Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: mewa »

https://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=8513 - link do poprzedniego wątku.

Proszę, by ktoś podał aktualny skład zespołu.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Streeter »

Aktualny skład Rzeszowa tutaj:

http://laczynassiatka.pl/#/clubs/2022/3 ... d92411174e

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: PioterZJastrzebia »

Skład oficjalnie zamknięty, więc pozwoliłem sobie wypisać:

R: Fabian Drzyzga, Michał Kędzierski
A: Maciej Muzaj, Jakub Bucki
Ś: Jan Kozamernik, Jakub Kochanowski, Bartłomiej Mordyl, Bartłomiej Krulicki
P: Torey Defalco, Thibault Rossard, Klemen Čebulj, Tomasz Piotrowski
L: Paweł Zatorski, Michał Potera
T: Giampaolo Medei

Zostali: Drzyzga, Muzaj, Bucki, Kozamernik, Kochanowski, Krulicki, Čebulj, Zatorski, Potera
Przyszli: Kędzierski (Radom), Mordyl (Gdańsk), Defalco (Olsztyn), Rossard (Piacenza), Piotrowski (Bielsko), trener Medei
Odeszli: Woicki (Radom), Tammemaa (Radom), Deroo (Kazań, niepotwierdzone), Szerszeń (Lublin), Buszek (Bielsko), trener Méndez (Jastrzębie)
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: lukecik »

Wczoraj Sovia przegrała sparing z Bielskiem 1-3.

https://pbs.twimg.com/media/FdRuuB2XkAY ... name=large


Niby to tylko sparing, skład jeszcze niedotarty, dla niektórych był to debiut w tym sezonie klubowym, ale jednak mimo wszystko wynik może trochę niepokoić. Masa błędów własnych, mniej BP od rywala i Zator zjedzony przez Poterę w przyjęciu.
Niby wzmocnienia zrobili porządne, ale czy jest to drużyna na walkę o medale? Dla mnie największa zagadka do trener i Zator, który coraz ostrzej pikuje w przyjęciu. Z Muzajem na dłuższą metę też nie ma co robić sobie wielkich oczekiwań, chyba że przyjmujący będą stanowić porządne wsparcie w ataku.
Sam nie wiem, jakiej Sovii się spodziewać.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: rzr »

Ja spodziewam się kiepskiego sezonu, jakiś tydzień temu Nysa zrobiła na Resovii 14 asów, wiadomo to na razie tylko sparingi ale obawiam się, że Łysy poleci przed końcem roku.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: fwasilcz »

Ja mam obawy patrząc ze strony okołosportowej. Jest 3 przyjmujących pretendujących do miana szóstkowych, z czego co najmniej De Falco zdaje się mieć nie do końca realistyczną ocenę swojej gry i robił w reprezentacji kwasy po zmianach. Cebuli też jest swojego łba, dodając do tego Drzyzgę nie zdziwię się jak im bardzo szybko siądzie atmosfera w zespole i będzie to co zwykle.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: lukecik »

https://pbs.twimg.com/media/FdWLLdvWYAE ... name=large

Dziś już lepiej. :P Przynajmniej wynik.
rocky
Posty: 1164
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: rocky »

To nawet nie sprawdzał ile miał Muzaj poprzednio jak dziś lepiej :]
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: lukecik »

rocky pisze: 23 wrz 2022, o 16:55 To nawet nie sprawdzał ile miał Muzaj poprzednio jak dziś lepiej :]
Muzaj akurat gorzej. :D
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Simao »

