PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: tomasol »

Adamde pisze: 20 gru 2022, o 22:52 No nie wierze, ze biadolicie... Jeden sezon ktory sie nawet nie skonczyl... Przez ostatnie 5 lat zrobiony wynik, ktorego nie zrobil zaden inny polski klub w historii!!! A tu nagle zmiany trenerow, prezesow i nie wiadomo kogo jeszcze. Wezta ludzie jakis stoperan...
Dobrze napisane, niektórym kibicom Kędzierzyna pycha wybiła poza licznik. Wymagania aby w każdym secie rozwalać rywali do 15 są z kosmosu. Tak jak by reszta ligi nie miała prawa powalczyć z ZAKSĄ o wygraną. I zamiast szukać wycieczek w stronę poszczególnych zawodników, może trzeba zaakceptować zwyczajnie, że:
1) ZAKSA nie jest w najwyższej dyspozycji
2) jest słabsza jako zespół w porównaniu z ostatnimi sezonami.
Kędzierzyn na topowym poziomie jako zespół gra tylko w bloku. Reszta jest dobra/solidna a zagrywka wręcz słaba (ta asowa). Czwarte miejsce i tak jest niezłe biorąc jeszcze pod uwagę wąski skład i kłopoty zdrowotne.
hottakesbot
Posty: 865
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: hottakesbot »

Biorac pod uwage, ze do Zaksy dojdzie Huber i Bednorz (albo Bucko heh) to teraz doslownie moglby grac w ich skladzie moj stary i to nie mialoby zadnego znaczenia w kontekscie play-off. Chyba ze niektorzy fani Zaksy nadal sie martwia, ze ich klub "z taka gra nie zalapie sie do play-off" :]
bono
Posty: 3395
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: bono »

Nie no na luzie się zalapie - za chwilę bedą mieli -4 punkty po dwóch meczach w porównaniu do I rundy i 2 porażki.
Nic tylko się cieszyć.
nie ma już nic... :<
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: tomasol »

Nikt nie każe się cieszyć, ale szukanie kozłów ofiarnych jeszcze przed końcem roku jest kuriozalne. Niczego Kędzierzyn jeszcze nie przegrał tak naprawdę w tym sezonie. Na dokładkę pachnie to hipokryzją, bo ile ja wpisów czytałem kibiców Kędzierzyna, że rozkupują zawodników, że zawsze pod górkę, że będą słabsze wyniki i trzeba to przyjąć. No i te słabsze wyniki są a kibice Kędzierzyna jakoś przyjąć tego nie potrafią. Taka liga w tym sezonie, nie pierwsza i nie ostatnia to niespodzianka.
Arw165
Posty: 1400
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: Arw165 »

tomasol pisze: 20 gru 2022, o 23:04 Dobrze napisane, niektórym kibicom Kędzierzyna pycha wybiła poza licznik. Wymagania aby w każdym secie rozwalać rywali do 15 są z kosmosu.
Ja nie mam takich wymagań. Mam mniejsze: wygrać seta, w którym prowadzisz 16:10. Wygrać seta, w którym prowadzisz 23:19. I masz 6 pkt zamiast 2.

Miejmy nadzieję, że po problemach Janusza nie będzie śladu do następnego meczu.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 517
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: pietrus72 »

Tu chodzi o styl gry Zaksy w tym meczu...w pierwszym secie prowadzili 23-20 ...przegrali. Drugi set do momentu 18-18 było różnie i nasi odjechali blokiem ,trzeci set to gra porządna taktyczna. Ale czwarty czy piąty set to naprawdę nie wiem co myśleć... kibice Zaksy nie biadolą tylko nie mogą patrzeć na taktykę Fina w Zaksie. Kaczmarek słaby od jakiegoś czasu..w ogóle jakoś szóstka na niskich obrotach gra na boisku. Kalembka Wiltenburg Karyagin Stępień...no żeś ławka rezrewowych , ośmieszają się tym wszystkim . Niekiedy cieszymy z wyniku niż gry. Niedługo Zawiercie...a oni potrafią grać na naszym parkiecie...szykuje się od dawien 3 porażka pod rząd.
Adamde
Posty: 786
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: Adamde »

