Plotki transferowe 23/24

Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Skoro podajemy plotki, to nie może zabraknąć ulubieńca wszystkich kibiców, tj. Pasiniego, który pisze, że Huber wybiera między JW a Skrą. ;)
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 605
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

Arw165 pisze: 18 mar 2023, o 21:18 Skoro podajemy plotki, to nie może zabraknąć ulubieńca wszystkich kibiców, tj. Pasiniego, który pisze, że Huber wybiera między JW a Skrą. ;)
właśnie widziałem, i miałem też tu wrzucić ;) byłeś szybszy
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: michal1983 »

Było coś na rzeczy ze Skrą. To nie jest do końca wyssane z palca.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 605
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

michal1983 pisze: 18 mar 2023, o 21:23 Było coś na rzeczy ze Skrą. To nie jest do końca wyssane z palca.
mam rozumieć że jesteś adwokatem Pasiniego? jesteś odpowiedzialną osobą za to by zaprzeczyć lub potwierdzić tego typu informacje? O zgrozo do czego już tu dochodzi... :]
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: efratello »

michal1983 pisze: 18 mar 2023, o 21:23 Było coś na rzeczy ze Skrą. To nie jest do końca wyssane z palca.
Coś było na rzeczy - prawdopodobnie oznacza to tyle, że w którymś momencie Huber miał ofertę ze Skry. Jest to logiczne, skoro odchodzili stamtąd 2 topowi polscy środkowi, że działacze z Bełchatowa zwrócili się z zapytaniem do innych topowych polskich środkowych, w tym Hubera. Ale mają już podobno 3 innych w planach, też dobrych i też polskich, odkąd półoficjalne info o nich pojawiło się w mediach, nie widzę tam za bardzo miejsca jeszcze na Hubera. Kto potrzebuje Hubera najbardziej? JW. I tam zapewne Huber wyląduje.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: michal1983 »

Oczywiście, brzmi logicznie.

Nie jest to jednakowoż żadna „insajderska” wiedza alchemiczna a zwyczajna, zdroworozsądkowa kalkulacja z dozą spekulanctwa.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: efratello »

michal1983 pisze: 19 mar 2023, o 00:20 Oczywiście, brzmi logicznie.

Nie jest to jednakowoż żadna „insajderska” wiedza alchemiczna a zwyczajna, zdroworozsądkowa kalkulacja z dozą spekulanctwa.
myślę, że Pasini po prostu ma info od agentów / menadżerów, ze złożonych ofert któraś się na ogół w końcu potwierdza, może go czasem ktoś podpuszcza albo prosi o "przysługę", więc ciężko mu ufać, a w tym przypadku plotka po prostu brzmi na mocno spóźnioną.
co do tutejszych rozważań (przepychanek?), co jest plotką, co insajderską wiedzą, co spamem, a co trollingiem itp. to nie do końca ogarniam, więc też może nie zrozumiałem ironii : )
Kkud
Posty: 129
Rejestracja: 10 mar 2014, o 16:50
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Kkud »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 19 mar 2023, o 09:21 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: michal1983 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 19 mar 2023, o 09:21 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
AVE SILESIA
Posty: 4
Rejestracja: 1 paź 2021, o 14:00
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: AVE SILESIA »

Jak piszą na forum " obiło mi się o uszy" że ZAKSA interesuje się 2 młodymi Amerykanami z polskimi paszportami , atakującym i libero. Ma z nimi podpisać kontrakt na 4 lata !!! Tak podaje agencja "Johnson +Johnson"
Marek907
Posty: 181
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Marek907 »

Plotka z dziś z TT, Paszycki ma zostać w Zaksie.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

Marek907 pisze: 19 mar 2023, o 10:31 Plotka z dziś z TT, Paszycki ma zostać w Zaksie.
Smith, Paszycki, Takvam, Averill - no nie ma opcji na tak mocarny środek, jak zostaje Paszycki to pewnie Averilla lub Takvama nie będzie.
Dynia
Posty: 33
Rejestracja: 23 mar 2020, o 21:18
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Dynia »

Francuzi informują o Ensingu i Palonskym w przyszłym sezonie w Polsce.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Blanco »

