Plotki transferowe 23/24

WysokiPortorykanczyk
Posty: 7822
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

alk123 pisze: 31 maja 2023, o 17:39 Ale Kochanowski wygrał MP? O Huberze fakt zapomniałam. Tak czy inaczej zmierzam do tego, że w sumie abstrahując od tego co dla kogo jest ważniejsze, to ogrywanie młodych z reguły nie leży niestety w interesie klubów, bo korzysta kto inny. I trochę szkoda, że nie ma już tego przywiązania do barw klubowych a'la Wlazły.
Nie wygrał, ale całościowo wygrał najwięcej. I zgadzam się, taka była moja teza. Taki Śliwka i Kaczmarek, filary historycznej klubowej drużyny, grają niezmiennie w tej Zaksie i niektórzy im wypominają, że jakby byli tacy dobrzy, to by ich wykupili bogacze ze Wschodu/Południa, a jakby wykupili, to by tam przepadli, więc to, że wygrali pińcet Lig Mistrzów to w sumie ma umiarkowane znaczenie. :D Aczkolwiek to też trochę konsekwencja tego jak funkcjonuje polski sektor młodzieżowy, bo np. takie Trentino nie straciłoby tak łatwo Kwolka i Gierżota, ale to też trochę inny case.

Van Garderen nie idzie do Grecji? Ten Rohrs to byłby potencjał na kontrakt im. Bruno Romanuttiego, ale mam dobrą pamięć i kojarzę go dobrze z juniorskich imprez, gdzie był bardzo dobry, i Niemcy byli baaardzo dobrzy.
Diomedea
Posty: 4334
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Diomedea »

kamil1999 pisze: 31 maja 2023, o 11:55 No Sclater jako 2 nie jest zły(choć dalej trochę przeceniany), ale ja oceniam te transfery w kontekście kto przyszedł a kto odszedł a za Hadravę to już zdecydowane osłabienie.
Nie wiem jak Patry grał w fazie grupowej IO, ale w pucharowej na najwyższe obroty wszedł Ngapetha i to on był pierwsza opcją w ataku. Do tego Clevenot też pamiętam, że w ataku był dość dużo obciążony jak na tego w teorii defensywnego przyjmującego i też grał na super poziomie.
Ale ok, mogę przyznać, że w fazie grupowej IO Patry w formie był ponad Hadravą w formie(za to lepszy niż Boyer na początku tego sezonu nie był na pewno), ale jak sam mówisz jest to wątpliwe czy do tego poziomu będzie w stanie znów nawiązać w klubowym graniu.
Ja jakoś jestem sceptykiem co do rangi wpływu trenera na grę zawodnika. No większe nadzieję sobie robię, że to wystrzelenie z formą Boyera+ pojawienie się Lawaniego sprawi, że go to mocno zmotywuje do walki, ale podejrzewam, że nie i że wśród atakujących na koniec sezonu będzie się plasował gdzieś w środku stawki
Ale chciałbym się mylić i chciałbym by Francuski Kaczmarek nawiązał z formą przynajmniej do tego polskiego(oczywiście tego w formie czyli z przed 2 sezonów)
Nie wiem czy zmotywuje, bo Lawani bedzie troche pauzowal a kontuzja jest ewidentnie przeciazeniowa, wie moze to byc dluzsze "troche".
I sporo zalezy od trenera, tzn czy bedzie stawial na mityczne "doswiadczenie"; Sadze, ze na razie w reprezentacji Patry niezagrozony.
Wiadomo-Boyer na wysoko sufit, ale byl mniej stabilny. Patry w formie dawal wysoki dobry poziom, u niego chyba jest wiecej szarosci.
Tylko z wiekiem zawodnicy sie stabilizuja i jest szansa, ze Boyer wchodzi w taki okres.
Wiec IMHO-zmiany w JW na ataku to oslabienie.

