Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Fozgen79
Posty: 55
Rejestracja: 26 paź 2014, o 18:33
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Fozgen79 »

Już to zaczęło wyglądać stabilnie w Olsztynie przez parę ostatnich sezonów. Teraz zaczyna wyglądać tak, że Olsztyn po krótkim pobycie ,,na powierzchni" znowu zaczyna zasysać muł. Takie prawo bogatszego i syzyfowa praca klubu w transferach, kiedy już wychodzisz na prostą coś zaczyna się załamywać.
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

Grobelny bardzo mocna opcja jak na 3. Mógłby śmiało grać w zespołach 8-16 w wyjściowym składzie, ale widocznie ten sam przykład co Szymura - Lepiej mu zapłacą tutaj za bycie trzecim, niż w słabszym klubie za regularną grę. No i życie w Warszawie też bardziej atrakcyjne niż w Lublinie czy Katowicach.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Pawel9221 »

Fozgen79 pisze: 6 lut 2023, o 21:06 Już to zaczęło wyglądać stabilnie w Olsztynie przez parę ostatnich sezonów. Teraz zaczyna wyglądać tak, że Olsztyn po krótkim pobycie ,,na powierzchni" znowu zaczyna zasysać muł. Takie prawo bogatszego i syzyfowa praca klubu w transferach, kiedy już wychodzisz na prostą coś zaczyna się załamywać.
Zgoda, ale tak dziala chyba w kazdym sporcie, Zaksa wygrywala 2 razy lige mistrzow,a kazdym zwyciestwie personalnie sie oslabiala. Porto w pilce noznej kiedys wygralo LM i odeszli wszyscy kluczowi gracze. Olsztyn budzetowo to jest raczej 8-9 klub w lidze tak stawiam, wiec nie ma co oczekiwac rewelacji, choc zdarzaja sie perelki jak De Falco na przyklad
mmp
Posty: 81
Rejestracja: 17 mar 2020, o 10:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: mmp »

Grobelny odpada, na pewno przychodzi Szerszeń. Dalej nie wiadomo co z Andringą i Karlitzkiem. O atakującym i środkowym do 6tki też cisza....
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Adamde »

Jak znam zycie to zaryzykuja i zostawia Karlitzka. Szerszen lipny transfer - kiedy/ o ile kiedykolwiek rozegral on pelen sezon bez kontuzji? NIE PRZYPOMINAM SOBIE! Czy Olsztyn to jakas organizacja charytatywna, leczaca co sezon przyjmujacych przez caly sezon? Byl Salehi, teraz Karlitzek, a Szerszen nastepny w kolejce. Musi byc naprawde krucho z kasa, jezeli idziemy na ryzyko z takimi transferami, tym bardziej ze na "4" znowu junior/lub blisko wieku juniorskiego. I co mnie najbardziej denerwuje to brak stabilizacji skladu - co sezon 50% do wymiany i tak od kilku lat - tak sie nie buduje druzyny, ktora ma o cos walczyc.
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: efratello »

Szary Wilk pisze: 6 lut 2023, o 21:16 Grobelny bardzo mocna opcja jak na 3. Mógłby śmiało grać w zespołach 8-16 w wyjściowym składzie, ale widocznie ten sam przykład co Szymura - Lepiej mu zapłacą tutaj za bycie trzecim, niż w słabszym klubie za regularną grę. No i życie w Warszawie też bardziej atrakcyjne niż w Lublinie czy Katowicach.
Gra w zespole, który ma szanse walczyć o medale też bardziej atrakcyjna. Plus Grobelny jest naprawdę ważnym zawodnikiem w Projekcie już któryś sezon, to nie jest rezerwowy przyspawany do ławki, a przy 16-zespołowej lidze kontuzje czy inne niedyspozycje szóstkowych graczy w trakcie sezonu są pewnikiem, tym bardziej różnie mogą się mieć sprawy w Projekcie, który tradycyjnie faluje i wymaga kombinowania ze składem.
Adamde pisze: 8 lut 2023, o 00:54 Jak znam zycie to zaryzykuja i zostawia Karlitzka. Szerszen lipny transfer - kiedy/ o ile kiedykolwiek rozegral on pelen sezon bez kontuzji? NIE PRZYPOMINAM SOBIE! Czy Olsztyn to jakas organizacja charytatywna, leczaca co sezon przyjmujacych przez caly sezon? Byl Salehi, teraz Karlitzek, a Szerszen nastepny w kolejce. Musi byc naprawde krucho z kasa, jezeli idziemy na ryzyko z takimi transferami, tym bardziej ze na "4" znowu junior/lub blisko wieku juniorskiego. I co mnie najbardziej denerwuje to brak stabilizacji skladu - co sezon 50% do wymiany i tak od kilku lat - tak sie nie buduje druzyny, ktora ma o cos walczyc.

