LUK Lublin 2022/2023

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

LUK Lublin 2022/2023

Post autor: mewa »

https://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=8404 - link do poprzedniego wątku.

Proszę, by ktoś podał aktualny skład zespołu.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: Streeter »

Aktualny skład Lublina tutaj:

http://laczynassiatka.pl/#/clubs/2022/c ... 86c9414947

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: PioterZJastrzebia »

Skład oficjalnie zamknięty, więc pozwoliłem sobie wypisać:

R: Cristiano Torelli, Marcin Komenda
A: Mateusz Malinowski, Szymon Romać
Ś: Jeffrey Jendryk, Jan Nowakowski, Konrad Stajer, Damian Hudzik
P: Nicolas Szerszeń, Wojciech Włodarczyk, Jakub Wachnik, Mateusz Jóźwik
L: Dustin Watten, Szymon Gregorowicz
T: Dariusz Daszkiewicz

Zostali: Romać, Nowakowski, Stajer, Włodarczyk, Wachnik, Jóźwik, Watten, Gregorowicz, trener Daszkiewicz
Przyszli: Torelli (Campinas), Komenda (Nysa), Malinowski (Zawiercie), Jendryk (Berlin), Hudzik (Lozanna), Szerszeń (Rzeszów)
Odeszli: Pająk (Lubin), Bereza (Kluczbork), Gniecki (Jona), Filipiak (Suwałki), Sobala (Bukareszt), Strulak (Siedlce)
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: dyletant »

Daszkiewicz chyba zaraz poleci? Miałbym już nawet następcę na jego miejsce.

Obrazek
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: Streeter »

Wątpię czy problem jest w Daszkiewiczu, raczej zawsze dobrze ekipy prowadził. No chyba że znowu zaczął wojować jak rok temu i atmosfera siadła :) jednak do warsztatu na przestrzeni lat raczej ciężko mieć pretensje.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 361
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: JootPe2 »

Tu w Lublinie wszystko się zaczęło. I życie się zaczęło, szkoła się zaczęła... i siatkówka się zaczęła.

Bardzo smutna i przykra wiadomość. Pokój jego duszy.

https://www.plusliga.pl/news/id/51007.html
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 943
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: Indyk AZS Ol »

Bardzo przykra wiadomość ogromna strata 😭 (*) nie tylko dla lubelskiej, ale też ogólnie polskiej. Pokój jego duszy. Bardzo lubiłem słuchać komentarza Pana Tomka w tv podczas meczów. Był o wiele lepszy niż ten pseudo ekspert Wanio. Nie zapomnę jak komentował pierwszy mecz LUKu Lublin bodajże z ZAKSą Kędzierzyn -Koźle w tv.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: Streeter »

Ogromna strata, jak po przerwie chorobowej pojawił się ponownie w Polsacie wydawało się, że najgorsze już za nim, niestety skończyło się inaczej. Ale chociaż udało mu się zobaczyć, jak Jego Lublin wrócił na salony. Wspaniały człowiek, jeden z moich ulubionych z ekipy Wagnera. Spoczywaj w pokoju Mistrzu.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: Resofan »

Streeter pisze: 25 paź 2022, o 05:35 Ogromna strata, jak po przerwie chorobowej pojawił się ponownie w Polsacie wydawało się, że najgorsze już za nim, niestety skończyło się inaczej. Ale chociaż udało mu się zobaczyć, jak Jego Lublin wrócił na salony. Wspaniały człowiek, jeden z moich ulubionych z ekipy Wagnera. Spoczywaj w pokoju Mistrzu.
W przypadku raka trzustki raczej nie ma, że "najgorsze już za nim", bo ten rak jest jednym z najgorszych jakie mogą człowieka spotkać i to nie dlatego, że jest najbardziej złośliwy, ale dlatego, że nie daje sygnałów. Jak da, to zwykle znaczy, że już człowieka "zjadł". Miałem kolegę z którym pracowałem i który przez 10 lat siedział obok mnie na B2 na Podpromiu. Też rakowi trzustki zeszło ok. 3 lat...
A Wójtowicz to jeśli nie najlepszy, to na pewno jeden z najlepszych zawodników w historii polskiej siatkówki. Słabo, bo słabo, ale pamiętam go jak jeszcze grał i przyjeżdżał z Legią na ówczesny WOSiR. Niech mu ziemia lekką będzie [*].
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: PioterZJastrzebia »

Szybko poszło, Faryna nie jest już zawodnikiem LUKu. Zagra w lidze Irańskiej.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

PioterZJastrzebia pisze: 10 lis 2022, o 14:55 Szybko poszło, Faryna nie jest już zawodnikiem LUKu. Zagra w lidze Irańskiej.
Być może Malinowski już doszedł do siebie?
To by też mogło tłumaczyć dlaczego cash-back u booka na solówkę Trefl-Lubkin mam już większy niż użyte do obstawy środki.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: dezerter »

kamil1999 pisze: 10 lis 2022, o 15:03
PioterZJastrzebia pisze: 10 lis 2022, o 14:55 Szybko poszło, Faryna nie jest już zawodnikiem LUKu. Zagra w lidze Irańskiej.
Być może Malinowski już doszedł do siebie?
To by też mogło tłumaczyć dlaczego cash-back u booka na solówkę Trefl-Lubkin mam już większy niż użyte do obstawy środki.
Gdzieś czytałem, że problemy z plecami nadal.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: Kicu »

