Plotki transferowe 23/24

Diomedea
Posty: 4329
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Diomedea »

WysokiPortorykanczyk pisze: 19 mar 2023, o 13:48
kamil1999 pisze: 19 mar 2023, o 13:27 Mi chodzi o coś innego.
Ponoć zdrowie Szymurze nie do końca pozwala na to by zbyt dużo grał, ale w sumie ile jest w tym prawdy to nie wiem, ale to info słyszałem tak tu na forum jak i od innych kibiców JW.

W sumie Hadrava grał kiedyś na przyjęciu, ale pomysł z przestawianiem może być w sumie za bardzo szalony tym bardziej, że Sedlacek poniżej pewnego poziomu też pewnie nie zejdzie
Szymura rozegrał pełny sezon w Katowicach, potem grał dużo w pierwszym roku w JW, a potem pograł prawie całe playoffy - nie przypominam sobie poważniejszych problemów zdrowotnych.

Z tym układem na przyjęciu, wzrasta znaczenie atakującego, a na bazie tego co Patry gra w Mediolanie (aczkolwiek tutaj trzeba brać pod uwagę zmienną Piazzy, który imho tak średnio ogarnia) to wydawał się tym potencjalnie słabszym punktem.

Trochę bieda, że Jastrzębski na papierze chyba słabszy, Resovia na zero, Zawiercie na plus, ale głównie na środku. Oczywiście inna sprawa, że zatrzymanie Bednorza pokazuje, że sytuowanie Zaksy w podrzędnej pozycji pod względem finansowym też może nie mieć wiele wspólnego z rzeczywistością w 2023 roku, bo to potężny skład.

Szymura mial duze problemy z kolanami jako mlodziezowiec. W AZSie mial okresy, gdzie ledwo odrywal sie od ziemi.
Grac duzo, a grac palny sezon-moze mu zrobic roznice.
Tez uwazam, ze glupio przyoszczedzili w JW, jesli sie potwierdzi.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2023, o 14:20 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: krzysiu »

Szymura chciał więcej grać więc będzie grał. Nie wygląda to za ciekawie , nawet Huber nie uratuje tego bo środkowy nie atakuje tak często przy gorzej przyjętej piłce ;P
RAMIUS1983
Posty: 62
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: RAMIUS1983 »

Dynia pisze: 19 mar 2023, o 11:45 Francuzi informują o Ensingu i Palonskym w przyszłym sezonie w Polsce.
Jakieś bliższe informacje. Ensing to ten atakujący amerykański a drugi?
RAMIUS1983
Posty: 62
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: RAMIUS1983 »

AVE SILESIA pisze: 19 mar 2023, o 09:36 Jak piszą na forum " obiło mi się o uszy" że ZAKSA interesuje się 2 młodymi Amerykanami z polskimi paszportami , atakującym i libero. Ma z nimi podpisać kontrakt na 4 lata !!! Tak podaje agencja "Johnson +Johnson"
Znasz jakieś szczegóły?
RAMIUS1983
Posty: 62
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: RAMIUS1983 »

Arw165 pisze: 18 mar 2023, o 21:18 Skoro podajemy plotki, to nie może zabraknąć ulubieńca wszystkich kibiców, tj. Pasiniego, który pisze, że Huber wybiera między JW a Skrą. ;)
A może zostanie w ZAKSIE bo będzie walczył o najwyższe cele i miejsce w reprezentacji
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7820
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

RAMIUS1983 pisze: 19 mar 2023, o 14:40Jakieś bliższe informacje. Ensing to ten atakujący amerykański a drugi?
Przyjmujący, dobre warunki, wieczny talent, który nie rozwinął się tak jak oczekiwano i na kadrze jest w hierarchii czwartym-piątym przyjmującym, we Włoszech się nie sprawdził, w Tours chyba gra ot co nieźle. Ensing w reprezentacji gra tylko dlatego, że ma kwity na Sperawa i/lub pasuje do stylu gry USA, bo z Garcią jest sportowo piątym atakującym, więc też trochę słabo go brać za to, że gra w kadrze USA (aczkolwiek on i tak się rozwinął lepiej niż myślałem, że jest w stanie jako tako grać w lidze francuskiej). Bez szału nazwiska, Palonsky lepszy, bo młodszy.
kamil1999
Posty: 5513
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