Tu chodzi o styl gry Zaksy w tym meczu...w pierwszym secie prowadzili 23-20 ...przegrali. Drugi set do momentu 18-18 było różnie i nasi odjechali blokiem ,trzeci set to gra porządna taktyczna. Ale czwarty czy piąty set to naprawdę nie wiem co myśleć... kibice Zaksy nie biadolą tylko nie mogą patrzeć na taktykę Fina w Zaksie. Kaczmarek słaby od jakiegoś czasu..w ogóle jakoś szóstka na niskich obrotach gra na boisku. Kalembka Wiltenburg Karyagin Stępień...no żeś ławka rezrewowych , ośmieszają się tym wszystkim . Niekiedy cieszymy z wyniku niż gry. Niedługo Zawiercie...a oni potrafią grać na naszym parkiecie...szykuje się od dawien 3 porażka pod rząd.
No i ...?? Co w zwiazku z tym?Swiat sie zawali? Jeszcze nawet nie ma playoffow, a wy juz robicie tragedie. Co z tego ze przegraja 3 mecze z rzedu? Licza sie playoffy i ostateczny wynik. Poza tym co powiedziec maja np. kibice takiej Skry - budzet podobny, organizacyjnie niby podobnie, a ostatnie 3 lata kompletny piach jesli chodzi o wyniki, jak to sie ma do "3 porazek z rzedu" zaksy?
jeep
Posty: 232
Rejestracja: 15 kwie 2022, o 22:19
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: jeep »

Nie tylko pierwsza siódemka w ZAKSie jest zdekompletowana, ale rezerwowi są na poziomie 1 ligi. Zakupy kompromitujące, z wyjątkiem Paszyckiego, który stara się jak może, ale zespół nie istnieje. Nie wiem, czy to Sammelwuo go rozmontował, ale w poprzednich sezonach ubytki były pomyślnie uzupełniane i nowi zawodnicy szybko wmontowywali się w zespół. Pojedynczo nawet trudno wskazać jakoś szczególnie źle grających zawodników. Wszyscy w zasadzie grali lepiej niż Lublin, przyjęcie, atak,blok, asy -wszystko na tym samym albo lepszym poziomie. To było widać od początku: rozmontowanie gry zespołowej, ale Fin nie tylko tego nie posklejał, ale jest coraz gorzej. Obawiam się, że po porażce z Trentino nie przejdą barażów, bo o MP nawet nie ma co marzyć. Jak tak dalej pójdzie mogą spaść z ósemki.
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: kamil1999 »

pietrus72 pisze: 20 gru 2022, o 21:57 dla mnie białe chusteczki dla Fina....osmieszają sie strasznie ,jak był Cretu to była inna gra i taktyka ,a tutaj straszne...rozregulował ich totalnie..Kaczmarka trzyma dalej na boisku :o
Jak był Cretu to był Semeniuk i Huber
A Smith czy Śliwka nie mieli problemów z kontuzjami.
A i tak Zaksa jest zespołem bardzo groźnym dla czołówki co pokazała w superpucharze.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 517
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: pietrus72 »

Nawet jak dojdzie Huber czy Bednorz... nic nie zmieni dla Fina ,jest statystą a nie trenerem..Kaczmarek bazował na pograniczu 40 % skuteczności a i tak slabo grał, więc go trzyma na boisku. Przykład pozostałych meczy daje do myślenia. On myśli że rezerwa to zawodnik TOP 🤣 tu jest pytanie co jest grane w klubie czy sztabie. Ogólnie kadra to reprezentanci USA ,Polski czy Holandii...porażka to brak transferów i Karyagin. I tyle. Jakbym spotkał zawodnika na mieście to wprost mu w oczy powiem co jest grane, gracie dla trenera zeby wykopac to zrozumialbym 😎
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 373
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: KentuckiFan »

