PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: dyletant »

Już miałem pochwalić Lipińskiego, to musiał w końcówce tie breaka odstawić swój kabaret. Na miejscu Webera kazałbym mu zostać godzinę dłużej po treningu i ćwiczyć odbicie dolnym sposobem.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Heimlock
Posty: 612
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: Heimlock »

Filipiak ładnie latał po boisku. Fajnie, że kolejny dołącza do rywalizacji atakujących w lidze.

Lipiński dwa razy w końcówce tie-break'a nie potrafi wystawić dobrej piłki dyszlem, no kaplica.
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XII

Post autor: TommyLeeJones »

ciorny17 pisze: 28 lis 2022, o 19:45 Czy jeśli napiszę, że Czunkiewicz do szerokiej kadry to będzie to nadużycie?
Podkreślałem jego dobrą grę już kilka kolejek temu, całą rundę robi kawał solidnej roboty. Zatorski i Popiwczak pewniacy, kto za nimi? Gruszczyński niestety odpadł (był LN 2019), zostaje młody Szymura? Hawryluk? I taką mieszanką braku laku z dobrą grą Czunkiewicz może się załapać na jakieś zgrupowanie. Co pogra z najlepszymi, to jego, tylko że to rocznik '96, więc selekcjoner może od razu pójść w młodość. Czas pokaże.

PS W ogóle to skandal, że na stronie +Ligi masa zawodników nie ma podanych swoich danych typu wiek, wzrost, waga, żałosne. Zasięg też powinien być jednolicie podawany, choćby stojąc, czy jakoś zestandaryzować zasięg z wyskoku. Wiem, za dużo czerpię z NBA i się czepiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”