Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: mewa »

https://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=8507 - link do poprzedniego wątku.

Proszę, by ktoś podał aktualny skład zespołu.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Streeter »

Aktualny skład Radomia tutaj:

http://laczynassiatka.pl/#/clubs/2022/9 ... b5596bd36d

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Orzi »

Saved you a click :

Rozgrywający: Woicki/Nowak
Atakujący: Faryna/Gąsior
Przyjmujący: Mauricio/Rusin/Łukasik/Firszt
Środkowy: Taammema/Lemański/Warda/Ostrowski
Libero: Masłowski/Nowowsiak
Trener: Nawrocki
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: PioterZJastrzebia »

W ramach ciekawostki:

Zostali: Nowak, Faryna, Gąsior, Lemański, Ostrowski, Warda, Rusin, Firszt, Masłowski, Nowowsiak
Przyszli: Woicki (Rzeszów), Tammemaa (Rzeszów), Borges (Al-Ahly), Łukasik (Suwałki), trener Nawrocki
Odeszli: Voropaev (bez klubu), Kędzierski (Rzeszów), Parkinson (bez klubu), Sadkowski (Września, wypożyczenie), Ademar (Tours), Berger (Lubin), trener Bednaruk
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

. Cerrad zwalnia 350 osób ze swojej fabryki i zamyka 3 z 7 linii produkcyjnych ze względu na wysokie ceny gazu

Po Grupie Azoty, kolejny podmiot wspierający plusligowy klub, który ogranicza swoją działalność.
Ciekawe jak to się może odbić na klubach, które wspiera.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Streeter »

Patrząc na skład pierwszych Cerradów a obecnych to można zauważyć, że i bez tej sytuacji Cerrad sporo środków obciął (no chyba że wcześniej jakieś inne podmioty wykładały pieniądze, bo aż tak się w strukturę finansową Radomia nigdy nie zagłębiałem). Nie rokuje pozytywnie, ale gorzej niż jest to chyba nie będzie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: TommyLeeJones »

Schulz możliwy w Czarnych.

Źródło: https://siatka.org/pokaz/damian-schulz- ... enia-klub/

No cóż, rychło w czas! Jeśli się spełni rzecz jasna ale skoro Skra już pożegnała Damiana, pewnie wszystko jest na ostatniej prostej.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Kiepski »

Dobra zmian, Faryna mnie rozczarowywał w Czarnych. Schulz wiadomo, że już też raczej ma "z górki", ale więcej da temu zespołowi, a Gąsior jako drugi też pokazał, że daje radę. Ach tylko ten trener...
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Simao »

Kiepski pisze: 29 wrz 2022, o 06:50 Dobra zmian, Faryna mnie rozczarowywał w Czarnych. Schulz wiadomo, że już też raczej ma "z górki", ale więcej da temu zespołowi, a Gąsior jako drugi też pokazał, że daje radę. Ach tylko ten trener...
Ten trener, powinien mieć zakaz prowadzenia kadry reprezentacyjnej na każdym szczeblu, nie tylko seniorskim i jakiejkolwiek drużyny w PlusLidze :]
Oczywiście to trochę tak humorystycznie z mojej strony :) Jednak z Nawrockim mam tylko negatywne skojarzenia. Pierwsze co mi przychodzi na myśl widząc go, to koniec hegemonii Skry. To osobiście wiąże się również z miłymi wspomnieniami z mojej perspektywy, kibica Resovii. Chyba każdy kibic PlusLigi pamięta kto zakończył ten złoty okres Skry :) Jednak kibicom Skry Pan Nawrocki raczej nie kojarzy się za dobrze, podobnie jest z kibicami naszej kobiecej kadry. W tym drugim przypadku mnie to nie "grzeje", bo nie interesuję się za bardzo żeńską siatkówką.
Radom w najbliższym sezonie jedynie o co będzie walczył, to aby nie zakończyć sezon na ostatnim miejscu, pierwsza ósemka będzie jedynie w sferze marzeń.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Paragon »