tomasol pisze: 20 gru 2022, o 23:04
Adamde pisze: 20 gru 2022, o 22:52 No nie wierze, ze biadolicie... Jeden sezon ktory sie nawet nie skonczyl... Przez ostatnie 5 lat zrobiony wynik, ktorego nie zrobil zaden inny polski klub w historii!!! A tu nagle zmiany trenerow, prezesow i nie wiadomo kogo jeszcze. Wezta ludzie jakis stoperan...
Dobrze napisane, niektórym kibicom Kędzierzyna pycha wybiła poza licznik. Wymagania aby w każdym secie rozwalać rywali do 15 są z kosmosu. Tak jak by reszta ligi nie miała prawa powalczyć z ZAKSĄ o wygraną. I zamiast szukać wycieczek w stronę poszczególnych zawodników, może trzeba zaakceptować zwyczajnie, że:
1) ZAKSA nie jest w najwyższej dyspozycji
2) jest słabsza jako zespół w porównaniu z ostatnimi sezonami.
Kędzierzyn na topowym poziomie jako zespół gra tylko w bloku. Reszta jest dobra/solidna a zagrywka wręcz słaba (ta asowa). Czwarte miejsce i tak jest niezłe biorąc jeszcze pod uwagę wąski skład i kłopoty zdrowotne.
Tak, ZAKSA nie jest tak mocna jak w roku ubiegłym i to sobie zdaje sprawę chyba każdy. Brak Semena, kumulacja kontuzji powodujących dłuższą czy chwilową niedyspozycję - Huber, Śliwka, Staszewski, Smith, Kaczmarek, prawda. Takim "potencjałem" udało się bardzo dobrze przejść pierwszą rundę, którą zakończyliśmy chyba tylko 3 porażkami - ja potrafię to docenić, jestem dumny i naprawdę super. Żadnym grzechem głównym nie jest pisanie, że aktualny styl zostawia wiele do życzenia, bo zostawia. Forum to forum czyli miejsce wymiany poglądów. Oczywiście nie wiemy nic o aktualnym cyklu treningowym co wiele by wyjaśniło i może to jest kwestia tego. Natomiast oni grają (może chwilowo) antyZAKSĘ i tutaj należy rozmawiać dlaczego. Nie zagrywają, nie przyjmują, gubią punkty seriami, na boisku nie widać chemii. Wszystko może ulec poprawie i jest taka szansa, dojdzie Bedzio, Denis wystrzeli formą na play-off i wygryzie Śliwkę (notabene jak go Janusz nie zajedzie), wolno marzyć :] Ja wierzę w ten projekt, ale to do play off trener musi ogarnąć czym i jak zarządza, chwilowo wygląda jakby był bezradny w reakcji na małe kryzysy. Chłopaki naprawdę dużo tych setów grają, niestety często na własne życzenie. Na 6 ostatnich kolejek ligowych (oprócz 14), same tie-breaki.
Dyskutować zawsze warto.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 605
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: MAG siatki »

To był bardzo wyrównany mecz. Szkoda kolejnych dwóch punktów, ale Lublin poczuł krew, spiął poślady (zwłaszcza Szerszeń, Romać i Włodarczyk) i zrobił swoje. Gratulacje dla zwycięzców.

ZAKSIE po trochu zabrakło: zdrowia, sił, szczęścia i umiejętności we wczorajszym meczu. Zastanawiam się jak można było przegrać wygranego pierwszego seta - jak się ma kilka punktów przewagi w końcówce, to należało postawić kropkę nad I, a w wówczas byłoby łatwiej oraz spokojniej ogarnąć ten mecz, nie tracąc przy okazji aż tylu sił, których im przecież TAK BARDZO BRAKUJE. Kolejna wyczerpująca pięciosetówka z gigantycznym !!! !!! wynikiem w pierwszej partii. To wszystko było niepotrzebne, gdyby nie powtarzający się nagminnie przestój w grze i być może brak koncentracji. O niewymuszonych błędach, zepsutych zagrywkach nawet nie wspominam, bo nie ma sensu się powtarzać.

