Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: mewa »

Proszę, by ktoś podał aktualny skład ukraińskiego zespołu, który swoje mecze ma rozgrywać w Krakowi.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Streeter »

Aktualny skład Lwowa tutaj:

http://laczynassiatka.pl/#/clubs/2022/6 ... b40c07856f

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: PioterZJastrzebia »

Streeter pisze: 9 sie 2022, o 06:36 Aktualny skład Lwowa tutaj:

http://laczynassiatka.pl/#/clubs/2022/6 ... b40c07856f

Streeter
No nie wiem czy taki aktualny, ja się naliczyłem siedmiu potwierdzonych, nie pięciu.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Streeter »

PioterZJastrzebia pisze: 9 sie 2022, o 10:38 No nie wiem czy taki aktualny, ja się naliczyłem siedmiu potwierdzonych, nie pięciu.
Racja, dwóch nowych + trener są w updacie bazy, który jeszcze nie poszedł na serwer. Postaram się go puścić wieczorem. Wtedy też zaciągnie Mendeza do JW i wywali Micah z GKSu.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Póki kontrakt Maa jeszcze go wiąże to nie ma co wywalać. Nie wiadomo jak się potoczy ta sytuacja. Może dojść do jakiś sankcji
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: PioterZJastrzebia »

kamil1999 pisze: 9 sie 2022, o 11:58 Póki kontrakt Maa jeszcze go wiąże to nie ma co wywalać. Nie wiadomo jak się potoczy ta sytuacja. Może dojść do jakiś sankcji
Daj spokój, Ma'a w Katowicach już nie zagra, nie ma liczyć że uciekinier potulnie wróci. Otwartą kwestią jest tylko w jakiej formie będzie te rozstanie.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Streeter »

PioterZJastrzebia pisze: 9 sie 2022, o 10:38
Streeter pisze: 9 sie 2022, o 06:36 Aktualny skład Lwowa tutaj:

http://laczynassiatka.pl/#/clubs/2022/6 ... b40c07856f

Streeter
No nie wiem czy taki aktualny, ja się naliczyłem siedmiu potwierdzonych, nie pięciu.
Jak coś to poszedł wczoraj wieczorem update i jest już aktualny ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: PioterZJastrzebia »

Rozgrywający Ołeksij Hołoweń, środkowi Artem Smolar i Illa Dowchyj, przyjmujący Witalij Kuczer i libero Andrij Żukow - tych zawodników można dopisać do składu Lwowskiego beniaminka. Wszyscy w składzie na letnie GP, więc można zakładać że zostają w zespole.

Zastanawia mnie Smolar, były reprezentant Rosji, Ukrainiec z pochodzenia. Zagra jako Rosjanin, czy Ukrainiec.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Orzi »

PioterZJastrzebia pisze: 11 sie 2022, o 18:13 Rozgrywający Ołeksij Hołoweń, środkowi Artem Smolar i Illa Dowchyj, przyjmujący Witalij Kuczer i libero Andrij Żukow - tych zawodników można dopisać do składu Lwowskiego beniaminka. Wszyscy w składzie na letnie GP, więc można zakładać że zostają w zespole.

Zastanawia mnie Smolar, były reprezentant Rosji, Ukrainiec z pochodzenia. Zagra jako Rosjanin, czy Ukrainiec.
Raczej Ukrainiec, bo inaczej z limitem papa
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

Ciekawe ile setów ugrają w tej lidze i czy przypadkiem w połowie sezonu się nie zawiną
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: PioterZJastrzebia »

Wywnioskowane z obecności Lwowa na GP PLS, także ze słów komentatorów:

Wiele wskazuje na to, że skład Lwowa jest kompletny. Niewiadome, poza nowymi oficjalnie potwierdzonymi już nabytkami, można uzupełnić zawodnikami z poprzedniego sezonu, z których część zagrała na piasku, a część jest na zgrupowaniu reprezentacji Ukrainy.

