Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Pawel9221 »

Orduna pisze: 16 sie 2022, o 15:04
kamil1999 pisze: 16 sie 2022, o 14:08
Streeter pisze: 16 sie 2022, o 13:53

W którym miejscu? Jedyny "plus" można jeszcze dopisać, że może Hanes zaskoczy, ale jak nie no to już w ogóle dramat.

Streeter
Kolega Orduna już a priori przed poznaniem składów pisał, że Lwów będzie czerwoną latarnią ligi, więc nie ma co oczekiwać od niego jakichś argumentów. Lwów ma słabszy skład bo to Lwów. Zgadzam się z twoja oceną, jeśli przyjmiemy, że koło Gergye będzie grać Urbanowicz.
Kolega Orduna już po pierwszych kilku meczach reprezentacji wiedział że z Grbicem będzie klapa, podczas gdy wszyscy się nim zachwycali więc może warto mu jednak zaufać ;)
A tak na serio, to Lwów nie ma nawet pół takiego zawodnika, jakiego ma Bielsko czyli Hanesa.
Czwarty czy tam piąty turecki rozgrywający, totalne nołnejmy na środku, przyjęciu i libero grający wcześniej w jakiś pół amatorskich ligach. Jedynie tego Tupczija coś tam kojarzę ale gość nawet nie gra w reprezentacji Ukrainy gdzie tam drugim atakujacym jest jakiś gościu z wygladem Klutha a siłą uderzenia Andringi.
Bielsko ma świetnego atakującego, przyzwoitego rozgrywającego, tego Gergeya jestem ciekawy bo to też jakiś anonim dla mnie. Urbanowicz jest nawet spoko, na pewno o klasę lepszy od tych Norwesko-Słowackich wynalazków. Ciekawy rozwojowy libero, który lepiej pokazał się od Hawryluka i środek złożony z polskich weteranów, którzy przewyższają umiejętnościami tych ukraińskich.
Jestes naprawde smieszny :D Ja rozumiem pisanie jakies swoich subiektywnych przemyslen czasem jest ok, choc czasem warto poprzec to jakas wieksza teza albo zrobic research mininalny... Tupczyj to akurat wymiatal we Francji, a w ostatnim meczu z nami akurat gral. Yenizipar lapie sie do kadry Turcji. Urbanowicz gral slabo w Avii, czesto gosc przegrywal rywalizacje z Kalinowskim czy nawet Seliga, Hanes moze ma papiery na granie, ale mowienie ze jest swietny to hit, bo chlopak zagral 1 sezon po za USA w 1 lidze polskiej, gdzie poczatek sezonu slaby, a potem sie ogarnal to fakt. Gosc wysmiewa Kvalena ( ktory trzymal poziom w Belgii czy Turcji czy Firkala a jednoczesnie gloryfikuje ze o klase lepszy jest Urbanowicz, ktory chyba przez pol sezonu w pluslidze sie nawet nie pokaza z niezlej strony to sie zastanawiam czy Ty na trzezwo to piszesz. Dalej uwazam,ze Lwow to bedzie czerwona latarnia, ale Bielsko nie wyglada lepiej nic a nic.
Narazie Grbic zrobil braz ligi narodow, docelowa impreza to MŚ, po niej jak damy klape mozesz sobie rozliczac jesli damy ciala...
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: PioterZJastrzebia »

Tupczyj nie gra w reprezentacji? To ciekawe, bo w obecnym sezonie reprezentacyjnym Tupczyj nie dość, że jest w kadrze, to na dodatek jest jedynką :] Chociaż też dziwna sytuacja, bo w aktualnej kadrze Ukrainy Tupczyj jest jedynym nominalnym atakującym. Jeśli się mylę, proszę mnie sprostować.

