Plotki transferowe 23/24

Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Pawel9221 »

Czyli wychodzi na to, ze z Trefla odchodzi 2 najlepszych graczy ?
Boladz - Wawa
Perry - Zawiercie.

Kto ma przyjsc zamiast nich? Wie ktos ? Na przyjeciu zostaje Sawicki czy wraca do Skry? Martinez obstawiam, ze raczej zostanie, Urbanowicz duza szansa, ze odejdzie do JW ? Zapowiada sie na mocne przemeblowanie skladu.
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Pawel9221 pisze: 2 lut 2023, o 12:17 Czyli wychodzi na to, ze z Trefla odchodzi 2 najlepszych graczy ?
Boladz - Wawa
Perry - Zawiercie.

Kto ma przyjsc zamiast nich? Wie ktos ? Na przyjeciu zostaje Sawicki czy wraca do Skry? Martinez obstawiam, ze raczej zostanie, Urbanowicz duza szansa, ze odejdzie do JW ? Zapowiada sie na mocne przemeblowanie skladu.
Sawicki może zostać, bo w Bełku będzie duet Lanza-Lipiński. Chyba, że na 3.
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Mierzyć siły na zamiary oznacza wyznaczanie sobie ambitnych celów, które przekraczają nasze możliwości, a potem walkę o ich osiągnięcie. Z podejrzewam, że chodziło o Nysę mierząca zamiary na siły.
Miszczu-xdd
Posty: 544
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Miszczu-xdd »

Szary Wilk pisze: 2 lut 2023, o 12:20
Pawel9221 pisze: 2 lut 2023, o 12:17 Czyli wychodzi na to, ze z Trefla odchodzi 2 najlepszych graczy ?
Boladz - Wawa
Perry - Zawiercie.

Kto ma przyjsc zamiast nich? Wie ktos ? Na przyjeciu zostaje Sawicki czy wraca do Skry? Martinez obstawiam, ze raczej zostanie, Urbanowicz duza szansa, ze odejdzie do JW ? Zapowiada sie na mocne przemeblowanie skladu.
Sawicki może zostać, bo w Bełku będzie duet Lanza-Lipiński. Chyba, że na 3.
Z tym Lanzom to jesteś pewny?
Ja wiem, że zostaje Vasina bo ma ważny kontrakt, a Włoch z tego co kojarzę miał umowę tylko na ten sezon i Piechocki upadłby kolejny raz na głowę gdyby ją przedłużył...
GOLAB
Posty: 60
Rejestracja: 22 lis 2008, o 14:47
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: GOLAB »

Dokładnie.Nie mówimy tutaj o budżecie powiedzmy z top4,bo takiego w Nysie nie ma.
GOLAB
Posty: 60
Rejestracja: 22 lis 2008, o 14:47
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: GOLAB »

GOLAB pisze: 2 lut 2023, o 12:34 Dokładnie.Nie mówimy tutaj o budżecie powiedzmy z top4,bo takiego w Nysie nie ma.
Skład jest budowany według kasy, która jest pewna.
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

GOLAB pisze: 2 lut 2023, o 12:34 Dokładnie.Nie mówimy tutaj o budżecie powiedzmy z top4,bo takiego w Nysie nie ma.
Zobacz skład Zawiercia w poprzednim sezonie. Wystarczył 7 budżet na medal. 8-)
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Miszczu-xdd pisze: 2 lut 2023, o 12:27
Szary Wilk pisze: 2 lut 2023, o 12:20
Pawel9221 pisze: 2 lut 2023, o 12:17 Czyli wychodzi na to, ze z Trefla odchodzi 2 najlepszych graczy ?
Boladz - Wawa
Perry - Zawiercie.