Olek sam na dłuższą metę tego wszystkiego nie udźwignie. On już ledwo żyje. Zwierzu niestety trochę się posypał. Mam nadzieję, że zobaczę jeszcze w tym sezonie zawodników ZAKSY grających w komplecie i choć trochę zregenerowanych. W przeciwnym razie takie mecze będą się powtarzać. Mimo wszystko Wesołych Świąt :D
Nuriel
Posty: 837
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: Nuriel »

Tak szczerze, to w obecnej sytuacji na miejscu trenera ZAKSY rundę zasadniczą bym zwyczajnie trochę odpuścił... 4-5 miejsce niezagrożone, bo nie ma ich tam kto dogonić, pierwszej trójki już raczej nie ma szans złapać. Wyleczyć się, czekać na wzmocnienia i szykować formę na wiosnę.
PioterZJastrzebia
Posty: 1173
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: PioterZJastrzebia »

Koszmarnie gra Jastrzębie
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 605
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: MAG siatki »

Nuriel pisze: 21 gru 2022, o 15:04 Tak szczerze, to w obecnej sytuacji na miejscu trenera ZAKSY rundę zasadniczą bym zwyczajnie trochę odpuścił... 4-5 miejsce niezagrożone, bo nie ma ich tam kto dogonić, pierwszej trójki już raczej nie ma szans złapać. Wyleczyć się, czekać na wzmocnienia i szykować formę na wiosnę.
Może to wcale nie taki głupi pomysł....
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: kader14 »

Nie zdzwie sie jak Mendez bedzie rozliczany po przegranym meczu,ta gra fatalna ciagnie sie juz od dluzszego czasu
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: kader14 »

Jak mozna grac Hadrava mecz ktory klepie na ataku , Mendez sam sobie wiesza sznurek decyzjami
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
Arw165
Posty: 1400
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: Arw165 »

Racja, pora sprawdzić trzeciego klasowego atakującego z szerokiej ławki JW. ;) Na razie Hadrava wygląda lepiej, bo chociaż ma ratio na plusie.

Za rogiem święta, może niektórzy zawodnicy tych obciążonych zespołów jak Zaksa i JW już są myślami przy świątecznym stole i cieszą się kilkoma dniami oddechu (wreszcie!)?
sroka88
Posty: 118
Rejestracja: 31 sty 2022, o 11:48
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: sroka88 »

Mimo wszystko nie odejmujmy jednocześnie Olsztynowi bo gra dzisiaj naprawdę dobre zawody. Wszystko dzisiaj funkcjonuje na ten moment.
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: kamil1999 »

kader14 pisze: 21 gru 2022, o 17:11 Jak mozna grac Hadrava mecz ktory klepie na ataku , Mendez sam sobie wiesza sznurek decyzjami
A to konkurs kto silniej uderzy?
Hadrava gra lepiej w tym meczu niż grał Boyer
Właśnie całe szczęście, że Mendez nie jest Gardinim i korzysta z obu.
Gardini kiedy Boyer grał słabo nie dawał pograć zbyt często Hadravie a gdy już Hadrava wywalczył pierwszy skład po kontuzji, ale w PO zaczął grać słabo to zbyt późno wprowadzał Boyera. Reakcje Mendeza są odpowiednio szybkie
PioterZJastrzebia
Posty: 1173
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: PioterZJastrzebia »

Tu raczej się już nic nie wydarzy. Zbyt dobrze gra Olsztyn, zbyt fatalnie Jastrzębie.

Pisałem o tym jakiś czas temu, kiedy jeszcze nic nie zwiastowało takich problemów. Zastanawiam się czy JW nie przestrzeliło z formą na początek sezonu. Do playoffów jeszcze daleko, ale pojawił się kryzys a poprawy nie widać.
Liczyłem na to że nie będzie szóstego sezonu z rzędu w którym Ptoki zwalniają trenera w trakcie sezonu, no ale Mendez ma już gorące krzesło. Byłoby szkoda, bo podoba mi się w pracy Argentyńczyka że nie boi się zmian i szybko reaguje. Ale nic mnie przy Gorolu nie zdziwi.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: kader14 »

Fornal dzis oprocz glupich usmiechow nic nie wnosi a nadal go trzyma
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: kamil1999 »

PioterZJastrzebia pisze: 21 gru 2022, o 17:22 Tu raczej się już nic nie wydarzy. Zbyt dobrze gra Olsztyn, zbyt fatalnie Jastrzębie.