Okropny ten transfer Resovii. Ale nie ze względu na Kvalena, bo on akurat jest bardzo dobrym zawodnikiem na pozycję 4 przyjmującego. Okropny ze względu na to, że przyjmującym nr 2 będzie nadal Cebulj, a trzecim Staszewski. I fajne rzeczy piszecie o Staszewskim, ale wystarczy popatrzeć na Zaksę, gdzie Sammelvuo nawet, jak się Bednorz i Olek meczą, to raczej nie zmienia. I smuci mnie to w kontekście ligi, bo ta Resovia trzeci sezon z rzędu będzie zakładnikiem Cebulja w szóstce, który ją po prostu ogranicza. A jedyny sens, jaki ja widzę takich roszad, to taki, że Boyer i Kłos atakują więcej niż Muzaj i Kozamernik, więc mając Boyera i DeFalco na skrzydłach, a Kochana i Kłosa na środku, i jeszcze biorąc pod uwagę to, że Staszewski świetnie przyjmuje można próbować powtarzać manewr Perugii sprzed kilku lat, mającej na skrzydłach strzelby w postaci Leona i Atana i do nich Vujevicia, który czyścił defensywę i od czasu do czasu atakował, czy choćby, przenosząc się na nasze podwórku, manewr Olsztyna z analogicznie Butrynem, DeFalco i Andringą. I to jest chyba jedyne racjonalne uzasadnienie, które ja jestem w stanie znaleźć, tych transferów Resovii na przyjęciu na przyszły sezon.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Gdy Wilfredo Leon trafił do Perugii, Goran Vujevic miał 45 lat i był menadżerem technicznym Perugii. Ten Staszewski na przyjęciu fajnie brzmi na papierze, w praktyce do wygrania czegokolwiek współcześnie trzeba trzech mocnych skrzydłowych w ataku (których nie miała dla przykładu Perugia z LANZĄ, więc niczego nie wygrała), więc w szóstce będzie grał Cebulj.

Ale Staszewski-Kvalen to nie jest zła opcja z ławki, to tak jak z narzekaniami na potencjalnego Andringę w Zawierciu, że nie pasuje do Konarskiego. Niby tak, ale problem leży gdzie indziej, i trzeci przyjmujący za podobne pieniądze by tego problemu nie rozwiązał.
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: KibicSiatki »

Paragon pisze: 19 mar 2023, o 10:35
Marek907 pisze: 19 mar 2023, o 10:31 Plotka z dziś z TT, Paszycki ma zostać w Zaksie.
Smith, Paszycki, Takvam, Averill - no nie ma opcji na tak mocarny środek, jak zostaje Paszycki to pewnie Averilla lub Takvama nie będzie.
Taki może być srodek Zaksy zagraniczny.
Wszystko zależy od Hubera,bo wszyscy czekają na jego decyzję i oficjalne przedłużenie umowy.Powraca do formy ,po ciężkiej kontuzji i gra co raz więcej,stopniowo wprowadzany,żeby wytrzymał obciążenia meczu.Huber ma szansę być obok Kochanowskiego parą srodkowych w reprezentacji.
Zaksa będzie jeszcze kompletować całą 12 i już po mału to robi,bo tylko można ogłaszać przedłużenia,a okno transferowe będzie w lipcu.
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Blanco »

WysokiPortorykanczyk pisze: 19 mar 2023, o 12:05 Gdy Wilfredo Leon trafił do Perugii, Goran Vujevic miał 45 lat i był menadżerem technicznym Perugii.
Tak, dziękuję za poprawienie, bo zacząłem teraz sprawdzać składy Perugii i widzę, że rzeczywiście pomerdał mi się Leon z Frommem.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Chorwat Marko Sedlacek w nowym sezonie ligowym będzie występował dla drużyny Jastrzębskiego Węgla.

źródło: TT Jakuba Balcerzaka

Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Haha, bez żartów, przecież to jest flop. Co tam się wydarzyło w tym Jastrzębskim? Wzięli Hubera i zabrakło kasy? Przynajmniej Szymura pogra w szóstce.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

Szary Wilk pisze: 19 mar 2023, o 12:59 Chorwat Marko Sedlacek w nowym sezonie ligowym będzie występował dla drużyny Jastrzębskiego Węgla.

