaksie przeszkadzał, fajnie że wrócił do Polski, chodzi mi o zachowania tu na forum :)
Przecież JW przed chwilą zrobiło dokładnie to samo z M'Baye. Potrzebowali wzmocnienia w środku sezonu, to wyciągnęli sobie zawodnika z innego klubu. Jeśli więc ktoś zarzuca ZAKSie nieetyczne zagranie, to dokładnie tak samo powinien oceniać transfer M'Baye do JW.
A nie widzisz różnicy w jakości MBaye i Bednorza? Bo chyba delikatna jest.

Streeter
Większa różnica jest chyba jednak w tym ze M'Baye został wyciągnięty z klubu, który ma jeszcze kilka tygodni grania, a Bednorz gdyby nigdzie nie podpisał to do maja miałby wakacje ;)
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: michal1983 »

Bednorzowi skonczyl sie kontrakt i byl wolnym zawonikiem.

Zeby nie bylo. Ja takiego kombinatrostwa nigdy nie pochwalalem i jestem absloutnie przeciwny bo rownie dobzr mozemy odpuscici granie pierwszej rundy i zaczac rozgrywki od lutego bez PO. Jak dla mnie zawodnicy decydujacy sie na gre w Chinach powinni miec z automatu blokade do konca sezonu (do rozpoczecia sezonu reprezentacyjnego). Tak jak mowil Kuba Bednaruk. Jesli trend sie utrzyma to w przyszlosci wszyscy lespi beda uciekac na pierwsza polowe sezonu do Azji zeby w styczniu zaslilic zespoly rodzime. W efekcie rozgrywki beda konczyly zespoly zupelnie inne niz te ktore graly runde zasadnicza. A to juz zmienia postac rzeczy. OK w Zaksie to tylko jeden zawodnik gdzie jest innych 5 na zblizonym poziomie ale mimo wszytko...Istnieje niebezpieczenstwo ze takie fikolki beda wkalkulowane w finanse i planowanie klubow.

Ale wracajac do meritum. Jest zasadnicza roznica pomiedzy zawodnikiem WOLNYN a zawodnikiem zwaizanym umowa bedacym w polowie sezonu. A to czy Bednorz jest top10 przyjmujacch na swiecie czy bylyb numerem 57 nie ma w tym kontekscie zadnego znaczenia.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Streeter
Posty: 7130
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Streeter »

PabloFX pisze: 18 sty 2023, o 13:24 Większa różnica jest chyba jednak w tym ze M'Baye został wyciągnięty z klubu, który ma jeszcze kilka tygodni grania, a Bednorz gdyby nigdzie nie podpisał to do maja miałby wakacje ;)
No nie róbcie sobie jaj. 30-letnią zapchajdziurę na środku, bo się dwóch zawodników polamało będziecie twierdzić, że sportowo reprezentuje poziom faceta, co grał w Modenie, Kazaniu i dostał konkretny kontrakt w Chinach? :] no okej...

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1768
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: hardy »

Czyli jednego wolno zatrudnić a innego już nie?
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 145
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Citizen »

Streeter pisze: 18 sty 2023, o 15:53
PabloFX pisze: 18 sty 2023, o 13:24 Większa różnica jest chyba jednak w tym ze M'Baye został wyciągnięty z klubu, który ma jeszcze kilka tygodni grania, a Bednorz gdyby nigdzie nie podpisał to do maja miałby wakacje ;)
No nie róbcie sobie jaj. 30-letnią zapchajdziurę na środku, bo się dwóch zawodników polamało będziecie twierdzić, że sportowo reprezentuje poziom faceta, co grał w Modenie, Kazaniu i dostał konkretny kontrakt w Chinach? :] no okej...

Streeter
I tak non-stop te niekończące się lamenty na forum w temacie ZAKSY. Wolny zawodnik, kupiony zgodnie z przepisami i zgłoszony do rozgrywek, nie widzę specjalnie powodów dla których ZAKSA nie miałaby skorzystać. Nie ona, to skorzystałby ktoś inny.

