PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: lukecik »

To chyba nie przypadek, że akurat dziś przyszła ta wpadka. Chory terminarz zbiera swoje żniwo, widocznie wycieczka do Suwałk odbiła się na Jastrzębiu. W czwartek wieczorem wracaj z Suwałk na Śląsk i graj mecz w sobotę, no głupota. Nawet nie zdążyli po tej podróży odpocząć.
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 766
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: jimiq »

Terminarz do bani ale to nie do końca tłumaczy.
Może jakby co jakis mecz zagrali w pełni rezerwami, rezerwy nabrały by przy okazji pewności i ten czas inaczej to by wyglądało. A mają kogo wystawić
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 766
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: jimiq »

jimiq pisze: 26 lis 2022, o 21:56 Terminarz do bani ale to nie do końca tłumaczy.
Może jakby co jakis mecz zagrali w pełni rezerwami, rezerwy nabrałyby przy okazji pewności i mysle ze inaczej to by wyglądało. A mają kogo wystawić
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: kamil1999 »

Co prawda poprzedniego seta Lwów wygrał bez Tupczyja, ale całego meczu tak nie wygra.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: dezerter »

Kolejka cudów...
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: lukecik »

Paweł Pietraszko wczoraj 8/10 w ataku i 8 bloków. :o W ogóle gra dobry sezon i zaczynam żałować, że do nas nie trafił, bo było ponoć blisko. Mało medialny, ale bardzo solidny środkowy.

Co ciekawe w poprzednim sezonie przeciwko JW na tej samej hali zanotował 9 bloków. Chyba ma jakiś patent na JW w Jastrzębiu. :)
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: MAG siatki »

Co do transferu styczniowego w ZAKSIE, to wygląda na to, że klub się na niego zdecydował.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2022, o 11:59 przez MAG siatki, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: MAG siatki »

kamil1999 pisze: 26 lis 2022, o 19:07
No ja jakoś mieszkańcem Jastrzębia- Zdroju nie jestem. Nawet nie powiatu Jastrzębskiego a jeżdzę w miarę regularnie na mecze domowe jeśli praca pozwala. Dzisiaj akurat tak wyjątkowo zostałem w domu. A ja też nie jestem jakimś wyjątkiem bo na mecze Jastrzębia jeździ po prostu fani siatkówki z całej okolicy, więc to nie tylko kwestia miasta, więc to nie jest tak, że się nie da bo hala daleko od centrum jak to piszą fani Zaksy. Ponad połowa fanów JW to osoby z poza Jastrzębia, widać po rejestracjach na zawsze pełnym parkingu. Swoją drogą czasami nawet Czesi jeżdżą na mecze JW bo też mają blisko.

No to dokładnie tak jak w Kędzierzynie, bo jak zmierzam w kierunku hali i widzę stojące wokół niej samochody, to 60% z nich przyjechało z innych opolskich powiatów, jak również z innych województw. Dość regularnie - to taka ciekawostka - przyjeżdżają też kibice z Czech. To miłe.
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: firefoxkk »

MAG siatki pisze: 27 lis 2022, o 11:54 Co do transferu styczniowego w ZAKSIE, to wygląda na to, że klub się na niego zdecydował.
Tak tylko pytanie teraz nawet jak przyjdzie jakiś przyjmujący kto odejdzie z obecnie grających, bo jak widać po wczorajszym meczu Staszewski, jako 4 przyjmujący się w tym sezonie sprawdza, a Wojtek miał lepsze i gorsze mecze, ale zazwyczaj całościowo gra pozytywnie.
Karyagina, chyba nawet jak by chcieli to nie mogą oddać, bo wątpie ze wypozyczenie po kilku miesiącach można od tak przerwać i powiedzieć nara, jak od 2 miesięcy uczą go grać w siatkówkę na treningach :) (trochę go szkoda, bo jest jakiś tam potencjal w nim),

Zeby utrzymać najlepszy poziom/potencjał moze pozbycie się Klutha, a zostawienie Karyagina jako 2 atakującego nie jest lepsze? Częściej grywał na tej pozycji w swojej karierze, a nie oszukujmy się Kluth juz po 2 stronie rzeki, wątpie ze jakis klub z plusligi by go chciał.
Śliwka+Żalinski+Staszewski+nowy zawodnik, Kaczmarek+Karyagin chyba najlepsze rozwiązanie, a Bartek Kluth niech sobie idzie odbijać w Strzelcach Opolskich, jeśli tam będzie mial szanse grac ;)
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: Simao »

Zawiercie ma na razie dużo szczęścia, zobaczymy czy będzie tak do końca sezonu. Między innymi czy wytrzyma Uros. Konarski zaczął coś grać, bo na początku sezonu bardzo słabo, to duży plus.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: Szary Wilk »

Na razie Warszawa gra świetnie w ataku i beznadziejnie w zagrywce.

