Sparingi przed sezonem 2022/2023

Diomedea
Posty: 4246
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: Diomedea »

Orzi pisze: 17 wrz 2022, o 10:43
Diomedea pisze: 15 wrz 2022, o 19:53 Czemu Halabka za bandami? Taka tradycja? I blado wyglada.
Ciunek ma byc jednak pierwszym? Czy sprawa otwarta?

Moze i fajne. Tylko co z tego? Kujundzic nic ciekawego nie gra wiec zostali Filipiak i Takwam. I dziura w bloku.
A Olsztyn ma otwarte wszystkie strefy, tylko pipa jeszcze nie grali.
Raczej po prostu Kuba Hawryluk nie może grać, bo jest na reprezentacji
Dzieki, ale zorientowalam sie juz, jak widac. :)
Co nie zmienia faktu, ze Ciunek gra skupiony na maksa. I lepiej niz w wejsciach w poprzednim sezonie. Dobrze-obaj zrobia postepy, choc IMHO sufit Hawryluka jest sporo wyzszy.
Kube zobaczymy dzisiaj za troche ponad godzine.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2022, o 16:43 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Mega ciekawy jestem tej Werony, która dzisiaj zobaczymy. Ona i Olsztyn to będą chyba takie najciekawsze drużyny do śledzenia

Sapozkow i Keita jeszcze tacy nie ociosani.
Mozic natomiast to zawodnik już gotowy do wielkiego grania. Podobnie jak Tupczyj. Mega niedoceniany zawodnik. Nie rozumiem dlaczego przez te lata ktoś lepszy go nie wyłowił
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: bono »

Jak narazie wyśmiewani na tym forum Ukraińcy prowadzą po pierwszym secie z gwiazdami Stojczewa ;)
nie ma już nic... :<
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

bono pisze: 17 wrz 2022, o 17:03 Jak narazie wyśmiewani na tym forum Ukraińcy prowadzą po pierwszym secie z gwiazdami Stojczewa ;)
Wyśmiewanie przez Ordune to niemal jak komplement.
Ale on akurat gdy jeszcze nie znano składu to wiedział, że Lwów będzie dostawał baty. Prawda jest taka, że mimo wszystko niezły skład sklecili. Do PO raczej nie wejdą, ale Tupczyj i Kvalen to może wystarczyć na utrzymanie. Ten Szczurow też niezły
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: Orzi »

bono pisze: 17 wrz 2022, o 17:03 Jak narazie wyśmiewani na tym forum Ukraińcy prowadzą po pierwszym secie z gwiazdami Stojczewa ;)
Mnie będzie cieszył każdy dobry mecz Lwowa po tych wiadrach pomyj wylewanych na nich w mediach społecznościowych. Na razie jest dobrze, imo spokojnie się utrzymają
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Firkal trochę się spalił
Ale to też ciekawy zawodnik z tego co widać

Spore problemy sprawiają te zagrywki Cortesii
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: akukuk »

Poda ktoś wynik meczu Lublina? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

akukuk pisze: 17 wrz 2022, o 17:47 Poda ktoś wynik meczu Lublina? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
3:0 dla Lublina. Dość gładkie zwycięstwo. W Berlinie chodziło tylko prawe skrzydło i Brehme. W Lublinie świetny mecz Malinowskiego i Włodarczyka
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

26 lat różnicy między Raphaelem, a libero Werony, ciekawe czy na tym poziomie to nie jest jakiś rekord.

Niezłe te dwa sety w wykonaniu Lwowa, podobał mi się nawet ten drugi rozgrywający (tzn. nie robił wstydu), potem Werona złapała odpowiedni skład i było gorzej. Ciekawe, że Stojczew woli grać Keitą na przyjęciu zamiast wstawić go na atak - dla Werony słabo, dla rozwoju Keity bardzo fajnie.

Jutro bardzo fajny mecz.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 17 wrz 2022, o 18:44 26 lat różnicy między Raphaelem, a libero Werony, ciekawe czy na tym poziomie to nie jest jakiś rekord.

Niezłe te dwa sety w wykonaniu Lwowa, podobał mi się nawet ten drugi rozgrywający (tzn. nie robił wstydu), potem Werona złapała odpowiedni skład i było gorzej. Ciekawe, że Stojczew woli grać Keitą na przyjęciu zamiast wstawić go na atak - dla Werony słabo, dla rozwoju Keity bardzo fajnie.