Sezon jeszcze nie rozpoczął się, a my już mamy kompromitację z BBTS. Drugi mecz też był zacięty i wyrównany. Nie ma co oczekiwać wyników i robić sobie nadziei. Nie w tym składzie personalnym i trenerem. Możliwe, że będzie jeszcze gorzej niż w ostatnim sezonie. Medal to raczej sfera marzeń. Kolejny raz źle zbudowane przyjęcie, potrzeba też zmiany na rozegraniu i ataku. Bez tych zmian to można jedynie pomarzyć o medalu. Szkoda, że nie został u nas Mendez. Juz teraz człowiek wie, że kolejny sezon przyniesie kolejne kompromitacje i rozczarowania. Zaczyna to już być rutyną, kompletnie nie wierzę w tą drużynę. Drzyzgi nie mogę już oglądać w Resovii. Nasze przyjęcie to będzie strzelnica. Bez dobrej zagrywki będziemy dostawać od drużyn środka tabeli. Raz na jakiś czas będzie jakaś kompromitacja z drużyną typu BBTS, Lwów. Już mamy problemy w sparingach. W sezonie pewnie nie zmieni się. Chyba tylko najwięksi optymiści z kibiców Resovii wierzą w medal.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: reeman »

iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: iti »

Mam kilka pytań do bardziej doświadczonych.

Chciałbym kupić bilety na mecz z JW, który jest 5.11. Nie ma jeszcze terminarza, ale czy jest szansa, że ten mecz (z racji tego, że jest potencjalnym hitem) będzie o 14:45 w sobotę? Ewentualnie o tej samej porze w niedziele.
Dawno na meczu nie byłem, ale czy w ogóle bilety na ten mecz (niestety z Zaksa jest w środku tygodnia, a to oznacza, że będzie grany zbyt późno) powinny być luźno dostępne w ogólnej sprzedaży?
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: qtp »

Bilety będą luźno dostępne, i to pewnie na główne trybuny a nie boki.
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: iti »

Dziękuję, a tak mniej więcej to od kiedy powinny być dostępne? I może polecisz jakieś sektory, gdzie najlepiej siąść? Chciałem zabrać Dziadka na mecz, stąd te pytania ;)
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: qtp »

Z biletami nie mam pojęcia, musisz śledzić strone (zazwyczaj było to w tygodniu meczowym) .
Jeśli chodzi o miejsca to z głównych trybun praktycznie wszędzie jest bdb widoczność, ale jak bym miał polecać miejsce to dolna trybuna rzędy powyżej czwartego.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Simao »

qtp pisze: 11 paź 2022, o 16:15 Z biletami nie mam pojęcia, musisz śledzić strone (zazwyczaj było to w tygodniu meczowym) .
Jeśli chodzi o miejsca to z głównych trybun praktycznie wszędzie jest bdb widoczność, ale jak bym miał polecać miejsce to dolna trybuna rzędy powyżej czwartego.
Dokładnie, mam takie wrażenie, że na mecz z JW może być już ciężko o bilety. Wszystko będzie zależeć od wcześniejszych wyników. W szczególności od wyników meczy ze Skrą i ZAKSĄ :D
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: niepoinformowany »

Jak tam z Muzajem i Zatorskim, będą gotowi na sobotę?

Można pomyśleć o grze na trzech przyjmujących, tym bardziej że wszyscy z nich w reprezentacji zdaje się, że mają już za sobą doświadczenie gry jako atakujący czy też fałszywy atakujący.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: qtp »

niepoinformowany pisze: 20 paź 2022, o 10:21 Jak tam z Muzajem i Zatorskim, będą gotowi na sobotę?
Wiadomo w ogóle co im dolegało/dolega ?
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Zatorski nie wiadomo, a Muzaj przeziębienie.
Kłamca.
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: FLPman »

Może kogoś zainteresuje wywiad z Fabianem Drzyzgą :)

https://youtu.be/bhahVlDTQn8
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Simao »

FLPman pisze: 26 paź 2022, o 20:27 Może kogoś zainteresuje wywiad z Fabianem Drzyzgą :)

https://youtu.be/bhahVlDTQn8
Naprawdę bardzo ciekawy wywiad. Fabian Drzyzga zaskakuje mnie obecnie najbardziej pozytywnie ze wszystkich graczy Resovii, oby ten trend utrzymał się jak najdłużej :)
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Marcy$ »

Co tam ciekawego jesli moglby ktos strescic?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: efratello »