O, właśnie 1 dobry serwis i juz siadło. Mecz do wygrania, ale nie mogą popełniać głupich błędów. Na środku mają ogromną przewagę. Nowakowski na swoim pułapie jest dalej nie do zatrzymania.

Fajnie wygląda Firlej, poprawił mocno grę z pola. Może już nie ponosi go tak fantazja, ale gra jest dokładniehsza.

No atakujący klasa w I secie, majstersztyk.

Konar 0/6
Klapwijk 1/6

Kuleje Szalpuk w przyjęciu, niestety
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: ciorny17 »

Co Nowakowski zagrał, wow 8-)
Jeśli Szalpuk nie dołoży zagrywki, to na dłuższą metę nie bilansuje się, niezależnie od bardzo dobrej jakości w ofensywie. Za dużo zbyt łatwych piłek się odbija od niego w sposób uniemożliwiający szybką grę i grę środkiem.
Kłamca.
bryt.bryt
Posty: 374
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: bryt.bryt »

Przykro mi się patrzy na Projekt. Coraz trudniej mi im kibicować.
jeep
Posty: 232
Rejestracja: 15 kwie 2022, o 22:19
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: jeep »

Statystycznie Projekt w ataku o klasę wyżej od Aluronu, skuteczność wręcz niesamowita (z wyjątkiem oczywiście dobiegającego czterdziestki Klapwijka, który przybył do Polski na zasłużony odpoczynek). Szalpuk 65%, Tillie 78%! Ale poruszają się po boisku dostojnie i bez pośpiechu. Rzadko się zdarzało, żeby któryś się ruszył do piłki po wybloku. Zagadka gładkiej porażki kryje się w liczbach: przeciętna wieku Aluronu 29,5 roku, Projektu: 32. Komu tuż przed emeryturą chce się biegać i skakać?
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: Szary Wilk »

Nie rozumiem, jak można kręcić tak mizerne wyniki jak Warszawa. Jest mocny środek, jest do niedawna 2 libero reprezentacyjny, jest Janek Firlej i Tillie. Szalpuk też w ataku zaczyna wyglądać dobrze. To co się dzieje to według mnie jest wina trenera, który niedługo powinien pożegnać się z klubem.

Są też beznadziejne transfery, których nie potrafię zrozumieć. O ile Weber mógł być przestrzelony i mieli prawo do pomyłki, tak ściąganie Klapwijka to jakieś totalne nieporozumienie i chyba układy agentów, bo facet ma 37 lat i nawet w swoim peaku nie był to zawodnik do walki o wysokie cele w tak silnej lidze jak nasza. Można by było ściągnąć zawodnika z 1 ligi, który by wypalił. Chyba, że Klapwijk gra za pół darmo i taki 1 ligowiec jest sporo droższy...

Oprócz tego Yuri Semeniuk. Transfer wynikający chyba z fajnopolonizmu, że ładnie to by wyglądało wziąć Ukraińca do zespołu w tak ciężkich dla nich czasach, ale to prawdopodobnie najgorszy środkowy w lidze na ten moment.

Biorąc pod uwagę całokształt i to jakich zawodników ściągał Projekt w ostatnich 2-3 sezonach (Trinidad,Superlak,Ziobrowski,Semeniuk,Baranek), to dla mnie osoby zarządzające tym klubem są w cholerę niekompetentne i wcale mnie to nie dziwi, bo podobnie było z kimś od przygotowania fizycznego/fizjoterapii, jak ich zawodnicy co chwilę się łamali, więc nijakość chyba dotyczy wszystkich osób tam zatrudnionych.

Druga rzecz to zasłanianie się problemami finansowymi. Jak się ma takie problemy, to się rezygnuje z dużych kontraktów i buduje ekipę za mniejszą kasę, a nie porywa z motyką na słońce. Bo jeśli kogoś stać na Anastasiego,Santilliego i Tillie,Kwolka,Szalpuka,Nowakowskiego,Wronę,Wojtaszka w ostatnich sezonach (a kontrakty reprezentantów kosztują naprawdę dużo z uwagi na ich renomę i polski paszport), a do nich dorzuca jakiś totalny szrot, to znaczy, że nie potrafi zarządzać pieniędzmi i wygląda jak dziecko, które 80-90 % kieszonkowego rozbije w jeden weekend na duże przyjemności i potem może pozwolić sobie tylko na gumy kulki i najtańsze lizaki.
przemik
Posty: 1500
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: przemik »