Co do wymiany Uros/Clevnot (jesli do niej dojdzie) widze to na plus. Clevnot nie bdedzie wymuszal rozkladu ataku, sypacz bedzie mogl grac wszystkimi strefami. Tylko Winiar musi sobie inna fraze ulozyc niz" pamietajcie, w razie czego to mamy jeszcze Urosa". Nie jestem tez pewna, ze Dulski nie powacha boiska przy Butrynie, niekoniecznie bedzie gral mniej niz przy Konarze.
Arw165
Posty: 1412
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Wydawało mi się, że plan na Dulskiego miał być taki (nie pamiętam, kto powiązany z Wartą to rozpisywał na tt), że ma grać stopniowo więcej, więc nawet granie tyle samo to jest odejście od tego planu. Po eksploatacji Urosza widać było, że jest przyzwolenie na ciśnięcie go do oporu w imię zajęcia jak najlepszego miejsca po RZ. W przyszłym sezonie ta tendencja może się jeszcze wzmocnić, bo PO mogą się okazać dwumeczową loterią i może ktoś uzna, że na wszelki wypadek jeszcze bardziej warto zapewnić sobie jak najlepszą pozycję startową.
Pallavolo-Siatkowski
Posty: 50
Rejestracja: 14 maja 2020, o 16:46
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Pallavolo-Siatkowski »

[/quote]
Tylko Desmet, Rohrs i Perrin z tej listy brzmią ciekawie, ale Rohrs to chyba właśnie już przeszedł z jednego klubu do Luneburga, więc jest pod kontraktem. No i tu pytanie do Pallavollo- Siatkówki czy faktycznie taki dobry jak pokazały to sparingi z reprą Niemiec.
Ale jeśli rzeczywiście nie jest to wystrzał na te 2 mecze towarzyskie a pokazywał coś podobnego w lidze to na miejscu Skry ja bym go brał
[/quote]
W lidze Röhrs nie był jeszcze przekonujący na dłuższy czas. W zeszłym sezonie był dwukrotnie kontuzjowany przez dłuższy okres, w półfinale przeciwko BR Volleys miał jeden mniej więcej udany mecz. Jak dotąd był raczej przekonujący tylko w drużynie narodowej, ale jeszcze jest młody i na pewno się rozwinie. Został już oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik Lüneburga w przyszłym sezonie, więc nie sądzę, aby teraz przeniósł się do PlusLigi - jako kibic oczywiście mam nadzieję, że będzie grał w Lüneburgu. Zanim zrobi kolejny krok, musi najpierw pokazać stabilne występy przez cały sezon. Poza tym w Lüneburgu będzie mógł (prawdopodobnie) grać w Lidze LM.
kamil1999
Posty: 5513
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Pallavolo-Siatkowski pisze: 31 maja 2023, o 18:19
W lidze Röhrs nie był jeszcze przekonujący na dłuższy czas. W zeszłym sezonie był dwukrotnie kontuzjowany przez dłuższy okres, w półfinale przeciwko BR Volleys miał jeden mniej więcej udany mecz. Jak dotąd był raczej przekonujący tylko w drużynie narodowej, ale jeszcze jest młody i na pewno się rozwinie. Został już oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik Lüneburga w przyszłym sezonie, więc nie sądzę, aby teraz przeniósł się do PlusLigi - jako kibic oczywiście mam nadzieję, że będzie grał w Lüneburgu. Zanim zrobi kolejny krok, musi najpierw pokazać stabilne występy przez cały sezon. Poza tym w Lüneburgu będzie mógł (prawdopodobnie) grać w Lidze LM.
Dzięki za komentarz

Czyli chyba nie ma co się z nim śpieszyć i lepiej by pograł równy sezon jeszcze w Bundeslidze i dalej się rozwijał oraz nabierał stabilizacji.
Paragon
Posty: 289
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

Szary Wilk pisze: 31 maja 2023, o 16:18 Skra podobno szuka i pyta. Potrzebują przyjmującego. Zakładając, że rozmowy z Esfandiarem są bliskie finalizacji, potrzebują jeszcze jednego transferu. Nie wiem jak z wykupem u nich, ale zakładam, że wykupienie Płotnickiego,Maara czy Ishikawy to science-fiction i mówimy raczej o graczach z innych lig. Na szybko przychodzą mi do głowy:

