Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Orzi
Posty: 790
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Orzi »

Czyli albo będzie lepiej, albo to wszystko pierdyknie i będziemy budować od nowa. W każdym razie gorzej nie będzie niż w zeszłym sezonie.

Ewa też bardzo dużo pisała negatywnie na temat odchodzącego prezesa, więc może tak był problem? Bo chyba zmiana nie jest przez fakap z Lukasikiem
Paragon
Posty: 288
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Paragon »

Orzi pisze: 30 maja 2023, o 12:24 Czyli albo będzie lepiej, albo to wszystko pierdyknie i będziemy budować od nowa. W każdym razie gorzej nie będzie niż w zeszłym sezonie.

Ewa też bardzo dużo pisała negatywnie na temat odchodzącego prezesa, więc może tak był problem? Bo chyba zmiana nie jest przez fakap z Lukasikiem
I chyba tak najlepiej - albo budujemy coś nowego albo nara, bo ostatnie sezony są bez sensu - poziom 1 ligi, szkoda na to patrzeć. Jak to prawda z Gumą, to mam wielką nadzieję, że coś tutaj ruszy, może jakiś wreszcie mocniejszy sponsor, choć chyba na ten sezon nic już się nie zmieni, bo skład skompletowany i nie wygląda on zbyt solidnie.
Streeter
Posty: 7250
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Streeter »

No ciekawe, Zagumny chyba by się w szambo nie pchał, więc może coś się obróci w Radomiu. Nie ma co udawać, że obecny zarząd był dobry, bo od odejścia Roberta to była równia pochyła. W tym sezonie pewnie już wiele się zrobić nie uda, ale może w przyszłym.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: choe »

Z tego co słyszę na początku czerwca ma odbyć się konferencja prasowa, na której Paweł Zagumny zostanie ogloszony nowym prezesem klubu z Radomia. Podobny ruch m.in. w Bielsku-Białej.
Vivo
Posty: 471
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Vivo »

Nie cieszyłbym się z Gumy prezesa. Jego atutem była wirtuozeria i jest wzrost. Żadne tutaj nieprzydatne.

To będzie podobna historia jak w pzps. Albo Świdra czy Gruszki jako kołcza.
TommyLeeJones
Posty: 1671
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: TommyLeeJones »

Nic nie wiem o sytuacji w Czarnych więc się wypowiem ;) .

W forumowym temacie poświęconym sprawozdaniom finansowym przemknęło, że Czarni trzymali dyscyplinę fiskalną wpływy>wydatki. Także chociaż w tym względzie nie było maniany, a od biedowania znacznie gorsze jest życie ponad stan. Nie dziwię się także, że Cerrad odchodzi, zmiany cen energii potężnie odbiły się na spółce - gdzieś w połowie 2022 r. były informacje o ograniczeniu produkcji z powodu drastycznego wzrostu cen gazu. Do tego Radomiak Radom w nożną poszedł w górę (w podobnym momencie Czarni poszli niżej), więc z tej racji miasto łoży więcej na niego, tam też pewnie woli widnieć niejeden sponsor. Ponadto Radom to centrum najbiedniejszego regionu kraju, a na domiar złego gospodarka przeżywa kryzys. Być może zarząd był kiepski (nie wiem) ale też okoliczności bardzo niesprzyjające, także w kontekście rokowań na przyszłość. Jeśli szukać w czymś ratunku, pewnie w SSP, bo ten najbiedniejszy region to zarazem bastion obecnej pseudowładzy. Zagumny mimo znanej twarzy, nie mając dobrych znajomości w mieście i okolicy, może mieć trudności z pozyskiwaniem sponsorów. Chyba, że wszyscy hodowcy papryki w okolicznych powiatach się skrzykną i zrobią "Królowie Papryki Czarni Radom".
aziente
Posty: 270
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: aziente »

Jakieś wieści, kto wskakuje na sponsora za Cerrad?
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Kiepski »

ja na razie żadnych przecieków nie mam. Było swego czasu o możliwym większym zaangażowaniu ENEI, ale teraz nic
Anzej
Posty: 94
Rejestracja: 24 mar 2023, o 13:48
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Anzej »