Jutro bardzo fajny mecz.
No nie robił wstydu to mało powiedziane. Te niektóre przerzuty miał bardzo fajne. Pamiętam Storożyłowa i tego drugiego co był w Radomiu i jednak obecnie ci młodsi Ukraińcy jak ten czy ten Szczurow co był na ME to znacznie lepszy poziom. Wynik był do przewidzenia, ale Lwów się naprawdę dobrze zaprezentował. Może poza 3 setem.
Jutro oba mecze powinny być ciekawe. Skrzydła Berlina a Werony dzieli jednak przepaść i mecz o 3 miejsce powinien być bardziej wyrównany a finał powinien być już szczególnie ciekawy. Szerszen/Malinowski/Włodarczyk to takie skrzydła, że gdy mają swój dzień to mogą powalczyć z każdym, choć faworytem dalej będzie Werona.
Gierek
Posty: 273
Rejestracja: 16 lip 2014, o 18:58
Płeć: M

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: Gierek »

Drużyna z Lwowa na obecną chwilę w dzisiejszym meczu rozczarowuje mnie... sporo błędów.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: Orzi »

Niech ten Yenipazar już przyjedzie, bo rozegranie Lwów ma fatalne
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Orzi pisze: 18 wrz 2022, o 14:28 Niech ten Yenipazar już przyjedzie, bo rozegranie Lwów ma fatalne
Młody jest bardzo nierówny

Wczoraj mu piłka fajnie chodziła. A dziś skala baboli na rozegraniu jest niespotykana

Smolar też bardziej przeszkadza niż pomaga.
Kvalen-34 lat, Tupczyj-21lat czyli jeszcze lepiej.
Mógłby się realizator lepiej przygotować
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: Streeter »

Fajnie się słucha dopingu w Globusie i innych rytmów niż festynowo-sanatoryjne propozycje z MŚ :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Ogarnął się Komenda i dobrze prowadzi grę w 3 secie ale ciągle daleko do katowickiej formy.

Fajnie czytają Mozica i Keite (dopóki Hudzik go nie ściągnął blokiem) w bloku lublinianie i na tym lewym tak młodzi nie poszaleli.
Kłamca.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

ciorny17 pisze: 18 wrz 2022, o 17:58 Ogarnął się Komenda i dobrze prowadzi grę w 3 secie ale ciągle daleko do katowickiej formy.

Fajnie czytają Mozica i Keite (dopóki Hudzik go nie ściągnął blokiem) w bloku lublinianie i na tym lewym tak młodzi nie poszaleli.
Katowicka forma Komendy to dość spory mit.
Nie grał nic wielkiego. Od solidnie i bardzo dokładnie.
Powiem, że dziś nawet gra szybciej niż w Katowicach przy zachowanej dokładności.
W Katowicach tam robotę robił Butryn, Rousseaux oraz Sobański miał najlepszy sezon w karierze

Lublin może być takim Radomiem ligi( tym z Żalinskim, Żygalowem i Fornalem). Na najsilniejszych chyba nie starczy, ale tych słabszych będą regularnie klepać i raczej spokojny awans do PO ich czeka

Ps. Całkiem mnie nie przekonuje w rozegraniu ten Torelli
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: Orzi »

kamil1999 pisze: 18 wrz 2022, o 18:02
ciorny17 pisze: 18 wrz 2022, o 17:58 Ogarnął się Komenda i dobrze prowadzi grę w 3 secie ale ciągle daleko do katowickiej formy.

Fajnie czytają Mozica i Keite (dopóki Hudzik go nie ściągnął blokiem) w bloku lublinianie i na tym lewym tak młodzi nie poszaleli.
Katowicka forma Komendy to dość spory mit.
Nie grał nic wielkiego. Od solidnie i bardzo dokładnie.
Powiem, że dziś nawet gra szybciej niż w Katowicach przy zachowanej dokładności.
W Katowicach tam robotę robił Butryn, Rousseaux oraz Sobański miał najlepszy sezon w karierze

Lublin może być takim Radomiem ligi( tym z Żalinskim, Żygalowem i Fornalem). Na najsilniejszych chyba nie starczy, ale tych słabszych będą regularnie klepać i raczej spokojny awans do PO ich czeka

