Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 223
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Mordimer Madderdin »

Z tym potrzeba się mocno zgodzić. Igła, Achrem czy Ivan Ilić zamieszkali w Rzeszowie po skończeniu kariery. Na tyle klub ich do tego miasta przyciągnął. Rzeszów jest miastem wygodnym i rozwijającym się, można wielu miejsc użyć. Lotnisko na wyciągnięcie ręki. Bardzo dobre miejsce do życia.
Coś w tym poziomie u zawodników jednak było. Jakoś nie potrafiła Resovia wykorzystać potencjału. Podobnie wielu zawodników związanych z Resovią gra w innych klubach, mówię o np Depowskim, kiedyś był fajnie zapowiadający się libero Głód, no i tacy gracze nie zostali "zagospodarowani", albo inni kisili się na ławce. Daleki jestem od stwierdzenia, że Rzeszów to jeden z najlepszych przykładów na prowadzenie strategii kadrowej. Fura mamony, która była fatalnie rozdysponowywana odbiła się na frekwencji na trybunach.
Mecz z ZAKSA był pierwszym od kilku lat, gdzie mieliśmy komplet.
@Diomedea uprzedziłaś mnie właśnie z tego wydźwięku wiadomością. Nazwisk można wymieniać wiele przez te lata.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Simao »

Zgadzam się, pod względem polityki transferowej i zarządzania kadrą Resovia popełniła trochę błędów. Jednak to można zarzucić również innym klubom w Polsce. Każdy popełnia jakieś błędy. W Rzeszowie jest duże parcie na sukcesy, co dodatkowo sprzyja temu, ale to żadne usprawiedliwienie. Najbardziej przykre jest to, że nie potrafiliśmy odpowiednio wykorzystać potencjału swoich młodych graczy, wychowanków. Jednak na pewno żaden z graczy nie został u nas skrzywdzony. Nikt w Rzeszowie nie trzymał też na siłę graczy. Nawet, jeśli siedzieli w kwadracie przez jakiś czas, to przecież nie było to non-profit. Nasz klub obok kilku w lidze praktycznie od zawsze jest stabilny finansowo i organizacyjnie zachowany jest pełen profesjonalizm.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Blanco »

Diomedea pisze: 6 lis 2022, o 14:57 Paru zdolnych to upupiliscie na lawce.
Rozpocząłem tę dyskusję, więc odpowiem (chociaż ona i tak miała inny punkt wyjścia, bo chodziło o tę powszechną narrację, że w Resovii się zawodnicy cofają, a jak przychodzi do konkretów, to Ryan Millar :) ). Po pierwsze, standardowo, klub grający o trofea nie jest od ogrywania zawodników, byli słabsi, siedzieli. I Mika w 2010, i Olek w 2015. Natomiast, co do wymienionych przez Was zawodników: Halaba się odbił od Zawiercia, odbił się w pierwszym sezonie w Suwałkach i teraz dopiero coś się buja, bo Suwałki w końcu dołożyły przyjmującego. Depowski co roku zmienia klub, aspirując na czwartego przyjmującego. Mika w wieku 31 lat poszedł grać do Turcji, ostatni dobry sezon grając chyba 5 lat temu. A Tomasz Głód chyba nawet sezonu w Pluslidze nie zagrał. Jeżeli ktoś sobie nie daje rady w klubach słabszych, no to raczej logiczne, że to nie wina Resovii, że się w mocniejszym klubie nie odnaleźli. Że Resovia ściągnęła Olka, Olek siedział, a później Resovia wypożyczała i Olek wracał już do szóstki? Tak robiło i Trento z Sokołowem, i Zaksa z Semeniuk, i Skra z Lisinacem. Nie widzę w tym nic dziwnego. Jeśli widzę błędy Resovii w ostatniej dekadzie, jeśli chodzi o polskich zawodników no to trzech panów: Butryn, Huber i pożegnanie Igły. Natomiast problemem Resovii były przede wszystkim chybione transfery, polegające na ściąganiu przeciętnych zagranicznych zawodników. No, i słabe rozeznanie charakteru zawodników, jak jedna szatnia z weganinem Schulzem i myśliwym Możdżonkiem.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: michal1983 »