A jak już koniecznie chcecie sobie przyrównywać wykup M'Baye to uważam, że znacznie bardziej szkodliwe jest wyciąganie podstawowego zawodnika z mniej majętnego klubu plusligi, który nie ma możliwości konkurowania z takim JW finansowo, niż kontraktowanie wolnego zawodnika, zgodnie z brzmieniem obowiązujących przepisów. Ależ piecze ten Bednorz po szyderach ze składu na początku sezonu.

I od razu uprzedzę stały element tych dyskusji - tak o ZAKSIE można pisać dobrze albo wcale, bo jej kibice nie są zdolni do przyjmowania konstruktywnej krytyki.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 605
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Citizen pisze: 18 sty 2023, o 19:06
Streeter pisze: 18 sty 2023, o 15:53
PabloFX pisze: 18 sty 2023, o 13:24 Większa różnica jest chyba jednak w tym ze M'Baye został wyciągnięty z klubu, który ma jeszcze kilka tygodni grania, a Bednorz gdyby nigdzie nie podpisał to do maja miałby wakacje ;)
No nie róbcie sobie jaj. 30-letnią zapchajdziurę na środku, bo się dwóch zawodników polamało będziecie twierdzić, że sportowo reprezentuje poziom faceta, co grał w Modenie, Kazaniu i dostał konkretny kontrakt w Chinach? :] no okej...

Streeter
I tak non-stop te niekończące się lamenty na forum w temacie ZAKSY. Wolny zawodnik, kupiony zgodnie z przepisami i zgłoszony do rozgrywek, nie widzę specjalnie powodów dla których ZAKSA nie miałaby skorzystać. Nie ona, to skorzystałby ktoś inny.

A jak już koniecznie chcecie sobie przyrównywać wykup M'Baye to uważam, że znacznie bardziej szkodliwe jest wyciąganie podstawowego zawodnika z mniej majętnego klubu plusligi, który nie ma możliwości konkurowania z takim JW finansowo, niż kontraktowanie wolnego zawodnika, zgodnie z brzmieniem obowiązujących przepisów. Ależ piecze ten Bednorz po szyderach ze składu na początku sezonu.

I od razu uprzedzę stały element tych dyskusji - tak o ZAKSIE można pisać dobrze albo wcale, bo jej kibice nie są zdolni do przyjmowania konstruktywnej krytyki.
Citizen masz u mnie DUUUUŻE piwo !!! Nie ma innego wyjścia. Z tymi ludźmi trzeba rozmawiać nieco ostrzejszym językiem, bo myślą, że wszystkie rozumki pozjadali. Ojjj szczypią ich 4 literki z powodu Bednorza, ale nie szczypią ich z powodu ekscesów na Mostowej z udziałem chuliganów. Jak widać siatkarska rodzina dzieli środowisko na tych lepszych i tych gorszych. Jedni mogą wszystko, inni nie mogą nic. Jeśli ktoś myśli, że na taką filozofię Kalego będzie tu przyzwolenie, to jest w głębokim będzie. Cieszę się, że niektórzy forumowicze budzą się powoli z letargu. A to jest dopiero początek :]
Pomocniczka
Posty: 1880
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Pomocniczka »

Trzeba zrobić algorytm, jakieś współczynniki określić, coś na wzór punktacji w skokach narciarskich, przy jakiej klasie i wieku zawodnika wyciąganie go jest ok a przy jakiej nie ok.
buzinga
Posty: 1186
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

Macie problemy. Halkbank podpisał nie jednego zawodnika po sezonie w Chinach, a dwóch. Obaj Amerykanie Jaeschke i Holt będą grać w barwach tureckiego zespołu również w LM. Melisa Vargas zagrała dziś swój pierwszy mecz w barwach Fenerbahce po powrocie z Chin. Ten przepis z zamknięciem okna transferowego 31 stycznia wymyślono chyba specjalnie po to, żeby zespoły mogły dokonać takich ruchów. Średnio mi się to podoba, ale jak się czepiamy to czepiajmy się wszystkich. Perugii jakoś nikt nie krytykował jak sprowadziła Muzaja i grała nim w LM. Fakt nie zrobił wielkiej kariery w tamtym sezonie, ale sam sobie winien, bo szanse dostał.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: michal1983 »

Oj tam, przewrażliwieni jesteście i trochę przesadzacie!
Ja np. jestem przeciwny takim rozwiązaniom ale solidarnie dla wszystkich klubow bez wyjatkow!

