Plotki transferowe 23/24

kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Mam nadzieję, że Nowak dostanie realną szansę

Łomacz jest najsłabszym rozgrywającym ligi i nie ma co przeceniać jego mitycznego potencjału
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

kamil1999 pisze: 7 cze 2023, o 10:19 Łomacz jest najsłabszym rozgrywającym ligi i nie ma co przeceniać jego mitycznego potencjału
Co za bzdury. Chwile temu miał ofertę z Zawiercia.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

bez_nazwy pisze: 7 cze 2023, o 10:23
kamil1999 pisze: 7 cze 2023, o 10:19 Łomacz jest najsłabszym rozgrywającym ligi i nie ma co przeceniać jego mitycznego potencjału
Co za bzdury. Chwile temu miał ofertę z Zawiercia.
Najsłabszy podstawowy
Od Kozłowskiego oczywiście lepszy, więc to nie może dziwić
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

kamil1999 pisze: 7 cze 2023, o 10:25
bez_nazwy pisze: 7 cze 2023, o 10:23
kamil1999 pisze: 7 cze 2023, o 10:19 Łomacz jest najsłabszym rozgrywającym ligi i nie ma co przeceniać jego mitycznego potencjału
Co za bzdury. Chwile temu miał ofertę z Zawiercia.
Najsłabszy podstawowy
Od Kozłowskiego oczywiście lepszy, więc to nie może dziwić
Zdecydowanie nie najsłabszy. Napisz meila Grbicowi co chłop za błąd robi.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

kamil1999 pisze: 7 cze 2023, o 10:19 Mam nadzieję, że Nowak dostanie realną szansę

Łomacz jest najsłabszym rozgrywającym ligi i nie ma co przeceniać jego mitycznego potencjału
Bzdura. Poza tym Nowak dostał realną szansę już, cały sezon rozgrywał w Radomiu i wyglądało to bardzo przeciętnie.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Paragon pisze: 7 cze 2023, o 11:13
kamil1999 pisze: 7 cze 2023, o 10:19 Mam nadzieję, że Nowak dostanie realną szansę

Łomacz jest najsłabszym rozgrywającym ligi i nie ma co przeceniać jego mitycznego potencjału
Bzdura. Poza tym Nowak dostał realną szansę już, cały sezon rozgrywał w Radomiu i wyglądało to bardzo przeciętnie.
Przeciętnych miał przede wszystkim kolegów
Tam De Cecco by nie pomógł
Rozgrywał w fajnym tempie no i był dokładny
Do tego nieźle bronił
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

kamil1999 pisze: 7 cze 2023, o 11:28
Paragon pisze: 7 cze 2023, o 11:13
kamil1999 pisze: 7 cze 2023, o 10:19 Mam nadzieję, że Nowak dostanie realną szansę

Łomacz jest najsłabszym rozgrywającym ligi i nie ma co przeceniać jego mitycznego potencjału
Bzdura. Poza tym Nowak dostał realną szansę już, cały sezon rozgrywał w Radomiu i wyglądało to bardzo przeciętnie.
Przeciętnych miał przede wszystkim kolegów
Tam De Cecco by nie pomógł
Rozgrywał w fajnym tempie no i był dokładny
Do tego nieźle bronił
To, że miał słabych kolegów to jedno, ale sam się nie wyróżniał (Firszt też obok miał słabych kolegów, a jednak wyraźnie się wyróżniał) - poprzedni sezon miał lepszy, miał fajne wejścia, pokazywał się świetnie, a w tym sezonie dostał szansę gry jako pewna jedynka i wyszło bardzo średnio. Trzymam za niego kciuki, bo ma chłopak potencjał na kawał dobrego grania.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hunter »

PioterZJastrzebia pisze: 7 cze 2023, o 08:09 Łotewski rozgrywający Deniss Petrovs zastąpi Yenipazara we Lwowie.

Ostatni sezon w Cannes na zapleczu francuskiej ekstraklasy. Ktoś może powiedzieć więcej na jego temat?
Oczywiście, służę uprzejmie.
Jest beznadziejny.
Mam nadzieję, że przybliżyłem jego sylwetkę.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

hunter pisze: 7 cze 2023, o 16:34
PioterZJastrzebia pisze: 7 cze 2023, o 08:09 Łotewski rozgrywający Deniss Petrovs zastąpi Yenipazara we Lwowie.