Marcy$ pisze: 27 paź 2022, o 22:01 Co tam ciekawego jesli moglby ktos strescic?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Fabian się nie zgadza z tym, że gorzej wystawia na lewe, to jego zdaniem łatka, która do niego przylgnęła kilkanaście lat temu.
Odpowiada mu charakterność TJ-a, uważa, że DeFalco jeszcze się może rozwinąć, bo jest młody i do tego Amerykanin, a ci trochę później wchodzą do profesjonalnej siatkówki.
Atmosfera w zespole wreszcie taka, jak być powinna.
Cebulj najlepszy kolega.
Rzeszowscy kibice znają się na siatkówce i mają prawo krytykować.
Deroo się ośmieszył, najpierw prosząc kolegów z Rosji, żeby się wstawiali za Ukrainą, a potem podpisując kontrakt w kraju agresora.
A, i jeszcze coś kręcił a propos przygotowania fizycznego: że niby rozgrywającemu niezbyt potrzebne (80% to palce), ale jednak fajnie szybciej dobiec do piłki (20%) ;)
Coś tam o kadrze, że zawsze zagra, dlaczego nie, ale nikomu nie musi nic udowadniać i o tym teraz nie myśli za bardzo.
Więcej nie pamiętam.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Blanco »

W uzupełnieniu wpisu @efratello.

W kontekście przełożenia startu sezonu (i poziomu gry Fabiana) na kadrę w kontekście tego, czy chce coś komuś udowodnić powiedział, że może by tak było, gdyby miał 20-lat, a nie tyle ile ma i taki bagaż.
W kontekście opinii o poszerzeniu ligi, strawestował słowa Pliny z Szóstego Seta, że on jest od grania, a od decyzji są inni.
W kontekście miejsca Resovii w tym sezonie powiedział, że półfinał (jak najwyżej), w których niech się rozstrzyga mistrzostwo, dodając, że ściąga wszystkich w Rzeszowie, bo jest vibe, bo dawno Resovia tak dobrze nie wystartowała.
W kontekście play-offów wspomniał też, że to dobrze, że została zwiększona liczba meczów/ że został okres ich rozgrywania wydłużony, bo w poprzednim sezonie runda trwała łącznie tydzień, przez który Deroo był nie w pełni sił, a przed drugim meczem jeszcze Cebulj zachorował.
A, i dostał też pytanie o to, u którego z trenerów (chyba Resovii) miał największą swobodę, odparł, że u Medeiego.
I jeszcze dodał, że nigdy nie patrzy w statystyki po meczu, nie sprawdzając, jaki był rozkład ataku przez niego zaproponowany (chyba w kontekście 4 piłek w 5 setach do Kozamernika w meczu ze Skrą).
Shift
Posty: 264
Rejestracja: 29 lis 2015, o 10:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Shift »

Co by o Fabianie nie mówić, to dawno nie było tyle pozytywnych słów na temat jego gry, a przede wszystkim zaangażowania.
No i jednak w tym sezonie widać że koszulka opina się jednak mniej, więc to przygotowanie fizyczne jednak cenne. I nie można zapominać, że to były jednak pierwsze pełne wakacje Drzyzgi od długiego czasu
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Simao »