Kto ma przyjsc zamiast nich? Wie ktos ? Na przyjeciu zostaje Sawicki czy wraca do Skry? Martinez obstawiam, ze raczej zostanie, Urbanowicz duza szansa, ze odejdzie do JW ? Zapowiada sie na mocne przemeblowanie skladu.
Sawicki może zostać, bo w Bełku będzie duet Lanza-Lipiński. Chyba, że na 3.
Z tym Lanzom to jesteś pewny?
Ja wiem, że zostaje Vasina bo ma ważny kontrakt, a Włoch z tego co kojarzę miał umowę tylko na ten sezon i Piechocki upadłby kolejny raz na głowę gdyby ją przedłużył...
Pewny nie jestem, ale z tego co wiem, to chcą Lanzę zostawić i jest szansa, że zostanie. Poza tym, na rynku i tak jest krucho z takimi przyjmujacymi, z którymi mógłby grać Lipiński, a którzy są dostępni. Był sondowany też temat Kevina Tillie z tego co wiem, ale to wcześniej.

Wszystko zależy od kasy i wizji..no Kondzia, bo nie trenera. Przecież jak nie Lanza, to i tak nie będzie nikt mocniejszy niż ktoś typu Louati. Spójrz w jaki sposób skład buduje Skra na nowy sezon - jest jakaś wizja, ale to znów będzie poziom na walkę o 5/6 miejsce, bo konkurencja odjedzie mocno. Mi się nie chce wierzyć, że Wiśniewski,Lipiński czy Poręba to zawodnicy do walki o medale.

PS - Tak, ten "7 budżet w lidze" to według mnie ściema. Klub z 7 budżetem w lidze ma w składzie Kovacevicia,Kwolka,Konarskiego,Dananiego? Oni wszyscy są drodzy. I teraz jeszcze Bieniek przychodzi, który możliwe, że ma najcięższy kontrakt ze środkowych w PlusLidze. No i niby wypada Danani i za niego Perry, ale jednak. To kto ma te budżety większe? Skra,ZAKSA,JW,Reska i kto dalej? Bo chyba nie Gdańsk. Warszawa też zawsze rzutem na taśmę montuje skład. W Olsztynie się nie przelewało nigdy.
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Żartuję sobie z tego 7 budżet, rzecz jasna. Prezes Baran wtedy nie zaprzeczał, ale jak Kuba Bednarek nazwał przyjęcie Warty najdroższym w lidze, to wtedy kazał się dyletantowi nie wypowiadać w temacie. W łagodniejszych słowach rzecz jasna.
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

Pawel9221 pisze: 2 lut 2023, o 12:17 Czyli wychodzi na to, ze z Trefla odchodzi 2 najlepszych graczy ?
Boladz - Wawa
Perry - Zawiercie.

Kto ma przyjsc zamiast nich? Wie ktos ? Na przyjeciu zostaje Sawicki czy wraca do Skry? Martinez obstawiam, ze raczej zostanie, Urbanowicz duza szansa, ze odejdzie do JW ? Zapowiada sie na mocne przemeblowanie skladu.
W Treflu ważne kontrakty mają Kampa, Niemiec, Nasewicz i Pruszkowski, a Czerwiński opcję przedłużenia.
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Ja bym Nasevicha zobaczył już teraz na dłuższym dystansie. Może jakieś wypożyczenie do Cuprum czy Radomia? Jak wchodzi, to zawsze trzyma poziom. W Treflu przy takim atakującym jak Bołądź ma mało szans się pokazać, choć i tak ogromny plus dla Juricicia, że chłopaka ogrywa.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: ciorny17 »

Szary Wilk pisze: 2 lut 2023, o 13:12 Ja bym Nasevicha zobaczył już teraz na dłuższym dystansie. Może jakieś wypożyczenie do Cuprum czy Radomia? Jak wchodzi, to zawsze trzyma poziom. W Treflu przy takim atakującym jak Bołądź ma mało szans się pokazać, choć i tak ogromny plus dla Juricicia, że chłopaka ogrywa.
Jak zacznie grać na polskiej licencji będzie łatwiej. A nie wiem kiedy kongres |FIVB. A szkoda na juniora miejsca dla obcokrajowców.
Kłamca.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hunter »