Jeśli chodzi o resztę ukraińskiego składu: Szewczenko jest obecnie na reprezentacji, chociaż pełni rolę raczej czwartego przyjmującego, albo drugiego atakującego. Kuczer grał w tym sezonie Ligi Europejskiej. Szczurow i o ile się nie mylę Tewkun również mają na koncie występy w narodowych barwach. Co do libero, Kanajew jest obecnie jedynką w reprezentacji. No i jest jeszcze Smoliar, taki Lwowski Gladyr.

Skład tak czy inaczej na dół tabeli, ale również widzę ich wyżej od Bielska. W Bielsku przewaga jest tylko na rozegraniu (chociaż nie jest to niewiadomo jaka przepaść) i potencjalnie na ataku, ale to już zależy od postawy Hanesa.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2022, o 18:39 przez PioterZJastrzebia, łącznie zmieniany 1 raz.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Orzi »

Ja tam trzymam kciuki za sukces Lwowa, tak na przekór wielu kibicom ;) . Zawodników nie znałem, ale patrząc na analizę innych forumowiczów to może być całkiem fajny zespół. Mam nadzieję, że się utrzymają (ale nie kosztem Czarnych, tak to się nie zapędzam :D ).
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Pawel9221 »

PioterZJastrzebia pisze: 16 sie 2022, o 16:15 Tupczyj nie gra w reprezentacji? To ciekawe, bo w obecnym sezonie reprezentacyjnym Tupczyj nie dość, że jest w kadrze, to na dodatek jest jedynką :] Chociaż też dziwna sytuacja, bo w aktualnej kadrze Ukrainy Tupczyj jest jedynym nominalnym atakującym. Jeśli się mylę, proszę mnie sprostować.

Jeśli chodzi o resztę ukraińskiego składu: Szewczenko jest obecnie na reprezentacji, chociaż pełni rolę raczej czwartego przyjmującego, albo drugiego atakującego. Kuczer grał w tym sezonie Ligi Europejskiej. Szczytkow i o ile się nie mylę Tewkun również mają na koncie występy w narodowych barwach. Co do libero, Kanajew jest obecnie jedynką w reprezentacji. No i jest jeszcze Smoliar, taki Lwowski Gladyr.

Skład tak czy inaczej na dół tabeli, ale również widzę ich wyżej od Bielska. W Bielsku przewaga jest tylko na rozegraniu (chociaż nie jest to niewiadomo jaka przepaść) i potencjalnie na ataku, ale to już zależy od postawy Hanesa.
Co sie dziwic, dla wielkiego eksperta Orduny byly srodkowy m.innymi Zenitu i kadry Artem Smolyar to nonejm, nie to co weterani i wyjadacze z Bielska jak Siek czy Zawalski :D
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

Orduna pisze: 16 sie 2022, o 15:04
kamil1999 pisze: 16 sie 2022, o 14:08
Streeter pisze: 16 sie 2022, o 13:53

W którym miejscu? Jedyny "plus" można jeszcze dopisać, że może Hanes zaskoczy, ale jak nie no to już w ogóle dramat.

Streeter
Kolega Orduna już a priori przed poznaniem składów pisał, że Lwów będzie czerwoną latarnią ligi, więc nie ma co oczekiwać od niego jakichś argumentów. Lwów ma słabszy skład bo to Lwów. Zgadzam się z twoja oceną, jeśli przyjmiemy, że koło Gergye będzie grać Urbanowicz.
Kolega Orduna już po pierwszych kilku meczach reprezentacji wiedział że z Grbicem będzie klapa, podczas gdy wszyscy się nim zachwycali więc może warto mu jednak zaufać ;)
A tak na serio, to Lwów nie ma nawet pół takiego zawodnika, jakiego ma Bielsko czyli Hanesa.
Czwarty czy tam piąty turecki rozgrywający, totalne nołnejmy na środku, przyjęciu i libero grający wcześniej w jakiś pół amatorskich ligach. Jedynie tego Tupczija coś tam kojarzę ale gość nawet nie gra w reprezentacji Ukrainy gdzie tam drugim atakujacym jest jakiś gościu z wygladem Klutha a siłą uderzenia Andringi.
Bielsko ma świetnego atakującego, przyzwoitego rozgrywającego, tego Gergeya jestem ciekawy bo to też jakiś anonim dla mnie. Urbanowicz jest nawet spoko, na pewno o klasę lepszy od tych Norwesko-Słowackich wynalazków. Ciekawy rozwojowy libero, który lepiej pokazał się od Hawryluka i środek złożony z polskich weteranów, którzy przewyższają umiejętnościami tych ukraińskich.
Tak, tak. Taki z Ciebie jest jasnowidz, że jechałeś po Fornalu, że się nie nadaje do kadry podczas pierwszych meczów, gdzie z Argentyną i Francją zagrał dobre mecze, a z biegiem czasu stał się najlepiej grającym przyjmującym w reprezentacji. No i potem zmieniłeś zdanie i Fornal jednak był tym, który miał grać :D

