Plotki transferowe 23/24

Szary Wilk
Posty: 7957
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

qtp pisze: 17 mar 2023, o 13:46 Pytanie czy wymiana Clevno na Russela sama w sobie nie jest idiotyzmem?
Clevenot chyba chciał duża podwyżkę, a Jastrzębie szukało gracza bardziej ofensywnego. Na pewno Clevenot jest sprawdzony, ale Fornal i Clevenot to według mnie jest trochę zbyt mała siła rażenia, a Russell potrafi grać świetnie w ataku. Może gorzej przyjmuje, ale Fornal i Popiwczak są w stanie go pokryć.

Poza tym, Clevenot jest drugi rok i dalej jest po łbie od ZAKSY, a Fornal ma kontrakt, więc trzeba było coś zmienić i stąd przemeblowania. W razie co jest Szymura i on jest bardzo pewnym zmiennikiem.

Według mnie duet marzenie w PlusLidze, nie biorąc pod uwagi ZAKSY ,to Clevenot-Defalco albo Fornal-Defalco. W obu przypadkach nierealne w nadchodzącym sezonie.

Aaa, no i trzeba brać pod uwagę, że JW raczej klepnęło Hubera, więc na środku też się bardzo wzmocni. Poza tym zmiana Boyer na Patry też nie jest zła, obaj są zgrani z Toniuttim, do tego Patry popełnia mniej błędów w ataku, bo Boyer czasem wbija się w blok kiedy nie musi.
przemik
Posty: 1558
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: przemik »

ćwirkownia podaje, że Jonas Kvalen - domyka skład Resovi na następny sezon.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Mlody922
Posty: 61
Rejestracja: 23 mar 2019, o 17:59
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Mlody922 »

Słabo to wygląda niestety, liczyłem na jakiegoś mocniejszego grajka który będzie nawet w stanie wygryźć Klemena z 6
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: qtp »

Mlody922 pisze: 17 mar 2023, o 14:42 Słabo to wygląda niestety, liczyłem na jakiegoś mocniejszego grajka który będzie nawet w stanie wygryźć Klemena z 6
No to przecież przychodzi Staszewski, dla mnie to jest z miejsca zawodnik do 6 zamiast Słoweńca.
kamil1999
Posty: 5521
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

qtp pisze: 17 mar 2023, o 13:46 Pytanie czy wymiana Clevno na Russela sama w sobie nie jest idiotyzmem?
Jest, jest
Niby ktoś może mówić, że Russell to niby lepsza ofensywa, ale akurat ofensywnie Clevenot to czołówka PL a z tą ofensywą Russella to też zależy. Miewa lepsze i miewa gorsze okresy. W kluczowych momentach się spala. Bednorz za Clevenota to było by 1:1, ale Russell? Osłabienie.
Ale biorę z pocałowaniem ręki biorąc pod uwagę jaki problem miała Zaksa ze znalezieniem wartościowego zawodnika. Żebyśmy nie skończyli z Karjaginem.
przemik pisze: 17 mar 2023, o 14:15 ćwirkownia podaje, że Jonas Kvalen - domyka skład Resovi na następny sezon.
To trochę biednie. No chyba, że Staszewski się wysypał i Kvalen przychodzi na 4.

A co do zamiany atakujących to rozegranie Toniuttiego bardziej pasuje pod Boyera niż Patriego. Poza tym Patry pewnego poziomu nie przeskoczy.
Dobrze, że trenerem będzie dalej Mendez bo jeśli Patry będzie słabo grał to nie będzie się bał wprowadzać Hadravę.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2023, o 14:54 przez kamil1999, łącznie zmieniany 2 razy.
kamil1999
Posty: 5521
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

do usunięcia
Szary Wilk
Posty: 7957
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

qtp pisze: 17 mar 2023, o 14:47
Mlody922 pisze: 17 mar 2023, o 14:42 Słabo to wygląda niestety, liczyłem na jakiegoś mocniejszego grajka który będzie nawet w stanie wygryźć Klemena z 6
No to przecież przychodzi Staszewski, dla mnie to jest z miejsca zawodnik do 6 zamiast Słoweńca.
Błagam, nie róbmy sobie jaj. Staszewski ma 33 lata, docelowo był to numer 4 (bo taką też rolę pełnił rok temu w ZAKSIE) i zagrał teraz dobry sezon wobec problemów kadrowych i jest lepszy od Cebulja? To nie jest siatkarz na granie o medale, z całym szacunkiem do niego, a raczej taka nowa wersja Rafała Buszka.