Zatem skład Volley Club Barkom Lwów będzie wyglądał (najprawdopodobniej) tak:

Rozgrywający: Murat Yenipazar, Ołeksij Hołoweń
Atakujący: Wasyl Tupczyj, Wołodymyr Tewkun
Środkowi: Artem Smolar, Bohdan Mazenko, Władysław Szczurow, Illa Dowhyj
Przyjmujący: Jonas Kvalen, Julius Firkal', Ołeh Szewczenko, Witalij Kuczer
Libero: Dmytro Kanajew, Andrij Żukow

Wychodzi na to, że Smolar ma grać jako Ukrainiec, więc nie będzie problemów z limitami.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2022, o 14:34 przez PioterZJastrzebia, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Pawel9221 »

PioterZJastrzebia pisze: 12 sie 2022, o 14:02 Wywnioskowane z obecności Lwowa na GP PLS, także ze słów komentatorów:

Wiele wskazuje na to, że skład Lwowa jest kompletny. Niewiadome, poza nowymi oficjalnie potwierdzonymi już nabytkami, można uzupełnić zawodnikami z poprzedniego sezonu, z których część zagrała na piasku, a część jest na zgrupowaniu reprezentacji Ukrainy.

Zatem skład Volley Club Barkom Lwów będzie wyglądał (najprawdopodobniej) tak:

Rozgrywający: Mutat Yenipazar, Ołeksij Hołoweń
Atakujący: Wasyl Tupczyj, Wołodymyr Tewkun
Środkowi: Artem Smolar, Bohdan Mazenko, Władysław Szczurow, Illa Dowhyj
Przyjmujący: Jonas Kvalen, Julius Firkal', Ołeh Szewczenko, Witalij Kuczer
Libero: Dmytro Kanajew, Andrij Żukow

Wychodzi na to, że Smolar ma grać jako Ukrainiec, więc nie będzie problemów z limitami.
Ktos cos wiecej o nich? Tego Turka kojarze ze slyszenia, Tupczyj slyszalem, Kvalen wiem ze gral kiedys na rozegraniu a potem zmienil pozycje. Smoljar mi jest znany. Natomiast reszty to ja totalnie nie kojarze, a nie jestem totalnym ignorantem, bo kojarze wielu graczy z reprezentacji Ukrainy i szczerze liczylem, ze sciagna wiekszosc z nich z kadry jak chociazby Kovalowa ( trafil do Lubina), Ieroschenke, Vitesky, Browe, Semeniuka ( trafi do Onico), Plotnicki to juz wyzszy level chyba bylby.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Streeter »

Nie no ja myślę że jest szansa ograć z raz Bielsko i jakiś może tie break z Radomiem :)

Skrzydła nie są złe, atakujący robił robotę we Francji, Kvalen okołokubiakowy poziom w Japonii, Słowaka w akcji nie widziałem, ale legendy głoszą że może nie będzie to drugi Vlk. Jak ten Turek da radę to może jakieś punkty zdobędą, a i Smolar na środku parę lat temu fajnie wyglądał, choć jego już dawno nie widziałem, nie wiem czy wciąż tak wygląda.

Podsumowując, mogło być lepiej, mogło być gorzej. Kvalen może być ciekawym zawodnikiem, podobnie jak Tupczyj.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: rzr »

Znając życie to pewnie jakiś punkt na Resovii zrobią.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Adi90
Posty: 75
Rejestracja: 1 paź 2014, o 13:55
Płeć: M

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Adi90 »

rzr pisze: 15 sie 2022, o 18:59 Znając życie to pewnie jakiś punkt na Resovii zrobią.
Też chciałem to napisać.

Jaki jest sens, żeby Ci Ukraińcy grali w Pluslidze? Nie mam pojęcia. Szkoda mi tych chłopaków bo będą dostawać lanie od każdego. Zwłaszcza, że nasza liga się wzmocniła i nawet taka Nysa, która zajęła ostatnie miejsce w poprzednim sezonie, przecież nie była słaba jak kiedyś Częstochowa, Będzin czy Bielsko albo inny Wieluń. Dla mnie cudem będzie jak oni zdobędą jakikolwiek punkt. Mówię serio.
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 362
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: JootPe2 »