Spróbujcie jednak wczuć się w sytuacje kolegów.
Gramy 7 rok z rzędu w finale, wygrywamy dwa razy ligę mistrzów, puchar mistrzostwo mimo ciągłych osłabień.
W tym sezonie apogeum. Gramy bez Hubera, prawie polowe rundy z Banachem i Staszewskim czy Kalembką w wyjściowej 6, na ławce siedzi pośmiewisko transferowe sezonu. Gramy średnio a jesteśmy 2 punkty od drugiego miejsca w tabeli.

Gdy inni robią fikołki i szpagaty, stają na głowie. Jak by mogli zatrudnili by wszystkich naszych byłych i obecnych gracz łącznie z Rolandem Dembończykiem.
A my? My sobie pykamy swoje.

I teraz co? Tak po prostu, bezczelnie sobie podpisaliśmy Bednorza? Jak to? Nie to tak nie wolno. To zaburza czciwą sportową rywalizację. Powinnismy reaktywować Rafała Musielaka.

Kumacie koleżanki i koledzy dlaczego każda nadążającą się okazja żeby mam „pojechać” jest dobra?
Czy to fajne? Nie! Ale każdy ma prawo mieć swoją opinie. A skoro to niektórym pomaga odreagować to niech sobie gadają.

Mój trener śp. Tadeusz W. mówił „chłopcy oni nie muszą nas lubić. Nie lubią nas bo się nas boją i to tylko świadczy o naszej sile”
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 605
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

michal1983 pisze: 18 sty 2023, o 20:14 Oj tam, przewrażliwieni jesteście i trochę przesadzacie!
Ja np. jestem przeciwny takim rozwiązaniom ale solidarnie dla wszystkich klubow bez wyjatkow!

Spróbujcie jednak wczuć się w sytuacje kolegów.
Gramy 7 rok z rzędu w finale, wygrywamy dwa razy ligę mistrzów, puchar mistrzostwo mimo ciągłych osłabień.
W tym sezonie apogeum. Gramy bez Hubera, prawie polowe rundy z Banachem i Staszewskim czy Kalembką w wyjściowej 6, na ławce siedzi pośmiewisko transferowe sezonu. Gramy średnio a jesteśmy 2 punkty od drugiego miejsca w tabeli.

Gdy inni robią fikołki i szpagaty, stają na głowie. Jak by mogli zatrudnili by wszystkich naszych byłych i obecnych gracz łącznie z Rolandem Dembończykiem.
A my? My sobie pykamy swoje.

I teraz co? Tak po prostu, bezczelnie sobie podpisaliśmy Bednorza? Jak to? Nie to tak nie wolno. To zaburza czciwą sportową rywalizację. Powinnismy reaktywować Rafała Musielaka.

Kumacie koleżanki i koledzy dlaczego każda nadążającą się okazja żeby mam „pojechać” jest dobra?
Czy to fajne? Nie! Ale każdy ma prawo mieć swoją opinie. A skoro to niektórym pomaga odreagować to niech sobie gadają.