źródło: TT Jakuba Balcerzaka

Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
Sedlacek za Clevenot? Daam, nie brzmi to dobrze.
kamil1999
Posty: 5449
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 19 mar 2023, o 12:59 Haha, bez żartów, przecież to jest flop. Co tam się wydarzyło w tym Jastrzębskim? Wzięli Hubera i zabrakło kasy? Przynajmniej Szymura pogra w szóstce.
Szymura nie jest raczej zawodnikiem na dłuższe granie w "6". Więc raczej Sedlacek będzie podstawowym.
Słabo. Poziom mniej więcej Louatiego, ale od czasu Louatiego w JW to poziom ligi poszedł do góry.
Czyli nie było co się czaić na Bednorza i inne gwiazdy.
Trzeba było dać podwyżkę Clevenotowi i tyle

Sedlacka w sumie nawet chciałem zobaczyć w PL, ale w zespole typu Suwałki
Michau_3010
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2023, o 13:05
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Michau_3010 »

Szary Wilk pisze: 19 mar 2023, o 12:59 Chorwat Marko Sedlacek w nowym sezonie ligowym będzie występował dla drużyny Jastrzębskiego Węgla.

źródło: TT Jakuba Balcerzaka

Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
Szczerze nie chce mi się wierzyć, że Gorol wymienia Clevenot na Sedlacka, tak czy tak Szymura jest bardzo dobry, potrzebuje ogrania. sam Balcerzak pisał że Bednorz w JW więc nie byłbym pewny na 100% w ten transfer Chorwata.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 19 mar 2023, o 13:09Szymura nie jest raczej zawodnikiem na dłuższe granie w "6". Więc raczej Sedlacek będzie podstawowym. Słabo. Poziom mniej więcej Louatiego, ale od czasu Louatiego w JW to poziom ligi poszedł do góry. Czyli nie było co się czaić na Bednorza i inne gwiazdy. Trzeba było dać podwyżkę Clevenotowi i tyleSedlacka w sumie nawet chciałem zobaczyć w PL, ale w zespole typu Suwałki
Szymura to lepszy gracz od Sedlacka. Ale Chorwat to solidny gracz, a i Szymura to lepszy zawodnik np. od Cebulja czy Konarskiego - ale cała sekwencja pt. Patry (biorąc pod uwagę co gra w klubie od paru lat) - Huber na środku (załóżmy) - gracz do rotacji na przyjęciu, to dobre przypomnienie jak wątpliwie składy potrafiło budować JW przed tym mistrzostwem. Lepszy zmiennik na ataku niż gracz do szóstki na przyjęciu.

Zaksa wygra za rok mistrzostwo tyłem do siatki, czy jak to leciało.
kamil1999
Posty: 5449
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Mi chodzi o coś innego.
Ponoć zdrowie Szymurze nie do końca pozwala na to by zbyt dużo grał, ale w sumie ile jest w tym prawdy to nie wiem, ale to info słyszałem tak tu na forum jak i od innych kibiców JW.

W sumie Hadrava grał kiedyś na przyjęciu, ale pomysł z przestawianiem może być w sumie za bardzo szalony tym bardziej, że Sedlacek poniżej pewnego poziomu też pewnie nie zejdzie
buzinga
Posty: 1210
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

kamil1999 pisze: 19 mar 2023, o 13:27 Mi chodzi o coś innego.
Ponoć zdrowie Szymurze nie do końca pozwala na to by zbyt dużo grał, ale w sumie ile jest w tym prawdy to nie wiem, ale to info słyszałem tak tu na forum jak i od innych kibiców JW.

W sumie Hadrava grał kiedyś na przyjęciu, ale pomysł z przestawianiem może być w sumie za bardzo szalony tym bardziej, że Sedlacek poniżej pewnego poziomu też pewnie nie zejdzie
Szkoda Jastrzębia. Gorol to jest jednak szarlatan. Nawet słów brakuje. Przecież przy odejściu Clevenot powinno zostać tyle pieniążków, że takiego Maara można było wyciągnąć. On raczej więcej od Francuza nie zarabia i wątpię, żeby miał wyższe oczekiwania. To nawet przy założeniu, że po wyciągnięciu Hubera z Kędzierzyna nie było stać na podwyżkę dla Trevora. Nie mam pojęcia o co w tym chodzi. Tysiąc razy lepiej było zostawić Francuza dając mu podwyżkę, a zamiast Hubera wziąć nawet Urbanowicza do ogrywania. W budżecie też by się spięło. A i skrzydła jednak dadzą większy impakt do gry niż Norbert z całym szacunkiem dla niego, bo zaczyna powoli wracać do top formy.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 19 mar 2023, o 13:27 Mi chodzi o coś innego.
Ponoć zdrowie Szymurze nie do końca pozwala na to by zbyt dużo grał, ale w sumie ile jest w tym prawdy to nie wiem, ale to info słyszałem tak tu na forum jak i od innych kibiców JW.