Szerszeń rzeczywiście kontuzjogenny, ale jak gra to trzyma poziom. W tym roku średnio 15 punktów w meczu (w 19 spotkaniach, więc w ogóle nie wystąpił raptem w 4), mimo tych problemów ze zdrowiem 15. w rankingu punktujących w Pluslidze, 4. w rankingu serwujących, 2 nagrody MVP, sporo mu Lublin zawdzięcza, jeśli chodzi o obecną pozycję w lidze i wciąż nie do końca iluzoryczne szanse walki o PO (choć imo im trochę na koniec zabraknie). Nie wiem, czy porównywanie go do Salehiego ma w ogóle sens, ogólnie niezły transfer, biorąc pod uwagę, że AZS nie śpi na kasie, a tych dobrych przyjmujących wcale nie ma tak dużo, czego świetnym przykładem w pierwszej połowie sezonu był mistrz Polski i Europy ZAKSA męczący się m.in. z niejakim Karjaginem.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: hubert »

Adamde pisze: 8 lut 2023, o 00:54 co mnie najbardziej denerwuje to brak stabilizacji skladu - co sezon 50% do wymiany i tak od kilku lat - tak sie nie buduje druzyny, ktora ma o cos walczyc.
Jak chcesz stabilność to AZS musiałby wziąć Walińskiego, Halabę, Haina, itp. Jeśli budżet jest taki a nie inny to jak Olsztyn ma utrzymać zawodnika jak dostaje propozycję 2x większą od innego klubu ? Przecież to nie Olsztyn rezygnuje z zawodników a sami odchodzą bo dostają lepsze propozycje.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Adamde »

Hawryluka mamy podpisanego na 3 sezony i jezeli nikt go nie wykupi jak Butryna, to tyle bedzie u nas gral, wiec mozna. Trzeba "tylko" szukac mlodych rokujacych po swiecie i starac sie klepac dlugie kontrakty.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: hubert »

Adamde pisze: 8 lut 2023, o 19:00 Hawryluka mamy podpisanego na 3 sezony i jezeli nikt go nie wykupi jak Butryna, to tyle bedzie u nas gral, wiec mozna. Trzeba "tylko" szukac mlodych rokujacych po swiecie i starac sie klepac dlugie kontrakty.
Jeśli Butryna by nikt nie wykupił także by został. Sam widzisz, że to nie od AZU zależy. Z młodymi to nie jest tak łatwo. Wielu mówiło, że Hawryluk to 1 liga maks.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Adamde »

Nie mam nic przeciwko wykupowi, jezeli dostalibysmy tyle co za Butryna. Wlasnie o to chodzi, zeby podjac jakies ryzyko, miec jakas dlugoterminowa wizje, nawet jesli byc moze nie bedzie trafiona. Z wymiana polowy skladu co sezon, wejscie to playoffow to bedzie zawsze nasz max, a chyba nie o to w sporcie chodzi.
Wielu mówiło, że Hawryluk to 1 liga maks
Wlasnie dlatego skauting i dobor ludzi odpowiedzialnych za transfery jest tak wazny. Mial byc "1 liga max" a nie zdziwie sie jak w tym roku pojedzie na repre do szerokiego skladu.
Jak chcesz stabilność to AZS musiałby wziąć Walińskiego, Halabę, Haina, itp.
Nie mialbym nic przeciwko Halabie w azs :D
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Eee, te opinie o Hawryluku to raczej osób, które za bardzo go nie oglądały, żeby potem nie było, już widzę kiełkującej, narracji o skreślanym Hawryluku. Ja go szczerze nie oglądałem w I lidze, ale on miał na poziomie kadeta indywidualne nagrody na światowych imprezach, na ME juniorów przed sezonem był bardzo dobry, a w I lidze był w topie przyjmujących w cyfrach, więc pewnie ciężko byłoby znaleźć lepszego kandydata na szansę dla młodego juniora.
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: efratello »