Mateusz Mika (bez klubu)
Erik Rohrs (SVG Lunenburg 2023/2024) - tu podobno nawet jakieś rozmowy były
Joao Rafael (Al-Nasr Dubai 2023/2024)
Mathijs Desmet (Padova Volley 2022 - ?)
Marten van Garderen (bez klubu)
John Perrin (bez klubu)
Denis Kaliberda (bez klubu)
Asparuch Asparuchov (bez klubu)
Max Schulz (bez klubu)
Ryley Barnes (Tourcing Lille 2023/2024)
Skra rzeczywiście potrzebuje przyjmującego? Bo słyszałem, że jednak nie puszczą Vasiny do Katowic a wtedy mają komplet: Esfandiar-Lipiński-Vasina-Rybicki
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 628
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

Paragon pisze: 31 maja 2023, o 19:01 Skra rzeczywiście potrzebuje przyjmującego? Bo słyszałem, że jednak nie puszczą Vasiny do Katowic a wtedy mają komplet: Esfandiar-Lipiński-Vasina-Rybicki
Vasina idzie do Katowic, Gruszczynski do Warszawy
Obserwator29
Posty: 70
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 20:11
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Obserwator29 »

Podobno cała linia przyjęcia ma być nowa. Wg informacji Łódzkiego sportu Skra szuka także drugiego libero.
pwpl97
Posty: 354
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: pwpl97 »

Coś musi być na rzeczy skoro Śliwka myśli o krajach azjatyckich.
RAMIUS1983
Posty: 62
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: RAMIUS1983 »

pwpl97 pisze: 31 maja 2023, o 20:23 Coś musi być na rzeczy skoro Śliwka myśli o krajach azjatyckich.
Co jest na rzeczy bo zgubiłem wątek?
RAMIUS1983
Posty: 62
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: RAMIUS1983 »

Czyli skład ZAKSY :
1. JANUSZ STĘPIEŃ
2. KACZMAREK KLUTH
3. BEDNORZ ŚLIWKA ŻALIŃSKI CHITIGOI
4. SMITH PASZYCKI TAKVAM WINTENBURG
5. SHOJI BANACH

Na sezon 2024/2025 muszą szukać całego składu. Środkowi co najmniej 2 odejdzie z wiekiem. Bednorz raczej nie do zatrzymania a Śliwka i Kaczmarek to czas odejść przez zasiedzenie.
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: KibicSiatki »

RAMIUS1983 pisze: 31 maja 2023, o 20:37 Czyli skład ZAKSY :
1. JANUSZ STĘPIEŃ
2. KACZMAREK KLUTH
3. BEDNORZ ŚLIWKA ŻALIŃSKI CHITIGOI
4. SMITH PASZYCKI TAKVAM WINTENBURG
5. SHOJI BANACH

Na sezon 2024/2025 muszą szukać całego składu. Środkowi co najmniej 2 odejdzie z wiekiem. Bednorz raczej nie do zatrzymania a Śliwka i Kaczmarek to czas odejść przez zasiedzenie.
RAMIUS1983 pisze: 31 maja 2023, o 20:37 Czyli skład ZAKSY :
1. JANUSZ STĘPIEŃ
2. KACZMAREK KLUTH
3. BEDNORZ ŚLIWKA ŻALIŃSKI CHITIGOI
4. SMITH PASZYCKI TAKVAM WINTENBURG
5. SHOJI BANACH

Na sezon 2024/2025 muszą szukać całego składu. Środkowi co najmniej 2 odejdzie z wiekiem. Bednorz raczej nie do zatrzymania a Śliwka i Kaczmarek to czas odejść przez zasiedzenie.
RAMIUS1983 pisze: 31 maja 2023, o 20:37 Czyli skład ZAKSY :
1. JANUSZ STĘPIEŃ
2. KACZMAREK KLUTH
3. BEDNORZ ŚLIWKA ŻALIŃSKI CHITIGOI
4. SMITH PASZYCKI TAKVAM WINTENBURG
5. SHOJI BANACH