Poza tym chyba zapominacie, że Resovia to nie ZAKSA i jeśli Adrian dobrze wyglądał w ZAKSIE, to nie znaczy, że będzie grać tak samo w Rzeszowie. Jego transfer jest uwarunkowany poprawą przyjęcia w kluczowych momentach, to będzie zadaniowiec i w takiej roli się świetnie sprawdza.

Jeśli to prawda o Kvalenie, to oznacza tyle, że transfer Boyera i przedłużenie Defalco kosztowały Resovię sporo kasy. I się nie dziwię, bo podobno przelicytowali Włochów. Asseco (sponsor) ma naprawdę bardzo dużo pieniędzy i na tym forum chyba ludzie dalej żyją 10 lat wstecz, że polski klub finansowo nie ma podjazdu do klubów z Serie A, co jest nieprawdą. Ich na taką zabawę stać, co pokazało podpisanie Kochanowskiego,Zatorskiego i Muzaja na raz.

Tak czy siak rozczarowanie, bo mógł to być ktoś lepszy. Ale tak jak pisałem wcześniej - większość kontraktów obowiązuje do 2024 roku i tutaj pole do popisu nie było za duże do Resovii. Odmówił im Atanasov i tak naprawdę ciężko znaleźć zawodnika, który będzie rywalizować o skład. A to, że Klemena trzeba było się pozbyć już rok temu, to już inna para kaloszy. Byli dostępni bardziej atrakcyjni gracze na rynku, ale Cebulj widocznie ma duże plecy w Rzeszowie.
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: qtp »

Szary Wilk pisze: 17 mar 2023, o 15:31 Błagam, nie róbmy sobie jaj. Staszewski ma 33 lata, docelowo był to numer 4 (bo taką też rolę pełnił rok temu w ZAKSIE) i zagrał teraz dobry sezon wobec problemów kadrowych i jest lepszy od Cebulja?
Indywidualnie Stasewski jest gorszym graczem od Cebula, ale siatkówka to gra zespołowa a nie indywidualna, i tu moim zdaniem Resovia ze Staszewskim w składzie będzie lepsza niż Resovia z Cebulem. Gra obu sprowadza się do bycia 3 opcją w ataku, przy czym Słoweniec masakruje przyjęcie, średnio blokuje, kiepsko broni, w serwisie też spadł do przeciętności. To ja wole gościa który dobrze przyjmie, obroni, a w ataku swoje skończy. Nie wiem jak Staszewski blokuje, chyba przeciętnie? Szkoda, bo z dobrym blokiem to już w ogóle była by bajka.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: michal1983 »

Szary Wilk pisze: 17 mar 2023, o 13:57
Aaa, no i trzeba brać pod uwagę, że JW raczej klepnęło Hubera.
Skąd info? Oficjalne źródło poproszę.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
kamil1999
Posty: 5521
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

qtp pisze: 17 mar 2023, o 15:55
Szary Wilk pisze: 17 mar 2023, o 15:31 Błagam, nie róbmy sobie jaj. Staszewski ma 33 lata, docelowo był to numer 4 (bo taką też rolę pełnił rok temu w ZAKSIE) i zagrał teraz dobry sezon wobec problemów kadrowych i jest lepszy od Cebulja?
Indywidualnie Stasewski jest gorszym graczem od Cebula, ale siatkówka to gra zespołowa a nie indywidualna, i tu moim zdaniem Resovia ze Staszewskim w składzie będzie lepsza niż Resovia z Cebulem. Gra obu sprowadza się do bycia 3 opcją w ataku, przy czym Słoweniec masakruje przyjęcie, średnio blokuje, kiepsko broni, w serwisie też spadł do przeciętności. To ja wole gościa który dobrze przyjmie, obroni, a w ataku swoje skończy. Nie wiem jak Staszewski blokuje, chyba przeciętnie? Szkoda, bo z dobrym blokiem to już w ogóle była by bajka.
W sumie Kvalen to też ma przyjęcie niezłe(choć nie flotów), obronę niezłą, no bloku wygląda nieźle i w zagrywce ok
Tylko nie domaga w tym ataku, ale to bardzo uniwersalny siatkarz i w sumie na jakąś poprawę przyjęcia czy bloku będzie jak znalazł.
Pomocniczka
Posty: 2034
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Pomocniczka »

Szary Wilk pisze: 17 mar 2023, o 15:31 Błagam, nie róbmy sobie jaj. Staszewski ma 33 lata, docelowo był to numer 4 (bo taką też rolę pełnił rok temu w ZAKSIE) i zagrał teraz dobry sezon wobec problemów kadrowych i jest lepszy od Cebulja? To nie jest siatkarz na granie o medale, z całym szacunkiem do niego, a raczej taka nowa wersja Rafała Buszka.
Oczywiście. Nie ma najmniejszych wątpliwości. Świetne zadaniowe wejścia, głównie na poprawę przyjęcia, i nic więcej.