Aż sprawdziłem, bo zupełnie nie przypominałem sobie umniejszania możliwościom Hawryluka i szacowania jego talentu na maksymalnie 1 ligę :o Ktokolwiek go widział w akcji pisał o nim dobrze, ofc z Diomedeą na czele, część z nas się nie mogła doczekać, żeby go zobaczyć na plusliowych parkietach, i był uznawany za najprędzej gotowego do gry w +Lidze ze swojego złotego rocznika (z drużyny mistrzów świata kadetów, gdzie obok Kubickiego i Majchrzaka postrzegany był jako największy talent, prawdopodobnie z przyszłością w seniorskiej kadrze). Ale faktycznie, narzekali i wróżyli mu klęskę jacyś ludzie, którzy przyznawali, że nie widzieli jak gra / osobnicy zachwycający się transferem Borgesa i psioczący na "fetyszyzowanie" transferów młodych graczy itp. (Adamde akurat był/-eś w tej grupie). Do sedna jednak: też sądzę, że nie trzeba było nie wiadomo jakiego scoutingu, żeby Hawryluka wygrzebać, bo od kilku lat był na widoku i błyszczał wśród rówieśników (dla mnie był na widoku od dwóch, a jestem tylko kibicem oglądającym rozgrywki młodzieżowe w internecie), potrzeba było raczej odwagi, żeby po niego sięgnąć, oraz dobrego trenera, żeby wprowadzić chłopaka do zespołu. I to Olsztyn właśnie pokazał i chwała mu za to.
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Adamde »

Adamde akurat był/-eś w tej grupie
to poprosze o zacytowanie mojego posta, nie wydaje mi sie! Co do Borgesa od poczatku wiedzialem jak to sie skonczy.
85jacek
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:54
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: 85jacek »

Z tego co słychaćc Krulicki/Mordyl do wyjęcia na środek. Dobra opcja do rywalizacji z Jakubiszakiem o pierwszy skład, bo liczę że ewentualne zastępstwo Avrilla będzie pokroju Takwama. Zobaczymy
bialasqq
Posty: 92
Rejestracja: 22 gru 2016, o 20:00
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: bialasqq »

Nie będzie Takhvama. Co do buyoutu Butryna, to sam Karol poprosił o aneksowanie kontraktu i wpisanie takiego buyoutu jaki satysfakcjononowal by klub podczas pierwszych kilku kolejek ligi. Karlitzek jak się nie rozjedzie to zostaje, co do Andringi to klub pozwolił mu zdecydować co robić i dal mu deadline do kiedy ma się określić. A co do prawego to my kibice AZS będziemy mile zaskoczeni (nie mogę ujawnić tej informacji bo moje źródło mogło by mocno się na mnie zezłościć :p). Następny rok może być jeszcze lepszy niż obecny :)
filipek88
Posty: 178
Rejestracja: 28 maja 2020, o 13:42
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: filipek88 »

Hadrava?
towalowli
Posty: 220
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: towalowli »

bialasqq pisze: 10 lut 2023, o 02:39 Nie będzie Takhvama. Co do buyoutu Butryna, to sam Karol poprosił o aneksowanie kontraktu i wpisanie takiego buyoutu jaki satysfakcjononowal by klub podczas pierwszych kilku kolejek ligi. Karlitzek jak się nie rozjedzie to zostaje, co do Andringi to klub pozwolił mu zdecydować co robić i dal mu deadline do kiedy ma się określić. A co do prawego to my kibice AZS będziemy mile zaskoczeni (nie mogę ujawnić tej informacji bo moje źródło mogło by mocno się na mnie zezłościć :p). Następny rok może być jeszcze lepszy niż obecny :)
A gdzie Andringa będzie miał lepiej niż w Olsztynie? :P Tu zawsze jakiegoś podatnego na kontuzję skrzydłowego kontraktują, także granie ma zapewnione :]
Co do prawego to szkoda, że nie wyciągnęli Hanesa. Mógłby fajnie w Olsztynie skrzydła rozwinąć. Skoro nie będzie Takvama to strzelam w polski środek i zagranicznego atakującego. Bołądzia, Muzaja czy Filipiaka nie zobaczymy, a Hadrava ponoć w JW zostaje.
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: jarek8dywan »