krzysiu pisze: 19 mar 2023, o 14:19 Szymura chciał więcej grać więc będzie grał. Nie wygląda to za ciekawie , nawet Huber nie uratuje tego bo środkowy nie atakuje tak często przy gorzej przyjętej piłce ;P
Sedlacek nie przyjmuje tak dobrze jak Clevenot, ale to wciąż zawodnik raczej typu Berger czyli tak all- rounder. Taki uniwersalny zawodnik co potrafi na niezłym poziomie przyjmować i na niezłym poziomie atakować. Problem w tym, że w żadnym elemencie nie jest wybitny. No a w ataku raczej mi się kojarzy, że ekspertem od wysokiej nie jest. W każdym razie akurat przyjęcie powinno wyglądać nieźle. Problem może być z atakiem zważywszy, że Patry to raczej "defensywny" atakujący, że posłużę się określeniem stworzonym przez szarego.

PS. 27 lat to nie jest stary zawodnik, więc jak najbardziej jest jeszcze rozwojowy. Choć pisząc tamto byłem przekonany, że ma jeszscze 26 lat.
RAMIUS1983 pisze: 19 mar 2023, o 14:41
Arw165 pisze: 18 mar 2023, o 21:18 Skoro podajemy plotki, to nie może zabraknąć ulubieńca wszystkich kibiców, tj. Pasiniego, który pisze, że Huber wybiera między JW a Skrą. ;)
A może zostanie w ZAKSIE bo będzie walczył o najwyższe cele i miejsce w reprezentacji
No tak bo w Skrze czy JW nie ma już szans na grę w reprze...
Akurat tego argumentu całkiem nie rozumiem.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1574
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lukecik »

michal1983 pisze: 19 mar 2023, o 14:14 Ale jak to tak, że bez gwiazdy, że taki minimalizm u obu potentatów ligowych? Co się stało się?

To co teraz będzie z tymi już miesiąc temu prognozowanymi składami? To jest bezczelność! Forumowicze się już nastawili a tu takie nieładne zachowanie w klubach. I jeszcze my z tym Bednorzem. A nie daj Bóg okaże się Huber zostaje. Oj joj joj. :]
Obiło mi się o uszy, że Zaksa będzie miała pięciu środkowych: Huber, Paszycki, Averill, Smith i Takvam. Będą sobie rotować, bo skoro Bednorz zostaje w KK, a konkurencja się nie wzmacnia, to tak bardzo Zaksa odjedzie konkurentom, że będzie mogła sobie na to pozwolić. ;)


Ja bym nie miał nic przeciwko, gdyby Huber został w Kędzierzynie, bo poza Zaksą, która wtedy miałaby zadatki na "Bicz Boży 2.0", reszta czołówki byłaby na tyle wyrównana, że moglibyśmy się bić znów o medale, może nawet o finał.
KibicSiatki
Posty: 606
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: KibicSiatki »

kamil1999 pisze: 19 mar 2023, o 14:55
krzysiu pisze: 19 mar 2023, o 14:19 Szymura chciał więcej grać więc będzie grał. Nie wygląda to za ciekawie , nawet Huber nie uratuje tego bo środkowy nie atakuje tak często przy gorzej przyjętej piłce ;P
Sedlacek nie przyjmuje tak dobrze jak Clevenot, ale to wciąż zawodnik raczej typu Berger czyli tak all- rounder. Taki uniwersalny zawodnik co potrafi na niezłym poziomie przyjmować i na niezłym poziomie atakować. Problem w tym, że w żadnym elemencie nie jest wybitny. No a w ataku raczej mi się kojarzy, że ekspertem od wysokiej nie jest. W każdym razie akurat przyjęcie powinno wyglądać nieźle. Problem może być z atakiem zważywszy, że Patry to raczej "defensywny" atakujący, że posłużę się określeniem stworzonym przez szarego.