Nie chcę być nieuprzejmy ale odkąd Resovia zaczęła grać przyzwoicie (w końcu) proporcjonalnie wzrosło natężenie waszej aktywności tutaj. Jakoś przez ostatnie kilka sezonów nie było tylu dyskusji i mędrkowania.

Bez urazy.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
hottakesbot
Posty: 898
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: hottakesbot »

michal1983 pisze: 6 lis 2022, o 17:59 Nie chcę być nieuprzejmy ale odkąd Resovia zaczęła grać przyzwoicie (w końcu) proporcjonalnie wzrosło natężenie waszej aktywności tutaj. Jakoś przez ostatnie kilka sezonów nie było tylu dyskusji i mędrkowania.

Bez urazy.
To zupelnie naturalne, dzieje sie to w przypadku kazdego zespolu, ktoremu akurat dobrze idzie, lacznie z Zaksa.
Diomedea
Posty: 4249
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Diomedea »

michal1983 pisze: 6 lis 2022, o 17:59 Nie chcę być nieuprzejmy ale odkąd Resovia zaczęła grać przyzwoicie (w końcu) proporcjonalnie wzrosło natężenie waszej aktywności tutaj. Jakoś przez ostatnie kilka sezonów nie było tylu dyskusji i mędrkowania.

Bez urazy.
Latwo napisac nieprawde. Co roku piszemy cos podobnego o zarzadzaniu Resovia. Bo akurat tu zmian nie bylo widac.
Tutaj to moze i nie bylo dyskusji, bo mewa co roku zaklada swiezy temat.
Sorry, ale to nie sa prywatne, wewnetrzne fora klubowe, nawet jesli paru osobom to nie pasuje. Kibice Skry znosza to np calkiem niezle, nawet zdarza im sie podzilac opinie krytykujacych. Warta ma podobnie. Jest nawet jeden kibic warszawy regularnie opluwajacy "swoj" klub. Wielu kibicow Olsztyna jest dosyc krytycznych.
Kibice Zaksy i Resovii maja sporo wspolnego.

Dobrze, ze Resivia po tych paru latach zaczela grac przyzwoicie. Jesli by to utrzymala do konca obecnego sezonu, to oby utrzymala i w przyszlym sezonie (puchary).
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: PioterZJastrzebia »

Często jeśli ktoś pisze "bez urazy" to właśnie po to, żeby urazić ;)
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Blanco »

michal1983 pisze: 6 lis 2022, o 17:59 Nie chcę być nieuprzejmy ale odkąd Resovia zaczęła grać przyzwoicie (w końcu) proporcjonalnie wzrosło natężenie waszej aktywności tutaj. Jakoś przez ostatnie kilka sezonów nie było tylu dyskusji i mędrkowania.

Bez urazy.
Lol, ja pytanie o to, kto się cofnął w Resovii zadaje na tym forum od 4 lat, a o Huberze i Butrynie jako dwóch największych błędach transferowych Resovii piszę od 2 lat. (I Shojim na jedynce jeszcze, by podium zapełnić).
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: michal1983 »

Diomedea pisze: 6 lis 2022, o 18:12 Dobrze, ze Resivia po tych paru latach zaczela grac przyzwoicie. Jesli by to utrzymala do konca obecnego sezonu, to oby utrzymala i w przyszlym sezonie (puchary).
Zgadzam się !!!