Ciekawi mnie czy Muzaj wróci do gry w środę. Oczywiste jest, że po tej przerwie raczej ciężko spodziewać się świetnej gry z jego strony. Możliwe, że będzie stopniowo wprowadzany, nie zagra od razu na dystansie całego meczu. Trener na razie nie stosuje podwójnej zmiany, Kędzierski na ten moment w ogóle nie ma okazji do gry.
Obawiam się tego najbliższego meczu w środę, jednak wierzę w zwycięstwo Resovii. Nysa we własnej hali potrafiła wypunktować ZAKSE i wygrać za trzy punkty, to my też jesteśmy w stanie to zrobić. Z całym szacunkiem dla Nysy, ale Resovia dysponuje znacznie większym potencjałem. Oczywiście wtedy Kaczmarek miał problemy zdrowotne, ale to nie zmienia faktu, że Resovia powinna wygrać najbliższy mecz z obecną ZAKSĄ. Jak wygramy w środę i powalczymy w sobotę z JW to śmiało można myśleć o medalu w tym sezonie. Ciekawe w jakim składzie zagramy najbliższe mecze. Myślę, że na mecze z ZAKSĄ i JW powinien za Cebula zagrać Rossard. To oczywiście moje subiektywne zdanie, ale ZAKSA i JW mają bardzo dobrze wyszkolonych technicznie skrzydłowych. Cebulj z całym szacunkiem dla Niego, ale po za świetnymi parametrami, to pod względem technicznym jest na poziomie zbliżonym do Piotrka Nowakowskiego. Oczywiście trochę przesadziłem, ale pod względem technicznym nie jest to wybitny gracz. Natomiast Rossard w formie to gracz o zbliżonym poziomie do Clevenot, Śliwki z lepszą zagrywką. Rossard nie jest wybitny w bloku, ale w defensywie, obrona i przyjęcie jest znacznie lepszy od Cebulja. Z drugiej strony trzeba przyznać, że w obecnym sezonie Cebulj wygląda całkiem dobrze w przyjęciu. Zagrywkę Rossard ma na podobnym poziomie, moim zdaniem bardziej regularną niż Cebulj, powinien być w wyjściowym składzie, jeśli nie z DeFalco to z Clemenem.
Pewnie jak na złość dla Resovii Śliwka w środę zagra jeden z lepszych meczy w sezonie, bo jak na razie słabo w tym sezonie, poniżej swojego poziomu. Najważniejsze to będzie przypilnować Kaczmarka, utrzymać własne przyjęcie na przyzwoitym poziomie i wywrzeć dużą presję własną zagrywką. Tak jak zrobiła to chociażby Nysa.
Reasumując spodziewam się ciężkiego meczu, znając życie to będzie pięć setów, ale liczę na zwycięstwo. Byłoby bardzo fajnie, gdyby do bezpośredniej konfrontacji z JW obie drużyny były niepokonane. W Jastrzębiu spodziewam się pierwszej porażki w sezonie. Jednak liczę na wyrównany mecz, na dobrym poziomie. Podobnie jak miało to miejsce w Bełchatowie. Odnośnie meczu ze Skrą to każdy z setów miał własną historię, dwa były wyrównane od początku do końca.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: reeman »

Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Blanco »

Obejrzałem sobie Misję Siatki, w której po meczu z Zaksą padł komentarz, że ciekawe, czy DeFalco wiedział przed sezonem, gdzie idzie i kto się odbił. I jak przyszło do wymieniania, to Kadziu wymienił Ryana Millara (sic!) I Jendryka, (który pewnie dlatego też się odbija od Lublina teraz, bo jest takim dobrym środkowym), a redaktor Kowalczyk Olka Śliwkę (który był w ostatnim sezonie w Resovii jej najlepszym zawodnikiem, chyba w ogóle top3 ligi, z którego powodu odejścia do Zaksy cała Reska płakała).

Te dopiski w nawiasach to moje komentarze.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Simao »

Blanco pisze: 6 lis 2022, o 13:02 Obejrzałem sobie Misję Siatki, w której po meczu z Zaksą padł komentarz, że ciekawe, czy DeFalco wiedział przed sezonem, gdzie idzie i kto się odbił. I jak przyszło do wymieniania, to Kadziu wymienił Ryana Millara (sic!) I Jendryka, (który pewnie dlatego też się odbija od Lublina teraz, bo jest takim dobrym środkowym), a redaktor Kowalczyk Olka Śliwkę (który był w ostatnim sezonie w Resovii jej najlepszym zawodnikiem, chyba w ogóle top3 ligi, z którego powodu odejścia do Zaksy cała Reska płakała).