PS. 27 lat to nie jest stary zawodnik, więc jak najbardziej jest jeszcze rozwojowy. Choć pisząc tamto byłem przekonany, że ma jeszscze 26 lat.
RAMIUS1983 pisze: 19 mar 2023, o 14:41
Arw165 pisze: 18 mar 2023, o 21:18 Skoro podajemy plotki, to nie może zabraknąć ulubieńca wszystkich kibiców, tj. Pasiniego, który pisze, że Huber wybiera między JW a Skrą. ;)
A może zostanie w ZAKSIE bo będzie walczył o najwyższe cele i miejsce w reprezentacji
No tak bo w Skrze czy JW nie ma już szans na grę w reprze...
Akurat tego argumentu całkiem nie rozumiem.
Fornal w ZAKSIE miałby szansę załapać się do reprezentacji , bo sportowo przegrywa na pozycji przyjmującego, zawodzi w meczach pod presją i nie wytrzymuje mentalnie i czwórka zdecydowanie lepszych są Leon,Bednorz,Śliwka,Semeniuk i na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu raczej nie pojedzie , a będzie tylko grał w Lidze Światowej .
przemik co nie może PRZEBOLEĆ dotychczasowych sukcesów Zaksy , nie wiadomo jaki ma z tym problem
buzinga
Posty: 1235
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

WysokiPortorykanczyk pisze: 19 mar 2023, o 14:12
kamil1999 pisze: 19 mar 2023, o 14:03 Ale może jakiś skok jakościowy jeszcze zrobi? To młody zawodnik.
On zaraz skończy 27 lat, chyba tylko w Polsce tacy ludzie nazywani są młodymi. Aczkolwiek możliwe, że dalej jest rozwojowy, bo pewnie to miałeś na myśli, ale to jest gracz pt. fajny blok + coś tam pogra w przyjęciu i ataku, chyba tylko mocne warunki jak na swoją pozycję uprawniałyby do takich tez, bo on nawet w Turcji nie był w ścisłej czołówce. Wyjaśnienie jest pewnie dużo prostsze: jest marzec i nie ma wolnych przyjmujących, o Maarze (dużo lepszy gracz) czytałem, że ma oferty z zagranicy i myślałem, że może chodzi o JW (a może o Rosjan czy Halkbank, kto wie), a poza tym? Słabo. O co chodziło z tą sekwencją opisaną powyżej w budowie składu, bo jednak myślę, że tak to się wszystko skończy - szczerze nie wiem, brzmi jak brak logiki w budowaniu składu, tu @buzinga ma rację.
Może logika jest taka jak była przy budowaniu składu przez ostatnie lata w Warszawie. Tzn najpierw miało być tyle samo pieniążków co ostatnio, potem więcej, ostatecznie wyszło mniej i przy takiej niepewności zrodził się Sedlacek. Tyle, że to dalej naciągane. Przecież oni muszą mieć już klepnięte umowy sponsorskie na nowy okres i zaplanowany budżet na kolejny sezon. Wierzyć się nie chce w taki chaos. Musimy jednak poczekać na pełny skład Jastrzębia na kolejny sezon. Może ten Chorwat to na czwartego ;)
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7820
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

@Artem pisał kilka miesięcy temu, że ma być mniej na bogato na ataku i bardziej na bogato na środku, wygląda na to, że jest mniej na bogato na drugim skrzydle. Tercet Fornal-Szymura-Louati dał mistrzostwo, ale to naiwne założenie, że można to powtórzyć.
kamil1999
Posty: 5513
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

KibicSiatki pisze: 19 mar 2023, o 15:24
kamil1999 pisze: 19 mar 2023, o 14:55
krzysiu pisze: 19 mar 2023, o 14:19 Szymura chciał więcej grać więc będzie grał. Nie wygląda to za ciekawie , nawet Huber nie uratuje tego bo środkowy nie atakuje tak często przy gorzej przyjętej piłce ;P
Sedlacek nie przyjmuje tak dobrze jak Clevenot, ale to wciąż zawodnik raczej typu Berger czyli tak all- rounder. Taki uniwersalny zawodnik co potrafi na niezłym poziomie przyjmować i na niezłym poziomie atakować. Problem w tym, że w żadnym elemencie nie jest wybitny. No a w ataku raczej mi się kojarzy, że ekspertem od wysokiej nie jest. W każdym razie akurat przyjęcie powinno wyglądać nieźle. Problem może być z atakiem zważywszy, że Patry to raczej "defensywny" atakujący, że posłużę się określeniem stworzonym przez szarego.