Poza tym byli już tacy goście, co grali w Zaksie ponad stan a w Resovii i JW już nie - Parodi, Baroti, Buszek.
TheDaniel
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2017, o 20:57
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: TheDaniel »

Do Zawiercia zapowiada się całkiem ciekawy powrót... ;)
kamil1999
Posty: 5521
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

TheDaniel pisze: 17 mar 2023, o 16:58 Do Zawiercia zapowiada się całkiem ciekawy powrót... ;)
Semeniuk:)

A na poważnie to może Malina skoro Dulski idzie do Lublina?
W obliczu coraz słabszego Konara to byłby to świetny ruch.
Ewentualnie może Masny na ławkę bo jakiś Bociek czy Pająk na rezerwę to raczej nie byłby ciekawy powrót
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Jacek »

TheDaniel pisze: 17 mar 2023, o 16:58 Do Zawiercia zapowiada się całkiem ciekawy powrót... ;)
Flavio?
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Artem »

kamil1999 pisze: 17 mar 2023, o 17:11
TheDaniel pisze: 17 mar 2023, o 16:58 Do Zawiercia zapowiada się całkiem ciekawy powrót... ;)
Semeniuk:)

A na poważnie to może Malina skoro Dulski idzie do Lublina?
W obliczu coraz słabszego Konara to byłby to świetny ruch.
Ewentualnie może Masny na ławkę bo jakiś Bociek czy Pająk na rezerwę to raczej nie byłby ciekawy powrót
Obiło mi się o uszy ostatnio, że Dulski ma jednak zostać.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: michal1983 »

Proszę o źródło, jakieś oficjalne.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Paprykarz
Posty: 139
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paprykarz »

Szary Wilk pisze: 17 mar 2023, o 15:31
qtp pisze: 17 mar 2023, o 14:47
Mlody922 pisze: 17 mar 2023, o 14:42 Słabo to wygląda niestety, liczyłem na jakiegoś mocniejszego grajka który będzie nawet w stanie wygryźć Klemena z 6
No to przecież przychodzi Staszewski, dla mnie to jest z miejsca zawodnik do 6 zamiast Słoweńca.
Błagam, nie róbmy sobie jaj. Staszewski ma 33 lata, docelowo był to numer 4 (bo taką też rolę pełnił rok temu w ZAKSIE) i zagrał teraz dobry sezon wobec problemów kadrowych i jest lepszy od Cebulja? To nie jest siatkarz na granie o medale, z całym szacunkiem do niego, a raczej taka nowa wersja Rafała Buszka.

Poza tym chyba zapominacie, że Resovia to nie ZAKSA i jeśli Adrian dobrze wyglądał w ZAKSIE, to nie znaczy, że będzie grać tak samo w Rzeszowie. Jego transfer jest uwarunkowany poprawą przyjęcia w kluczowych momentach, to będzie zadaniowiec i w takiej roli się świetnie sprawdza.

Jeśli to prawda o Kvalenie, to oznacza tyle, że transfer Boyera i przedłużenie Defalco kosztowały Resovię sporo kasy. I się nie dziwię, bo podobno przelicytowali Włochów. Asseco (sponsor) ma naprawdę bardzo dużo pieniędzy i na tym forum chyba ludzie dalej żyją 10 lat wstecz, że polski klub finansowo nie ma podjazdu do klubów z Serie A, co jest nieprawdą. Ich na taką zabawę stać, co pokazało podpisanie Kochanowskiego,Zatorskiego i Muzaja na raz.