Co do postów. Jak pisałem, to moje subiektywne odczucie.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Arw165 »

Najwięcej się tutaj pisze właśnie o Zaksie i Resovii, zwłaszcza jak wtopią. Po meczach Resovii najczęściej pada forum, tak na oko (nie prowadzę statystyk, więc nie bijcie).
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 223
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Mordimer Madderdin »

Jeszcze mam pytanie połączone z uwagą dotyczące pozycji Michała Potery. Ostatnio wchodzi jako przyjmujący. Na libero są wpisywani środkowi.
Raz, że nie ma zmiennika, gdyby Zatorowi nie szło albo nawet na chwilę była potrzebna zmiana, bo np nieszczęśliwie oberwał by piłką w męskość i musiał odpocząć. :)
Dwa, wchodzi ten Potera na przyjęcie, gdzie mógłby pojawić się Rossard, któremu ani przyjęcie nie jest obce, ani tym bardziej atak z drugiej linii, czy atak w ogóle.
Piotrowski w roli człowieka od treningów, zdaje się że za wysokie progi póki co aby się pokazał regularnie na dłuższym dystansie.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
Diomedea
Posty: 4249
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Diomedea »

A skad oni Piotrowskiego wytrzasneli; Znaczy rozumiem, ze z BB, ale nie rozumiem po co .
97 rocznik, wiec raczej nie odkrycie. 335 w ataku to przy jego wzroscie troche nielot. Raczej niezbyt wybitny w zadnym z elementow.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Simao »

Diomedea pisze: 6 lis 2022, o 22:35 A skad oni Piotrowskiego wytrzasneli; Znaczy rozumiem, ze z BB, ale nie rozumiem po co .
97 rocznik, wiec raczej nie odkrycie. 335 w ataku to przy jego wzroscie troche nielot. Raczej niezbyt wybitny w zadnym z elementow.
Jaki jest cel zatrudniać na czwartego przyjmującego jakiegoś wybitnego gracza? Wiesz, domyślam się, że swego czasu była z Twojej strony krytyka Resovii za "wyrównaną 14". Nie chcę być złośliwy, ale trochę konsekwencji ;) Zauważyłem, że z Twojej strony jest tylko krytyka odnośnie Resovii, nie dostrzegasz żadnych pozytywnych rzeczy w naszym klubie. Odnośnie zasięgu w ataku Piotrowskiego, to ma 350 w ataku. Moim zdaniem nie jest to mało, więcej niż np. Śliwka ;)
Diomedea
Posty: 4249
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Diomedea »

To zamiast sie czepiac na podstawie swoich domyslow, to sprawdz. Inaczej nazywa sie tokalumnia.

Byla za to z mojej strony krytyka Warszawy za gre z czwartym przyjmujacym z MOSu.
Trzeba jakos wywazyc pomiedzy zatrudnianiem na tej pozycji gracza ktory moze sie jeszcze rozwinac, badz gracza ktory znajdzie satysfakcje grajac w podstawie pierwszej ligi jak resoviak Slawek Busch, a jakims kompletnym no namem.
Dla mnie Buszek byl idealem, moze tez byc bardzo mlody gracz, ktoremu troche siedzenia nie zaszkodzi, albo mlody wracajacy po kontuzji.

Nie macia jakichs graczy po AKSie ale ciut lepszych? Tak z pamieci juniorzy ostatnio wybitni nie byli, ale moze ze 2 by sie znalazlo z kilku ostatnich rocznikow. W zeszlym roku byli znowu w finale, byli to gracze solidni.
Ostatnio zmieniony 6 lis 2022, o 23:16 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: qtp »

Jak by wzięli mocnego zawodnika to było by pisanie że głupota na 4 barać. Jak by wzięli młodego zdolnego, to skandal, zmarnuje się na ławce. Jak wzięli Piotrowskiego to też źle :]

A już pisanie że kibice Resovi nie widzą nic złego w poczynaniach klubu czy coś na ten styl to kompletna bzdura.
Trzeba to olać, hejterzy zawsze byli i będą.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Simao »

