Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: tomasol »

Prawda jest taka, że mamy do bólu jednowymiarową drużynę - siła razy ramię. Kłopot w tym, ze zawodnicy są tak o głowę za niscy do takiej gry. Brakuje trochę punktu zaczepienia w grze Olsztyna. Sama zagrywka to za mało, zwłaszcza, że sami jesteśmy bezradni gdy zagrywką razi przeciwnik, tak w przyjęciu jak i potem w ataku. W średniej bloku na set jako zespół jesteśmy trzeci od końca. Niby atak mamy dobry, ale na kontrze są kłopoty.

Co do zawodników to niestety lekko zawodzą liderzy: słabo Lipiński, Butryn w kratkę, do tego słabo jest na pozycji libero, środkowi mocni w ofensywie, ale kiepsko z blokiem. Tuaniga też rozchwiany, nie zawsze trafia z wyborami, sporo niedokładności, trochę jakby nie czuł tempa ze skrzydłowymi. Karlitzek też przysłowiowego tyłka nie urywa. Bardzo dużo jest do poprawy, nie wiem czy wszystko da radę wyprostować. Ale trzeba poprawić defensywę i atak na wysokiej, inaczej będzie sezon w plecy, bo poza czołową ósemką.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

Pamiętam jak niektórzy pisali, że jak Firleja zmienił Tuaniga to teraz się granie zacznie :)
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Szary Wilk pisze: 12 lis 2022, o 17:12 Pamiętam jak niektórzy pisali, że jak Firleja zmienił Tuaniga to teraz się granie zacznie :)
Bo na piłce z pola jest wzmocnieniem. Aż się boje jakby to wyglądało gdyby Firlej miał wystawiać przy tak tragicznym przyjęciu. Na razie problemem Olsztyna nie jest rozgrywający a kontuzje i przyjęcie.
Choć gdy drużyna źle gra to najlepiej zwalić na rozgrywającego lub trenera
Nie jestem przekonany, że ktoś pisał, że granie się zacznie gdy Tuanigę się zmieni na Firleja. Ja pisałem, że może to wyglądać lepiej bo przede wszystkim będzie 3 skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia a nie 2 plus 2 libero
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: dyletant »

Bo na piłce z pola jest wzmocnieniem. Aż się boje jakby to wyglądało gdyby Firlej miał wystawiać przy tak tragicznym przyjęciu.
Nie jest, jest tak samo dramatyczny albo jeszcze bardziej. Przynajmniej w tym sezonie. Firlej też nie miał dobrego przyjęcia mając tarcze strzelniczą w postaci Defalco i najgorszego libero tamtego sezonu, ale on chociaż nadrabiał tempem wystaw.

Lubię Ciunajtisa, ale pora dać szansę młodemu na większym dystansie.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: hubert »

Z Firlejem to był problem taki, że miał własne widzimisię na grę. Zespół miał się do niego dostosować a nie on do zespołu. Dobrze, że odszedł.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Resofan »

