Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Kliper »

Jak podaje Ewa Mac ze styczniem z Czarnymi może pożegnać się główny sponsor zapewne chodzi o Cerrad w takiej sytuacji Czarne chmury na dobre zawisną.
ugly kid joe
Posty: 58
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:28
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: ugly kid joe »

Ostre wietrzenie szatni zapowiada się.Czy będzie jeszcze coś jak ten kurz opadnie.
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Kliper »

przyznam się że szok Masłowski Nowakowski, Firszt itd
Ciekawe czy Cerrad zostanie dalej sponsorem i jakie ruchy Czarni planują
Orzi
Posty: 751
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Orzi »

Kliper pisze: 21 lut 2023, o 22:14 przyznam się że szok Masłowski Nowakowski, Firszt itd
Ciekawe czy Cerrad zostanie dalej sponsorem i jakie ruchy Czarni planują
W sumie w porównaniu z tym sezonem gdzie zatrzymaliśmy najlepszych graczy, a potem okazało się, że zajmujemy to samo miejsce co ostatnio... To może nie być głupi ruch. Wychodzić tą samą siódemką i dziwić się że gramy tak samo źle to nie wypali.

Teraz przynajmniej just szansa, że coś się ruszy. Gorzej raczej nie będzie, a może być lepiej. Chociaż patrząc na pogłoski z Prawdy Siatki to jesteśmy w ciemnej d...

Cała nadzieja w skautingu. Gdyby to ode mnie zależało to bym brał głodnych graczy, którzy chcą coś udowodnić. Najlepszych młodych z ławek bogatszych klubów czy pierwszej ligi, a także obcokrajowców wyróżniających się w słabszych ligach i reprezentacjach. Takvam czy Tavares pokazali, że można. Można ich przekonać, że jak się dobrze pokażą to zatrudni ich ktoś bogatszy.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Streeter »

Radom dotąd najlepiej wychodził na łączeniu doświadczenia z młodością i dobrze by było, jakby to znowu szło w tym kierunku. Można np. wypożyczyć Nasevicha z Gdańska, jest tam potencjał na mocne granie, do pary ściągnąć jakiegoś doświadczonego przyjmującego, ale nie przebrzmiałe nazwisko, tylko ktoś taki w stylu Andringi, co swoje zrobi, swoje dołoży i wesprze linię przyjęcia. I już moim zdaniem wyglądałoby to lepiej niż tegoroczne przyjęcie, a podejrzewam że byłoby tańsze. Oczywiście stawianie na Nasevicha czy jemu podobnych jest ryzykowne, ale podobnie ryzykowne jest wierzenie, że Łukasik wróci do formy, czy że Mauricio jeszcze sobie przypomni siatkówkę, a zapewne jest tańsze niż ta druga opcja i moim zdaniem jednak mniej ryzykowne. O Sawickim wchodzącym w Skrze też pisałem, że jakiś klub środka/dołu miałby z niego pożytek i może być z niego solidny ligowiec, to część ekspertów forumowych mnie wyśmiała, że gość tylko zagrywać potrafi i nic do takich klubów nie wniesie :D oczywiście zawsze tego typu ruchy są ryzykowne, ale mając budżet rzędu 1/10 tych najlepszych klubów, no to niestety trzeba ryzykować, żeby mieć szansę na walkę o wyższe miejsca. Na przykładzie Olsztyna, raz się uda (TJ), raz się nie uda (Salehi).

Niemniej też mam wrażenie, że nie sam budżet w Radomiu jest problemem, a zarząd. Nie trudno zauważyć, że dopóki był Prygiel, to skład był budowany wręcz wzorowo, a po Jego odejściu się to posypało (a dziwnym trafem, w Nysie zaczęto budować fajnie, ale to pewnie zbieg okoliczności, że dołączył tam Prygiel :) ). Tym bardziej szkoda, że chyba musiały być tam jakieś zgrzyty, bo Robert to facet mocno związany z regionem i nie sądzę, że poszedłby do Nysy z powodu niewielkiej podwyżki finansowej. Wydaje mi się, że odejście miało jakiś głębszy pretekst.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Paragon »

