PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: kader14 »

Macyra co za amator , jednak graja takie przypadki w naszej lidze
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
Dejwu
Posty: 308
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:42
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: Dejwu »

Ale ważne dwie nieskończone piłki Poręby...
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: kader14 »

Hadrava tym meczem zapewnil sobie lawke do konca sezonu a fornal dalej wiecej usmiechu niz pracy na soba zycze , co za zjazd
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: ciorny17 »

Boyer myślami w Rzeszowie.
Fornalowi natomiast zmiana otoczenia by pomogła.

Kolejny bardzo dobry mecz Olsztyna. Butryn, środek i Andringa trzymają poziom, a Lipiński nie przeszkadzał a wręcz dzisiaj trzymał przyjęcie.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7728
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Olsztyn robił wszystko żeby nie wygrać tego czwartego seta, ale zbyt dużo jakości, świetnie poukładał to Weber w toku sezonu, a są jeszcze rezerwy.

Drugi z Argentyńczyków po drugiej stronie barykady: oranie liderami (Fornal każdy rozegrany mecz w tym sezonie, ciężko oczekiwać optymalnej formy), fatalna forma w ostatnich tygodniach i trzecie miejsce w tabeli? Pomimo tego, że Boyer przez pół rundy zasadniczej wyglądał jak najlepszy gracz na świecie?... Z dużymi problemami kadrowymi?... Popiwczak też chyba już nie wejdzie w buty Zatorskiego, Hawryluk dzisiaj dwie klasy lepszy. Ale ten sezon jest tak dłuuuugi, że naiwnym byłoby na tym etapie wyciąganie wniosków, ale średnie to Jastrzębie, co tu dużo gadać. Jak sprawdzałem statystyki po pozytywnym przyjęciu to była mocna średniawka jak na ten skład, jak Boyer przestał czyścić wysokie piłki to ciężary. Czwarta porażka w sześciu meczach.
PioterZJastrzebia
Posty: 1173
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: PioterZJastrzebia »

Toniutti to się popisał wystawiając w ostatniej akcji do Fornala, którego nie powinno być na boisku...

Brawo Olsztyn, zasłużone 3 pkt. Pobili mistrza, pobili i wicemistrza. Ale mało brakowało a dali by gościom prezent w postaci punktu, tylko nieudolność przeciwników ich uratowała w końcówce 4 seta.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: tomasol »

To co, pyknięta ZAKSA, pyknięte Jastrzębie, to gramy o medal ;) ??? A tak poważniej, to myślę, że zdecydowała mityczna dyspozycja dnia. Bardzo dobrze usposobiony dziś AZS, bo Butryn Butrynem, bo świetnie Hawryluk, ale z pozostałych, poza Tuanigą, każdy zdobył 10+ punktów. Bardzo dobrze wypadliśmy zespołowo: w ataku 52/41, 11 bloków, 7 asów i ratio całego zespołu +41 (przy +25 Jastrzębia). Krótko mówiąc ciężko byłoby dziś pokonać AZS, trzeba by zagrać swoją najlepszą siatkówkę, a Jastrzębie było dziś raczej dalekie od tego.

U gości widać zadyszkę i o ile Kędzierzyn np. tłumaczą ostatnie kłopoty zdrowotne, to Jastrzębian tłumaczy chyba tylko zmęczenie. Ale byłby to bardzo zły sygnał, skoro jesteśmy jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Zupełnie siadła forma Boyera, Hadrava też w kratkę, a z pozostałych tylko Clevnot trzyma poziom. Środkowi robią co mogą, ale pewnego pułapu nie przeskoczą, ale nie są dzisiaj głównymi winowajcami porażki, o ile można by takich w ogóle szukać, bo powtórzę się, AZS był dzisiaj świetnie usposobiony.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: Blanco »