dyletant pisze: 12 lis 2022, o 23:50
Bo na piłce z pola jest wzmocnieniem. Aż się boje jakby to wyglądało gdyby Firlej miał wystawiać przy tak tragicznym przyjęciu.
Nie jest, jest tak samo dramatyczny albo jeszcze bardziej. Przynajmniej w tym sezonie. Firlej też nie miał dobrego przyjęcia mając tarcze strzelniczą w postaci Defalco i najgorszego libero tamtego sezonu, ale on chociaż nadrabiał tempem wystaw.
Nie obserwuję w tym sezonie jakoś szczególnie AZS-u, ale po obejrzeniu wczorajszego meczu mogę stwierdzić, że to nie Tuaniga jest problemem tej drużyny, a przynajmniej nie jest problemem największym. Problemem (przynajmniej wczoraj) był będący zupełnie bez formy Lipiński, kopiący się po czole Butryn oraz środkowi skaczący jak barany i nie potrafiący nic zablokować. Tuaniga i tak był jednym z najjaśniejszych, jeśli nie najjaśniejszym punktem tej drużyny. W ubiegłym sezonie wyglądało to lepiej nie dlatego, że rozegranie było lepsze, tylko dlatego, że na skrzydle był DeFalco a nie Lipiński (który notabene w przyjęciu jest podobną "strzelnicą" jak Amerykanin, a w ataku i bloku w obecnej formie to nie ma ich nawet co porównywać), a Butryn i środkowi byli "w gazie". Rozgrywający zawsze lepiej będzie wyglądał na tle dobrze grających kolegów z drużyny, czego najlepszym dowodem jest w tym sezonie Drzyzga, który owszem gra lepiej niż w ubiegłym, ale nie na tyle na ile to wygląda. Po prostu za leczącego ciągłe urazy Deroo przyszedł DeFalco, obaj środkowi i Zatorski są w o niebo lepszej formie więc i Drzyzga wygląda lepiej tak jak cała drużyna. Ani Drzyzga, ani Tuaniga ani żaden inny rozgrywający na świecie sam sobie nie wystawi piłki i jej nie skończy.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nie wiem jak to wygląda na treningach, ale Hawryluk dostał szansę w jednym meczu i zagrał słabo, i dopóki Olsztyn gra z Ciunajtisem to niewiele różni się od Skry: poza faktem, że ma dużo słabszych środkowych, bo Poręba z tymi pustymi przelotami na środku nie pokazuje większego progresu w porównaniu do tamtego sezonu. Może jednak lepiej dostać cztery razy 35% pozytywnego przyjęcia, a nie 40%, żeby potem do końca sezonu dostać od libero 45% przyjęcia, a nie 40%, i warto dać szansę Hawrylukowi? Granie Lipińskim to chyba też zbyt daleko idące przełamywanie kogoś, kto nie chce się przełamać. Ale też w asach Olsztyn sąsiaduje obok JW i Resovii, więc aż tak źle z formą fizyczną, abstrahując od urazów, to chyba nie jest.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

U Lipińskiego jednak forma idzie delikatnie do góry. Nie jest to jeszcze to co w Gdańsku, ale już o niebo lepiej niż to co na początku sezonu.
Wczoraj miał też trudniej bo nie było Butryna nie licząc serwisu i bloku. Również nie rozumiem uporczywego stawiania na Ciunajtisa.
Zgadzam się też z kolegą Resofanem, że ogromnym problemem jest blok. Poręba ma tutaj na forum dość dobrą prasę, ale to bardzo przeceniany środkowy i jego transfer do Zaksy ja akurat nie uważam za jakiś sukces włodarzy tego zespołu.
O ile Poręba radzi sobie w ataku(choć to też nie czołówka ligi) i w zagrywce gdzie jego ustawienie zarówno w tym jak i zeszłym sezonie było bardzo punktodajne(bazuję na ilości zagrywek) to w bloku i na wybloku Poręba wygląda przeciętnie. Jakubiszak jeszcze słabiej, choć w ataku ma ogromne możliwości i jako 3 jest niezły. Na szczęście dla Olsztyna to ci mają sporą przestrzeń do poprawy. Wróci Averill, który przypomniał sobie swoje najlepsze sezony we Francji i gra na poziomie Kochana, Lipiński stopniowo dochodzi do formy, Butryn pewnie przez tą delikatną kontuzję wpadł w kryzys, ale też wróci. Asseco Resovia i JW w formie mogą być w PO nieosiągalne, ale każdy inny przeciwnik do pokonania pewnie a sporo jeszcze przestrzeni na nadgonienie punktów do tabeli, więc ja bym nie ubolewał na miejscu fanów Olsztyna i liczę jak najlepszego miejsca bo nie chciałbym by JW stanęło na przeciw Butryna i Karlitzka już w początkowej fazie PO:)
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: hubert »

Na mieście, tzn. stronie PLS piszą, że jakiś goguś z AZS dostał lukratywną propozycję z południa i chce odejść.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

hubert pisze: 18 lis 2022, o 17:56 Na mieście, tzn. stronie PLS piszą, że jakiś goguś z AZS dostał lukratywną propozycję z południa i chce odejść.
Koniec dramy. Teoretycznie. Artem donosi, że Resovia (xD) złożyła lukratywną ofertę Butrynowi, ale na przyszły sezon (xD²)
Kłamca.
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 420
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Artem »