Adi90 pisze: 15 sie 2022, o 20:37 Jaki jest sens, żeby Ci Ukraińcy grali w Pluslidze?
Zwiększenie zasięgu oglądalności za granicą i rozwój ukraińskiej siatkówki - tak twierdzi Popko. Tacy z nas dobrzy bracia.
Widze natomiast jakieś plusy w tym wszystkim - to nie my będziemy wyjeżdźać na Ukrainę żeby rozegrać spotkanie ligowe tak jak pierwotnie było w początkowych planach, tylko to oni do nas przybywajet igrat ;)
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Lwów nie będzie tak słaby, jak się ludziom wydaje: Tupczij był w czołówce atakujących we Francji, Kvalen w czołówce przyjmujących w Belgii i Turcji, Firkal był w cyfrach najlepszym przyjmującym w Bułgarii, Smolar w ukraińskiej lidze miał podobne cyfry do ukraińskich reprezentacyjnych środkowych, Yenipazar chyba wstydu nie zrobi. Tak że o ile rozszerzenie ligi to nieporozumeinie i możliwe, że na wiele to nie wystarczy, to ja jednak myślę, że biorąc topowych graczy ze słabszych lig coś sensownego można zbudować.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Adi90 pisze: 15 sie 2022, o 20:37
rzr pisze: 15 sie 2022, o 18:59 Znając życie to pewnie jakiś punkt na Resovii zrobią.
Też chciałem to napisać.

Jaki jest sens, żeby Ci Ukraińcy grali w Pluslidze? Nie mam pojęcia. Szkoda mi tych chłopaków bo będą dostawać lanie od każdego. Zwłaszcza, że nasza liga się wzmocniła i nawet taka Nysa, która zajęła ostatnie miejsce w poprzednim sezonie, przecież nie była słaba jak kiedyś Częstochowa, Będzin czy Bielsko albo inny Wieluń. Dla mnie cudem będzie jak oni zdobędą jakikolwiek punkt. Mówię serio.
Liga ogólnie się wzmocniła, ale nie Radom no i doszło Bielsko, które ma problem, ze sklejeniem składu. Brakuje im skrzydłowego do Gergye i Hanesa. A na środku będą zdecydowanie najsłabsi w lidze. Przynajmniej papier na to wskazuje. Radom z kolei jeśli chodzi o nazwiska to skrzydła ma ok, ale gdy bliżej się przyjrzymy to nie ma to szansy wypalić. Cała trójka w domyśle podstawowych miała sezon nie zły a tragiczny. Łukasik był chyba najgorszym skrzydłowym jeżeli chodzi o skuteczność w PlusLidze koło Reicherta czy Andringi, Borges był jednym że słabszych jeśli nie najsłabszy w Serie A a od Faryny był tylko gorszy Wlazły w zeszłym sezonie. Przy czym nie zanosi się by któryś ze skrzydłowych miał się odbudować. Borges nie jest już najmłodszy i nie skacze, Łukasik ostatni dobry sezon miał w Warszawie a Faryna miał tylko jeden fajny wyskok w Będzinie. Gdy rywalizował o skład z Superlakiem. Bo 2 sezony temu też nie przekonywał i Będzin zdobył jakieś punkty tylko dzięki Ademarowi. Jest jeszcze Rusin, ale ten też był nierówny. Czasem go w zeszłym sezonie niosło a czasem walił głową w mur. Teraz będzie mu trudniej. Zawodnicy będą go znali.

Jeśli chodzi o Lwów to Kvalen a tym bardziej Tupczyj, potrafią grać. Firkal uchodził za talent, ale nie wiem co grał w Turcji. Tylko rozgrywający i libero mnie totalnie nie przekonuje.
Dla mnie Lwów to jednak też chyba główny faworyt do spadku, ale nie będzie raczej czerwoną latarnią jak wielu tu sądzi. Będzie raczej wyrównana rywalizacja z Radomiem i Bielskiem.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Simao »

kamil1999 pisze: 15 sie 2022, o 21:09
Adi90 pisze: 15 sie 2022, o 20:37
rzr pisze: 15 sie 2022, o 18:59 Znając życie to pewnie jakiś punkt na Resovii zrobią.
Też chciałem to napisać.