Na sezon 2024/2025 muszą szukać całego składu. Środkowi co najmniej 2 odejdzie z wiekiem. Bednorz raczej nie do zatrzymania a Śliwka i Kaczmarek to czas odejść przez zasiedzenie.
Na tą chwilę brak potwierdzen o Zalinskim , Wiltenburgu o przedłużeniu i Rumunie Chitgoi.
Na następny mogą wszystkim przedłużyć kontrakty, Zaksa to klub sukcesu.
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: KibicSiatki »

Rewelacja z łódzkiej gazety.
Butryn do Zawiercia.
Konarski do Skry .
Źródło :
https://lodzkisport.pl/butryn-nie-zagra ... rot-akcji/
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: KibicSiatki »

Kanadyjczyk Ryan Sclater opcją do zastąpienia Handrawy w JW .
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
jeep
Posty: 232
Rejestracja: 15 kwie 2022, o 22:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: jeep »

Czyli praktycznie ZAKSA skład tegoroczny: Janusz, Kaczmarek, Bednorz, Śliwka, Smith, Paszycki, Shoji. Wszystko OK, tylko na środku robi się klub oldboyów. Myślałem, że jednak poszukają kogoś równorzędnego perspektywicznego z młodych.
Arw165
Posty: 1412
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

jeep pisze: 31 maja 2023, o 21:16 Czyli praktycznie ZAKSA skład tegoroczny: Janusz, Kaczmarek, Bednorz, Śliwka, Smith, Paszycki, Shoji. Wszystko OK, tylko na środku robi się klub oldboyów. Myślałem, że jednak poszukają kogoś równorzędnego perspektywicznego z młodych.
Przecież próbowali, podpisali Porębę. :]
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: KibicSiatki »

jeep pisze: 31 maja 2023, o 21:16 Czyli praktycznie ZAKSA skład tegoroczny: Janusz, Kaczmarek, Bednorz, Śliwka, Smith, Paszycki, Shoji. Wszystko OK, tylko na środku robi się klub oldboyów. Myślałem, że jednak poszukają kogoś równorzędnego perspektywicznego z młodych.
Nowym środkowym w Zaksie został Takvam 30 letni , na siatkarza to wiek optymalny , gdy potrafią najlepsi grać do 40 lat .
Huber 25 lat , Bieniek 29 lat , Kochanowski 26 lat , Kłos 34 lata.
Kto oglądał Tavama w lidze ten zauważył , że ma dobry serwis, blok i atak , więc będzie walczyl o wyjściowy skład , sezon około 60 meczy nagra się .
Smith oldboy ? W najważniejszych meczach potrafi zrobić różnicę i być ważnym ogniwem.
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: KibicSiatki »

Arw165 pisze: 31 maja 2023, o 21:21
jeep pisze: 31 maja 2023, o 21:16 Czyli praktycznie ZAKSA skład tegoroczny: Janusz, Kaczmarek, Bednorz, Śliwka, Smith, Paszycki, Shoji. Wszystko OK, tylko na środku robi się klub oldboyów. Myślałem, że jednak poszukają kogoś równorzędnego perspektywicznego z młodych.
Przecież próbowali, podpisali Porębę. :]
Poręba jest zawodnikiem Zaksy , która wydała zgodę go wypożyczyć do Skry . Poręba byłby rezerwowym w Zaksie przy obecnym składzie środkowym , być może kiedyś będzie miał szansę.
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
Arw165
Posty: 1412
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