Karlitzek jak sie posklada i popracuje nad forma w pelnym wymiarze i obciążeniu, to jak na możliwości AZSu dobry wybor. Pewny w ataku i serwisie, a w przyjeciu prezentuje sie przyzwoicie. Jesli ma byc para Szerszen - Karlitzek, to zarzad musi zrobić wszystko by zatrzymac Andringe ;)
towalowli
Posty: 220
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: towalowli »

Ktoś orientuje się w ogóle jak w przeszłości wyglądała sprawa ze zdrowiem i dostępnością Karlitzka? Kontuzje trzymają się go od dawna czy teraz po prostu tak wyszło? Patrząc na przykład Averilla nie warto skreślać kogoś od razu - raz gość się połamał i nie podpisał, potem znowu się połamał i prawie nie grał, a w tym sezonie jest gigantem i gra praktycznie od dechy do dechy.

O Szerszenia nie pytam - wiem, że ma karnet na wizyty o lekarzy i fizjo.
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 681
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: zyll »

Karlitzek jest z gatunku takich, co trochę zaboli i już tracą chęć do grania. Raczej musi być przygotowany idealnie, niż zaciśnie zęby i zagra swoje na przekór problemom zdrowotnym ;) I podobnie było we Francji.
85jacek
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:54
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: 85jacek »

To może chociaż info odnośnie czy Polak czy zagraniczny???(ten atakujący). Czyżby pewien Kubańczyk? :)
aziente
Posty: 269
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: aziente »

Jeden z kibiców AZS martwi się, że Skra Bełchatów w tym roku podkupi nam też kierowcę autobusu AZS słynnego Pana Mirka. Co prawda w styczniu 2020 r. uległ kontuzji, ale już jest w formie.

Pizzeria w miejscowosci podolsztynskiej nadal ma w swojej ofercie autorską pizzę Robert, to chyba póki co Robbert Matthijs Andringa zostaje :P
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: hubert »

aziente pisze: 10 lut 2023, o 14:15 Pizzeria w miejscowosci podolsztynskiej nadal ma w swojej ofercie autorską pizzę Robert, to chyba póki co Robbert Matthijs Andringa zostaje :P
Ta pizzeria jest w Olsztynie a nie pod :) http://teczowylaspizza.pl/menu/
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
aziente
Posty: 269
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: aziente »

Reklamy czy tam linku nie chciałem wrzucać, ale skoro już jest.. Pizzeria reklamuje się jako "Olsztyn" ale rzeczywiście znajduje się w podolsztyńskiej miejscowości Bartąg, na osiedlu Tęczowy Las. Do Olsztyna administracyjnie to mają faktycznie kilkaset metrów :P
Diomedea
Posty: 4240
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Diomedea »

hubert pisze: 8 lut 2023, o 22:12
Adamde pisze: 8 lut 2023, o 19:00 Hawryluka mamy podpisanego na 3 sezony i jezeli nikt go nie wykupi jak Butryna, to tyle bedzie u nas gral, wiec mozna. Trzeba "tylko" szukac mlodych rokujacych po swiecie i starac sie klepac dlugie kontrakty.
Jeśli Butryna by nikt nie wykupił także by został. Sam widzisz, że to nie od AZU zależy. Z młodymi to nie jest tak łatwo. Wielu mówiło, że Hawryluk to 1 liga maks.
Chyba sie mylisz. Ci, co nie sledza mlodziezowej sie zwyczjnie niepokoili, bez wyrazania zdecydowanych opinii co do mozliwosci gracza.
Ci co sledza, pisali ze to talent, ze byl najlepszy/jeden z najlepszych libero w 2 sezonach pierwszoligowych, i ze potrzebuje krotkiego okresu adaptacyjnego, a potem najprawdopodobniej wejdzie na niezly poziom.
Z Majchrzakiem ciut gorzej. Mocno falowal, troche nie gral. Choc sa i kontuzje i przygotowania do matury, wiec przyczyny slabszej dyspozycji moga byc rozne. Relacji nie widzialam, ale staty bez zachwytu. Potencjal fizyczny jest, dynamika niezla.

