Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Simao »

Jest może ktoś dobrze zorientowany ze środowiska, kibiców Resovii odnośnie sytuacji w Naszej drużynie, pod względem zdrowotnym? Kuba Kochanowski powinien być gotowy na mecze o brąz, to raczej drobny uraz w jego przypadku. Swoją drogą ma trochę pecha. Rok temu kontuzja w rywalizacji z Zawierciem. Myślę, że mały minus dla ludzi od przygotowania fizycznego, ponieważ w ubiegłym sezonie, jak również w obecnym pojawiają się jakieś problemy zdrowotne, urazy u przynajmniej kilku graczy w decydującej fazie sezonu. My nie mieliśmy pucharów tak jak ZAKSA, JW czy też Zawiercie. Oni rozegrali więcej meczy w sezonie od Resovii. Oczywiście każdy rozumie jakieś sytuacje losowe, ale może do niektórych graczy trzeba podejść w bardziej indywidualny sposób. Nie każdy znosi wszystkie obciążenia w taki sam sposób, każdy organizm jest inny. Pewnie tak też to wygląda, jeśli chodzi o przygotowanie drużyny, poszczególnych graczy. Znając życie, to po prostu sytuacje na które nie za bardzo ma się wpływ. Ciekawe czy Cebulj będzie mógł zagrać w meczach o brąz, czy uraz jest poważniejszy, wykluczający go na dłuższy czas. Z drugiej strony w słabszej dyspozycji fizycznej może być graczem jeszcze mniej wartościowym dla drużyny, niż taki Borges...
Jest duża szansa na wywalczenie tego medalu, ale łatwo nie będzie, oby Muzaj i DeFalco utrzymali swoją formę. Mam też nadzieję, że jakieś urazy będą już omijać Naszych graczy.
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

Resovia faworytem w przyszłym sezonie w Lidze Polskiej i Lidze Mistrzów , po wzmocnieniach , będą mieli silny skład , kluby Włoskie już się boją z nimi grać . Pokazali to że wygrali sezon zasadniczy i są najlepsi . .
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
ostry99
Posty: 281
Rejestracja: 18 lip 2009, o 22:19
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: ostry99 »

Fabian w wywiadzie z Kadziewiczem dla Onetu (cały wywiad na kanale Onetu na YT) powiedział o sytuacji z poprzedniego roku, kiedy pewien siatkarz zaprosił go na kawę i powiedział mu „Fabian sorry ale za dużo piłek dostaje” i ze myślał ze to po złości ze dostaje tyle piłek :] :]
Fabian skomentował „ja byłem zdziwiony, myślałem ze kamera ukryta jest gdzieś za mną” xD

Macie jakieś typy kto to mógł być?
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Simao »

Wymagająca grupa w LM, ale po latach przerwy będzie można obejrzeć ciekawe, myślę że pewne emocji, stojące na wysokim poziomie i zwycięskie pojedynki naszej drużyny. Nikt nie mówił, że będzie łatwo. Wierzę w to, że Resovia wyjdzie z grupy. To będzie cel minimum. Włosi oczywiście faworytem, ale na pewno powalczymy. Nie jesteśmy bez szans. W szczególności na Podpromiu.
Diomedea
Posty: 4246
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Diomedea »

Coz, trzymamy kciuki za wszystkie polskie druzyny. Reska ma rzeczywiscie najtrudniejsza grupe, ale pozostale 2 to w koncu finalisci LM.
vdzg
Posty: 34
Rejestracja: 17 paź 2021, o 18:13
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: vdzg »

ostry99 pisze: 2 lip 2023, o 20:11 Fabian w wywiadzie z Kadziewiczem dla Onetu (cały wywiad na kanale Onetu na YT) powiedział o sytuacji z poprzedniego roku, kiedy pewien siatkarz zaprosił go na kawę i powiedział mu „Fabian sorry ale za dużo piłek dostaje” i ze myślał ze to po złości ze dostaje tyle piłek :] :]
Fabian skomentował „ja byłem zdziwiony, myślałem ze kamera ukryta jest gdzieś za mną” xD

Macie jakieś typy kto to mógł być?
Jest tylko jeden zawodnik, o którego może chodzić - Deroo. On rzeczywiście dostawał dużo piłek, a często wyglądał jakby mu się po prostu nie chciało. Po czym uciekł do rosji i nikt za nim nie płacze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”