Na facebook LUK-u Lublin wszystko jest wyjaśnione :)
Do dyspozycji sztabu szkoleniowego przed piątkowym meczem z Trefl Gdańsk są Szymon Romać i Nicolas Szerszeń. Obaj w ostatnim czasie doznali skręcenia stawu skokowego. Niestety trzech naszych siatkarzy w dalszym ciągu jest w procesie rehabilitacji.
Mateusz Malinowski zmaga się z urazem kręgosłupa. Jakub Wachnik w meczu z BBTS-em Bielsko-Biała skręcił staw skokowy. W dalszym ciągu usprawniany jest Damian Hudzik, który przed sezonem złamał kciuk. Naszym siatkarzom życzymy dużo zdrowia, a o ich powrotach będziemy informowali na bieżąco.
landka
Posty: 181
Rejestracja: 18 gru 2021, o 01:55
Płeć: K

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: landka »

Lublin chyba znowu czeka kilkutygodniowy dołek po odejściu Faryny, ale nie ma się co dziwić, skoro w każdym meczu (a czasem nawet i w secie) grają innym składem. Teraz jeszcze wypadł im dodatkowo Włodarczyk. A czekają ich jeszcze mecze z Rzeszowem, Warszawą, solidnymi Suwałkami, nieprzewidywalną Skrą... Jakoś tego nie widzę, może druga część sezonu będzie lepsza.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: lukecik »

Co się stało z Włodarczykiem?
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Z całej 6 skrzydłowych to chyba tylko Jóźwik nie był kontuzjowany
Nie wiem kto tam jest fizjo, ale coś jest grubo nie tak
Tommy
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:20
Płeć: M

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: Tommy »

Grzegorz Bociek chyba wolny. Zawsze o takim atakującym można pomyśleć.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: Kicu »

Lublin pożegnał się z trenerem Daszkiewiczem: https://lkpslublin.pl/dariusz-daszkiewi ... uk-lublin/
asps
Posty: 324
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: asps »

W Lublinie zmiany na ławce trenerskiej, zarząd postanowił zwolnić Daszkiewicza i dać szansę dokończyć sezon obecnie drugiemu trenerowi Maciejowi Kołodziejczykowi, co ciekawe Kołodziejczyk 3.5 roku był pierwszym trenerem Lublinian, za jego kadencji klub awansował do I ligi, następnie w debiutanckim sezonie zajęli 3. miejsce, potem w połowie sezonu 2020/2021 mimo, że Lublin zajmował pozycję lidera 1. ligi to zarząd zdecydował się zatrudnić Daszkiewicza i odsunąć Macieja na stanowisko asystenta, była to dla mnie niezrozumiała decyzja a LUK z Daszkiewiczem prawie utopił walkę o awans w 1/4 playoff z drużyną z 8. miejsca Mickiewicz Kluczbork, tie break decydował w 3. meczu rywalizacji.
Fajnie, że Kołodziejczyk dostanie szanse w PlusLidze, ale nie rozumiem decyzji zarządu LUK, czym ich przekonał Gogol, że zdecydowali się oddać jemu drużynę na następny sezon, Olsztyna i Bełchatowa nie podbił to ciężko oczekiwać, żeby w Lublinie ukazał swój trenerski geniusz, a jak klub nie ma pieniędzy na kogoś z wyższej półki to może warto dać szanse młodemu polskiemu trenerowi, który w LUKU jest już od wielu lat i wyniki go broniły.
Niestety nie mając znanego nazwiska z kariery zawodnika ciężko się przebić młodym trenerom, a Polska jak na tak siatkarski kraj, to pod względem trenerskim praktycznie się nie liczymy, Winiar póki co dostaje szanse ale co z tego będzie to zobaczymy za parę lat.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: leeon »

https://sport.wprost.pl/siatkowka/11136 ... klubu.html

Wymienia się? Mamy takiego jednego na wymianę.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: Kicu »

Pisałem o tym już kilka dni temu. Również nie rozumiem decyzji o zatrudnieniu Gogola. Nie widzę jakiejś jego przewagi nad Kołodziejczykiem, a ten drugi zasługuje na szansę. I nie mam tu na myśli dokończenia i tak już straconego sezonu.
Natomiast zwolnienie Daszkiewicza jako tako da się wybronić. Lublin ma bardzo dziwny sezon. Początek fatalny, seria porażek, potem nagle wspięcie się na wyżyny, ogranie faworytów... a teraz znów zjazd. Nie wiem czy wszyscy myślami już w innych klubach czy gdzie leży problem. Mam nadzieję, że Kołodziejczym coś jeszcze z chłopaków wykrzesa.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: Streeter »

Może znowu się z kimś pobił i atmosfera siadła ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
zbycho123
Posty: 214
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: zbycho123 »

Nie wiem dlaczego zwolnili Darka świetny Trener spokojny człowiek klasa sama w sobie .Wycisnął tego Lublina co tylko miał. Co oni myśleli że z zawodnikami typu Komenda, Malinowski cz Włodarczyk wejdzie do play off? kto tu lepszy przyjdzie nikt i nie lepszego nie zrobi materiał ludxki jest średniej jakości
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: LUK Lublin 2022/2023

Post autor: Streeter »

zbycho123 pisze: 16 mar 2023, o 14:29 spokojny człowiek
Też tak kiedyś myślałem :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”