Ostatni sezon w Cannes na zapleczu francuskiej ekstraklasy. Ktoś może powiedzieć więcej na jego temat?
Oczywiście, służę uprzejmie.
Jest beznadziejny.
Mam nadzieję, że przybliżyłem jego sylwetkę.
Aż tak zjechał poziomem we Francji?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Shift
Posty: 264
Rejestracja: 29 lis 2015, o 10:39
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Shift »

kamil1999 pisze: 7 cze 2023, o 10:19 Mam nadzieję, że Nowak dostanie realną szansę

Łomacz jest najsłabszym rozgrywającym ligi i nie ma co przeceniać jego mitycznego potencjału
Komuś dobrze długi weekend wszedł. Sorry, naprawdę nie przeceniam Grześka, ma dużo wad. Ale mimo swojego wieku umieściłbym go w okolicach albo w górnej połowie 1szych rozgrywających plus ligi.

Albo po prostu Grbić, cały sztab i wszyscy którzy mają jakikolwiek związek z selekcją są totalnymi ignorantami i mają wiedzę na temat siatkówki jak pierwszy lepszy wuefista z podstawówki, nikogo oczywiście nie obrażając.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: ciorny17 »

Nie musiał zjeżdżać. W rosji też paździerz grał.
Kłamca.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

Shift pisze: 7 cze 2023, o 21:56
kamil1999 pisze: 7 cze 2023, o 10:19 Mam nadzieję, że Nowak dostanie realną szansę

Łomacz jest najsłabszym rozgrywającym ligi i nie ma co przeceniać jego mitycznego potencjału
Komuś dobrze długi weekend wszedł. Sorry, naprawdę nie przeceniam Grześka, ma dużo wad. Ale mimo swojego wieku umieściłbym go w okolicach albo w górnej połowie 1szych rozgrywających plus ligi.

Albo po prostu Grbić, cały sztab i wszyscy którzy mają jakikolwiek związek z selekcją są totalnymi ignorantami i mają wiedzę na temat siatkówki jak pierwszy lepszy wuefista z podstawówki, nikogo oczywiście nie obrażając.
Dokładnie. Moim zdaniem poziom Łomacza jest podobny do poziomu Drzyzgi z tą różnicą że rozgrywający Skry pojechał na VNL a rozgrywajacy Asseco został ekspertem telewizyjnym.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hunter »

Streeter pisze: 7 cze 2023, o 20:47
Aż tak zjechał poziomem we Francji?

Streeter
Ja nie wiem czy on kiedykolwiek jakiś poziom reprezentował. Pamiętam jeszcze jak Janeczkowi wystaw nie dociągał. Później to jak go oglądałem to już raczej w reprezentacji. Generalnie zapadły mi w pamięć jego bardzo nieestetyczne wystawy. I dziura w bloku.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 7 cze 2023, o 22:02 Nie musiał zjeżdżać. W rosji też paździerz grał.
Hmm... Gdzieś tam parę razy go widziałem i mam zupełnie inne zdanie, może jakieś najlepsze mecze widziałem, bo w sumie próby za wielkiej nie mam :D w sensie wiadomo, De Cecco to to nie jest, ale wydawało mi się, że na Lwów to powinien być spoko ruch.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Shift pisze: 7 cze 2023, o 21:56
kamil1999 pisze: 7 cze 2023, o 10:19 Mam nadzieję, że Nowak dostanie realną szansę

Łomacz jest najsłabszym rozgrywającym ligi i nie ma co przeceniać jego mitycznego potencjału
Komuś dobrze długi weekend wszedł. Sorry, naprawdę nie przeceniam Grześka, ma dużo wad. Ale mimo swojego wieku umieściłbym go w okolicach albo w górnej połowie 1szych rozgrywających plus ligi.
Nie mam żadnego długiego weekendu to też nie ma jak wejść
Górna połowa? Ciekawe
Wymień słabszych.
Łomacz nie jest słabym rozgrywającym, ale w zeszłym sezonie ta pozycja była naprawdę dobrze obsadzona.
A Łomacz w rozegraniu dalej od siebie ma mankamenty bo te piłki niedociągnięte nieraz mocno.
A w tych elementach poza rozegraniem odstaje mocno.
Dziura w bloku, słaba zagrywka, słaba gra defensywna a to też ważne u rozgrywającego bo ci nieraz mają liczby w defensywie zbliżone do libero
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Kiepski »