KibicSiatki pisze: 31 maja 2023, o 21:58
Arw165 pisze: 31 maja 2023, o 21:21
jeep pisze: 31 maja 2023, o 21:16 Czyli praktycznie ZAKSA skład tegoroczny: Janusz, Kaczmarek, Bednorz, Śliwka, Smith, Paszycki, Shoji. Wszystko OK, tylko na środku robi się klub oldboyów. Myślałem, że jednak poszukają kogoś równorzędnego perspektywicznego z młodych.
Przecież próbowali, podpisali Porębę. :]
Poręba jest zawodnikiem Zaksy , która wydała zgodę go wypożyczyć do Skry . Poręba byłby rezerwowym w Zaksie przy obecnym składzie środkowym , być może kiedyś będzie miał szansę.
Przy obecnym tak, ale jak go kontraktowali rok temu, to raczej nie po to, żeby go wypożyczać. Pomysł na gracza był pewnie wtedy inny, a wyszło jak wyszło.
pwpl97
Posty: 354
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: pwpl97 »

RAMIUS1983 pisze: 31 maja 2023, o 20:33
pwpl97 pisze: 31 maja 2023, o 20:23 Coś musi być na rzeczy skoro Śliwka myśli o krajach azjatyckich.
Co jest na rzeczy bo zgubiłem wątek?
Juz w tym sezonie w pluslidze wśród zawodników chodziła taka wiadomość ze Śliwka myśli o wyjezdzie na granice.
Arw165
Posty: 1412
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Jeśli chce podnieść swoje parametry gry, to raczej do tego nie dojdzie w 16 zespołowej lidze, gdzie musi grać prawie co trzy 3 przez 7-8 miesięcy. A więc mniejsza liga, zespół z lepszą ławką albo zespół spoza topu nieobciążony pucharami. Byłaby to dla mnie decyzja jak najbardziej zrozumiała.
Ja to bym sobie życzyła, żeby takich "głosów" było więcej, niektóre nawet mogłyby być blefami, które wymusilyby budowanie szerszych składów, chociaż tak naprawdę jest to problem w sumie tylko Zaksy w pierwszej kolejności (choć narzekają wszyscy). W zasadzie niewiele więcej niż zmienić ligę siatkarze nie mogą, żeby pokazać swój stosunek do "wybitnej" organizacji sezonów. Jak wiemy sezon 2024/2025 też będzie z 16 drużynami, więc choć do Paryża nikt nie będzie robił gwałtownych ruchów to po Paryżu jak najbardziej. On, Janusz i Kaczmarek to zawodnicy, dla których mniejsza intensywność grania w klubie byłaby wskazana.
Vivo
Posty: 471
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Vivo »

pwpl97 pisze: 1 cze 2023, o 07:37
RAMIUS1983 pisze: 31 maja 2023, o 20:33
pwpl97 pisze: 31 maja 2023, o 20:23 Coś musi być na rzeczy skoro Śliwka myśli o krajach azjatyckich.
Co jest na rzeczy bo zgubiłem wątek?
Juz w tym sezonie w pluslidze wśród zawodników chodziła taka wiadomość ze Śliwka myśli o wyjezdzie na granice.
Hmm.. tak, to by się zgadzało..
Przegląd Sportowy pisze: Niedługo po zdobyciu Pucharu Polski przez Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, kapitan zespołu Aleksander Śliwka poprosił o spotkanie w większym gronie. W gabinecie prezesa Piotra Szpaczka pojawili się trener Tuomas Sammelvuo oraz jego asystent Michał Chadała, przedstawiciele zawodników i zdobywcy czterech z rzędu Pucharów Polski z ZAKS-ą, czyli Śliwka i Łukasz Kaczmarek oraz Bartosz Bednorz w towarzystwie swojego menadżera Jakuba Michalaka. Kapitan kędzierzyńskiej ekipy wiedział, jak duży wkład do zespołu wniósł jego kadrowy kolega i postanowił przekazać wszystkim, że drużynie bardzo zależy na pozostaniu Bednorza. Ten spokojnie przysłuchiwał się argumentom kolegi z zespołu, po czym sam postanowił odegrać teatralną scenę: "Miło jest mi słyszeć te dobre słowa i bardzo szanuję was wszystkich, ale już podjąłem decyzję". Obecni zawodnicy nieco się przestraszyli, bo dochodziły do nich plotki o tym, że Bednorz może wyjechać za granicę i w przyszłym sezonie zostanie zawodnikiem włoskiej Modeny. Nie wiedzieli jednak, że kilka godzin przed ich rozmową przyjmujący przedłużył umowę z obecnym klubem na kolejne rozgrywki. Odetchnęli dopiero, gdy Bednorz dokończył swój wywód, mówiąc: "Zostaję w ZAKS-ie".
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Miszczu-xdd »