Gra Projektu wyglądała o niebo lepiej niż to co pokazali w meczu z Lublinem.
Tez zachodzę w głowę dlaczego klub z takim budżetem - tak słabo się prezentuje i coraz bardziej zaczyna uwierać stołek Santiliego
___
Noworoczny Kibic Siatki
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: Szary Wilk »

Muzaja w przyszłym sezonie w Resovii najprawdpodobniej nie będzie i wcale się nie dziwię. Co by nie mówić ogromny pech, bo zeszły sezon miał wręcz życiowy, a ten również życiowy, ale zupełnie w drugą stronę. Myślę, że najlepiej dla niego byłoby iść grać zagranicę. Najlepiej do Turcji. Tam dostawałby duża liczbę piłek i zeszłaby z niego PlusLigowa presja. Jest to jednak mało realne wobec tak słabego sezonu, a z drugiej strony chętnych na zatrudnienie polskiego zawodnika w naszej lidze nigdy nie zabraknie, więc typowałbym raczej w AZS Olsztyn (wątpię w zatrzymanie Butryna) lub LUK Lublin. Przy odrobinie szczęścia weźmie go Warszwa, bo oni lubią odgrzewać kotlety.
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: kamil1999 »

firefoxkk pisze: 27 lis 2022, o 13:08
MAG siatki pisze: 27 lis 2022, o 11:54 Co do transferu styczniowego w ZAKSIE, to wygląda na to, że klub się na niego zdecydował.
Tak tylko pytanie teraz nawet jak przyjdzie jakiś przyjmujący kto odejdzie z obecnie grających, bo jak widać po wczorajszym meczu Staszewski, jako 4 przyjmujący się w tym sezonie sprawdza, a Wojtek miał lepsze i gorsze mecze, ale zazwyczaj całościowo gra pozytywnie.
Karyagina, chyba nawet jak by chcieli to nie mogą oddać, bo wątpie ze wypozyczenie po kilku miesiącach można od tak przerwać i powiedzieć nara, jak od 2 miesięcy uczą go grać w siatkówkę na treningach :) (trochę go szkoda, bo jest jakiś tam potencjal w nim),

Zeby utrzymać najlepszy poziom/potencjał moze pozbycie się Klutha, a zostawienie Karyagina jako 2 atakującego nie jest lepsze? Częściej grywał na tej pozycji w swojej karierze, a nie oszukujmy się Kluth juz po 2 stronie rzeki, wątpie ze jakis klub z plusligi by go chciał.
Śliwka+Żalinski+Staszewski+nowy zawodnik, Kaczmarek+Karyagin chyba najlepsze rozwiązanie, a Bartek Kluth niech sobie idzie odbijać w Strzelcach Opolskich, jeśli tam będzie mial szanse grac ;)
Ale czemu na siłę się kogoś pozbywać? Nie ma takiej zasady, że w klubie musi być liczba zawodników maksymalnie wynosząca "x".
Szary Wilk pisze: 27 lis 2022, o 17:48
Oprócz tego Yuri Semeniuk. Transfer wynikający chyba z fajnopolonizmu, że ładnie to by wyglądało wziąć Ukraińca do zespołu w tak ciężkich dla nich czasach, ale to prawdopodobnie najgorszy środkowy w lidze na ten moment.
Szary ja nie wiem co ty masz z tym fajnopolinizmem. Semeniuk przede wszystkim ciekawie od lat wygląda w reprezentacji. W Maaseik jak dobrze kojarzę też się sprawdził. Były solidne przesłanki by podejrzewać, że jako 3 w Warszawie sobie poradzi. Podbobnie jak z Kavalovem w Cuprum, który z składu Ukrainy na stałe wygryzł bardzo solidnego Jereszczenko i grał w pierwszym składzie klubu rosyjskiej ligi w zeszłym sezonie. Ale nie każdy transfer uda się trafić. Tak jak z Weberem jak na razie. Czy któryś z tej dwójki jeszcze odpali? Zobaczymy.
Poza tym jeśli się nie mylę to obecnie w Polsce Ukrainca z przyczyn naszej polityki opłaca się bardziej zatrudnić niż innego cudzoziemca, jeśli prezentuje podobny poziom co ten cudzoziemiec. Więc ty widzisz fajnopolizm, ja raczej pragmatyzm.
A Baranek jak na moment transferu to całkiem solidny ruch był.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2022, o 19:20 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: lukecik »

Simao pisze: 27 lis 2022, o 15:04 Zawiercie ma na razie dużo szczęścia, zobaczymy czy będzie tak do końca sezonu. Między innymi czy wytrzyma Uros. Konarski zaczął coś grać, bo na początku sezonu bardzo słabo, to duży plus.
Konarski dzisiaj znów zagrał katastrofę, mając w pewnym momencie 0/7. Za to miał punktowy blok, więc nie opłacało się go ściągać z parkietu. To już Klapwijk mając delikatnie lepszy % w ataku zjechał do bazy, ale Konar grał do końca. Na razie Winiara bronią wyniki, ale zobaczymy za parę miesięcy jak na tym kolesiostwie wyjdzie.