ciorny17 pisze: 18 lis 2022, o 18:21
hubert pisze: 18 lis 2022, o 17:56 Na mieście, tzn. stronie PLS piszą, że jakiś goguś z AZS dostał lukratywną propozycję z południa i chce odejść.
Koniec dramy. Teoretycznie. Artem donosi, że Resovia (xD) złożyła lukratywną ofertę Butrynowi, ale na przyszły sezon (xD²)
Nie mam 100% pewności czy na następny czy na już. Pojawiają się różne informacje.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

ciorny17 pisze: 18 lis 2022, o 18:21
hubert pisze: 18 lis 2022, o 17:56 Na mieście, tzn. stronie PLS piszą, że jakiś goguś z AZS dostał lukratywną propozycję z południa i chce odejść.
Koniec dramy. Teoretycznie. Artem donosi, że Resovia (xD) złożyła lukratywną ofertę Butrynowi, ale na przyszły sezon (xD²)
Czyli to by było takie otwarte przyznanie się do błędu jakim było wypuszczenie Butryna. Ale też spore wzmocnienie Resovii. O ile Butryn w ataku nie jest ani wzmocnieniem ani osłabieniem tak na bloku, na zagrywce czy obronie to po prostu lepszy zawodnik.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: michal1983 »

Tak Resovia niech wykupi wszystkich atakujących z ligi to nie będą musieli w ogóle grać bo nie będzie z kim.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Artem pisze: 18 lis 2022, o 18:32 Nie mam 100% pewności czy na następny czy na już. Pojawiają się różne informacje.
No na ten to byłoby xD³
Niemniej sytuacja kuriozalna
Kłamca.
hottakesbot
Posty: 897
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: hottakesbot »

No umowmy sie, nie jest przypadkiem ze Muzaj przegrywa rywalizacje z Buckim, Butryn w stosunku do niego to spory upgrade. Muzaj to chyba najbardziej rozczarowujacy duzy talent ostatnich lat (obok Lukasika), bo przez problemy z kontuzjami (no i brak fundamentalnej techniki w ataku) nie rozwinal sie tak, jak pozwalal mu na to fizyczny potencjal. Zreszta Lukasik z dokladnie tych samych powodow sie nie rozwinal.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Streeter »

Osobiście na miejscu Butryna to bym zrobił gest Kozakiewicza i powiedział, że woleliście Muzaja, to się z nim męczcie. Swoją godność trzeba mieć.

No ale z drugiej strony rozumiem, że lepsze perspektywy i pieniądze mogą pozwolić przymknąć na to oko. Tylko znając Resovię, to po sezonie go pogonią i ściągną jakiego Hanesa, bo w VNL zagra dwa dobre mecze w USA.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
hottakesbot
Posty: 897
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: hottakesbot »

Streeter pisze: 18 lis 2022, o 19:54 Osobiście na miejscu Butryna to bym zrobił gest Kozakiewicza i powiedział, że woleliście Muzaja, to się z nim męczcie. Swoją godność trzeba mieć.

No ale z drugiej strony rozumiem, że lepsze perspektywy i pieniądze mogą pozwolić przymknąć na to oko. Tylko znając Resovię, to po sezonie go pogonią i ściągną jakiego Hanesa, bo w VNL zagra dwa dobre mecze w USA.

Streeter
Mysle ze odpowiednia podwyzka zalatwi sprawe, szczegolnie ze Butryn mlody nie jest, a perspektyw na angaz do Azji nie ma zadnych. Sportowo to tez inna liga, fajniejsze miasto...no naprawde nie ma zadnego sensownego powodu, zeby odmowil. Chyba ze ma dzieci albo druga polowka lubi plywac po jeziorach.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Ale to Butryn chciał odejść, do pewnego grania w Olsztynie a nie chciał walki z Muzajem o szóstkę.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 18 lis 2022, o 20:20 Ale to Butryn chciał odejść, do pewnego grania w Olsztynie a nie chciał walki z Muzajem o szóstkę.
A tej wersji nie znałem. Jeżeli tak, to zmienia postać rzeczy, a mój poprzedni post nie ma sensu. Ale to dziwne, bo i wtedy i teraz Butryn raczej więcej wnosił od Muzaja, więc nie wiem skąd pomysł, że przegrałby z Nim rywalizację. No chyba, że obawiał się, że trener przyspawa się do wyników i sukcesów, to wtedy rzeczywiście mógłby grać Muzaj.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
hottakesbot
Posty: 897
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: hottakesbot »