Rumuński przyjmujący Adrian Aciobăniței w kręgu zainteresowań Skry, ktoś coś więcej może o nim powiedzieć?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7822
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Miszczu-xdd pisze: 1 cze 2023, o 09:27 Rumuński przyjmujący Adrian Aciobăniței w kręgu zainteresowań Skry, ktoś coś więcej może o nim powiedzieć?
W żadnym elemencie słaby, w żadnym chyba naprawdę dobry, zatrzymał się w rozwoju i już ciężko nazywać go młodym, trochę wieczny talent, ale nie jest zły.
Kudi
Posty: 112
Rejestracja: 21 sie 2012, o 10:52

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Kudi »

Koło Esfandiara pasuje postawić kogoś umiejącego przyjmować więc Perrin byłby nawet ok więc Rumun też byłby znośny bo też potrafi przyjęcie przytrzymać i nie jest strzelnicą a obok będzie Diez a nie Piechocki więc już plus
kamil1999
Posty: 5513
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Miszczu-xdd pisze: 1 cze 2023, o 09:27 Rumuński przyjmujący Adrian Aciobăniței w kręgu zainteresowań Skry, ktoś coś więcej może o nim powiedzieć?
Poprzedni sezon słaby, ale potencjał jest duży.
Spory talent swego czasu, który wyrzucił swego czasu z pierwszego składu Protopsaltisa, który przecież też nie wypadł źle w naszej lidze a później Rumun zdobył mistrzostwo Francji będąc ważnym zawodnikiem. Tylko poprzedni sezon w Chamount taki bez rewelacji.
Ale ciekawsze dla mnie nazwisko niż Perrin, który już spuścił z tonu a tym bardziej od reszty tych nazwisk przedstawionych niedawno przez szarego na czele ze znacznie słabszym w lidze francuskiej Barnesem

Więc para Esfendiar-Aciobanitei jest ciekawa o tyle, że to dwa talenty były, które na razie jednak się nie rozwinęły tak jak można było tego oczekiwać, ale dalej jest szansa, że jeszcze odpalą.
Pamiętajmy Ben Tarę, który też uchodził za talent a w lidze francuskiej też nid potrafił odpalić. I to wyglądał znacznie gorzej niż Aciobanitei, który akurat w Cannes grał przynajmniej nieźle.
Czasami lepsza liga może zmotywować zawodnika.
Perrin to by chyba tylko odcinał kupony

W Skrze tak źle nie będzie. Spokojnie się utrzymają a może i o PO powalczą przy dobrych wiatrach
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 628
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

Na 3 do Bełchatowa przychodzi prawdopodobnie Mika
Obserwator29
Posty: 70
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 20:11
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Obserwator29 »

Lipiński, Mika, Esfandiar, Aciobanitei? Patrząc na czas budowy zespołu byłaby to ciekawa linia przyjęcia. O ile oczywiście się to potwierdzi. Ale pewnie coś tu jeszcze namieszają.
Streeter
Posty: 7265
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

bez_nazwy pisze: 1 cze 2023, o 11:52 Na 3 do Bełchatowa przychodzi prawdopodobnie Mika
Ktoś śledził Mateusza w Turcji, jak to wyglądało?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 628
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

Streeter pisze: 1 cze 2023, o 12:07
bez_nazwy pisze: 1 cze 2023, o 11:52 Na 3 do Bełchatowa przychodzi prawdopodobnie Mika
Ktoś śledził Mateusza w Turcji, jak to wyglądało?

Streeter
Napewno problemy z kolanami ma już za sobą
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”