Potrzebna rewolucja i na taką się zapowiada, tylko szkoda wypuszczać Firszta, bo ma chłopak papiery na dobre granie, co obecnie udowadnia. Sięgnięcie po Piotrowskiego będzie fajnym ruchem, bo potrafi sporo wnieść, potrzeba głodnych i walecznych z potencjałem - czas dobrze przetrzepać ligę niemiecką, francuską. Powinni wszystko zrobić, aby Dulski skończył u nich na wypożyczeniu zapewniając mu, że będzie jedynką.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Kiepski »

Streeter co do Roberta Prygla mam takie same odczucia. Coś musiało nie do końca grać. I też uważałem że jako działacz może być lepszy niż trener (choć też mu w sumie także dobrze mu wychodziło w Czarnych). Robert może w ostatnim swoim sezonie w Czarnych trochę się zagmatwał, ale naprawdę dzięki jego kontaktom mieliśmy ciekawych zawodników.
Mi najbardziej z trójki Lemański, Masłowski, Firszt to szkoda tego ostatniego. Wreszcie dostał szansę i moim zdaniem jako jeden z nielicznych z tego składu jest na plus.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Prygiel miał fajnie ogarnięty rynek rosyjski i kontakty tam, więc gdyby nie on to pewnie do Radomia nie trafiłby Żygałow(krótko po wygranych ME) czy Teremienko(przychodził jako podstawowy środkowy Biełgorodu).
marekreg2020
Posty: 53
Rejestracja: 14 mar 2021, o 12:04
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: marekreg2020 »

Ostatnie sezony w Nysie pokazują, że Robert Prygiel jest świetnym prezesem. Załatwił sponsorów którzy zagwarantowali w poprzednim sezonie zatrzymanie Ben Tary co uważam za ogromny sukces patrząc na to kto się o niego bił. W tym sezonie też przedstawił mu konkretną ofertę ale z Perugią się nie wygra. Gdyby nie włoski klub, moglibyśmy oglądać Ben Tare dalej w Nysie.
aziente
Posty: 269
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: aziente »

Pomyślałem, że może warto uwiecznić to na tutejszym forum, bo może informacja przepadnie na innych mediach społecznościowych. W dawnych latach prezes Mirosław P. zwolnił Daniela Castellaniego po MŚ2010 za pomocą SMS, a Jerzego Matlaka nawet nie poinformował, trener Matlak dowiedział się przypadkiem ze strony internetowej :P. Podobną metodę zastosowano właśnie w Radomiu, gdzie Piotr Łukasik dowiedział się z posta na Facebooku, że umowa z nim dobiegła końca i nie zostanie przedłużona. ;)
Orzi
Posty: 751
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Orzi »

aziente pisze: 24 maja 2023, o 19:01 Pomyślałem, że może warto uwiecznić to na tutejszym forum, bo może informacja przepadnie na innych mediach społecznościowych. W dawnych latach prezes Mirosław P. zwolnił Daniela Castellaniego po MŚ2010 za pomocą SMS, a Jerzego Matlaka nawet nie poinformował, trener Matlak dowiedział się przypadkiem ze strony internetowej :P. Podobną metodę zastosowano właśnie w Radomiu, gdzie Piotr Łukasik dowiedział się z posta na Facebooku, że umowa z nim dobiegła końca i nie zostanie przedłużona. ;)
Jest mi wstyd za zarząd klubu, któremu kibicuję. Tyle.
hottakesbot
Posty: 898
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: hottakesbot »

Najlepsza liga świata wyznacza standardy profesjonalizmu nieosiągalne w innych sportach.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: dyletant »

Jeśli to nie jest fejk konto Łukasika to po prostu płaczę :]

Obrazek
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Adamde »

Lekkie żenua...
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Streeter »

- Piotrek, idziesz dzisiaj do roboty?
- A czekaj, sprawdzę na Facebooku

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Simao »

W Polsce już nic nikogo nie powinno dziwić, "najwyższe" standardy idą z samej góry, od tzw. "elity" :]
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Bartek O »

Mam nadzieję, że kontaktowali się bezpośrednio przynajmniej z tymi, którzy w sezonie 2023/24 mają reprezentować barwy radomskiego klubu. Nie jest bowiem powiedziane, że Serbowie, którzy mogą trafić do Czarnych, mają takie poczucie humoru jakie pokazał nam Piotrek.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Streeter »