Szary Wilk pisze: 2 lut 2023, o 08:14 Ja w sumie zacząłem to "powątpiewanie" w transfer dużego kalibru co do osoby Le Goffa, ale bardziej chodziło mi o to, że użytkownik nazwał to "prawdziwą bombą" (czy jakoś tak), a taki tytuł trochę jednak wprowadza w błąd, bo Le Goff to nie jest żadna bomba.
Jak dla Nysy to jednak bomba, choć to tylko dywagacje.
Diomedea pisze: 2 lut 2023, o 01:26 Na moje watpliwosci czy z Francji mozna sciagnac naprawde duzego kalibru gracza.
Coś tam jeszcze można znaleźć, wiadomo bardziej dla klubów ze środka/dołu tabeli, ale są zawodnicy, którzy do tego naszego top4 mogą aspirować.
przemik pisze: 2 lut 2023, o 09:00 "Libero reprezentacji Brazylii Thales Hoss w przyszłym sezonie ligowym występował będzie w drużynie LUK Lublin" - J.Balcerzak
I bardzo dobrze, nic tylko się cieszyć.
W tym sezonie Thales w przyjęciu 60%/43% z poprawką na to kogo ma obok siebie w linii.
Statystycznie lepiej chyba tylko Deveze wypada.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Ja pisałem w kontekście Lublina, że będzie przemeblowanie na plus, bo wszyscy bali się, że odejścia oznaczają zjazd. I ten Dzavoronok może brzmiał wtedy dziwnie, ale jak przychodzi Thaless, to dlaczego nie Dzavoronok? Według J.Balcerzaka, Brazylijczyka chciało sporo klubów w Europie (napisał o tym na fp, które administruje).
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Pawel9221 »

Szary Wilk pisze: 2 lut 2023, o 14:47 Ja pisałem w kontekście Lublina, że będzie przemeblowanie na plus, bo wszyscy bali się, że odejścia oznaczają zjazd. I ten Dzavoronok może brzmiał wtedy dziwnie, ale jak przychodzi Thaless, to dlaczego nie Dzavoronok? Według J.Balcerzaka, Brazylijczyka chciało sporo klubów w Europie (napisał o tym na fp, które administruje).
Juz Ci odpowiedzialem dlaczego nie pare dni temu. Przyjscie Thalesa spoko, ale byl Watten wiec raczej to transfer 1;1. Po 2gie gra w lidze francuskiej, a z niej chyba kazdy zawodnik moglby przejsc do Lublina, dalej podtrzymuje teze, ze nie ma opcji, ze Dzavoronok sie ruszy po za Italie, bo na niego tam beda chetni, no chyba, ze Lublin ma zamiar przeplacac i przebijac oferty zeby go przekonac, to by swiadczylo, ze Lublin ma tyle pieniedzy, ze mogliby lepiej je spotykowac niz brac Czecha po slabym sezonie.
Co do LUblina, odchodzi Szerszen, WLodarczyk oraz prawdopobonie tez Komenda, zostaje 2 miejsca dla zagranicznych a cala reszta polakami musi byc obsadzona? Jestem lekko zaniepokojony takim biegiem wydarzen, bo ciezko powiedziec kto wartosciowy moglby przejsc z polakow realny, ktory nie jest jeszcze zaklepany gdzie indziej? Przychodzi mi do glowy Szymura i na srodek Wisniewski.
troy
Posty: 40
Rejestracja: 15 sty 2023, o 22:15
Płeć: M
Lokalizacja: Niemcy

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: troy »

Gdybym przeoczył odpowiedź na to pytanie, to od razu przepraszam - jeszcze nie przewertowałem wszystkich wątków jako nowy na forum 😀

Wiadomo co z Urosem Kovacevicem? Czy on przedłużył kontrakt tylko na bieżący sezon czy również na kolejny? Wiem, że karuzela transferowa dopiero się rozkręca, ale może ktoś już gdzieś coś słyszał o jego klubowej przyszłości.
Miszczu-xdd
Posty: 544
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Miszczu-xdd »