Ps. Całkiem mnie nie przekonuje w rozegraniu ten Torelli
Tego spokojnego awansu bym raczej nie zakładał, bo mamy tak - żelazna piątka Zaksa, JW, Zawiercie, Rzeszów, Skra, a potem jest Olsztyn, Warszawa, Nysa (tak, oni się bardzo wzmocnili) i Lublin właśnie. Więc będzie walka do końca, no chyba że Skra się tak stoczy jak sparingi na to wskazują :D
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: PioterZJastrzebia »

Ależ Lublinianie tego tiebreaka wyciągnęli 8-) 3 piłki meczowe dla Werony obronione, 3 asy Malinowskiego, a chwilę potem zagrywka Wachnika kończy mecz.
buzinga
Posty: 1209
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: buzinga »

Orzi pisze: 18 wrz 2022, o 18:58
Tego spokojnego awansu bym raczej nie zakładał, bo mamy tak - żelazna piątka Zaksa, JW, Zawiercie, Rzeszów, Skra, a potem jest Olsztyn, Warszawa, Nysa (tak, oni się bardzo wzmocnili) i Lublin właśnie. Więc będzie walka do końca, no chyba że Skra się tak stoczy jak sparingi na to wskazują :D
A ja myślę, że Gdańsk będzie czarnym koniem rozgrywek. Oni tak sobie niepozornie, bez zbędnego medialnego szumu zbudowali bardzo ciekawą drużynę. Nie zdziwi mnie jak sezon zasadniczy skończą gdzieś między 4-6.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Orzi pisze: 18 wrz 2022, o 18:58
kamil1999 pisze: 18 wrz 2022, o 18:02
ciorny17 pisze: 18 wrz 2022, o 17:58 Ogarnął się Komenda i dobrze prowadzi grę w 3 secie ale ciągle daleko do katowickiej formy.

Fajnie czytają Mozica i Keite (dopóki Hudzik go nie ściągnął blokiem) w bloku lublinianie i na tym lewym tak młodzi nie poszaleli.
Katowicka forma Komendy to dość spory mit.
Nie grał nic wielkiego. Od solidnie i bardzo dokładnie.
Powiem, że dziś nawet gra szybciej niż w Katowicach przy zachowanej dokładności.
W Katowicach tam robotę robił Butryn, Rousseaux oraz Sobański miał najlepszy sezon w karierze

Lublin może być takim Radomiem ligi( tym z Żalinskim, Żygalowem i Fornalem). Na najsilniejszych chyba nie starczy, ale tych słabszych będą regularnie klepać i raczej spokojny awans do PO ich czeka

Ps. Całkiem mnie nie przekonuje w rozegraniu ten Torelli
Tego spokojnego awansu bym raczej nie zakładał, bo mamy tak - żelazna piątka Zaksa, JW, Zawiercie, Rzeszów, Skra, a potem jest Olsztyn, Warszawa, Nysa (tak, oni się bardzo wzmocnili) i Lublin właśnie. Więc będzie walka do końca, no chyba że Skra się tak stoczy jak sparingi na to wskazują :D
Jeśli jednak Bednorza nie będzie to ja bym Skrę nie stawiał w żelaznej 5. Ale w sumie masz rację. Gdańsk też się mega wzmocnił w sumie i Suwałki jeszcze mamy.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: jaet »

To sobie Keita potańczył :]
Zaskakująco dobrze przyjmuje, przynajmniej dla mnie bo wiele go nie oglądałem wcześniej.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Diomedea
Posty: 4246
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: Diomedea »

buzinga pisze: 18 wrz 2022, o 19:07
Orzi pisze: 18 wrz 2022, o 18:58
Tego spokojnego awansu bym raczej nie zakładał, bo mamy tak - żelazna piątka Zaksa, JW, Zawiercie, Rzeszów, Skra, a potem jest Olsztyn, Warszawa, Nysa (tak, oni się bardzo wzmocnili) i Lublin właśnie. Więc będzie walka do końca, no chyba że Skra się tak stoczy jak sparingi na to wskazują :D
A ja myślę, że Gdańsk będzie czarnym koniem rozgrywek. Oni tak sobie niepozornie, bez zbędnego medialnego szumu zbudowali bardzo ciekawą drużynę. Nie zdziwi mnie jak sezon zasadniczy skończą gdzieś między 4-6.
Tez tak uwazam. O ile atakujacy wytrzyma bez kontuzji, ale jakos dotychczas nie mial problemu. Zreszta w razie czego zawsze moga Nasevicha przestawic.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: Streeter »