PS. 27 lat to nie jest stary zawodnik, więc jak najbardziej jest jeszcze rozwojowy. Choć pisząc tamto byłem przekonany, że ma jeszscze 26 lat.
RAMIUS1983 pisze: 19 mar 2023, o 14:41

A może zostanie w ZAKSIE bo będzie walczył o najwyższe cele i miejsce w reprezentacji
No tak bo w Skrze czy JW nie ma już szans na grę w reprze...
Akurat tego argumentu całkiem nie rozumiem.
Fornal w ZAKSIE miałby szansę załapać się do reprezentacji , bo sportowo przegrywa na pozycji przyjmującego, zawodzi w meczach pod presją i nie wytrzymuje mentalnie i czwórka zdecydowanie lepszych są Leon,Bednorz,Śliwka,Semeniuk i na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu raczej nie pojedzie , a będzie tylko grał w Lidze Światowej .
Bednorz to niech pokaże na kadrze czy w lidze, że jest zdecydowanie lepszy niż Fornal. Ten sezon i PO będą kluczowe, ale jak na razie najważniejsze piłki i tak idą do Śliwki.
A co do Śliwki to cała ta sytuacja pokazuje jak parę meczów gwałtowanie zmienia optykę bo pamiętam te komentarze zarzucające sabotowanie Grbiciowi, że gra Śliwką. Moja teza, że jeśli Sliwka zacznie dostawać więcej piłek od Janusza to się obroni, obroniła się.
Czy więc Śliwka jest zdecydowanie lepszy od Fornala? Cóż słowo "zdecydowanie" jest tu nadużywane sporo. Śliwka jest po prostu bardziej ograny na najwyższym poziomie, ale w formie to obaj są czołówką na swojej pozycji. Bednorz też, żeby nie było.
Semeniuk w formie z Zaksy jest lepszy tak od Śliwki jak i Fornala, ale też nie sporo lepszy a po prostu lepszy.
Fornal potrzebuje stabilizacji formy a to równie dobrze może osiągnąć w JW.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1036
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hunter »

Dynia pisze: 19 mar 2023, o 11:45 Francuzi informują o Ensingu i Palonskym w przyszłym sezonie w Polsce.
W drugą stronę Miyaura.
RAMIUS1983 pisze: 19 mar 2023, o 14:40 Jakieś bliższe informacje. Ensing to ten atakujący amerykański a drugi?
Ensing bez szału, w żadnym elemencie nie wybija się, gdzieś tam do drużyny z dolnych rejonów może się nadać.
Palonsky chyba przed tym sezonem łączony z Radomiem, odbił się od Taranto, w tym sezonie początek kiepski, teraz ogarnął się z formą, ale tak jak pisał Wysoki wydawało się przez chwilę, że będzie lepiej. Choć ciągle rozwojowy i warty inwestycji.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2023, o 16:12 przez hunter, łącznie zmieniany 1 raz.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: michal1983 »

lukecik pisze: 19 mar 2023, o 15:13 Ja bym nie miał nic przeciwko, gdyby Huber został w Kędzierzynie, bo poza Zaksą, która wtedy miałaby zadatki na "Bicz Boży 2.0", reszta czołówki byłaby na tyle wyrównana, że moglibyśmy się bić znów o medale, może nawet o finał.
:]

Wiesz, ja nie pisze większości takich bzdurnych inronicznych komentarzy na poważnie.
Niemniej mam satysfakcję wbijając szpilkę forumowym mędrcom i mądralom. ;)

Btw. Żaden skład nie zapewnia niczego z automatu. Nie lubię określania kogoś mianem „bicza Bożego” czy innych bzdurnych nazewnictw. Wszystko weryfikuje boisko.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
PioterZJastrzebia
Posty: 1217
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

Ensing to jeszcze w poprzednim sezonie grał w lidze izraelskiej. W tym roku w beniaminku ligi francuskiej, który z tego co widzę jest wysoko w tabeli. Nie wiem gdzie miałby trafić (Lubin? beniaminek z I ligi?), ale jakoś sceptycznie do niego podchodzę.
Arw165
Posty: 1412
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