Diomedea pisze: 6 lis 2022, o 23:00 To zamiast sie domyslac, to sprawdz.
Nie chciałem urazić :) Z całym szacunkiem, może trochę refleksji nad sobą czasami przyda się. Nigdy nie pisałem, że w Resovii wszystko jest idealnie, wręcz przeciwnie. Jednak czasami, podobnie jak moi bliscy, znajomi i inni kibice Resovii nie mogę być obojętny na te ciągłe ataki i hejt w stosunku do naszego klubu, miasta. Ze swej strony mam szacunek do wszystkich klubów w lidze, bo oprócz tego, że jestem kibicem Resovii, jestem też kibicem polskiej siatkówki.
Diomedea
Posty: 4249
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Diomedea »

Wiec zdobadz sie na refleksje nad soba, albo przytocz moje posty.

I chcialabym zrozumiec, dlaczego pusciliscie Buszka-do tej roli chyba idealny.

A moze jakis przyklad hejtu w stosunku do miasta?
Ja wylecialam z forum jak sie zdeberwowalam bo dzielny kibic zaksy napisal ze cala warszafka to zlodzieje i oszusci. Jakos nikomu to nie przeszkodzilo. Masz cos podobnego na Rzeszow na tym forum? To wlasnie jest hejt. I nic podobnego nie widzialam o Rzeszowie, chyba ze w czasie mojej na forum dluzszej nieobecnosci.
To co ja robie, to merytoryczna krytyka.
A dane do PL mozecie podawac aktualne. Na stronie PL ma 335.
Ostatnio zmieniony 6 lis 2022, o 23:38 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Simao »

Diomedea pisze: 6 lis 2022, o 23:17 Wiec zdobadz sie na refleksje nad soba, albo przytocz moje posty.

I chcialabym zrozumiec, dlaczego pusciliscie Buszka-do tej roli chyba idealny.
Spokojnie, przecież to były wyłącznie moje domysły, bez jakiś stwierdzeń, a to znaczna różnica. Tutaj nie chodzi również o to, aby szukać Twoich wcześniejszych postów i udowadniać kto ma rację. To jest trochę infantylne. Odnośnie Buszka uważam podobnie jak Ty. To wszystko jest bardzo złożone i zależy od wielu czynników. Począwszy od decyzji sztabu szkoleniowego, samego gracza, a kończąc na tym aspekcie finansowym. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. To nie jest system zero-jedynkowy :)
Odnośnie hejtu w stosunku do naszego miasta, Rzeszowa, to małe sprostowanie. Nie napisałem przecież, że to tu na forum...
Na szczęście sam tutaj nie zauważyłem takich postów, tego typu sformułowań. W domyśle było to stwierdzenie ogólne, odnoszące się do przestrzeni publicznej, sieci, różnych forów internetowych i portali społecznościowych.
Ostatnio zmieniony 6 lis 2022, o 23:44 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Pawel9221 »

Diomedea pisze: 6 lis 2022, o 23:17 Wiec zdobadz sie na refleksje nad soba, albo przytocz moje posty.

I chcialabym zrozumiec, dlaczego pusciliscie Buszka-do tej roli chyba idealny.