Jaki jest sens, żeby Ci Ukraińcy grali w Pluslidze? Nie mam pojęcia. Szkoda mi tych chłopaków bo będą dostawać lanie od każdego. Zwłaszcza, że nasza liga się wzmocniła i nawet taka Nysa, która zajęła ostatnie miejsce w poprzednim sezonie, przecież nie była słaba jak kiedyś Częstochowa, Będzin czy Bielsko albo inny Wieluń. Dla mnie cudem będzie jak oni zdobędą jakikolwiek punkt. Mówię serio.
Liga ogólnie się wzmocniła, ale nie Radom no i doszło Bielsko, które ma problem, ze sklejeniem składu. Brakuje im skrzydłowego do Gergye i Hanesa. A na środku będą zdecydowanie najsłabsi w lidze. Przynajmniej papier na to wskazuje. Radom z kolei jeśli chodzi o nazwiska to skrzydła ma ok, ale gdy bliżej się przyjrzymy to nie ma to szansy wypalić. Cała trójka w domyśle podstawowych miała sezon nie zły a tragiczny. Łukasik był chyba najgorszym skrzydłowym jeżeli chodzi o skuteczność w PlusLidze koło Reicherta czy Andringi, Borges był jednym że słabszych jeśli nie najsłabszy w Serie A a od Faryny był tylko gorszy Wlazły w zeszłym sezonie. Przy czym nie zanosi się by któryś ze skrzydłowych miał się odbudować. Borges nie jest już najmłodszy i nie skacze, Łukasik ostatni dobry sezon miał w Warszawie a Faryna miał tylko jeden fajny wyskok w Będzinie. Gdy rywalizował o skład z Superlakiem. Bo 2 sezony temu też nie przekonywał i Będzin zdobył jakieś punkty tylko dzięki Ademarowi. Jest jeszcze Rusin, ale ten też był nierówny. Czasem go w zeszłym sezonie niosło a czasem walił głową w mur. Teraz będzie mu trudniej. Zawodnicy będą go znali.

Jeśli chodzi o Lwów to Kvalen a tym bardziej Tupczyj, potrafią grać. Firkal uchodził za talent, ale nie wiem co grał w Turcji. Tylko rozgrywający i libero mnie totalnie nie przekonuje.
Dla mnie Lwów to jednak też chyba główny faworyt do spadku, ale nie będzie raczej czerwoną latarnią jak wielu tu sądzi. Będzie raczej wyrównana rywalizacja z Radomiem i Bielskiem.
Zgadzam się, to będą trzy najsłabsze drużyny w lidze. Obecnie wszystko na to wskazuje. Jednak w sezonie może się wszystko pozmieniać. Jest kilka drużyn z którymi mogą również zdobywać punkty jak Suwałki, Lubin, Katowice (w szczególności po stracie pierwszego rozgrywającego). W przypadku Radomia dochodzi jeszcze słaby trener. Czarni proszą się wręcz o spadek z ligi, co roku jest coraz słabiej. Był taki moment, że była to drużyna środka tabeli, która często potrafiła urwać punkty czołówce ligi.
Adi90
Posty: 75
Rejestracja: 1 paź 2014, o 13:55
Płeć: M

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Adi90 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 15 sie 2022, o 21:08 Lwów nie będzie tak słaby, jak się ludziom wydaje: Tupczij był w czołówce atakujących we Francji, Kvalen w czołówce przyjmujących w Belgii i Turcji, Firkal był w cyfrach najlepszym przyjmującym w Bułgarii, Smolar w ukraińskiej lidze miał podobne cyfry do ukraińskich reprezentacyjnych środkowych, Yenipazar chyba wstydu nie zrobi. Tak że o ile rozszerzenie ligi to nieporozumeinie i możliwe, że na wiele to nie wystarczy, to ja jednak myślę, że biorąc topowych graczy ze słabszych lig coś sensownego można zbudować.
Panowie chyba nie doceniacie poziomu naszej ligi. Naprawdę. Największymi gwiazdami są ludzie, którzy grali w ligach, gdzie nasi 1-ligowcy by sobie spokojnie poradzili bo ligi belgijska, turecka (już nie wspomnę o bułgarskiej czy ukraińskiej) to jest poziom dużo niższy niż u nas. Pewnie, że można wyłowić perełki ze słabszych lig, ale tam nie ma lidera plus pamiętajmy, że są kontuzje, covid i inne sytuacje losowe, gdzie potrzebnych do gry będzie więcej niż 3-4 jako tako grających siatkarzy.