Simao pisze: 29 wrz 2022, o 13:30
Kiepski pisze: 29 wrz 2022, o 06:50 Dobra zmian, Faryna mnie rozczarowywał w Czarnych. Schulz wiadomo, że już też raczej ma "z górki", ale więcej da temu zespołowi, a Gąsior jako drugi też pokazał, że daje radę. Ach tylko ten trener...
Ten trener, powinien mieć zakaz prowadzenia kadry reprezentacyjnej na każdym szczeblu, nie tylko seniorskim i jakiejkolwiek drużyny w PlusLidze :]
Oczywiście to trochę tak humorystycznie z mojej strony :) Jednak z Nawrockim mam tylko negatywne skojarzenia. Pierwsze co mi przychodzi na myśl widząc go, to koniec hegemonii Skry. To osobiście wiąże się również z miłymi wspomnieniami z mojej perspektywy, kibica Resovii. Chyba każdy kibic PlusLigi pamięta kto zakończył ten złoty okres Skry :) Jednak kibicom Skry Pan Nawrocki raczej nie kojarzy się za dobrze, podobnie jest z kibicami naszej kobiecej kadry. W tym drugim przypadku mnie to nie "grzeje", bo nie interesuję się za bardzo żeńską siatkówką.
Radom w najbliższym sezonie jedynie o co będzie walczył, to aby nie zakończyć sezon na ostatnim miejscu, pierwsza ósemka będzie jedynie w sferze marzeń.
Ósemka możliwa jedynie, gdyby Schulz i Łukasik odpalili jak za swoich dobrych lat, mało prawdopodobne, no ale ósemka możliwa jedynie pod takim warunkiem, bo środek mocny, Woicki powinien solidność utrzymać, a Borges coś czuje da dużo więcej niż Berger przed rokiem.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Orzi »

No ja czuję w kościach, że wszyscy teraz wyśmiewający Czarnych i Nawrockiego ugryzą się w język po sezonie ;). No ale, poczekajmy.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Simao »

Orzi pisze: 29 wrz 2022, o 13:52 No ja czuję w kościach, że wszyscy teraz wyśmiewający Czarnych i Nawrockiego ugryzą się w język po sezonie ;). No ale, poczekajmy.
Chciałbym, aby tak właśnie było. Dla dobra ligi, jej poziomu i jakości. Jednak jest za dużo wątpliwych czynników, aby wszystko należycie funkcjonowało. Boisko wszystko zweryfikuje :)
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Blanco »

Że Skra wypchnęła Schulza, to się nawet nie dziwię, ale że Czarni pozbywają się jedynego zawodnika, który mógłby zrobić różnicę? Nie rozumiem.

Schulz to był jeden z podstawowych przykładów na to, że gracze w Resovii się cofają. A od czasu jego gry w Resovii, z której też chciał zwiać do Będzina, to wygląda tak, że okropny sezon w Olszynie i teraz wypchnięcie ze Skry. A on cztery lata temu zdobywał Mistrzostwo Świata. Jeden z większych zjazdów ostatnich lat w polskiej siatkówce, może, po Szalpuku, nawet największy.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Kiepski »

Orzi pisze: 29 wrz 2022, o 13:52 No ja czuję w kościach, że wszyscy teraz wyśmiewający Czarnych i Nawrockiego ugryzą się w język po sezonie ;). No ale, poczekajmy.
Ja nie wyśmiewam Czarnych, tylko ubolewam nad trenerem. Na pewno trener nie jest atutem Czarnych, miejmy nadzieję że po prostu nie będzie przeszkadzał, bo cudów po Jacusiu się nie spodziewam. Jako kibic Czarnych chętnie chciałbym się w tym przypadku mylić.
Blanco pisze: 29 wrz 2022, o 22:36 Że Skra wypchnęła Schulza, to się nawet nie dziwię, ale że Czarni pozbywają się jedynego zawodnika, który mógłby zrobić różnicę? Nie rozumiem.