Warszawa dziś aż 22 zepsute zagrywki w trzysetowym meczu, to jest jakieś nieporozumienie. Za to Firlej miał takie dwa-trzy zagrania na środek, że palce lizać. Zwłaszcza ta wrzutka do Wrony z czwartego metra tyłem do siatki.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: Szary Wilk »

kamil1999 pisze: 27 lis 2022, o 19:06
firefoxkk pisze: 27 lis 2022, o 13:08
MAG siatki pisze: 27 lis 2022, o 11:54 Co do transferu styczniowego w ZAKSIE, to wygląda na to, że klub się na niego zdecydował.
Tak tylko pytanie teraz nawet jak przyjdzie jakiś przyjmujący kto odejdzie z obecnie grających, bo jak widać po wczorajszym meczu Staszewski, jako 4 przyjmujący się w tym sezonie sprawdza, a Wojtek miał lepsze i gorsze mecze, ale zazwyczaj całościowo gra pozytywnie.
Karyagina, chyba nawet jak by chcieli to nie mogą oddać, bo wątpie ze wypozyczenie po kilku miesiącach można od tak przerwać i powiedzieć nara, jak od 2 miesięcy uczą go grać w siatkówkę na treningach :) (trochę go szkoda, bo jest jakiś tam potencjal w nim),

Zeby utrzymać najlepszy poziom/potencjał moze pozbycie się Klutha, a zostawienie Karyagina jako 2 atakującego nie jest lepsze? Częściej grywał na tej pozycji w swojej karierze, a nie oszukujmy się Kluth juz po 2 stronie rzeki, wątpie ze jakis klub z plusligi by go chciał.
Śliwka+Żalinski+Staszewski+nowy zawodnik, Kaczmarek+Karyagin chyba najlepsze rozwiązanie, a Bartek Kluth niech sobie idzie odbijać w Strzelcach Opolskich, jeśli tam będzie mial szanse grac ;)
Ale czemu na siłę się kogoś pozbywać? Nie ma takiej zasady, że w klubie musi być liczba zawodników maksymalnie wynosząca "x".
Szary Wilk pisze: 27 lis 2022, o 17:48
Oprócz tego Yuri Semeniuk. Transfer wynikający chyba z fajnopolonizmu, że ładnie to by wyglądało wziąć Ukraińca do zespołu w tak ciężkich dla nich czasach, ale to prawdopodobnie najgorszy środkowy w lidze na ten moment.
Szary ja nie wiem co ty masz z tym fajnopolinizmem. Semeniuk przede wszystkim ciekawie od lat wygląda w reprezentacji. W Maaseik jak dobrze kojarzę też się sprawdził. Były solidne przesłanki by podejrzewać, że jako 3 w Warszawie sobie poradzi. Podbobnie jak z Kavalovem w Cuprum, który z składu Ukrainy na stałe wygryzł bardzo solidnego Jereszczenko i grał w pierwszym składzie klubu rosyjskiej ligi w zeszłym sezonie. Ale nie każdy transfer uda się trafić. Tak jak z Weberem jak na razie. Czy któryś z tej dwójki jeszcze odpali? Zobaczymy.
Poza tym jeśli się nie mylę to obecnie w Polsce Ukrainca z przyczyn naszej polityki opłaca się bardziej zatrudnić niż innego cudzoziemca, jeśli prezentuje podobny poziom co ten cudzoziemiec. Więc ty widzisz fajnopolizm, ja raczej pragmatyzm.
A Baranek jak na moment transferu to całkiem solidny ruch był.
To ironia ;) Nie bierz wszystkiego na serio co piszę w takim tonie. Gra ukraińskiego Semeniuka jest po prostu tak nijaka, że nie da się tego obronić. Po prostu wbijam szpilę za kolejny nieciekawy transfer. Trinidad też wyglądał fajnie w Tours i co było potem wszyscy wiemy.