A co z Alanem w Olsztynie? Potwierdzenia na razie nie było.Dziś chyba nie najgorzej na kadrze, 19 punktów z Niemcami
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Kiepski pisze: 8 cze 2023, o 12:01 A co z Alanem w Olsztynie? Potwierdzenia na razie nie było.Dziś chyba nie najgorzej na kadrze, 19 punktów z Niemcami
Do końca czerwca Olsztyn ma ogłosić, kto za Butryna.
Bielus9595
Posty: 32
Rejestracja: 21 kwie 2023, o 05:54

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Bielus9595 »

Niezły wysyp weteranów w tym Rapidzie Bukareszt.Vincić,Marechal,Fromm,Ghafour,do tego solidny,młody środkowy z Iranu i doświadczony Santos na przyjęciu.Ciekawe co wyjdzie z tego eksperymentu, szkoda, że nie zagrają w lidze mistrzów,w tym sezonie.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

Częstochowa potwierdziła Kanadyjczyka na rozegraniu, także można się rozejść :D zapchali limity 5-rozgrywającym Kanady, pseudo-nadzieją Norwegii i japońskim libero, który akurat może i się sprawdzi, no ale...

Środek i przyjęcie już trzeba dopchać Polakami, jako że raczej będą to Kalembki tego świata, to Radom może spać spokojnie, znowu się uda.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: krzysiu »

Dokładnie, spadkowicz znany.
tomkasz
Posty: 79
Rejestracja: 2 paź 2008, o 08:45
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: tomkasz »

Na pewno to nic jeszcze nie jest pewne.
W tym roku miała być taka zacięta walka i spadek między Bielskiem a Lwowem...
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

tomkasz pisze: 9 cze 2023, o 15:43 Na pewno to nic jeszcze nie jest pewne.
W tym roku miała być taka zacięta walka i spadek między Bielskiem a Lwowem...
Walka o spadek to miała być według tych, co Ukraińców nie znali. Owszem, sporo osób stawiało ich na końcu stawki, ale większość do pewnego spadku typowała Bielsko.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Orzi »

Pytanie tylko, czy Lwów będzie mocniejszy w tym roku? Palonsky to upgrade, ale rozgrywający wydaje się być słabszy, a to najbardziej newralgiczna pozycja. Chyba, że zakontraktują naprawdę świetnego libero
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 9 cze 2023, o 16:52
tomkasz pisze: 9 cze 2023, o 15:43 Na pewno to nic jeszcze nie jest pewne.
W tym roku miała być taka zacięta walka i spadek między Bielskiem a Lwowem...
Walka o spadek to miała być według tych, co Ukraińców nie znali. Owszem, sporo osób stawiało ich na końcu stawki, ale większość do pewnego spadku typowała Bielsko.

Streeter
Dokładnie tak było.
Początkowo jeszcze nim został ogłoszony Tupczyj w Lwowie czy nim okazało się, że w Bielsku nie będzie Buszek a Formela to rzeczywiście te drużyny były traktowane dość równo i nie bez powodu bo te dwa ruchy sporo zmieniły, ale później to raczej dla każdego poza Orduną to Bielsko było zdecydowanym faworytem do spadku. Większość Lwów stawiała tuż na Bielskiem z dopiskiem, że się utrzymają tak jak teraz każdy stawia na tym miejscu Radom. I zapewne tak będzie, niemniej jednak nikt jeszcze nie spadł.
Ja w sumie byłem jednym z nielicznych którzy niżej postawili Radom od Lwowa bo mnie przebrzmiałe nazwiska w Radomiu jakoś nie przekonały. Zespół może byłby dobry, ale gdyby ktoś takowy zrobił w 2018 roku.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

krzysiu pisze: 9 cze 2023, o 10:33 Dokładnie, spadkowicz znany.
Czy ja wiem?

Nowowsiak - Takahashi
Hofer - Espeland
Piotrowski - Buchowski
Todorović - Keturakis
Meljanac - Sobański
Rajsner - Hain
Ostrowski/Kraj - Kalembka

Radom wygląda lepiej, ale nie aż tak bardzo no i w obu drużynach są duże niewiadome - Serbowie w Radomiu pociągną? Hofer i Espeland nie utoną? Keturakis potrafi odbijać?
Rusticola
Posty: 138
Rejestracja: 24 mar 2023, o 19:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Rusticola »

Paragon pisze: 10 cze 2023, o 05:01
krzysiu pisze: 9 cze 2023, o 10:33 Dokładnie, spadkowicz znany.
Czy ja wiem?