ciorny17 pisze: 18 lis 2022, o 20:20 Ale to Butryn chciał odejść, do pewnego grania w Olsztynie a nie chciał walki z Muzajem o szóstkę.
Skoro gra Bucki to zadnej walki z Muzajem by nie bylo, bo obu cenia wyzej. A Bucki wiadomo - nie dzwignie calego sezonu sam, na dluzsza mete sprawdza sie lepiej jako zmiennik niz szostkowy.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Streeter »

hottakesbot pisze: 18 lis 2022, o 20:06 Chyba ze ma dzieci albo druga polowka lubi plywac po jeziorach.
Raczej nie śledzę życia prywatnego siatkarzy, bo po co, ale ostatnio lata w przerwach meczu reklama Indykpolu, gdzie Karol urzęduje z dzieckiem na kolanach i jakąś panią obok, a także Porębą, więc zakładając że to miało być real life, to to powinna być żona i dziecko :) ale nie wiem na pewno.
hottakesbot pisze: 18 lis 2022, o 20:23 A Bucki wiadomo - nie dzwignie calego sezonu sam, na dluzsza mete sprawdza sie lepiej jako zmiennik niz szostkowy.
Kuba to w ogóle ciekawy przypadek. Gość mając 27 lat walczył o Mistrzostwo Kazachstanu, mając 30 pierwszy raz trafił do klubu z górnej części tabeli, by nagle potrafić udźwignąć Jastrzębie i radzić sobie w Rzeszowie. Przypadek jeden na milion.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
dedede
Posty: 504
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: dedede »

hottakesbot pisze: 18 lis 2022, o 20:06
Streeter pisze: 18 lis 2022, o 19:54 Osobiście na miejscu Butryna to bym zrobił gest Kozakiewicza i powiedział, że woleliście Muzaja, to się z nim męczcie. Swoją godność trzeba mieć.

No ale z drugiej strony rozumiem, że lepsze perspektywy i pieniądze mogą pozwolić przymknąć na to oko. Tylko znając Resovię, to po sezonie go pogonią i ściągną jakiego Hanesa, bo w VNL zagra dwa dobre mecze w USA.

Streeter
Mysle ze odpowiednia podwyzka zalatwi sprawe, szczegolnie ze Butryn mlody nie jest, a perspektyw na angaz do Azji nie ma zadnych. Sportowo to tez inna liga, fajniejsze miasto...no naprawde nie ma zadnego sensownego powodu, zeby odmowil. Chyba ze ma dzieci albo druga polowka lubi plywac po jeziorach.
Rzeszów fajniejszym miastem? W czym niby? Byłem wielokrotnie w obu miastach i oba tak samo przeciętne raczej..
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: dyletant »

Resovia płaci 4 razy więcej dla Defalco, więc niestety może też skusić Butryna. Wygląda na to, że ma ogarnięty sezon więc może też dodatkowym atutem będzie gra w LM. Myślę, że do końca sezonu Karol raczej zostanie, ale decyzje podejmie uzależniając wynik końcowy AZSu.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
proforma
Posty: 166
Rejestracja: 17 lis 2020, o 09:46
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: proforma »

dedede, jak chcesz porównywać Rzeszów do Olsztyna to Ci gratuluję.Olsztyn rozkopany, bez hali, bez starówki, smutne miasto.I piszę to ze smutkiem, jako pochodzący z Olsztyna.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Streeter »

proforma pisze: 18 lis 2022, o 20:42 dedede, jak chcesz porównywać Rzeszów do Olsztyna to Ci gratuluję.Olsztyn rozkopany, bez hali, bez starówki, smutne miasto.I piszę to ze smutkiem, jako pochodzący z Olsztyna.
Ja za to mieszkałem w Rzeszowie i wokół Olsztyna chociaż są jeziora :] kwestia odbioru. Wołami by mnie znowu do Rzeszowa nie ściągnęli :D