Bartek O pisze: 25 maja 2023, o 12:34 Mam nadzieję, że kontaktowali się bezpośrednio przynajmniej z tymi, którzy w sezonie 2023/24 mają reprezentować barwy radomskiego klubu. Nie jest bowiem powiedziane, że Serbowie, którzy mogą trafić do Czarnych, mają takie poczucie humoru jakie pokazał nam Piotrek.
No ale po co? W agencji pisało, że wolni, no to Radom ogłosił, że zagrają u nich. Ciężko się zainteresować swoim własnym życiem i sprawdzić gdzie się zagra w przyszłym sezonie? :]

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Pawel9221 »

Streeter pisze: 25 maja 2023, o 13:24
Bartek O pisze: 25 maja 2023, o 12:34 Mam nadzieję, że kontaktowali się bezpośrednio przynajmniej z tymi, którzy w sezonie 2023/24 mają reprezentować barwy radomskiego klubu. Nie jest bowiem powiedziane, że Serbowie, którzy mogą trafić do Czarnych, mają takie poczucie humoru jakie pokazał nam Piotrek.
No ale po co? W agencji pisało, że wolni, no to Radom ogłosił, że zagrają u nich. Ciężko się zainteresować swoim własnym życiem i sprawdzić gdzie się zagra w przyszłym sezonie? :]

Streeter
Z 2 strony ciezko mi wierzyc, ze Lukasik, ktory wiedzial ze konczy mu sie kontrakt, on i jego menedzer nie orientowali sie w sytuacji jakie sa plany i nie rozgladali sie za nowym pracodawca, gdzie wiekszosc graczy juz w lutym jest dogadana kolejny sezon, w marcu kolejna czesc a inni co nie dogadali sie to czekaja raczej na okazje
Orzi
Posty: 751
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Orzi »

Pawel9221 pisze: 25 maja 2023, o 13:53
Streeter pisze: 25 maja 2023, o 13:24
Bartek O pisze: 25 maja 2023, o 12:34 Mam nadzieję, że kontaktowali się bezpośrednio przynajmniej z tymi, którzy w sezonie 2023/24 mają reprezentować barwy radomskiego klubu. Nie jest bowiem powiedziane, że Serbowie, którzy mogą trafić do Czarnych, mają takie poczucie humoru jakie pokazał nam Piotrek.
No ale po co? W agencji pisało, że wolni, no to Radom ogłosił, że zagrają u nich. Ciężko się zainteresować swoim własnym życiem i sprawdzić gdzie się zagra w przyszłym sezonie? :]

Streeter
Z 2 strony ciezko mi wierzyc, ze Lukasik, ktory wiedzial ze konczy mu sie kontrakt, on i jego menedzer nie orientowali sie w sytuacji jakie sa plany i nie rozgladali sie za nowym pracodawca, gdzie wiekszosc graczy juz w lutym jest dogadana kolejny sezon, w marcu kolejna czesc a inni co nie dogadali sie to czekaja raczej na okazje
Raczej wiedzieli, tylko oczekiwali, że ktoś z klubu z czystej przyzwoitości zadzwoni i powie "dzięki za grę, ale nie będziemy przedłużać kontraktu", a nie napisze to na fb.

Chyba, że dzwonili, a Łukasz chciał im zrobić psikusa, ale w to wątpię
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Streeter »

Pawel9221 pisze: 25 maja 2023, o 13:53 Z 2 strony ciezko mi wierzyc, ze Lukasik, ktory wiedzial ze konczy mu sie kontrakt, on i jego menedzer nie orientowali sie w sytuacji jakie sa plany i nie rozgladali sie za nowym pracodawca, gdzie wiekszosc graczy juz w lutym jest dogadana kolejny sezon, w marcu kolejna czesc a inni co nie dogadali sie to czekaja raczej na okazje
Ale to są dwie różne sprawy. Ja też jak mi się umowa kończy to się rozglądam po rynku, no ale jak się zdecyduję na zmianę, no to kulturalny człowiek informuje obecnego pracodawcę, że nie będzie przedłużał tej umowy, a nie chodzi do końca miesiąca i nagle nie przychodzi. Oczywiście zgodnie z prawem można tak zrobić, ale jak się ma szacunek do drugiej osoby i nie jest uosobieniem chama i prostaka, to się tak nie zrobi. I to samo działa w drugą stronę. Nie ma nic skomplikowanego w umówieniu spotkania na kilkanaście minut, by poinformować pracownika, że kończymy współpracę. Zrozumiałbym jeszcze, gdyby prezes był tak obłożony spotkaniami ze sponsorami i dopinał te umowy, ale patrząc po ogromie radomskiego budżetu, to może ma z jedno takie spotkanie albo i wcale, więc wygospodarować chwilę na taką rozmowę nie powinno być problemem.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: rzr »

nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Orzi
Posty: 751
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Orzi »

https://wksczarni.pl/artykul-4445-komun ... _s.a..html

Czyli wychodzi na to, że klub poinformował Łukasika przed zamieszczeniem grafiki. Więc no... Albo jak pisałem wcześniej siatkarz się zgrywa, albo klub kłamie (w co wątpię) , albo po prostu Piotrowi forma nie odpowiadała i chciał dopiec.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Streeter »

A znasz jakiś klub co w takiej sytuacji powie "tak, nie poinformowaliśmy zawodnika, a co?". Zawsze jest mydlenie oczu. W Łodzi w Budowlanych jak siatkarki nie chciały grać, bo nie dostawały kasy, to wyszedł naburmuszony pan twierdząc, że wszystko płaci i wymyślają. Potem jakimś dziwnym trafem dostał zakaz transferowy, ale to z pewnością przez pomówienia, bo przecież wydał oświadczenie, że było inaczej. Wyciąganie wniosków z takich oświadczeń nie ma sensu. Gdyby Łukasik powiedział, że go opluto, to by wyszło oświadczenie, że akurat padało, a w hali w dachu była dziura akurat w tym miejscu, gdzie stał Łukasik, więc... No i na pewno Piotrek, który całą karierę raczej nigdzie problemów nie miał, nagle postanowił sobie kręcić aferę w Radomiu, który zupełnym przypadkiem od czasu zmiany zarządu bardziej przypomina mem niż klub. Tak, to wszystko zgrywa się w logiczną całość :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orzi
Posty: 751
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Orzi »

Streeter pisze: 25 maja 2023, o 15:38 A znasz jakiś klub co w takiej sytuacji powie "tak, nie poinformowaliśmy zawodnika, a co?". Zawsze jest mydlenie oczu. W Łodzi w Budowlanych jak siatkarki nie chciały grać, bo nie dostawały kasy, to wyszedł naburmuszony pan twierdząc, że wszystko płaci i wymyślają. Potem jakimś dziwnym trafem dostał zakaz transferowy, ale to z pewnością przez pomówienia, bo przecież wydał oświadczenie, że było inaczej. Wyciąganie wniosków z takich oświadczeń nie ma sensu. Gdyby Łukasik powiedział, że go opluto, to by wyszło oświadczenie, że akurat padało, a w hali w dachu była dziura akurat w tym miejscu, gdzie stał Łukasik, więc... No i na pewno Piotrek, który całą karierę raczej nigdzie problemów nie miał, nagle postanowił sobie kręcić aferę w Radomiu, który zupełnym przypadkiem od czasu zmiany zarządu bardziej przypomina mem niż klub. Tak, to wszystko zgrywa się w logiczną całość :D

Streeter
IMO tutaj obie strony mogą mieć rację. Tzn. Poinformowali Piotra o tym np. Na messengerze tuż przed publikacją grafiki.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Streeter »

Orzi pisze: 25 maja 2023, o 15:43 IMO tutaj obie strony mogą mieć rację. Tzn. Poinformowali Piotra o tym np. Na messengerze tuż przed publikacją grafiki.
Oczywiście, że mogą, ale jakoś bardziej wierzę w wersję Piotra. Dobry prawnik rozpisze, że "siatkarz został poinformowany, a także zaakceptował grafikę", jeżeli klub wyśle mu to na 10 minut przed 15, z informacją, że do 15 ma czas na zmiany, brak informacji z Jego strony jest równoznaczny z akceptacją grafiki. No i wtedy nawet to zdanie z komunikatu masz zgodne z prawdą, choć ciężko uznać to za poinformowanie takie ludzkie. No tylko po co robić takie szopki?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 943
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Indyk AZS Ol »