Pisałem o tym jakiś czas temu, kiedy jeszcze nic nie zwiastowało takich problemów. Zastanawiam się czy JW nie przestrzeliło z formą na początek sezonu. Do playoffów jeszcze daleko, ale pojawił się kryzys a poprawy nie widać.
Liczyłem na to że nie będzie szóstego sezonu z rzędu w którym Ptoki zwalniają trenera w trakcie sezonu, no ale Mendez ma już gorące krzesło. Byłoby szkoda, bo podoba mi się w pracy Argentyńczyka że nie boi się zmian i szybko reaguje. Ale nic mnie przy Gorolu nie zdziwi.
Też mam nadzieję, że nie będzie gwałtownych reakcji. Trzeba też pamiętać, że rozregulował nas ten okres meczów i dalekich podróży co 3 dni(Suwałki, Śląsk, Badenia-znów Śląsk )

A Fornal w tym sezonie to mocno zawodzi.
Staty mu poprawiają łatwi przeciwnicy, ale z mocnymi zawodzi zdecydowanie.
Ładnie gra dzisiaj Tuaniga
U nas grę nie po raz pierwszy trzyma Clevenot.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2022, o 17:31 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: kader14 »

Ale widac golym okiem ze srodkowi Jw to 1liga , ogormna dziura tam jest
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: ciorny17 »

Jakby co to Butryn w Bełchatowie między wierszami potwierdzony przez Romańskiego i Bednaruka.
Kłamca.
Arw165
Posty: 1400
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: Arw165 »

Może Jastrzębiu się po prostu godziny pomyliły bo od ok. 17:30 zaczęli grać.
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: kamil1999 »

To raczej Olsztyn gra po prostu słabiej.
Siadło im trochę przyjęcie i pierwsza akcja, która była na niesamowitym poziomie.
Z drugiej strony nam też pomogła zmiana Hadravy, choć nie bije mocno i Mendez sabotuje nas tym ruchem zdaniem niektórych
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: michal1983 »

pietrus72 pisze: 21 gru 2022, o 07:28 Nawet jak dojdzie Huber czy Bednorz... nic nie zmieni dla Fina ,jest statystą a nie trenerem..Kaczmarek bazował na pograniczu 40 % skutecznościa i tak slabo grał, więc go trzyma na boisku. Przykład pozostałych meczy daje do myślenia. On myśli że rezerwa to zawodnik TOP 🤣 tu jest pytanie co jest grane w klubie czy sztabie. Ogólnie kadra to reprezentanci USA ,Polski czy Holandii...porażka to brak transferów i Karyagin. I tyle. Jakbym spotkał zawodnika na mieście to wprost mu w oczy powiem co jest grane, gracie dla trenera zeby wykopac to zrozumialbym 😎
Piszesz chłopie takie bzdury że mi marchew w piwnicy gnić zaczyna od tego. Puszysz się i mądrzysz a z tego co piszesz wnika raczej brak elementarnej wiedzy o tym sporcie. Już absolutnie abstrachując od formy która jest wręcz nie do zaakceptowania dla każdego kto ukończył 8 klas szkoły podstawowej.
Jakby taki jegomość jak ty chciał mi dawać „wprost” dobre rady na ulicy, wyjaśniać „co jest grane” to chyba bym pękł ze śmiechu.
Błagamzastanów się może 3 albo najlepiej 7 razy zanim zaczniesz siać takie kocopłoty ze sloganami godnymi 10 latka.

Tu na forum, na prawdę są ludzie którzy mają pojęcie o siatkówce…
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
bono
Posty: 3395
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: bono »

Musi coś palić - bo to nie mozliwe ;)
nie ma już nic... :<
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: ciorny17 »

Jezuuuuu jaki Lipiński to nieogar
Tylko dzisiaj:
- dogranie przechodzącej na drugą stronę
- wpuszczenie przechodzącej
- nie odsunięcie się od piłki lecącej ewidentnie do niego po ataku z 7 metra Clevnot
Kłamca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”