Ja trochę nie czaję tego przestawiania Keity na przyjęcie. W czasie gdy Mistrzostwa Świata i Europy wygrywa drużyna z Romano, a klubowe Mistrzostwa Europy drużyna z Kaczmarkiem, gdzie jak Zaytsev i jemu podobni popadają już całkiem, to jedynym atakującym umiejącym ładować bomby zostanie Nimir, to takiego Keitę, co tłucze na ataku jak głupi ustawia się na przyjęcie. Po co? Raz że nigdy przecież w tym przyjęciu Grebennikovem nie zostanie, dwa że jednak jak są zadania defensywne, to i ciężej się nieraz zebrać do ataku czy wykrzesać pełną moc itd. Moim zdaniem jednak większy potencjał on ma na atak. Nawet i ta Verona wydaje mi się, że lepiej zbilansowanie by wyglądała z Perrinem i Moziciem na przyjęciu i Keitą na ataku, niż w tym zestawieniu co dzisiaj zaczynało.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: Simao »

Po pierwszych sparingach, trochę taka zabawa w przewidywania sezonowe z mojej strony. Dla mnie w sezonie drużyny z pierwszej 8-10, bo walka o ósemkę będzie do końca pomiędzy kilkoma drużynami. ZAKSA (tu mistrzostwa już raczej nie będzie), JW, Zawiercie - to pierwsza trójka. Dalej Warszawa, Olsztyn, Resovia (moja Resovia, zawsze coś..., miejsce 5-7, podobnie Skra. Do końca o ósemkę będą walczyć Nysa, Lublin, Gdańsk (któryś z tych klubów może być czarnym koniem rozgrywek). Spokojne utrzymanie Lubin, Suwałki, Radom, Katowice. Walka o utrzymanie pomiędzy Lwowem a BBTS. Te dwa kluby ostatecznie będą zdobywać punkty również z tymi klubami, które zakwalifikowałem, jako spokojne utrzymanie. W sezonie mogą się pojawić kontuzje, problemy zdrowotne i takie kluby jak Radom, Suwałki, Lubin czy Katowice mogą zająć miejsce Lwowa lub BBTS, czyli sam dół tabeli.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: Orzi »

Simao pisze: 19 wrz 2022, o 11:49 Po pierwszych sparingach, trochę taka zabawa w przewidywania sezonowe z mojej strony. Dla mnie w sezonie drużyny z pierwszej 8-10, bo walka o ósemkę będzie do końca pomiędzy kilkoma drużynami. ZAKSA (tu mistrzostwa już raczej nie będzie), JW, Zawiercie - to pierwsza trójka. Dalej Warszawa, Olsztyn, Resovia (moja Resovia, zawsze coś..., miejsce 5-7, podobnie Skra. Do końca o ósemkę będą walczyć Nysa, Lublin, Gdańsk (któryś z tych klubów może być czarnym koniem rozgrywek). Spokojne utrzymanie Lubin, Suwałki, Radom, Katowice. Walka o utrzymanie pomiędzy Lwowem a BBTS. Te dwa kluby ostatecznie będą zdobywać punkty również z tymi klubami, które zakwalifikowałem, jako spokojne utrzymanie. W sezonie mogą się pojawić kontuzje, problemy zdrowotne i takie kluby jak Radom, Suwałki, Lubin czy Katowice mogą zająć miejsce Lwowa lub BBTS, czyli sam dół tabeli.
Radom po zeszłorocznym cyrku trochę się zabezpieczył, i zatrudnił jedynie dwóch obcokrajowców. Czyli gdy nadazy się kontuzja to będą mogli szukać zastępstwa na całym świecie.