Maciej Trąbski z Onetu:
Link: https://przegladsportowy.onet.pl/siatko ... zy/5zcjv6r
- Ciekawe głosy dochodzą do nas z Bełchatowa. W klubie trwają poszukiwania zagranicznego libero. Niektórzy, z którymi kontaktowali się przedstawiciele Skry, podpisali już umowy na przyszły sezon. Usłyszeliśmy, że w grę wciąż może wchodzić m.in. Lauri Kerminen. Wiemy z kolei, że na pewno w zespole pozostanie Kacper Piechocki.
- Z bełchatowskiego otoczenia usłyszeliśmy również, że blisko zakontraktowania jest Yacine Louati.Francuz wraz z Bartłomiejem Lipiński prawdopodobnie miałby tworzyć podstawową parę przyjmujących bełchatowskiego zespołu.
- Według naszych informacji na przyjęcie do Michała Gierżota w PSG Stali Nysa dołączy Wojciech Włodarczyk, który od 2021 r. broni barw LUK-u Lublin.
- Z kolei wiele wskazuje na to, że Trevor Clevenot, którego umowa z Jastrzębskim Węglem obowiązuje do końca tego sezonu, przedłuży go również na kolejny
kubika132
Posty: 38
Rejestracja: 29 sty 2023, o 20:05
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kubika132 »

Para Gierżot z Włodarczykiem mocno średnio wyglada na przyjęciu. Chyba ze Wojtek na ławkę
choe
Posty: 217
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: choe »

Miszczu-xdd pisze: 2 lut 2023, o 19:37 Maciej Trąbski z Onetu:
Link: https://przegladsportowy.onet.pl/siatko ... zy/5zcjv6r
- Ciekawe głosy dochodzą do nas z Bełchatowa. W klubie trwają poszukiwania zagranicznego libero. Niektórzy, z którymi kontaktowali się przedstawiciele Skry, podpisali już umowy na przyszły sezon. Usłyszeliśmy, że w grę wciąż może wchodzić m.in. Lauri Kerminen. Wiemy z kolei, że na pewno w zespole pozostanie Kacper Piechocki.
- Z bełchatowskiego otoczenia usłyszeliśmy również, że blisko zakontraktowania jest Yacine Louati.Francuz wraz z Bartłomiejem Lipiński prawdopodobnie miałby tworzyć podstawową parę przyjmujących bełchatowskiego zespołu.
- Według naszych informacji na przyjęcie do Michała Gierżota w PSG Stali Nysa dołączy Wojciech Włodarczyk, który od 2021 r. broni barw LUK-u Lublin.
- Z kolei wiele wskazuje na to, że Trevor Clevenot, którego umowa z Jastrzębskim Węglem obowiązuje do końca tego sezonu, przedłuży go również na kolejny
Według naszych informacji :]
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

choe pisze: 2 lut 2023, o 21:07
Miszczu-xdd pisze: 2 lut 2023, o 19:37 Maciej Trąbski z Onetu:
Link: https://przegladsportowy.onet.pl/siatko ... zy/5zcjv6r
- Ciekawe głosy dochodzą do nas z Bełchatowa. W klubie trwają poszukiwania zagranicznego libero. Niektórzy, z którymi kontaktowali się przedstawiciele Skry, podpisali już umowy na przyszły sezon. Usłyszeliśmy, że w grę wciąż może wchodzić m.in. Lauri Kerminen. Wiemy z kolei, że na pewno w zespole pozostanie Kacper Piechocki.
- Z bełchatowskiego otoczenia usłyszeliśmy również, że blisko zakontraktowania jest Yacine Louati.Francuz wraz z Bartłomiejem Lipiński prawdopodobnie miałby tworzyć podstawową parę przyjmujących bełchatowskiego zespołu.
- Według naszych informacji na przyjęcie do Michała Gierżota w PSG Stali Nysa dołączy Wojciech Włodarczyk, który od 2021 r. broni barw LUK-u Lublin.
- Z kolei wiele wskazuje na to, że Trevor Clevenot, którego umowa z Jastrzębskim Węglem obowiązuje do końca tego sezonu, przedłuży go również na kolejny
Według naszych informacji :]
To forum to kopalnia wiedzy dziennikarzy, i nie tylko. Większość z nich posiłkuje się tym co tutaj wyczyta. Nawet zawodnicy co jakiś czas lubią sobie tutaj zajrzeć.
hottakesbot
Posty: 897
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hottakesbot »