Schulz to był jeden z podstawowych przykładów na to, że gracze w Resovii się cofają. A od czasu jego gry w Resovii, z której też chciał zwiać do Będzina, to wygląda tak, że okropny sezon w Olszynie i teraz wypchnięcie ze Skry. A on cztery lata temu zdobywał Mistrzostwo Świata. Jeden z większych zjazdów ostatnich lat w polskiej siatkówce, może, po Szalpuku, nawet największy.
No ale Szalpuk nie grał w Resovii :D :D :D
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: kibic_siatki »

Simao pisze: 29 wrz 2022, o 13:30 Jednak z Nawrockim mam tylko negatywne skojarzenia. Pierwsze co mi przychodzi na myśl widząc go, to koniec hegemonii Skry. To osobiście wiąże się również z miłymi wspomnieniami z mojej perspektywy, kibica Resovii. Chyba każdy kibic PlusLigi pamięta kto zakończył ten złoty okres Skry :) Jednak kibicom Skry Pan Nawrocki raczej nie kojarzy się za dobrze
Nie mogę z tym się zgodzić jako kibic tego klubu. Ostatecznie zdobył 2 ostatnie mistrzostwa z tego 7 letniego okresu. Jak wyniki pogorszyły się to pozbyto się go bez sentymentu. Pretensje można mieć głownie za przegrany finał LM z Zenitem, gdzie lepszy trener by sobie poradził. Problemem dla Skry stało się to co było rok po jego odejściu, czyli wpakowanie na siłę syna prezesa i trzymanie go w wyjściowym składzie mimo miernych umiejętności.
Trener Nawrocki jest przykładem polskiego trenera, który w czołowej drużynie sobie nie poradził. Podobnie wyglądało to z Kowalem, czy Stelmachem.
Siatkówka kobiet, to trochę inna dyscyplina i przesiadka z męskiej rzadko komu wychodzi na dobre. Czy w Radomiu sobie poradzi?
Trudno powiedzieć: nie będzie tu gwiazd, wielkich oczekiwań i wielu polskich trenerów na tym poziomie już sobie radzi.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Orzi »

Blanco pisze: 29 wrz 2022, o 22:36 Że Skra wypchnęła Schulza, to się nawet nie dziwię, ale że Czarni pozbywają się jedynego zawodnika, który mógłby zrobić różnicę? Nie rozumiem.

Schulz to był jeden z podstawowych przykładów na to, że gracze w Resovii się cofają. A od czasu jego gry w Resovii, z której też chciał zwiać do Będzina, to wygląda tak, że okropny sezon w Olszynie i teraz wypchnięcie ze Skry. A on cztery lata temu zdobywał Mistrzostwo Świata. Jeden z większych zjazdów ostatnich lat w polskiej siatkówce, może, po Szalpuku, nawet największy.
Znaczy się, nazywanie Faryny jedynym zawodnikiem, który mógłby zrobić różnicę, a jednocześnie skreślanie Schulza z powodu ostatnich sezonów jest w najlepszym razie nielogiczne
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Simao »

Orzi pisze: 30 wrz 2022, o 09:49
Blanco pisze: 29 wrz 2022, o 22:36 Że Skra wypchnęła Schulza, to się nawet nie dziwię, ale że Czarni pozbywają się jedynego zawodnika, który mógłby zrobić różnicę? Nie rozumiem.

Schulz to był jeden z podstawowych przykładów na to, że gracze w Resovii się cofają. A od czasu jego gry w Resovii, z której też chciał zwiać do Będzina, to wygląda tak, że okropny sezon w Olszynie i teraz wypchnięcie ze Skry. A on cztery lata temu zdobywał Mistrzostwo Świata. Jeden z większych zjazdów ostatnich lat w polskiej siatkówce, może, po Szalpuku, nawet największy.
Znaczy się, nazywanie Faryny jedynym zawodnikiem, który mógłby zrobić różnicę, a jednocześnie skreślanie Schulza z powodu ostatnich sezonów jest w najlepszym razie nielogiczne
Zgadzam się z Twoją opinią, takie są fakty. Mnie najbardziej razi w oczy ta antypatia do Resovii. To już nie pierwszy przejaw tej niechęci w stosunku do mojego klubu ze strony tego użytkownika. Oczywiście, nie musimy wszystkich kochać, ale trzeba się szanować wzajemnie. Jego zdaniem gracze w Resovii cofają się, ciekawe. W ostatnim sezonie pewnie Muzaj również cofnął się w rozwoju... Miał jeden z lepszych sezonów od kilku lat, choć początek rzeczywiście słaby.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

Simao pisze: 30 wrz 2022, o 20:24
Orzi pisze: 30 wrz 2022, o 09:49
Blanco pisze: 29 wrz 2022, o 22:36 Że Skra wypchnęła Schulza, to się nawet nie dziwię, ale że Czarni pozbywają się jedynego zawodnika, który mógłby zrobić różnicę? Nie rozumiem.