Ten Lwów miałby sens jakby tam był Płotnycki, Gladyr, Paszycki, ze 2-3 graczy z pierwszej reprezentacji, ze 3-4 porządnych obco i uzupełniać sobie mogą skład tymi zawodnikami co mają obecnie w składzie. Pewnie mając taki skład, dopiero by mogli myśleć o walce o PO. Dla mnie to są chłopcy do bicia, a taki Łukasik bez jednej nogi, po kontuzjach, bez formy i tak jest 2 razy lepszy od każdego z tych siatkarzy o których wspominacie. Poza tym Ci zawodnicy nie mieli styczności z tak wysokim poziomem, nie mają doświadczenia w grze nawet z naszymi solidnymi ligowcami. Dla nich to będzie przeskok jak dla juniora, który jest gwiazdą grając w swoim roczniku, a potem przyjdzie mu grać w pluslidze z seniorami.
Bob Marlej
Posty: 15
Rejestracja: 15 paź 2021, o 11:57

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Bob Marlej »

a na ile lat oni mają gwarancję gry w +lidze?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Adi90 pisze: 16 sie 2022, o 08:24Panowie chyba nie doceniacie poziomu naszej ligi. Naprawdę. Największymi gwiazdami są ludzie, którzy grali w ligach, gdzie nasi 1-ligowcy by sobie spokojnie poradzili bo ligi belgijska, turecka (już nie wspomnę o bułgarskiej czy ukraińskiej) to jest poziom dużo niższy niż u nas. Pewnie, że można wyłowić perełki ze słabszych lig, ale tam nie ma lidera plus pamiętajmy, że są kontuzje, covid i inne sytuacje losowe, gdzie potrzebnych do gry będzie więcej niż 3-4 jako tako grających siatkarzy.
Spoko, ale tezą było ''będzie cudem jeśli Lwów ugra pojedyncze punkty'' - a na papierze to nie jest nawet najsłabszy zespół w Pluslidze.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Simao »

WysokiPortorykanczyk pisze: 16 sie 2022, o 11:17
Adi90 pisze: 16 sie 2022, o 08:24Panowie chyba nie doceniacie poziomu naszej ligi. Naprawdę. Największymi gwiazdami są ludzie, którzy grali w ligach, gdzie nasi 1-ligowcy by sobie spokojnie poradzili bo ligi belgijska, turecka (już nie wspomnę o bułgarskiej czy ukraińskiej) to jest poziom dużo niższy niż u nas. Pewnie, że można wyłowić perełki ze słabszych lig, ale tam nie ma lidera plus pamiętajmy, że są kontuzje, covid i inne sytuacje losowe, gdzie potrzebnych do gry będzie więcej niż 3-4 jako tako grających siatkarzy.
Spoko, ale tezą było ''będzie cudem jeśli Lwów ugra pojedyncze punkty'' - a na papierze to nie jest nawet najsłabszy zespół w Pluslidze.
Kto według Ciebie "na papierze" jest najsłabszą drużyną w PlusLidze?
Pytam tak z ciekawości :) Podejrzewam, że w domyśle masz BBTS.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Streeter »

Simao pisze: 16 sie 2022, o 12:23 Pytam tak z ciekawości :) Podejrzewam, że w domyśle masz BBTS.
Nie do mnie pytanie, no ale jakby przeanalizować to tak wyjdzie:
Rozegranie na korzyść Bielska
Atak Lwów
Przyjęcie Lwów (zakładając Urbanowicza w szóstce)
Środek Lwów
Libero nie mam pojęcia bo nie kojarzę za bardzo tych gości ze Lwowa, no to nawet dając Bielsko to mamy przewagę papierową jedynie na rozegraniu i libero.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Kudi
Posty: 107
Rejestracja: 21 sie 2012, o 10:52

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Kudi »

3 drużyny się będą biły o utrzymanie Bielsko, Radom i Lwów. Gdyby BBTS miał Buszka o którym się słyszało byłbym o nich spokojny.
Skrzydła Tupczyj-Kvalen-Firkal wcale nie wyglądają strasznie tragicznie i coś pewnie uciągną zwłaszcza, że będzie to dla nich okazja, żeby się pokazać.
Wiara w Łukasika jest jak wiara w siwego bajeranta i Radom z konieczności grający parą Rusin - Firszt z Faryną też dupy nie urywają tak samo Hanes-Urbanowicz-Gyergye
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Orduna »