Moze wpadne na pizze jak bede przejazdem.:)
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 943
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Indyk AZS Ol »

hubert pisze: 10 lut 2023, o 14:28
aziente pisze: 10 lut 2023, o 14:15 Pizzeria w miejscowosci podolsztynskiej nadal ma w swojej ofercie autorską pizzę Robert, to chyba póki co Robbert Matthijs Andringa zostaje :P
Ta pizzeria jest w Olsztynie a nie pod :) http://teczowylaspizza.pl/menu/
Hubert mylisz się Tęczowy las administracyjnie należy do Gminy Stawiguda, a wracając do transferów ma przyszły sezon to duży wpływ ma powrót na Uranię i w Olsztynie chyba postanowili rozbić skarbonkę :D.
Jest kilka niewiadomych chociażby Szerszeń, Karlizek, Andringa o ile zostanie dodatkowo ciekawe jak Tuaniga będzie się czuł po tej okropnej kontuzji, nowy atakier na prawym jeśli to ten o którym myślę to przyszły sezon zapowiada się ciekawie w Olsztynie. Jeszcze co do pozycji środkowego to zastanawiam się jak obsadzą tę pozycję bo po odejściu Averilla i Poręby to tu jest największa niewiadoma. W sumie Krulicki czy Mordyl nie byłby złym rozwiązaniem.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: hubert »

Indyk AZS Ol pisze: 11 lut 2023, o 06:16
hubert pisze: 10 lut 2023, o 14:28
aziente pisze: 10 lut 2023, o 14:15 Pizzeria w miejscowosci podolsztynskiej nadal ma w swojej ofercie autorską pizzę Robert, to chyba póki co Robbert Matthijs Andringa zostaje :P
Ta pizzeria jest w Olsztynie a nie pod :) http://teczowylaspizza.pl/menu/
Hubert mylisz się Tęczowy las administracyjnie należy do Gminy Stawiguda, a wracając do transferów ma przyszły sezon to duży wpływ ma powrót na Uranię i w Olsztynie chyba postanowili rozbić skarbonkę :D.
Skoro tak mówicie :) Dawno nie byłem w Olsztynie. Ale chętnie nową Uranię obejrzę jak będzie gotowa no i obczaję Tęczowy Las. Co do Uranii to ja nie jestem pewien czy nie będą grali kolejnego sezonu w Iławie.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 943
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Indyk AZS Ol »

Urania miała być ukończona do lutego 2023 ale jest obsuwa i jest wydłużony termin oddania Uranii do końca sierpnia 2023. Olsztyn musi do końca tego roku rozliczyć dofinansowanie z UE a co za tym idzie ukończyć budowę. Jak zaczną kolejny sezon w Iławie to i tak w trakcie trwania sezonu wrócą na Uranię.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
sroka88
Posty: 118
Rejestracja: 31 sty 2022, o 11:48
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: sroka88 »

Jestem ciekaw mniej więcej jaki jest budżet takiego Olsztyna w tym roku.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Oskejt »

bialasqq pisze: 10 lut 2023, o 02:39 Nie będzie Takhvama. Co do buyoutu Butryna, to sam Karol poprosił o aneksowanie kontraktu i wpisanie takiego buyoutu jaki satysfakcjononowal by klub podczas pierwszych kilku kolejek ligi. Karlitzek jak się nie rozjedzie to zostaje, co do Andringi to klub pozwolił mu zdecydować co robić i dal mu deadline do kiedy ma się określić. A co do prawego to my kibice AZS będziemy mile zaskoczeni (nie mogę ujawnić tej informacji bo moje źródło mogło by mocno się na mnie zezłościć :p). Następny rok może być jeszcze lepszy niż obecny :)

Zobaczymy, czy będzie lepszy... Narazie zostaje mizerny rozgrywający. Musiałby przyjść naprawdę bardzo dobry atakujący, przyjmujący za Lipińskiego i środkowy, aby podnieść poziom drużyny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”