Poza tym, zacząłeś krytykę Grbicia jeszcze wtedy, kiedy kadra grała dobrze i wygrywała. Nie ma tu żadnych przewidywań, bo twój lament miał miejsce na długo przed słabą grą. Od początku byłeś nastawiony anty, to teraz masz swoje 5 minut.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Pawel9221 »

Szary Wilk pisze: 16 sie 2022, o 19:09
Orduna pisze: 16 sie 2022, o 15:04
kamil1999 pisze: 16 sie 2022, o 14:08

Kolega Orduna już a priori przed poznaniem składów pisał, że Lwów będzie czerwoną latarnią ligi, więc nie ma co oczekiwać od niego jakichś argumentów. Lwów ma słabszy skład bo to Lwów. Zgadzam się z twoja oceną, jeśli przyjmiemy, że koło Gergye będzie grać Urbanowicz.
Kolega Orduna już po pierwszych kilku meczach reprezentacji wiedział że z Grbicem będzie klapa, podczas gdy wszyscy się nim zachwycali więc może warto mu jednak zaufać ;)
A tak na serio, to Lwów nie ma nawet pół takiego zawodnika, jakiego ma Bielsko czyli Hanesa.
Czwarty czy tam piąty turecki rozgrywający, totalne nołnejmy na środku, przyjęciu i libero grający wcześniej w jakiś pół amatorskich ligach. Jedynie tego Tupczija coś tam kojarzę ale gość nawet nie gra w reprezentacji Ukrainy gdzie tam drugim atakujacym jest jakiś gościu z wygladem Klutha a siłą uderzenia Andringi.
Bielsko ma świetnego atakującego, przyzwoitego rozgrywającego, tego Gergeya jestem ciekawy bo to też jakiś anonim dla mnie. Urbanowicz jest nawet spoko, na pewno o klasę lepszy od tych Norwesko-Słowackich wynalazków. Ciekawy rozwojowy libero, który lepiej pokazał się od Hawryluka i środek złożony z polskich weteranów, którzy przewyższają umiejętnościami tych ukraińskich.
Tak, tak. Taki z Ciebie jest jasnowidz, że jechałeś po Fornalu, że się nie nadaje do kadry podczas pierwszych meczów, gdzie z Argentyną i Francją zagrał dobre mecze, a z biegiem czasu stał się najlepiej grającym przyjmującym w reprezentacji. No i potem zmieniłeś zdanie i Fornal jednak był tym, który miał grać :D

Poza tym, zacząłeś krytykę Grbicia jeszcze wtedy, kiedy kadra grała dobrze i wygrywała. Nie ma tu żadnych przewidywań, bo twój lament miał miejsce na długo przed słabą grą. Od początku byłeś nastawiony anty, to teraz masz swoje 5 minut.
Dokladnie mass racje Szary, co wiecej prace Grbicia bedziemy mogli ocenic po tym co osiagniemy i w jakiej formie bedziemy na MS. Przeciez liga narodow to prawie miesiac roznicy miedzy mistrzowstwami swiata, chyba tylko najwiekszy naiwniak wierzy, ze mozna byc w topowej formie od poczatku ligi narodow do samego finalu MS.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Orduna »