Złapałem się tylko na końcówkę. Lipiński i Andringa w czwartym secie razem 2/12. Niech jeszcze dojedzie Karlitzek, to ten mój czarny koń może w końcu mnie przestanie rozczarowywać.
ciorny17 pisze: 21 gru 2022, o 18:26 Boyer myślami w Rzeszowie.
Złapał kontrakt, więc następne jego granie na miarę talentu znowu w sezonie, w którym będzie się kończył kontrakt w Rzeszowie.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: reeman »

michal1983 pisze: 21 gru 2022, o 18:01
pietrus72 pisze: 21 gru 2022, o 07:28 Nawet jak dojdzie Huber czy Bednorz... nic nie zmieni dla Fina ,jest statystą a nie trenerem..Kaczmarek bazował na pograniczu 40 % skutecznościa i tak slabo grał, więc go trzyma na boisku. Przykład pozostałych meczy daje do myślenia. On myśli że rezerwa to zawodnik TOP 🤣 tu jest pytanie co jest grane w klubie czy sztabie. Ogólnie kadra to reprezentanci USA ,Polski czy Holandii...porażka to brak transferów i Karyagin. I tyle. Jakbym spotkał zawodnika na mieście to wprost mu w oczy powiem co jest grane, gracie dla trenera zeby wykopac to zrozumialbym 😎
Piszesz chłopie takie bzdury że mi marchew w piwnicy gnić zaczyna od tego. Puszysz się i mądrzysz a z tego co piszesz wnika raczej brak elementarnej wiedzy o tym sporcie. Już absolutnie abstrachując od formy która jest wręcz nie do zaakceptowania dla każdego kto ukończył 8 klas szkoły podstawowej.
Jakby taki jegomość jak ty chciał mi dawać „wprost” dobre rady na ulicy, wyjaśniać „co jest grane” to chyba bym pękł ze śmiechu.
Błagamzastanów się może 3 albo najlepiej 7 razy zanim zaczniesz siać takie kocopłoty ze sloganami godnymi 10 latka.

Tu na forum, na prawdę są ludzie którzy mają pojęcie o siatkówce…
Faktycznie piszesz jak 10 latek
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: tomasol »

Do beczki miodu trzeba jednak dołożyć przysłowiową łyżkę dziegciu jeśli chodzi o występ AZS-u. Ta końcówka czwartego seta to książkowy przykład obawy przed wygraną. Za dużo nerwów i tak naprawdę mocno pomogły nam błędy Jastrzębian. Bo Poręba to raz, ale w końcówce zaciął się i Butryn a w całym secie 1/9 w ataku miał Lipiński. Także nieco szczęśliwie pod koniec ale zasłużenie wygrał AZS.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: michal1983 »

reeman pisze: 21 gru 2022, o 18:41 Faktycznie piszesz jak 10 latek
Przepraszam. Mam (niestety) dysortografię z zaświadczeniem i gdyby nie słownik tych błędów siał bym jeszcze więcej. Już jakiś czas temu za to samo przepraszałem innego kolegę tu na forum.
Sorry.

Co do meczu. Brawo AZS:) Już w pierwszej rundzie mieliście mocne momenty. Myśle że może w końcowym rozrachunku trochę zabraknąć do medalu bo w czołówce ścisk a Skra też nie powiedziała ostatniego słowa. Niemniej fajnie się patrzy na taką grę jak dzisiaj.
Jastrzębie chyba zadyszka… co nie umniejsza w niczym znakomitej dyspozycji Olsztyna:)
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 21 gru 2022, o 18:29 Popiwczak też chyba już nie wejdzie w buty Zatorskiego,
?Ja bym powiedział raczej, że już dawno na tym poziomie jest. W ostatnich sezonach był lepszy.
Po prostu w tym sezonie na razie nie potrafi odnaleźć formy, ale tak jak mówisz to sezon jest długi
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: dyletant »

5 wygrana z rzędu, na rozkładzie Skra, ZAKsa i JW. Zobaczymy jak przerwa wpłynie na chłopaków i to aż 2 tygodnie. Ale generalnie dopóki Tuaniga nie osiągnie stabilności (dziś miał momenty dobre) to i tak będę spanikowany przed każdym meczem.
Przed meczem z ZAKsą brałem w ciemno 2 punkty w 2 meczach, wyszło 5. Siatkarski Mikołaj okazał się hojny :)
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 517
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: pietrus72 »