Ale ogólnie się zgadzam. Nie wiem czy bym nie wrzucił Suwałk na ten sam poziom co bbts/barkom, ale to i tak trochę na siłę.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: lukecik »

W najbliższy weekend odbędą się co najmniej dwa ciekawe turnieje towarzyskie. Memoriał Arkadiusza Gołasia, w którym zagrają Warta Zawiercie, Berlin, Zaksa i Lwów. Transmisja w Polsacie Sport.
Drugi turniej, TAURON Giganci Siatkówki: Skra, VC Maaseik, Jastrzębie i Volleyteam Roselare. Mecze pokaże TVP Sport.
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 361
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: JootPe2 »

Wszystkich turniejów do końca pozostało jeszcze 5. Te dwa co wymieniasz najciekawsze. Szkoda tylko, że godziny transmisji się pokrywają. Już jutro startuje Złoty Kiwon. Oprócz tego równolegle z Gołasiem i Tauron Giganci odbędzie się Nowodworski Turniej + Coupe Fred Fellay.

edit: rozkład dla zainteresowanych:

22-23 września: Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej w Gorlicach i Kobylance "Puchar Złotego Kiwona"
1. Mecz nr 1: OK Ribnica Kraljevo - VK Mirad Unipu Presov / 22.09 14:30
2. Mecz nr 2: Milas Belediye Spor - Vegyesz RC Kazincbarcika / 22.09 17:00
3. Mecz nr 3: Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice / 22.09 19:30
4. Mecz nr 4: zwycięzcy meczów 1 i 2 / 23.09 10:00
5. Mecz o 5 miejsce / 23.09 13:00
6. Mecz o 3 miejsce / 23.09 15:30
7. Mecz Finałowy / 23.09 17:00

24-25 września: XVII Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia Swarzędz-Zalasewo/ Transmisja TV
1. Półfinał I: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VC Barkom-Każany Lwów / sobota 14:45
2. Półfinał II: Aluron CMC Warta Zawiercie - Berlin Recycling Volleys / sobota 17:30
3. Mecz o III miejsce: niedziela 14:45
4. Finał: niedziela 17:30

24-25 września: XIII Międzynarodowy Turniej Charytatywny "Tauron Giganci Siatkówki" Twardogóra / Transmisja TV
1. Mecz 1: PGE Skra Bełchatów - VC Greenyard Maaseik / 15:50 sobota
2. Mecz 2: Jastrzębski Węgiel - Knack Volley Roeselare / 17:55 sobota
3. Mecz 3: PGE Skra Bełchatów - Knack Volley Roeselare / 14:55 niedziela
4. Mecz 4: Jastrzębski Węgiel - VC Greenyard Maaseik / 16:55 niedziela

24-25 września: II Nowodworski Turniej Siatkówki Mężczyzn w Nowym Dworze Mazowieckim
1. Półfinał I: LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn / sobota 14:30
2. Półfinał II: Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki / sobota 17:00
3. Mecz o III miejsce: niedziela 11:00
4. Finał: niedziela 13:00

24-25 września: Turniej siatkówki w Genewie "Coupe Fred Fellay"
Samedi 24 septembre
13h : Chênois Genève Volleyball – PSG Stal Nysa
15h : Netzhoppers KW-Bestensee – Tour Volley-Ball
17h : PSG Stal Nysa – Netzhoppers KW-Bestensee
19h : Tours Volley-Ball – Chênois Genève Volleyball
Dimanche 25 septembre
13h : Chênois Genève Volleyball – Netzhopper KW-Bestensee
15h : PSG Stal Nysa – Tours Volley-ball
17h : Finale 3-4
19h : Finale 1-2
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

Tak oglądam ten Memoriał Gołasia i Lwów to chyba ma prostą taktykę na ten sezon - oranie atakującego ile się da.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: Kicu »

Karyagin MVP pierwszego meczu Memoriału Gołasia. I co hejterzy? :] ;)
buzinga
Posty: 1209
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Sparingi przed sezonem 2022/2023

Post autor: buzinga »

Kicu pisze: 24 wrz 2022, o 15:18 Karyagin MVP pierwszego meczu Memoriału Gołasia. I co hejterzy? :] ;)
Naprawdę? Przecież on grał mocno przeciętnie. Fakt widać spory potencjał, ale dużo szlifowania jeszcze przed nim. No i brak zgrania z Januszem się kłaniał momentami, aż nazbyt wyraźnie. Sammelvuo go sobie ogra na przestrzeni sezonu tyle ile będzie w stanie, ale żeby coś z chłopaka było to jednak musiałby zostać w Kentaki na dłużej niż rok.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”