kamil1999 pisze: 19 mar 2023, o 15:55 A co do Śliwki to cała ta sytuacja pokazuje jak parę meczów gwałtowanie zmienia optykę bo pamiętam te komentarze zarzucające sabotowanie Grbiciowi, że gra Śliwką. Moja teza, że jeśli Sliwka zacznie dostawać więcej piłek od Janusza to się obroni, obroniła się.
Czy więc Śliwka jest zdecydowanie lepszy od Fornala? Cóż słowo "zdecydowanie" jest tu nadużywane sporo. Śliwka jest po prostu bardziej ograny na najwyższym poziomie, ale w formie to obaj są czołówką na swojej pozycji. Bednorz też, żeby nie było.
Semeniuk w formie z Zaksy jest lepszy tak od Śliwki jak i Fornala, ale też nie sporo lepszy a po prostu lepszy.
Fornal potrzebuje stabilizacji formy a to równie dobrze może osiągnąć w JW.
Pod większością można się podpisać. Śliwka zagrał 6 dobrych meczów z rzędu i nagle chorągwie wieją w drugą stronę na tt, na forum Śliwka jest pewniakiem (piszą o tym też osoby, którym niekoniecznie się to podoba, ale tak to oceniają z punktu widzenia Nikoli). Jeden ekspert mówi, że jest Dawidem Murkiem, drugi stawia go w jednym rzędzie z Boskiem, Murkiem i Winiarskim w swoim pokoleniu. On dostawał od początku sezonu więcej piłek z wiadomych przyczyn, ale jak spojrzymy w statystyki Plusligi, to w ofensywie wcale nie jest różowo, bo zaczynał z kontuzją, a potem potrafił zagrać albo niezły mecz albo bardzo słaby. Mecze z Treflem i ostatni z Warszawą na początku lutego przed barażem były bardzo słabiutkie - może zwyczajnie złapał dobrą dyspozycje na ważne mecze LM i Pucharu Polski. Zagra trzy słabe mecze i do głosu dojdą przeciwnicy.
Śliwka zdecydowanie ma więcej doświadczenia grania o duże rzeczy, z czego część przegrał, a część wygrał. A jak Bednorze, Szalpuki, Fornale i Kwolki będą też w swojej optymalnej dyspozycji, to każdy może się na każdym turnieju przydać. Kwestią jest tylko jak chce na danej imprezie zagrać trener, jak chce zbilansować skład i czy doprowadzi swoich wybrańców do tej wymarzonej dyspozycji na czas.
Adriano
Posty: 580
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Adriano »

Ten Chorwat co ma trafić do JW to zagrał lepszy sezon we Włoszech niż Semeniuk ...
kamil1999
Posty: 5513
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Adriano pisze: 19 mar 2023, o 17:35 Ten Chorwat co ma trafić do JW to zagrał lepszy sezon we Włoszech niż Semeniuk ...
Niedawno pisałeś, że ma trafić Ngapeth;)
No gra ok, nie wybitnie, ale dalej jest to 2 strzelba Cisterny po swoim rodaku i w Serie A sie zdecydowanie odnajduje, ale to tylko solidność.
JW potrzebuje kogoś lepszego.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7820
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Z tą Cisterną to trochę śmiesznie, bo pisałem w trakcie rundy zasadniczej, że to ekipa na którą za parę lat będziemy patrzeć przez pryzmat faktu, że grają tam byli (Zingel, Baranowicz, Kaliberda) i przyszli zawodnicy z mocnych klubów (Catania, Dirlic, może Staforini, Bayram, Gutierrez), ale nie myślałem, że do tego równania dołączy Sedlacek. Tak jak pisze @kamil1999, na skrzydłach to rzeczywiście opcja nr 2 (a w całym zespole nr 3, pod względem ważności, bo jeszcze Baranowicz) i w sumie niesamowicie ich rozkupiono po sezonie przez bardzo mocne kluby (Mediolan, Trentino, Jastrzębski, możliwe, że do Werony wróci Zingel, do tego Soli na ławkę do Trento), co ciekawe biorąc pod uwagę, że skończyli sezon z bilansem 8-14. Bardziej utalentowani w Cisternie na przyjęciu są Bayram i Gutierrez, obaj mają strasznie dobrą zagrywkę i sensowną technikę/dynamikę, odpowiednio, ale to dzieciaki, o wiele za młode na taką szansę, więc zostaną tam w Cisternie na przyszły sezon, a Sedlacek jest pozbawiony błysku, ale też te 5-6 lat starszy, więc na lewym skrzydle był najpewniejszym punktem, nawet jeśli te 46% przyjęcia i 44/30% efektywności ataku szału nie robi.
Szary Wilk
Posty: 7935
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Dla mnie mizeria z tym Sedlackiem. Widocznie są już tak zdesperowani naśladować ZAKSĘ, że nawet swojego Karyagina chcieli mieć :D Skoro nie dało rady wyciągnąć kogoś klasowego, to mogli postarać się o kogoś mocnego lub perspektywicznego.

