III edition PreZero Grand Prix PLS - LLM 2022 r.

Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 361
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

III edition PreZero Grand Prix PLS - LLM 2022 r.

Post autor: JootPe2 »

III PreZero GP PLS - Turniej plażowy Letniej Ligi Mężczyzn LLM (11-14 sierpnia)
Kompleks sportowy KS Wanda Kraków przy ulicy Bulwarowej 39 / system brazylijski.



LINEUP - kolejność przypadkowa (nieuwzględniony sztab szkoleniowy)

BBTS Bielsko-Biała
Radosław Gil, Dawid Woch, Adrian Hunek, Mateusz Zawalski, Wojciech Siek, Daulton Sinoski, Jakub Urbanowicz, Radosław Puczkowski, Bartosz Fijałek, Dominik Teklak.

VC Barkom-Każany Lwów
..................................???

Cerrad Enea Czarni Radom
Daniel Gąsior, Mateusz Masłowski, Bartosz Firszt, Bartek Sławiński

Indykpol AZS Olsztyn
Bartłomiej Lipiński, Jan Król, Karol Jankiewicz, Dawid Siwczyk, Szymon Jakubiszak, Jakub Ciunajtis, Adam NDiaye

Trefl Royal Seafood Gdańsk
Dawid Pruszkowski, Jordan Zaleszczyk, Aliaksei Nasevich, Fabian Majcherski, Michał Grzyb, Jakub Jeżewski.

Cuprum Lubin
Wojciech Ferens, Adam Lorenc, Paweł Pietraszko, Remigiusz Kapica, Grzegorz Pająk, Kamil Szymura.

PSG Stal Nysa
Wassim Ben Tara, Patryk Szczurek, Tsimafei Zhukouski, Kamil Kwasowski, Michał Gierżot, Rafał Buszek, Jakub Abramowicz, Konrad Jankowski, Dominik Kramczyński, Kamil Dembiec, Szymon Biniek

LUK Lublin
Cristiano Torelli, Marcin Komenda, Mateusz Malinowski, Nicolas Szerszeń, Szymon Gregorowicz, Damian Hudzik, Wojciech Włodarczyk.

GKS Katowice
Wiktor Mielczarek, Bartosz Mariański, Jakub Lewandowski, Marcin Kania, Damian Domagała, Jakub Nowosielski, Gonzalo Quiroga, Dawid Ogórek.

Ślepsk Malow Suwałki
Dominik Depowski, Arkadiusz Żakieta, Mariusz Magnuszewski, Bartosz Filipiak, Adrian Buchowski, Paweł Halaba, Paweł Filipowicz, Mateusz Czunkiewicz.

Projekt Warszawa
Igor Grobelny, Mateusz Janikowski, Jakub Kowalczyk, Artur Szalpuk, Andrzej Wrona, Cezary Żyłkowski

Asseco Resovia Rzeszów
8 osobowy zespół złożony z młodzieżowców AKS-u: Wojciech Nowak, Michał Curzytek, Oliwier Kowalik, Kajetan Bieniek,
Miłosz Złamaniec, Szymon Wacławik, Witold Dereń, Jakub Olechowski

Aluron CMC Warta Zawiercie
Marcin Waliński, Miłosz Kotela, Krzysztof Rejno, Miłosz Zniszczoł, Dawid Konarski, Jędrzej Gruszczyński, Miguel Tavares, Michał Kozłowski, Dawid Dulski, Wiktor Rajsner, Michał Szalacha, Patryk Łaba.

PGE Skra Bełchatów
Robert Milczarek, Kacper Piechocki, Damian Schulz, Mihajlo Mitić , Lukas Vasina, Jakub Rybicki, Bartłomiej Janus.

Jastrzębski Węgiel
Jan Hadrava, Kamil Dębski, Jakub Macyra, Rafał Szymura, Eemi Tervaportti, Maksymilian Granieczny.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Przemysław Stępień, Bartłomiej Kluth, Wojciech Żaliński, Adrian Staszewski, Tomasz Kalembka, Dmytro Pashytskyy, Korneliusz Banach.