W sumie Hadrava grał kiedyś na przyjęciu, ale pomysł z przestawianiem może być w sumie za bardzo szalony tym bardziej, że Sedlacek poniżej pewnego poziomu też pewnie nie zejdzie
Szymura rozegrał pełny sezon w Katowicach, potem grał dużo w pierwszym roku w JW, a potem pograł prawie całe playoffy - nie przypominam sobie poważniejszych problemów zdrowotnych.

Z tym układem na przyjęciu, wzrasta znaczenie atakującego, a na bazie tego co Patry gra w Mediolanie (aczkolwiek tutaj trzeba brać pod uwagę zmienną Piazzy, który imho tak średnio ogarnia) to wydawał się tym potencjalnie słabszym punktem.

Trochę bieda, że Jastrzębski na papierze chyba słabszy, Resovia na zero, Zawiercie na plus, ale głównie na środku. Oczywiście inna sprawa, że zatrzymanie Bednorza pokazuje, że sytuowanie Zaksy w podrzędnej pozycji pod względem finansowym też może nie mieć wiele wspólnego z rzeczywistością w 2023 roku, bo to potężny skład.
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

Nie powiem, wygląda to kiepsko jak na klub z czołówki. Może te pogłoski o słabszym budżecie w Jastrzębiu okazały się jednak prawdziwe? No chyba że Gorol jest aż tak zafascynowany Zaksą, że zamierza powtórzyć "manewr chiński", z tym że tym razem to już się to nie uda.
kamil1999
Posty: 5449
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

PioterZJastrzebia pisze: 19 mar 2023, o 13:53 Nie powiem, wygląda to kiepsko jak na klub z czołówki. Może te pogłoski o słabszym budżecie w Jastrzębiu okazały się jednak prawdziwe? No chyba że Gorol jest aż tak zafascynowany Zaksą, że zamierza powtórzyć "manewr chiński", z tym że tym razem to już się to nie uda.
Nie no Sedlacek to też nie jakiś tani junior by taki manewr powtarzać. Pewnie po prostu lepsi odmówili to został Sedlacek dla którego jest to spora szansa.
Ale może jakiś skok jakościowy jeszcze zrobi? To młody zawodnik.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 19 mar 2023, o 14:03 Ale może jakiś skok jakościowy jeszcze zrobi? To młody zawodnik.
On zaraz skończy 27 lat, chyba tylko w Polsce tacy ludzie nazywani są młodymi. Aczkolwiek możliwe, że dalej jest rozwojowy, bo pewnie to miałeś na myśli, ale to jest gracz pt. fajny blok + coś tam pogra w przyjęciu i ataku, chyba tylko mocne warunki jak na swoją pozycję uprawniałyby do takich tez, bo on nawet w Turcji nie był w ścisłej czołówce. Wyjaśnienie jest pewnie dużo prostsze: jest marzec i nie ma wolnych przyjmujących, o Maarze (dużo lepszy gracz) czytałem, że ma oferty z zagranicy i myślałem, że może chodzi o JW (a może o Rosjan czy Halkbank, kto wie), a poza tym? Słabo. O co chodziło z tą sekwencją opisaną powyżej w budowie składu, bo jednak myślę, że tak to się wszystko skończy - szczerze nie wiem, brzmi jak brak logiki w budowaniu składu, tu @buzinga ma rację.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: michal1983 »

Ale jak to tak, że bez gwiazdy, że taki minimalizm u obu potentatów ligowych? Co się stało się?

To co teraz będzie z tymi już miesiąc temu prognozowanymi składami? To jest bezczelność! Forumowicze się już nastawili a tu takie nieładne zachowanie w klubach. I jeszcze my z tym Bednorzem. A nie daj Bóg okaże się Huber zostaje. Oj joj joj. :]



A może po prostu wziął górę zdrowy rozsądek? Może ktoś zauważył że nie zawsze za wysokością kontraktu idzie jakość sportowa? Może cięcia finansowe dotykają wszystkich nawet tych najbogatszych? Może w końcu skumali że nie warto kopać się z koniem?
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”