Schulz to był jeden z podstawowych przykładów na to, że gracze w Resovii się cofają. A od czasu jego gry w Resovii, z której też chciał zwiać do Będzina, to wygląda tak, że okropny sezon w Olszynie i teraz wypchnięcie ze Skry. A on cztery lata temu zdobywał Mistrzostwo Świata. Jeden z większych zjazdów ostatnich lat w polskiej siatkówce, może, po Szalpuku, nawet największy.
Znaczy się, nazywanie Faryny jedynym zawodnikiem, który mógłby zrobić różnicę, a jednocześnie skreślanie Schulza z powodu ostatnich sezonów jest w najlepszym razie nielogiczne
Zgadzam się z Twoją opinią, takie są fakty. Mnie najbardziej razi w oczy ta antypatia do Resovii. To już nie pierwszy przejaw tej niechęci w stosunku do mojego klubu ze strony tego użytkownika. Oczywiście, nie musimy wszystkich kochać, ale trzeba się szanować wzajemnie. Jego zdaniem gracze w Resovii cofają się, ciekawe. W ostatnim sezonie pewnie Muzaj również cofnął się w rozwoju... Miał jeden z lepszych sezonów od kilku lat, choć początek rzeczywiście słaby.
Resovia ma zbliżony problem do Skry tylko ta jeszcze jakoś człapie i ociera się o medale. Problemem w tych zespołach, moim zdaniem jest to, że to dwie bardzo duże marki również w świecie siatkarskim, i każdym sezonie jest oczekiwanie na moment w którym zespół wraca na szczyty i ogrywa wszystkich, kasa jest i dlatego zarządy najlepiej chcieliby opróżnić sakwę kontraktując "nazwiska", w nadziei że "teraz to już musi wypalić". I psikus...bo do tego potrzeba gry, gry i jeszcze raz gry, bo bez niej, bez zgrania i bez chemii w zespole to nie może się udać. I tu na koniec zmarnowanego sezonu przychodzą transfery, i historia zaczyna zataczać koło.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Blanco »

Simao pisze: 30 wrz 2022, o 20:24
Orzi pisze: 30 wrz 2022, o 09:49
Blanco pisze: 29 wrz 2022, o 22:36 Że Skra wypchnęła Schulza, to się nawet nie dziwię, ale że Czarni pozbywają się jedynego zawodnika, który mógłby zrobić różnicę? Nie rozumiem.

Schulz to był jeden z podstawowych przykładów na to, że gracze w Resovii się cofają. A od czasu jego gry w Resovii, z której też chciał zwiać do Będzina, to wygląda tak, że okropny sezon w Olszynie i teraz wypchnięcie ze Skry. A on cztery lata temu zdobywał Mistrzostwo Świata. Jeden z większych zjazdów ostatnich lat w polskiej siatkówce, może, po Szalpuku, nawet największy.
Znaczy się, nazywanie Faryny jedynym zawodnikiem, który mógłby zrobić różnicę, a jednocześnie skreślanie Schulza z powodu ostatnich sezonów jest w najlepszym razie nielogiczne
Zgadzam się z Twoją opinią, takie są fakty. Mnie najbardziej razi w oczy ta antypatia do Resovii. To już nie pierwszy przejaw tej niechęci w stosunku do mojego klubu ze strony tego użytkownika. Oczywiście, nie musimy wszystkich kochać, ale trzeba się szanować wzajemnie. Jego zdaniem gracze w Resovii cofają się, ciekawe. W ostatnim sezonie pewnie Muzaj również cofnął się w rozwoju... Miał jeden z lepszych sezonów od kilku lat, choć początek rzeczywiście słaby.
Z mojego wpisu można wyciągnąć kilka tez.
1. Skra wypchnęła Schulza.
2. Brak zdziwienia u mnie, że Skra wypchnęła Schulza.
3. Faryna jedynym zawodnikiem Czarnych, który mógłby zrobić różnicę (zglanował mnie Piotrek już w sobotę)
4. Schulz jednym z podstawowych przykładów forumowiczów na cofanie się zawodników w Resovii.
5. Okropny sezon Schulza w Olsztynie.
6. Schulz zanotował jeden z większych zjazdów ostatnich lat w polskiej siatkówce.
7. Szalpuk zanotował największy zjazd w polskiej siatkówce ostatnich lat (choć Artur, to chyba i dekad).