Pary pierwszego dnia zawodów:
1. Cuprum Lubin – Projekt Warszawa (polsat sport/ polsat box go 09:00)
2. Trefl Royal Seafood Gdańsk – LUK Lublin (polsat sport/ polsat box go 10:15)
3. Ślepsk Malow Suwałki – PGE Skra Bełchatów (polsat sport/ polsat box go 11:30)
4. GKS Katowice – Cerrad Enea Czarni Radom (polsat sport/ polsat box go 12:45)
5. Indykpol AZS Olsztyn – Aluron CMC Warta Zawiercie (polsat sport/ polsat box go 14:00)
6. BBTS Bielsko-Biała – Asseco Resovia Rzeszów (polsat sport/ polsat box go 15:15)
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – VC Barkom-Każany Lwów (polsat sport/ polsat box go 16:30)
8. Jastrzębski Węgiel – PSG Stal Nysa (polsat sport extra/ polsat box go 17:45)
Ostatnio zmieniony 10 sie 2022, o 13:47 przez JootPe2, łącznie zmieniany 1 raz.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: III edition PreZero Grand Prix PLS - LLM 2023 r.

Post autor: Streeter »

Ktoś wie czy to jest biletowane? Z tego co pamiętam w zeszłym roku nie było, ale że wszystko drożeje to kto wie :) rzuciłem okiem na stronę to ani nie znalazłem info że wejście free, ani nie znalazłem, że płatne :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: III edition PreZero Grand Prix PLS - LLM 2022 r.

Post autor: Orduna »

Szalpuk na piasku wygląda równie tragicznie jak na hali.
Ten Żyłkowski niby rozgrywający a rozgrywać nie potrafi.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 943
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: III edition PreZero Grand Prix PLS - LLM 2022 r.

Post autor: Indyk AZS Ol »

Z tych młodziaków AKSu będą ludzie, walka jest 😊
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
zajczik
Posty: 366
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: III edition PreZero Grand Prix PLS - LLM 2022 r.

Post autor: zajczik »

Obejrzałem po secie z dwóch spotkań i nie da się tego oglądać. Reguły ani to plażowe ani halowe. Przyjęcie na palce na piasku aż mi zgrzytają zęby:) Misz masz. Błędów nikt nie gwiżdże. Impreza nie dla mnie przynajmniej.
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 361
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: III edition PreZero Grand Prix PLS - LLM 2022 r.

Post autor: JootPe2 »

Genialny Staszewski przyćmił Wielkiego "Żala". Ja się pytam na co im kolejny przyjmujący ;) Nie wiem, nobody knows.
A pomarańczowi jaka masna stylóweczka, ale granica pomiędzy lifestyle'owym czilem, a kolorystyką dresów ortalionowych z lat 80' rodem z bazaru Jarmark Europa - bardzo cienka przy interpretacji. Ula Lei, słomkowa Havana, pomponiki, dzikie palmy i o to w tym biznesie chodzi.

Brakujący element - skład Nietoperzy:
- Kucher Vitalii
- Tevkun Volodymyr
- Zhukov Andrii
- Holoven Oleksii
- Dovhyl Ilia
- Shchurov Vladyslav
- Smolak Artem
- Mazenko Bohdan
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: III edition PreZero Grand Prix PLS - LLM 2022 r.

Post autor: Kicu »

Zainteresowanie meczami na piasku widzę, że raczej niewielkie. Nie tylko na forum, ale też na trybunach.

Tymczasem LUK Lublin wygrywa turniej. MVP został Włodarczyk. Drugie miejsce dla Nysy, a trzecie dla Lubina.
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: III edition PreZero Grand Prix PLS - LLM 2022 r.

Post autor: PioterZJastrzebia »

Fajnie że drużyny na środek/dolną część tabeli coś w tym sezonie zdobyły :)

W ramach żartu można powiedzieć, że JW w tym sezonie nie zdobędzie mistrzostwa. Zdobywa mistrza tylko gdy wcześniej wygra GP :]
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 361
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: III edition PreZero Grand Prix PLS - LLM 2022 r.

Post autor: JootPe2 »

Po tym jak lublinianie wyciągnęli tego drugiego seta ze stołecznymi - jak najbardziej zasłużyli na championa. Mr. Hornet znowu nie grał - ciekawe czy się coś popsuł czy taka taktyka. Nie śledziłem od początku więc nie wiem czy coś napominali w tej kwestii.

Edit: By Kicu "Zainteresowanie meczami na piasku widzę, że raczej niewielkie. Nie tylko na forum, ale też na trybunach"

Janusz Uznański wypowiadał się w trakcie GP PLS, że w czterech klubach z małopolski mają stworzyć jakąś tam sekcję dla rodzin ukraińskich z dziećmi żeby zwiększyć zainteresowanie i tym samym utworzyć ruch kibicowski dla B-K Lwów. Muszą coś działać żeby to jakoś wyglądało na trybunach w trakcie sezonu. Nawet patrząc na mecz POL-UA to z frekwencją żółto-niebieskich było słabiutko. Jeżeli chodzi o sam turniej LLM, to faktycznie publika nie dopisała - w zeszłym roku było lepiej.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: III edition PreZero Grand Prix PLS - LLM 2022 r.