Mój trener śp. Tadeusz W. mówił „chłopcy oni nie muszą nas lubić. Nie lubią nas bo się nas boją i to tylko świadczy o naszej sile”
TRAFIONY - ZATOPIONY :] Zawsze lubiłem grę w statki :D
P.S. Dobrze, że wróciłeś, bo było trochę nudno. Jakiś Gołąb tylko latał i peany na temat chuliganów wypisywał. Zaraz się dowiemy, że to kibolia wyznacza standardy. I tu się pomylił, bo sprawa się otrze o wyższe szczeble.
spell
Posty: 233
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: spell »

W tym przypadku należy mieć również pretensje do samego Bartka, że ośmielił się podpisać kontrakt z aktualnym Mistrzem Polski.
Adriano
Posty: 571
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Adriano »

Bednorz chyba zdał sobie sprawę że trafił do najlepszej ligi świata i poziom z Chin starczy jedynie na BBTS
zbycho123
Posty: 212
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: zbycho123 »

Po prostu Bartek lubi wyzwania dlatego wybrał Zakse i walka o wszelkie trofea a mógłby sobie dograć spokojnie w BBTS Bielsko Biała do końca sezonu i potem dopiero pomyśleć o dalszej ścieżce kariery
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 373
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: KentuckiFan »

A na przyjęciu to nie gra Denis w masce Bednorza?! 🤣
Matko bosko, nie pamiętam kiedy tak nas ostrzelali to już chyba 11 asów, masakra jakaś. Trik dnia, zastąpienie Karyagina w masce Bednorza... Zalinskim.
Dyskutować zawsze warto.
aziente
Posty: 269
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: aziente »

Mistrzem zostaje ten, kto wygra ostatni mecz finałowy w Play-off, a nie kto wygra dwudziestą albo osiemnastą albo siedemnastą kolejkę graną awansem. Tak powiedział mi Napoleon siatkówki. Bednorz nijak nie pasuje charakterem do tej drużyny, ale jest w stanie samodzielnie pociągnąć was do medalu. Kibicu uszanuj konia :o
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Bednorz charakterem nie pasuje, a Kaczmarek wyglądający jakby był na boisku za karę już tak?

Od jakiegoś czasu, zawodnicy Zaksy wyglądają jak wypruci z emocji. Nie ważne czy akcja wygrana czy nie, ta sama energia. Wręcz snują się po boisku. Rozumiem że może być przesyt siatkówki, ale to wygląda jak jakiś grubszy, głębszy przede wszystkim problem.
Kłamca.
Diomedea
Posty: 4185
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Diomedea »

michal1983 pisze: 18 sty 2023, o 20:14 Oj tam, przewrażliwieni jesteście i trochę przesadzacie!
Ja np. jestem przeciwny takim rozwiązaniom ale solidarnie dla wszystkich klubow bez wyjatkow!

Spróbujcie jednak wczuć się w sytuacje kolegów.
Gramy 7 rok z rzędu w finale, wygrywamy dwa razy ligę mistrzów, puchar mistrzostwo mimo ciągłych osłabień.
W tym sezonie apogeum. Gramy bez Hubera, prawie polowe rundy z Banachem i Staszewskim czy Kalembką w wyjściowej 6, na ławce siedzi pośmiewisko transferowe sezonu. Gramy średnio a jesteśmy 2 punkty od drugiego miejsca w tabeli.

Gdy inni robią fikołki i szpagaty, stają na głowie. Jak by mogli zatrudnili by wszystkich naszych byłych i obecnych gracz łącznie z Rolandem Dembończykiem.
A my? My sobie pykamy swoje.

I teraz co? Tak po prostu, bezczelnie sobie podpisaliśmy Bednorza? Jak to? Nie to tak nie wolno. To zaburza czciwą sportową rywalizację. Powinnismy reaktywować Rafała Musielaka.

Kumacie koleżanki i koledzy dlaczego każda nadążającą się okazja żeby mam „pojechać” jest dobra?
Czy to fajne? Nie! Ale każdy ma prawo mieć swoją opinie. A skoro to niektórym pomaga odreagować to niech sobie gadają.

Mój trener śp. Tadeusz W. mówił „chłopcy oni nie muszą nas lubić. Nie lubią nas bo się nas boją i to tylko świadczy o naszej sile”

Co za [cenzura]. Sami rozdmuchujecie ten problem z Bednorzem, zeby pokazac jacy jestescie pokrzywdzeni, niekochani, odrzuceni ale wielcy.
Jest okienko otwarte? Jest. Zawodnik wolny? Wolny. Nie ma nawet najmniejszej dwuznacznosci.
IMHO lepiej, ze wrocil do Polski (chocby na pol sezonu) , niz mialby grac we Wloszech. Zaksie, ktora nie potrafila zastapic Semeniuka sie przda, a i kibice zobacza gdzie Bartosz sie znajduje z forma i umiejetnosciami.