Tak czy siak rozczarowanie, bo mógł to być ktoś lepszy. Ale tak jak pisałem wcześniej - większość kontraktów obowiązuje do 2024 roku i tutaj pole do popisu nie było za duże do Resovii. Odmówił im Atanasov i tak naprawdę ciężko znaleźć zawodnika, który będzie rywalizować o skład. A to, że Klemena trzeba było się pozbyć już rok temu, to już inna para kaloszy. Byli dostępni bardziej atrakcyjni gracze na rynku, ale Cebulj widocznie ma duże plecy w Rzeszowie.
Akurat Bayer to strzał w stopę do wzięcia był Atanasijevic który jest gwiazda światowego formatu a nie jak Boyer którego przez warunki fizyczne nie zaliczysz do to topów typu kurek czy nimir ani nie jest tak dobry w defensywie jak Kaczmarek czy Patry
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Klugenhammer »

michal1983 pisze: 17 mar 2023, o 17:45 Proszę o źródło, jakieś oficjalne.
Na oficjalne żródła jest przeznaczony inny wątek tego forum. Tu, jak sama nazwa wskazuje, jest miejsce na PLOTKI i spekulacje.
Jak Ci się to nie podoba, to tu nie zaglądaj, nie czytaj, nie marudż i nie psuj innym zabawy.
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: KibicSiatki »

Szary Wilk pisze: 17 mar 2023, o 13:57
qtp pisze: 17 mar 2023, o 13:46 Pytanie czy wymiana Clevno na Russela sama w sobie nie jest idiotyzmem?
Clevenot chyba chciał duża podwyżkę, a Jastrzębie szukało gracza bardziej ofensywnego. Na pewno Clevenot jest sprawdzony, ale Fornal i Clevenot to według mnie jest trochę zbyt mała siła rażenia, a Russell potrafi grać świetnie w ataku. Może gorzej przyjmuje, ale Fornal i Popiwczak są w stanie go pokryć.

Poza tym, Clevenot jest drugi rok i dalej jest po łbie od ZAKSY, a Fornal ma kontrakt, więc trzeba było coś zmienić i stąd przemeblowania. W razie co jest Szymura i on jest bardzo pewnym zmiennikiem.

Według mnie duet marzenie w PlusLidze, nie biorąc pod uwagi ZAKSY ,to Clevenot-Defalco albo Fornal-Defalco. W obu przypadkach nierealne w nadchodzącym sezonie.

Aaa, no i trzeba brać pod uwagę, że JW raczej klepnęło Hubera, więc na środku też się bardzo wzmocni. Poza tym zmiana Boyer na Patry też nie jest zła, obaj są zgrani z Toniuttim, do tego Patry popełnia mniej błędów w ataku, bo Boyer czasem wbija się w blok kiedy nie musi.
Aaa,no i trzeba brać pod uwagę,że ZAKSA raczej klepnelo Fornala i Clevronta, więc na przyjęciu będzie miało mocnych rezerwowych na przyjęciu. Poza tym jeszcze z Huberem i Paszyckim przedłużenie umów i z Takvam będzie moc na środku i ZAKSA będzie miała super drużynę.
W maju jest szansa na kolejne dwa tytuły, Ligę Mistrzów i Mistrza Polski.
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: michal1983 »

A Bednorz nie powinien zostać ukarany za podpisanie umowy z dwoma klubami? Jednej z JW, drugiej z Zaksą?

Analogicznie z Huberem który podpisał we Włoszech, w Jastrzebiu i obiło mi się o uszy że jednak przedłużył w Kedzierzynie.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
TheDaniel
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2017, o 20:57
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: TheDaniel »

michal1983 pisze: 17 mar 2023, o 18:46 A Bednorz nie powinien zostać ukarany za podpisanie umowy z dwoma klubami? Jednej z JW, drugiej z Zaksą?

Analogicznie z Huberem który podpisał we Włoszech, w Jastrzebiu i obiło mi się o uszy że jednak przedłużył w Kedzierzynie.
Ale jesteś przykry gościu - jak nie pasuje Ci ten wątek to zaglądaj tylko do potwierdzonych transferów. Tutaj ktoś może nawet rzucić, że N’Gapeth będzie grał w Radomiu i to tylko, i wyłącznie od Ciebie zależy, czy weźmiesz tę informację za legit lub fake.
hottakesbot
Posty: 984
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hottakesbot »

Jacek pisze: 17 mar 2023, o 17:14
TheDaniel pisze: 17 mar 2023, o 16:58 Do Zawiercia zapowiada się całkiem ciekawy powrót... ;)
Flavio?
Liczę na legendarnego Verheesa, najzabawniejsze jest to że miał najwyższy kontrakt w Zawierciu w tamtym sezonie, numer 2 też cokolwiek zastanawiający.