michal1983 pisze: 21 gru 2022, o 18:01
pietrus72 pisze: 21 gru 2022, o 07:28 Nawet jak dojdzie Huber czy Bednorz... nic nie zmieni dla Fina ,jest statystą a nie trenerem..Kaczmarek bazował na pograniczu 40 % skutecznościa i tak slabo grał, więc go trzyma na boisku. Przykład pozostałych meczy daje do myślenia. On myśli że rezerwa to zawodnik TOP 🤣 tu jest pytanie co jest grane w klubie czy sztabie. Ogólnie kadra to reprezentanci USA ,Polski czy Holandii...porażka to brak transferów i Karyagin. I tyle. Jakbym spotkał zawodnika na mieście to wprost mu w oczy powiem co jest grane, gracie dla trenera zeby wykopac to zrozumialbym 😎
Piszesz chłopie takie bzdury że mi marchew w piwnicy gnić zaczyna od tego. Puszysz się i mądrzysz a z tego co piszesz wnika raczej brak elementarnej wiedzy o tym sporcie. Już absolutnie abstrachując od formy która jest wręcz nie do zaakceptowania dla każdego kto ukończył 8 klas szkoły podstawowej.
Jakby taki jegomość jak ty chciał mi dawać „wprost” dobre rady na ulicy, wyjaśniać „co jest grane” to chyba bym pękł ze śmiechu.
Błagamzastanów się może 3 albo najlepiej 7 razy zanim zaczniesz siać takie kocopłoty ze sloganami godnymi 10 latka.

Tu na forum, na prawdę są ludzie którzy mają pojęcie o siatkówce…
coś ci nie pasuje ?? wolność słowa.A tak poza tym mam pojęcie o siatkówce jesli chcesz wiedzieć.
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: TommyLeeJones »

Gieksa bez Szymańskiego na lewym bardzo cieniuje w ataku. Wyglądają (zwłaszcza Quiroga i Rousseaux) jakby napój od Panoramixa im się skończył i wyszły ich mankamenty. Reszta ekipy też bez błysku, ciekawe skąd ten kryzys, skoro nie mają pucharów. Przypuszczam, że wyczekują przerwy w grze jak manny z nieba, tak jak większość ligi.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7728
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 21 gru 2022, o 19:26?Ja bym powiedział raczej, że już dawno na tym poziomie jest. W ostatnich sezonach był lepszy. Po prostu w tym sezonie na razie nie potrafi odnaleźć formy, ale tak jak mówisz to sezon jest długi
Popiwczak grał słabo na kadrze i ma słaby sezon ligowy, jest chyba 10 w przyjęciu wśród libero mając najlepszych partnerów obok - tak że to nasze ''Zatorski od 1,5 roku gra tak sobie i fajnie byłoby dać mu realną konkurencję" przy takim rozwoju sytuacji raczej się (na ten moment) nie zmaterializuje. Bo Grbic nie miałby nawet realnych podstaw do zmiany hierarchii w tym momencie, a trochę słabo, że na kadrze pozycja libero okazuje się słabością, a nie atutem od jakiegoś czasu. W kwietniu 27 lat, czasami jednak warto łapać byka za rogi. To rzeczywiście obserwacja na bazie ~40% sezonu, więc zobaczymy.
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: ciorny17 »

Dlatego Czunkiewicz w kadrze i to wcale nie wąskiej być powinien. Drugi jeśli chodzi o przyjęcie po freaku Perrym, a i w obronie wygląda bardzo ok.
Kłamca.
Diomedea
Posty: 4185
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: Diomedea »

Popiwczak jest po kilku bardzo dobrych sezonach. Czunkiewicz po jednym mocnym.
Popiwczak pogral z przeciwko kilku dosyc mocnym klubom. W kadrze raczej z zalozenia mial byc drugim. Wiekszosc mial slaba, ale o ile dobrze pamietam mial i dosyc udane wejscia w drugiej czesci sezonu.
Moze nie warto skreslac zawodnika po slabszej czesci sezonu.

Dodam, ze w rankingu przyjecia Zator jest 13ty, tuz przed Popiwczakiem.
liczba przyjec/ procent pozytywnego/% perfekcyjnego. Obron nie da sie latwo wyciagnac, trzeba by sumowac z poszczegolnych spotkan.
Popiwczak 246 /49,59%/ 22,76% Zwraca uwage ogromne falowanie, perfekcyjne raz 44 a zaraz potem 13.
Zatorski 193 /49,74%/23,32%
Czunkiewicz 292/56, 51%/25,34%
Szymura 268 /51,12%/23,88%

Roznica w ilosci przyjec raczej wynika z ilosci setow.


O ile pamietam, w przypadku atakow Wysoki forsowal teze, ze statystyczna roznica 1% jest nieodczuwalne na boisku w normalnym spotkaniu ;)
Osobiscie uwazam, ze te male statystyczne roznice przekladaja sie na jakosc gry i kontrole nad wydarzeniami boiskowymi, sumujac sie.
Roznice pomiedzy Zatorem a Popiwczakiem sa ponizej 1%. Czyli Popiwczak odbierze gorzej jedna na 200 pilek.
Staty nie potwierdzaja wiekszego obciazenia Zatora w przyjeciu.