Nowowsiak - Takahashi
Hofer - Espeland
Piotrowski - Buchowski
Todorović - Keturakis
Meljanac - Sobański
Rajsner - Hain
Ostrowski/Kraj - Kalembka

Radom wygląda lepiej, ale nie aż tak bardzo no i w obu drużynach są duże niewiadome - Serbowie w Radomiu pociągną? Hofer i Espeland nie utoną? Keturakis potrafi odbijać?
Największym problemem Norwida jest brak atakującego. Bo podstarzały Sobański już w 1 lidze na przyjęciu nie wyrabiał. A co dopiero na ataku w Pluslidze. Chyba że odpali Borkowski. Gdyby zakantraktowali jakiegoś nie wiem: Klutha, Lorenca czy już nawet Schulza to byliby drużyną porównywalną A nawet mocniejszą od Radomia.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Orzi »

Paragon pisze: 10 cze 2023, o 05:01
krzysiu pisze: 9 cze 2023, o 10:33 Dokładnie, spadkowicz znany.
Czy ja wiem?

Nowowsiak - Takahashi
Hofer - Espeland
Piotrowski - Buchowski
Todorović - Keturakis
Meljanac - Sobański
Rajsner - Hain
Ostrowski/Kraj - Kalembka

Radom wygląda lepiej, ale nie aż tak bardzo no i w obu drużynach są duże niewiadome - Serbowie w Radomiu pociągną? Hofer i Espeland nie utoną? Keturakis potrafi odbijać?
Ja jednak myślę, że Kufka będzie grał zamiast Ostrowskiego / Kraja. Ale aż tak wiele to nie zmienia.

I IMO tylko na libero Częstochowa ma przewagę. Zwłaszcza, że na ataku mamy także Gomułkę
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

Jak ten cały Aquaman nie zjechał w Azji poziomem (nie wiem, nie widziałem), to takie Częstochowy będzie roznosił sam.

Pozostaje zmniejszyć ligę, to może kluby awansujące nie będą takim pośmiewiskiem. Bo z obecnych drużyn w I lidze raczej nikt nie zbudowałby nic mądrzejszego, bo kto? Będzin? Bielsko? Może w Bydgoszczy by się udało ogarnąć lepsze sponsorowanie (o ile spłacili już długi) i we Wrocławiu, choć też wątpię, biorąc pod uwagę że nie idzie im nawet zbudowanie drużyny na awans.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lukecik »

Nie zapominajcie, że Radom, to Radom. Mają trenera, którego przynajmniej ja, na tę chwilę kompletnie nie poważam + śrubują rekord wszechświata pod względem zbierania w cymbał na własnej hali. Norwid wygląda mi na bardziej poukładany klub niż BBTS, więc mogą być na rynku transferowym w razie potrzeby także w trakcie sezonu.
Poza tym, jeden z użytkowników pisał tutaj, że od sezonu 24/25 ma grać 14 zespołów. W takim przypadku oznaczałoby to, że z ligi polecą co najmniej 2 zespoły.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

lukecik pisze: 10 cze 2023, o 09:40 Nie zapominajcie, że Radom, to Radom. Mają trenera, którego przynajmniej ja, na tę chwilę kompletnie nie poważam + śrubują rekord wszechświata pod względem zbierania w cymbał na własnej hali. Norwid wygląda mi na bardziej poukładany klub niż BBTS, więc mogą być na rynku transferowym w razie potrzeby także w trakcie sezonu.
Poza tym, jeden z użytkowników pisał tutaj, że od sezonu 24/25 ma grać 14 zespołów. W takim przypadku oznaczałoby to, że z ligi polecą co najmniej 2 zespoły.
Tylko teraz Radom to już inna śpiewka - 12 zawodników wymienionych, zostało raptem 2 wychowanków, poleciał też prezes, Woicki teraz odpowiada za przygotowanie tej drużyny i bierze pełną odpowiedzialność., więc dopiero w tym sezonie będzie można powiedzieć coś o Woickim, czy widać tam jakikolwiek jego rys.

Oby było 14 zespołów. Lwów ma się wycofywać po tym sezonie, więc Radom może rzutem na taśmę się uratować, bo ewentualnie Lwów i Norwid out.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”