A moze jakis przyklad hejtu w stosunku do miasta?
Bo ja wylecialam z forum jak sie zdeberwowalam bo dzielny kibic zaksy napisal ze cala warszafka to zlodzieje i oszusci. Jakos nikomu to nie przeszkodzilo. Masz cos podobnego na Rzeszow na tym forum? Bo to wlasnie jest hejt. I nic podobnego nie widzialam o Rzeszowie, chyba ze w czasie mojej na forum dluzszej nieobecnosci.
To co ja robie, to merytoryczna krytyka.
Moze jest takie cos jak ambicja? Ja nie rozumiem jednej rzeczy, wiele osob mysli, ze jest Klub A i ma taki zamiar, ze Ty bedziesz 4 przyjmujacym na zapchaj treningi i kazdy to akceptuje. Buszek swoje lata ma i ost prawie zero gry, wiec liczyl, ze jak pojdzie do Nysy, to bedize mial szanse sie przebic, gdzie rywali bedzie mial troche latwiejszych niz tych co by mial w Resovii. Ost Resovia nie miala zbyt dobrej renomy wiec wzieli Piotrowskiego, pewnie budzet troche zniszczyli na kosmiczny kontrakt dla De Falco, Rossard tez nie gra za czapek sliwek+ utrzymanie wysokich kontraktow czolowych graczy. Jak by nie bylo, Piotrowski na 4 sie w miare kalkuluje, wiadomo w przypadku kontuzji powiedzmy De Falco i Rossarda to klub jest w totalnej d... Jednak ktory klub by nie byl ? Lublin gra teraz Jozwikiem, bo wypadlo 2 graczy i wypadl na -8 :D
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Pawel9221 »

Pawel9221 pisze: 6 lis 2022, o 23:33
Diomedea pisze: 6 lis 2022, o 23:17 Wiec zdobadz sie na refleksje nad soba, albo przytocz moje posty.

I chcialabym zrozumiec, dlaczego pusciliscie Buszka-do tej roli chyba idealny.

A moze jakis przyklad hejtu w stosunku do miasta?
Bo ja wylecialam z forum jak sie zdeberwowalam bo dzielny kibic zaksy napisal ze cala warszafka to zlodzieje i oszusci. Jakos nikomu to nie przeszkodzilo. Masz cos podobnego na Rzeszow na tym forum? Bo to wlasnie jest hejt. I nic podobnego nie widzialam o Rzeszowie, chyba ze w czasie mojej na forum dluzszej nieobecnosci.
To co ja robie, to merytoryczna krytyka.
Moze jest takie cos jak ambicja? Ja nie rozumiem jednej rzeczy, wiele osob mysli, ze jest Klub A i ma taki zamiar, ze Ty bedziesz 4 przyjmujacym na zapchaj treningi i kazdy to akceptuje. Buszek swoje lata ma i ost prawie zero gry, wiec liczyl, ze jak pojdzie do Nysy, to bedize mial szanse sie przebic, gdzie rywali bedzie mial troche latwiejszych niz tych co by mial w Resovii. Ost Resovia nie miala zbyt dobrej renomy wiec wzieli Piotrowskiego, pewnie budzet troche zniszczyli na kosmiczny kontrakt dla De Falco, Rossard tez nie gra za czapek sliwek+ utrzymanie wysokich kontraktow czolowych graczy. Jak by nie bylo, Piotrowski na 4 sie w miare kalkuluje, wiadomo w przypadku kontuzji powiedzmy De Falco i Rossarda to klub jest w totalnej d... Jednak ktory klub by nie byl ? Lublin gra teraz Jozwikiem, bo wypadlo 2 przyjmujacych i wypadl na -8 w ataku :D
Diomedea
Posty: 4249
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Diomedea »

Simao pisze: 6 lis 2022, o 23:32
Diomedea pisze: 6 lis 2022, o 23:17 Wiec zdobadz sie na refleksje nad soba, albo przytocz moje posty.

I chcialabym zrozumiec, dlaczego pusciliscie Buszka-do tej roli chyba idealny.
Spokojnie, przecież to były wyłącznie moje domysły, bez jakiś stwierdzeń, a to znaczna różnica. Tutaj nie chodzi również o to, aby szukać Twoich wcześniejszych postów i udowadniać kto ma rację. To jest trochę infantylne. Odnośnie Buszka uważam podobnie jak Ty. To wszystko jest bardzo złożone i zależy od wielu czynników. Począwszy od decyzji sztabu szkoleniowego, samego gracza, a kończąc na tym aspekcie finansowym. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. To nie jest system zero-jedynkowy :)
To nie pisz glupot. Ja mnie wiecej pamietam co kto napisal, i ciut lepiej co ja napisalam. Jakos mozna sobie poradzic w dyskusji bez klamliwego przypisywania komus nieistniejacych wypowiedzi.