Wizualnie roznica jest wieksza ale i JW jest chyba zespolem grajacym sporo ponizej potencjalu, w tym sezonie.

IMHO warto poczekac do PO. Zreszta z tego towarzystwa Popiwczak jako jedyny gra rowniez mecze pucharowe, wiec i czasu na trening ma najmniej.
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: fwasilcz »

Diomedea pisze: 22 gru 2022, o 11:37
O ile pamietam, w przypadku atakow Wysoki forsowal teze, ze statystyczna roznica 1% jest nieodczuwalne na boisku w normalnym spotkaniu ;)
Osobiscie uwazam, ze te male statystyczne roznice przekladaja sie na jakosc gry i kontrole nad wydarzeniami boiskowymi, sumujac sie.
Roznice pomiedzy Zatorem a Popiwczakiem sa ponizej 1%. Czyli Popiwczak odbierze gorzej jedna na 200 pilek.
W sumie bardzo słuszna uwaga, daje jeszcze bardziej do myślenia jak się popatrzy na liczbę przyjęć. W tym konkretnym przypadku przez pół sezonu Zatorski przyjął perfekcyjnie o dosłownie 1 piłkę więcej. Wiadomo, że to może być kluczowy punkt, ale to jest taka niska różnica, że można znaleźć kolosalną listę elementów, które mają porównywalny lub większy wpływ na grę libero w przeciągu sezonu, a w statystykach ich nie zobaczymy.
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: qtp »

Zatorski ma obok siebie Cebula i Defalco, Popiwczak Fornala i Cleveno...
Czunkiewicz też ma wybitnych asów na przyjęciu.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7728
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Diomedea pisze: 22 gru 2022, o 11:37 Popiwczak jest po kilku bardzo dobrych sezonach. Czunkiewicz po jednym mocnym.
Popiwczak pogral z przeciwko kilku dosyc mocnym klubom. W kadrze raczej z zalozenia mial byc drugim. Wiekszosc mial slaba, ale o ile dobrze pamietam mial i dosyc udane wejscia w drugiej czesci sezonu.
Moze nie warto skreslac zawodnika po slabszej czesci sezonu.
Nikogo nie skreślam, stwierdzam jedynie, że żeby wygryźć kogoś o pozycji Zatorskiego to trzeba pewnej regularności w udowadnianiu swojego poziomu. Ja to strasznie nie lubię tych kalek filarów drużyny, ale tak samo młodości, potencjału, braku doświadczenia etc. - Zatorski od Tokio to po prostu nie jest światowy top, ale Popiwczak przez ostatnie pół roku nie dał powodów żeby Zatorski nie był w głowie Grbicia na starcie sezonu 2023 jedynką. Sezon temu Popiwczak miał dużo lepszy sezon ligowy, dostał dużo grania w Lidze Narodów i ... na koniec LN w przyjęciu był niżej od Zatora, Fornala, Semeniuka i Kwolka. Tak że to nie jest już ''młody następca'', a gracz, od którego trzeba oczekiwać światowego poziomu jeśli ma zluzować Zatorskiego: mocne playoffy, top w Lidze Narodów, żebyśmy przeszli chociaż do gry na dwóch libero (jeśli Zator nie będzie miał renesansu formy). Tak naprawdę na razie wygląda to dosyć różnie. Bo przecież jak zagramy cały ten cykl olimpijski z Zatorskim jako jedynką, to w 2025 Popiwczak będzie już graczem pod 30-tkę, a Hawryluk w wieku ''czołówkowym'', i nie dlatego, że Zatorski w 14-15 (?) sezonie w profesjonalnej siatkówce zabetonował tę pozycję swoją nienaganną formą. To miałem na myśli tamtym jednym zdaniem. Zwłaszcza, że Popiwczaka realnie stać na dużo lepszą grę niż to, co pokazuje od czerwca, ale to też w pełni ukształtowany, ograny zawodnik, a nie ''młody z potencjałem''.
Diomedea
Posty: 4185
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: Diomedea »

Fornal 331 przyjec, Clevnot 267 Szymura 119 Popiwczak 246
De Falco 292 Cebulij 233 Rossard 86 Zator 193


Dalej teza, ze Zator kogokolwiek kryje nie da sie obronic. Duzo Resovii nie ogladalam, ale wizualnie tam kazdy swoje przyjmuje.
Jak w JW. Roznica jest ewentualnie w jakosci dogrania tego "swojego".
Wiadomo, ze w libero to sie celuje w Kacpra flotem, a w pozostalych niekoniecznie.