Streeter pisze: 16 sie 2022, o 12:32
Simao pisze: 16 sie 2022, o 12:23 Pytam tak z ciekawości :) Podejrzewam, że w domyśle masz BBTS.
Nie do mnie pytanie, no ale jakby przeanalizować to tak wyjdzie:
Rozegranie na korzyść Bielska
Atak Lwów
Przyjęcie Lwów (zakładając Urbanowicza w szóstce)
Środek Lwów
Libero nie mam pojęcia bo nie kojarzę za bardzo tych gości ze Lwowa, no to nawet dając Bielsko to mamy przewagę papierową jedynie na rozegraniu i libero.

Streeter
Nie, no bez jaj.
Bielsko ma znacznie lepszy skład.
Byłby zdziwiony gdyby jakiś punkt ugrali, chociaż mamy taka jedną drużynę z którą może się to udać
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Streeter »

Orduna pisze: 16 sie 2022, o 13:49 Bielsko ma znacznie lepszy skład.
W którym miejscu? Jedyny "plus" można jeszcze dopisać, że może Hanes zaskoczy, ale jak nie no to już w ogóle dramat.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 16 sie 2022, o 13:53
Orduna pisze: 16 sie 2022, o 13:49 Bielsko ma znacznie lepszy skład.
W którym miejscu? Jedyny "plus" można jeszcze dopisać, że może Hanes zaskoczy, ale jak nie no to już w ogóle dramat.

Streeter
Kolega Orduna już a priori przed poznaniem składów pisał, że Lwów będzie czerwoną latarnią ligi, więc nie ma co oczekiwać od niego jakichś argumentów. Lwów ma słabszy skład bo to Lwów. Zgadzam się z twoja oceną, jeśli przyjmiemy, że koło Gergye będzie grać Urbanowicz.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 16 sie 2022, o 14:08 Zgadzam się z twoja oceną, jeśli przyjmiemy, że koło Gergye będzie grać Urbanowicz.
No tak, na ten moment nie zanosi się na lepsze nazwisko obok Węgra. Tym bardziej, że to musi być Polak. Jak ktoś przyjdzie, to będzie można zweryfikować opinię, ale na ten moment para przyjmujących wygląda lepiej we Lwowie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Orduna »

kamil1999 pisze: 16 sie 2022, o 14:08
Streeter pisze: 16 sie 2022, o 13:53
Orduna pisze: 16 sie 2022, o 13:49 Bielsko ma znacznie lepszy skład.
W którym miejscu? Jedyny "plus" można jeszcze dopisać, że może Hanes zaskoczy, ale jak nie no to już w ogóle dramat.

Streeter
Kolega Orduna już a priori przed poznaniem składów pisał, że Lwów będzie czerwoną latarnią ligi, więc nie ma co oczekiwać od niego jakichś argumentów. Lwów ma słabszy skład bo to Lwów. Zgadzam się z twoja oceną, jeśli przyjmiemy, że koło Gergye będzie grać Urbanowicz.
Kolega Orduna już po pierwszych kilku meczach reprezentacji wiedział że z Grbicem będzie klapa, podczas gdy wszyscy się nim zachwycali więc może warto mu jednak zaufać ;)
A tak na serio, to Lwów nie ma nawet pół takiego zawodnika, jakiego ma Bielsko czyli Hanesa.
Czwarty czy tam piąty turecki rozgrywający, totalne nołnejmy na środku, przyjęciu i libero grający wcześniej w jakiś pół amatorskich ligach. Jedynie tego Tupczija coś tam kojarzę ale gość nawet nie gra w reprezentacji Ukrainy gdzie tam drugim atakujacym jest jakiś gościu z wygladem Klutha a siłą uderzenia Andringi.
Bielsko ma świetnego atakującego, przyzwoitego rozgrywającego, tego Gergeya jestem ciekawy bo to też jakiś anonim dla mnie. Urbanowicz jest nawet spoko, na pewno o klasę lepszy od tych Norwesko-Słowackich wynalazków. Ciekawy rozwojowy libero, który lepiej pokazał się od Hawryluka i środek złożony z polskich weteranów, którzy przewyższają umiejętnościami tych ukraińskich.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”