Pamietam natomiast, ze mocno bronilam Buszka jako czwartego, bo wysmiewano sie z tego zawodnika.
Chcesz powiedziec, ze zaoszczedzono jakas istotna i niezbedna kwote, pozbywajac sie Rafala?

Depowskiego rzeczywiscie szkoda by bylo troche, Buscha tez, swiezo wrocil bodajze z Wloch, ma chec gry, gra fajnie. Choc co do Dominika to raczej widze go na trzeciego gdzies na srodku tabeli. Co odpowiada czworce w Resovii. ;)
Problemem jest, ze w takim ukladzie czwarty nie wejdzie. Bo inaczej mozna by zproponowac Kosibe, szukajac bylych graczy AKS. Ale na przymurowanie do lawki szkoda troche. AKS i w 21 i w 20 niezle sie pokazywal w MPJ, ale w pamieci zostali mi glownie atakujacy.

Troche trudno mi uwierzyc, ze po roku Buszek przestal akceptowac role czwartego. Coz, jesli tak, to dobrze to o nim swiadczy.
Ostatnio zmieniony 7 lis 2022, o 00:10 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Simao »

Diomedea pisze: 6 lis 2022, o 23:45
Simao pisze: 6 lis 2022, o 23:32
Diomedea pisze: 6 lis 2022, o 23:17 Wiec zdobadz sie na refleksje nad soba, albo przytocz moje posty.

I chcialabym zrozumiec, dlaczego pusciliscie Buszka-do tej roli chyba idealny.
Spokojnie, przecież to były wyłącznie moje domysły, bez jakiś stwierdzeń, a to znaczna różnica. Tutaj nie chodzi również o to, aby szukać Twoich wcześniejszych postów i udowadniać kto ma rację. To jest trochę infantylne. Odnośnie Buszka uważam podobnie jak Ty. To wszystko jest bardzo złożone i zależy od wielu czynników. Począwszy od decyzji sztabu szkoleniowego, samego gracza, a kończąc na tym aspekcie finansowym. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. To nie jest system zero-jedynkowy :)
To nie pisz glupot. Ja mnie wiecej pamietam co kto napisal, i ciut lepiej co ja napisalam. Jakos mozna sobie poradzic w dyskusji bez klamliwego przypisywania komus nieistniejacych wypowiedzi.

Pamietam natomiast, ze mocno bronilam Buszka jako czwartego, bo wysmiewano sie z tego zawodnika.
Chcesz powiedziec, ze zaoszczedzono jakas istotna i niezbedna kwote, pozbywajac sie Rafala?

Depowskiego rzeczywiscie szkoda by bylo troche, Buscha tez, swiezo wrocil bodajze z Wloch, ma chec gry, gra fajnie. Choc co do Dominika to raczej widze go na trzeciego gdzies na srodku tabeli. Co odpowiada czworce w Resovii. ;)
Problemem jest, ze w takim ukladzie czwarty nie wejdzie. Bo inaczej mozna by zproponowac Kosibe, szukajac bylych graczy AKS. Ale na przymurowanie do lawki szkoda troche.

Troche trudno mi uwierzyc, ze po roku Buszek przestal akceptowac role czwartego. Coz, jesli tak, to dobrze to o nim swiadczy.
Aspekt finansowy akurat nie miał znaczenia w tym przypadku. Z czasem wyjdzie co tak naprawdę zadecydowało i jak to wyglądało od kuchni. Nie będę powielał rzeczy, które słyszałem, bo nie wiem co jest ostatecznie prawdą. W takim przypadku nie ma sensu pisać rzeczy, co do których nie ma pewności, że są prawdą.
titerlitury
Posty: 336
Rejestracja: 19 lis 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: titerlitury »

michal1983 pisze: 6 lis 2022, o 17:59 Nie chcę być nieuprzejmy ale odkąd Resovia zaczęła grać przyzwoicie (w końcu) proporcjonalnie wzrosło natężenie waszej aktywności tutaj. Jakoś przez ostatnie kilka sezonów nie było tylu dyskusji i mędrkowania.