Post autor: Streeter »

Można trochę frekwencję na miejscu uzasadnić pogodą - w zeszłym roku podczas PreZero w Krakowie była piękna pogoda. No a w tym... Wczoraj co chwilę ulewy, dziś co prawda nie padało (przynajmniej z mojej strony, nie wiem jak na Hucie), ale wczoraj i dziś rano jak się odpaliło pogody, to straszyły deszczem, więc nie dziwne, że część ludzi odpuściła.

Pomijam promocję samego wydarzenia w mieście, gdyby nie fakt, że się interesuje to nie miałbym pojęcia, że coś takiego ma miejsce w Krakowie. Nie widziałem w przestrzeni miejskiej żadnego plakatu reklamy ani nic takiego.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 361
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: III edition PreZero Grand Prix PLS - LLM 2022 r.

Post autor: JootPe2 »

Lokalizacja pewnie też odgrywa dużą rolę. Gdyby takie wydarzenie odbywało się na rynku głównym (lub jakiś deptak, skwer w jakimkolwiek innym mieście) - nawet przypadkowy przechodzeń czasem by wpadł i poobserwował jakiś mecz za friko. Pewnie już koszty organizacyjne, zabezpieczenia itd. wyniosły by o wiele więcej. Wydaje mi się że tego typu imprezy miały by większy hajp w sezonie letnim, sticte na północy kraju, tudzież Pojezierze Mazurskie etc. Chociaż tak z drugiej strony patrząc - dobra reklama tak jak wspominałeś i wszystko w temacie, niezależnie od miejsca.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: III edition PreZero Grand Prix PLS - LLM 2022 r.

Post autor: Streeter »

Znaczy te boiska akurat są przy Zalewie Nowohuckim, przy którym w pogodę jest naprawdę dużo ludzi, więc nie ma dramatu, nawet jak patrząc na mapę Krakowa wydaje się to "na zadupiu" :D no tyle że w taką pogodę to mniej ludzi wybierze się nad zalew, niż w takie 28 stopni i słoneczko.

W Krakowie ludzi nie brakuje, gdyby ludzie wiedzieli o tej imprezie to sporo by przyszło zapewne, a nawet z dwa tygodnie temu byłem przy samym Zalewie i tam też żadnych reklam nie było - no chyba że później wjechały. Nawet jeśli by zawiesili, to i tak średnio, bo większość imprez w mieście jest reklamowanych kilka miesięcy wcześniej, i to dużo mniejsze wydarzenia niż to. Ale to nie pierwszy marketingowy problem w naszej dyscyplinie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 361
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: III edition PreZero Grand Prix PLS - LLM 2022 r.

Post autor: JootPe2 »

Patrząc na pogodę to tylko w sobotę warunki mocno się skiepściły i doszedł mecz reprezentacji z Ukrainą. Frekwencję zaniżoną w tym dniu można by jakoś wytłumaczyć. O czwartku nie mówię, bo to czwartek - wiadomo (też mało kibica), ale już w piątek (początek weekendu) z temperaturą było całkiem sympatycznie, może nie 30, ale też bardzo komfortowo - jednak ludziów na trybunach garsteczka. W perspektywie całego turnieju - jednym słowem mała kaszaneczka.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: III edition PreZero Grand Prix PLS - LLM 2022 r.

Post autor: Streeter »

JootPe2 pisze: 14 sie 2022, o 22:39 W perspektywie całego turnieju - jednym słowem mała kaszaneczka.
Nie no jasne, ale i jakiś marketing by nie zaszkodził :) albo rzeczywiście zmiana tych miejsc, bo każda edycja była w Krakowie, więc "ciekawscy" idei już widzieli, wydarzenie nie aż tak renomowane, by przyciągnęło np. kibiców z Gdańska, do tego te mecze w czwartek i piątek to jakieś nieporozumienie, jeżeli chodzi o oglądalność.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 361
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: III edition PreZero Grand Prix PLS - LLM 2022 r.

Post autor: JootPe2 »

Może wypadałoby opakować to w jeszcze większy brand dla przyciągnięcia zainteresowanych. Jakieś mini turnieje dla rodziców z maluchami na pobocznym boisku, gry, zabawy, inne formy rozrywki. No, ale wiadomo takie przedsięwzięcia wiązałyby się poważniejszymi nakładami. Niech głowią się organizatorzy i sponsorzy. Nie nasza brocha.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”