W którym fragmencie napisałem, że WEDŁUG MNIE gracze cofają się w Resovii. I w którym momencie odniosłem się tego, jak Schulz będzie grał w Czarnych (już pomijając, że uzasadnienia dlaczego nielogiczne, ofc nie ma).

Ja cieszę się z każdego komentarza, nawet, jak Adriano, czy Michał_1983 piszą po raz kolejny, że już uciekają, a później wracają, bo im więcej, tym większe zainteresowanie, ale to forum naprawdę nie służy do tego, by użytkowników uczyć czytania ze zrozumieniem.

Że Nawrocki ma świetne relacje z Piechockim, to wiadomo, że z Faryną nie chodziło o sport. A o co chodziło to się w tej naszej "świetlicowej", w której nie ma dziennikarzy przy zespołach możemy się tylko domyślać :(
kamil1999
Posty: 5449
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

W sensie chodzi ci o to, że Piechocki chciał wypchnąć Schulza i skorzystał ze znajomości z Nawrockim?
Nie ma szans. Schulz jako rezerwowy to bardzo spoko opcja. Lepsza niż Musiał raczej.
To raczej Nawrocki skorzystał ze znajomości z Piechockim by ten się zgodził puścić Schulza, który nawet teraz jest lepszy niż Faryna, który odstawał sporo w zeszłym sezonie. Schulz w Olsztynie po prostu miał przeciętny sezon, ale Faryna miał fatalny w Radomiu.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Simao »

Blanco pisze: 3 paź 2022, o 23:58
Simao pisze: 30 wrz 2022, o 20:24
Orzi pisze: 30 wrz 2022, o 09:49

Znaczy się, nazywanie Faryny jedynym zawodnikiem, który mógłby zrobić różnicę, a jednocześnie skreślanie Schulza z powodu ostatnich sezonów jest w najlepszym razie nielogiczne
Zgadzam się z Twoją opinią, takie są fakty. Mnie najbardziej razi w oczy ta antypatia do Resovii. To już nie pierwszy przejaw tej niechęci w stosunku do mojego klubu ze strony tego użytkownika. Oczywiście, nie musimy wszystkich kochać, ale trzeba się szanować wzajemnie. Jego zdaniem gracze w Resovii cofają się, ciekawe. W ostatnim sezonie pewnie Muzaj również cofnął się w rozwoju... Miał jeden z lepszych sezonów od kilku lat, choć początek rzeczywiście słaby.
Z mojego wpisu można wyciągnąć kilka tez.
1. Skra wypchnęła Schulza.
2. Brak zdziwienia u mnie, że Skra wypchnęła Schulza.
3. Faryna jedynym zawodnikiem Czarnych, który mógłby zrobić różnicę (zglanował mnie Piotrek już w sobotę)
4. Schulz jednym z podstawowych przykładów forumowiczów na cofanie się zawodników w Resovii.
5. Okropny sezon Schulza w Olsztynie.
6. Schulz zanotował jeden z większych zjazdów ostatnich lat w polskiej siatkówce.
7. Szalpuk zanotował największy zjazd w polskiej siatkówce ostatnich lat (choć Artur, to chyba i dekad).

W którym fragmencie napisałem, że WEDŁUG MNIE gracze cofają się w Resovii. I w którym momencie odniosłem się tego, jak Schulz będzie grał w Czarnych (już pomijając, że uzasadnienia dlaczego nielogiczne, ofc nie ma).

Ja cieszę się z każdego komentarza, nawet, jak Adriano, czy Michał_1983 piszą po raz kolejny, że już uciekają, a później wracają, bo im więcej, tym większe zainteresowanie, ale to forum naprawdę nie służy do tego, by użytkowników uczyć czytania ze zrozumieniem.