Zresztą no umówmy się, miasto do życia to najmniejszy szczegół w umowie zawodnika. Są tacy, co grali w Nowosybirsku, więc... :) Hajs jest w stanie wiele wynagrodzić.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

hottakesbot pisze: 18 lis 2022, o 20:23
ciorny17 pisze: 18 lis 2022, o 20:20 Ale to Butryn chciał odejść, do pewnego grania w Olsztynie a nie chciał walki z Muzajem o szóstkę.
Skoro gra Bucki to zadnej walki z Muzajem by nie bylo, bo obu cenia wyzej. A Bucki wiadomo - nie dzwignie calego sezonu sam, na dluzsza mete sprawdza sie lepiej jako zmiennik niz szostkowy.
Ale ja pisałem o sytuacji sprzed poprzedniego sezonu. Przecież Butryn drugi rok gra w Olsztynie.
Kłamca.
hottakesbot
Posty: 897
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: hottakesbot »

ciorny17 pisze: 18 lis 2022, o 20:54 Ale ja pisałem o sytuacji sprzed poprzedniego sezonu. Przecież Butryn drugi rok gra w Olsztynie.
Butryn pewnie obawial sie ze wyladuje na lawce tylko dlatego, ze Muzaj gral wiecej w kadrze, ale po tym sezonie jest jasne, ze to nieprawda, skoro sami sie po niego zglaszaja.
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Resofan »

hottakesbot pisze: 18 lis 2022, o 20:23
ciorny17 pisze: 18 lis 2022, o 20:20 Ale to Butryn chciał odejść, do pewnego grania w Olsztynie a nie chciał walki z Muzajem o szóstkę.
Skoro gra Bucki to zadnej walki z Muzajem by nie bylo, bo obu cenia wyzej. A Bucki wiadomo - nie dzwignie calego sezonu sam, na dluzsza mete sprawdza sie lepiej jako zmiennik niz szostkowy.
Gra Bucki, bo Muzaj złapał uraz i teraz dochodzi do siebie. Nie wiem jak wygląda na treningach, ale pewnie jeszcze nie jest w pełni formy, choć dziś jak wszedł, to źle nie wyglądał.
A co do Butryna to wszelkie głosy które słyszałem z klubu mówiły, że gdy Muzaj został "dogadany" Butrynowi zaproponowano przedłużenie umowy na co się nie zgodził. Co do ewentualnego jego powrotnego transferu, to absolutnie nie wierzę, żeby to miało być w trakcie sezonu. Dla mnie jest to całkowita abstrakcja, bo za kogo? A mogło by jeszcze rozwalić atmosferę w drużynie która jest najlepsza od pewnie 7 lat.
Co do miasta, to w Olsztynie byłem tylko dwa razy i jeśli bym miał mówić na tej podstawie, to zdecydowanie do życia wybrałbym Rzeszów, ale oczywiście mogę się mylić, bo Olsztyna nie znam, a Rzeszów znam bardzo dobrze, choć w nim nie mieszkam. Znam natomiast wiele osób które Rzeszowa nie znały, a gdy go zobaczyły na dłużej niż godzinę, to były nim wręcz oczarowane. Jeśli ktoś zna Rzeszów sprzed 20 lat, to mogę go zapewnić, że dziś jest to zupełnie inne miasto Zupełnie. Ja wiem, że w tym dwudziestoleciu wszystkie miasta się pozmieniały, ale ja nie znam żadnego które by się zmieniło tak bardzo jak Rzeszów. ŚP Prezydent Ferenc powinien mieć wystawiony w centrum wielki pomnik.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
proforma
Posty: 166
Rejestracja: 17 lis 2020, o 09:46
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: proforma »

Wracając do wątku, przecież to jakaś abstrakcja żeby teraz Resovia chciała/MOGŁA wyciągnąć Butryna(jeśli to o niego wogóle chodzi).Jeśli by tak się wydarzyło, to wszystkie kontrakty w PlusLidze można wsadzić sobie tam gdzie światło nie dochodzi.Cyrk.
hottakesbot
Posty: 897
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: hottakesbot »

proforma pisze: 18 lis 2022, o 22:07 Wracając do wątku, przecież to jakaś abstrakcja żeby teraz Resovia chciała/MOGŁA wyciągnąć Butryna(jeśli to o niego wogóle chodzi).Jeśli by tak się wydarzyło, to wszystkie kontrakty w PlusLidze można wsadzić sobie tam gdzie światło nie dochodzi.Cyrk.
Kolega nowy w polskiej siatkowce klubowej widze.

Pytanie za sto punktow: dlaczego takie sytuacje nie zdarzaja sie w pilce recznej?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”