Trabski chyba nawet ma/mial tu konto i byl dosc aktywnym uzytkownikiem.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

hottakesbot pisze: 2 lut 2023, o 21:30 Trabski chyba nawet ma/mial tu konto i byl dosc aktywnym uzytkownikiem.
Panowe z obecnie prowadzonej transmisji również tutaj są ;)
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: iron »

bez_nazwy pisze: 2 lut 2023, o 21:44
hottakesbot pisze: 2 lut 2023, o 21:30 Trabski chyba nawet ma/mial tu konto i byl dosc aktywnym uzytkownikiem.
Panowe z obecnie prowadzonej transmisji również tutaj są ;)
Aż się boję zgadywać pod jakimi nickami się kryją.

:]
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

iron pisze: 2 lut 2023, o 22:26
bez_nazwy pisze: 2 lut 2023, o 21:44
hottakesbot pisze: 2 lut 2023, o 21:30 Trabski chyba nawet ma/mial tu konto i byl dosc aktywnym uzytkownikiem.
Panowe z obecnie prowadzonej transmisji również tutaj są ;)
Aż się boję zgadywać pod jakimi nickami się kryją.

:]
ja też :)
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: michal1983 »

Zdziwilibyscie sie wiedzac kto tutaj bywa i "kto jest kim" ;)
Ostatnio zmieniony 2 lut 2023, o 23:15 przez michal1983, łącznie zmieniany 1 raz.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lukecik »

Podobno chcieliśmy kontynuować współpracę z Dananim, ale zgłosił się po niego klub ze wschodu (ponoć Fakiel) i Argentyńczyk zdecydował się na ten ruch. Wobec tego nie dziwi, że poszliśmy po Perry'ego. Lepszego zastępstwa chyba nie można było ogarnąć. A Dananiemu za wybranie ruskich rubli to kop w cztery litery na do widzenia i rozstajemy się bez sentymentów. Niech do naszej ligi już nie wraca.

Jeśli Skra weźmie Kerminena to też będzie trochę niesmak.
hottakesbot
Posty: 897
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hottakesbot »

michal1983 pisze: 2 lut 2023, o 23:04 Zdziwilibyscie sie wiedzac kto tutaj bywa i "kto jest kim" ;)
Mag siatki to Krzysztof Wanio, zgadza sie? :)
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Jak ten Włodarczyk w Nysie to nic pewnego. Są jeszcze inne opcje. Poza tym przyjęcie Włodarczyk-Gierżot to

1) Strzelnica
2) Włodarczyk nie jest wystarczająco dobrym zawodnikiem na grę w wyjściowym składzie drużyny, która chce aspirować do atakowania czołówki
3) Włodarczyk należy do tych, co z uwagi na paszport się bardzo cenią, więc uwierzcie, że bardziej opłaca się wyciągnąć kogoś solidnego z zagranicy.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

lukecik pisze: 2 lut 2023, o 23:06 Jeśli Skra weźmie Kerminena to też będzie trochę niesmak.
tzn? jaki niesmak? kogo niesmak?
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: michal1983 »

hottakesbot pisze: 2 lut 2023, o 23:17
michal1983 pisze: 2 lut 2023, o 23:04 Zdziwilibyscie sie wiedzac kto tutaj bywa i "kto jest kim" ;)
Mag siatki to Krzysztof Wanio, zgadza sie? :)
:] :] :]
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”