Te dopiski w nawiasach to moje komentarze.
Praktycznie całe polskie środowisko siatkarskie, głównie tzw. eksperci (byli gracze, trenerzy) przepełnieni są brakiem obiektywizmu, rzetelnej analizy i oceny. Przez lata niepowodzeń Resovii, mimo odpowiednich środków (nikt temu nie zaprzecza) modne stało się ciągłe krytykowanie naszego klubu. Odnośnie "zmarnowanych" młodych polskich talentów a także ciągłych niewypałów, jeśli chodzi o zagraniczne transfery. Słyszy się teksty, że Resovia psuje graczy, nikomu nie służy"rzeszowskie powietrze" etc. Powielane jest to również przez dużą część kibiców siatkówki w Polsce, również wielu tutaj na forum. Często naprawdę inteligentnych ludzi, pochłoniętych siatkówką, z dużą wiedzą odnośnie naszej dyscypliny sportu. To jest bardzo krzywdzące dla Resovii, taka łatka. Bardzo łatwo jest oceniać tak powierzchownie, nie znając w ogóle sytuacji, patrząc z boku lub opierać się wyłącznie na opinii jednej ze stron. Prawda jest taka, że w Resovii nikomu nie dzieje się krzywda, wręcz przeciwnie. Moim zdaniem w szczególności Ci młodsi gracze, mają chyba nawet za dobrze. W przypadku braku odpowiedniego podejścia mentalnego, niedojrzałości jest to wręcz destrukcyjne dla niektórych, przykład to Lemańskim. Przyznał to sam po czasie w jednym z wywiadów, chyba będąc jeszcze w Nysie. Nie chce mi się szukać tego wywiadu w tej chwili (linku). W Rzeszowie gracze mają wszystko na najwyższym poziomie pod względem organizacyjnym, finansowym, warunki cieplarniane. Gracze Resovii tak naprawdę mogą skupić się wyłącznie na siatkówce. Moim subiektywnym zdaniem mają najlepsze warunki w porównaniu do wszystkich klubów PlusLigi. Oczywiście w Jastrzębiu czy Bełchatowie gracze mają również bardzo dobre warunki pod każdym względem. Tzw. "eksperci" siatkarscy niech lepiej zwrócą bardziej uwagę na degrengoladę jaka dzieje się w Skrze. Nepotyzm i kumoterstwo największe w PlusLidze.
Diomedea
Posty: 4245
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Diomedea »

Paru zdolnych to upupiliscie na lawce. Mika odszedl, zeby grac, odbil sie po 2 latach, ale juz w pierwszym, w Treflu mial przeblyski. Sliwka -wypozyczenie, dobry rozwoj w PW, sciagniecie po roku celem siedzenia za bandami badz na lawce (5ty przyjmujacy).
Do dyspozycji Reski byl Halaba, ktoremu Resovia nie dala spokojnie pograc w AGHu i skonczyc studiow, wrzucajac do PW. Lipa zreszta tez mial podobna zaleznosc.
Rossard-slaby rozwoj w stosunku do potencjalu.
Huber-Resovia nie zaryzykowala by postawic na wychowanka o duzym talencie, teraz placza. A zaryzykowali Radom, Skra, Zaksa.
Oddanie Butryna, bo Reska lubi glosne nazwiska.
Fatalna gra Kochana i Zatora odbudowywanych na kadrze.
Sciagniecie trenra i oddanie go pod kuratele Kowala, ktory przestal byc trenerem po fatalnym sezonie z autorska ekipa, ale zostal nadzorca pracy nowego trenera. Pare spraw mozna jeszcze dorzucic.

Super budowanie ekipy. A Resovia niczemu nie jest winna. Klub znakomicie zarzadzany i sensownie wydajacy pieniadze. Szczesliwie prywatne pieniadze, w odroznieniu od Skry.

Nikt sie nie czepia warunkow dla graczy. Niektorzy wygladaja nawet jak paczki w masle.
A jak mlody zawodnik, powolywany wczesniej do reprezentacji seniorskiej, sciagniety z rodzinnego miasta i domu, baluje po klubach i slabiutko gra, to sie rozwiazuje kontrakt, zamiast plakac trzymajac go na lawce przez 4 lata.
Ostatnio zmieniony 6 lis 2022, o 15:10 przez Diomedea, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”