Z M'Baye rzeczywiscie troche wygladalo inaczej, bo sciagniety z tej samej ligi, gral raczej jako podstawowy.
Niemniej najlepiej nie czepiac sie innych.

Jak Warszawa sciagala Kurka po upadku Szczecina, czy Muzaja za operowanego Kwola to pisania o przkretach bylo na kilka lat , zdaje sie ze glownie przez kibicow KK. Strasznie marudni jestescie.
bono
Posty: 3395
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bono »

Tak są 2 osoby ;)
nie ma już nic... :<
Dziubsonik
Posty: 40
Rejestracja: 21 gru 2022, o 12:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Dziubsonik »

Olek Śliwka ma jakieś problemy z łydką i dlatego dziś oszczędzany.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1768
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: hardy »

Takie mecze się zdarzają, szczególnie w tym sezonie gdzie wpływ na to ma nienajwyższa forma i zdrowie zawodników.
A jeśli chodzi o Bednorza to nie ma go co oceniać po jednym meczu. To tak jak oceniać po 1 meczu Francuzów w Tokyo, czy Argentynę w football w Katarze.
GOLAB
Posty: 60
Rejestracja: 22 lis 2008, o 14:47
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: GOLAB »

Oczywiście,nie można oceniać Bartka po jednym meczu,ale zimny prysznic ewidentnie nastał dla osób, które,,jarały,, się przyjściem tego zawodnika.
Diomedea
Posty: 4185
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Diomedea »

No wiesz, chyba troche naiwnie niektorzy zalozyli, ze zagra mistrzowsko, dynamit w ataku, solidnosc w przyjeciu.
Troche doniesienia o poprawie defensywy (a kiedy to bylo) z Zenitu zawazyly.
Chiny chyba wiekszosci zawodnikow nie robily dobrze na forme.
Poczekamy pare spotkan.

W obecnej sytuacji Zaksy jest to rewelacyjny transfer.
Zdroworozsadkowo to za 2 miesiace mozna pogadac i ewentualnie ponarzekac.
ptrlnd
Posty: 318
Rejestracja: 20 mar 2021, o 10:13
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: ptrlnd »

Z tego co pamiętam Kazijski wracając do Werony z Japonii potrzebował kilkunastu kolejek żeby się odbudować, dlatego nie ma co grilować Bartka za debiut. Nie ten poziom meczu i treningu, inna kultura gry no i pewnie stres z powodu powrotu do Polski zrobiły swoje. Dajcie mu miesiąc na złapanie optymalnej formy i wpasowanie się w system gry Zaksy i potem narzekajcie.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7728
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

ptrlnd pisze: 19 sty 2023, o 22:56 Z tego co pamiętam Kazijski wracając do Werony z Japonii potrzebował kilkunastu kolejek żeby się odbudować, dlatego nie ma co grilować Bartka za debiut. Nie ten poziom meczu i treningu, inna kultura gry no i pewnie stres z powodu powrotu do Polski zrobiły swoje. Dajcie mu miesiąc na złapanie optymalnej formy i wpasowanie się w system gry Zaksy i potem narzekajcie.
Tak jak pisałem w innym temacie, problemem Bednorza nie jest samo granie w Chinach, a to, na jakim poziomie on w tych Chinach grał, bo w finale ligi to podobną strzelnicę robił z niego np. Jaeschke, w pierwszym meczu zrobił na nim jakieś 6 asów, w drugim meczu Bednorz miał 20% pozytywnego przyjęcia. Taki Jaeschke był od niego w dużo lepszej formie, a od tego momentu minęły jakieś 1,5-2 tygodnie. Zgadzam się za to, że nie należy oceniać Bednorza tu i teraz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”