Okej z Tupczijem się pomyliłem bo oglądałem jedynie ten fragment meczu gdzie na ataku grał Płotnicki. Pardon.
To jednak nie zmienia tego jak postrzegam Lwów.
Urbanowicza nie gloryfikuję, po prostu stwierdzam że jest znaczenie lepszy zarówno od Kvalena jak i Firkala. Przypomnę że Wachnik też siedział na ławce w 1 lidze w w zeszłym sezonie grał naprawdę fajnie, jednak Plusligowe przetarcie daje dużo profitu.
Smoliar może i grał w Zenicie ale pełnił tam rolę ławkowego, Siek jest dla mnie znacznie lepszy.
Jeszcze dodam tylko że reprezentacji nie krytykowalem kiedy grała dobrze, bo ostatni raz było to w 2019 roku w Chicago. Później równia pochyła od Heynena poprzez Grbica.
Sezon zweryfikuje, kto miał rację ;)
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Pawel9221 »

Orduna pisze: 16 sie 2022, o 20:34 Okej z Tupczijem się pomyliłem bo oglądałem jedynie ten fragment meczu gdzie na ataku grał Płotnicki. Pardon.
To jednak nie zmienia tego jak postrzegam Lwów.
Urbanowicza nie gloryfikuję, po prostu stwierdzam że jest znaczenie lepszy zarówno od Kvalena jak i Firkala. Przypomnę że Wachnik też siedział na ławce w 1 lidze w w zeszłym sezonie grał naprawdę fajnie, jednak Plusligowe przetarcie daje dużo profitu.
Smoliar może i grał w Zenicie ale pełnił tam rolę ławkowego, Siek jest dla mnie znacznie lepszy.
Jeszcze dodam tylko że reprezentacji nie krytykowalem kiedy grała dobrze, bo ostatni raz było to w 2019 roku w Chicago. Później równia pochyła od Heynena poprzez Grbica.
Sezon zweryfikuje, kto miał rację ;)
Roznica jest taka, ze Wachnik swoje dobre jak i slabsze momenty w pluslidze mial,gdzie w pewnym momencie byl przymierzany do kadry, potem spuscil z tonu i teraz sie troche odrodzil. Poczatek w Lublinie gral, potem roznie to bylo, tylko roznica jest taka, ze wtedy jego konkurentami do grania byl Mehic i Rusin, a nie Seliga i Kalinowski... Urbanowicz nawet nie zanotowal pol.dobrego sezonu w pluslidze...
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Streeter »

Dobra widzę że tu takie argumenty idą na przewagę Bielska, że szkoda podejmować dalsze dyskusje :]

Nic nie mam do Bielska, ale stwierdzić że Siek jest lepszy od Smolara czy Urbanowicz od Kvalena, to trzeba mieć naprawdę solidną wyobraźnię :D

Hanes póki co zagrał pół sezonu w I lidze i pojechał na reprezentację, z okrzykiwaniem go gwiazdą Bielska bym się wstrzymał. Oczywiście może odpalić i rzeczywiście ciągnąć Bielsko za uszy, czego sobie, lidze i Bielsku życzę, zawsze to ciekawiej, ale ciężko na obecnym etapie mieć co do tego pewność.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Btw. Hanes sezon temu we Francji był zmiennikiem tego Tupczija, nie wiem czy ktoś o tym wspominał. Urbanowicz grał w Szwajcarii w tym samym momencie, to chyba też siatkarz wyklęty, bo już bułgarska liga lepsza.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Orduna »

No dobra, będzie interesujące cytowanko co niektórych wpisów na koniec sezonu ;)
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Volley Club Barkom Lwów (UKR) 2022/2023

Post autor: Pawel9221 »

Orduna pisze: 16 sie 2022, o 21:32 No dobra, będzie interesujące cytowanko co niektórych wpisów na koniec sezonu ;)
Jak tam kolego Orduna i Twoje cytowanko odnosnie wyzszosci Bielska nad Lwowem ? :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”