Takie moje przemyślenia odnośnie składu Radomia na przyszły sezon. Widziałem, że większość skazuje ich na walkę o utrzymanie z Częstochową. A ja muszę przyznać, że podobają mi się te transfery. W zeszłym sezonie skład opierał się na głównie na starszych zawodnikach, którzy raczej z sezonu na sezon prezentowali się coraz gorzej (Woicki, Schulz, Łukasik, Borges, Lemański). Zdaję się, że w tym roku działacze wyciągnęli wnioski i postawili na młodszych. Powinni mieć więcej chęci do pracy i pokazania się z dobrej strony.
Jeśli chodzi o Atak to mało oglądałem Serba, ale na papierze wygląda bardzo fajnie jak na dół tabeli. Do tego dobrze rokujący Gomułka, który miał świetny sezon w 1 lidze. Myślę, że spokojnie mógłby juz dźwigać rolę pierwszego atakującego w Pluslidze.
Na przyjęciu liczę na Piotrowskiego, który może już młody nie jest ale fajnie pokazał się w końcówce sezonu. Hofer tez wygląda nieźle w VNL. Jak nie to będzie Buszek albo Formela i oranie atakującym. Sypacz tez solidny. Na libero i środku dużo młodszych zawodników. Liczę na ich rozwój w trakcie sezonu.
Mam nadzieję, że będą w stanie wejść na poziom Lubina, Lwowa czy Katowic.
Paragon
Posty: 288
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2022/2023

Post autor: Paragon »

Anzej pisze: 8 lip 2023, o 10:59 Takie moje przemyślenia odnośnie składu Radomia na przyszły sezon. Widziałem, że większość skazuje ich na walkę o utrzymanie z Częstochową. A ja muszę przyznać, że podobają mi się te transfery. W zeszłym sezonie skład opierał się na głównie na starszych zawodnikach, którzy raczej z sezonu na sezon prezentowali się coraz gorzej (Woicki, Schulz, Łukasik, Borges, Lemański). Zdaję się, że w tym roku działacze wyciągnęli wnioski i postawili na młodszych. Powinni mieć więcej chęci do pracy i pokazania się z dobrej strony.
Jeśli chodzi o Atak to mało oglądałem Serba, ale na papierze wygląda bardzo fajnie jak na dół tabeli. Do tego dobrze rokujący Gomułka, który miał świetny sezon w 1 lidze. Myślę, że spokojnie mógłby juz dźwigać rolę pierwszego atakującego w Pluslidze.
Na przyjęciu liczę na Piotrowskiego, który może już młody nie jest ale fajnie pokazał się w końcówce sezonu. Hofer tez wygląda nieźle w VNL. Jak nie to będzie Buszek albo Formela i oranie atakującym. Sypacz tez solidny. Na libero i środku dużo młodszych zawodników. Liczę na ich rozwój w trakcie sezonu.
Mam nadzieję, że będą w stanie wejść na poziom Lubina, Lwowa czy Katowic.
Zgoda, jak to odpali, to będzie spokojne utrzymanie, zaryzykowali i postawili na młodych gniewnych i głodnych co ma wreszcie sens, zamiast ściągać graczy, którzy szczyt formy mają za sobą i już nie chce im się zasuwać. Nowowsiak ma talent, już sezon wcześniej dałbym mu szansę i jestem bardzo ciekawy jak udźwignie grę w roli pierwszego, Todorović bardzo na plus z tego co zerkam na VNL - wchodzi na pierwszego sypacza Serbów i lepiej wygląda niż rozegranie Częstochowy, Katowic czy Lwowa, Meljanac fajny transfer i do tego chłopak jeszcze rozwojowy (99 rocznik) skoczność, siła, mam nadzieję, że nie okaże się jeźdzcem bez głowy i nie będzie tłukł w środek bloku ile fabryka dała :] , Piotrowski ma zadatki na solidnego ligowca i jestem dosyć spokojny, że udźwignie grę, Hofer naprawdę nieźle wygląda a w pogotowiu jest jeszcze Buszek, który jak co to swoje przyjmie, zaserwuje i skończy. Mało wiem o tym jaki potencjał mają Rajsner i Kraj, ale jest solidny Ostrowski i utalentowany Kufka, więc ten środek może nie będzie tak kulał jak to wygląda na papierze.

Jak dojdzie Dulski do Częstochowy, to bój na dole tabeli może być bardzo wyrównany.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”