Jeśli Dulski zostanie w Zawierciu to wypada współczuć syndromu sztokholmskiego, ale pewnie też nie ma nic do gadania.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: michal1983 »

Obiło mi się o uszy że Huber zostaje w Kędzierzynie.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2732
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Simao »

Resovia w przyszłym sezonie z obecnym przyjęciem, brakiem zmiany na rozegraniu i osłabieniem w przyjęciu, bez szału środek z całym szacunkiem dla Kłosa, miejsca 4-6. Zresztą jak zakończymy ten sezon na 4 miejscu, to będzie już sukces. Z Zawierciem może powalczymy o brąz przy dobrej formie Defalco. Z Jastrzębiem i Kędzierzynem, Cebulj, Defalco i Drzyzga są za słabi aby powalczyć o zwycięstwo. Tutaj bardziej chodzi o podejście mentalne, niektóre wystawy, bo ciężko mówić o rozegraniu to jest dramat. Trzeba też szczerze przyznać, że Cebulj, Defalco i Muzaj często nawet przy dobrym rozegraniu nie kończą, piłki podbite lub efektownie blokowani. Tak wyglądają mecze bezpośrednie z ZAKSA, JW jeszcze gorzej. Normalnie szkoda mi było przez chwilę Resovie oglądając mecz PP z JW. Nawet nie będę oglądał tego zaległego meczu z JW, to będzie kolejna kompromitacja i to na własnej hali.
PioterZJastrzebia
Posty: 1224
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

hottakesbot pisze: 17 mar 2023, o 19:10
Jacek pisze: 17 mar 2023, o 17:14
TheDaniel pisze: 17 mar 2023, o 16:58 Do Zawiercia zapowiada się całkiem ciekawy powrót... ;)
Flavio?
Liczę na legendarnego Verheesa, najzabawniejsze jest to że miał najwyższy kontrakt w Zawierciu w tamtym sezonie, numer 2 też cokolwiek zastanawiający.
Może być lekki problem z kimś kto dwa lata temu zakończył karierę :D
buzinga
Posty: 1242
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

michal1983 pisze: 17 mar 2023, o 19:23 Obiło mi się o uszy że Huber zostaje w Kędzierzynie.
Na tym etapie sezonu nikt nie ogłasza transferów oficjalnie. Oficjalnie są póki co ogłaszane przedłużenia. Skoro nie ma informacji z klubu, że Huber zostaje to wszyscy zakładają, że idzie do JW. Choć nie powiem, że jak Norbert faktycznie sam zrezygnował z Trento będąc z nimi dogadanym (tak twierdził ;) ) to też zapewne nikogo nie zaskoczy jak wypnie się na Jastrzębie, bo szczerze nie ogarniam tego co siedzi mu w głowie. Nawet jak słucham jego wypowiedzi czasami muszę się dwa razy zastanowić co ten chłopak próbuje powiedzieć. Także jak plotkujemy, bo to taki wątek. Pozwolę sobie na oszacowanie, że Norbert na 90% pójdzie do JW. Jeśli jakimś trafem by się tak nie stało to Ptoki są wiadomo gdzie z obstawą środka, ale nawet dla mnie brzmi to abstrakcyjnie. Cokolwiek się nie stanie nie ma sensu płakać. Sam nie wierzę w to co napiszę, ale najważniejsze, że Bednorz zostaje ;)
hottakesbot
Posty: 984
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hottakesbot »

PioterZJastrzebia pisze: 17 mar 2023, o 19:49 Może być lekki problem z kimś kto dwa lata temu zakończył karierę :D
Nawet nie wiedziałam, dzięki za info.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2732
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Simao »

Szkoda, że Bieniek nie trafi do JW.
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Pawel9221 »

michal1983 pisze: 17 mar 2023, o 19:23 Obiło mi się o uszy że Huber zostaje w Kędzierzynie.
@mewa czy moderator moze zrobic cos z tymi prowokacjami tego uzytkownika? Odnosze sie do jego ostatnich postow. Ja rozumiem wszystko, ale sa juz pewne granice zasmiecania
dedede
Posty: 507
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: dedede »

Pawel9221 pisze: 17 mar 2023, o 20:12
michal1983 pisze: 17 mar 2023, o 19:23 Obiło mi się o uszy że Huber zostaje w Kędzierzynie.
@mewa czy moderator moze zrobic cos z tymi prowokacjami tego uzytkownika? Odnosze sie do jego ostatnich postow. Ja rozumiem wszystko, ale sa juz pewne granice zasmiecania
Akurat ten jego ostatni komentarz był sensowny, bo inni plotkują o przejściu Hubera do JW a on plotkuje o Zaksie i to akurat bardzo pasuje do tego tematu w przeciwieństwie do poprzednich postów
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”