W Belgii,Niemczech czy Francji jest sporo dobrze wyglądających zawodników i nie oznacza to, że każdy musi trafić do naszej ligi. Wobec częstych problemów zdrowotnych Nowakowskiego wypadałoby zatrudnić kogoś sprawdzonego. Poza tym 28 letni (!) Semeniuk nie ma prawie żadnego doświadczenia w europejskich ligach.

Z drugiej strony, być może chodziło o kasę, bo zawodnik z Ukrainy grał do tej pory całą karierę na Ukrainie (poza 1 sezonem w Masseik), do tego środkowy = Słaby kontrakt.

Jeśli tak jest, to odsyłam znów do zarządzania budżetem :)
hottakesbot
Posty: 898
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: hottakesbot »

Szary Wilk pisze: 27 lis 2022, o 19:30 Semeniuk nie ma prawie żadnego doświadczenia w europejskich ligach.

Z drugiej strony, być może chodziło o kasę, bo zawodnik z Ukrainy grał do tej pory całą karierę na Ukrainie (poza 1 sezonem w Masseik), do tego środkowy = Słaby kontrakt.

Jeśli tak jest, to odsyłam znów do zarządzania budżetem :)
Liga ukraińska to liga azjatycka? Czy afrykańska? Sorry, nie jestem na bieżąco z kontynentami.

Semeniuk i i Klapwijk to rezerwowi, więc nie ma się co o nich spinać. Słaba gra Warszawy wynika zapewne z zaległości finansowych i przeciętnego trenera, Firlej i Weber to też nie są żadne pewniaki na trafione transfery.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: Szary Wilk »

hottakesbot pisze: 27 lis 2022, o 20:01
Szary Wilk pisze: 27 lis 2022, o 19:30 Semeniuk nie ma prawie żadnego doświadczenia w europejskich ligach.

Z drugiej strony, być może chodziło o kasę, bo zawodnik z Ukrainy grał do tej pory całą karierę na Ukrainie (poza 1 sezonem w Masseik), do tego środkowy = Słaby kontrakt.

Jeśli tak jest, to odsyłam znów do zarządzania budżetem :)
Liga ukraińska to liga azjatycka? Czy afrykańska? Sorry, nie jestem na bieżąco z kontynentami.

Semeniuk i i Klapwijk to rezerwowi, więc nie ma się co o nich spinać. Słaba gra Warszawy wynika zapewne z zaległości finansowych i przeciętnego trenera, Firlej i Weber to też nie są żadne pewniaki na trafione transfery.
Nie jest azjatycką geograficznie, ale sportowo nie należy do "standardów" europejskich, czego dowodem jest mizerna pozycja w CEV, dlatego tak sobie napisałem.

Santilli akurat w Turcji pracowal dobrze
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: dyletant »

Na ile Sanchez jest podpisany w Ślepsku? Bo jutro obowiązki zawodowe nie pozwolą mi jechać na mecz, a bardzo chciałem zobaczyć tego zwariowanego krasnala na żywo. Z kolei nie za bardzo mam ochotę jechać do Suwałk znowu.
Może uda się w przyszłym sezonie.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: kamil1999 »

dyletant pisze: 27 lis 2022, o 21:16 Na ile Sanchez jest podpisany w Ślepsku? Bo jutro obowiązki zawodowe nie pozwolą mi jechać na mecz, a bardzo chciałem zobaczyć tego zwariowanego krasnala na żywo. Z kolei nie za bardzo mam ochotę jechać do Suwałk znowu.
Może uda się w przyszłym sezonie.
Coś kojarzę, że na 2 lata, więc raczej dasz radę go zobaczyć za rok:)
bryt.bryt
Posty: 374
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: bryt.bryt »

hottakesbot pisze: 27 lis 2022, o 20:01 Słaba gra Warszawy wynika zapewne z zaległości finansowych

Skąd ta teza?
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: hunter »

Szary Wilk pisze: 27 lis 2022, o 19:30Trinidad też wyglądał fajnie w Tours i co było potem wszyscy wiemy.
Nie wyglądał.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: ciorny17 »

Sanchez jak na wfie xD
Kłamca.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: niepoinformowany »

Ładnie lata Andringa, a z Butrynem to już inna drużyna. Ciekawe, czy uda się zamknąć w 4 setach. 3 punkty z Suwałkami to jednak byłby dobry wynik.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: ciorny17 »

Czy jeśli napiszę, że Czunkiewicz do szerokiej kadry to będzie to nadużycie?
Kłamca.
przemik
Posty: 1500
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: przemik »

Suwałki wygrywają z AZS 3-2
MVP - Matias Sanchez
___
Noworoczny Kibic Siatki
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”