Może Mirza Lagumdzija lub Efe Mandiraci? Nie wiem jak ten drugi wygląda po kontuzji i czy w ogóle realne jest wyciągnięcie młodych Turków z ich rodzimej ligi na tym etapie kariery, ale jednak to byłaby lepsza perspektywa niż 27 letni przeciętniak z Serie A.

Ishikawa,Jaeschke,Maar, trochę było tych lepszych opcji.
Dynia
Posty: 33
Rejestracja: 23 mar 2020, o 21:18
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Dynia »

A może to Szymura jest zastępcą Clevenot, a Sedlacek przychodzi jako 3, nie zawsze to co obce jest lepsze...
Zacznijmy doceniać rodaków, Szymura jest bardzo dobrym zawodnikiem.
Patrol035
Posty: 368
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Patrol035 »

A może JW pójdzie drogą ZAKSY i też będą chcieli zebrać kogoś z Chin?
Semper fidelis
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Klugenhammer »

Patrol035 pisze: 19 mar 2023, o 18:54 A może JW pójdzie drogą ZAKSY i też będą chcieli zebrać kogoś z Chin?
W przyszłym sezonie liga chińska skończy rozgrywki później niż w tym, więc ten numer drugi raz raczej nie przejdzie.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: michal1983 »

Dynia pisze: 19 mar 2023, o 18:52 A może to Szymura jest zastępcą Clevenot, a Sedlacek przychodzi jako 3, nie zawsze to co obce jest lepsze...
Zacznijmy doceniać rodaków, Szymura jest bardzo dobrym zawodnikiem.
Nie prowokuj. Jak forum pisze że Szymura się do szóstki nie nadaje, to się nie nadaje. Koniec, kropka.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7820
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Dynia pisze: 19 mar 2023, o 18:52 A może to Szymura jest zastępcą Clevenot, a Sedlacek przychodzi jako 3, nie zawsze to co obce jest lepsze...
Zacznijmy doceniać rodaków, Szymura jest bardzo dobrym zawodnikiem.
Przecież ludzie (nie tylko) tutaj piszą o Szymurze w szóstce. Ale to semantyka, bo jakby na to nie patrzeć to osłabienie bez względu na to czy nazwiemy Sedlacka następca Clevenota, czy Szymura następca Clevenota.
Patrol035 pisze: 19 mar 2023, o 18:54 A może JW pójdzie drogą ZAKSY i też będą chcieli zebrać kogoś z Chin?
Po pierwsze, sezon ma się skończyć później, więc takie bzdurki nie będą możliwe, po drugie - kto tam ma grać, skoro Juantorena wraca do Włoch, a Bednorz - do Polski? Jaeschke? Jakoś wydaje mi się, że zostanie w bogackim Halkbanku. Tam były dwa mocne zespoły + jeden składający się z czołowych Chińczyków.
Pomocniczka
Posty: 2010
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Pomocniczka »

Szymura w szóstce wygrał Puchar Polski i Mistrzostwo Polski. Ale to było w innym klubie.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Klugenhammer »

Pomocniczka pisze: 19 mar 2023, o 19:05 Szymura w szóstce wygrał Puchar Polski i Mistrzostwo Polski. Ale to było w innym klubie.
Został nawet wybrany MVP całego turnieju :)
Arw165
Posty: 1412
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Ponoć liga chińska ma się kończyć później, tu ciorny17 się może wypowiedzieć, bo się lepiej orientuje. Druga kwestia to do kiedy tym razem będzie trwało okienko transferowe.
Patrol035
Posty: 368
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Patrol035 »

Klugenhammer pisze: 19 mar 2023, o 19:09
Pomocniczka pisze: 19 mar 2023, o 19:05 Szymura w szóstce wygrał Puchar Polski i Mistrzostwo Polski. Ale to było w innym klubie.
Został nawet wybrany MVP całego turnieju :)
Ciekawe jak potoczyłaby się jego kariera gdyby nie wybrał ławki w JW
Semper fidelis
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kuki91 »

W sumie skoro już poruszona chińska część świata, to orientuje się ktoś co do przyszłości Zhanga w Treflu? Zostaje, wraca do Chin, ktoś się pod niego przymierza? Widizalem to teraz na żywo w Katowicach i zaimponowal mi, fajnie by było, jakby został w PL :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”