rzr pisze: 25 maja 2023, o 14:19 Oświadczenie klubu:
https://twitter.com/_CzarniRadom_/statu ... nLl-w&s=19
Może się czepiam drobiazgów, może jest to moje zboczenie zawodowe, bo pracuję jako urzędnik i muszę to napisać skoro nikt nie zwrócił na to uwagi, te oświadczenie klubu jest mało profesjonalne. Ok napisali oświadczenie, ale zostało ono podpisane komputerowo. Wydanie takiego oświadczenia powinno dawać do myślenia. Profesjonalnie wydane oświadczenie powinno mieć pieczątkę prezesa i podpis własnoręczny lub podpis elektroniczny. To co klub zamieścił na tweeterze to wstyd i jeszcze to publikować w mediach społecznościowych.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2023, o 08:26 przez Indyk AZS Ol, łącznie zmieniany 1 raz.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Orzi
Posty: 751
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Orzi »

Indyk AZS Ol pisze: 26 maja 2023, o 08:17
rzr pisze: 25 maja 2023, o 14:19 Oświadczenie klubu:
https://twitter.com/_CzarniRadom_/statu ... nLl-w&s=19
Może się czepiam drobiazgów, może jest to moje zboczenie zawodowe, bo pracuję jako urzędnik i muszę to napisać skoro nikt nie zwrócił na to uwagi te oświadczenie klubu jest mało profesjonalne. Ok napisali oświadczenie i zostało podpisane komputerowo tzn. nie ma w ogóle pewności faktycznie zostało ono podpisane przez Prezesa Zarządu WKS Czarni Radom już wydanie takiego oświadczenia powinno dawać do myślenia. Profesjonalnie wydane oświadczenie powinno mieć pieczątkę prezesa i podpis własnoręczny lub podpis elektroniczny.
Też jestem urzędnikiem. To jest pisemko do internetu, nie dokument urzędowy, nie czepiałbym się. Prędzej już braku prostego języka ;)

Ale po przeczytaniu artykułu ogólnie to chyba jest tak jak myślałem. Obie strony miały one oczekiwania jak powinno wyglądać pożegnanie, bez jakichś złośliwości. Jestem lekko po stronie Łukasika, bo sam bym raczej oczekiwał telefonu niż wiadomości na messengerze od Pana od social media, ale fakap Radomia też jest zdecydowanie mniejszy niż by się wydawało
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 943
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Indyk AZS Ol »

Orzi pisze: 26 maja 2023, o 08:23
Indyk AZS Ol pisze: 26 maja 2023, o 08:17
rzr pisze: 25 maja 2023, o 14:19 Oświadczenie klubu:
https://twitter.com/_CzarniRadom_/statu ... nLl-w&s=19
Może się czepiam drobiazgów, może jest to moje zboczenie zawodowe, bo pracuję jako urzędnik i muszę to napisać skoro nikt nie zwrócił na to uwagi te oświadczenie klubu jest mało profesjonalne. Ok napisali oświadczenie i zostało podpisane komputerowo tzn. nie ma w ogóle pewności faktycznie zostało ono podpisane przez Prezesa Zarządu WKS Czarni Radom już wydanie takiego oświadczenia powinno dawać do myślenia. Profesjonalnie wydane oświadczenie powinno mieć pieczątkę prezesa i podpis własnoręczny lub podpis elektroniczny.
Też jestem urzędnikiem. To jest pisemko do internetu, nie dokument urzędowy, nie czepiałbym się. Prędzej już braku prostego języka ;)

Ale po przeczytaniu artykułu ogólnie to chyba jest tak jak myślałem. Obie strony miały one oczekiwania jak powinno wyglądać pożegnanie, bez jakichś złośliwości. Jestem lekko po stronie Łukasika, bo sam bym raczej oczekiwał telefonu niż wiadomości na messengerze od Pana od social media, ale fakap Radomia też jest zdecydowanie mniejszy niż by się wydawało
Ok masz rację ale jakąś przyzwoitość trzeba zachować, bo po tym widać jak jest klub profesjonalny czy też nie.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Paragon »

Ewa Mac podaje, że sporo się w Radomiu dzieje - odchodzi główny sponsor (Cerrad), przychodzi Zagumny jako prezes... jak to prawda, to grubo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”