Że Nawrocki ma świetne relacje z Piechockim, to wiadomo, że z Faryną nie chodziło o sport. A o co chodziło to się w tej naszej "świetlicowej", w której nie ma dziennikarzy przy zespołach możemy się tylko domyślać :(
Najwyraźniej sam sobie nie rozumiesz, swoich sformułowań, a zarzucasz komuś brak czytania ze zrozumieniem. Czasami lepiej posypać głowę popiołem, przyznać się do błędu. To jest oznaka silnego charakteru u człowieka, jak dla mnie oczywiście.
Napisałeś: "Schulz to był jeden z podstawowych przykładów na to, że gracze w Resovii się cofają."

Sorry, ale masz ludzi za idiotów? To ewidentna sugestia z Twojej strony, że Twoim zdaniem gracze w Resovii cofają się, a Schulz to tylko przykład. Gdybyś napisał, że to jeden z przykładów forumowiczów na cofanie się graczy w Resovii, wtedy zwracam honor, miałeś rację. Jednak tego słowa forumowiczów w tym zdaniu zabrakło, co ewidentnie sugeruje, że to Twoje zdanie. Masz prawo do swojego zdania i ja to szanuję, tylko trochę konsekwencji. Po co to zakłamywanie rzeczywistości z Twojej strony i przysłowiowe odwracanie kota ogonem. To jest Twoje stwierdzenie i takie są fakty, może tak nie myślisz, nie wiem, ale takie można wyciągnąć wnioski z Twoich sformułowań, tego postu.
Tommy
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:20
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Tommy »

Jaki jest w końcu status Faryny w Radomiu. Ze zdjęć widziałem że trenuję z zespołem. On nie został zgłoszony czy jak ?
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: dyletant »

Fantastyczne. Od kiedy się tak lubicie?

Obrazek
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

Pamiętam, jak w zeszłym sezonie regularnie narzekałem na Andringę. I chyba jednak go nie doceniłem, bo to jak gra Mauricio woła o pomstę do nieba. Chyba najgorszy transfer ligi jak na razie.

23/85 = 27,06 % w ataku, o efektywności nawet nie ma co wspominać, bo popełnił 24 błędy, czyli na -1 :D Poza tym 4 asy i 3 bloki. Jego forma fizyczna też pozostawia wiele do życzenia.
Diomedea
Posty: 4246
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Diomedea »

Mysle, ze nie warto zakladac tematu kolejki 12.
Wiec napisze w temacie Czarnych. Co jeszcze Nowak ma zrobic, by wyjsc w podstawowym skladzie?
Myslalam, ze Nawrocki jest intyligentniejszy.
Woicki bedzie falowal, a Nowak sie nie ogra.
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Kauchuck »

Bardzo słaby mecz. W kiepskiej formie Mauricio, ale na aktualną formę zespołu z Katowic najwyraźniej wystarcza.
kamil1999
Posty: 5449
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Diomedea pisze: 19 paź 2022, o 17:45 Mysle, ze nie warto zakladac tematu kolejki 12.
Wiec napisze w temacie Czarnych. Co jeszcze Nowak ma zrobic, by wyjsc w podstawowym skladzie?
Myslalam, ze Nawrocki jest intyligentniejszy.
Woicki bedzie falowal, a Nowak sie nie ogra.
Już w zeszłym sezonie mnie dziwiło, że z uporem maniaka Bednaruk wychodził z najgorszym rozgrywającym ligi, kiedy Nowak dawał naprawdę dobre zmiany do momentu kontuzji. Teraz byłem już pewny, że to Nowak będzie "1" a Woicki takim doświadczonym kolegą co go może wesprzeć, ale no cóż...
Woicki w Olsztynie udowodnił, że już nie ta kondycja na bycie 1
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Streeter »

Ponoć dwa najbliższe mecze Radomia będą decydujące, jeżeli chodzi o dalszy los szkoleniowca Radomian. Gdyby tylko dało się taką sytuację przewidzieć przez sezonem... A nie, czekaj...

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Kliper »

Jak podaje na TT Ewa Mac Czarni dziękują Nawrockiemu
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Streeter »

Kliper pisze: 22 lis 2022, o 00:18 Jak podaje na TT Ewa Mac Czarni dziękują Nawrockiemu
Za co? :D dziękować to powinni Bielsku, że takie cudo zbudowali, dzięki czemu Radom może spać spokojnie :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”