Bez urazy.
Naprawdę można mieć kompleksy nawet z takiego powodu??? :o
---
Przekopałem się przez ten "frustrujący" wysyp postów aby dojść do źródła. Czyli Kadziu. Od momentu kiedy na wizji zaczął się zachwycać nagimi torsami zawodników patrzę na Jego eksperckość podejrzliwie, bez urazy ;) Przytoczone przez Niego nazwiska tylko mnie w tym dystansie utwierdzają. Nawet jeżeli jako były środkowy szukał do swojej tezy środkowych.
Oczywiście, że nie wykorzystaliśmy wielu nazwisk, ale tak ten sport wygląda, nie tylko w naszym klubie takie rzeczy. Jednak z uwagi na ambicje, pieniądze i nazwiska przypadek Resovii może uchodzić za spektakularny. Cztery nazwiska z brzegu to Butryn, Śliwka, Szerszeń i Kurek. Ten ostatni symbolicznie i jak najbardziej prawdziwie. Sezon z najgłośniejszą czternastką, balon w stratosferze, do słońca nie doleciał i od tego sezonu zjazd.
Co do prób dyskredytowania Rzeszowa jako miejsca, to owszem, pamiętam takie podejścia na forum. Piszący to kibice pewnego klubu dali tym tylko dowód własnego odklejenia tak od historii, jak i teraźniejszości. Frustracje niewarte wzmianki.
Co do Buszka, to pełna zgoda. Obronił się sportowo w ubiegłym sezonie, obroniłby się bez problemu i w tym. Myślę, że po prostu gdzieś na łączach nastąpiło zmęczenie materiału, szkoda. A zastępstwo faktycznie, może nie powala, ale jak ktoś tu słusznie zauważył, byłby ktoś inny, też posypałaby się dyskusja - dlaczego?
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: michal1983 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 8 lis 2022, o 13:50 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Simao »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 16 lis 2022, o 13:30 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Bomba od Artema. Kłos w przyszłym roku w Resovii.
Szybko znów rusza karuzela. I znów zaczynają w Rzeszowie
Kłamca.
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: Arw165 »

ciorny17 pisze: 25 lis 2022, o 19:36 Bomba od Artema. Kłos w przyszłym roku w Resovii.
Szybko znów rusza karuzela. I znów zaczynają w Rzeszowie
Myślałam, że karuzela się zaczęła w poprzednim sezonie wraz z plotkami o Porębie w Zaksie. :]
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: rzr »

ciorny17 pisze: 25 lis 2022, o 19:36 Bomba od Artema. Kłos w przyszłym roku w Resovii.
Szybko znów rusza karuzela. I znów zaczynają w Rzeszowie
Niezłe tam kwasy muszą być w Bełchatowie skoro zawodnik tak zżyty z klubem idzie do odwiecznego wroga.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

rzr pisze: 25 lis 2022, o 20:13Niezłe tam kwasy muszą być w Bełchatowie skoro zawodnik tak zżyty z klubem idzie do odwiecznego wroga.
Może kwasy, a może fakt, że Resovia wyjmuje prawie każdego, a lepszych Polaków od Kłosa i Butryna nie znajdzie.
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2022/2023

Post autor: bono »

Skoro przychodzi Kłos - pewnie za Słoweńca to nie lepiej jakiegoś zagranicznego młota?Jak mają kasę to brać Nimira i w końcu wygrać tą LM ;)
nie ma już nic... :<
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”