Co do jakosci-fakt, by kogokolwiek wygryzc, trzeba grac lepiej. Popiwczak gral lepiej od Zatora chyba ze 2 sezony, co mu dalo miejsce drugiego libero w reprze (zamiast Wojtaszka).
Fornal gral lepiej od Sliwki w LN, a i tak pozostal zmiennikiem.
W siatkowce, grze opartej o duza ilosc powtorzen, zmiany personalne zachodza wolno. Czasem nawet slaba gra i posiadanie na pozycji duzego talentu nie sklaniaja trenera do jakichs bardziej zdecydowanych prob (Konar i Dulski).


Czunkiewicz jest rowiesnikiem Popiwczaka, wiec moze warto bardziej przygladac sie Szymurze (zaledwie 3 lata mlodszemu) i jeszcze bardziej postepom w przyjeciu Kuby Hawryluka, ktory dostal szanse dopiero w polowie sezonu. Dalej beda juz gracze z 05 i 07, zreszta tez wygladaja niezle.

Poczekajmy do gry o cos, przy czym Resovia w pucharach nie zagra. A Slepsk moze nie zagrac nawet w PO, wiec ocena bedzie trudna.
I najpewniej oprze sie to (znowu) o hierarchie istniejaca w glowie trenera.
kuchyk1ng
Posty: 69
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: kuchyk1ng »

Też w całej tej dyskusji ważna jest obrona. Wizualnie pewne rzeczy można określać, ale obronę wyjątkowo da się też obronić liczbami. Z tego co liczę to:
Zatorski 1,53 obron na 45 setów
Popiwczak 2,07 obron na 60 setów
Czunkiewicz 1,95 obron na 58 setów
Szymura grając na zmianę z Sasem 1,28 obron na 61 setów

Moim skromnym zdaniem ciężko bronić Zatorskiego liczbami, a przy szóstce kadry trzyma go tylko i wyłącznie wizja Grbicia przeniesienia kędzierzyńskiej linii przyjęcia. Teraz z Leonem może być trochę inaczej, bo tutaj libero ma więcej pracy niż ze Śliwką/Semeniukiem i akurat doświadczenie Pawła może być ważne. No ale ja nie zaryzykuje stwierdzenia kto będzie w kadrze podstawowym libero. Na ten moment do szerokiego składu brałbym Czunkiewicza oprócz tego duetu, ale sezon jest nawet nie w połowie.
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: qtp »

Zatorski pomaga w przyjęciu i Cebulowi i Defalco, oczywiście że już tyle placu co za młodu nie pokryje.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1530
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: lukecik »

Już dawno chciałem pytać, czy to tylko moje wrażenie, że Popiwczak jest ewidentnie w słabszej dyspozycji niż w poprzednim sezonie. Wychodzi na to, że nie jestem w tym poglądzie odosobniony. Liczę jeszcze na to, że te ostatnie miesiące to wciąż pokłosie ostatniego sezonu i dobra forma przyjdzie w decydującej fazie sezonu. Miałem nadzieję, że Popiwczak już od nadchodzącego sezonu reprezentacyjnego przejmie rolę pierwszego libero w kadrze, ale na razie nie ma co na to liczyć.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: compact »

Bielsko może się dzisiaj poczuć jak plusligowa drużyna, brawo dla Skry za ten świąteczny duch. :P
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: reeman »

2:2 trzy asy Hanesa :)
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 355
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: JootPe2 »

Co to za rapsy wjechały? Sokół, golimy :D
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: dyletant »

Jednak nie ma sezonu, w którym Skra by się nie skompromitowała
Ewentualnie są takie, że więcej niż raz
Bielsko dostało wreszcie równorzędnego przeciwnika :D
Ale to jest siatkówka
Ćwierćfinał tym samym pomalutku oddala się od dobra narodowego
Sporo jeszcze grania co prawda
Kluczowa może okazać się ławka, której Skra nie ma
Ratunkiem nie jest utrata Piechockiego, więc nie pomoże chyba też wymiana trenera
Ewidentnie doczekaliśmy się sezonu, w którym awans Skry do play off już będzie sukcesem.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka XVII

Post autor: kader14 »

Ale Kampa tragicznie wystawia
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”